خانه انجمن ورزش های مفرّح معرفی کنید!
٨٣٣
١٢٤
کیوکو1

ورزش های مفرّح معرفی کنید!

ورزش های مفرّح معرفی کنید!

تا حالا چه ورزش هایی رو انجام دادین؟بین ورزش هایی که در دسترس هستن کدوم ورزش به نظر شما تو روحیه آدم تاثیر مثبت می ذاره؟

سالن وقیمتشو هم حدودی بگین !

٩٣/٠٢/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
بالا رفتن از دیوار صاف، ولجه وولجه رو مبلا، اویزون شدن از درختا، انواع و اقسام دیوونه بازی و بپر بپر، تخلیه ی انرژی به صورت کردی و بندری و چوب بازی تو مدرسه ......... خیلیم برا روحیه خوبه همشون!!
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خخخخخخخ.کردی بندری رو خوب اومدی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
جــــــــــــــــــــــــــــــودی! تو مفرح بخشه وجودی! :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
تلویزیون نگاه کردن پای سیستم بودن ...
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
شماخیلی فعالی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
فقد درس خوندن *:) خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
:-)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
كاراته ، هندبال ، واليبال، يه كمي هم ايروبيك ، تنيسو بدمينتون.....اوووم كوهنوردي و پياده روي هم هم :))) من شخصا كوهنوردي رو بيشتر از همشون دوست دارم...حرفه اي انجامش نميدم... كافي هوس ورزش كني يخده مخلفات ميريزي تو كوله پشتيتو ... كفش و لباس خوب ميپوشي ...بزن بريم... همين.... جيغ جيغاي واليبال مخصوصا يا اكوي قشنگش توي سالن هاي ورزشي رو هم دوست دارم.... واللا كلاسش كه ماهي 15 تومن هست، 3روز در هفته.... سالونو هم چند نفر جمع شي نفري هزار غالب اوقات برا 2سه ساعت.... شاد شدن بي هزينه ووراحته.... كافيه بخواي....
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
مخسی
سایه
سایه
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
كوهنوردى و بدمينتون، يه مدتى هم ايروبيك رفتم ولى از اونجا كه كوچكترين استعدادى در انجام حركات موزون! ندارم ادامه ندادم. پياده روى هميشه بهترين گزينه ست نه محدوديت زمانى داره نه مكانى نه مالى:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
سلام:مجانی!!کوه رفتن مثلا همین کوه خلج که نزدیکه وهزینۀ زیادی هم نمیخواد.متشکرم
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
من تاحالا اونجانرفتم.ولی راجبش خوب نشنیدم.تصوربدی ازش دارم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
فوتبال دوس دارم...خیلی خوبه بیشتر انرژی آدمم خالی میشه..:)...ورزشآی رزمی هم خوبه...بدنو نرم میکنه...:)..ولی بهترین ورزش وسطیه که خرجی هم نداره اصن..:)
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
منم خیلی دوس دارم فوتبال بازی کنم.ولی کی میادوسطی بازی کنه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
متر کردن خیابون!!!ورزشی بسیار مفرح برای پسرای دانشجو!و نه برای دخترا چون نمیتونن به مغازه ها نگاه نکنن در نتیجه حسرت میخورن!!خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خخخ
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
هوم فک کنم نگهبان ستون شدنم خیلی خوب باشه
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
جدیدا رفتین رو دنده لج هااااااااااااا .... اتفاقا اصلاهم به مغازه ها کاری نداریییییییم .... خصوصیات خودتونو به دخترا نچسبونین .... لطفا..... خخخخ
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
برا چی مغازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی منو رووووووووووشن کنه؟؟؟؟؟؟خخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خانوم استاد من اصلا ادم لجبازی نیستم!انگ نچسبونین!!!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
حالا چرا جدی میگیرین ؟ خخخخ حالا ببخشید ....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
ولی هیچی به والیبال نمی رسه
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
من ازوالیبال خاطره بدی دارم.اومدم ساعد بزنم برگشت خورد توسر خودم.ساعد.صاعد.ثاعد.saed.thaed.caed
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
ثائـد!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
هــــــــآچ ؟! عزیـــــــــــــــزمی *:)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
رشنه خودمو معرفی میکنم:تکواندوووو....برا من ک خیلی مفرحه...خصوصا قسمت مبارزه ش...عشق بزن بزنم...واتیبال هم خیییییییلی دوس دارم بیشتر علاقه دارم اسپک بزنم...:)))))))))))
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
کتک کاری تکواندو بنظرم جالب نی.کتک کاری باید جوری باشه که قانون نداشته باشه باتمام وجود بزنی تخلیه روحی بشی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
وااااااااااااااای سرباز جان ....منم میخاااام حیف که وقت ندارم وگر نه تاحالا سرکچلتو کچلتر میکردم ....خخخخ ( شبهه افکنی رو حال کن) خخخخخ
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ...ولی خداییش مو داریم ک!!!آخه از ته ک نزدم بهم میگی کچل!!!...دیگه ب زلف من توهین نکنی ک گرفتار زیاد داره!!!...خخخ فک نکنم کامنتم تایید شه!!!...
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
فوتبال......(والیبال و بسکتبال در حاشیه هست اما هیچی فوتبال نمیشه).....تمرینهای تیم که میریم مجانیه......اما خودمون میگیریم از25 تا50تومان واسه یک ساعت ونیم...........البته این قیمت سالنه.......چمن گرون تره............بستگی به وقتش هم داره......روز از شب ارزون تره.......واسه خودش هم تو این8سال که باشگاه رفتم کلی خرج کردم.......خرجهای قبلش به کنار......
s_khan
s_khan
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
اتل متل. قل قل. گرگم به هوا
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
قل قل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
1 قل 2 قل!
s_khan
s_khan
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
چرا تحریف میکنید من منظورم یه قل دو قل نبود. قل قل همونه که میشینی پاهاتو دراز میکنی دونفره توپ رو به سمت هم قل میدی دیگه
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
فوتبال و والیبال که ورزشه اکثر ادماست، پارکو هم یه ورزشه باحاله ،خیلی هیجان داره !
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
جایی سراغ دارین واسه خانوما،پارکور؟؟؟؟؟؟؟؟
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
اول pes13 شرطی سر کلیه ..........فوتبال شنا ولی بدمینتون چیزه دیگه ایست
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
نگرانم شما اینقدر pes بازی میکنین آب نشین یه وقت!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
نه هرچی بازی میکنم ی چیزای جدید کشف میکنم تازه کلی باگ از pes 13 گرفتم فکرکنم سال بعد شرکت KONAMI استخدامم بکنه به دوستام هم که میگم میگن ایول تو چه قدر واردی به خاطر همین موضوع یکی از دوستام pes رو کنار گذاشت
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠٤
١
٠
فقط ورزش پارکور !خیلی باحاله.ارزومه یاد بگیرم! پارکور همون ورزشیه که از در و دیوار بالا میرن از رو ماشینا میپرن و......!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٠٤
١
٠
یه بار جیم از یک گروه پارکور توی پارک ملت مصاحبه گرفته بود. اسم گروهش نمیدونم نل بود یا نیل یا نیلز!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
اقا ما یه زمانی عشق ای ورزش بودیم.............بعد یه دفه جو گرفتمون از طبقه دوم یه ساختمون پریدیم پایین..............هیچی دیگه تو اون لحظه ذکر غلط کردم و فقط تکرار میکردم.........تو لحظه حس کردم تمامن استخونام جا به جا رفت....................به نظرم این ورزشو انجام ندین
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
یکی از دوستام این ورزش رو بلده یکم یادم داد!منم فکر کردم وارد شدم از روی یه ماشین پریدم خدا رو شکر ماشین خاموش بودم وگرنه به جای دستم پاهام میشکست! ولی خیلی باحاله!
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خوبه ولی پسرخالم پارسال دستش شکست در راه پارکورالان دست کجه
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خیلی باحالههههههههههههههههههه پارکور:)منم خیلی دوس دارم یادبگیرمش
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
من این گروه رو پارک ملت دیدم خعلی باحالن نشسته بودم تماشاشون میکردم جای مترو از سقش بالا میرفتن خخخخ
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
به منم یه کارت دادن ولی خب پسرن:-)))))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
تیر اندازی(یه زمانی یه تفنگ بادی خریده بودم فرت فرت تیر اندازی میکردم)قیمتش تقریبا 70تا80هزار در میاد.............شنا(عاشق شیرجه و زیر ابیم)استخر حرفه ای 7 تومن استخرای معمولی 10تومن به بالا...............فوتبال و فوتسال(فعلا تا یک سال نباید بازی کنم)ولی الان سالن هاش فک کنم 50تومنه............موتور سواری در خیابان(از 700تومن به بالا)
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
اااااااااااا.پس من در آینده برم سالن بزنم.خوب درآمد داره ها
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
موتور سواری از همه بهتره :)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خیلی دلم میخواد برم غار نوردی ولی نمیدونم هزینش چقدره و کجا اموزش میدن:((
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
غارنوردی؟؟؟؟چی باحال آقادیه واسه دخترا بیشتر ورزش هارو نمیذارن مثلا من رفتم فوتبال ثبت نام کنم گفتن زمین چمن فقط ماله پسر هاست یعنی میخواستم سرمو بکوبم به دیوار
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
غار نوردی هزینه ای نداره... برین کوه نوردی :))) عالیه :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
راستش چن وقتیه دارم میرم بدنسازی، خیلی تو روحیه م تاثیر داره (به کسی نگیدا که دارم میرم بدنسازی ، باشه ؟ :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
باشه.
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
باشه شما کجازندگی میکنید؟؟؟آدرس دقیق
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٢/٠٤
١
٠
من بدمینتون باز هستم...
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
من والیبال ، فوتبال پینگ پونگ شطرنج و ........ ولی دوچرخه سواری یک چیز دیگست صبح جمعه میریم طرقبه !!! آخ حال میده !!
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
اسب سواری چطوره بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
تـــــــــــــــکواندو....فوتــــــسال....والــــــــیبال....بدمینتون....دوچــــــــرخه سواری..خیلی کم ایروبیک....همینا خوبه فعلا....
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
تکواندو....تیراندازی...چنا... صخره نوردی.. ایروبیک...والیبال...منچ...راز جنگل.. رو پولی.. قایم موچک... ولی چنا و صخره نوردی و تیراندازی از همه بهتره :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
ورزش مفرح خودم رو بهتون معرفی میکنم ولی نه پول میخاد نه .... پله های دانشگارو 2تا 3تا بالا برین .... 7 طبقه دانشگارو بدون آسانسور بالا پایین کنین ....سر هفته نرسیده 30 کیلو کم میکنید .... من که جزو کارهای روزانمه .... حالا میتونید به عنوان ورزش ازش استفاده کنید ...خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ ایبل معلم هام از پله های مدرسه همیشه مینالن منم میگم هم نمیان واسمون آسانسور بذارن خخخخ پس بهشون بگم یک نوع ورزشه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
شما کدوم دانشگاه درس میخونی جان برکف جان
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
اگه کسی خواست چاق شه چه پیشنهادی دارین؟؟؟ خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
با آسانسور بره .... تا خرخره بخوره .... تا ترم آخر هم تربیت بدنی بر نداره ( اگه تونست معافیت بگیره)... آخر کلاس بشینه و تمام ساعت سر کلاس چیر بتپونه .... برا تفننم که شده درس نخونه چون همون مقدار اندک درس خوندن باعث میشه که مقدار زیادی چربی و فسفر بسوزونه .... اگه خاستین میتونین برا راهنمایی بیشتر بیاین مطبم .... با وقت قبلی ....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
کونگ فو و دو ومیدانی!!!!!! یعنیییییییییی این دوتا عشق منن!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی فراتر از اون چیزی که میگم به آدم انرژی میده ! آخ آخ مخصوصا بری دوره پارک ملت هنذفری توی گوش آهنگ خارجی شاد با یک ریتم خاصی بدوی هوای آزاد مخصوصا سره صبح اووووووووف عالیههههههههههه! اصلن آرزوی من فقط ورزشه وقتی یک ورزشکار میبینم فقططططط میشینم به حرکاتش نگا میکنم به طرزه راه رفتنش اصلن من عشقه کفش های ورزشی ام که حس خوبی به آدم میدن! اون کش پیشانی وتیپ ورزشی!! آقااااااااااااا چرا انقدرررررررررررر من ورزش دوست میدارم؟؟؟؟؟ من اول فکر میکردم مردم چرا واسه دویدن میرن کلاس؟؟ولی وقتی خودم رفتم فهمیدم دویدن هم واسه خودش قواعدی داره!!! الان من یک نفر رو ببینم تو پارک ملت داره می دوه میفهمم ورزشکاره یا همینجوری اومده واسه گذراندن وقت!!! به بابام میگم اگه برام یک سالن که سرپوشیده نباشه وهوای آزاد توش رد وبدل بشه برام بگیری دیگه نمیرم پارک ملت بدوم!خخخ بابام هم فقط نگام کرد همین وبس خخخخ!!!| تازه کفش مخصوص میخواد اصلن دویدن همه چیزش به کفشه! کفش میخ دار تازه اندازه میخ میگن باید چقدر باشه بستگی به زمین داره! کونگ فو هم که نگوووووووووووو وقتی تنبیه میشم میرم روی مشت باحاله یا وقتی استادم با مشت میزنه تو شکمم!مبارزه شو بیشتر دوست میدارم یا وقتی تند تند باید چپ وراست روی کیسه پا بزنی تماااااااااام انرژیم تخلیه میشه! منو ول کنن تا فردا واستون از ورزش حرف میزنم خخخخ یکی بیا منو خفه کنه خخخخ!علاقه من به ورزش فراتر از اونیه حتی نشونش میدم! دیگه ساکت میشم خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
ایول بابا ورزشکار ..... نه بگو .... منبع انرژی مثبت هستیاااااا ...از خواهرت چه خبر چن وقته نیست ....
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
عاقا من کفش ندارم:-))
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
عاقا من کفش ندارم:-))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
جانبری نه دیه خفه شدم خخخخ خواهرم لپ تاپش ترکیده برده درستش کنن خودشم خیلی دوست داره بیاد ولی نمیتونه!!! دانشجو جماعت اونم شهر دور بچه تک ونتها باید بره لپ تاپشو بده براش درست کنن دیشبم که تولدش بود بچه ذوق مرگ شد گفتم کادو برات خریدم خخخ! کیوکیو کفشاش یعنی قیمت هاش سربه فلک کشیدست:|
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
از طرف من حتما بهش تبریک بگوووووو ...مخصوووووووص ....!!!!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
حتما:))))))))))))))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
من دیگه حرفی ندارم خخ//دویدن تو سالن یه کفش میخواد روی آسفالت یه کفش میخواد روی پیست دومیدانی یه کفش میخواد.کلا کفش زیاد لازمه هرکی پولش میرسه بره بخره خخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخ آقای صفدری
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
ماشالله چی همه خخخخخح
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
کارتینگ خیلی باحاله من آرزومه یادبگیرمش:(
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
چی هس
maryam-f
maryam-f
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
همین ماشین مسابقه هایی که کوچولو وبیشتریک نفره است:)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ....واقعا هم چقد مفرحه!!!وقتی میرسیم میبینم چقد اون مفرح بودن روت تاثیر گذاشته!!!...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
در جواب جان برفک بود...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
بیبینی توروخدا ...آخرش دیگه نفس برام نمیمونه 30 دیقه اول کلاسارو به نفس نفس زدن میگذرونم ....خخخخ مخصوصا با اون پله های اضطراری که بیرون دانشگست خییییلی کیف میده ...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
MC عالیه :)) به همه پیشنهاد میکنم این ورزش رو انجام بدن... تو دانشجو هم یه جا هست که MC کار میکنن و درس میدن... برین خیلی خوبه... اوجه هیجانه :))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
پارکو هم خوبه ولی متاسفانه این ورزش بیشتر برای آقایون خوبه تو کشور ما :|
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
بله درسته :-)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
والا خب مثلا منچ هست خیلی خوبه.هم تو پارک هم تو خونه هم سرکلاس میشه بازیش کرد خخخ //کلا ورزش خوبه.باعث میشه روحیه آدم شاد بشه.حالا هرکی به یه ورزشی علاقه داره دیگه.
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
منچ فک نمیکنی خیلی بازی ساده و کوتاهیه
L.milad
L.milad
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
کل تفریح من بنده خدا و کل ورزشم همین جیم اومدنه..........ورزشه دیگه هی باید تایپ کنی انگشتات ورزش میکنن............خخخخخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
ولی جدا از شوخی فوتسال میرفتم که زدن پامو شل کردن.....الان رو اوردم به پینگ پنگ و تازه فهمیدم استعدادی که تو این رشته دارم تو فوتسال نداشتم.............حالا اینم بگم که ورزش های هجانی هم خیلی دوسدارم مثلا اسکی سرعت موج سواری پرش از هلی کوپتر!!!!!!!!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
توی قوچان هم مگه هلیکوپتر پیدا میشه؟؟؟ خخخخ
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
من نمی دونم چون ورزش نمی کنم ولی فک کنم بسکتبال خیلی خوب باشه
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
بنظر من مهیج ترین ورزش تخته امدن است که به قوی شدن عضلات مچ دست هم کمک می کند............................قیمتش هم رفده بالا نامردا دو برابر کردن6وپونصد هر مگ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
سلام...من خودم فوتسال و شنا و کوهنوردی رو ترجیح میدم...از این بین کوهنوردی بهترین هستش چون هم رو جسم انسان هم روی روانش تاثیر مثبت میذاره...هزینه یه برنامه یه روزه کوه هم از 15000 تومن شروع میشه تا 50000 تومن...اگه دوس دارین میتونم باشگاه کوهنوردی هم معرفی کنم...
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
مگه چیکارمیکنن ک50000تومن پول میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟/
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
سلام...شرمنده از 15 شروع میشه تا 20 یا 25تومن...!!!خب البته برنامه های بیش از یه روز از این هم بیشتر میشه
korosh
korosh
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
فقط و فقط فوتبال نگاه کردن و تخمه شکستن !!!! اوووووووووووووووووووووووووج هیجان را با ما تجربه کنید ! (مخصوصا اگه رئال بازی داشته باشه ! اووووووف ! )
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
به ماچی میرسه؟اونابازی میکنن
sorme
sorme
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
تیراندازی...تمرکزی که باید موقع تیراندازی داشته باشی بهت کمک میکنه آرامش پیدا بکنی.خیلی عالیه.
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
تیراندازی! خیلی دوست دارم! کجا هست؟ آدرس میخوام...
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
تیراندازیه چی؟؟؟؟؟؟؟؟تیرکمون؟؟؟تفنگ؟؟؟؟؟؟؟؟
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
خواب!
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
اگه خواب باشه ک من باید الان قهرمان المپیک باشم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
من ايروبيك رفتم خيلي خوووووبه ، ولي عااااااشق فوتباـــــــــــــــــــــــــــــــااالــــــــــــــم ،هيچ ورزشي فوتبال نميــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :)
Yalda
Yalda
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
بدمینتون دسته جمعی....:)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
من همون فوتبالو به همه ترجیه میدم
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
فوتبال و شنا و پینگ پنگ :)) بعضی اوقاتم بیلیارد :)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
تکواندو-والیبال که عاشقشم.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
ایول به والیبالیستا :-) :-)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
اییییییییییییییییییییییییوووووووووووووووول:)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
اییییییییییییییییییییییییوووووووووووووووول:)
negar_sh
negar_sh
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
ایروبیک ورزش شادیه و خیلی پر فعالیت هم هس.
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
تا حالا ب صورت حرفه ای فوتسال و شنا کار کردم...ینی عالیه..ولی هموطوری همه ی ورزشا رو حدودا کار کردم...!:)
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
هیچ ورزشی فقط اینکه جمعه با دوستام برم بیرون
m_mahtab
m_mahtab
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
ب نظر من ی ورزش خوب ونشاط اور میتونه ایروبیک باشه یا ایرودنس اگه اینا رو دوس نداری. میتونی بری کلاس رقص هم نشاط اوره هم چربی سوزی بالایی داره هم اینکه کلا شادی دیگه اگ خاستی یاد بگیری من مربی سراغ دارم. بعداز همه اینا بعت شنارو پیشنهاد میکنم ک برای بدن مخصوصا زانوها خیلی خوبه.
m_mahtab
m_mahtab
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
ب نظر من ی ورزش خوب ونشاط اور میتونه ایروبیک باشه یا ایرودنس اگه اینا رو دوس نداری. میتونی بری کلاس رقص هم نشاط اوره هم چربی سوزی بالایی داره هم اینکه کلا شادی دیگه اگ خاستی یاد بگیری من مربی سراغ دارم. بعداز همه اینا بعت شنارو پیشنهاد میکنم ک برای بدن مخصوصا زانوها خیلی خوبه.
m_mahtab
m_mahtab
٩٣/٠٢/٠٧
٠
٠
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٠٨
٠
٠
سلام ... تنيس روي چمن عالي است
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
من تاحالا ایروبیک.پیاده روی.بسکتبال.تنیس.بدمینتون اعصاب خورد کن.والیبال کتک زن و دارت زایه کن.رو بازی کردم اما هیچکدومو به اندازه یک جا نشستن وفیلم دیدن دوست ندارم!