خانه انجمن تقدیم به اولین معلّم
١٢٨٦
١٦٤
سلیمان حسنی

تقدیم به اولین معلّم

تقدیم به اولین معلّم

دوستان سلام:

همانطور که میدانید هفتۀ بزرگداشت مقام معلم نزدیک است. اکثر ما به معلمان دورۀ ابتدائی تعلق خاطری خاص داریم مخصوصا معلم کلاس اول دبستان.

حال از شما عزیزان میخوام اسم معلم اول ابتدائی خود را نوشته و هرچه را که میخواهید به ایشان تقدیم کنید. ضمنا حتما معلم اول را نمیگویم. هرکدام را علاقه بیشتری داشته اید نام ببرید. معلم خودم آقای عزیزی بودند که از شمال برای تدریس آمده بودند،که همینجا از ایشان تشکر میکنم.

معلّم  مثلِ مادر مهربان است / عمودِ علم و عشقِ عاشقان است

لبش لعل و لبالب لذّت و لطف / مرامش  مثلِ  ماهِ  آسمان است

٩٣/٠٢/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
خانم زرنگار هرچی به ایشون تقدیم کنم کمه !!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:متشکرم از نظرشما.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:این قطعه را تقدیم میکنم به همه معلمین بخصوص معلمی داشتم بنام میرزا حبیب ا...کرمانی که خود وتمام فرزندانش معلم بودندوانسان بسیارشریفی بود،میگفت برای پیشرفت فقط درس بخوان: نمیدانم،تومیدانی،،،،که من مشتاق دیدارم،،،،،دودست نازنینت را ،به روی دیده بگذارم،،،،،،نمیدانم،تومیدانی،،،،،که دلتنگم برای تو،،،،،برای آن نگاه تو،،،،،برای روی ماه تو،،،،،،نمیدانم، تومیدانی،،،،،تورامن چشم در راهم،،،،،بگویم از صمیم دل،،،،،،تورا من دوست میدارم،،،،،،نمیدانم تو میدانی.............
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
%%%%%%سلام به همگی:کسی به شعر بالا دقت نکرد چون هیچکس اشاره ای نکرد. حرف اول هر بیت =معلم وکلمات هر مصرع هم با همان حرفند.ممنون که دقت کردید!!!!!!!!!!!
admincheh
admincheh
٩٣/٠٢/٠٧
١
٠
دلم واستون تنگ شده؛ امیدوارم به زودی ببینمتون:)اسم معلم کلاس اولم خانم وردیانی بود؛امیدوارم هرجا هستن سالم باشن:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:خیلی ممنون
admincheh
admincheh
٩٣/٠٢/٠٨
١
٠
من نمی دونستم شما هم دبیر هستین:)این روز رو به شما و همسرتون که گویا معلم هستن تبریک می گم:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:بسیار سپاسگزارم.لطف فرمودید.امیدوارم سلامت وسرحال باشید.
مهدی شجری
مهدی شجری
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
خانوم وردیانی معلم اول ابتدایی من هم بودند دبستان حجر بن عدی - مشهد می تونم نام شما رو بپرسم؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
آخي (^_^) معلم سال اولم خانم حدادي.....هيچ وقت فراموشش نميكنم...ناسلامتي الفبا رو ايشون يادم داده ها.... هنر نوشتن رو....دست خطش رو توي دفتر خاطراتم دارم... هميشه از اينكه دخترم خطابم ميكرد خوشحال ميشدم.... سال دوم خانم ميرزايي... سوم پور آبادي... چهارم شكوري.... پنجم بهشتيان...... معللم هاي دوران دبستانم رو كه به هيچ وجه فراموش نميكنم....بهترين خاطرات زندگيمو اين عزيزان برام ساختن..... از پدر گر قالب تن یافتیم / از معلم جان روشن یافتیم/ای معلم چون کنم توصیف تو / چون خدا مشکل توان تعریف تو....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:آفرین به حافظه وازاون مهمتر قدرشناسی شما.خیلی ممنونم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام...نام معلم سال یکم بنده خانم رضازاده بود...هر چند معلم زیاد خوبی نبود ولی خب از همینجا از تمام معلمایی که واسه من و امثال من زحمت کشیدن تشکر میکنم و میگم : ایشالا در کنار حوض کوثر از دست فاطمه(س) آب گوارا بگیرین : ))))))))))))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:انشاءا...،ومتشکرم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
http://2nyadideh.blogfa.com/post-113.aspx اين لينك دست خطاي قشنگشونه (^_^) چه کسی هر دو لبم را به الف باز نمود/چه کسی جامه تقوا به تنم ساز نمود/ای معـلم کـه تـو را دانـش بسیـار بـوَد/جان شاگرد بـه فدایت که سزاوار بوَد . . .
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:متشکرم.خطشون هم قشنگ بوده.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سپاسگزار معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت ، نه اندیشه ها را . . . تقديم به معلم نازنينم خانم حقيقي.....وقتي فهميدم دراثر سرطان فوت كرده خيلي غصه خوردم.... خدا روحش رو قرين رحمت كنه... هيــــــــــــع...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:خدا روح آن معلم نازنین وتمامی معلمان محترم را غرق رحمت نماید.متشکرم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
معلم خوبم روزنه های روشنی که توی ذهنم باز کردی هنوز دنبال نور میگردد…روزت مبارک.... تقديم به خانم يزداني.... بهترين دبير زبان فارسي
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:مثل اینکه تمام معلمهاتون را دوست دارید؟متشکرم از اینهمه قدرشناسی.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
همشونو.... تك تكشونو.... به قول دوستان ضيغ ظيق ذيغ زيق ضيق وقت نميذاره وگرنه كه دوست دارم همرو اسم ببرم....از دبير بداخلاق و سختگير رياضي كه يه نيم ترم تمام هفته اي 6 ساعت منو مجبور به حل تمرين پاي تخته (اونم با گچاي رنگي) كرد ....تا دبيري كه به خاطر خلاقيت و جذابيت روزنامه لاتينم(البته با مختصري تيز بازي) جلو رو همه بهم گفت غلط كردي ...تا استاد دانشگاهي كه سر كلاساش ازم اسم ميبرد، اگه ريا نباشه ميگفت از دانشجوهاي خوبش هستم....من تا ابد مچكر خدمات ارزندشون هستم.....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:خیلی عالیه.البته عالیتر اینکه بداخلاق وخوش اخلاق راقدرمیدونید.متشکرم
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام خب به نام حدا شروع میکنیم:معلم کلاس اول:هراتی...دوم:طاهری...سوم:قائمی...چهارم:دلیری...پنجم:پور صنعنی....اول راهنمایی تا پیش هم زیادن اگه میخاین بگم...ازشون تشکر میکنم و همچنین این روز رو به شما و همسرتون تبریک میگم:))))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:آفرین به شما.خیلی ممنونم از محبت حضرتعالی.
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
همه ی معلم ها.........من خیلی وقته واسه خودم برنامه ریختم ایشالله کنکور که به سلامتی رد شد برم به همه ی معلم های دوران ابتداییم سر بزنم........برنامه ها دارم........
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:بسیارسپاسگزارم ازلطف شما
ati
ati
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
خیلی دوست دارم معلم کلاس اولم و ببینم البته اگر درقید حیات باشن..چون اون زمان هم سنشون زیاد بود...اقای معصومی ...خیلی اقای مهربونی بودن..یادشون بخیر
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:خیلی متشکرم البته اکثر معلمین خوش اخلاقنداگه بعضی وقتها سخت گیری میکنندبرای خودشاگرده.بازهم متشکرم
m_malekane
m_malekane
٩٣/٠٢/٠٧
١
٠
سلام باید دست معلم ها رو بوسید
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:بسیارسپاسگزارم ازاینهمه تواضع.
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
مادرم...معلم اول و آخر زندگیم تویی...(معلم اول دبستان من مادرم بودن) :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:عالیه.به مادرمحترمتون هفتۀ وروز معلم را تبریک میگم.متشکرم
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
خیلی ممنونم:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
ایول :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
سلام:متشکرم خانم سپهری.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
سلام:خانم مونا ازشماهم سپاسگزارم.
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
همه معلمامو دوست داشتم ولی پارسال 2تا معلم داشتیم یکی فیزیک (میرسعیدی) و یکی دیگه ریاضی(چراغچی) خیلی دلم براشون تنگ شده ولی اذیتشونم میکردم از همین جا بهشون میگم خیلی دوستون دارم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:معلم کلاس اولتون را به خاطرنمی آورید؟ممنون از نظرتون.
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
معلم کلاس اولم خانوم عاملی بودن که دست ایشون رو هم میبوسم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:خیلی متشکرم وبرای معلمتون هم آرزوی طول عمردارم
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
کلاس اولم خانم صادقزاده بودن..خیلی مهربون بودن...از همین جا دستشونم میبوسم...شما معلمین؟؟؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:خیلی متشکرم از محبت شما.بله هستم.
M_BARF
M_BARF
٩٣/٠٢/٠٧
١
٠
{سلام خدمت همکار محترم :) پیشاپیش روز معلم رو به شما و همسر گرامیتون تبریک عرض کرده و از خداوند منان زندگی سرشار از خوشی و موفقیت رو براتون آرزومندم }. راستش من از معلم کلاس اولم ( خانم طاهری ) خاطره خوبی به یاد ندارم ..... !! اما در هر صورت دست تک تک معلم های خوبم رو میبوسم و برای هـــمه این عزیزان از درگاه خداوند سلامتی و موفقیت رو خواهانم . ممنون از شما بخاطر این انجمن :))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام همکارگرامی:منهم روزمعلم راخدمت شما وتمام همکاران عزیز تبریک میگم.وازجنابعالی برای لطفتون بسیارسپاسگزارم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
دوباره سلام:یادم رفت بگم،حضورتون کم شده درسایت.
M_BARF
M_BARF
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام ، متشکرم لطف دارین :) ، بله راستش یه مدت لپ تابمون خراب شده بود و ........ خلاصه سعادت نداشتیم .
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:انشاءا...همیشه سلامت وموفق باشید.سپاسگزارم
M_BARF
M_BARF
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
ممنون و همچنین .
sorme
sorme
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
خانوم صفاییان:هر جا که هستید آرزومند آرزو هایتانم میدانم آرزویتان جز خوشبختی دانش آموزانتان نیست و اینک من با یک تیر دو نشان را نشانه گرفتم :)))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:خیلی متشکرم ازمهربانیتون.
h_foroogh
h_foroogh
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام متاسفانه اسمشان از ذهنم رفته ولی نگاه مهربانشان همیشه با من است.دست یکایک معلمانم را میبوسم و از خداوند ارزوی سلامتی برایشان دارم.این کمترین کاری است که میتوانم برای قدر شناسی از ایشان انجام دهم .حتی اگر فقط یک کلمه به من اموخته باشند پس حق بزرگی بر گردنم دارند.ممنونم از شما برای طرح این موضوع و پیشاپیش تبریک
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:منهم این روز را به حضرتعالی وهمه همکارانتان تریک گفته وآرزوی سلامتی،توفیق وخوشبختی برای شما عزیزان دارم.لطف فرمودید.
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
معلم اول : فاطمه زاده ، دوم : کرمی ، سوم : جهانشاهی ، چهارم : لولایی ، پنجم : یزدی ..... بقیشم زیادن ولی اکثرشونو یادمه .... هنوز معلم کلاس اولمو شمارشونو دارم ولی حودودا 15 ساله هرسال زنگ میزنم ولی کسی گوشیرو برنمیداره ...هنوز امیدوارم ....خیلی ام دوسش دارم .... روز معلم پیشاپیش مبارک ...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:انشاءا...برمیدارند،بسیارممنونم ازشما
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
معلم کلاس اولم : خانوم نقروانی.... دوم: خانوم پرهیزگار... سوم : خانوم بختیاری.... چهارم و پنجم: خانوم وحدتی... همشون عالی بودن و برای همشون آرزوی بهترین ها رو دارم... اتفاقا همین چند وقت پیش معلم اول دبستانمو دیدم و کلی هم خوشحال شدیم که بعد از چندین سال همو میبینیم :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:انشاءا...برمیدارند،بسیارممنونم ازشما
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:زحمت کشیدیدکه مطلب گذاشتید،متشکرم
مهتاب
مهتاب
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
شما بیرجندی نیستی؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:خیر،من اصالتا کرمانی هستم.ولی متولد وبزرگ شده مشهد.ممنون
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام دوباره:یادم رفت بگم بیرجندیهای محترم فامیلشان حسنی تنهاست،فامیل من محمدحسنی است.متشکرم
مهتاب
مهتاب
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
ممنون از توجه و توضیحاتتون.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:خواهش میکنم.
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
اولین معلم من مامانم بودن ، ایشون الانم معلم کلاس اول هستن ، قبل ازاینکه مدرسه برم همه چیزو یادم داده بودن سرکلاسشون بودم اغلب :-) مادر گلم دستای پرمهرتو می بوسم...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:خیلی ممنون،هفته وروز معلم را به مادر محترمتون تبریک گفته وبراشون آرزوی سلامتی وطول عمر دارم.
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خیلیییی ممنون و سپاسگزارم از لطفتون. درپناه حق پایدارباشید:-)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
اولین معلم من مامانم بودن ، ایشون الانم معلم کلاس اول هستن ، قبل ازاینکه مدرسه برم همه چیزو یادم داده بودن سرکلاسشون بودم اغلب :-) مادر گلم دستای پرمهرتو می بوسم...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:متشکرم.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
پس همش 20 میگرفتی اره
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:فکرکنم بیشترسخت گیری میکردند.
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
:)))))))
r_riahi
r_riahi
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
معلم کلاس اول من هم جناب آقای لسانی بودند که امیدوارم هرکجا هستند، سلامت باشنــــ:ــــ)ــــد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:خیلی متشکرم از نظرتون،منهم برای ایشان سلامت،سعادت وخوشی آرزومیکنم.
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
اولین معلمم خانم فرزان بودن:))خیلی مهربون و با حوصله:))روز معلم رو به همه معلما تبریک میگم:))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:سپاسگزارم ازنظرشما،سلامت باشید.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
اول دبستان: خانوم صانعی جان! چقدر ماه بودی...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
سلام:امیدوارم که سلامت باشند.ازشماهم سپاسگزارم
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
معلم کلاس اول و دومم که یادم نیست،اما کلاس سوم خانم پناهی ،چهارم خانم قهاری،پنجم خانم علی ابادی بودند.اما بهترین معلمم اقای ناصری معلم ادبیات راهنماییم بود،یادش بخیر :-)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام آقامیلاد:خداتمامیشان راحفظ کند.سپاسگزارم
maede
maede
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
معلم کلاس اولمو که کلن یادم نیست!معلم ادبیات سال اول و دوم دبیرستانم خانوم غفوری بودن که دوسشون داشتم و امیدوارم هر جا که هستن با همون آرامش همیشگی سلامت باشن :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:خیلی ممنون از نظتون
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خیلی دوس دارم بازم یه بار دیگه معلم اول ابتداییم رو ببینم:)ولی خوب یه چیز بدی که من دارم اینکه نمیتونم زیاد اسما رو به حافظه بسپرم!ولی تصویر اون زمان الان جلوی چشممه!دوس دارم برای یک روزم که شده برگردم به اون روزا و دستشو ببوسم:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام دوست عزیز:معلم حق بزرگی به گردن ماداره،متشکرم ازقدرشناسیتون.
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
آقای خطیبیان که در دوران دبیرستان معاون مدرسمون بود و خیلی هوامو داشت ازش ممنونم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:بشترمعلمهائی توذهن ما میمونندکه یاخیلی مهربان باشندیاسخت گیرکه هردو خوبند،سختگیری هم برای بعضی لازمه چون اگه با اطلاعات ضعیف بریم بالا بعدابه مشکل میخوریم.سپاسگزارم ازلطفتون.
شعبده باز
شعبده باز
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
معلم اول ابتدایی ما خانم رضایی بودن یه خانم مهربون خیلی خیلی مهربون ساده صبور و دلسوز ! هنوز به خوبی چهرش یادمه .. اون وقتا فکر می کردم حیاط مدرسمون خیلی بزرگه اما حالا ... میدونین قدیما همه چی رو یه جور دیگه میدیدم. پر از سادگی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:قدیما انس والفت بیشتربود///دل مردم بهم نزدیکتربود///.....متشکرم ازتوجهتون
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
از معلم اول دبستانم متنفر بودم! :| :| :| دیدمش حتمَن ترورش می کنم ک هفت سالگیمو نابود کرد! :| :| :|
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:برای چی؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
معلم سال اول دبستانم خانم عزیزی که هر جا هستن سلامت باشن یه خانم ترکمن بود هر وقت املا 20 میشدیم تو دفترامون شکلات میذاشت من همش 19 میشدم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:چه جالب بالاگفتم معلم منهم آقای عزیزی بودکه اتفاقا اونم ازشمال بود،احتمالاباهم نسبت دارند.خداهمه آن عزیزان راحفظ کند.متشکرم
sin germany
sin germany
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خانوم سرشار که کلی بهش مدیونم واقعا... از همینجا تشکر میکنم ازشون...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:سپاسگزارم از احترامتون به معلم.
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
اول من سلام میکنم:) اخ که چقدر دوس داشتمشون.خانم رضایی.. هرجا هستن خداحفظشون کنه.خیلی زحمت کشیدن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:انشاءا...هرجاهستند درکمال سلامت باشند.ازشماهم متشکرم
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
معلم اول ابتدایی من زن عموم بود... خانم آرون...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:خدا حفظشون کنه.ازشما متشکرم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
شما مطمئنن با پارتی الان رسیدی اینجا اقا ما شک نداریم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:به کجا؟کدام پارتی؟شایدخودم پارتی خودم شدم؟ممنون
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
نه منظورم با خان بودش
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
سلام:متشکرم ازپاسخ
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
سمیرا خانم شما با ما کلن مسئله داری ها... کدوم پارتی؟؟؟ من همیشه از مخالفان سرسخت پارتی بازی و رانت خواری بوده هستم و خواهم بود.... بله خانم!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١١
٠
٠
سلام:درست میفرماینداهل پارتی نیستند.ممنون
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠٨
١
٠
معلم کلاس اولم خانوم ندافی بود!خیلی دوسش دارم ! چقدر برامون دعا میکرد!روز معلم مبارک
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:منهم برایشان سلامتی وخوشبختی آرزومیکنم وازشما سپاسگزارم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠٨
١
٠
اقای حسنی روز معلم رو به شما هم تبریک میگم !انشالله موفق باشید!شمااستاد ماهستید.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
١
٠
سلام:ازمحبت شما سپاسگزارم،کوچک شماهستم،برایتان سلامتی،خوشی وسعادت آرزومیکنم.
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
معلم سوم ابتداییم.فامیلشو یادم نی خیلی از من متنفر بود.منم خیلی ازش متنفر بودم.دوس دارم ببینمش بهش بگم چرا از من متنفری.ولی از معلم اول و دوم وچهارم و پنجمم،خانومای حق طلب،درساسپناه،چارم پنچمم یادم نمیاد ازشون مچکرم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:شایدشمافکرمیکردیدکه ازشماخوشش نمیاد،انشاءا... که اینجوری بوده.متشکرم ازنظرتون
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
نه باوا تابلو بود.یه جوری بامن رفتار میکرد معدلم از بیست رسیدبه15
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:چه عرض کنم،من ازجانب ایشون عذرمیخوام.ممنون
F-jafari
F-jafari
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
معلم کلاس اول خانم نعمتی،معلم کلاس چهارم خانم رحمتی و دبیر ریاضی اول و دوم راهنمایی خانم صبوری،روز معلم بر شما مبارک.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:انشاءا...که همه سلامت باشند،ازشماهم سپاسگزارم
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
نظری ندم بهتره.آخه معلمام مشکلات بین خودشون و شوهرشون رو به جای اینکه بین خودشون حل کنند،سر ما بدبخت بیچاره ها....چند سال پیش یه نفر از معلمام رو دیدم که اونم من رو شناخت اما ازم خجالت کشید،دلم براش سوخت برای همین به روش نیاوردم و وانمود کردم که ایشون رو نمیشناسم :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:البته دربین تمام اقشارپیدا میشه.شایدهم آن بندۀ خدا درآن زمان مشکل داشته.ولی بطور کلی نبایدمشکلات خانوادگی را به کلاس آورد.چون زمان کلاس متعلق به شاگردان است.والبته اکثریت معلمین بسیار انسانهای مقیدو متعهدی هستند.پیامبراکرم(ص)فرمودند:هرکس کلمه ای به من بیاموزدمرابندۀ خود کرده. هرچند که ایشان واجدتمام علوم بودند.این را برای اهمیت موضوع فرمودند.معتقدم که احترام معلم بسیار بالاست وبایدحفظ شود.از نظرتون سپاسگزارم.
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
صحبت شما کاملا درسته اما من تا کلاس سوم که تو یه دبستان بودم،اینقدر که ما رو تهدید کرده بودند که مثلا اگه به خانواده هاتون بگید که چه خبره چه کار میکنیم اینا،که ماها هم از ترس اصلا چیزی نگفتیم تا آخرای سال سوم دبستانم که دیگه تحملم تموم شد.همه چیز رو به خانوادم گفتم که یادمه باور نمیکردند اما خب خدا رو شکر برای سال چهارمم تو یه دبستان دیگه ثبت نامم کردند که درست یادمه برام مثل این بود که بهشت رو بهم دادند.من تو دانشگاه هم به همه استادا احترام میذارم در حالیکه بقیه براشون مهم نیست.ممنونم.
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من دلم نمیاد از معلمای دیگرم نگم از دبستان تا الان:خانم موحد(4دبستان)که سختگیری شون در درس بهترین ویژگی شون بود چند وقت پیش هم دیدمشون بعد از 5سال خیلی خوب منو یادشون بود:))خانم انارکی(5دبستان)فوق العاده تدریس میکردن:))خانم هادیزاده معلم علوم راهنمایی که زنگ های علوم بهترین زنگ ها بود واسه من:))خانم نبی زاده معلم ریاضی امسالم که باعث شدن از ریاضی که متنفر بودم دوباره علاقمند بشم:)))و خانم صفایی که زنگ های دینی شون زنگ همه چی بود جز دینی و اصلن خشک نبود:))از همه ی کسایی که بهم کوچکترین چیزی یاد دادن سپاس گزارم و امیدوارم همیشه سلامت و موید باشند:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خانم هادیزاده ..... وای چ قدر دلم واسشون تنگیده ..... هعییی
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
:))منم هم:))
negar_sh
negar_sh
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
منم دلم واسه خانم هادیزاده خیییییییییییییلللللللللللییییییییییییییی تنگ شده!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:مگرشماهمکلاس بودیدباهم؟
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
بهلهه ما هم کلاسی بودیم:))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:اوووووووو.چه همه همکلاسی.واقعانگارخانم همکلاس بودید؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خانم علیزاده :))) عالی بودن ایشون :9 دلم اینقددددددر براشون تنگیده ...... امیدوارم هر جا هستن خوب و خوش و سلامت باشن :) روزشونم پیشاپیش موبارک :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:امیدوارم که خوب و خوش باشندودرکمال سلامت.ازنظرشماهم متشکرم
negar_sh
negar_sh
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خانم شعبانی معلم اولم بودن و امیدوارم هرجا باشن سلامت باشن! ولی خانم هادیزاده، معلم علوم راهنماییم رو از تموم معلمام بیشتر دوس داشتم. امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشن.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:هم برای معلمین محترمه وهم برای جنابعالی آرزوی سلامت،سعادت وشادمانی میکنم.سپاسگزارم
mahshid
mahshid
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
معلم کلاس اول و سومم خانم زینل زاده بودن..............خیلی دوسشون ئاشتم الان هنوز میبینمشون...........یادمه وقتی 20 میگرفتیم میگفت صفره بدون 2 گرفتین......یادش به خیر
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:خوش بحال خانم زینل زاده که چنین شاگرد قدرشناسی داره.سلامت باشید.ممنون
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خانم جنگو دوستت دارم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:لطف کردید اینجا حاضر شدید.شما وخانم معلم سلامت و سربلندباشید.متشکرم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
ممنون.مطلب خیلی خوبی بودوهنوز هم معلمم رو می بینم.ولی اون منو نمیشناسه.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
سلام: بایدخودتونو معرفی میکردید.مطمئنا خوشحال میشدند.متشکرم
فرزانه
فرزانه
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
بهترین معلم من خانم وحدتی بودن که روم تاثیر گذاشتن اساسی.معلم سال اولم هم خانم سیدآبادی.بهشون تبریک میگم همچنین به شما.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:ازنظر شما خیلی ممنونم.منهم به شماوسرکارخانم وحدتی تبریک میگم.سلامت باشید
Yalda
Yalda
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
معلم کلاس اولم خانوم بزغانی بودن که خدا نگهدارشون باشه...خانوم ضیا...خانوم عبدالله زاده...خانوم کسرایی...خانوم بابایی..همه معلم های دوران کنکورم واخیرا آقای دکتر شمسیان برام بهترین وتاثیرگذارترین ها بودن که خدا خیرشون بده:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:برای کلیۀ این عزیزان ازخداوند متعال سلامتی وطول عمرخواهانم.متشکرم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خانم بنی هاشم از این ک به من خاندن و نوشتن آموختی مچکریم!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:آفرین به این تواضع شما.متشکرم.
سایه
سایه
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خانم بهبودى معلم اول و دوم ابتدائى. عاشقش بودم :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:خدا ایشان را غرق نعمت وسلامتی کند.میتونید بگیدچرااون زمانو بعدازاین سالها اینقدر به ایشون علاقه مندید؟خیلی ممنون
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام ... اولين معلمم آقاي موسوي بود . ممنونم كه خيلي كتكم زد خخخخخخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:حالا دیگه از چوب وترکه وخودکار لای انگشت و.....خبری نیست.اون زمان بهتر درس میخواندیم یاحالا؟البته امکانات حالا مثل کامپیوتر و....را هم لحاظ کنیدا.ن زمان حتی کتاب کمک درسی هم ممنوع بود.از نظرتون ممنونم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
معلم سال اولم خانوم طاهری بودن...ازشون واسه اینکه اولین بار به من لجباز تونستن نوشتنو یاد بدن تشکر میکنم ولی تشکر و قدردانی خیلی زیآدمو از معلم چهارم ابتداییم..خانوم خلیل زاده باید بکنم که مثه یه مادر واقعی...زحمت کشیدن اون سال...تمام معلمای عزیز هرجآ هستن سالم و سلامت باشن..:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:شماهم اگرممکنه علت علافه بیشتر به یک معلم رابفرمائید.تمام معلمینتون سلامت وشادمان باشند.از لطفتون متشکرم
Vania
Vania
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
معلم سال اول من خانم حیدری بودن..بهشون میگم: اجازه خانوم ما شمارو خیلی دوست داریم..روزتونم مبارک :))))...از همین جا تبریک میگم این روزو به ایشون و همه معلما و همچنین شما
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
سلام: بسیار از لطف شما سپاسگزارم.
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
خانوم عابدینی...................معلم کلاس پنجم شیشم.......................بیشتر باهامون دوست بودن خیلی مهربون بودن در کنار ستخگیری هایی که واسه درس میکردن هنوزم ماهی یکبار میرم مدرسه قبلی م که ببینمشون
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
سلام:بهترین کار را ایشان انجام میدادند.مهربان بوده اند امابرای درس را جدی ومحکم بوده اند.خدا ایشان وشما حفظ وسلامتی عنایت فرماید.متشکرم
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
معلم اول ابتداییم خانم طلایی که خیلی واسمون زحمت میکشیدن :) ایشالا هر جا هستن موفق باشن :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
سلام:امیددارم که خانم طلائی هرجاکه هستند سرحال وشادمان باشند.ازشماهم متشکرم.
taba_sa
taba_sa
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
معلم اول ابنداییم خانوم جوادی.... دوم خانوم طاهری.... سوم خانوم محمدیان.... چهارم خانوم حافظ... پنجم خانوم بیگلربیگی.... راهنمایی هم یکی از معلمام مامان عزیزتر از جونم بودن..... دبیرستان هم که زیاد بودن... دانشگاه هم زیاد بودن...... همه اشون برام خیلی زحمت کشیدن..... خدا انشالله حفظشون کنه .....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١١
٠
٠
سلام:خدا همۀ این عزیزان را بخصوص والدۀ مکرمۀ شما حفظ فرمایدممنون از حضورتان.