خانه انجمن چ چ چ چشم قربان!
٦٥٣
٨٦
میم

چ چ چ چشم قربان!

چ چ چ چشم قربان!

تو زندگیتون از چه کسی بیشتر از همه حساب می برین و چرا؟آیا کسی هست که از شما حساب ببره؟و چرا؟

چقدر در به کرسی نشوندن حرفتون توانایی دارید و این کارو با چه شیوه ای انجام می دید؟ به زور یا مسالمت آمیز؟

٩٣/٠١/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
تا حالا کسی نبوده که واقعا ازش حساب ببرم نیازی نیست حرفمم به کرسی بشونم چون من کار خودمو میکنم چه بقیه خوششون بیاد یا نیاد.
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
براتون آرزوی موفقیت میکنم دیکتاتور اعظم!خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
اقا من تا حالا از کسیم عذز خواهی نکردم ! حالا یکی بیاد زور بگه !عمرا ! فکر بد نکنید نه اینکه مغرور باشم !از بس دختر خوبیم
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
خب الان دختر خوب بودن چ ربطی به زور گفتن داره؟؟؟ینی اگه دتر خوبی باشی بهت زور نمیگن؟؟؟
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
*دختر
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
منظورم این بود تو لاک خودمم ! تو به خوب بودن من شک داری !شک نکن !
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
گل پری میشه الان منو روشن کنی که مهندسی یا میخا مهندس بشی؟؟؟!!!شرمنده ها
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
تو زندگی سعی کردم از مامان بابام حساب ببرم...همه از من حساب میبرن:))) چونکه!!!! و در مجموع تا حالا تقریبا هر خواسته ای داشتم به کرسی نشوندم!!!!حالا شاید دیرو زود بشه اما سوخت و سوز نداشته!! به زور نبوده ولی اونقدر دلیل واسه کارم اوردم که یه چیزی هم از طرف طلبکار شدم!!خخخخخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
احسنت احسنت....ازین راهکارای به کرسی نشوندن کمی هم به ما آموزش بدید
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
موافقم راهکار خوبی بود .... منم ازش استفاده میکنم....
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
یکی از................فامیلمون خیلی از من حساب میبره
khan
khan
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
من باید اون فامیلتون رو ببینم... فکر می کردم نسل اونجور موجودات منقرض شده...
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
(0_O)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
اول خدا...چون بی چون و چرا تسلیم امرشم و میدونم همه حرفاش و دستوراش ب صلاحمه...ی کلام چون عاشقشم...بعدش مامان بابام چون اونا هم خیر منو تو زندگی میخان لذا حساب میبرم...بله...همه...چون حرف درستی میزنم...حرفمم اکثر اوقات ب کرسی مینشونم چون براش دلیل منطقی دارم...بیشتر مسالمت...زوری هم شده ک اونم از لجباز بودنم نشات میگیره!...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
ایول .... هیچ حرفی نمیتونم بزنم ..... عالیه...:)
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
چقد بچه خوبی هستی شما:)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
با خوندن همین ی کامنت ب این نتیجه رسیدین؟از خوبم خوبتریم!!....بعله...
A_K
A_K
٩٣/٠١/٣١
١
٠
من کلا جز خدا از کس دیگه ای حساب نمیبرم....همه نیز از من حساب میبرن...رو حرفمم حق ندارن حرف بزنن تو خونه...بععععععععععععععله
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
١
٠
بچه آخری؟خخ
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
میم جان بچه آخر بودم...ولی دیگه نیستم..:(خخخخخخخخخ
میم
میم
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
اشکال نداره ....بازی روزگاره دیگه گهی زین به پشت و گهی پشت به زین!!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
سلام:نه حساب میبرم ونه حساب میرند.اما به حرف منطقی توجه میکنم و حرفم را بدون تحمیل بیان میکنم دیگه قبولش با شنونده است.متشکرم
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
اگه قبول نکرد و شما میدونستید که انجام ندادنش به ضررشه چیکار میکنید؟؟مثلا اگه فرزندتون به هیچ طریقی زیر بار خوردن گوشت گوسفند نره چیکار میکنید؟؟!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
حساب بردن از خدا فقط و پدر ومادر....اصولا هم میتونم حرفمو به کرسی بنشونم مگه این که منطقی نباوشه :)
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
هیچکی ازمن حساب نمیبره حتی وقتی خیلی عصبانی میشم چراااااااااااااااااااااااااااآخه؟
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
باریکلا
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
سلام...فکر نکنم کسی باشه که من ازش حساب ببرم ولی خب قبلا پسر خواهرم ازم حساب می برد ولی اون دیگه الان بزرگ شده و منو میذاره تو جیب عقبش...!!!
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
دایی هم دایی های قدیم ...ما جرءت نداریم پامونو جلو داییمون دراز کنیم بعد اونوقت خواهر زاده شما......خخخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
سلام...نه خانم بچه هم بچه های قدیم...اصن به قول یکی از دوستام کلا همه چی همه چیه قدیم...خخخخخخخخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
از بابام :) البته اونم فقط با نگاهشون حساب میبرم! کار تا حالا به حرف نکشیده خدارو شکر :) برادر زاده مم به حرف من گوش میکنه:دی/ نه سعی نمیکنم! اما اگه حقم باشه از راه مسالمت آمیز بهش میرسم...
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
اوه اوه نگاه بابا!
e_najm
e_najm
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
من خواهرام و بچه های فامیلمون ازم حساب می برم........................در به کرسی نشوندن حرفم که اصلا یه مهارتی دارم که شیطون نداره........نمونش نخوردن غذا برا مدت 4 روز
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
اگه زنده ای دستتو تکون بده
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
پسرم آیا غذانخوردن کار درستی ست؟؟؟آیا ضرر رساندن به بدن خود کار درستی ست؟؟!!!واقعا آیا؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
مـَـن ؟! نع از کسی حساب نمی برم نه اینکه دختر ِ بدی باشم ، نع ! کلّا همیشه خودم ، به حرف ِ قلبم گوش میکنم *:)
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم!!خخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
خخخخخ هیشکس از من حسآب نمیبره حتی مبین کوچولوی ِ 3 ساله *:) ولی چرا وقت هایی که قیافه ام رو مظلوم میگیرم همه حرفم رو گوش میکنند *:) خخخخخخ
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
میدونی چرا؟؟چون فقد به حرف قلبت گوش میدی!!
amin20
amin20
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
بله کل کلاس از من حساب میبرن خخخ من از بابام
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
گر دست فتاده ای بگیری مردی...خخخ
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
دیکتاتور نیستم! حرف همه رو گوش میدم! اما کار خودمو میکنم!اما از پدرم بیشتر از هر کسی حساب میبرم.. به قول این دوستمون حتی از نگاهشم میبرم حساب .‏.!‏
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
خب شما که قراره آخرش کار خودتونو بکنید چرا باز به حرف بقیه هم گوش میدید؟؟؟!
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
از کسی حساب نمیبرم به حرف مامانم گوش میدم،:-) خواهرامو برادرم ازم حساب میبرن،نا سلامتی داداش بزرگم دیگه:-) :-) :-) :-)
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
خدا بچه بزرگ بودنو از کسی نگیره!!!!اصن سلطنتیه برا خودش خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
یعنی به حرف باباش گوش نمیده..
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
من آدم لجباز و عجول میباشم ... کار خودمو میکنم ... البته بدون اجازه مادرم آب نمیخورم هااااا .... کی از " ما " حساب میبره ....هیشکی ....:( حتی خودمم از خودم حساب نمیبرم ... چه برسه به بقیه ...) اگه فهمیدین این آخرش یعنی چی!!!! خخخ
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
چجور از خودت حساب نمیبری که خودتو *ما*خطاب مینی؟!!
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
*میکنی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
آخه اونجایی که منطقم میگه به حرف دلم گوش میدم اونجایی که نوای دلم به صدا در میاد به حرف منطقم گوش میدم .... اصولا از هردوتاشون سرپیچی میکنم .... ولی اکثرا راه درست رو انتخاب میکنم ....به خاطر همین گفتم از خودم حساب نمیبرم .... اون "ما " هم لفظی پوچ و تو خالی بود ...جدی نگیر...:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠١/٣١
٢
٠
گربه خونمون ازم حساب میبره!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
دمش گرم:)))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
گربه؟اتفاقا این مورد از من حساب نمیبره..هی میگم برو نمیره وامیسته نگاه میکنه..پررو شدن.....
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
اوه ینی تا این حد ترسناکید؟؟؟خخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
سگ نگهبان خالم اینا هم ازم حساب میبرد .....یادش بخیر وختی اخم میکردم و دستمو میبردم بالا درمیرفت تا 6 ساعت پیداش نبود ...آخه یه بار چرم داخل کفشامو خورده بود ...منم دعواش کرده بودم و سرش دااااااد کشیده بودم ...اونم ازون به بعد ازم بدجور حساب میبرد.... یادم نبود این موردو ....خخخ
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
قضیه حساب بردن نیست........حرف منطقی رو باید قبول کرد...........دنبال کرسی نشوندن حرفم نیستم......اگه نظری داشته باشم که فکرکنم کمک میکنه میگم وگرنه از نظر بقیه استفاده میکنم...........
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
باریکلا موفق باشی
مهسا_
مهسا_
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
توی زندگیم از گابی جون و ملخ خعلی حساب میبرم و کسی هم نیست که از من حساب ببره
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
منم از ملخ حساب میبرم !!!!
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
چی بگم خو!!!!
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
وا؟؟/سکوت کن :|
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
از پدر و همسر و مادر و برادر و اینا حساب میبرم.... چاید هم برا حرفاچون احترام قائلم.... فقط میدونم که مینو ازم خیلی حساب میبره :)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
سلام...ببخچید اون وقت مینو بانو کیه...؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
مینو مگه جرئت داره حساب نبره ؟؟؟ منم از نیوا حساب میبرم :)))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
مینو دخترشونونن:)
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
راس میگه فافا مگه مینو جرءت داره حساب نبره؟؟؟!!!
ati
ati
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ..طفلی
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
منم خودم از بابام حساب میبرم چون بابامه...از مامانم بیشتر حساب میبرم چون زود قهر میکنه و آشتی بکن نیست...از خاله هامم حساب میبرم چون اونام زود قهر میکنن ..درواقع خیلی خانواده قهرآلودی هستن!!!!از خواهر کوچیکم هم حساب میبرم چون خیلی دهن لقه و اگه حرفشو گوش نکنی آبروتو میبره!
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
از طرفی مشاور مدرسمون و دبیر شیمی مون هم از من حساب میبرن طوری که بچه ها میگن دبیر شیمی چون از من میترسه تا حالا ازم درس نپرسیده!! در بین دوستام همه به جز اعضای گروه سرقت موادغذایی که منم تو همین گروه عضوم بقیه حساب میبرن1!به عنوان منطقی ترین فرد بین دوستام شناخته شدم و برای حکمیت به من خیلی اعتماد دارن!!!البته اگه از راه منطق جواب نگیرم فقط کافیه از جام به صورت نیم خیز بلند شم که در اینصورت کمتر از ایپسیلون ثانیه به خاستم میرسم!!!و در پایان چون بچه اولم و بعد از پدر و مادر بیشترین مقام رو دارم در خونواده خیلی به حرف من اهمیت میدن !
ati
ati
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
والا ازهچیکی...نه می بریم نه میاریم..خخخخخ ..حرف مونم همیشه رو کرسی نشسته والا..خخخخخخخخخ
میم
میم
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
عجب...چه خوشبختی شما!!!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
یادش بخیر................موقع کنکور هم این همه سوال و جواب نداده بودم:)))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
واسه همین من پیشنهاد میدم جیم دستی هم به کنکور ببره
میم
میم
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
شما صاحب اختیارید میتونید جواب بدید میتونید ندید!اما فقد چهارتاست ها
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
حساب؟؟ هيشكي؟؟ ولي احترامه هست كه باعث ميشه از چشم كمتر به بزرگتر جماعت نگيم :))) حساب؟؟؟ از ما؟؟ بازم هيشكي!!!كلا زياد اهل كيليد كردن نيستم... هرچيزي رو هم بيشتر از يك بار نميخوام و تكرار نميكنم!! فقط يه جمله كليدي هست برا وقتايي كه گير ميكنم به كار ميبرم.... وقتي نه ميشنوم خيلي كوتاه ميگم "فقط يادت باشه".... جواب ميده.... تضمين شده :))
میم
میم
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
khan
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
مسلما ما که از کسی حساب نمی بریم... ولی خیلی ها از ما حساب می برند...
میم
میم
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
بعله دیگه خانی گفتن رعیتی گفتن....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
بابا بزرگ منم خان میباشد ....ولی الآن چیزی جز یک انسان بی صدا از بنده خدا باقی نمونده که هراز گاهی اسممو یادش میره صدام میکنه" خاله قزی " .... آدم نباید به خان بودنش غره بشه ....فقط همین....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
هیشکی از من حساب نمی بره حتی کودک 6 ساله ی خانواده! :(
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
سلام ... هیچ کس از من حساب نمیبرد ولی من از همسرم حساب میبرم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
افرین
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
افرین به شما میگن یه مرد موفق.
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
من حرفامو به کرسی میشونم حالا بستگی داره اگه از راه مسالمت آمیز جواب نده باس به زور متوسل شد :)