خانه انجمن خواننده ی مورد علاقه ات کیه؟!
١٥٣٦
٢٦٦
radyab0

خواننده ی مورد علاقه ات کیه؟!

خواننده ی مورد علاقه ات کیه؟!

خواننده مورد علاقه شما کی هست؟

رپ یا پاپ فرقی نمیکنه...

٩٣/٠١/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
علاقه ما در این حیطه نمیگنجه ....بیخیال ....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
:)ما هم ک اصلا نمیدونیم خواننده چیه؟خوردنیه؟!!...یا نوشیدنیه؟!?...
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
نه باو
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
برخی سنتی ها رو ولی میپسندیم ...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
ینی پاپ هیچی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
جانبرکف ایبل که آهنگ گوش نمیدی خوش به سعادتت:)))) ولی من معتادشم اصلا هم نمیتونم بدون آهنگ سر کنم:)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
پاپ؟؟؟؟ هر از گاهی بعضی چیزایی که محتواش با روحیاتم جور در بیاد گوش میدم ....مثل بعضی آهنگای حامد زمانی ، خواجه امیری و لهراسبی، علی فانی.... و ...فقط بعضی ....خانم بابایی خوب تقصیر خودتونه ترک کنید ....اعتیاد چیز خوبی نیست ....خخخخخ ....بعدشم شما به رشته درسیم توجه کنید دستتون میاد ...
م-نص
م-نص
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
پویا بیاتی
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
همه میدونن:))
ali007
ali007
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
مشخصه!!!!!
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
خوبه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
ولی من نمیدونستم خخخخخخخخ بابا خوب بنده خدا یک پویا بیاتی گفتن
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
خخخخ مویم هم :))))
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
مویم هموجور : ))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
کی هست این؟؟خخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
محسن چاوشی .راستی جواد یساری هم خوبه خخخخخخخخخخخخ
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
جواد که عالیه
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
جواد یساری؟؟خخخخخ
ali007
ali007
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
خب اونور ابی یا اینورابی؟؟؟؟؟؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
چه حرفیه که میزنی؟؟؟...مگه اینور آبی هم خواننده خوب داریم؟؟؟؟
maede
maede
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
معلومه که داریم!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
آقای کلد بود نه پس!!! البته کسی که زد بازی گوش بده.....
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
m.coldboy اینور آبی خوب مگه داریم ؟؟ همین تیک تاک و حصین که قبولشون داری همین ورن دیگه ‏:‏) خیلیای دیگه هم هستن که کار درستن ‏..
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
فرشته بانو درست میگن ، حصین و تیک تاک از بهترین خواننده ها هستند :)))
par!sa
par!sa
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
واااااااااا ..... نداریم ؟؟:|
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
من با آقای کلد بوی موافقم... اذیت نکنین...خخخخخ
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/١٥
٠
٠
فرقی نمیکنه
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٠٨
١
٠
علیرضا روزگار/ یگانه/ و........
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/١٥
٠
٠
اونم خوبه
a_y
a_y
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
فقط سنتی
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
دمت گرم
a_y
a_y
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
البته مجازش
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠١/٠٨
١
٠
پاپ: ابی ،سیاوش ،شادمهر....رپ: زدبازی ،حصین ،تیک تاک...یه خواننده دیگه هم هست که عشقه ولی تایید نمیشه اگه نام ببرم :))
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
ایول با تیک تاک :))
ali007
ali007
٩٣/٠١/٠٨
١
٠
میدونم ش.ن رو میگی دیگه!!!!!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
سلام...حلالت که آقای صدا (ابی) رو نام بردی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠١/٠٨
٠
١
سعید پور سعید: jeem.ir/film.php?id=1184
A_K
A_K
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
خیلین..بنویسم همه رو؟مینویسم دیگه...بنیامین...محسن یگانه/چاووشی...خواجه امیری...شادمهر...بابک جهانبخش...فلاحی...تتلو...سیاوش قمیشی...احمدوند...سامان جلیلی...انریکه...ریحانا...لامبرت....علیزاده...شکیرا...عسگری...فرزین...سامی بیگی...خیلین..اینام نصفش حذف میشه:دی...خیلاین خب..
ali007
ali007
٩٣/٠١/٠٨
١
٠
با انریکه و ریانا موافقم شدید!!!!!!!!!!!!
maede
maede
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
ولی ریحانا فراماسون هست و شیطان پرستی و دجال و اینا رو تو آهنگاش تبلیغ میکنه!
A_K
A_K
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
مرتضی پاشایی رو جا گذاشتم..خخخخخخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
بابک :)))
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/٠٨
٠
٠
من که خواننده ها رو زیاد نمیشناسم :))
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٠٨
١
٠
تیک تاک .امیر خلوت - عرفان- حسین ابلیس- مازیار فلاحی - مرتضی پاشایی و...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
وووووووی ...حسین ابلیس دیگه چه صیغه ایه ؟؟؟؟ چی ترسناک ....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
یه رفیق دارم یکسره همین ابلیسو گوش میکنه!!! ینی اسمش میاد دیگه من حالم بد میشه!!اخه اهنگ گوش کردنم حد داره دیگه !
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
خخخخخخخخخ آقا میلاد رو چیکارش دارین؟؟؟؟خوب دوست داره لابد نبینم بزنین توپره کسی که تازه از سفر برگشته!!! آی شما دوتا!!خخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
من که میلادو نگفتم دوستمو گفتم!!!!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
میدونم دوستتون رو گفتین ولی غیر مستقیم تیکه هه رو انداختین!!!! اینو هم انکار میکنین؟؟؟خخخخخ کاره زشتیه انکار ها نوچ نوچ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٢
١
آخه اسمه این داره ؟؟؟ اسمش با اون ابلیس کاملا در تناقضه ....این خودش بی احترامیه به اسم حسین ....اونوخت ...هعییییی چی بگم ؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
جانبرکف درسته واقعا میشه گفت بی احترامی ولی خوب حالا که گذاشتن ما میتونیم کاری کنیم؟؟؟؟؟ آقامیلاد هم از صداشون خوششون میاد نه از اسمشون:))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
به هر حال نظرم اینه ....
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
حصین ! ‏
عده ای ا ز هواداراشون به قدری بهش علاقه مندن که امام ‏خطابش میکنن!‏‏(میدونم اشتباه‏) ‏
‏ به همین دلایلاست که دوس داره ‏ اسمشو با س ص ض ‏بگه..‏ ‏‏'‏'حصین‏'‏‏' میلاد جان ابلیس لقب گذشته شون بود.
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
حالا بنده خدا آقا میلاد یه اسم خواننده رو گفت چه خبره همتون شورش کردین...این یه لقبه بی خیال زیاد بهش فک کنین فیوز هوتون می پره :))))))))))))
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
ممنون از شما فرشته بانو .:)))
ali007
ali007
٩٣/٠١/٠٨
٠
١
من که رپ دوس ندارم ولی دلیل نمیشه که بده من به شخصه دوس ندارم....پاپ:سیاوش ق....داریوش.....ابی....مرتضی پاشایی....بنیامین بهادری....شهرام شکوهی.....خانووم گوگوش....و...خواننده های خارجی هم خیلی یادن دیگه یکیشون برای مثال سلن دیون:))))))
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
عالیه
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
با شهرام موافقم ایوووووول
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٠٩
١
١
عباس قادری - پارسال بهار دست جمعی رفته بودیم زیارت! (خخخخخخخخخخخخ)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ بشین بچه بیشین
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
دسسسسسسسس دسسسسسسسسس
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
بیشین هاچ! بیشین! این جلف بازیا چیه؟!؟ :| بیشین آبروووومو بردی! خخخخخ :))
m_soltani
m_soltani
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
الهی ی ی ی ....خخخخخ(حالا جدی جدی پارسال رفتی دسته جمعی زیارت ؟؟!!!)
کاربر چراغ خاموش
کاربر چراغ خاموش
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
قبول باشه
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
محمد علیزاده به نظر من صداش قشنگه :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
اره.من یادم رفت. مخصوصا" اهنگ اخرش: فکرشم نکن :))
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/١٥
٠
٠
آره خیلی خوب میخونه
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
شادمهر ، معین و همچنین مرجان :)
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/٠٩
٢
١
موسیقی درر اقای خاص خلاصه میشه،رضــــــــــا یـــــــــزدانی
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
خآص؟؟؟
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠١/١١
٠
٠
بیــــــگ لایــــــــــــک!
طلایه
طلایه
٩٣/٠١/١٤
٠
٢
باعرض پوزش اقای خاص ایران جناب چاووشی هستن!
maede
maede
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
محسن یگانه-مرتضی پاشایی-مهدی یراحی-زانیار و سیروان خسروی-احسان خواجه امیری :))
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/٠٩
١
١
من خودم تو رپ خون ها Y A S و توی پاپ خون ها معین و داریوش
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
این وری ها : او.ل از همه ، خوانننده ی خواننده ها : مرتضی پاشایی *:) ، بعد از پاشایی : احسان خواجه امیری ، مهدی یراحی ، مهدی احمدوند ، سامی بیگی ، سامان جلیلی اون وری ها : انریکه و تیلور و سلن دیون *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
راستی اولین انجمنتون مبــــــآرک *:) انجمن هاتون مستــــــدآم و نـــآرنجی *:)
khan
khan
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
از رپ متنفرم... پاپ خواجه امیری و فرزاد فرزین... و رضا یزدانی (که البته پاپ نمی خونه)... از میان کفار هم ادل و سلن دیون و پل مک کارتنی...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
همه چی گوش میدم به شرط خوب بودن! پاپ:صادقی،معین،خواجه امیری،علیزاده،پاشایی،شادمهر و...( همه به شرط خوب بودن!) و رپ هم که از روی مجبوری چون بچه ها تو اتاق گوش میدن:فقط یاس و بی نام!!!...اما خارجکی ها هم که زیاد گوش میدم ولی از ادل و سویفت و گومز بیشتر خوشم میاد!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
گومز رو شدید هستم!:))))))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
تا ببینیم خوب از نظر شما چی هست ....در مورد رپ هم میگم آدم باید اونقد جذبه داشته باشه ....جرات نکنن جلو آدم از این چرت و چولا ها ( ببخشید دیگه اگه به علایق بعضیا بی احترامی شد)گوش کنن .... میتونید مجبور نباشید ....بازم نگید زندگی خوابگاهی که اگه خودم تجربه نکردم ولی از تجربه بقیه میگم ...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
همه هم که فقط عاشق قیافه این سلنا شدن ....اَاااااااه ....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
من عاشق قیافه نیستم فقط صداشو دوست دارم :))) کلا من صوتی هاشو گوش میدم نه تصویری هاش:))))
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٩
٧
٢
ادم باید بعضی اوقات جبروت داشته باشه وقتایی ک بچه ها دیگه واقعا از حد خارج میشن...من خودم ک خابگاهی ام خودم فضا رو طوری ایجاب کردم. ک بچه ها هر کی خودش میفهمه باید در ملا عام رپ نداره..البته مخالف خوشیو شادی نیستم خودمم تو خیلی از این برنامه ها پایه و سردسته ام...ولی آهنگ ماهنگو حرکات خل مشنگ اصلا...میخام بگم آدم اگه بخاد ن تنها رو خودش حتی فضای اتاق خابگاه هم میتونه کنترل داشته باشه در عین صمیمیت و رفاقت با بچه ها...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٥
١
بله همینطوره....نظرم با سرباز ولایت یکیه ....منتظر خودش بودم که اومد .....
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٠٩
٢
٢
منم خوابگاهی هستم ولی این یکم بی انصافیه که ادم چندتا از بچه های دیگه رو به سلیقه ی خودش همراهی کنه....بالاخره باید با بچه ها کنار اومد
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
و اینکه قیافه ی خواننده اصلا اهمیتی نداره....خواننده یعنی صداش اگه قرار بود به قیافه باشه دیگه اسمش خوانندگی نبود حتما تصویرگی میشد...پس به این قیافه و اینا گیر ندین خخخخخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
منم گومز و هستم .یاس هم عالیه :)))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
اوه اوه میبینم که دعوا شده!! خوب جواب همه رو بدم؟؟؟ باشه...خانوم استاد توجه داشته باشین در زندگی خوابگاهی بسیاری از اوقات باید حساسیت هامونو کم کنیم نه اینکه از عقایدمون کوتاه بیایم بلکه حساسیت های اضافی،مثلا ما قانون گذاشتیم که هرکی رپ دوس داره باید با هدفون گوش کنه! ولی خوب گاهی اوقات بعضی رپ های اجتماعی که مشکلاتمونو بهمون یاداوری میکنن گوش کردنش خالی از لطف نیست،منم گفتم هر آهنگی به شرط خوب بودن!همه رپها چرت و پرت نیست!هر چند که اکثرشون اینه!(به کسی بر نخوره انصافم در نظر بگیرین) هستند پاپهایی که صد برابر رپ چرت میخونن!پس همه چیز کلیت نداره!...اما در مورد دوم من اصلا آهنگ تصویری نگاه نمی کنم!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
باریکلا ....حرف حساب ، جواب نداره ....کاملا درست میفرمایید ....آره خب خودتون گفتید که دوستتون اون ابلیس بود؟ نمیدونم همونو هیییییی گوش میده ...منم با توجه به اون گفتم .... بازم شما فرد منصفی هستید و کله شق هم نیستید ...بنابر این .....حرفی ندارم ....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
اره همونو یه چند تای دیگه رو با هدفون گوش میده چون اکثریت نمی پسندن!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
عجب .... یعنی اجناس مذکر هم قانون مدار اند ؟؟؟؟ تعجب نکنید خب ....من تجربه نداشتم .....چه خوب ....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٩
٦
٤
حوصله بحث ندارم...با اینکه دلایل همراه با سند هم دارم...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٩
٣
٢
جان بر کف آخه چرا؟و خیلی چراهای دیگه...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٣
کتی پری وسلنا گومز
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
فقط خارجکی؟؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
خارجکی به دلم بیشتر میشینه !!ایرانی هم گوش میدم اما خارجکی هیجانش بیشتره مخصوصا واسه دویدن!:))))
a_y
a_y
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
اینها که گفتین فحشه؟؟؟؟!!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
اهنگ گوشیم همین سلنا گومز :)))
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
آره بابا این از بچگیش اصلا بی ادب بود هرکارکردم نتونستم جلوشو بگیرم واقعا شرمندم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
z_muosavi
z_muosavi
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
دارک هورس کتی رو دیدی ؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
زینب نه ندیدمش بیشتر صوتی هاشو گوش میدم :))) خیلی کم پیش میاد که بدونم نمیتونم صوتی شو گیر بیارم تصویرشو جور میکنم من عااااااااااااشق کتی پری ام خیلی باحال میخونه :))
ali007
ali007
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
بلی بسیار عالین!!!!!!!!مخوصا کیتی:)))))))))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
آبجی باز تو حرف زدی؟؟؟خخخخخخخخخخخ من برای تو دارم ! اقاعلی ایبل دست چپ ها کلا بیشترشون یک سلیقه اند خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/٠٩
٣
٠
منم روی یه اسم خاص تمرکز ندارم .. این خواننده ها رو می دوستم : -محمد علیزاده - احسان خواجه امیری - مهدی احمدوند- مرتضی پاشایی - احمد سعیدی -مهدی یراحی - گروه آرین - گروه سون - سالار عقیلی هم که عااالیه و رضا صادقی
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
مرتضی پاشایی اون پاییزش رو قشنگ خونده:))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
گروه آریــــــــان و پاشایی *:)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
رپ گوش نمیدم....فقط یه کوچولو یاس ..... خارجی هم گوش نمیدم...فقط یه ذره آهنگای کره ای گوش میدم. خواننده های مورد علاقه : پویابیاتی . حامدزمانی . میثم ابراهیمی. خواجه امیری . البته زیاد خواننده برام مهم نیس مهم آهنگشه :))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
کره ای؟؟؟؟؟ پس روحیتون خیلی شاده نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
کره ای غمگین مگه نداریم؟؟؟
z_muosavi
z_muosavi
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
یعنی شما کره ای ها آهنگ غمگین ندارن ؟ نمیشه که :|
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
کلیت رو عرض کردم:)))
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
البته کره ای هایی که من گوش میدم اکثرا شادن خخخخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
ولی به نظر من هیچی آهنگای قدیمی نمیشه...معین...امیرشاملو...کلا آهنگای قدیمی :))) م یه عالمه آهنگ خز قدیمی دارم که همه دوستام عاشقشون شدن خخخخ
hamta
hamta
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
آفرین برشما.... منم شدید:)
hamta
hamta
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
ننه خورشید یه پسر داشت....خخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/٠٩
٣
٠
یه دفه یه آهنگ از هیچکس گ.ش کردم...تا چن روز حالم بد بود اصن یه حس خیلی بدی داشتم :(((( راستی از اون آهنگ عرفان و سوگندم متنفرم خخخخخ :)
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
شاهدخت عزیز اگه ممکنه میخوام بدونم کدوم اهنگ هیچکس منظورته ‏.‏
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
خواننده های خوبین که :((
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
نمیدونم دقیقا....ولی اولش یهویی داد میزد بذار برن دستا بالا؟؟؟؟؟؟ همچین چیزی بود
SE7EN
SE7EN
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
شادمهر ...
faeze
faeze
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
مازیار فلاحی :)
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
از پاپ فقط رستاک رپ هم بعضی اوقات گوش میدم و یاس خارجی هم دوس دارم ولی خواننه ی مورد علاقمو اگه بگم شاید دعوام کنن :))))))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
خاک برسرت کنن تو همیشه یک چیزی باید بگی که هی دعوات کنن خخخخخخخخ
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
هر وقت کم میاره میره تو فاز بی ادبی کاریشم نمیشه کرد دیگه برداشت با خودتونه هههههههههههههه
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
خانم باباییییییییییی ...از شما بعیده ....فحش؟؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
من فحش نمیدم بابا این داره جو میدههههههههههههههه باورکنین!!!! من حسابشو میرسم صبرکن مورچه
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
پس این لفظ «خاک برسرت کنن ...» چیه ، اگه فحش نیست؟؟؟؟ بازم هرجور مختاری عزیزم ....
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
خانم جانبرکف شما خونتونو به جوش نیارین...این لفط خواهرم از محبت زیادش نسبت به منه و منم خواستم یکم اذیتش کنم :))))))) مرسی که حواستون به همه هست
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
اووووووف اوج احساساتو ببین!!!!خخخخخخخخ خانوم بابایی دوستاتونم شبیه خودتونن!!!خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
مورچه جان ممنون ....و شما آقای موسوی ....فقط وایسین تیکه بندازین ....یادتون نره یه وخت !!!!! ...خخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
آقامحسن !!!!!خواهرم هستن و آبجیم هم اخلاقش تواین جور چیزا عین منه خخخخخخخخ حرف زدن هامون خنده داره مخصوصا وقتی میخوایم به هم تولد هامون رو تبریک میگیم خخخخخ دیدن داره اون صحنه! ماهیچوقت به هم عزیزم حتی نگفتیم:)))) هردوتامون از این الفاظ بدمون میاد خخخخخخ
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
آقا محسن از بس اوج گرفتیم که میترسم به دوستای اطرافمون صدمه وارد بشه موقعه پایین اومدن حتما مراقب خودتون باشید خخخخخخخخخخخ من و خواهرم با این احساسات زنده ایم....مگه بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/١٥
٠
٠
نه بگو نترس من خودم هستم
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/٠٩
١
١
علی ســــورنا ‏،‏ حصین ،صــادق بهــــرام ‏،‏ زدبازیــــ ‏،‏ هیــــچکس،سوگـند،‏ بیــگرز... توجه و حمایت ویـــژه ایی دارم به سبک رپ پارسی .‏ کاوه ‏آفاق،‏ متالیکــــا ...‏ مرسی از radyabo ‎‏ بابت این تاپیک (انجمن)
a_y
a_y
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
آقا اینها که گفتین اسم خواننده است یا آهنگ؟؟؟(زدبازیــــ ‏،‏ هیــــچکس،سوگـند،‏متالیکــــا)؟؟؟؟ جدی!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
ایول به شما :)))
a_y
a_y
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
من جدی پرسیدم حالا باور نکنین...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
اووووووووووووووووووووف اینجارووووووووو چه همه رپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
a.y محترم ‏..‏ :‏|‏
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
آقای ‏mohii سبک مورد علاقه من در درجه اول رپ ‏! ادم چیزی و گوش میده که میفهمش .‏ عذرخواهی میکنم ولی شما بگو سبک پاپ چیه؟ جز اینکه همش از عشق و عاشقی میخونه..‏ همش حرفای تکراری..‏ ی نواخت..‏ رپ ذهن ادم باز میکنه ‏،آدم هی یاد میگیره چیزای جدید..‏ هرچن بارم ی اهنگ و گوش بدی نمیشی خسته ‏! به طور مثال اهنگای سروش هیچکس و مثال میزنم ی اهنگ ‏۲۰بار گوش میدی هربار ی چیز تازه میفهمی ا حرفاش،بس که ایهام داره شعراش..‏ ولی پاپ کجا داره ایهام؟ اهنگ و بار اوله گوش میدی ولی باهاش میخونی میری!! ‏:‏| شعرای ضعیف ‏..‏ .‏ کی به کیه تو این هرکی هرکی اینجا جا آدم بی ظرفیت نی..‏ ‏ پ این یعنی انتقادی پیشنهادی داری بگو،ولی به سلایق هم توهی نکنین..‏ رپ ایران داره جهانی میشه و اونوخت من ادمایی و میبنم که هنرمندای کشورشون و نمیشناسن..‏ این خوب نیستاآآ ‏.
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٤
١
٠
موافقم با فرشته بانو:))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
من........شاید دی جی
a_y
a_y
٩٣/٠١/٠٩
١
١
بذارین نظر جنجالیم رو بگم :اکثر اون چیزی که الان به نام موسیقی رایجه ضررش بیشتر از نفعشه، یعنی بجای آرامش دادن، استرس میدن ... میدونم خیلی هاتون ناراحت شدین ولی این نظر بنده است ... حالا هرچی دوست دارین بگین من ناراحت نمیشم ...
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
خط موشکو تو دستت نسل من خط کشی می کرد/ واسه انفجار قلبت شعر من خودکشی می کرد..... جعبه جعبه استخونو غم پرچمای بی باد/ کودکی نسل ما رو به قرنطینه فرستاد... من با زندگی شعرم یا با تو شوخی نداشتم/ واسه تو شوخی بودیم ما خیلی تلخه سرنوشتم... حالا هی غلط بگیر از دیکته های نانوشته ام/ یا که اوراق بهادار. بده جای سرنوشتم...
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/٠٩
٠
٠
پاپ : خواجه امیری ، فرزین و ... /// رپ : یاس ، امیر بوووق ، صادق ، تیک تاک
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
صادق کیه؟؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
مونا بانو واسه شما خوب ني صادق گوش كني...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقا نیچه خخخخخ مگه کیه؟؟؟
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/١٢
١
٠
چرا خوب نیست؟؟؟ دلیل بیارید لطفا.
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام...دلیلش اینه که خیلی از کاراش بدآموزی داره...
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
این قضایا که شما داری میگی مال خیلی وقت پیشه ‏..‏ شما اطلاعاتتون کامل نیست به بقیه هم ممکنه اطلاعات اشتباه بدید.‏ ‏ صادق خیلی فرق کرده با قبلآ..‏ اتفاقا من پیشنهاد میکنم حتما البوم آخرش ‏‏'‏‏'پرورش‏'‏‏' و گوش بدید.
t.m
t.m
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
زیادن :| کلن من همه رو گوش میدم! اسماشونم بگم کلی میشه:| ازمازیار فلاحی و محسن چاووشی و فرزین و یگانه تآآآآآآآآآآآآآ تیک تاک و کرمانی و... :)
tanha
tanha
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
مورد علاقم: شهرام ناظری - محسن چاوشی (جدیداش) و دیگر هیچ :)))
nika
nika
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
محسن یگانه-بابک جهانبخش-سیروان خسروی:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
:)))
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٠٩
٠
١
یه زمانی شکیلا بود البته الان هم صداشو دوستدارم اما نه مثل سابق.........
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
فقط همین ؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
٣
٠
این انجمن یه نتیجه خیلی خوب برای من داشت!!یه آمار عجیب به من یکی که داد!!!دستتون واقعا مرسی واسه این انجمن:))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
مثلا؟؟؟؟؟؟
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
مثلا کی چی گوش میده؟کی گوش میده؟بوق کی گوش میده؟کی نمیده؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
دیگه بماند...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
:| یک حرف میزنن بعدش باز میگن بماند!!بهتره اصلا از اول یک چیزو نگین اگرم میگین تاآخرش بگین خودتون لینو بهم گفتین:| خخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
آبجی اگه یه حرف درست و درمون زده باشی ....یقینا همینه خب ....خب راست میگه دیگه .....یا یه چیزو تا آخرش بگین ...یا اصن نگین ....بازم مختارید ....آقای موسوی ...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
١
٠
خو همه چیو که تواینجا نمیشه گفت!!! برخی محدودیت ها دستمو بسته!!!!!! نتیجش بوووووووووق داره!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
هررررررر جور راحتید ....
admincheh
admincheh
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
منم به همین نتایج رسیدم:|
a_y
a_y
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
نتیجه اینه: آه آه آه ( گریه)
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠١/١١
٠
٠
قسمتی از شخصیت آدمارو میشه از آهنگایی که گوش میدن فهمید!:دی
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٣/٠١/٠٩
٣
٠
شهرام شکوهی،مرتضی پاشایی،مهدی احمدوند،احمد سعیدی،و...دیگ بقیشو یادم نمیاد : ))))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
اینم دوس دارم:)))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
اینم دوس دارم:)))
z_muosavi
z_muosavi
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
کامران و هومن . شادمهر . یاس . باران . تتلو . 2 اف ام .خارجی : جنیفر و انریکه :)
faride
faride
٩٣/٠١/٠٩
١
٠
محمد علیزاده(همه اهنگاشو دوس دارم)-خواجه امیری-صدای مرتضی پاشایی هم دوس دارم البته همه اهنگاشو دوس ندارم.-مازیار فلاحی هم بعضی اهنگاشو-محسن چاووشی...اینا مورد علاقه ان...بقیه هم اگه دیگه خیلی اهنگ قشنگی بخونن گوش میکنم...
نجفی
نجفی
٩٣/٠١/٠٩
١
٥
شاهین ن ج ف ی
hamta
hamta
٩٣/٠١/١٠
٣
٠
متاسفم واقعا....
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
وای ! بردن این اسم جریمه داره.....
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠١/١٠
٤
٠
به اميد خدا با همون محشور ميشي
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
آقای پوریوسف احسننننننتتتتت :)
a_y
a_y
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
بقول فامیل دور: من حرفی ندارم...
j_mousavi
j_mousavi
٩٣/٠١/٠٩
٤
٠
سنتی:استاد شجریان،همایون شجریان،سالار عقیلی،علیرضا قربانی،حسام الدین سراج و عبدالرسول کارگشا پاپ:مازیار فلاحی،بهنام صفوی،فریدون آسرایی،محسن یگانه،مهدی یراحی و بابک جهانبخش
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
کلاه قرمزی! :| :| مخصوصا آقای رارَنده اش! :|
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٠
٠
١
سلام به همه...خواننده های نامبر وان بنده همین طور که در عکس پروفایل بنده مشاهده می نماییدآقای صدا هستند و یه خانمی که اگه اسمش رو بیارم تایید نمیشه لذا ببینید آن را در اطلاعات شخصی بنده در پروفایلم...معین/سیاوش/شادمهر/امید هم گوش میکنم...رپ هم یکی دوتا یاس و شاهین ن تو گوشیم دارم...خارجی هم ج لوپز و مایکل جکسون و انریکه و ادل گوش میکنم...کلا آهنگ زیاد گوش میکنم
hamta
hamta
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
شاهین ن؟؟؟؟؟ از آوردن اسمش هم باید ننگتون بیاد چه برسه به اینکه آهنگاشو گوش کنین.....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
اصن شاید باورت نشه ولی همون کسایی رو گفته بودی که فکر میکردم!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
١
٠
سلام...همتا بانو شاهين ن كار و صلاح ديد ادمين بانو مي باشد...بعدش هم من فقط يكي دوتا از كاراي اين آقا رو قبول دارم و توي گوشيم دارم به شخصيت اين آقا هم كاري ندارم...فقط به اون چيزي كه تو آهنگ گفته دقت كردم همين
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام محسن جان...فكر كنم فكر منو خوندي ها...!!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقا راستي فرهاد و فريدون فروغي رو يادم رفت بگم...اينا هم هستن
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/١٥
٠
٠
دمت گرم داداش
raaahil
raaahil
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
احسان خواجه امیری و مرحوم جواد بدیع زاده:))
raaahil
raaahil
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
آخ آخ چارتار و پالت هم هستن راستییی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١١
٠
٠
این آخری فوش بود
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
١
١
خانوم ها: Adele - Inna -Jennifer - Kat DeLuna -Katy Perry - Lady Gaga- Rihanna - Selena Gomez -Shakira -TATU- Taylor Swift- و آقایان: Chiris de berg- Chris Brown- David Guetta-
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
١
٠
از بین اینا فقط:Taylor Swift ، Selena Gomez ،Adele ، Inna ......
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
:)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام...منم Jennifer & Adele رو هستم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
ایول آقا نیچه :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٢
٢
آقایان : Chiris de berg- Chris Brown- David Guetta- Enrique- Pitbull
hamta
hamta
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
فوش نده عزیزم!!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠١/١٠
١
١
مارک آنتونی
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ایول به شما با این اهنگ هایی که گوش میدین :))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
همتا فوش؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
آقای صفدری لایک :))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
١
١
ممنون آقا میلاد...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
١
١
پیت بول؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایییییییییییش!!!!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١١
٠
١
از بین همه ی اونا فقط Shakira و Rihanna تازگی ها هم که باهم خوندن ..............
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقا محسن؟؟؟ من که خودشو دوس ندارم . آهنگاشو میگوشم.. قشنگه :).0.
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقا صنعی شما هم مگه خارجی میگوشین؟؟خخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١١
٠
٠
بله من خارجی گوش میدم ولی فقط این دوتارو مگه من چمه که گوش ندم
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خخخ خب مشاورین دیگه!! مشاورا هم مگه این چیزارو گوش میدن؟؟؟خخخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠١/١٠
٠
١
ياس/سياوش قميشي
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
اینا که همش تو فاز غمگینه؟؟؟!!!
hossein_raoof
hossein_raoof
٩٣/٠١/١١
٠
٠
یاس استقلالی . . . :-)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠١/١٣
٠
٠
متنشون خيلي قشنگه براي همون مورد علاقمه
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/١٥
٠
٠
یاسو خوب اومدی داداش
m-ziya
m-ziya
٩٣/٠١/١٠
٤
٠
معمولا آهنگ محورم تا خواننده محور! ینی مثلا اگر اضغر اکبرنژاد گل گلی خال خال خال پشمی هم آهنگ بخونه ولی خیلی آهنگش خوب باشه و از طرفی همینجوری گذری از کنار گوش ما رد بشه، علاقه داریم بهش. (چون خودم خواننده ای رو که اطمینان ندارم نمیخرم) اما این که بنده دو سبک پاپ و سنتی و سبک جدید پاپ-سنتی ای رو که گروه چارتار آوردن، غالب موسیقی ایه که گوش میدم! سنتی همه ی بزرگانشون، استاد شجریان، سالار عقیلی، همای مستان و ... ---- پاپ هم همون آهنگ قشنگ براش صدق میکنه ولی بعضی خواننده ها بیشتر وقتا قشنگن! مازیار فلاحی، احسان خواجه امیری، چارتااااااااااار، محسن چاووشی - سبک رپ رو هم سالی یه بار گوش میدم اینم به زور این داداش کوچیکه، بعدم سریع گوشمونو اون وری میکنیم ازش! خخخخ
m-ziya
m-ziya
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
در یک لل پایین تر آلبوم جدید بنیامین و سیروان خسروی!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
آقا ما از اول تا آخرش باهاتون موافق بودیم :))))
hamta
hamta
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
چارتار رو موافقم :))
admincheh
admincheh
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
80 درصدش رو موافقیم:)کامنت معقولانه ای بود:)
hamta
hamta
٩٣/٠١/١٠
١
٠
کلا آهنگای فخیم دوس دارم.... مثلا محمد اصفهانی.... و میثم ابراهیمی.... علی لهراسبی... دیگه بگم.... خواجه امیری یه کم.... مرتضی پاشایی و البته چارتار... رپ هم که خدا قسمت نکنه :))
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠١/١٢
٠
١
رپ مخاطبای خاص خودشو داره حتی بدون شما
admincheh
admincheh
٩٣/٠١/١٠
٤
٣
و کــاش امامان رو همین طور جز به جز می شناختیم!:(
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
١
مگه نمیشناسیم عزیزم؟؟؟
کاربر چراغ خاموش
کاربر چراغ خاموش
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
نتیجه شناخت واقعی حرکت در مسیرشونه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠١/١٠
١
١
اینطرفیا محسن چاوشی و احسان خواجه امیری و مهدی یراحی و رضا صادقی.اونطرفیام که تو پروفایلم هست خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ایول آقای صفدری :))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
تو پروفایلتون که فقط اینطرفی هان! اون طرفی ها نیستن که!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠١/١١
٠
٠
منظورم از اونطرفی ها همون ایرانی های خودمونن که اون طرفن:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خخخخخخخخ خب از اول میگفتین خخخخ0
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام سيد جان اون طرفيا رو خوب اومدي
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/١٥
٠
٠
اینطرفیات قشنگ بود
کاربر چراغ خاموش
کاربر چراغ خاموش
٩٣/٠١/١٠
٣
٢
چقدر باور داریم : ان ربک لبالمرصاد ... أَحَسِبَ النَّاسُ أَن يُتْرَكُوا أَن يَقُولُوا آمَنَّا وَهُمْ لَا يُفْتَنُونَ ... الم یعلم بان الله یری ...
کاربر چراغ خاموش
کاربر چراغ خاموش
٩٣/٠١/١٠
٤
٢
منفی؟؟؟
par!sa
par!sa
٩٣/٠١/١٠
١
٠
بیشتر به آهنگش نگا میکنم تا خواننده ینی مثلا گذری یه آهنگو بشنوم قشنگ باشه میرم دنبالش .... رپ گوش نمیدم حوصلشو ندارم... بعضی وقتا آرمین .. فقط ِ فقط !!! اونم محض خنده خخخ ... ولی احسان خواجه امیری عاااااااااااااااالیه :)
elahe_00
elahe_00
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووول پریسا جونم با سلیقه نازت فقط احسااااااااااان
elahe_00
elahe_00
٩٣/٠١/١٠
٠
٢
فقط احسان عزیززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم (خواجه امیری)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١٠
١
٠
بابک جهانبخش :))
fa_mahdavi
fa_mahdavi
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
هر آهنگی خوشم بیاد خواننده ش مهم نیس
hossein_raoof
hossein_raoof
٩٣/٠١/١١
٠
٠
باهتون موافقم :-)
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/١٥
٠
٠
اینم حرفیه
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقا یون خانوما همه ی این خاننده ها که گفتین به کنار بابا پنجلی یه چیز دیگست ماشاالله شعبون کدخدا باریکلا ماشالله مرد باخیدا باریکلا .........
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ...اره واقعا....
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام ادمين بانو...واسه بقيه خوبه واسه ما اخ و كخ و تف و بده...جواد يساري و عباس قادري و اون خواننده هايي رو كه مونا بانو نوشتن هيچي ني فقط آقاي صدا و آقاي اقبالي بدن...اگه ميخواي"ن" قيچي كني"ن" بايد واسه همه قيچي كني"ن" ديگه نه اينكه ما رو فقط به دوكارد ببندي"ن"
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
ینی اون خواننده هایی که من نوشتم بده؟؟؟؟ :((((
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام مونا بانو...نه منظورم اين نبود بنده ميگم اگه قرار ادمين خواننده اون ور آبي رو قيچي کنه نبايد بين من و شما فرق بذار"ن"...من يه ابي نوشتم قيچي شدم شما انواع و اقسام خواننده هاي مورد دار رو نوشتي"ن" انگار نه انگار...!!!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
آخه ایشون ایرانی هستن و بووووووووق ولی اونا خارجی هستن و طبیعیه....
NINA
NINA
٩٣/٠١/١١
٣
١
مازیار فلاحی...مهدی یراحی...احسان خواجه امیری...محسن یگانه و حمید عسگری هم بد نیستن!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠١/١١
٣
٠
مهم محتوای آهنگه... ولی تو صداها احسان خواجه امیری..
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠١/١١
٢
٠
من بیشتر به کلام اهمیت میدم تا اسم خواننده...........یعنی علاوه بر خواننده به ترانه سرا هم توجه میکنم............گروهی که خیلی رو اهنگ تاثیر دارن اما متاسفانه توجه زیادی به این گروه نمیشه...........
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
خیلی خوبه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام:سنتی راترجیح میدم.اصفهانی،شجریان،افتخاری وناظری راهم میپسندم.ممنون