خانه انجمن تخته سیاه کلاس انتظار،منتظرتم هم کلاسی..!
٦٧٧
٤٣
p_golpari

تخته سیاه کلاس انتظار،منتظرتم هم کلاسی..!

تخته سیاه کلاس انتظار،منتظرتم هم کلاسی..!

فکر کن اینجا می تونی حرف های دلتو با امام زمان (عج)در میون بذاری !بسم الله !!

چی دوست داری به ایشون بگی؟

٩٣/٠٢/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
admincheh
admincheh
٩٣/٠٢/١٣
٣
٠
متی ترانـــــــــــــــآ و نراک...؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
گاهي از انتظار دست ميكشم نه ان كه تو را نخواهم نه فقط گاهي بار گناهانم ان قدر سنگين است كه خودم را لايق منتظر بودنت نميدانم:((
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
روزی هزار بار دلت راشکسته ام بیخود به انتظار وصالت نشسته ام هربار این تویی که رسیده ای و در زدی هربار این منم که در خانه بسته ام هر جمعه قول میدهم آدم شوم ولی هم عهد خویش. هم دلت راشکسته ام
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
صبرم از کاسه دگر لبریز است اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟ آنقدر من خجل از کار خودم اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟ السلام علیک یا اباصالح
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
مهدی جان ! وقتی تو نیستی نه هست های ما چونانند که باید ... و نه نباید های ما ... هر روز بی تو روز مباداست ... به نبودن آقا عادت نکنیم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٣
٢
٠
شاید آنروز که سهراب نوشت : "تا شقایق هست زندگی باید کرد" ، خبری از دل پر درد گل یاس نداشت. باید اینطور نوشت: "هر گلی هم باشد... چه شقایق... چه گل پیچک و یاس ، تا نیاید مهدی ، زندگی دشوار است
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
بی مهدی زندگی دشوار است……واقعا ب این حرفتون اعتقاد دارین؟؟!!
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
بی مهدی زندگی دشوار است……واقعا ب این حرفتون اعتقاد دارین؟؟!! واس ظهور آقاچکارکردین؟؟ ایاانطوری ک اقامیگن ومیخان زندگی میکنیم؟؟ ی شب جمعه تا صب بیداربودیم و واس نبودنشون ازته دل گریه کردین؟؟ عمل کردیم ب حرفامون یا فقط شعار بلدیم بدیم؟؟(منظورم ب شما نیس کلی گفتم)
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
بی مهدی زندگی دشوار است……واقعا ب این حرفتون اعتقاد دارین؟؟!! واس ظهور آقاچکارکردین؟؟ ایاانطوری ک اقامیگن ومیخان زندگی میکنیم؟؟ ی شب جمعه تا صب بیداربودیم و واس نبودنشون ازته دل گریه کردین؟؟ عمل کردیم ب حرفامون یا فقط شعار بلدیم بدیم؟؟(منظورم ب شما نیس کلی گفتم)
faride
faride
٩٣/٠٢/١٣
٢
٠
اقای کیانی با شما موافقم!یکی از واجبات که اگه واقعا مردم انجامش میدادن شاید جامعه الان اینطور نبود!همه کوتاهی میکنیم متاسفانه!!فقط نشستیم و بعد هر نمازم واسه ظهور آقا دعا میکنیم!!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٤
١
٠
سلام...امام زمان میاد تا ظلم رو ریشه کن کنه و عدل رو استقرار ببخشه و رسالتش اینه و اگه ما هم در زمانه خودمان باظلم مبارزه کردیم وسعی در استقرار عدل کردیم آن وقت منتظر وی هستیم...دعا کردن بی عمل فایده نداره
faeze
faeze
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
زودتر بیان دیگه :)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٤
٠
١
بیاد که چی بشه...؟؟؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
بابا یه سوال کردم...فقط همین...!!!
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
درست من انسان خوبی نیستما،گناهکارم ک هستم.یه لطفی کن هوای مارم داشته باش
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
نمیگم.خوب شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
اقا کاری کن من هم جز منتظران واقعی تو باشم…از همان هایی ک اگر حرفی خلاف میل شان زدی هم اطاعت امر کنن و نگویید تو باطلی…ازهمان هایی ک دوستشان داری!!
faride
faride
٩٣/٠٢/١٣
٢
٠
فقط میگم شرمنده ام از اینکه امر به معروف یه واجب حیاتی رو کوتاهی کردم!!!حالا به خاطر ترس یا چیز دیگه!!:((
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خصوصیه..............ولی دعای دومم ظهور خود امام زمانه
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
احساس میکنم دیگه از این دنیا خسته شدم.میشه بیاید تا همه مردم معنای عدالت رو بفهمند؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
اگه بیاد باز هم خیلی ها معنای عدالت رو نمی فهمن...!!!
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
اما اگه میشد خوب بود :)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
حالا چرا اینجا مگه جاهای دیگه نمیتونیم حرف بزنیم؟؟؟ بهش میگم یعنی منم هستم کی میاد
A_K
A_K
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
................................................
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
ای امام خوبیآ...ظهور کن و نورت رو برما بتابان...باشد که از گمراهی نجات پیدا کنیم....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خود میدونی هرشب دارم تکرارش میکنم!!!!! پس کمکم کن:)))))))))
Yalda
Yalda
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
آقا شرمنده ام....
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خدا کند ک مرا با خدا کنی آقا/ ز قید و بند معاصی رها کنی آقا/ دعای ما ب در بسته میخورد ای کاش/ خودت برای ظهورت دعا کنی آقا............جوووووودیییی ابوت
a_y
a_y
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
تو را ياري نکردم، واي بر من/ وفاداري نکردم، واي بر من /// براي قلب پر درد تو آقا / چرا کاري نکردم، واي بر من
a_y
a_y
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
اگر بي‌روح اگر سرديم، آقا/اگر چه سخت بي‌درديم، آقا///تويي چشم انتظار ما که يک روز/از اين بيراهه برگرديم آقا
a_y
a_y
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
صد موعظه کن ولی ز تسلیم نگو از خمس و زکاه و ضرب و تقسیم نگو آقا تو بیا ولی فقط با یک شرط از آنچه که ما دوست نداریم نگو
maedeh_s
maedeh_s
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
مهربانم!عالم از توست...غريبانه چرا ميگردي : (
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
سال ها گذشت،پس این ۳۱۳ نفر کجاین ؟؟؟
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
مامیتونیم با اعمالمون یکی ازهمون٣١٣نفرباشیم…
گیسو
گیسو
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی........
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٤
١
٠
الا که راز خدایی خدا کند که بیایی تو نور غیب نمایی خدا کند که بیایی به هردعا که توانم تورا همیشه بخوانم الا که روح دعایی خدا کند که بیایی دل مدینه شکسته حرم به راه نشسته تو مروه ای توصفایی خدا کند که بیایی هنوز جسم شهیدان فتاده ست به میدان تو وارث شهدایی خدا کند که بیایی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٤
١
٠
سلام دوستم من از این حرفای قشنگ بلد نیستم فقط بگم که ماهم منتظر اقا هستیم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
سلام به همه...بنده اگه قرار باشه چیزی به ایشون بگم...میگم : میشه در خوابم بیایی...؟؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
سلام:میگم آقا جانم فدات کی میائی.ممنون
:دی
:دی
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
وقتی میگیم خدا کند که بیایی شاید او می فرماید خدا کند که بخواهید . . . به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/١٥
٠
٠
سالها منتظر سیصدواندی مرد است انقدر مرد نبودیم که یارش باشیم:(
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٥
٠
٠
:-(
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/١٥
٠
٠
منتظر فرجیم مولا جان:))اللهم عجل لویک الفرج:))