خانه انجمن شهیدان مشهدی رو می شناسین؟!
١٣٢٠
٥٨
amin20

شهیدان مشهدی رو می شناسین؟!

شهیدان مشهدی رو می شناسین؟!

لطفا بگید چند تا شهید مشهدی رو می شناسید وآیا تو نزدیکانتون شهیدی هست یا نه؟از نظر شما هدف شهدا برای رفتن به جبهه چی بوده؟

٩٣/٠١/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
اصولا به شهر نمیشناسم شیهدان رو.به نظرم وطن مهم تر از شهره :)/فک نکنم ! // حفظ وطن مطمئنا و نگهداری از وطن برای آینده و پیشرفت
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
بله درسته
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
منکه نمیشناسم........تونزدیکامون شهید داریم..................دفاع از مردم
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
به نظر من برین یه کم نه زیاد تحقیق کنید بعدا کسی ازتون این سوالو پرسید که چرا شهیدا خونشونو دادن شما بی جواب نباشید !
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/٢٨
١
٠
ببخشید نمیشناسم.اما یه گفته از شهید حسین محمدزاده هست که میگند: برای رضای خدا و رسالت ائمه اطهار به جبهه میروم تا با اهداء خون خود جلب رضایت معشوق را کرده باشم و ادامه دهنده راه شهدا باشم.به نظرم جمله جالبیه برای همین گذاشتم.
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
دقیقا همینطوره! من فکر میکنم این دلیلی که به دنبالش میگردیم چیزی بالاتر از خاک بوده ! اگه وصیت نامه ی شهدا رو بخونیم ، میبینیم که از رضایت خدا گفتن، از اینکه راهی رو برن که سالارشهیدان رفته بود.و چه زیبا رفتن، رفتنی که در هنگام شهادت سلام بر حسین میگفتن. پیشانی بند یافاطمه میزدند. اینها خیلی بالاست، اینها هدفهایی خدایی است.
شاپرک خانوم
شاپرک خانوم
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
گفته ی بسیار زیباییست
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
من اقای احمد منصوری نژاد رو میشناسم!
korosh
korosh
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
عاصمی :))))))) همین دیگه بیشتر یادم نمیاد !
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
هدفشون ندادن ذره ای خاک ایران به دشمن وحفاظت از نسل بعد بود.من خیلیا رومیشناسم تو فامیلمون یکی هست اسمش محمد ناصر اکبران وبا یکی از شهدای جوون دوستم واسمش سید رضا توحیدی مقدم هستش ولی اطلاعاتی از سرگزشتش جایی پیدا نکردم.
nika
nika
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
شهدا مشهدی رو نمیشناسم ولی پسر عموم شهید شدن (سید باقر حسینی)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
میشناسم .لی صرفا مشهدی نیستن...خراسانی ان...بله تو فامیلمون شهید هم داریم...هدفشونم که حفاظت از وطن و ناموسشون بوده:)/روحشون شاد...
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
مشهدی؟نه
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
من ک مشهدی نیستم....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
کجایی هستین عایا؟؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
از جای خاصیم...:):) بعععله
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
از اونجایین عایا؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
اری....خخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/٢٨
١
٠
میشناسم ولی زیاد نه فامیل شهید هم داریم شهید حسن آزادی ............دفاع از ناموس و وطن
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
نه تو فامیل شهید ندادیم...ولی جانباز چرا...بابام...بسر عمه بابام...شهید هم از دوستان بابام چند نا میشنایسم...شهید حسین حسین زاده دوست جون جونی بابامووشهیدمحمود کاوه هم همسنطور...شهدایی ک میشناسم:شهید برونسی شهید چراغچی...شهید جلال صلوانی البته ب این نام معروفه اسم اصلیش رو اگه گفتین؟...شهید کشمیری...الان اسم این بزرگواران ب ذهنم رسیده بقیه رو هم یادم اومد حتما میام میگم...حداقل اینجا یادی ازشون بشه...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
آها یادم اومد شهید کلاهدوز شهید بابا نظر شهید فرامرز عباسی...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
عشق یعنی ی بلاک ک زده بیرون از دل خام....عشق یعنی ی شهید با لبای تشنه سینه چاک...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
سردار شهید عیدالحسین برونسی ، شهید احمد کاوه و ... واقعا شهدای مشهد (خراسان) خیلی مظلوم واقع شدن و خیلی کم برا شناسوندنشون کم کاری شده ... عرضم به حضورتون که شهدا هدفی جز لقاء الله نداشتن .... و در مرتبه پاینتر هدفشون حمایت و دفاع از وطن و ناموس بود ....وگر نه اینجوری جانثاری نمیکردن .... خدایا بهمون لیاقتی عطا کن که فردای محشر شفیعمون باشن ...آمین یا ارحم الرحمن...
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
شهدای مشهد خیلی نه ! شهدای دانشجوی دانشگاه رو هم عکساشونو دیدم، تا قبل اون نمیدونستم بین دانشجوهای پزشکی هم این همه شهید وجود داره. شهدای شهر خودمونو بیشتر میشناسم. دو تا از دایی های عزیزم هم شهیدن. یکیشون 14 ساله بود. امیدوارم بتونیم شهدا رو بیشتر بشناسیم. زندگی این بزرگواران پر از درسه...
سعید نایب
سعید نایب
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
شهید بابانظر، شهید ابراهیمی،شهید شریفی،شهید کاوه، شهید شمقدری،شهید فقیه، شهید طرحچی،شهید برونسی، شهید شوشتری،شهید محمدزاده،شهید آزادی،شهید چراغچی،شهید کلاهدوز،و..... دیگر شهدای مظلوم خطه خراسان عزیز. ممنون برادر امین از شما.
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
از فامیلامون و آشناهامون : عموی خودم - شهید نادر تیموری نژاد- شهید نادر فرهنگی- شهید کاوه...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
شهید کاوه فقط...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
سلام:شهدای مشهور که همه میشناسند بقیه:شهید جوادهدایتی،شهیدان حسن وحسین هاشمی،شهیدان بخشی زاده،شهیدنظرزاده،شهیدشفائی،شهیدپورعباس،شهیددیهیم،شهیدسعیدمدنی،شهیدغلامحسینپور،شهیدحسین حسین پور،شهیدفیضی و......اگر بخوام بگم بایدهمه صفحه را پرکنم.ازشما بخاطرمطلب بسیار سپاسگزارم.برای شادی روح شهدا صلوات
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
سلام ... هیچ شهید مشهدی را نمیشناسم. هدف آنها اول از همه لبیک به امام خمینی بوده است
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
دیگه حرفایی رو که باید زده میشد رو دوستان گفتن!منم دیگه حرفی ندارم...
Niva
Niva
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من عموم چهید چده.... باجناق یه عمو دیگه م هم از چهیدای معروفه... چهید رفیعی اگه بچناسین.... دایی همسرم هم چهید چدن.... چهید چوچتری رو هم از نزدیک میچناختم... به نزرم به خاطر حفز آرمان ها و ارزچ ها و به خاطر کچور و دین و مردم رفتن :) اسمن هم خیلی ها رو میچناسم.. چهید برونسی.. چهید فرومندی.. چهید کاوه.. چهید ناصری.. چهید خادم الچریعه.. چهید رزوی... راستی اتفاقی داچتیم از یه جا رد میچدیم دیدیم اسم عموم رو یه پمپ گازه... آخر لچگر 77 می افتاد فکر کنم :)
ati
ati
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
جدییییییییییییی.اسم عموته ..دیدمش..تازه به اسم شهید شده...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
چهید چوچتری...این دیگه آخرش بود...
سرباز ولایا
سرباز ولایا
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
شهیدان را شهیدان میشناسند...
hasani_f
hasani_f
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
ممنون که از شهدا یادی کردید.
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
خواهش میکنم
ati
ati
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
پدر دوستم شهید هستش..پدر دوست دیگمم همین طور که ازش خبر ندارم..برادر دوستم شهید هستش..برادر شوهرخاله م شهید هستش...این شهیدیم که کوچه به اسمشه هم خانوادش تو همین مجحلن و دیدمشون....از شهدایی که بقیه می شناسن یعن یمعروفن هم می شناسم دیگه بقیه اسم بردن
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
شهید برونسی و شهید کاوه فک کنم . یادم نمیاد دیگه
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
شهید برونسلی....من دیشب تازه از دوستم شنیدم...مشهدی بودن؟
amin20
amin20
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
شهید برونسی دوست عزیز ! بله بودن
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
اوه شرمنده (ل) اضافه خورده......
a_y
a_y
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
شهدا مظلوم بودن و هستن و روز به روز بر مظلومیتشون اضافه می شه... وقتی میشنوی عده ای بجای احساس دین به شهدا و خانواده شون، خودشون رو طلبکار میدونن واقعا متاثر میشی ( دقیقا دیروز همچین موردی داشتیم، ... بنده خدا کلا از دست رفته )
e_najm
e_najm
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
شهید صیاد شیرازی........شهید کلاه دوز........شهید برونسیو ...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
بلیـــآ می شناسم ، خب خیلی زیاد هستند اگه اسم بببرم *:) یاد ِ همه ی ِ شهدا چه مشهدی و چه غیر ِ مشهدی ، چه ایرانی و چه غیر ِ ایرانی ، گرآمــــــی *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
ممنون از انجمن ِ خوبتون *:) تو این روزمرگی های ِ زندگی ، یآد ِ خوبی بود *:)
amin20
amin20
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
خواهش میکنم
F-jafari
F-jafari
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
شهید کاوه و شهید برونسی و چند شهید از آشنایان.برای دفاع از دین،وطن و ناموس
z_sadat salmani
z_sadat salmani
٩٣/٠٢/١١
٠
٠
شهید کلاهدوز.شهید قره نی.شهید کاوه.شهید برونسی.چراغچی.سپهبدصیادشیرازی.شهید حسینی محراب.و.... دیگه یادم نمیاد
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢١
٠
٠
من؟؟؟؟؟؟؟؟کلاهدوز!
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
شهید کاوه اونم به خاطر اینکه فرمانده ی بابام بوده