خانه انجمن الف مثل المان استقبال بهار !
١٠٧٩
٦٣
mr_khas

الف مثل المان استقبال بهار !

الف مثل المان استقبال بهار !

نوروز امسال هم المان های نوروزی قد علم کردند و  در سطح شهر خودنمایی کردند .نظرتون در باره ی المان های نوروز 93 در سطح شهر مشهد چیه ؟ 

کلن با  وجود این المان ها موافقید یا مخالف؟ ایده ی خاصی برای ساخت این المان ها و طرح اونها دارید ؟ 

٩٣/٠١/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
مو که نِدیدیمشان ....
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خب خیلی کم بود...
NINA
NINA
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آره واقعا خیلی کم بود!
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
حالا کمیت به کنار ! کیفیتشم زیاد چنگی به دل نمیزد :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
خخخخ ...من اصلا مشهد نیستم .....من تهرانم ....
par!sa
par!sa
٩٣/٠١/١١
٠
٠
من هیچی ندیدم :| اصن تو قسمتایی از شهر ک مسیر منه هیچی نذاشتن انگار:| .. فقط یه قطار دیدم جای ایستگاه مترو...طالقانی بود فک کنم :| اون باحال بود ... همین دیگه :| هاااا اون رنگین کمونه ک تو جیم هم عکسشو گذاشتن دیدم !! با یه بالون جلو پارک ملت !!!! /// حالا ب سوال اصلی جواب میدیم خخخ... هوووووووووم خعلی خوبن ...اصن کِیف میده ک آدم همش اینور اونور دنبالشون بگرده ببینی چی گذاشتن یه ایده جالبی بوده !! // نه ایده ندارم :|
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
مثل سال های پیش اون المان های ظرف انار بزززززززرگ و دوچرخه و چرخ خیاطی و اینا که واقعا زیبا بودن به چشم نمیخورد متاسفانه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١١
٠
٠
من المان میبینم از خود بیخود میشم! خیلی طرح خوبیه! اما فکر میکنم 92 قشنگ تر بود :) البته هنوز همه ی المان های 93 رو ندیدم! اصلا المان میبینم یک حس شور و شعفی توی رگ هام جریان پیدا میکنه! نمدنم! دمشون گرم
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آره منم نظرم همینه ! 1392 سال بهتری برای المانها بود ... امسال که ...
ghazale
ghazale
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نظرم خوبه ! کمه فقدنسبت به پارسال ! / موافقم / نع !
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
کمیش که بماند ، کیفیتشم زیاد جالب نیست و اینا
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
١
٠
اون المان پیکان 48 منو کشته اصن!خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١١
٠
٠
کجا هست ؟؟؟
NINA
NINA
٩٣/٠١/١١
٠
٠
:)))
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
http://www.qudsonline.ir/Images/News/Larg_Pic/25-12-1391/IMAGE634989797112840030.jpg اینو میگید ؟ میدون هشتصد :) یه پیکانم قبل پل نمایشگاه گذاشتن :) البته من تو نت سرچ کردم هاااااااا
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
ما که خونمون همون جای .اما همچین چیزی ندیدم :((
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٣
٠
٠
مستر خاص من این منظورم نبود... منظورم اون پیکان آبیه تو بلوار وکیل آباد بود که چندتا تخم مرغ هم روش و کنارش هست....
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠١/١١
٠
٠
به نظرم كار بسيار جالبيه خيلي خوبه ،پشت همش يه مفهوم خاصه يا اينكه نوستالوجيكه :) خيلي كار قشنگيه حيف كه يكي از شرايطش اينه كه طراح بايد خودش هزينه ها رو واسه ساخت متقبل بشه و در اين رابطه واسه خيليا مقدور نيست و بيخيالش ميشن ،اگه اين مسئله نباشه شاهد ايده ها و طرح هاي بيشتر و بهتري هم خواهيم بود
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
در تکمیل صحبت های شما هم باید بگم متاسفانه المانهایی در اون قطع واندازه که دارای ماندگاری مناسبی هم باشند هزینه های بسیار بالایی رو طلب میکنه که به نظر من میتونه با حمایت شهرداری ایده های خلاقانه تری رو در سطح شهر شاهد باشیم...البته انصاف رو هم باید در نظر بگیریم چرا که واقعا شهرداری مشهد در این زمینه در دو سه سال اخیر واقعا تلاشهای زیادی رو انجام داده.
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
جدن خوده طراح میده خرجشو ؟ عجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب!! اینجوری که ...
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
اره ديگه من پارسال رفتم سراغش شرايطشو خوندم يكي از مواردش اينه كه طراح بعد از تاييد طرحش بايد بسازش با هزينه خودش !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/١١
٠
٠
من که مشهد نیستم که ببینم ولی جیم جان دستش درد نکنه گذاشته بود ، قشنگ بود مخصوصا اون رنگین کمون ِ و سفره هفت سین ِ که درست کرده بودن*:) آره قشنگه ، آدم حال و هواش عوض میشه ، من که خودم خیلی ذوق میکنم *:) ایده ی خاص ؟! نمی دونم هنوز فکر نکردم *:) تو بیرجند شکرستان گذاشته بودند و یه خونه ی قدیمی اینقدره خوشم اومد مخصوصا از ظریف کاری ها آخه خونه ، تیر چراغ برق هم داشت *:)
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
:))
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/١١
٢
٠
به خاطر انتقادهای شدیدی که به این طرح شد امسال بودجه ی کمی رو به المان های نوروزی اختصاص دادن برای همینه که المان های امسال از تنوع و کیفیت خیلی پایین تری نسبت به سال های قبل و به خصوص پارسال برخورداره
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آهااااااااااااااااااان پس همینه که اینقدر کیفیتش پایین اومده من فکر میکردم ناشی از دیدگاه شهردار جدید هست
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقا دیگه من به این امید بودم که هر سال بهتر از پارسال میشه نه که ضعیف تر :(
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١١
٠
٠
امسال که از سال های پیش کمتر بود!!اما من عشق میکنم با این المان ها !!! اگه خیلی خوشتل باشه باهاشون عکس هم میگیرم
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١١
٠
٠
کار خوبی میکنین.فقط روشون یادگاری ننویسین خخخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
به نظر من هم سالهای پیش کمی بهتر بود اما اصل وجود این تندیس ها (فارسی رو پاس بداریم!!!)رو می پسندم چرا که باعث میشه تا شهر از اون یکنواختی همیشگی خارج بشه و این تاثیر مستقیم در روحیه مردم داره و بازدهی خوبی که میتونه در کار مردم داشته باشه!
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
المان با تندیس مترادف نیست که !!خخخخخ ....... تندیس یعنی مجسمه ! المان یعنی نماد شهری :)) به هر حال خسته نباشی :دی
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
شما مترادف فارسیشو پیدا کن به منم بگو!!!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
ضمنا از ایده هم که نگو دیگه من رشتم تقریبا تو همین مایه هاست!!یه درسی هم داشتیم که کلا المان طراحی میکردیم!ولی کیه که بها بده؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١١
٠
٠
من بها میدم محسن جان ، به من بگو خخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سرتو بذار رو شونم گریه کن سبک شی :دی
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
همون شونه ای که بادست نشون دادی؟؟؟؟؟؟؟
s_a
s_a
٩٣/٠١/١١
٠
٠
المان خیلی خوب است! :)))))) اما امسال اصلا خوشم نیومد! :| به خوبی سالای قبل نبود! کلا یه حس نشاط میده به شهر........ :) دوس دارممممممم
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
اوهوم ! خداییش امسال به نسبت سالهای قبل خییییییییییییییییییییییییییییییلی افت داشت ! من که بی تعارف بگم حتی یه دونه المان هم نظرمو جلب نکرد ! دوستان گفتن اعتراض کردن بودجش کم شده دلیلش اینه ! :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١١
٠
٠
امسال زیاد توی شهر نبودم .اصلا" هیچی تا الان ندیدم که بخوام نظر بدم :(((
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
با تشکر از نظر شیک و مجلسی شما دوست عزیز :دی yon.ir/121T .. اینو نگاه کن باشد که رستگار شویم بعدش اینو ببین yon.ir/ROtK
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
ممنون .دیدم همشونو .:)))
A_K
A_K
٩٣/٠١/١١
٠
٠
امسال قشنگ بود ولی ب پای پارسال نمیرسید و تعدادشونم کمتر بود...من با المانها کاملا موافقم...خوشگلمیشه شهرمون:دی
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
بله بله .. کیه که بدش بیاد خخخخ ... بیشتر رو همین پایین اومدن کیفیتیش بحثه :)
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/١١
٠
٠
من که هنوز ندیدم.اگه طرح هاش جالب باشه،خب موافقم :))
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
دو تا کامنت بالا ترو ببینید .. دو تا لینک هست اونا رو باز کنید :)
NINA
NINA
٩٣/٠١/١١
٠
٠
امسال اصن خوب نبود ...ولی پآرسال خوب بود
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
موافقم منم :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
١
٠
به نظر من خیلی خوبه و حال و هوای شهرو عوض میکنه.....الان شهرداری مشهد خیلی به خاطر همین ایده پردازی دم عید معروف شده
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
١
٠
بله بله .... از این لحاظ المان و اینا شهر مشهد خوبه و معروف :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١١
٣
٠
دست و جیغ و هورااااااااااااااااااا :)))
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خوبه اما اگه موندگار باشه مثلا یه المان رو مسازن بعدش عید که تموم میشه ور میدارن میبرنش!!!!!!!!خب چه کاریه؟حالا شما که زحمت کشیدین شاختینش و هزینه واسش صرف کردین یه جوری(از نظر طرح)مادام العمر باشه.....
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آره اینم حرف قشنگیه ... البته برای موندگاریش باید خیلی بیشتر خرج کنند قطعا و باز جذابیتش شاید به همین کم بودنش باشه :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
شاختینش .....؟؟؟؟ داداش چی مَشرف میکنی ؟؟؟؟ خخخخ
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٣/٠١/١١
٠
٠
کلا نظری ندارم
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
همینم خوبه! :) خسته نباشید
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠١/١١
١
٠
کلا یه المان 18 چرخ بذارن حداقل بشه رف پشتش نشست عکس گرفت :| :| :(( هنوز مشهدو ندیدم :دی
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد موافقم :دی .. میدونید با پول یه 18 چرخ چند تا المان میشه ساخت ؟؟؟؟؟ :دی
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠١/١٣
٠
٠
خخخ نچ نمیدانم :دی
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نمیدونم...زیاد ندیدمشون ولی اونایی رو که دیدم خوب بودن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/١٢
١
٠
سلام:باآن موافقم.پارسال خیلی بهتربود.مثل دوچرخه،ترازو،و.....ممنون
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
امسال ما زیاد بووووووود...خووبه خوشم میاد:)
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
من سبزواریم. تو سبزوار که خیلی خوب بود.
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
امسال خیلی کمتر بود