خانه انجمن عجیب ترین خوابی که دیدی!
٩٩٧
٧١
مهسـآ

عجیب ترین خوابی که دیدی!

عجیب ترین خوابی که دیدی!

عجیب ترین  خوابتو تعریف کن....؟

من خودم خواب دیدم مردم دارن خاکم می کنن ؛خیلی ترسیده بودم!

٩٣/٠٢/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
ati
ati
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
این خوابو منم دیدم...اما الان عجیبش یادم نمیاد..برم یه دور بزن.شاید اومد
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
یه بار خواب دیدم که کوچه خیابونا پر از خفاشه که به مردم حمله میکنند.یه بارم خواب دیدم که تو کربلا بودم یه نفر به خودش بمب وصل کرده بود بعد ما تا اومدیم فرار کنیم منفجرش کرد که صداش بدجوری تو سرم میپیچید.یه بارم ساختمونای جلوی خونه مون داشتند میفتادند روی ما.اگه کم بود که بگو بازم بگم :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
کمتر شام بخور
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
دست شما درد نکنه :)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
این قدر خواب دیدم که نگو نپرس ولی شاید یکی از عجیباش این بود که خواب دیدم جنگ شده منم فرمانده بودم
A_K
A_K
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
خخخخخخ..جک سال
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
چرا جک سال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بله دیگه من اینقدر معصوم و پاکم که از این خوابا میبینم شاید دیدید یک روز فرمانده شدم بعد شهید شدم همه گفتن شهید شهر ما محمد ناصر صنعی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
گروهـــــــــــــــــــــــان به چپ چپ!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
نه همون اولاش شهید شدم
A_K
A_K
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
خواب عجیب زیااااااااد دیدم...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
عجیب ترین و زیباترین خوابم این بود که رفتم حج و اصلا از همین خواب بود که من رفتم حج البته خیلی جذاب و مفصله و به همین راحتی نمیشه تو یه خط تعریفش کرد...یه خواب وحشتناک هم دیدم که مرلین منسون شیطان پرست با یه لباس سبز زق تو یه شب تاریک تو یه جنگل مخوف با یه چاقوی خفن افتاده بود دنبالم...
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
واااااااااااااي...جيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييغ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
واقعا ادم بيكاري بوده كه اوتاده دنبال تو:)) وا مستادي بهش ميگفتي الان منو بكشي چي گيرت مياد شايد منصرف ميشد
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
بابا اون آدمی که من دیدم اصلا به آدمیزاد جماعت شبیه نبود...اصلا معلوم بود حرف حساب حالیش نمیشه...!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١٢
٦
٠
سلام:شاید درست نباشه بگم.یک شعر دربارۀ حضرت زهرا(س)گفتم،شب یکی از نزدیکا خواب دید مادرم از مکه آمده برای همۀ ما هدیه آورده.برای آمرزش تمام درگذشتگان و اگردوست داشتید مادرمن یک صلوات بفرستید.متشکرم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
فرستادم اقای حسنی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
سلام: خیلی خیلی متشکرم خدا تمام درگذشتگان شما را رحمت کنه.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٢
١
٠
خواب دیدم داشتم پرواز میکردم،خیلی خواب قشنگی بود،اما حیف شد که زود بیدار شدم :-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
خواب این که رفتم پیش خدا جونم و تو بهشتم و بچه دارم.
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
تو بهشت اینترنت هم داشت؟!؟؟!:-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
خخخخخ.اگه نداشت مییام بیرون از بهشت!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
بچه ....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
یا یک فرشته شدم.دعا کنید جای من نباشید چون به غیر از این 2 موردی که گفتم هیچ خواب دیگه ای جز فردا ندیدم.یعنی خواب فردا رو میدیدم و اتفاق می افتاد.به خاطر همینه که فرق دنیا و واقیت رو نمیفهمم.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
بابا خوابهای صادقانه یه خواب ببین من ماشین خریدم شاید فردا تعبیر شد سعیتو بکنی ها
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خیلیییییییییییییی بده...........ولی خوب شاید.البته خواب میبینم یک عروسک ماشین دار شده چون خودت که نیستی/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/١٢
٠
٠
همین چند شب پیش بود/خواب دیدم مُردم و توی جهنمم!تلاش میکردم با این دنیا ارتباط برقرار کنم اما نمیشد/با زنگ موبایل از خواب پریدم تا یک دقیقه داشتم دورو برم رو نگاه میکردم از شوک زیاد/بعد خدا رو شکر کردم خواب بود |: (کلا خواب مرگ زیاد میبینم)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
اگه ایرانسل داشتین جواب میداد دیگه!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خخخخ مواظب باش خوابت تعبیر نشه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
من که یه بار دیگه خوابمو گفته بودم!!!همون قضیه مرغا و کشتارگاه!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
پس چرا من نمیدونم یه بار دیگه بگو
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
تو توخواب میبینی پس من که هر روز باهاشون سروکار دارم چی؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
نه زاخار جان!!!من خواب دیدم ادما رو مثل این مرغا به یه ریل بستن همینجوری که ریله جلو میره یه تیغ اون جلو هست سرشونو میزنه!!!!!!منم بینشون بودم!!!!!!
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خخخخخخخ خواباتونم ....................بعله:)))))خخخخخخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
:))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
من خواب عجیب زیاد میبینم ولی قاطی پاطی واسه همین یلدم نمیمونه
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خواب دیدم در سن طفولیت سیبیل دراوردم
s_khan
s_khan
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خوابهاتم پست مدرنه دادو
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خوشگلم شده بودی؟؟!!؟!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
من زیاد خواب دیدم! زیاد از کجا شروع کنم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
از هرجا که دوست داری رفیقم
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
از اخرش…
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
يه بار خواب ديدم ميخوان منو بكشن:( واي انقذر ترسيدم:(
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
انجمن تکراریه…تو ی انجمن دیگه تعریف کرده بودم خوابمو ک دار زدنم و……
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/١٣
٤
٠
من یه شب هری پاتر نگا کرده بودم.... از اون طرفم فرداش کنفرانس تاریخ داشتم..... شب خواب میدیدم لشکر هری پاتر و آقا محمد خان و هیتلر ریختن وسط دارن میجنگن!!...یک بلبشویی بود....
fcb_messi
fcb_messi
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
:))))))) حالا کنفرانستم میسپاریم به خدا!! :))
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
شخصیه فقط همینقد میگم که دستم قطع شده بود
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
4یا5 ساله بودم.بابام گفت میره جایی اگه برنگشت مابریم دنبالش.منتظربودیم برنگشت.مام رفتیم دنبال باباتوبیابونا رسیدیم به یه خونه ک داشتن توزیرزمینش سگ میکشتن کله هاشونومینداختن بیرون.ازپله هارفتیم پایین سگا حمله کردن طرفمون ایناهمه دررفتن من موندم.داشتم ازپله ها میرفتم بالادامنم زیرپام گیر کردسگه اومدپاچموگرفت
ali007
ali007
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
فقط وقتی گفتم نخندین چون وقتی این رو برا هر کس که تعریف کردم بهم خندیده!!!!!!من تو خواب دیدم که خوابم یعنی خودمو توی خواب دیدم!!!
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خخخخخخخخ
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
:-))))))))))))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
چه جالب.منم تجربه کردم :)
fcb_messi
fcb_messi
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
منم خواب دیدم تو بازی بارسا و رئال مهاجم شده بودم وسط زمین! من:| بارسا :|| رئال:|||
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
چن تاگل زدی؟؟!؟!!
fcb_messi
fcb_messi
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
گل نزدم اما مسی پاس داد به من،منم یک پاس گل دادم به دوستم!!!!!.. اصن یه وضعی :/
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٥
٠
٠
پس واس جام جهانی نوک حمله روت حساب باز کردیم ها…خخخخ
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
خواب گربه دیدم اه بدم میاد از هرچی گربه ی بعد از بس که ترسیدم از طبقه ی بالای تختم پرت شدم زمین اخ چه شب بدی بود
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
!!!!!!گربه ب این ملوسی:)))))))))من که اینقد دوس دارم
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/١٣
٠
٠
عزیزم گربه دوست داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/١٥
٠
٠
اره خب.......
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/١٣
١
٠
خواب دیدم یک صحرای خیلی خیلی بزرگه و کلا سفیده. بعد ما با لباس های سفید از اونجا داریم میریم مکه. بعد وسطه صحرا ماشینا وایساده بودن تو صفه بنزین که بنزین بزنن!!! فکر کنم این خواب ماله وقتی بود که تعرفه ی بنزینا رفت بالا :))
s_khan
s_khan
٩٣/٠٢/١٤
١
٠
تو ابتدایی هری پاتر میخوندم شب خواب پرواز با جارو میدیدم. اون دامبلدور هم نمیدونم از کجا پیدا میشد یکسره میومد ترک جاروی ما میشست
گیسو
گیسو
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
خواب عجیب زیاد میبینم..... اون خوابایی که توش خواب میبینم که خواب دیدم و بعدش تازه تو خواب میبینم که از خواب پریدم و همش و خواب دیدم رو خیلی دوس دارم.....
j_mousavi
j_mousavi
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
پولدار شدم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
خوفه!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
من همیشه خوابام مثل فیلم سینمایی می مونه یه شب خواب دیدم با دوستم نصف شب تو جاده یه جنازه می بینیم میریم بالاسرش که یکهو پلیسا می ریزن سرمون می خوان به جرم قتل اعداممون کنن که ما فرار می کنیم میرین تو همون جاده می ریسیم به یک خونه روستایه خالی از ادم بعد یکهو قاتلا ی اصلی می ریزن سرمون بکشنمون ا
Z_M
Z_M
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
کلا ازین جور خوابا که توش کشته میشم زیاد می بینم البته کشته نمیشم فقط لحظه نزدیک شدن قاتل رو میبینم دوستامم ازین خوابا زیاد برام دیدن تا حالا چند نفر تعریف کردن برام که دو نفری داشتیم می رفتیم یکی بهمون حمله میکنه دوستم در میره بعد از این که برمیگرده فقط می بینه زمین خونیه من نیستم من می دونم اخرش یکی منو می کشه همه از دستم خلاص می شن
Z_M
Z_M
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
من تو خواب حرف نمی زنم اما خواهرم میگه روزایی که امتحان دارم شبش تو خواب با یه نفر همش سر جواب یه مسئله دعوا می کنم ابجیم میگه هر دفعه هم دارم سعی می کنم طرفو متقاعد کنم جواب مسئله میشه 2
e_frozen
e_frozen
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
وایییییییییییی هنوزم با فکر کردن به اون خواب مو به تنم راست میشه از اون موقعی که این خوابو دیدم از ریسمون سیاه و سفید میترسم خواب یه جن لطفا رانماییم کنین بسم الله