خانه انجمن طلا خوش رنگ تره؟!!
٥٢٠
٦٥
HAF

طلا خوش رنگ تره؟!!

طلا خوش رنگ تره؟!!

میگن طلا دیگه مد نیست و زیاد دیگه ازش استقبال نمیشه؛به نظر شما طلا واقعا از بروس افتاده  یا نوجوونا وجوونا به خاطر دلخوشی خودشون و گرونی طلا به بدلیجات و دستبندهای بافت رو آوردن؟

شما خودتون به طلا اهمیت می دین یا اهل بدلیجات و این قسم دستبندهای مد شده ی امروزی هستین؟

٩٣/٠٢/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
maede
maede
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من اصلن از طلا خوشم نمیاد فقط در حد یه گردنبند ظریف همین!ولی بدلیجاتو خیلی دوست دارم :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
نمیدونم اینایی که میگن از طلا خوششون نمیاد چرا موقع خرید عروس میرن سمت اون طلا گرون مرونا نمیدونم واقعا؟خخ
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٠٨
٢
٠
یک زمانی الومینیوم گرون بوده بعد هال دانشمند المانی اومد یک دستگاهی ساخت واسه تولید الومینیوم بعد الومینیوم ارزون شد..........منم الان میخوام یک دستگاهی بسازم طلا تولید کنه تا طلا ارزون بشه.....بعد اونجاست که دوباره طلا مد میشه...به همین سادگی به همین خوشمزگی.......!!!!!!!!!
ghazale
ghazale
٩٣/٠٢/٠٨
١
٠
پیشاپیش خسده نباشین !
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من از خیلیا شنیدم که میگند طلای الان دیگه طلای خالص نیست برای همینم هست که استقامت زیادی ندارند.خودم که نقره دوست دارم چون میتونم یه مقدار پول رو بدم چند تا نقره جات بگیرم.اما اگه بخوام طلا بگیرم یه دونه بیشتر نمیشه چه برسه به سرویس طلا :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٨
١
٠
ما كلا به زيورآلات اهميت نميديم (^_^) فقط نگيناي گوشوارم حتما بايد بارنگ چشام ست باشه :)))))))) شوخي كردم... ماهرچي برامون بخرن با كله قبول ميكنيم :) دقت كنيد، اگه بخرن... خودم عمرا پول به اينچيزا نميدم.
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من بدلیجات دوست دارم اصلا از طلا خوشم نمیاد
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
طلا خوبه! مخصوصا طلا سفید به قول معروف شیک!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
ولی واقعا طلا گرون شده!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
اره طلا که واسه ما قشر مستضعف نیست مال پولداراس ما همون بدل مدل راسته کارمونه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام ... من يك نفر به طلا اعتماد دارم و خيرش را هم ديده‌ام
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من اصلا هیچی دوست ندارم!خوب شد؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
خوووووب نشد باید یه چیزی دوست داشته باشی(ما از اینکه یه دوست دکتر پیدا کردیم خرسندیم همه دندونای ما خرابه 9 تا دندون پوسیده داریم زودتر مدرکتو بگیر تا دندون مصنوعی نذاشتم)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
ایشالا دو یا سه سال دیگه میرم تخصص.شما رو هم چین درمان میکنم!!من همه ی آن ها را دوست دارم.طلا چون خوشگله.دست بند چون با کلاسه فلزی چون جذابه.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٠٨
١
٠
من اصلا هیچی دوست ندارم!خوب شد؟؟؟؟؟؟
ghazale
ghazale
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من کلا به این چیزا اعتقاد ندارم خخ
وصال
وصال
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
نظری ندارم اصن اهل این جور چیزا نیستم :)))نه طلا نه بدلیجات
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من اصلا بدلیجات دوست ندارم و استفاده نمیکنم ولی از این دستبندای مد شده اگه قشنگ باشه میخرم:))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام:طلا از مد نمیفته.چون ارزش مادی زیادی داره.به همین علت پس اندازهم هست.وبدلیجات به علت تنوع قیمت مناسب طالب بیشتری دارد.من طلا را ترجیح میدهم.متشکرم
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
منظور من از بدلیجات این دستبند های بافته شده با نخ های مخصوصه شه!
Yalda
Yalda
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
خب بلدیجات قیمتش کمتره هروقت خسته شدی یکی دیگه میخری ولی طلا گرونه بعد هم اگه بخوای عوضش کنی مزدساختش ازش کم میشه ضرر میکنی...ولی خب طلا سرمایه است....
تیام اَستم!
تیام اَستم!
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من از طلا متنفرم ؛ بدلیجات رو بیشتر دوست دارم...همه نوعش؛ اینجوری متنوع تره بنظرم :)
ati
ati
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
بدلیجات قیمتش کمتره..دائم می تونی عوض کنی...من که عاشق طلام...بدلیجاتم دارم زیاد..ولی خب فقط طلا..اونارو استفاده نمی کنم
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من اصلا خوشم نمیاد هرچی به خودم آویزون کنم.اگه چیزی استفاده کنم حتما باارزش بودنش مهمه.چ طلاباشه چ جواهر،فقط باارزش باشه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
شما کلا پولدار میزنی
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
شدیدا موافقم ولی خودم همینطورم عاشق طلا سفیدم
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
ن باوا من در ته ته ته ته زیرزیر زیر خط فقرم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
چقدر باورم شد خدایا خخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من نه از طلا استفاده میکنم نه از بدلیجات.... از طلا بدم میاد ولی از اون جایی ک میشه بفروشیش......... هر کی خاس واسه من کادو بخره در جریان باشه!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من داشتم میومدم تو جریان باشم... جریان منو با خودش برد!!
faride
faride
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من کلا از بچگی زیاد خوشم نمیومد...اما دارم و فقط در مجالس عروسی ازش استفاده میکنم...بدلیجات به نظرم چون هم ارزونه هم تنوع خیلی زیادی داره بیشتر طرفدار داره!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
طلا که برای آقایون نیست طلا مال خانوماست پس من نظری در این مورد نمیدم ولی این دست بندای بافتنی بعضی هاش واقعا قشنگه کاش یک بود به ما از اینا کادو میداد چون خودم روم نمیشه برم بخرم خخخخخ
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
تا سه دقیقه دیگه میاد درب منزل
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
هنوز نرسیده می خوای پولشو بفرست
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
نه پولش از قبل پرداخت شده
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
هیچکدام ....گزینه دیگه ای نبود؟؟؟؟؟خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
از طلا زرد بدم میاد .... طلا سفیذ اااااای بدک نیست ....ولی درحدی از زردش بدم میاد که دوران طفولیطم النگوهامو میشکستم بعد با چسب نواری میچشبوندم میدادم به مامانم میگفتم نمیخاااام ...یکیشون یادگاری هنوز دارم ....خخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
شما واسه خانواده صرفه اقتصادی دارین هاااا!!!!!خخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
بسیاااااااار زیاااااد ....
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من در کل طلا دوس ندارم...رنگشو خوشم نمیآد...بیشتر مواقع از طلا سفید یا بدل استفاده میکنم که بدلیجات به خاطر تنوعش بهترم هست دیگ...:)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
من اصلا از طلا و این جور چیزا خوشم نمیاد
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
من ک از طلا بدم میاااد..ولی عاشق بدلیجاتم..خخخخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
بدلیجات کیلو چنده !!؟؟؟؟ :///// فقطــــ طلا :)) با تشکر از شما :))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
ما که خودمون طلاییم!!دیگه چه احتیاجی به طلا!!!!خخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٩
١
٠
طلا الان گرمی 106000 تومنه شمارو 70 کیلو هم حساب کنیم ...... اوه میشه با فروش شما ی ه ماشین خرید
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
اشتباه نکن سمیرا جون .... ایشون طلا هندی میباشن ....آب بوخوره رنگش میره ....خخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
ای بابا من گفتم دیگه امسال میتونم یه ماشین بخرم پس هیچی دیگه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
سمیرا بانو فک کنم شما وزن ما رو اشتباه حدس زدین !!!ما خیلی باشیم 20 کیلو!!!!!!!!واما شما جانبربر!!!!طلا هندی هااااا؟؟؟؟دارم براتون!!خخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
جانبربر؟!!! شما چن وقته داری برامون ...ولی خساست نمیذاره بهمون بدینش .... نمیدونم چی هم هست .... نکنه کادو تولده ؟؟؟؟!!!!
sorme
sorme
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
من هم از طلا استفاده میکنم هم از بدلیجات.هر چیزی جای خودشو داره.
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
آفرین به تو میگن ... راستش یادم رفت چی میگن!؟خخخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
من که خودم هیچی ولی خدا کنه همسر آیندم طلا دوست نداشته باشه ولی کدوم احمقیه که طلا دوست نداشته باشه واقعا آرررررررررره
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
احمق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کی؟؟؟؟؟؟؟:(
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
ای خسیییییییییییس.خخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ آررررررررررررررررره
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
خوبه خودتم قبول داری!
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
من ازطلا متنفرم مخصوصا ازنوعه زرد رنگش...اه اه
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
سلام...من که کلا از زیورآلات بدم میاد ولی خب الماس رو خیلی دوس دارم...
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
هیش کدومشو زیاد دوست ندارم :) در حدی ک لازم باشه فقط:)
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٢/١٠
١
٠
اوا من که خواهر شوهر ندارم با هم رقابت کنیم... طلام دیگه دمده شده... ایششششششششششش!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
خخخخخ
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/١٠
٠
٠
چه دمده چه مد بالاخره طلاست وبا ارزشه چیه این بدلا دو روزه داقونه!تازه مگه ما خواهر شوهر داریم،ولی طلا دوست داریم که