خانه انجمن بهترین کتاب تاثیر گذار تو!
٧٥٢
٨٦
z-taghipour

بهترین کتاب تاثیر گذار تو!

بهترین کتاب تاثیر گذار تو!

حتما تا به حال کتابی خوندید که خیلی تاثیر گذار بوده اسم اون کتاب چی بود؟یه خرده در موردش توضیح بده!

٩٣/٠١/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_soltani
m_soltani
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
کتاب گفتگو با خدا .اثر نیل دونالد والش -یک جمله از کتاب :گاهی اوقات به صورت فردی خیلی بزرگتر از انچه هستیم عمل می کنیم .شاید اون لحظه لحظه ای بوده که خداوند با ما ارتباط بر قرار کرده ....
maede
maede
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
چه قشنگ.دلم خواست بخونمش :)
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
هرچی فکرمیکنم میبینم هیچ کتابی رومن تاثیرنذاشته
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٦
١
٠
کتاب چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد؟که البته زیاد تاثیر گذار نبود!!من کلا ادمی نیستم که زود تحت تاثیر قرار بگیرم!....یه رمان هم بود که خعلی خوب بود کتاب سه تفنگدار که حجمش خیلی بالا ولی به نظر من یکی از فاخرترین رمانهای دنیاست....توضیحشم نمیدم برین خودتون بخونید!!!!!!!کتاب علمی هم کم میخونم زیاد تو نخش نیستم!
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
نبرد من ، آدولف هیتلر : کتاب در مورد نبردهای آدولف هیتلره که قبل از به قدرت رسیدن پیش بینی می کرده ، از عقده های جامعه صحبتکرده و اتفاقاتی که می تونه یه فرد کوچک از یک خانواده حقیر در مرز اتریش رو برسونه به ریاست جمهوری ابر قدرتی مثل آلمان در اون زمان ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
کویر ، دکتر شریعنی : این کتاب رو که انقدر ازش تعریف کردم فکر کنم همه بچه ها می شناسنش ، ولی در مجموع از تشبیهات و توضیحاتش خیلی خوشم اومد و رو شعر هام هم تاثیر خوبی گذاشته تا به اینجا :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
اصن عالیه ...فک میکنم بی بدیله ...
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠١/١٦
١
٠
شازده كوچولو يعني محششششششششششششششره ها! سرشار از معني و مفهووووم فوق العاااااااده ست
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
اوهوم موافقم:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
:-)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
تار عنکبوتت را پاره کن....موضوش در مورد خودباوری بود ودر مورد اعتماد به نفس هم بود
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠١/١٦
٣
٠
ریاضی مهندسی کارشناسی! تاثیرش اونقدر زیاد بود. که منو مجبور کرد ۳،۴ ترمی بخونمش!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠١/١٦
١
٠
از تاثیرات دیگه اش اینه که مرده وزنده نویسنده شو ذکر خیر فراوان میکنی و باعث ایجاد ثواب برای خودت و رحمت برای اونا میشه!!!!!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
خخخخ
maede
maede
٩٣/٠١/١٦
١
٠
کتاب شبهای پیشاور واقعن عالی بود.درباره یک شخص شیعه هست که با علمای اهل سنت درباره تفاوت ها و اختلاف نظرهاشون با دلیل و منطق و احترام مناظره میکنه.
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
من صوتیش رو دارم...یعنی محشره...رو هر شخصیت صدا گذاشتن...در قالب نمایشنامه هم هست.توصیه میکنم بخونین.یا گوشش بدین.قدرت مناظره و بحث با سنی هارو بالا میبره.بهتر میتونین از عقایدتون دفاع کنین...
maede
maede
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
اتفاقن اونم گوش کردم و درسته واقعن خوب بود :) به هر حال ممنون.
A_K
A_K
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
قرآن:)
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
عاشقتتتتتتتتتتتتتتم عاطفه :)))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
:)))
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٧
١
٠
من که اکثرا" کتاب های درسی میخوندم .:))
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
الان میخواستین بگین درس خونین؟؟؟نه نه میخوام بدونم؟خخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
من الان مبهوتم خخخخ توان حرف زدن بیشتر رو دیگه ندارم
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
2 تا خواهر افتادن به جون من.کمک خخخخخخخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/٠١/١٧
٢
٠
خیلی کتاب هست ولی من نهج البلاغه رو خییییلی دوس دارم :)
neda_f
neda_f
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
کتاب سلوک خیلی عالیه.مخصوصا دفترپنجمش
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
کاب کیمیای محبت و کتاب های آقای مهدی شجاعی
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
کتاب (تو تویی؟؟؟)............
سلما
سلما
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
کیمیاگررر.خیلی دوسش دارم نوشته پایولو کوییلو
شعبده باز
شعبده باز
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
آفرین خوشحالم که شما هم آثار بی نظیر پائلو کیلو رو خوندید انتظار نداشتم کسی در این دوران و جامعه از پائلو یاد کنه ! پائلو و کاستاندا از نویسندگان مورد علاقه من هسنند .
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/١٧
١
٠
یک روز را ‏۳۶۵‏ بار تکرار نکنیم..‏ جلد دومش و هدیه داد بم ی عزیزی..‏ جمله های شخصیت های مهمی توش جمع اوری شده که خوندنش تو خیلی از شرایط به من روحیه داده..‏ کتابیه که خیلی دوسش دارم و بارها خوندمش و خسته نشدم،تشکر میکنم از کسی که این کتاب و بم هدیه داد.
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
قشنگ میتونه باشه.خوش به حالتون :)))
javad agha
javad agha
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
جوانان چرا؟؟؟ کمی تاثیر گذار بود
korosh
korosh
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
نه تاثیر نداشته تاحالا :||||
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
کتاب کویر دکتر شریعتی...:)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
لایک:)
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
:))
amin20
amin20
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
راز های موفقیت
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
کتاب بالهایت را کجا جا گذاشتی فوق العادست :))درمورد معجزه های خدا و خلقت حیواناته
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
عععععععععع آبجی این کتابه یادش بخیر چقدر عکساشو میکشیدی واقعا هم قشنگ بودن داستانش هم معرکه بودن
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
خب در چ زمینه ای؟مبحثی؟معنوی؟علمی؟تخیلی؟کدومش؟!!شما ی کم توضیح میدادین بهتر بود!!...خب حالا من از هر مورد تاثیر گذارترینشو میگم! بیشترین تاثیر رو رو من قرآن گذاشته...طی 1 سالی ک خوندمش همراه با تفسیر...نهج البلاغه محشره...تصمیم دارم حفظش کنم!!...علمی زیاد دنبال نمیکنم...تخیلی هم همینطور...تو زمینه دفاع مقدس خیلی مطالعه و علاقه دارم دا.خاک های نرم کوشک.حکایت زمستان خعلییییی رو تاثیر گذاشتن...شب های پیشاور هم محشره اصلا حال میکنی ب این جناب حافظ!!آدم هر دم میگه:باریکلا مرد با خدا باریکلا!!..
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
اون حافظ نیست ....واعض ...ولی دقیقا این کتابا که گفتی همشو منم دوس دارم ...به اضافه کتاب یا زهرا ...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
آره همون...اشتب لبی بود!!شما ب مجدو کرم خودت ببخش!!...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
یک کتابی خوندم خیلی داستانش تاثیر گذاربود ولی اسمشو یادم نمیاد فقط متنشو خوووووووووب یادمه که دختره زمان قدیم بوده بخاطره فقره خانوادش میخواد کمک حاله خانوادش باشه میره موهاشو کوتاه میکنه وبه کل خودشو شبیه پسرا میکنه بعد وارده بازار میشه و شروع به کار میکنه کم کم قرض هایی که داشتن برطرف میشه ودختره ......خخخخخخخخ بقیه شو خودتون بخونید درضمن اسمشم پیدا کنید خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
اگه جایزه میدین که اسمشو بگم :)))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
شما اول بگین جایزه پیش من محفوظه!!! (یک سوال کلیشه ای آیا محفوظ رو درست نوشتم؟؟؟خخخخ)
khan
khan
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
«چگونه مادری مهربان باشیم»... خیلی روم تاثیر گذاشت...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
الان دقیقا میتونی مادری مهربان باشی؟؟؟؟؟خخ
neda_f
neda_f
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
:)))9
khan
khan
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
البته... البته...
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
مفاتیح الحیات رو خیلی دوست دارم که سبک زندگیه و 1984
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
تو کتاب شعرا هم که املط دسته دار ناصر فیض،هشت کتاب،رانندگی در مستی یغما(البته باید دانلود کنین)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
عاششششششششششق آدرس دادنتم ....اصن همین فردا دوره میوفتم تو تهران پیداش میکنم ....خخخخ.
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
این درجواب خانوم بابایی بود ...دیگه به من چه ....اینجوری شد دیگه ...حرص آدم در میاد..اَااااه.
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ عیب نداره خخخخخخخخخخ تهران هواش آلودست بیا مشهد خودمون باهم بگردیم خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
وااااااای نگو عالیههههههه...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
اگه عالیه چرا نگم؟؟!!...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
موفق باشین ....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
ممنونم..همچنین...خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
ای وای این در جواب آقای خان بود ...مث اینکه تا الآن مادری مهربان شدن ....خخخ... به من چه هراز گاهی جیمی باهام لج میکنه...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
روحیهم بیشتر کتابای دفاع مقدسی میطلبه ...آخ حاااال میکنم وقتی میخونم یه روزه همشو تموم میکنم مثلا خاک های نرم کوشک عاااالیه ...حکایت زمستان ...یا زهرا که در مورد شهید محمد رضا تورجی زاده است ...و خیلی کتابای دیگه ... علمی هم دوس دارم مثلا مجلد هفتایی چرا و جگونه ؟؟؟ از راهنمایی میخوندمشون... و کلییییییییی کتابای دیگه ... اخ اصن کیف میکنم با دنیای کتاباااام ...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
باریک:)))))))))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
ایول:)))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
سلام...بنده قبل از اینکه برم حج کتاب "حج" دکتر شریعتی رو خوندم که خیلی زیباست آخه فلسفه حج و سوره ناس رو به عنوان یکی ار مهمترین سوره های قرآن و آخرین سوره توضیخ میده...من که شخصا زیر و رو شدم و پیشنهاد میکنم حتمن این کتاب رو بخونید
سحر بانو
سحر بانو
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
شازده حمام زندگي دكتر پاپلي يزدي
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
من صحيفه سجاديه رو خيلي دوست دارم...بحث دعا ونيايش كه مياد وسط...دلم ميخواد فقط اين كتاب وبخونم...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
باریک...:)))))))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
اِااااااااا ...یعنی چی ؟؟ این در جواب دختر مشرقی بود ...چرا اینجوری شد؟ من تقصیری ندارم ...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
قصد دارم بخونمش ولی هنوز وقت نشده ....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
خوددرگیری مضمن ایا؟؟؟؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخ ...ای خداااااااااااا چرا اینجوری میشه ؟؟من دیگه نظر نمیدم ....جیییییییییییییییییغ .... حرص آدم در میاد ....خوبه خودتونم دردشو کشیدیناااااا ...خخخخ
سایه
سایه
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
دیوان شمس بطرز فاجعه آمیزی! زیبا و آموزنده است. هر کجا ویران بود آنجا امید گنج هست / گنج حق را می نجویی در دل ویران چرا؟
سایه
سایه
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
"سعادت" رندی کیج _ عشق نشانه عزت نفس شماست نشانه عمیق ترین ارزش های شما، شما عاشق کسی میشوید که این ارزش ها را داشته باشد، و اگر واقعآ عاشق کسی باشید او شادی را به زندگی شما خواهد آورد ، در غیر اینصورت به دلایل شخصی و غیر اخلاقی عاشق شده اید... بهترین راه برای جذب چیزی مثبت، رها کردن چیزی منفی است.
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
در صدرش قرآن :) و بعدش کتاب دا :) که همه میشناسنش :) فوق العاده اس :)
گیسو
گیسو
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
کتاب "دختران افتاب" خیلی روم تاثیر مثبت گذاشت....البته کتاب برای تاثیر گذاریش،باید موضعش واقعا دغدغه همون موقع باشه
k_kiani
k_kiani
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
کتاب گنج های معنوی!
ف.ش
ف.ش
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
خیلی کتابها بودن. اونهایی که تو ذهنم هست شازده کوچولو / انسان در جستجوی معنی که خیلی وقت ها تو زندگی از برخی جملاتش و کل کتاب الهام گرفتم / وقتی نیچه گریست / روی ماه خداوند را ببوس / ...
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
قرآن:)))
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
بقیه اش را هم دارم میذارم و معرفی میکنم
h - razavi
h - razavi
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
روی ماه خداوند را ببوس ( مصطفی مستور ) و بادبادکباز ( خالد حسینی ) . حاضرم جفتشونو صدبار دیگه هم بخونم ...
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
کتاب دا،نامیرا،ارمیا،دالان بهشت
n_eidi
n_eidi
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
در حال حاضر دارم کتاب پایی که جا ماند رو می خونم : موضوع کتاب یادداشت های روزانه ی سید ناصر حسینیه از زندان های بعثی عراق و اتفاقاتی که توی اون سالها براش میوفته . این کتاب تالیف خود اقای حسینیه. پیشنهاد می کنم اگه نخوندینش تا حالا حتما حتما بخونینش!!!
N_Vazirpanah
N_Vazirpanah
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
کتاب ژه از کریستین بوبن کتابیه ک عوض نتیجه داستان باید بیشتر از خوندنش و از طرز جلو رفتنش لذت ببری...فوق العاده اس...
مینا
مینا
٩٤/٠٩/١٦
٠
٠
فوق العاده کتاب عالیه هست. کل کتاب مباحثات سلطان الواعظین با بزرگان اهل سنت است که مقام و شأن مولی متقیان رو بیان میکنه، برای افرادی که به کتاب های مذهبی علاقه دارند، توصیه می کنم