خانه انجمن چیستی شناسی سایت جیم!
١٥١٨
٢٠٧
tanha

چیستی شناسی سایت جیم!

چیستی شناسی سایت جیم!

بنظرتون سایت باید چه شکلی باشه که نیست و چه شکلی نباید باشه که هست؟

یعنی به نظر شما سایت چه نقاط قوتی داره که باید تقویت بشه و چه نقاط ضعفی داره که باید رفع بشه؟

اصلا فرض کنید شما طراح سایت بشید، سایت رو چطوری طراحی می کنید؟!

ادمین نوشت: این انجمن با توجه به سلسه جلسات طراحی جدید سایت جیم، بنا به پیشنهاد رئیس جمهور سایت جیم قرار داده شده است. مشارکت فعال شما و همچنین ارائه نظرات بدون ملاحظه در طرح جدید سایت به ما قطعا کمک خواهد کرد.

٩٣/٠٢/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٢/١٨
١
٠
سایت جیم باید یک موضوعاتی رو واسه ارائه انتخاب کنه که واقعیت جامعه رو نشون بده،مسائل اعتقادی رو حتما با حضور کارشناسان ارائه بده، مسائل مهم کشور و مسائل روز جهان رو به اشتراک بذاره. حتما حتما از کارشناسان خبره استفاده کنه بخصوص در مسائل دینی و اعتقادی. باور کنین سایت جیم 80% شده شعر ، دکلمه ، رنج نامه و... . برآیند این سایت خوبه اما احتیاج به اصلاحات زیادی داره.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
منم با شما موافقم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
سلام...اعتقاد هر کس واسه خودشه و بنده فکر میکنم اگه قرار باشه در مورد اعتقادها بحث کنیم از اونجایی که اعتقادها به راحتی شکل نمیگیره و به عنوان جای پا واسه هرکس محسوب میشه آخر این گونه مباحث نتیجه خوبی شاید نداشته باشه
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
همه اعتقادات محترمه اما باید یک مبنای فکری و اعتقادی داشته باشه. باید مشخص بشه که من نوعی اگر چه آزادم که نظربدم اما حتما یک مسیر و دستور میتونه خدای بزرگم رو ارم راضی نگه داره.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
من نمیدونم اگه اینا بحث نکنن نمیشه اصن
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
١
شما حتی تو یه سایت مجازم نمیتونین خوش بگذرونین اگه همش میخواین بحث علمی و کشوریو منطقه ای باشه خوب این همه سایت دیگه هر جایی باید تعادل داشته باشه تو این سایتم هم نیاز به دکلمه و شعر طنزو خنده هست هم مسایل روز دنیا اگه توجهم کنین میبین که بیشتر بچه هایی که اینجا عضون سنشون پایینه چطور انتظار دارین پا به پای شما بحث کنن این بچه ها اگه تو این سایت نیان تو هزارتا سایت دیگه میرن که اصلا واسشون خوب نیست (گفتم حالا که بحثه مام دیگه بحثه رو بکنیم)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
بنده انتظار ندارم همه پا به پام بحث کنن...فقط اونایی که علاقه دارن و توانایی دارن...!!!
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
من تو اعتقادات دینی و مذهبی کاملا تهاجمی هستم ،حالا هر کسی که میخواد ناراحت بشه،میخواد اسمشو بذاره عدم توانایی و هرچی دیگه،اصلا برام اهمیت نداره. اگه سایت جیم واسه اعلام اعتقادات دینی و مذهبی از کارشناسان معتبر استفاده نکنه با شکست مواجه میشه. هر کسی حق رو به خودش میده. باید یک مبنای فکری باشه. ( ضمنا شما کاربر گرامی f-nit..... یواشتر قدم بردارید تا ما هم پابه پای شما بیایم.!!!!!!!!!!)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
من اصلا از این نوع بحثا خوشم نمیاد چون طرف که به سادگی قبول نمیکنه که یا سوئ تفاهم میشه یادلخوری میشه همینجوری خیلی بهتره چی میشه همش شعر باشه این خیلی خوبه که ما هزارتا سایت داریم که درمورد این جور مباحث صحبت میکنن فک کنم دیگه اینجا جاش نباشه!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
"ارائه ی نظرات بدون ملاحظه" یعنی چی؟ ملاحظه ی چیو نکنیم؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
ملاحظه این دوستی چندین چند ساله
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
ملاحضه خط های قرمز خخخخ
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
ینی هرچه میخواهد دل تنگتون بگین :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
بابا من هرجا نظر میزارم(ینی بعضی جاها)نظرام سانسور شده میاد بیرون در صورتی که بقیه خیلی بدتر میحرفن
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٨
١
٠
نقاط قوت زیاد داره همین که اعتماد به نفس بهت میده تا مطلب بنویسی !و حمایتت میکنه به قول خودمون چاپ میکنه ! خودش خیلی! ولی خیلی خوب میشد اگه این جا به قول مریم موضوع داشت تا همه در مودش بحث میکردیم نظر میزاشتیم !
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
بیشتر توضیح بدین! موضوع میداشت یعنی چی؟ خب برای بحث کردن که قسمت انجمن هست و خود کاربرا هم موضوع میدن!
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
به نظر من هرچندوقت یکبار یک بحث درباره یک حوزه مشخص بین کاربرایی که تو اون حوزه فعالیت و علاقه دارن گذاشته بشه بد نیست.......مثلا بین کسایی که شعروترانه مینویسن بحث و گفتگو برگزار بشه تا مسیر و هدف اون بخش با همکاری هم مشخص بشه.....اینجوری همه میدونن خواسته و هدف از این حوزه چیه و باعث رشد میشه.......
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
آقا من که نظری ندارم چون وقت ندارم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
من بودم.........نگران نباشین...........
jalal
jalal
٩٣/٠٢/١٨
٧
٠
جنبه های منفی:ترکیب رنگ ها هارمونیک نیست-تخته سیاه باید لایک و دیسلایک به طور همزمان داشته باشد-مطالب باید دارای درجه ارزش گزاری باشند-تخته سیاه به فروم تبدیل شود-برگزاری مسابقات هنری و ادبی به طور ماهانه-انتخاب مطالب برتر ماه و انتشار آنها
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
من با ایشونم موافقم خیلی هم موافقم
faride
faride
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
ولی به نظر من تخته به همین شکل خیلی جذاب تره...
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
خيليم خوووب
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
سلام...موافقم
تیام اَستم :)
٩٣/٠٢/١٨
٤
٠
هوممممممممم من فقد تنها خاستم اینه:تو رو خدا واسه تخته ؛ اسمایلی بذارین ! همین! :)))
Am-SpringSell
Am-SpringSell
٩٣/٠٢/١٨
٢
٠
سلام،به نظر من از باب ظاهر و رنگ و رو سایت جیم،سایت جالب و خوبیه.از نظر محتوایی به نظرم سایت باید منسجم تر بشه؛یعنی برای هر هفته یا ماه توسط مدیران سایت موضوع خاصی تعریف بشه،و از کاربران درخواست بشه در مورد آن موضوع مطالب خودشون رو تنظیم کنند و بنویسند.بعد بهترین مطالب(نه پر بازدید ترین آنها!!) انتخاب شده و تا حد امکان چاپ شوند.در کل برای سایت مسر تعریف بشه ، خیلی بهتره. ممنون :)))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٨
٢
٠
درسته به نظرم تعداد بازدید، صرفا به معنای برتری مطلب نیست.
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/١٩
٢
٠
موافقم با شما و هاچ :) مطالب رو همیشه بر اساس تعداد نظر انتخاب نکنین !
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
١
٠
درود...منم موافقم
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
کلن بنظر من سایت خوبه, ولی خب ینی چیز خاصی نیست که به فکرم برسه :| پ.ن:پــــرزیــــــدنـــــــت !:) من واسه جام جهانی چه کنم؟:)بفرستم مطلب رو عآیآ یا نع؟:)
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
ایمیل کردم :)
Niva
Niva
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
به نظرم همین که هنوز گاهی کاربرارو تو بعضی مطالب نمیشناسه خیلی بده....بازم یادم بیاد میام
faride
faride
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
خخ فک کردم به تیم طراح سایت نیاز دارین!خخ...از نظر ظاهری بسیار عالیه و به نظرم سایت تکیه:)...با نظر اقای جلال برای برگزاری مسابقات ماهیانه موافقم:)
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
ینی ظاهرش دیگه عوض نشه؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
آخه ظاهرش که سربرگه جیمه قشنگه! کجاشو منظورتون اینه که عوض بشه؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
نه ظاهرش خیلی قشنگه باز مثه جیم کاغذی بدتر نشه!
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
یک چیز دیگه..........رادیو اینترنتی جیم هم چیز خوبیه اگه بشه.............
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
ایول خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
از الان بگم من خودم میخوام گوینده باشم
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
سلام به نظرم برا تابستون هر هفته مسابقه و یک ساعت رو مشخص کنید تاهمه وارد تخته سیاه شن.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٨
٨
١٠
قسمتی برای ارسال پیام خصوصی بین کاربرا ایجاد بشه/یا اینکه ایمیل کاربرا مثل قبل برای همه قابل مشاهده بشه/نکته:وقتی حرف از پیام خصوصی میاد همه ذهنشون میره به دوستی و این چیزا ولی پیام خصوصی لزوما برای دوستی نیست /من خودن چندین سوال از کاربرا دارم در مورد خودشون یا مطلب ارسالیشون که میخوام بپرسم اما نشده /مثلا اگر کاربر جانبرکف خانوم هستند چطور با اقای سرباز ولایت بیرون از نت دوستن مگه اینها حذب الهی نیستن ؟یا مثلا چرا خانوم سپهری همش شکست عشقی خورده؟یا چرا خانوم ارغیانی همش میاد از دعوا ها و اختلافات با همسرش مینویسه؟چرا خانومهای جیم جنسیت و یا وضعیت تاهلشون رو در پرفایلشون ذکر نمیکنن؟چرا آقایون عکسهای از خودشون برای آواتار نمیگذارن؟/
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٨
١
٠
ولی جان برکف و سرباز ولایت هردو خانم اند. با بعضی از سخنانتون موافقم.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٩
١
٢
ممنون زنبور خانوم/حداقل جواب یکی از سوالهامو گرفتم.!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
سلام هاچ بانو...شما مطمئنی"ن" سرباز ولایت بانو هست...؟؟؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٢
٢
من هم با آقا اشکمهر در مورد پیام خصوصی بین کاربران و قابل رویت بودن ایمیل کاربران موافقم
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
٣
١
امکان پیام خصوصی بین کاربرا رو توی انتخابات این دوره و دوره قبل بودن نامزدهایی که پیشنهاد دادن و برای اون قضیه ای هم که میگین توی وعده هاشون گفته بودن با تایید ادمین! مزیت هایی ممکنه داشته باشه ولی نظر من دربارش اینه که ممکن نیست! چون اگه بخواد با نظارت باشه یعنی یکی پیام خصوصی هارو هم تایید کنه، فکرشو بکنین در هر تایم یه نفر ادمینه که باید نظرات تخته و مطالب رو همه رو تایید کنه و خیلی جاها جواب کاربر رو داخل تخته هم باید بده! کنار این اگر بخواد پیام خصوصی هم تایید کنه همه شاید مثل شما فقط یه سوال درباره مطلب نداشته باشن و بخوان اونجا با دوستشون گپ و گفت کنن بعد فکرشو کن بین 20 نفر که بخواد اینجوری باشه ادمینو باید روش موتور تراکتور بست تا نسوزه :|
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
١
١
خخخخخخخخخخخخ...موتور تراکتور...خب چه کاریه بدون تایید باشه...!!!
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
١
١
حاج عباس همین الان که کاربرا دارن جلو همه حرف میزنن ایشون دارن میگن این چرا با اون دوسته اونموقع که دیگه واویلاست! خخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٩
٣
٢
ولی زنبور خانوم کاربر سرباز ولایت خانوم نیستن آقا هستن/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٩
٣
٣
آقای ریس جمهور اسم پیام خصوصی روش هست دیگه یعنی "پیامه خصوصی" خصوصی که دیگه نباید با تایید باشه کسانی دیگر که قرار نیست بخوننش اگه میخواست با تایید باشه یا دیگران هم ببینن که مثل الان من میومدم و اینجا مینوشتم که همه ملت ببینن در صورتی که من همین سوالهای که الان پرسیدم نمیخواستم دیگران ببینن که میبینن چنتا منفی هم دادن/بعدشم اگه میگین این نمیشه/ایمیل چی؟چرا قسمت ایمیلها رو غیر قابل دیدن باید باشه/خب بچه ها عاقل و بالغن هر کی خواست میتونه تشخیص بده میخواد ایمیلش قابل مشاهده باشه یا نه اشما براش تصمیم بگیرین/و اگر این هم نمیشه پیشنهاد میدم کلا قسمت ایمیل رو پاک کنین چون این یک نوع توهین هست که با این که این قسمت وجود داره ولی غیر قابل مشاهدش کردین/(یا طوری باشه هر که خواست قابل مشاهدش کنه برای / یا کلا این گذینه رو حذف کنید از پرفایل)/در مورد این دو دوست کاربر هم نمیگم چرا دوستن چون به من ربطی نداره سوال من یه نکته داشت و اون این بود که این خانوم و آقا که انقدر ((با ایمان)) هستن چطور میشه بیرون نت با هم دوست باشن!همین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
تشکر آقای نیچه.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٩
١
٠
ولی من همیشه فکر میکردم خانم هستن! راستش هنوزم فکر میکنم. نمیدونم اصلا...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢٠
٣
١
ببین تهنا جان کسی که بخواد با یکی دوس بشه راه زیاد داره...بعدشم کسی که هدفش دوستی و این کارا باشه میره فیس پوک هر که بخواد میکنه دیگه...!!!
tanha
tanha
٩٣/٠٢/٢٠
٢
١
اولا من نمیخوام تصمیم بگیرم همچین چیزی باشه یا نه تصمیمش با مدیریت سایته! ثانیا جناب نیچه بحث دوستی رو من نگفتم و این گفته ی آقای آتشروانه! وگرنه به عقیده من کاربرای سایت خیلی با شخصیت تر از این حرفان که حتی بخوان به این چیزا فکر کنن! ثالثا نظر پیام خصوصی با تایید هم گفتم پیشنهاد بعضی از نامزد ها بوده نه من! رابعا آقای آتشروان، چشم موردی که برای پروفایلا گفتین رو پیگیری میکنم! خامسا و من الله توفیق! خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
١
٠
بله من با ارسال پیام بین کاربران موافقم! بعد اگه خب یه ادمین نمیتونه این همه کارو انجام بده خب یه ادمین دیگه واسه پیام های خصوصی بذارین! یا اصلا بی تایید باشن ! بعد روی فرصت یکی از ادمینا چک کنه پیام های خصوصی بین کاربران رو! بده این حرف؟؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
١
١
بله آقای تنها کاربرای سایت خیلی با شخصیت تر ازاین حرفا هستن ولی اینو باید از یک دختر تو سایت پرسید نه یک پسر!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
اووووووووه چه دعواییه .... حالا چرا اینقد مهم شده ..ما _ م و سرباز ولایت) همکلاسی هستیم .... این مورد رو آقای موسوی پرسیدن من همین جوابو دادم .... تمام.
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خخخخخخخ....چقد چالش برانگیزه این هویت ما!!!...همینو میخاستم!...:))))))))))
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
آقا اشکمهر ب نظر شما جرم میکنیم؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٢
٢
٠
نه جرم نمیکنین/من فقط میخواستم بدونم شما خانوم هستین یا آقا//یک کلام بگین شما اقا هستین یا خانوم/همین
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
اگه هویت منم مورد سواله از م بپرسین؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
سمیرا خخخخخخخ:)
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٢/٢٤
١
٠
کسی که بخواد تو این سایت مفید واقع بشه و در جهت ارتقاء فرهنگ کاربران نقشی داشته باشه احتیاجی به گذاشتن قسمت پیام خصوصی نداره.!سیگنال های روشن فکری مآب میفرستین ها.!!!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٨
٣
٠
دیشب داشتم تبلیغ سایت جیم رو قبل از افتتاح میخوندم یک قسمت مسابقه کم داره خیلی لازمه و اگر میشد گروه هایی درمورد مسائل مختلف در سایت تشکیل میشد که کاربرا بتونن عضو آن گروه ها بشن و بعد در مورد عقاید و تفکرات خود با دیگر گروه ها بحث و تبادل نظر کنن خیلی بهتر میشد چون با این کار یک عده از کاربرا در گروهی عضو میشن که دیگران هم مثل آنها همان عقاید و تفکر را دارند
r_riahi
r_riahi
٩٣/٠٢/١٨
٣
٠
به صورت کلی میشه گفت سایت جیم خیلی خوب پیاده سازی شده //// اما اینکه سایت جیم یک جامعه‌ي جوان به حساب میاد و میشه از خیلی ایده های همکاری و ارتباطی که در بین خیلی از انجمن ها و شبکه های اجتماعی رایجه استفاده کرد و به عنوان مثال نباید اینطور باشه که کاربرین فقط با یک شناسه معرف هم باشن و باید به گونه ای باشه که با یک شناخت درست ازهم بتونیم از اطلاعات، دانش و توانایی های هم استفاده کنیم و مفید واقع بشه و نکته جالب اینکه در پروفایل ها امکان درج و نمایش ایمیل ها به عهده کاربر است اما این اتفاق هرگر نمی افتــ!ـــد و این نوعی اهانت به فرهنگ ماست که این البته نظر شخصیه منه //// مطلب بعدی هم تخته سیاه که واقعا حرفی برای گفتن باقی نمیمونه، و میشه گفت تحت سلطه‌ی افرادی ثابت است که تنها جای خالی بحث درباره خصوصی ترین مسایل خانوادگی و فردی احساس میشه و این اصلا خوب و منطقی نیست....
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
سلام...بعله فرمایشات جناب ریاحی درسته...و در مورد تخته هم بارها گفتم باید یه برنامه ریزی بشه تا کاربرانی که میان توی تخته دست کم یه کار مثبتی انجام بدن و یه چیزی یاد بگبرن یا یه چی به دیگران یاد بدن و به قول خودم ارزش افزوده ای وجود داشته باشه
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
ماكه غير جيم جاي ديگه نميريم.... از طراحي واينا هم كه سر درنمياريم...... هرچه پيش آيد خوش آيد (^_^) ما به تيم طراحي اطمينان داريم تا اينجاي كار كه همه چيز پرفكت بوده... انشالله بعد از اين هم خوب خواهد بود:)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
کاملا با حرف خانم" مریم_ن_ر " موافقم ...اصلا نظرم همین بود ....گرچه بگم الآنم خودم یه پا کارشناسم هااااا ولی درسم که تموم بره میشم دو پا کارشناس .... خخخخ
maede
maede
٩٣/٠٢/١٩
١
٠
شکل ظاهری سایت که خوبه.تو قسمت نظرات مطالب شما پاسخ هایی که تو انجمن یهمون میزنن باید اضافه بشه.تخته سیاهم تغییر میدادم!مثلن یه روزای خاصی یه موضوع خاص واسه تخته انتخاب میکردم که گفتگو ها مفید تر بشه و فقط راجع به همون موضوع صحبت بشه.
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
لایک!
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
کلا عاقا همینطوری باشه خوبه……اخه میدونین چیه ما عادت داریم تا میخایم بیایم ی چیزی رو درست کنیم میزنیم بدترش میکنیم……بذازین همینطوری باشه ملت دارن دورهم کیف شون رو میکنن دیگه……:-)
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
نه دیگه داریم از همه میپرسیم که توی عوض کردن خرابش نکنیم و بهتر از اینش کنیم :)
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٣/٠٢/١٩
٠
٨
1-اینجا بنگاه شعر و شاعری نیست لطفا کمش کنید. 2-سایت بی نهایت شلوغه قسمتهای اضافی رو حذفش کنید(مثل سوژه ها و پربیننده ترین ها و تولت مبارک و چندرسانه ای). 3-به رنگش دست نزنید بزارین مثل پفک نمکی بمونه.جیم کاغذی رو فاتحه شو خوندین کافیه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
خانم مریم تمام کار را کردند!به نظرم زمینه یکمی تاریکه.
ati
ati
٩٣/٠٢/١٩
٥
٠
صدبار گفتم این قسمت جنسیت قابل نمایش باشه...طرف نمی دونی دختر یاپسر...می مونی چطور بحرفی..مث یکی بود هرچی گفتیم دختری یاپسر می گفت چه فرقی داره..اخرش مشخص شد پسره................این قسمت نظراتتم که رحمت شده هیچی درستش نمی کنهوو..برم فکر کنم باز
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
موافقم
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
خخخخ!
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
موافق
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٢/١٩
٢
٠
به نظر من اون جمله ی بالای تخته(جان ما یه ربطی به جیم داشته باشه) پاک بشه چون حرفا هیچ ربطی به جیم نداره
کاربر چراغ خاموش
کاربر چراغ خاموش
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
به نظر در حال حاضر کاربران محترم با رودربایستی ، در خصوص مطالب درج شده اظهار نظر می کنند لذا امکان امتیاز دادن به هر مطلب بصورت ناشناس می تواند در بررسی کیفیت واقعی آن مفید باشد.
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٢/١٩
٢
٠
حداقل هر ماه یه مسابقه داشته باشه ،مطالبی که واقعا ارزش چاپ شدن ندارن چاپ نشن (مثل: راه های خوش حالت کردن موها و فواید سبزیجات و مضرات نوشابه..اینارو با یه سرچ توی گوگل میشه خوند) ،از مطالب خوب و قوی تقدیر بشه ،سرعت بعضی از ادمینای تخته سیاه بیشتر بشه ،طرح و قالب سایت تکراری شده اگه عوض شه بهتره ،مطلب برتر ماه هم اعلام بشه (با رای گیری)....ممنون :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
منم موافقم با مطالبی ک ارزش ندارن رو تایید نکنین.
A_K
A_K
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
من چون جاها و سایتای دیگه نمیرم زیاد نقاط ضعف نمیبینم ک بگم.....!خیلی خووووووووووفه ک العان
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
سایت خوبه.تمام بخش هاش اما تو بخش چندرسانه ای ها امکان دانلود وجود داره و اگه خواننده اون آهنگ یا سازنده کلیپ یا .... راضی به دانلود نباشه و شخص از سایت جیم دانلود کنه،خود سایت هم باعث و بانی یه گناه و حق الناس میشه.یا امکان دانلود رو حذف کنین یا کلا برش دارین!.مورد دوم هم امکان نظر منفی برای تخته وجود داشته باشه.سوم هم این که لطفا و خواهشا تولدت مبارک رو حذف نکنین.بعد یه عمر اومده بذارین باشه.چهارم پربیننده ترین ها تنها شاخصش تعداد نظر هاست؟؟؟ممکنه مطلبی باشه ک تعداد نظراتش زیاد باشه ولی همه اش "ممنون" و " متشکرم " و.... باشه بعد تو پربیننده ترین ها میاد عایا ؟؟ اگه هست لطفن برطرف بشه.پنجم هم این که بتونیم اسمایلی بذاریم.ششم هم جنسیت جوری باشه ک برای همه نمایش داده بشه ک کسی ک تازه میاد رو بتونیم بفهمیم خانوم هست یا آقا.
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
با حرف شما موافقم نباید امکان دانلود وجود داشته باشه
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
اینم هست که فضای تخته رو جوری کنیم که همه از بودن تو تخته خوشحال باشن.ن این که تا میان فرار کنن ! یه مورد دیگه هم این که تو پروفایل قسمت مشاهده نظرات امکان دیدن نظرات انجمن هم باشه.یعنی مثلا سه گزینه داشته باشه خودمون انتخاب کنیم یکی یکی بیاد ببینمشون.
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
مثلا فضای تخته رو چجوری کنیم؟! پیشنهاد آخریه خیلی خوبه!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
مثلا برای تخته موضوع بذاریم.یا وقتی تازه واردی میاد تو تخته ازش استقبال کنیم ن این که کلا حرف خودمون رو ادامه بدیم.
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/١٩
١
٠
آهان اینم هست ! برای خود من تا حالا اتفاق افتاده که همه نظراتی ک تو مطالب برای جواب نظر من میدن تو قسمت مشاهده نظرات دیده نمیشه ! اینم درست بشه لطفا
jalal
jalal
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
ایجاد امکان گزارش نظر توهین آمیز-ایجاد اساسنامه برای سایت تا کاربران جدید هنگام ثبت نام با قوانین آشنایی داشته باشند-هر کاربری که قوانین سایت را رعایت نکند بعد از 3 بار تذکر اکانتش مسدود شود
me_too
me_too
٩٣/٠٢/١٩
٣
٧
در کنار محاسنی که داره اشکالات زیادی هم داره که از مهمترین هاش تخته سیاس که پاتوق یه سری افراد ثابته که بشینن و حرف از شوهر پیدا کردن و زن گرفتن و مسائل خصوصیشون بزنن و تازه وقتی یه تازه وارد میاد بعضیاااااا گیر میدن که اینجا چیکار میکنی! مثل گیری که خانوم پاییز به خود من داد.
Elahe.n
Elahe.n
٩٣/٠٢/١٩
٤
٢
اصلن همچین چیزی نیست....:|
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٤
٠
تا حدودی موافقم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٩
٣
٥
با من هم چنین رفتاری شده/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٩
٣
٦
(با من هم چنین رفتاری شده)/و اون مواردی هم که گفتین کاملا درسته و موافقم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٩
٦
١
پاییز اهل گیر دادن به کسی نیست. به احتمال زیاد سوء تفاهم شده.
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٠
٤
١
پاییز هیچوقت اینطوری نمیگه..اتفاقا وقتی من ب عنوان تازه وارد اومدم پاییز یکی از اولین نفرایی بود ک بهم محل داد:|!!!!!!!!!!!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٠
٦
٥
منفی ندین/اگه برای شما اتفاق نیفتاده دلیل نمیشه فکر کنین برای دیگران هم اتفاق نیفتاده/باید در تخته برابری باشه و تبعیض قائل نشن ادمینها برای کاربرا
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٠
٢
١
me too.....یعنی من هم با شما موافقم.....من یک راهکار پایین دادم...شما هم اگه تونستید برای رفع این مشکل نظر بدید
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٠
١
١
me too.....یعنی من هم با شما موافقم.....من یک راهکار پایین دادم...شما هم اگه تونستید برای رفع این مشکل نظر بدید
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٢
٢
لطفا منفی ندین و نظرخودتونو بیان کنین!!! کسایی که منفی میدن نیروی دفاع از حرف خودشونو ندارن و برای راحتی خودشون منفی میدن! خب حرفتونو راحت بزنین....
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
سلام...به نطر بنده طرح کلی سایت خوبه ولی اگه تغییرات جریی انجام بشه خوبه ولی به شرطی که آزمایشی باشه و اکثریت که نظر موافق دادن تایید بشه...در مورد تخته هم نظرات دوستان کاملا به جا بود ولی یه چیز دیگه هست و اون اینکه باید روشن باشه که خط قرمزها که این قدر بر سر ما کوفته میشه دقیقا چیه مثل مطلبی که در مورد چرایی حذف مطالب تکراری ایجاد شده چون در بعضی موارد ما در مورد هر چی صحبت میکنیم یا میگن با سیاست های سایت مخالفه یا میگن باید در انجمن مطرح بشه...کلا بشینیم منطقی با حضور کاربران در مورد خط قرمزهای سایت صحبت کنیم...نکته دیگه اینکه بنه یه پیشنهاد دادم مبنی بر ایجاد کتابخانه الکترونیک تا از این بابت نیازهای کاربران هم تامین بشه که تایید نشد اما دوباره میگم تا ببینم نظر کاربران در این باره چیست
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
با کتاب خونه شدید ناک موافقم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
١
٠
یه چیز دیگه ای هم که باید بگم اینه که اگه بهترین مطالب سایت بر اساس کیفیت کار هر ماه انتخاب بشه خوبه
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
١
٠
خیلی از جاهای سایت خوبن ولی میتونن خیلی بهتر از این بشن! فتوگالری حالتی بشه که برای هر عکس قابلیت نظر گذاری کاربران باشه! و اینکه فتوگالری تو طراحی تو چشم تر باشه! اگه شبیه اینستاگرام درس بشه خیلی جذاب میشه! و اینکه دیگه اینجوری همیشه خدا بدون عکس نمیمونه:| برای قسمت چندرسانه ای ها اینکه خود کاربرا توضیح رو نمیذارن یه جنبه منفیه و باید درست بشه!
tanha
tanha
٩٣/٠٢/١٩
١
٠
یکی از چیزهایی که تو انتخابات جزو وعده بعضی نامزدها بود این بود که افراد آنلاین در سایت نمایش داده بشن! دوستان نظرتون چیه؟ این خوبه یا نه؟!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
سلام...اگه بشه بد نیست...ولی خب برای من که به تازگی به جرگه ی کاربران چذاغ خاموش پیوستم زیاد خوب نمیشه
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
یه کم خوب نیست.شاید بخوایم برای مطالب نظر بزاریم اما نخوایم تو تخته سیاه بیایم.مثلا خودم شده تا حالا که خسته بودم برای همین خواستم که نظاره گر باشم :)
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
خوبه…
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
به نظرم مشکلی نداره :) شاید کسی با کسی کار ضروری داشته باشه اونوقت میبینه مشترک مورد نظر آنلاین هست و میره تو تخته صداش میکنه کارشو میگه
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
خوووووبه
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
موافق .... لطفا در رای گیری شرکت کنید....تصویب شد
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
منم موافقم،خوبه:-)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
منم موافقم،خوبه:-)
tanha
tanha
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
من خودم با خانم آرزو هم عقیده ترم! خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
نه اتفاقا به نظر من آنلاین ها نمایش داده بشه بهتره چون این طوری میفهمیم چه کسایی الان تو سایت هستن! بازم هرطور صلاحه !
f_farzane
f_farzane
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
فقط تعدادو نشون بده بهتره.. امنیت بیشتره :دی .. تعدادو نشون بده ما خودمون تشخیص میدیم کیا هستن خخخ
bablack313
bablack313
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
باید علاوه بر نظرات مطالب هم لایک و دیسلایک داشته باشن
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
و هر نفر کلا یه بار بتونه لایک یا دیسلایک کنه! نه که هر روز یکبار بیاد لایک کنه!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
هاچ جان هرکس فقط یه بارمیتونه هر نظر رو لایک یا دیس لایک کنه پس حتما برا مطالب هم همینطوریه عزیزم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من امتحان کردم روزی یکبار میشه لایک کرد
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
یک روز یک ساعت مشخص بزارن به عنوان دست گرمی همه برن تو تخته!این طوری خوب میشه!یا وقت هایی که مطلب کم منتشر میشه یک موضوع خاص بدن که با اون مطلب بنویسیم.مثل سه ونیم جونم.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
بذارین من آخر شب به این انجمن جواب میدم.الان فکرم مشغوله یوخده
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
باشه ! خخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
به نظر من اگه بشه که کاربرا بتونن برای هر مطلب مثلا یک یا پنج ستاره بدن تا مطالب از نظر کیفیت دسته بندی بشه یا اینکه مطالب منتشره دسته بندی بشه تا هر کسی وارد اون چیزای مورد علاقه خودش بشه...فعلا همینا ! بازم میام و نظرامو میگم:)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
اها تا یادم نرفته بگم که خانوم یا اقا بودن کاربرا هم بمثلا کنار اسمشون نمایش داده بشه چرا که بعضی وقتا شده که من میمونم که چجوری جواب یک کاربر رو بدم ومجبور شدم به پروفایلش برم تا بفهمم !تازه بعضیام که دیگه حتی پروفایلشونم معلوم نی!...بعضیا!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
آقای موسوی ...اصن مشخص نبود ...یعنی کیا ...بعدشم برا مشخص شدن جنسیت اون بعضیاااااا باید تا روز تولدش منتظر بمونید چون اون موقع مشخص میشه ....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٠
٣
٠
یک نظری هم داشتم که میخواستم نظر شما رو هم در این مورد بدونم /در مورد بیلبورد سایت قسمت "داغ ترین اخبار ایران و جهان که عکسه یه گاو با بالهای پروانه هست!" به نظرم من این عکس زیاد جالب نیست و یه جورای خُنک و بچه گونه و بی ربط هست/مخصوصا که همیشه هست و ما هر روز میبینیم و عوض هم نمیشه!/خب به نظر من در پس زمینه این قسمت از یک طرح زیبای گرافیکی به تنهای استفاده بشه خیلی زیباتره و حتما نباید عکس خاصی براش گذاشت(چون چند مدت عکسشم تغییر کرد ولی باز همین گذاشته شد)خلاصه کلام فقت متن و یک طرح گرافکی به نظرم زیباترش میکنه/چون همیشه تو چشمه////شما هم اگه در این مورد نظری دارین بگین
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
بله موافقم! چه دقتی دارین شما ولی :))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
منم موافقم با اینکه کلا هر چند وقت یکبار عوضش کنن! ولی خودمونیم گاوه خیلی خنده داره! :دی
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٠
٥
٠
چرا وقتی از بیلبورد سایت یه مطلب رو باز میکنیم واسه کامنت گذاشتن کاربر ناشناس میشیم؟؟ آدم باید 2 ساعت تو مطالب منتشر شده بگرده تا مطلبو پیدا کنه...
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
منم همین مشکلو دارم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
دقیقا! پدر آدم درمیاد خخخ مسئولان پیگیری کنن خخخ
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٠
٣
١
درسته که جیم افرادو از سایت های مختلف در یک کانون امن تر میاره ولی به نظر من تخته ی جیم خیلی بیهدفه.....و کلا جدا از مطالب مفید و انجمن ها، کارایی دیگری فراهم نمیکنه و یکی از دلیل های گرایش شدید به شبکه های دیگر همینه......برای رفع این موضوع پیشنهاد من انتخاب موضوعی مشخص برای هر روز تخته است.......و برای عنوان موضوع که میتواند جهت گیری گفتمان ها را شکل دهد و از بحث های جانبی (که خیلی هم بد هستند) جلوگیری کند میتوان از انجمن های گذشته استفاده کرد....خود من توی خیلی از انجمن های قدیمی جیم شرکت نکردم و این میتونه فرصت بحثی دوباره باشه.....شاید این وظیفه ی ادمین باشه که بحثو به اون سمت (مثلا با طرح سوال ) پیش ببره.........هم چنین منظور من این نیست که حتما همه همین بحث را انجام دهند و کامنت های متفرقه چاپ نشود.......بلکه منظور من همان عنوان است که حداقل کمی میتواند در هنگام کمبود بحث، مورد بحث قرار گیرد......مورد دیگر بحث علمی است........مطمئنم که اگر مانند سایت هایی نظیر.........اعمال جبری و ریاضی تعریف شود و انجمن ثابت بخصوصی برای بحث علمی ایجاد شود.......بتوان سوال های علمی را برای پاسخ توسط دیگران به اشتراک گذاشت و یقینا سایت قشر خ.خ را نیز تا حدودی به سمت خود میکشد.....(جا داره بگم همین خ.خ ها که عده ی زیادی از آنها دوست منند در فیس بوک عضویت فعالی دارند).......و هم چنین شاید توقع زیادی باشه ولی حداقل یک سایت ایرانی برای این عمل علمی اگه باشه عالیه.......همش نباید ما صرف بیهوده جات و متفرقه جات شویم که.......و حالا جا داره همه با هم یک تکبیر سر بدهند!!!!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
خ.خ یعنی چی اونوقت؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢١
٣
٠
خرمالوی خام!
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خر خون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٠
٤
١
فعال ترین ها امتیاز نداره!خیلیییییییییییییییی بده.خواهش میکنم تمنا دارم که پیگیری کنید!خواهش میکنم جناب تنها به اطلاع برسانید پس فرق من با کسی که فعال نیست چیه؟برای چی زحمت بکشم؟
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
راز فعال شدنتون چیه؟؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٢
١
کی به این کامنت منفی داده؟؟؟ الان مشکل این حرفشون چیه؟؟؟؟ خب چرا حرفتونو نمیزنین که منفی میدین؟؟؟؟ میترسین؟؟؟؟ وا :|
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
یعنی چی امتیاز نداره؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
به خدا ما اون بالا 3 هفته و 3 روزه جل خوش کردی نمیدونم چرا نمیشه..........خودشون به من گفتن..........کی منو لایک منفی کرده مانیتورشو خراب کنم؟بگیننننننننن
faeze
faeze
٩٣/٠٢/٢٠
٣
٠
سپاس گزاری یا سپاس گذاری؟؟؟ مسئله این است :دیی مسئولین رسیدگی کنین به این مشکل زشته خب :)))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
خدا میدونه من چقدر اینو به روی جیمیان آوردم! ولی خب فقط تن دهخدا رو می لرزونن! بندری میره اصلا :دی
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٢
١
به فعالان در آخر هر هفته جایزه بدین یا امتیاز بدین! اینطوری همه نظر بیشتری میدن! مثلا در مدتی که من فعال بودم میدیدم فرقی بین من و بقیه نیست واسه همین بی خیال فعال بودن شدم!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
اگه اینجوریه واسه سه ماه تابستون این جایزه فعال بودن منو هم بدین دیگه خخ ولی توجه کن مونا ممکنه تمام نظراتی که شخص فعال میذاره همش"ممنون" یا " متشکر " یا "عالی بود"باشه و هیچ کمکی به بهتر شدن نکنه :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
١
١
کاربرا بتونن به هم پیام خصوصی ارسال کنن البته با تایید ادمین!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٢
١
کامنتارو واسه تایید تو مطلب های مختلف جا نندازید و همه رو به دقت نگاه کنین تا زیر دست و پا له نشن! امضا یه داغ دیده خخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
اینو شدیدا باهات موافقم ..... اصن داغووووونه! مخصوصا این که نفر اولم هم باشی که نظر میدی و نظرت خورده بشه :)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٢/٢٠
٤
١
من اینو از 20 سال پیش دارم به همه میگم بابا تو پروفایل همه چی پنهان باشه اصن ولی همین جنسیت شخص مشخص باشه آدم بفهمه چجوری صحبت کنه خو خخخ ولی در مورد پنهان بودن ایمیل کاملا موافم با این موضوع.دلیلی نمیبینم همه به ایمیل هم دسترسی داشته باشن.اگه به من بود که تا جایی که ممکن بود جوانب احتیاط رو رعایت میکردیم.حتی بیشتر از الان.ها اینم بگم خیلی به نظرم مهمه.تو پنل تایید کامنت اگه بشه که مشخص بشه کی جواب کی رو میده خیلی خوب تره فک کنم.توی تخته سیاه در هفته توی یه تایم خاصی یه موضوع مشخص شده باشه برای بحث و گفتگو.از این هفته اعلام بشه برای هفته بعد که اگر شخصی اطلاعاتی هم در اون مورد نداره و خواست بره یه اطلاعاتی جمع کنه در این زمینه وقتشو داشته باشه که فکر میکنم اینجوری بچه ها چیزهای جدیدی هم یاد بگیرن.در مورد فتوگالری هم که خود امیرحسین گفته بود فک کنم که اصلا تو دید نیست.من بعد این 1سال و خورده ای که اینجا بودم 5 بارم تاحالا نرفتم اونجا.فعالترین ها با نظرم داره به بیراهه میره.برای اینکه برن تو فعالترین ها توی هر مطلب چنتا کامنت بی ربط میذارن.یه فکری بشه که اگر قراره این فعالترین ها باشه و شخص توی هر مطلب قراره چنتا کامنت هم بذاره همش در مورد مطلب باشه.نه چیزای الکی.که اینو اینروزا خیلی دارم میبینم.مورد دیگه حرف ماست.حرف سایت خیلی طولانی میشه فکر میکنم.مثلا این چرا مطالب ما حذف شده خیلی وقته اینجاس.دیگه همه فهمیدن و کابری هم که ندونه بچه ها توجیهش میکنن.مورد دیگه اینکه اگر توی پروفایل هر شخصی علاوه بر مطالبی که گذاشته انجمن هایی هم که گذاشته دیده میشد خیلی خوب بود.مورد دیگه اینکه میشه یکی از نویسنده های سایت رو انتخاب کرد تا مثلا هفته ای یکبار یک مطلب آموزشی مثلا در مورد نوشتن داستان یا مثلا شعر بذاره روی سایت.مثلا خیلی خوب بود خانم خندان دل توی مطلب یکی از کاربرا که داستان نوشته بود نظراتشونو خیلی قشنگ گفته بودن و عیب کار رو گوشزد کرده بودن که همینارو میشه گذاشت تو یه مطلب.دیگه باز یادم اومد میام میگم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
احسنت به این کامنت پر بار :) آره با دیدن انجمن تو پروفایل کاملا موافقم!
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢١
١
١
سلام......جنسیت و ایمیل نشون دادن، دو مسئله ی شخصی کاربراست و من تو هیچ سایت دیگری ندیدم که این دو را به اجبار نشان بدهی یا نه........من دوست ندارم جنسیتم معلوم باشه، ولی هر کسی بپرسه بهش میگم......دوست دارم ایمیلم معلوم باشه
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
لااااااایک...خخخخخ
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
لااااااایک...خخخخخ
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
اعلام جنسیت خیلی بده.....چون اینطوری خیلی راحت گفتمان بین دختر و پسر صورت میگیره....و مرز بین دو جنس مخالف برداشته میشه........و تو زندگی واقعی تاثیر میذاره....حال اگر رابطه ی مجازی فقط بر مبنای گفتمان بدون توجه به جنسیت باشه....اونطوری اثری نداره....اتفاقا من میگم باید جنسیت همه نامعلوم باشه
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
مرز که برداشته نمیشه مطمئنا چون اگه بفهمیم آقا هستن یا خانم همونجوری باهاشون صحبت میکنیم که مدیر سایت بهمون گفتن.جناب گربه گریان به طور مثال من هنوز به طور قطعیت نفهمیدم که شما آقا هستین یاخانوم.چی جوری باید با شما صحبت کنم اونوقت ؟؟ جنسیت نشون داده بشه اینجور اشکالات ایجاد نمیشه مطمئنا !
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
چرا شک نکنید ایجاد میشه....آدم نمیتونه جلوی ضمیر ناخودآگاهش رو بگیره.....فکر کردید چرا خارجی ها تو فیلمشون یک گوشه ی کور صفحه یک علامت ضد خدایی میذارن......قطعا اونا میدونن با این که ما طی دیدن فیلم نمیبینیمش.....ولی صد در صد رومون اثر داره.........جنسیت معلوم نباشه رابطه ها کنترل شده تر میشه.....مثلا خود شما fafa...چون جنسیتمو نمیدونید احتیاط میکنید......و این بهتره....نه خودونی میشید و نه خیلی خشک.....رابطه ی سرد و ثابت
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٢
٠
کسایی که از تخته و سایت دور شدن رو وارد تخته کنیم....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
وای خدا ینی زورکی من نمیام ولمم کنیننننننننننننن
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
حالا مثلا تخته چی داره...؟>؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٢
٠
کامنت هایی که بقیه در جوابمون تو انجمن ها میدن در پروفایلمون نمایش داده بشه تا دیگه مجبور نشیم برای اینکه ببینیم چه جواب هایی بهمون دادن ، همه انجمن ها رو دوباره باز کنیم...
Paeez
Paeez
٩٣/٠٢/٢٠
٦
١
راستش فکر می کنم اگه قراره تغییری داده بشه با این نظرات خیلی میشه نقـآط قوت و ضعف رو شناخت:)به نظر من فتوگــآلری ، کلیپ ها و قلمهای خوب مجهول واقع شدن تو ســــآیت !فکر می کنم بهشون مانور بیشتری بدن خیلی خوب میشه !بقیه چیزایی که می خواستم بگم دوستان گفتن:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٠
٢
١
ببخشید که اینجارو تصرف کردم خخخخخ ما آزاده اندیشه ایم و حرفمونو راحت بیان میکنیم و مثه بقیه فقط منفی یا مثبت نمیدیم :)))))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
تلافی این مدتی رو که نبودینو در اورین با این همه پیام خخخ
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/٢١
١
١
این منفی به خاطر پر حرفی سر کلاس بود
v-qavam
v-qavam
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
ما فقط درخواست اب داریم فقط آب...اینجا آباش دیرپزه خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
:)))دیگه چی
v-qavam
v-qavam
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
توی پنل تایید کامنت های تخته خیلی مهمه که بدونیم کی در جواب کی این کامنتو گذاشته- فتو گالری مثل طرحی که علیرضا موقع انتخابات داد یه شورتکاتی داشته باشه روی صفحه اصلی و اگه امکان نظر هم داشته باشه که عالیه - از جواب کامنت هامون در نظرات انجمن مطلع بشیم خیلی خوبه- امتیاز دهی به مطالب هم ایده عالی ای هست میتونه نمره باشه یا به صورت ستاره ای:) - به جای مطالب پر بازدید مطالب داغ( با نظرات بیشتر) جایگزین بشه خیلی بهتره- رنگ تم های سایت شاد باشه اما برای چشم آزار دهنده نباشه- در مورد بازی هم نمی دونم خوبه یا قابل اجرا اما خوب میشه اگه چند نوع از بازی های محبوب و مخصوصا رکوردی رو روی سایت قرار بدین و توی هر بازی معلوم باشه که رکورد این بازی با فلان امتیاز مثلا دست کاربر وحید قوامه- حتی میشه برای ورود به بازی از امتیاز کاربر به یک میزان ثابت کم کرد( البته این ایده بازی رو قبلا از اقای نادری شنیدم)- یه جمله ادبی زیبا یا یه حدیث هم بالای سایت باشه و هر روز عوض بشه- یه ایده دیگه هم من دارم که البته ممکنه به صرفه نباشه اما اینکه آواتار ادامین شیفتی به صورت تیم یک و دو نباشه بلکه هر ادمین شیفت اواتار مخصوص و جداگانه داشته باشه جهت کاهش کاربر آزاری خخخخ
f_farzane
f_farzane
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
جمله ی اول خیلی موافق :)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
با قسمت اول نظر وحید کاملا موافقم
فاطمه
فاطمه
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من منهدمش میکنم. الساعه و بدون فوت وقت :)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
خدا بخیر کنه
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢١
١
٢
سایت خیلیم خوبه اصلانم ایراد نداره...من که دوسش دارم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
نقص که در چند جایی داره ولی برای تنوع هم داریم بحث میکنیم
tanha
tanha
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
حاج عباس تنوع چیه؟ میخوایم بکوبیم دوباره بسازیم! خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
اگه واسه تنوعه بگم لودر هام برگردن؟
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
حالا منو نزنين.خب چرا منفي اخه:(
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
سلام..فعلا اومدم حاضری بزنم.بعدا میام نظر میدم خخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
آقای نیتچه به هر حال هرچی هم که داره یا نداره ما باید همه مثه هم باشیم و همه بتونیم تو همه جای سایت فعالیت داشته باشیم، نه اینکه یه عده از بعضی جاها مثه همین تخته محروم باشن...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
اقای تنها چرا نظر خودتونو درباره تک تک کامنت ها نمیدید؟؟؟ و فقط به تعدادی از کامنت ها پاسخ میدید؟؟؟
tanha
tanha
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
چون من این انجمن رو برای بحث کردن خودم نذاشتم و فقط خواستم دوستان نظرشونو بگن که طبق برآیند نظر ها یه طراحی شیک و جدید کنیم :) اون هایی رو هم که جواب دادم چون بحث کردن رو میطلبیدن وگرنه همه نظرات رو میخونم :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
جمله ادبی :)) احسنت :))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
کودون جمله:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
اوا این مال کامنت آقا قوام بود!
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٢١
٢
٠
به نظر من باید یه قسمت پاسخ هایی که به کامنت کاربرا در انجمن میذارن و توی پروفایل نمایش داده بشه.پارسال تابستون که من عضو شدم واسه نام کاربری لازم نبود که حرف اول اسم با فامیل باشه و دست کاربرا واسه انتخاب اسم کاربری باز بود ولی جدیدا سایت فقط حرف اول اسم آندرلاین فامیل رو به عنوان نام کاربری قبول میکنه شاید یه شخص مایل نباشه که فامیلش،اسم کاربریش باشه.توی تخته هم واسه هر کامنت یه لایک باشه و یه دیسلایک.طراحی کلی سایت هم باید تغییر کنه.واسه تخته هم بعضی وقتا لازمه که یه موضوع داشته باشه البته وقتی که یه بحث مشخص وجود نداره و ادمین هم به کاربر نگه:موضوع بدین موضوع بدین:دی... و زمانیکه فردی عضو شد همون موقع باید یه فایل درباره امکانات سایت و کلن معرفی قسمتای مختلف بهش ایمیل بشه.و در نهایت یک عدد صندوق انتقادات نیلی بذارید توی صفحه اصلی تا همه اونجا نظراشونو بگن.
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
سایت خیلیخوبه..............مخصوصا که بهش عادت کردم................اما به نظرم بعضی چیزا توش کمه مثل کتاب خانه دیجیتالی..............مکانی برای سوالات علمی و مشاوره
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
کتابخونه موافقققققققققققققققق
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٢١
١
٠
یه بخش واسه ارسال کلمات بذارن........مثل ارسال کلمه شله،ناهار،مسابقه و... برای راحتی کاسبی قشر شایعه پراکن
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
لایک
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
بنده طبق نظری که واسه ادمین گذاشتم سایت باید تکلیف خودشو معلوم کنه یه قانون کامل و جامع.الان میخوای یه نرم افزار نصب کنی کلی ازت تعهد میگیرن (خودم زحمت تدوین قانونو میکشم تشکر نکنین)
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢٢
١
٠
سلام..اومدیم:)))) خب 1-اگه یه بخش به عنوان صندوق انتقادات و پیشنهادات باشه که کاربرا نظراتشونو یا انتقاداتشونو اونجا به اطلاع مسئولین برسونن خوبه..2-همچنین یه بخش ارتباط با رئیس کاربران.که اگه مطلبی موضوعی چیزی بود بهشون بگیم به بچه های بالا برسونن.نه که پل ارتباطین دیگه! 3-دیگه اینکه هفتگی یا ماهانه یه جلسه ارزیابی عنلکرد سایت یا رئیس جمهور داشته باشیم.4-با اون نظر بچه هام که نظرات انجمن ها هم تو پروفایل نمایش داده بشه خیلی موافقم+5-بخش جستجو رو الان برا مطالب داریم.اگه همین جستجو برا انجمن ها هم باشه عالی میشه.برا پبدا کردن یه انجمن مجبور نشیم خفاری های باستان شناسی انجام بدیم:دی 6-تدوین یه آیین نامه و توضیح قوانین مرسوم تو سایت که باید رعایت بشه.مثل همین نوع مخاطب قرار دادن خانوم و آقا یا کلمات لیست سیاه.که میشه یه بخشی از روال هنگام ثبت نام باشه یا موقع ورود به سایت(یعنی اول اونارو قبول کنیم و بعدش وارد سایت بشیم )7-.دیگه درمورد بحث توی تخته هم قبلا هم گفته شده بود و گفتند محل بحث انجمنه!در ثانی گاهی ما خودمون حوصله نداریم و میایم تخته فقط حال و هوامون عوض شه .ون تنها جاییه که همه آنلاین در ارتباطن با هم.اگه قرار باشه هر روز و هر شب هفته اونجا هم بحث باشه.فک میکنم زده بشن بچه ها.میشه بحث باشه اما گاه گاهی یا برنامه هایی مثل همین شب شعر یکشنبه ها تو تخته اجرا بشه.که از الکی وقت گذروندن در بیاد...8-با تشکر!
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
مستر پرزیدنت شب شعر یادتون نره.پیگیری کنید!گفتم با ز بگم کار که از محکم کاری عیب نمیکنه. الان اگه صندوق داشتیم من اونجا میگفتم اینجا نمیگفتم ببینین چقد لازمه!خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٢/٢٢
٠
٠
خوب به نام خدا .....با توجه به شناختی که از جیم دارم باید بگم این برداشتو دارم که همین تغییر سایت جیم هم با کلی مانع روبه رو هست ! یعنی خیلی از موارد بدیهی که شاید به سادگی خوردن یه لیوان آب باشه باید هزار تا جلسه بذارند تا تائید بشه پس نتیجه میگیریم حتی فکر کردن به تغییرات برنامه نویسی هم تلاش بی فایده هست حالا میتونید پیشنهاد بدید انجمنی چیزی بذارن مثلا اما به تغییر بزرگ اصن فکر نکنید:) ممنون :)
korosh
korosh
٩٣/٠٢/٢٣
٠
٠
من نمیدونم چرا اینقد سایت پلشت شده :|||||||
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
تو فعلا دستتو از تو دماغت در بیار تا ببینیم چی میشه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٤
٠
٠
آفرین سمیراااااا زدی به هدف!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٠٦
٠
٠
سلام:در صفحۀ اول یک ستون میگذاشتم که مطالب منتشر شده جدیدرا (اسم کاربری=اسم مطلب)نشان بده،نه در صفحل دیگر که الان هست.چون بعضی مطالب زود از صفحۀ اول میره به دوم.متشکرم
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خوبه همینطوریش هم خوبه