خانه انجمن قشنگ ترین تبرکآت عید مال کی بود؟!
٦٨٥
٣٣
Vania

قشنگ ترین تبرکآت عید مال کی بود؟!

قشنگ ترین تبرکآت عید مال کی بود؟!

قشنگترین پیام تبریک سال نو که دریافت کردین چی بود؟

کی واستون فرستـاده بود؟!

٩٣/٠١/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
یکی از رفقا ک اصفهانی هم هس از پیامش خیلی خوشم اومد..واقعا زیبا بود...و دیگه 2تا از رفیقان مشهدی کلا همش مال رفقا بوده!!پیام هاشونم میذارم!...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
البته اگه وقت کردم یا حوصله شو داشتم!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
ما معمولا با رفقا معمولی تبریم میگیم....از این شعر و داستانا نمیفرستیم به هم :)
ali007
ali007
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
قشنگترینش رو محمد امین برام فرستاد محمد امین ظابطیان!!!!!!!!!!!!!!!!!
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
بهترین با قشنگ ترین فرق داره.قشنگترینشو که نمیگم اما بهترینش از طرف دوستم میکائیل بود که طبق معمول خیلی زیبا تبریک گفته بود:عیدت مبارک جنازه،انشالله امسال آدم شی:))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخ چه باحال :))))))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سلام به همه سال نو مبارک ***وطنم ایرانم...عید آن روز مبارک بادم...که تو "آبادی" و من "آزادم"...سال نو مبارکتان*** این بهترین تبریک بود که یکی از همکلاسی هام خانم س واسم فرستاده بود
s_a
s_a
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
قشنگترینو دکتر پریسا گذاش برام : " اميدوارم امسال سالي باشه واست پر از شادي ، پر از هيجان ، پر از خنده هاي بلند ، پر از گريه هاي از سر شوق ، پر از آخ جون گفتن و هورا شدن، پر از بودن با كسايي كه دلت ميخواد، پر از خوراكي هاي خوشمزه، پر از دوست داشتن و دوست داشته شدن، پر از عكس هاي يهويي، پر از تا ظهر خوابيدن ، پر از لباس هاي رنگي رنگي، پر از گرفتن دست كسي كه دوسش داري، پر از دوست دارم هايي كه انتظارشو نداري، پر از بغل كردن عزيز ترينات، پر از تلفن هاي غير منتظره، پر از سفر هاي دسته جمعي، پر از مهربون تر شدن، پر از عيدي، پر از هواي خوب ، پر از امروز چه خوشگل شدي، پر از تجربه هاي جديد، پر از آهنگهايي كه باهاش خاطره داري، پر از دوستاي قديمي، پر از عشق و پر از لحظه هاي قشنگ و يواشكي... اميدوارم امسال از همه چيزهايي كه دوست داري پر باشه ... " فوق العاده بووووووووووووووووووووووود :)))))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
وااااااااای عالی بود.....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
ینی همه اینا تو یه پیام؟؟؟؟؟؟؟؟؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
سلام...بابا خداييش ايول داشت
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
عااااااااااااااااااااالی بود : )
raaahil
raaahil
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
خییییلی خوب:))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
خیلیا دادن ....همشون قشنگ بود ...سخته انتخاب ....
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
شما اگه برین خاستگاری و بخاین انتخاب کنین ازبین چندنفر چی میگین پس اون موقع؟؟؟خخخ شوخی کردم دلخور نشین...
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
قشنگ ترین پیام تبریک رو،بهترین دوستم برام فرستاد :))
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
تبرکات همون تبریکات میباشد!!!!قابل توجه عموم!!!عموم ک بابامه نه ها!!منظورم همگان میباشندی!!...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
خیلی خیلی بهم اس دادن ولی اسی که من به بقیه دادم فوق العاده بود.... البته این اسو به همه ندادم.... :)) خخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
قشنگ ترینشو...............باجناقم فرستاد +18 بود خخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
وآنیا جانمان برام فرستاد : صدمبارک به تو آن عید که فردا باشد/نوروزنوید وصل دلها باشد/امید که بافضل خداوند/سال فرج مهدی زهرا باشد.سال نو مبارک :))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
منم قشنگترینو از دوست دانشگاهم گرفتم ولی قابلیت به اشتراک گذاشتن نداره!!!!!!!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
سلام...تو هم كه هرچي ازت پرسيدن بگو نميشه ايجا گفت...اييييييييش
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
خوب من چیکار کنم دوستام آدم نیستن!؟؟؟؟؟؟
z_muosavi
z_muosavi
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
نه پیام دادم :))))))))))))))) نه گرفتم :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mahnaz
Mahnaz
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
قشنگ ترینش رو خواهرم برام فرستاده...متن : تحویل نمیگیرم سالی را که بدون یاد تو تحویل شود...عیدت پیشاپیش مبارک...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
موبایل جان در دست رها سِیر میکنه برای همین نه تونستم به کسی بدم و نه کسی به من داد *:) ولی بهترین تبریک عید مال ِ نیوشــــــــــــــــــــــآی عزیــــــــــزم بود که خیعیعیعیلی خوشحالم کرد اصلا خئوشحالی ِ نآرنجی گونه و کمی با چاشنی ِ حرکات موزون *:)
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
همشون قشنگ بودن...............از دوستای خوبوم وحید قوام..........ارش قلی زاده.............ارشام امریکایی:)) که پیام دادن ممنونم:))
khan
khan
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
پسرداییم فرستاده بود... نوشته بود: عیدت مبارک کله بزرگ...
korosh
korosh
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
بهترینش از رفیق 2 سال پیشم بود که نوشته بود: (( عیدت مبارک )) بقیش پیاما همش فحش بود :||||||||||||
A_K
A_K
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
قشنگترینشو نیوشا فرستاد:)
raaahil
raaahil
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
دوستام...ساده وگرم وصمیمی:)