خانه انجمن کی شادی ، کی غمگین؟!
٦٣٣
٣٤
sjalal

کی شادی ، کی غمگین؟!

کی شادی ، کی غمگین؟!

چه چیزهایی شما رو شاد می کنه ؟!

چه چیزهایی باعث میشه غمگین بشید؟

٩٣/٠١/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٢٧
١
٠
سلام...من کلا آدم شادی هستم...ولی خب وقتی بهم دروغ بگن یا چمیدونم بخوان آدم رو خر فرض کنن یا بپیچونن خیلی ناراحت و عصبی میشم...
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
خوشحالیه کسایی که دوسشون دارم خوشحالم میکنه و نارحتیشون ناراحتم...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
وقتی در بین اعضای خانوادم باشم و همه دور هم جمع باشیم و بگیم و بخندیم اون موقع در اوج لذتم ! با اینکه تایم خیلی زیادی دور هم نیستیم ولی همون زمانایی که باهمیم نهایت لذتو از باهم بودن میبریم :))) / و تموم شدن حجم اینترنتون باعث غمگین شدن من میشه خخخخ که البته جدیدا با مدیریت خوب من دیرتر از قبل حجممون تموم میشه :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
*اینترنتمون
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
یا خدا ببین ملت برای تموم شدن شارژ اینترنتشون ناراحت میشن وای وای
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
خودشما چی آقا جلال؟؟؟ چه چیزایی شمارو غمگین و چه چیزایی شمارو شاد میکنه؟؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٧
١
٠
دیدن ناراحتی عزیزانم ،ناراحتم میکنه ! خوشحای بودنشونم ،خوشحالم میکنه :))) اما همیشه سعی میکنم شاد باشم .میگن بخند تا دنیا بهت بخنده :)))
a_y
a_y
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
بودن با آدمهای مثبت، موفقیت توی کارها، سلامتی دوستان و فامیل، بودن کنار آدمهایی که درکم کنن خوشحالم میکنه.... شکست، درک نشدن ، دیدن تخلف دیگران از قوانین بطور عام . نامردی و ... ناراحتم میکنه... با امید شادی برای همه
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
من زیاد میخندم! یعنی دختر شادیم! تو جمع بودن در کنار خانواده و دوستان باعث شادی ما میشه! مشکلات و.. باعث ناراحتی! البته من کسی باهام شوخی بیجا بکنه بدجور ناراحت میشم!
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
خوشحالیه کساییکه برام مهم اند، توکل به خدا، یه زندگیه سالم، وجود سایت جیم و همه کاربرا مخصوصا خوشحال بودنشون، ازم انتقاد بشه اما خوشحال بشم و... باعث خوشحالیم میشند.ناراحتیه کساییکه که برام مهم اند، مخصوصا کساییکه که باهام درددل میکنند، کساییکه به کمک نیاز دارند و... باعث ناراحتیم میشند.
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
اومدن تو تخته منو شاد میکنه...................گفتن حقیقت ادم رو غمگین میکنه
گیسو
گیسو
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
ولی من که حاضرم با حقیقت غمگین بشم اما با دروغ و مخفی کاری شادم نکنن
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
من کلا آدم شادیم و کم تر غمگین میشم نمونه غم گین شدنم همین چند وقته پیشه که اکثرا میدونید چرا !
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
بازم خوش به حال شما که کلا آدم شادی هستید.
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
بی منطق بودن بقیه ناراحتم میکنه .... کوچیکترین خوبی در حق بقیه خوشحالم میکنه ....
khan
khan
٩٣/٠١/٢٧
١
٠
منو غذا خیلی شاد میکنه... با دیدن خون هم خیلی غمگین و ناراحت میشم مخصوصا خون بی گناه!!!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
خیلی چیزآ باعث شادین...خیلی چیزآم باعث غمگین شدنم...ولی اصلی ترین چیزی که غمگینم میکنه اینه که کسی رو غمگین ببینم مثل پدر مادرم...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٢٧
٠
٠
فرفره مو ، دیدن ِ شادی ِ بقیه ، لوآشک خوردن ، تقلب رسوندن ، کمک کردن ، با نی نی ها بازی کردن و ... *:) هیچ وقت ِ خدا نارحت نیستم مگه اینکه غم ِ کسی رو ببینم *:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
فرفره مو منو هم خیلی خوشحال میکنه :)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
چیزای خوب شادم میکنه و گل خوردن بارسا غمگین:((((همین الان خورد!)
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠١/٢٨
٠
١
من هروقت خوشحال باشم شادم هر وقتم ناراحت باشم غمگینم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠١/٢٨
١
٠
من شادی هایم را با تو تقسیم میکنم، تو غمهایت را با من... (اشکمهر)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/٢٨
١
٠
من برعکس همه پشت خنده هام غمه/تو برعکس منی شادی و غمگین میزنی/ولی تو فوقش آخرش میگی کلاه رفته سرش/باشه کلاه رفته سرم ولی تو رو از رو میبرم. دقیقا نمیدونم چی خوشحالم می کنه چی ناراحت یا حداقل الان نمیدونم
e_najm
e_najm
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
من وقتی با دوستام هستم شادم ..............و وقتی می بینم دوستام ناراحتن من ناراحتم
korosh
korosh
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
ایشششششششششششششششش ! چِِندش ! خخخخخخخخخخخخخخخ
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
به نظرم عالیه که آدم مثل شما در هر شرایط به فکر بقیه هم باشه :)
A_K
A_K
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
کلا آدم شادیم..بچه ها بهم میگن دیوونه....شوووخ...ولی وقتی تنهایم غمگینم..ینی جلو همه نشون میدم شادم ولی وقتی تو اتاقم هسدم غمگینم....
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
طفلک.منم مثل تو هستم :)
گیسو
گیسو
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
من وقتی با عزیزام هستم از ته قلبم خوشحالم . ووقتی هم که برام مشکلی پیش میاد چون به کسی نمیگم و دوست ندارم کسی ناراحت بشه،خودم خیییییلی غصه میخورم برای خودم
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
اصولا شادم با هر اتفاقی و اگه غمگین بشم طولانی نیس :) //اصولا هم در مواقعی که مشکل پیش میاد ناراحتم:)
korosh
korosh
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
والا من تا جایی که یادمه همیشه شاد بودم ! یعنی کلا خودمم تعجب میکنم چرا اینجوریم ولی خو اینجوریم دیگه ! کاریشم نمیشه کرد !!!!! چیزایی که ناراحتم میکنه اینکه مسخرم کنن یا تهمت بزنن ! یعنی داغونم میکنه !
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
سلام ... لبخند همسرم واقعا برایم شادی آفرین است و اخم کردن همسرم نیز بزرگترین کلافگی من است
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
سلام:وقتی میبینم دیگران بخصوص خانواده شادو سرحال باشند منم شادم ولی وقتی مشکلات را میبینم وکاری ازدستم برای رفع آن ساخته نیست بدترین روز زندگیم میشه.امیدوارم که همه،همیشه شادو خندان وسرحال باشند.سپاسگزارم