خانه انجمن من دوست دارم .... بشم!
١٣٠٦
٧٢
p_golpari

من دوست دارم .... بشم!

من دوست دارم .... بشم!

همه ی تو دوران بچگیمون یه شغلی رو دوست داشتیم!!

شغل دوران بچگیتو چی بوده؟بهش رسیدین یا در حد فانتزی مونده؟

٩٣/٠١/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Niva
Niva
٩٣/٠١/٢٩
٤
٠
من بچه بودم همچ میگفتم میخوام جراح قلب بچم... ولی قبلنا از آمپول میترسیدم و این مسیر زندگیمو به کلی عوز کرد خخخخخ ولی فکر کنم این فکر خودم نبود که القای افکار بزرگ ترها بوده.. خودم دوست داچتم برم رچته تربیت بدنی که اون زمان نذاچتن و گفتن بچه تنبلا میرن این رچته خخخخخ نچد که بچه دیگه وگرنه الان مدال های المپیک ایران این نبود بیچتر از اینا بود خخخ
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
دوست داشتم دکتر شم !! شاید بشم !
سایه
سایه
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من دوست داشتم معلم ابتدایی بشم. نشدم :(((
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من عاشق وکیل بودنم کمکم دارم بهش میرسم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
آواتار جدید مبارک عزیزم
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
ممنون گلم
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
بهتون میاد:)
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
واقعا اقامحسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنونم..........
aftabgardoon
aftabgardoon
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
واااااااااا.
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
اول دوس داشتم باستان شناس بشم! بعد دوس داشتم جهانگرد بشم. بعدش یه مدت پرستار میخاستم بشم.بعد مهندس برق . تو دوران راهنمایی دوس داشتم پلیس بشم از این مخفیا! بع میخاستم فوتبالیست بشم بعدش مهندس نفت حالا هم چیزی ک از بچگی دوس داشتم ولی اظهار نمیکردم:معماری خخخخخخ عین حقیقته ها!
ati
ati
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
منم
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
ماشاالله .چه خبره .همه شغل ها رو که دوست داشتین خخخخخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من دوست داشتم خلبان بشم ولی حیف که نمیشه ولی دوست دارم همیشه باعث افتخار کشورم باشم انشالله هم میشم
ati
ati
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
معلم ..نشدم...الان شاید خیاط شده باشم..یعنی شدم...خواستم شکسته نفسی کنم کمی.خخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/٢٩
٢
٠
من دوست داشتم برم مهندس هوافضا بشم... از ابتدایی تا دبیرستان.. همه اهدافمو برای هوا فضا طراحی و مهیا کردم ! ! اما بعد فهمیدم به عمران بیشتر از هوافضا علاقه دارم و رفتم عمران :)
hana
hana
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من دوست دارم جراح مغز و اعصاب شم!خدا رو چي ديدي شايدم شدم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
هیچ ایده ای نداشتم! تا سوم راهنمایی که به شدت عاشق کار توی ناسا و فضانوردی شدم تا جایی که خواستم برم هوافضا بخونم ولی مشهد نداشت!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
هوا فضا؟؟؟ الان که میتونین خودتون پرواز کنین.خخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
نخواستم ریا بشه! :))
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
خخخخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠١/٢٩
١
٠
من همیشه ارزوم بود درامر بشم که هم شدم هم نشدم
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
تحسین برانگیزه ‏..‏ ‏
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
دوست داشتم پلیس شم...بعد دکتر..تا همین چن سال پیش روانشناس..بعد استادی داشگاه.....بعد مامایی..بعد دارو ساز..الانم دوست دارم دندون پــــــــــــــــزشک شم......:)
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
شما هم مثل جودی ابت همه شغل هارو تجربه کردین پس خخخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
خخخخخخ..بلیاااا
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
نمیدونم یا یادم رفته یا ارزو نداشتم
negar_sh
negar_sh
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من تو دبستان دوست داشتم فوتبالیست بشم ولی الان دوست دارم جراح قلب بشم. دعاکنین بتونم.
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
انشاا... میشی دوستم
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من دوران بچگی دوس داشتم معلم شم! اونم معلم اول ابتدایی!!!صرفا بخاطر علاقه ای که به معلمم داشتم! الان به لطف خدا قراره دکتر شم!!! اونم اگه الطاف خدا ادامه دار باشه چشم پزشک!
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
یعنی انشاللله. الطاف خدا همیشه هست...
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
اون که بعله انشالله میرسی بهش
hasani_f
hasani_f
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
سلام من دوست داشتم معلم بشم
وصال
وصال
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من دوست داشتم خانه دار بشم .........بچه داری کنم خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
شدی یا هنوز تو رویای شغلت موندی
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من دوست داشتم بازیگربشم همه مسخرم کردن .گفتن اینو نگا بااین قیافش.هنوزم دوست دارم باشم ولی هنو در حد فانتزی ام
khan
khan
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من دوست داشتم سرآشپز بشم... فعلن که فانتزیمونه...
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
من دوست داشتم دکتر بشم...الانم مامایی میخونم...بهش دارم میرسم:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠١/٢٩
١
٠
البته دوست داشتم ویلونیست بشم...ولی خب نشد:(((
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
مثل همه دوست داشتم خلبان یا پلیس بشم..بعد دوست داشتم و دارم فوتبالیست بشم.........و یا ترانه سرا...........اگر هم خدا خواست در کنارش دکتر بشیم.........میدونم اشتهام خوبه...........
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
همین که میخوایین در کنار همه اینا دکتر بشین خوبه:))
ghazale
ghazale
٩٣/٠١/٢٩
٠
١
بچگی ینی کی ؟ اوایل دبستان اینا دوس داشتم پلیس شم ! ازینا که سر چار راه وای میستن خخخ خیلی دوس داشدم :)))))))))))))))))
پارمیس
پارمیس
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
خخخخ!منم یه زمانی دوست داشتم پلیس بشم...ولی تو بخش جنابی:-)
A_K
A_K
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
معلم!!!!!!!!!!!نع...
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٩
١
٠
یادم نمیاد چی دوست داشتم بشم خخخخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
من تو دوران بچگی هر روز یهچیو دوس داشتم!الانم یادم نمیاد دقیقا کدومشو بیشتر دوس داشتم!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
دوست داشتم خلبان بشم ولی خوب شد که نشد
samira_h
samira_h
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
من در پی همون مطلبی که گذاشتم که خوندین دوست داشتم پفک بشم بزرگتر که شدم دوست داشتم فضانورد بشم تو دانشگاه رفتم که حسابدار شم اما الان دارم وکیل میشم(چه پروسه طولانی داشت)
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
یاد این افتادم : من دوست دارم پروانه باشم ... فرزند خوب این خانه باشم ... // من دوست داشتم مهندس برق بشم الانم دارم برق می خونم خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
ایول.موفق باشی:-)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
من بچه که بودم روزی طرفدار یه شغل بودم!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
هر چی فکر کردم یادم نیومد !ولی دوره ی راهنمایی دوست داشتم وکیلی بشم ! بزرگ که شدم نظرم عوض شد دوست داشتم مهمان دار هواپیما بشم ! خلاصه در کل هنوز هیچی نشدیم !والا
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/٣٠
٢
٠
سلام:دوست داشتم در زمینۀ موسیقی کار کنم ولی نشدمعلم شدم برای همین شعر را دوست دارم وگاهی چند بیتی میگم.متشکرم ازمطلب جالبتون.
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٣٠
١
٠
سلام...من دوس داشتم تک تیرانداز بشم...فقط هم مثل اون یارو تک تیراندازه توی فیلم "نجات سرباز رایان" چشم چپ بزنم...ولی نشد دیگه...البته همون بهتر که نشد چون جنگ که احتمالش خیلی ضعیفه تو این مملکت هم که نه بانکی زده میشه نه گروگان گیری...خلاصه هیچی دیگه باید فقط به سیبل شلیک میکردم...اونم که اصلا حال نمیده...!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
دوس داشتم یا پلیس بشم یا معلم خخخ :)) ولی الان مهندس میشم اگه خدا بخواد :))
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
پلیس؟خوبه هاااااااااااااا:)))
e_najm
e_najm
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
من از کوچیکیم دکتر رو دوست داشتم و الانم دوست دارم
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
یادش بخیر اولین انجمنی که من گذاشتم دقیقا مث این بود..هعـــــــــــــــــــــــــــی یادش بخیر..
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
من معلمی دوس داشتم .... اونم دوره ابتدایی ....ولی الآن اگه خدا بخواد .... اوسّا میشم ....خخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
من دوست داشتم ، درشکه چی بشم *:) خخخخ آخه مامانم میگه رفته بودیم نصف ِ جهان ، سوار ِ اسب و درشکه شدی مگه پیاده میشدی ! بعد هم که به همه میگفتی من بزرگ شم ، اسب بازی میکنم ! خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
تو یه دوره ی ِ دیگه از زندگیم دوست داشتم از این هایی باشم که میرن تله کابین وقتی اتصالی میکنه درست میکنند *:) حالا چرا نمی دونم شاید چون عاشق ِِ ارتفــــــآع ام *:)
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/٣١
٠
٠
جوونتر از جوونی نوجووون بودم ی تخس مهربون و خوش زبون بودم.. میخواستم دکتر بشم .. ولی پدرم دوس داشت نویسنده بشم خودم ولی دوس داشتم شاعر بشم ی دفتر داشتم و رو شعرو اهنگای اینو اون اسکی میرفتم مثلا عمو پورنگ.. ولی تقریبا هیچی نشدم . . . . . . . . . . .
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
شاعر که به نظرم شدین.هنوزم دیر نشده،میتونین شاعر ی و نویسندگی رو ادامه بدین.:-)
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
من دوس دارم خلبان بشم.اخه چرااااااااانشد:( همش پسرا خلبان میشن؟(
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
شما میتونین خلبات بشین.................اما نه خلبان تو ایران...........میتونین برید کشورای خارجی و اونجا گواهینامه پرواز بگیرین
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
به قول دوستای جیمی من نماد از عرش به فرش اومدن هستم:))دوست داشتم خلبان بشم اما زمین شناس شدم:))
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
فقط میخواستم استاددانشگاه شم همچنانم میخوام
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
منم ....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
من چيزي نگم بهتره (^_^)
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
هعی...من دوست دارم یک عدد خانوم دکتر در آینده ای نه چندان دور بشم اگه خدا بخواد:)))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
من دوست داشتم یک همسر خوب باشم که هنوز ازدواج نکرده ام.ولی از نظر شغلی شاید زیست که الان هم هستم.