خانه انجمن کاهش قیمت مساوی با کاهش کیفیت ؟!
٦٥٣
٥٠
amin20

کاهش قیمت مساوی با کاهش کیفیت ؟!

کاهش قیمت مساوی با کاهش کیفیت ؟!

حتما تو بازار لپتاپ و موبایل و..گشتید این روزها، آیا همیشه کاهش قیمت باعث کاهش کیفیت میشه؟

مارک مهم تره یا کیفیت یا قیمت؟!

٩٣/٠١/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
مارک مهم تره.............من تو اینتر نت زدم دیدم قیمت ها خیلی خوب شده مخصوصا تبلت
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
هم گوشی ارزون شده هم تبلت!
amin20
amin20
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
آیا مارک معیار خوبی برای انتخابه ؟ شاید کیفیت نداشته باشه !
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
اره.....چرا گوشی ها ارزان شده ولی بقیه ی چیزا گرون
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
هم مارک هم کیفیت! فعلا که برا ما قیمتش مهم تره! خخخ ولی در کل کیفیت خیلی مهمه! اصلا شک نکن!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
سلام...به نظر بنده کیفیت از همه چی مهم تر می باشندی...چون جنسی که میگیری باید عمری کار کنه...پس پول خوب میدی جنس خوب تحویل میگیری
khan
khan
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
بلیا...
amin20
amin20
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
خوب یکی پول نداشت !! چی کار کنه ؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
سلام امین جان...خب نخره داداش...مجبور که نیست...اصن من یه تکه کلامی دارم که اینه : بده نخر...بده نخور...بده نیا...بده نمون...بده نخون...بده نخواب...بده نباش...بده نشین...و خیلی موارد دیگر
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/٣٠
٦
٠
به نام خدا ....خوب اول تشکر از امین عزیز برای این انجمن ... با توجه که من تو کار موبایل و اینا بودم چند وقت ، احساس مسئولیت کردم یه نظر "منطقی" بدم. دوم بعضی وقتها مسئله ی اقتصادی خیلی تو انتخاب ما تاثیر میذاره و به وضوح میتونیم اونو تو انتخابای روزمرمون ببینیم ! مثلا همه میدونیم پراید یا سمند یا ... ماشینای بدی هستن ! اما بازم میریم میخریم ! بعله منم اینجا میشینم میگم برو 2 برابر پول بده فلان ماشین اروپایی رو بخر ! اما مسئله اینه ! آیا واقعا این ممکنه ؟ اگر بود پس چرا شهر پر از پرایده ؟! منظورم از این حرفا این بود که ما همه میدونیم تبلت های برند و مارک از جنبه های مختلف بهتر هستن ! اما مسئله ی مالی و اقتصادی باعث میشه ما به سمت گزینه های پایین تر بریم . در این بازارها هم انصافن با توجه به قیمت های محصولات خیلی به صرفه هست که یه تبلت 4 هسته ای که همه ی بازیای سنگین و نرم افزارای سنگینو جواب میده بری بخری با 600 تومن! برای یک فرد پسر یا دختر دانش آموز تبدیل این پول به یک میلیون و سیصد هزار تومن به بالا برای خرید تبلت سامسونگ یا اکسپریا z یا آیپد یک کاره خیلی دوشواره ! یه بچه ی 4 ساله هم میدونه که تبلت های گران قیمت کیفیت ساخت و امکانات بهتری داره ! اما خوب ! من این کنار نشستم میگم بچه ها خریدن پراید ریختن پول تو سطل آشغاله ! برید لامبرگینی بخرید به خدا بهتره !!!! آقا نخندید خوب !خخخخخخخ .... خلاصه در یک جمله : انتخابا یک تبلت 4 هسته ای با 600 هزار تومن که همانا لنوو می باشد و ایسوس انتخاب اقتصادی هست که با یک سال ضمانت و کارکرد خوب نیازاتو بر طرف میکنه ! الان کسیو میشناسم با تبلت ویوای 210 هزار تومنی چیکارایی که نمیکنه ! جز تعریفم چیزی نمیگه از تبلتش ! اگر پول دارید خوب 100 درصد بدون شک برید سراغ گزنه های بالای 1300000. ... یاعلی :)
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
ماشالله ماشاالله.....خخخخخخخ ....
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
wow ! ماشالله مستر :)) بزنم به تخته خخخ :)) عالی بود :)))
amin20
amin20
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
آقا دم شما گرم !! دقیقا حرف دل مارو زدی منتظر جواب آقای مدیر سایت هستیم !!
samira_h
samira_h
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
خوبه میتونی مقاله هاتو اینجوری بچاپی نیازی هم نیست تو صف انتظار بمونی
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
خانوم samira_h : می تونید - مقاله هاتونو - چاپ کنید - بمونید ! :(:|
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
ناراحت نشین آقای ِ خـــــآص *:)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
میییییسی
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
من نمیدونم !
e_najm
e_najm
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
من که می گم مارک ...چون حداقل می دونی چی می خری البته قیمتشم مهمه
amin20
amin20
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
یعنی همه چی مارکه؟ یعنی تمام محصولات سامسونگ عالیه؟؟؟؟؟؟؟؟
e_najm
e_najm
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
همه همش که نه یه مدل هست چینی هست باید مراقب اونا هم باشی
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
خخخخ من چمیدونم والا!! منکه پولشو نمیدم! پدر گرام میده!!!!خخخخخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
سلام...شما دخترا که ینی اصن...
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
ینی چی هاااااااااان؟؟؟؟!!!!!!!!!:))))
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
ینی چی هاااااااااان؟؟؟؟!!!!!!!!!:))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
عه...ینی چیش که تابلو تابلویه دیگه نیاز به گفتن نداره...خخخخخخخخخخخخخخخخخ
A_K
A_K
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
همش...من ک دیگه نمیگردم ب چیزی ک خاستم رسیدم....خیلی هم خووووب
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٣٠
١
٠
یه چیزایی مثل محصولات اپل تو ایران پول مارکشو میگیره و در صورتی که از خیلیا شنیدم داشتن مثلا موبایل اپل تو ایران یعنی کشک! یه چیزی هم مثل لنوو میاد بازار لپ تاپو یه هو تقریبا تسخیر میکنه چون قیمتاش نسبت به بقیه برند ها( منظورم برندهای معتبر مثل اپل و سونی و ایسوس ) مناسب تره. ولی در کل به نظرم آدم باید پول کیفیت رو بده حالا هر مارکی میخواد باشه. هرچند که اگر همین برندهای معروف کیفیت نداشتن که دیگه معروف نبودن! اما به استفاده هم باید دقت کرد نه اینکه صرفا پول زیاد بدی الکی. مثلا واسه یه بچه لازم نیست موبایل 1 یا 2 تومنی بخری! ولی خب واسه ی افرادی که واقعا از امکانات استفاده میکنن مثل مهندسا خب باید چندین نرم افزار سنگین روی لپ تاپ نصب کنن که لپ تاپ ها با سخت افزار پایین هنگ میکنه و اعصاب نمیذاره، باید پول بسرفن! :)
amin20
amin20
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
درسته !
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
سلام:برای منکه مارک مهم نیست،کیفیت همراه باقیمت پائین.بقول بعضی:شیک ارزون باکیفیت.متشکرم
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
صد در صد کیفیت مهمترین عامله...
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
مارکمهم تره ولی برای مرفهینه بی درد....ولی بعضی وقتا با هزینه پایین برندایی پیدا میکنی که کارشون بیسته مثل همین لنووو z510 یعنی من بعد از دو تا برند معروف داشتن ازاین بیشتر راضی ام اصن حرف نداره مخصوصا i7 اون که قوی ترین نرم افزارارو باز میکنه ولی از حق نگذریم ظاهرش چنگی به دل نمیزنه که اونم واسه من مهم نیس
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
اول بايد ببيني چقدر پول داري بعد تو گزينه هاي مورد نظر بهترين رو انتخاب كني و هميشه هم دنبال مارك نباشي چون مارك ها گرونن/
samira_h
samira_h
٩٣/٠١/٣١
٠
١
کیفیت مهم تره ما که پول نداریم هرروز یه چیز بخریم پول خوب میدیم جنس خوب میگیریم تا اخر عمرم استفاده میکنیم والا ما اهل مدم نیستیم
hasani_f
hasani_f
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
من هم موافقم کیفیت مهمتره
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
واستین بپرسم *:) ... بابام گفت کیفیتش *:) نیوشــــــــــآ موبایل های ِ نازنینمون من که با این نمره ام باید با موبایل خدافظی کنم *:/
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
اوووه اووه تو هم شرط موبایل نمرته؟وااااااااااااااااااااااااااای می تو:(
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
کیفیت مهمتره واسم
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
الان میگم بابام بیاد نظر بده صبر کنید.........!!!!!!!
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
هم مارک هم کیفیت هم پول
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
:) نمیدونم.... ما که فعلا پول نداریم که بخوایم به این چیزا فکر کنیم.. اچاالله هر وقت قسمت چد بخریم به ایناچم فکر میکنیم :) ولی به نزرم کیفیت مهمه حالا هر مارکی که باچه :)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
ما که کاهش قیمت خاصی ندیدم...............بعدشم گاهی مارکای بزرگ یه چیزایی از زیر دستشون در میره و بد در میاد پس مارک نمیتونه تضمین کیفیت و کارایی باشه...............گاهی هم بعضی اجناس به خاطر مسائل سیاسی،اقتصادی،فرهنگی و ... خیلی گرون و یا خیلی ارزون میشه پس قیمت هم دلیل بر کیفیت نیست
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
درسته !!! ولی یک سوال الان اون تبلتی که میدونی کدومو میگم به نظرت چطوره !!! با وجود قیمت کم کاراییش خوب نیست؟
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
پس در نتیجه کیفیت و کارایی مهم تره
maede
maede
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
مارک خیلی مهمه!وقتی مارک معروف و خوبی باشه هم قیمتش بالاست هم کیفیتش خوبه.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
خب مسلمه ، هم مارك، هم كيفيت ، هم قيمت (^_^)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
سلام ... فقط مارک
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
کیفیت مهم تر از همه چیزه و بعدش قیمت و مارک :)