خانه انجمن جدیدا چی شنیدین؟!
٨١٤
١٣٩
لبخند انار

جدیدا چی شنیدین؟!

جدیدا چی شنیدین؟!

جدیدترین جمله ادبی را خوانده اید یا شنیده اید را با ذکر منبع بنویسید 

( هرکه باران باشد روی چشم همه ی پنجره ها جا دارد(برنامه صبحگاهی رادیو جوان

٩٣/٠١/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
خیلی وقته دلم میخاد بدونم انتهای دوست داشتن کجاست؟! از آخر بار که دیدمت انقدر بلا سرم اومده که دیگه از بروز هیچ کابوس تازه ای تو زندگیم تعجب نمی کنم!... مطمئن باش که حتی دیگه حافظ هم نمی تونه عشق ما رو نجات بده!... -حق با توئه!،کابوس از پی کابوس!... اینکه حتی حافظ هم نتونه هیچ دلی رو تکون بده... منبعش رو هم دیگه بچه ها بگن *:)
raaahil
raaahil
٩٣/٠١/١٠
١
٠
آخععی...به یاد مدارصفردرجه:))))))))))))
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
١
٠
بچه ها بگین دیگه :)))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٠
١
٠
اممممممممممم نیگا سره زبونمه ها چی بود؟؟؟؟؟؟؟الان میگم ......................خخخخخخ بچه راست میگن بگین دیگهههههههههههه
maede
maede
٩٣/٠١/١٠
٤
٠
مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند..زیرا به پایش من را بسته بود..پدرم را و همه زندگیش را....اینو تو اینرنت دیدم.
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
حدود اشتیاق برای التماس تو تنگ است...مرا به وسعت شیشه ای اسمان چکار؟ یک سقف کاغذی از دست های لبخندت مرا بس است///نفیسه وفا بخش
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
چقد سنگین ....اما چقد ساده .....
m_soltani
m_soltani
٩٣/٠١/١٠
٤
٠
خیلی خستم ...سلولهای زندگیم هیچ قندی واسه سوزندن ندارن ...من به یک واحد زندگی نیاز دارم ...که سرخ باشه ...که حالمو جابیاره ...کسی هست ... به قول مهلا منمبعشو هم بچه ها بگن :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١٠
٤
٠
خرس ها عسل دوست دارند نه زنبور! (سایت تبیان)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٠
٣
٠
؟؟؟!!!!!!! دقت نکرده بودم چی باحال راست میگی پو خودش رو توی عسل خفه میکنه ععععععععع راست میگی ها خخخخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١١
١
٠
عامل خودکشی پو عسل نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت! (خخخخخخ)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٠
٣
٠
سلام...خب من جدیدترین رو یادم نمیاد...!!! ولی یه جمله زیبا از شریعتی یادمه:در عجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم و ستم زندگی میکنند و بر حسین می گریند که چه آزادانه زیست
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ااااااا....این مال من بود ....ولی عیب نداره ....
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام...شرمنده اگه ناراحتي"ن" ميخواي"ن" ديگه جيم نيام...خخخخخخخخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نه بابا اختار دارین .... ما کی باشیم ....
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٣
٠
حضور هیچکس در زندگی ما اتفاقی نیست ، خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده است برای کمال ما، خوش آن روزی ست که دریابیم جادوی حضور یکدیگر را...
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
عالی بود :))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ممنون آقامیلاد :))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ایول داره اگر هراتفاقی به قول شما جادویی داشته باشه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٠
١
٠
افراده دوره ورم مثل جمعه پر از ابهام اند مشخص نمیکنن فردهستن یا زوج!!!:))) یکی از بلاگ های دوستام
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
چه قشنگ :))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
:)))
fcb_messi
fcb_messi
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
فرقی نمیکنه اقیانوس بی کرانی باشی یا گودال کوچک آب.....زلال که باشی آسمان در توست! ( کتاب !!! )
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
١
٠
زمان ؛ طولانی می شود ، برای کسانی که غصه دارند ! کوتاه می شود ، برای کسانی که شاد هستند ! دیر می گذرد ، برای کسانی که منتظر هستند ! زود می گذرد ، برای کسانی که عجله دارند ! اما . . . . ابدی می شود ، برای کسانی که عاشق هستند ! منبع : دوستان....
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
به به :))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
عجب منبع موثقی!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
آیا گیر دادن به دیگران کار خوبیست ؟؟؟ آقای موسوی ؟؟؟ کار خوبیست ؟؟ متنش مهمه یه منبعش ؟؟؟؟؟
raaahil
raaahil
٩٣/٠١/١٠
١
٠
دوستَت دارَم، غزلهایَم تمامَش مالِ تو ... شعرهایم- هرچه دارم، عیدیِ امسالِ تو... پُر شِکَر کُن قهوه ات را-گرم و طولانی بنوش، دوست دارَم بختِ شیرین، عشق باشد، فالِ تو...!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠١/١٠
١
٠
آسمان لاجوردی،باغچه سبز و گل های روی تپه باز شده،نسیم آرامی بوی گل ها را تا اینجا میآورد.ولی چه فایده؟من دیگر از چیزی نمیتوانم کیف بکنم/صادق هدایت.سه قطره خون
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ایولا:)))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
بَهَع ....چرا نمیتونید کیف کنید ...به این خوبیه که .... آخه چرا اینقد نا امید ؟؟؟؟ :(
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠١/١٠
١
٠
در زد بهشت خاطره‌انگيز سال نو واكرد پلك پنجره برخيز: سال نو گل داد خاك مرده به نام قشنگ عشق مثل دم مسيح دلاويز سال نو افتاد آخرين ورق «سررسيد»ها گل داد ياس كوچك من نيز سال نو گسترد كوله‌بار بهارانه‌هاي پاك يخ زد به لب، ترانه پاييز سال نو در هفت‌سين چشم تو تحويل مي‌شود سرمست با طراوت يكريز سال نو اي مژده شكفتن انديشه زمين از ذهن ما پرنده برانگيز سال نو با گيسوي شلال تو پيوند مي‌خورم اي از شميم خاطره لبريز سال نو يك برگ سبز، تحفه درويشي من است تقديمت اين سروده ناچيز سال نو! /// توی یه بلاگ خوندم :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٤
٠
گیرم تمام دنیا بگویند ما مال هم نیستیم ... ما به درد هم نمیخوریم... گیرم برای زیر یک سقف رفتن عشق اخرین معیار این جماعت باشد... گیرم دوست داشتن بدون سند ، حرام باشد... ، عجیب باشد. باور نکردنی باشد. گیرم تا اخر عمر تنها بمانم،گیرم هرگز دستانت در دستانم قفل نشود... من اما ... گیر این گیرم ها نیستم ! من تا ابد گیر چشمان توام .. گیر خاطرات با تو...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٠
١
٠
چی قشنگ:)))) خخخخخخ اصنشم از شما تقلید نکردم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
عالی بود عالی عالی :))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
خیلی قشنگ بود:))))
a_y
a_y
٩٣/٠١/١٠
٤
٠
عالم مجازی هم محضر خداست ...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
١
٠
عالیه .....چقدر تکان دهنده بود ....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١١
١
٠
واقعا گوشزد ب جایی بود...قابل توجه بعضی ها...
a_y
a_y
٩٣/٠١/١١
١
٠
ممنون از تائیدتون... قابلی نداشت... بله قابل توجه همه مون ...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٢
٣
ما در دنیایی زندگی میکنیم که با چند جمله عربی دختر و پسر به هم محرم میشوند... ولی با یه دنیا عشق نه...
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
١
٢
ایول :)))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١٠
١
٠
این مثل این جملست که میگه کعبه و بت خانه بهانست مقصود تویی این کلمات عربی هم کلیشست
a_y
a_y
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ببخشید الان دقیقا منظورتون رو نفهمیدم
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠١/١١
٣
١
ولی چند جمله عربی اجازه خداست و خیلی اهمیت داره
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
این خیلی انجمن خوبیه! الان میخایم بریم بیرون بعدمیام چند تا دیگه میذارم :)) با اجازه...خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
خدا رحم کنه ، میخوان بترکونن اینجا رو خخخخخخخخخخخخخ
khan
khan
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
گوسفند بودیم/ خرمان کردند/ و سوارمان شدند... اسم سراینده اش هم یادم نیست...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
یه لحظه فک کردم این "اسم سراینده هم یادم نیست "ادامه متنه!!!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
١
٠
خخخخخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
یادمه من آخه :)))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
١
٠
ﺑﻴﺮاهﻪ رﻓﺘﻪ ﺑﻮدم ﺁن ﺷﺐ دﺳﺘﻢ را ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮد و ﻣﯽ ﮐﺸﻴﺪ زﻳﻦ ﺑﻌﺪ هﻤﻪ ﻋﻤﺮم را ﺑﻴﺮاهﻪ ﺧﻮاهﻢ رﻓﺖ ///زنده یاد حسین پناهی
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ممنون از شما که یادی از اون مرحوم کردین
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
آخخخخ من عاشق تیکه های این زنده یادم ....خدایش بیامرزد ...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
١
٠
دﺧﺘِﺮ ﮐﻮﭼﮏ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﻦ آن ﺳﺘﺎرﮔﺎن زﯾﺒﺎ ﮐﻪ در آﺳﻤﺎن ﻣﯽﺑﯿﻨﯽ از ﻣﻦ و ﺗﻮ ﺗﻨﻬﺎﺗﺮﻧﺪ ﺷﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ و ﺗﺎرﯾﮑﯽ و رﺳﻮاﯾﯽ زﯾﺒﺎﯾﺸﺎن ﮐﺮده دﺧﺘﺮ ﮐﻮﭼﮏ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﻦ ﺷﺎﯾﺪ ﺗﻮ ﻫﻢ ﺳﺘﺎرهاي! ///علی بلیغی
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
زندگی مانند حرف پسر بچه ای است که به مادرش میگفت: هم میزنی هم میگویی گریه نکن ؟؟؟!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
خخ چه جالب:)
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
خسته ام از انچه نامش زندگی است ، پس قشنگی های دنیا مال کیست ؟؟؟ ها مال کی؟؟؟:(((
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١١
١
٠
ماله مو! صدبار گفتوم به مال و امول مو دس نزنن!
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١١
٠
٠
ببخشین خوب .حالا چرا میزنین :(((
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
ادامش: باختم در عشق اما باختن تقدیر نیست....سوختن بادرد تنهایی مگر تقدیر چیست؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
ممنون از شما :)))
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
:)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٣
٠
وقتی کسی اندازت نیست ، دست بـه اندازه ی خودت نزن... منبع : روزنه / مرحوم ، شادروان حسین پناهی.
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١١
٠
٠
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
مگه اشك چقدر وزن داره...؟ که با جاري شدنش ، اينقدر سبک مي شيم... منبع موثق !!!!!!: روزنه / شادروان حسین پناهی.
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١١
٠
٠
چه قشنگ:))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
خداوندا مگذار آنچه را که حق میدانـــــــــــم به خاطر آنچه که بدی میدانــــــــنـــــد ، کتـــــــــــــــــــمان کنم ...../ منبع خییییلی موثق!!!!!!!!! : دکتر علی شریعتی
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
بابا تسلیم!!!قبول کردم ،دیگه چرا میزنی؟؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
اَی اَی اَی .... من دس رو بزرگترم بلند نمیکنم .....سخت در اشتباهید آقا ....
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/١٠
١
٠
در زمان عصبانیت تصمیم نگیرید،صحبت نکنید و ادامه بحث را به زمان دیگری موکول کنید.
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٠
١
٠
گاهی اوقات که ناراحتی کلمه ی چه مرگته رو از کسی که دوس داری بشنوی خیلی بیشتر آرومت میکنه تا چی شده عزیزمو از دیگران بشنوی :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
خعلی قشنگ یود:)))))))))))))
khan
khan
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
کلن فیس بوک زیاد میرید خواهر ... نه؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
١
٠
ماندن، سنگ بودن است و رفتن، رود بودن . بنگر که سنگ بودن به کجا می رسد جز خاک شدن ، و رود بودن به کجا می رود جز دریا شدن ...منبع کاملا موثق!!! : دکتر علی شریعتی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١٠
١
٠
آرزومکن خدا را در جایی جز همه جابیابی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١٠
١
٠
ماهمگی اعتقاد داریم باید خدا راکشف کرد دریغا نمیدانیم هم چنان که در انتظار اوبه سر میبریم به کدام درگاه نیاز آوریم
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
من شوق را به تو خواهم آموخت اعمال ما به ما وابسته اند همچنان که درخشندگی به فسفر....نویسندش هم آندره ژید هست
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
مائده های زمینی .....ناتانائیل .... ای جانم ....خیلی دوسش داشتم ....
a_y
a_y
٩٣/٠١/١٠
١
٠
هر جمله قشنگی، قطعا درست نیست ...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
این نظرتون بود یا یه قطعه ادبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
a_y
a_y
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نظرم در قالب یک جمله که شاید بشه گفت ادبی (اگه ادبی نباشه فکر نمی کنم بی ادبی هم باشه )...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
١
٠
خم نمی شوم حتی اگر اسمان کوتاه تر از قد من باشد...///کوروش کبیر
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
دمش گرم عجب سخنی گفته :))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نمیدونستم اینقد مغروره .....
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/١١
٠
٠
با تشکر *:) کوروش کبیـــــــــــــــر را دوست می داریم همه عمر *:)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
١
٠
این غرور نیست!این اقتداره..این افتخاره... کروش همون کسی بود که در زمانی که اعراب دخترهارو زنده به گور می کردند اون برای زنهای باردار مرخصی زایمان میداد!!!!همون کسی بود که در عین اقتدار تابع قانون بود و اولین قانون دنیا رو نوشت...بازم بگم؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١١
٠
٠
بسه محسن جان.خودتو ننداز توی زحمت :)))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نه بابا .... شوخی کردم ... رفیق بودیم باهم ...همین دیروز داشتیم گرگم به هوا بازی میکردیم ....خخخخ ...ولی نه خداییش آدم باحالی بوده ....
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٠
١
٠
درد دارد کسی تنهایت بگذارد که به جرم با او بودن همه تنهایت گذاشتن
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
١
٠
بله درد دارد :((
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١١
١
٠
آمپول بیشتر درد داره!!
khan
khan
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
معلومه تا حالا تو اتوبوس دستشوییتون نگرفته...
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
چرا اتفاقا".اون درد نداره ، فشار داره خخخخخخخخخخخ
khan
khan
٩٣/٠١/١١
٢
٠
درختی که می دود... گوزن...
khan
khan
٩٣/٠١/١١
٢
٠
خاک بر سرت...زمین...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
khan
khan
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
کلن این شعر یه ایهامه... جدی نگیریدش... صرفا گفتم برای اینکه در نگاه اول جالب به نظر میرسه وگرنه شعر عمق نداره...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠١/١١
٣
٠
جدیدترینش چند نوشته از دکتر شریعتی بود :// مردم اغلب بی انصاف​، ​بی منطق و خود محورند، ولی آنان را ببخش. // اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش. // اگر موفق باشی دوستان دروغین و ​دشمنان حقیقی خواهی یافت​ ولی موفق باش. // اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش. // آن چه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند ولی سازنده باش. // اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند ولی شادمان باش. // نیکی های درونت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش. // بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد. // و​در نهایت می بینی هر آن چه هست همواره میان "​​تو و خداوند" است، نه میان ​"تو و مردم​"​.
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
چقد قشنگ بود .....من با اجازه شما برش میدارم .....اجازه هست؟؟؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام...واقعن مرسي آقا اشكمهر
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خیلی خیلی زیبا بود:))) ممنون از شما مستر:))
A_K
A_K
٩٣/٠١/١١
٠
٠
یادم نیس
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نیم ساعت پیش، خدا را دیدم که قوز کرده با پالتوی مشکی بلندش سرفه کنان در حیاط از کنار دو سرو سیاه گذشت و رو به ایوانی که من ایستاده بودم آمد، آواز که خواند تازه فهمیدم پدرم را با او اشتباهی گرفته ام. حسین پناهی
z_muosavi
z_muosavi
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خیلی قشنگ بود :)))))
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠١/١١
٠
٠
گروس عبدالملکیان می خواستم بمانم رفتم می خواستم بروم ماندم نه رفتن مهم بود و نه ماندن مهم من بودم که نبودم !
khan
khan
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
این جز بهترینهای گروسه...
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠١/١١
٠
٠
چه دشواراست یافتن آخرین عدد!"شریعتی"
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نیما غم دل گو که غریبانه بگرییم سر پیش هم آریم و دو دیوانه بگرییم من نیز چو تو شاعر افسانه ی خویشم بازآ به هم ای شاعر افسانه بگرییم شهریار
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠١/١١
٠
٠
زنده یاد حمید مصدق اين مرد خود پرست اين ديو، اين رها شده از بند مست مست استاده روبه روي من و خيره در منست *** گفتم به خويشتن آيا توان رستنم از اين نگاه هست ؟ مشتي زدم به سينه او، ناگهان دريغ آئينه تمام قد روبه رو شكست .
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خودکارم تو دستم سیگارم رو لبم
khan
khan
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
: /
z_muosavi
z_muosavi
٩٣/٠١/١١
٠
٠
تا نیایی گره از کار بشر وا نشود درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠١/١١
٠
٠
افسوس پیر شدن را نخورید...خیلی ها از همین نعمت هم محروم شده اند!
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/١١
٠
٠
همه روز روزه بودن همه شب نماز کردن/ همه سال حج نمودن سفر حجاز کردن///زمدینه تا به کعبه سروپا برهنه رفتن/دولب از برای گفتن به وظیفه باز کردن// به مساجد و معابد همه اعتکاف جستن/ زملالی و مناهی همه احتراز کردن/// شب جمعه نخفتن به خدای راز گفتن /ز وجد بی نیازش طلب نیاز کردن/// ب خدا که هیچ را ثمر انقدر نبـــاشد که به روی ناامــــیدی در بسته بـــاز کردن!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/١١
١
٠
همیشه اخر همه چیز خوب است اگر نبود بدان هنوز ب اخر نرسیده..... من این جمله رو قاب کردم زدم اتاقم...خیلی خوشم اومد.
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/١١
٠
٠
اینده ای بساز که گذشته ات جلویش زانو بزند.........
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
لایک:))))))
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠١/١١
٠
٠
تمام جمله های دکتر شریعتی/حسین پناهی........حمید مصدق هم خوبه...........باور کنید اونقدر زیاد بودن که نمیتونستم انتخاب کنم..........شرمنده
سایه
سایه
٩٣/٠١/١١
٠
٠
می گفتند مرگ، از پا وارد میشود / اما مرا / از چشم هایم شروع کرد / و همان جا ماند / حالا با اینکه ده درصد مرده ام / جواز یک درصد قبر هم نمی دهند / کاش فقط نمی رفتی / فقط نگاه نمی کردمت / مرگ ، باید از پاهای تو آغاز میشد / و همان جا می ماند .. ( احسان احراری)
khan
khan
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
نگاهی نو بود اما با تار پودی گسسته...
سایه
سایه
٩٣/٠١/١١
٠
٠
در حقیقت احساس دردناکی است که آدم ببیند تمام زمین به آسمان منعکس میشود ... اما حالا می توانستم تا دلم می خواست به هوا نگاه بکنم ، آسمان هیچ چیزی را به خاطرم نمی آورد... (دیوار سارتر)
khan
khan
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
جالب بود...
سایه
سایه
٩٣/٠١/١١
٠
٠
امشب هم تو بیداری و / قرص ها / مرا خوردند و / خوابیدند ! ( نگار عمرانی)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
:))
khan
khan
٩٣/٠١/١٢
١
٠
ایده ی خوبی بود که پرداخت خوبی نداشت...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/١٣
١
٠
چشم چشم دو ابرو... دماغو دهن پر از خون
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
لیلای من هیپ هاپ ‏ ‏ اون بم میگه تو مجنون
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
:))
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
:)
سایه
سایه
٩٣/٠١/١٣
٠
٠
استکان های خالی را که نگاه میکنم ، گلویم ، بخاطر چای هایی که با تو نخورده ام ، چقدر میسوزد !
سایه
سایه
٩٣/٠١/١٣
٠
٠
-حتی مهمترین عشق هایتان نیز چیزی نیست جز حکایتی شورانگیز و شور و شوقی دردناک ، آن مشعلی است برای تو ، تا روشنگر راه های بالاتر باشد ، روزی باید به ماورای خود عشق بورزید... -در من دریاچه ای است گوشه گیر و خود بس، اما رود عشق ام آن را با خود به دریا فرو می کشاند! (چنین گفت زرتشت / نیچه)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
سلام...مرسی سایه بانو
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
کسی چه میداند؟ شاید یک روز قاتل هنرپیشه ای شدم که مرا مدام به یاد تو می اندازد..
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
واقعا"؟؟؟؟
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
بازپرس:چرا کشتیش؟متهم:چشماش نمک بود و چشام زخم،خیلی سال بود میفهمی؟خیلی سال . .
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
:)))