خانه انجمن تبریک عید به شیوه جیمی ها !:)
١٢٢٦
١٥٧
اشکمهر آتشروان

تبریک عید به شیوه جیمی ها !:)

تبریک عید به شیوه جیمی ها !:)

(این انجمن رو برای تبریک شما کاربران و دوستان سایت جیم به یگدیگر به مناسبت فرا رسیدن عید و سال نو قرار دادم)
اول خودم؛سال نو رو به همه آقایون و خانومهای جیمی تبریک میگم به خصوص دوستانم آقایون "قوام" "خبازی" و "آرشام"
..و همچنین خسته نباشیدی عرض  می کنم خدمت تمام ادمینها سایت به خاطر تمام زحماتشون در این سالی که گذشت.

شما هم تبریک بگید به دوستانتون:)

٩٢/١٢/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٢
٠
چه انجمن خوبی!!! ایول به شما!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٢
٠
منم به شما و آقایان : قوام-خبازی-آرشام-نادری-وکیلی-اخوان-اسدی-برند-صبا-صفدری-جلال موسوی-نص-محسن- میلاد ها-مصطفی ها-ریاحی-کوروش-ایمان-آرمان-صنعی-مهدی-قلی زاده-حمید ملتجی-سلیمان حسنی-تایبی-نیتچه-علی باب اسنفجی-فرشاد مشیری-روشناوند-زاخار- کلدبوی و..... خانوم ها: همه خانوم های سایت :)))))) دوستان اگه اسمی ازتون نبردم شرمنده ! تا جایی که یادم بود نوشتم! و درکل به همه دوستان جیمی تبریک میگم! سال خوبی رو براتون آرزو میکنم! :)))))))))))) دوستدار شما "منا"
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٩
٢
٠
ما هم سال جدید رو به شما تبریک میگوییم:)) سال خوبی داشته باشید
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٢
٠
وبه آقا رادمهر و آقا تنها هم تبریک میگم ! از قلم افتادن!
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٩
١
٠
یکم دیگه فکر میکردی هنوز جا داره ها...............
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
دیدی گفتم هنوز جا داره خخخخخخخخخخخخخخ بازم فکر کن بیشتر یادت میاد...............
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٩
١
٠
همچنین من سال خوبی رو براتون آرزو می کنم:)))))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
و همچنین به آقا ضیا و آقا خورسندی و آقای فروزان و آقای صابری هم عیدو تبریک میگم! نمیدونم چرا اینارو یادم رفت اول بگم! خخ
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
پس من چی؟!؟! منم مووووووخاااام!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
به آقای صادق کیانی و آقای خان هم تبریک میگم :)))
korosh
korosh
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ایول :))) عید شمام مبارک :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال نو شمام مبارک باشه ...مونا بانو ....صد سال به این سالها ...
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ممنون .عید شما هم مبارک :)
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
خخخخخخخ تا اخر عید میتونی فکر کنی....................ایشالا سال شادی داشته باشی
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
دم شمااااااااا گرم…سالی پراز شادی داشته باشید!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
مرسی مونا خانم:) هر روز زندگی تون نوروز:)
z_muosavi
z_muosavi
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
ممنون منا خانوم شما هم سال خوبی داشته باشی :))))))))))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سلام مونا بانو منم سال نو رو به شما و خانواده گرام تبریک میگم و امیدوارم بهترین سال عمرتون باشه امسال...فقط یه نکته ای نام کاربری بنده "نیچه" میباشندی : )
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٢٩
١
٠
سال نو رو به تمام جیمی های خوب و عزیز تبریک میگم.....:) کار همتون درسته دیگه نام نمیبرم :)....
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
مو بیشتر............مو بیشتر:))خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ممنون جناب کلدبوی :) همچنین
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
مو به همه تبریک موگوم سال جدید رو...............امید واروم سال خوبی داشته باشن..............سالی پر از شادی و بدون غم...........پر از پول حلال.............سرشار ازسلامتی:))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ممنون همچنین :)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
اصلا تو عشق مو شدی خخخخخخخخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال نو بر همه ی شما مبارک............مخصوصا هم شهری های گل وبلبلم............ایشلا سال شاد و شنگولی ومنگولی داشته باشین ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((:
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
هم شهری هاتون کیا هستن؟؟؟؟ عید شماهم مبارک
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
:))
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
فعلا که فقط یه نفر شناسایی شده...................ایشالا کم کم پیدا میشن تا جای که بعدش مشخص میشه که مدیر سایت هم ریشه ی قوچانی داره................
م-نص
م-نص
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
شما مگه کجایی هستین؟؟
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
الان مشخص نیست کجایی ام؟؟؟یکم دقت کنید....
م-نص
م-نص
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
بلژیکی نیستین:))خخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
اشکمهر جان ممنون بابت این انجمن عالی (((:
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
آره واقعا! انجمنشون عالی بود! فکر کنم یکی از بهترین انجمن هاست این انجمن! :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
چقدر این انجمن خلاقیت داشت الان! غرق شدم!
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
مگه شنا یاد ندارین؟؟؟خخخخخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
خوبه که!! ادم میتونه از همیجا به همه تبریک بگه !
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
آرزویم این است نتراود اشک در چشم تو هرگز مگر از شوق زیاد . . . نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز . . . و به اندازه هر روز تو عاشق باشی عاشق آنکه تو را می خواهد . . . و به لبخند تو از خویش رها می گردد . . . و تو را دوست بدارد به همان اندازه که دلت می خواهد...عیدتــــــون مبارکــــــ جیمی های عــزیز بــآ کــلی آرزوهــآی قشـنگ:)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
١
٠
عیدتو هم مبارک عزیزم
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠١/٠١
١
٠
چ قیشنگ…ممنون سال خوبی داشته باشید!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سلام...همچنین
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
منم سال نو رو به همه بچه های بالا،بچه های پایین،بچه های اینور،بچه های اونور،خانوما،اقایون...حالا حالا حالا...شله...شله....!!!!ببخشید از موضوع خارج شدم...خلاصه به همه کسایی که دق دادمشون،سرکارشون گذاشتم!!!باهاشون کل کل کردم و و و و و و و و .....خلاصه به همه همه همه تبریک میگم،امیدوارم سالشون پر باشه از شادی و لبخند و شور ونشاط،امیدوارم همه بچه های سایت که همتون دوستای خوبم هستین به همه آرزوهای قشنگتون برسین...(وای دهنم کف کرد یکی منو از برق بکشه!!!)خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
خخخخ! همچنین به شما هم مبارک آقای اعتماد به سقف! ببخشید اگه اذیتتون کردیم ها!! شوخی میکنیم والا :))
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ن واس اولین بار برق گرفتنت خوب بود ادامه بده داداش… سال جدیدتم مبارک!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال نو شماهم مبارک باشه ....دیگه خوبی ... بدییییییی ( که زیااااااااد دیدین ) ببخشید دیگه ...حلالم کنید حسابی ... میدونم اعصاب مصاب واستون نذاشتم ( با این اسمم)... راستی اسم تعریف شده برای شما ( اُوستا) خوبه ؟؟؟؟ خیلی فکر کردم ...دیگه میخاید مخففش کنید ...میخاید هربلایی سرش بیارید ...مختارید ...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سلام محسن جان منم سال نو رو بهت تبریک میگم و بهترین ها رو واست آرزومندم...راستی ایمیل چک کن یه تبریک اختصاصی واست فرستادم : )
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
من هم سال جدید رو به تمام جیمیان عزیز تبریک می گم...خیلی زیاد...دیگه نام نبردم چون بالای 1000 نفرین و تا صبح باید بنویسم:دی سال خوب و خوش و شادی رو براتون آرزو می کنم و همچنین امیدوارم در کارتون و تحصیلتون موفق باشید و کنکوریان عزیز هم رتبه های عالی کسب کنند:)))))))))))))))))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
وای مرسی! کنکوریا رو خوب اومدی! موفق باشی شماهم عزیزم
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
مرسی که کنکوریا رو مختص دعا کردی:))) سال خوبی داشته باشی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
مرسي :) ممنون :) همچنين براي شما (^_^) انشاالله ...
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
واسه تک تک جیمی ها از یک کنار ارزوی سال خوبی میکنم…رااااااااستی عیدی ما فراموش نشه لطفا!!! شماره حساب بدم؟؟!؟!؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
عیدشماهم مبارک! والا فکر کنم رسمه که بزرگترا به کوچیک ترا عیدی بدن ها!! پس من شماره حساب بدم؟؟؟خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
آقا صادق ....من آمدم.... که معذرت خواهی کنم که ادب را رعایت نکردم ( از من بد به دل نگیرید)...و سال نوتون مبارک باشه ... بهترین هارو براتون آرزو دارم ....
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
کدوم قضیه جان بر کف؟!؟ من اصلا یادم نیست…:-)))))))))))) ممنون منم واس شما سال خوبی ارزو میکنم…خوش باشید!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
پس بیخیال ... بهتر که یادتون نیست ... ممنون.
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٩
٢
٠
خب شروع می کنیم : مونا بانو ، کوروش ، وحید قوام ، خآص ، محسن ، آرشام ، سام ، متین بانو ، اشکمهر ، وانیا بانو ، نیوا بانو ، محمد حسن ، محمد حسین ، محمد ، میترا بانو ، فافا بانو ، پرسیا بانو خخخ ، پریسا بانو ، داینا بانو ، نیوشا بانو ، محدثه بانو ، امیر حسین تنها ، فرشاد مشیری ، آتی بانو ، افسانه بانو ، مهدی ، سلما بانو ، علیرضا دوربین طلا ، سید هاشم ، آرش ، میلاد ، اون یکی میلاد ، همتا بانو ، حمید ، فهیمه بانو ، بانو سالارحسن ، لبخند انار ، محمد امین ، ناصر ، جان بر کف ، سرباز ولایت ، بهمنی ، رادمهر ، پاییز بانو ، دختر مشرقی ، برف بانو ، چراغعلی ، خان ، حسن ، ابوالفضل ، جواد ، حامد خانن ، سید مصطفی ، ایمان قیچی برگردون ( فروزان ) ، شیده بانو ، تینا بانو ، دنیا دیده ، اونییییی زهرا ، هاچ خانوم خخخ ، مریم بانو ، نیچه ، غزاله بانو ، علی ، آذر بانو ، معصومه بانو ، مسی بانو خخخخ ، سعیده بانو ، مهناز بانو ، مهتاب بانو ، رضا ریاحی ، زاخار ، صادق ، زینب بانو ، اون یکی فاطمه بانو ، مترجم بانو ، ف.ش بانو ، فرناندو بانو ، شکفته بانو ، جلال ، علی ، استاد سلیمان حسنی :) ، وصال بانو ، راحیل بانو ، مئده بانو ، زهرا بانو ، احسان ، آقای رشناوند ، پری سا بانو ، مهدیه بانو ، بانو اعتمادی ،باران بانو ، مهلا بانو ، مهشید بانو ،جارچی ، سهره بانو ، رویا خانوم ، شکوفه گیلاس ، سحر بانو ، سحر بانوی دیگه ، دکی سحر بانو خخخ ، مهدیس بانو ، مستر خطیبی ، آبان بانو ، فائزه بانو ، محمد گنجلو ، مهسا بانو ، دختر آسمانی ، نسیم بانو ، فرزانه بانو ، الهه بانو ، نیک 110 ، ولف ، فریده بانو و ... سال نوی همه تون مبارک ... ایشالا همیشه شاد باشین ... خدایا شکرت واسه این همه دوست ... :)))) ... دوستانی که اسمشون نیست تقصیر خودشونکه تو مطالبم کامنت نذاشتن خخخخخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
١
٠
ایول به رئیس خودمون با این همه حوصله و احساس !! دم شما گرم!! عید شماهم مبارک خییییییییییییلی!! :))) برای ماهم سر سفره 7 سین دعا کنین! میگن دعای پسرای میگیره!!!خخخ ببخشید اگه اذیتتون کردیم و سر به سرتون گذاشتیم ! حلالمون کنین! سال خوبی رو براتون آرزو میکنم.... :))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
چرا من اون آخرا بودم؟:|
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
بهار تو ام مبارک :)
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ممنون. قبلش اعلام کنم که من قبلا اسمم شیده بود...... منم تبریک میگم سال جدید رو.انشاالله سال خبرهای شاد باشه:)
z_muosavi
z_muosavi
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال نوی شما هم مبارک :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال نو شما هم مبارک باشه ...آرزو دارم زندگی بر خلاف آرزوهاتون نگذره ....متشکرم ....حلالم کنید اگه ... ( اگه ها که زیاده ...) ... خودتون ببخشید دیگه ...
wolf
wolf
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال نو شما هم مبارک:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
ممنون سال نو شمام مبار ک ایشالله دامادیتون :)
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
الان من میلادم یا اون یکی میلاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان مشخص کنید دیگه ادم دچار گم شدگی شخصیتی میشه.............خخخخ
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
امیدوارم سالی پربرکت داشته باشین...
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
تو اون یکی میلادی :)) ... باید می نوشتم میلاد هه هه هه خخخخخخخخخخخخخخخ
korosh
korosh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
سالت پر از خوبی :))) حوصله ات خداییش لایک داره !
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
:) ماهم به نوبه خودمون سال نو رو خدمت شما تبريك عرض ميكنيم و براتون آرزوي موفقيت روز افزون داريم (^_^)
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
خسته نباشین : )))))))))) حالا نمیدونم اون محدثه منظورتون من بودم یا نه : | عید شما هم مبارک : )))))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
شما محدثه ها رو یکی حساب کنین :))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
مرسی حمید جان زندگیت بهاری:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
مرســـــــــــــــــــــــي آقا حميد ، سالي سراسر شادي و نيكبختي رو براتون ارزو ميكنم:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
خییییییییلی ممنونم:)........منم عیدو به شما تبریک میگم.....انشاالله سال خوبی داشته باشید:))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
به به به من هم که هستم *:) سال ِ شما هم نآرنجی *:) لوآشکتون هم محفوظ *:) هار هار هار
بهمن بهمني
بهمن بهمني
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
يا ابلفضل ! اين همه اسم رو از كجات آوردي حميد ! عيدشما هم مبارك:)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سلام حمید جان...ما نیز تبریک میگوییم سال نو را به شما...ولی معلومه خیلی بیکاری ها نشستی دونه دونه نام نوشتی و البته خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد بامعرفت خخخخخخخخخ
hamta
hamta
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سال نوی شما هم مبارک باشه.... شادوخت اعتراض داره که چرا اسمش نیست؟؟؟؟:)
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
هه هه هه خخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
من به شخصه از " شاهدخت بانو " عذر می خوام که جا افتادن :))
korosh
korosh
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
من به تمام 3581 نفر کاربر عضو درس سایت تبریک میگویم ....... هپی باشه سالتون :))))))) راحت !
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
منم به نمایندگی از همشون تشکر میکنم:))))))))عید شما هم مبارک
sahar
sahar
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
عید شما هم مبارک....سال خوبی داشته باشین :-)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
هم چنین شما :)
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
اول از این انجمن عالی و خلاقانه اقای اتشروان تشکر میکنم:))))))))) به همه دوستان خوب جیمی هم سال نو و بهر جدید رو شادباش میگم:)))))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
آره واقعا انجمنشون عالی بود :)) عید شماهم مبارک
z_muosavi
z_muosavi
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
منم برای همه سالی پر از خوشی و شادی آرزو میکنم . امیدوارم سال خوبی رو در کنار دوستان و خانواده داشته باشید :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) سال نو مبارک :))))))))))))))))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
ممنون سال نو شما هم مبارک :))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال جدید رو به همه ی دوستان عزیز تبریک میگم و امیدوارم مجله وزین جیم جیباش پر پول تر بشه عیدی بده بهمون..:دی...و اینکه سالتون پر از شآآآآآآدی و مملو از خوشی و سربلندی..:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
آره با عیدی کاملا موافقم :)) عیدت مبارک عزیزم :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
به همه ی جیمی های خوب وعزیز این عید رو تبریک میگم خوشحالم که نزدیک عید هست و من پیش شما هستم.........
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ممنونم از اشکمهر و مونا بانو و حمید خبازی عزیز که ازم اسم بردن و من هم سال 1393 رو به همه جیمی های گل و مهربون اعم از نویسنده ها و مدیر سایت و ادامین و کاربرای گل تبریک میگم و براتون آرزوی بهترین ها رو دارم امیدوارم همگی در سایه توجهات خدای خوب و مهربون سال خوب و خوش و خرمی داشته باشین...بر سر سفره احساس اگر جایی بود سخن ساده تبریک مرا جا بدهید سال نو مبارک
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
ماچ ، موچ ... یه دونه ای وحید جون :))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
خخخخخخ ... این عکس آواتارتون منو یاد کره الاغ کدخدا میندازه ... عید شمام مبارک...
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
کره اسبه جان بر کف جان :| :| :|
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخ:)))))))))ما رو شاد کردی جان برفکم!
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال نو همه مباااااااااااااااااارک
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
سال نو شماهم مبارک باشه و پر برکت ....
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
منم این عید و به همه جیمی ها تبریک میگم. ایشالله سال پر برکت و خوب و خوشی در کنار خانوادتون داشته باشید. اسم نمیبرم دیگه اخه زیادین و ممکنه کسی از قلم بیوفته :))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٢٩
١
٠
پیامهای تبریک سال نو:// هر سال شروع قصه ای تازه است، قصه ات بی غصه باد! سال نو مبارک // نوروز باستانی نوید دهنده بهار زندگانی یاد آور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید را به شما تبریک می گویم. امید که سال جدید برایمان کرداری نیک، گفتاری نیک و پنداری نیک به ارمغان آورد. // پروردگارا در این روزهای پایانی سال به خواب دوستانم، آرامش به بیداریشان، آسایش به عهد و مهرشان، وفا به زندگیشان، نشاط به عمرشان، عزت به وجودشان، صحت به رزقشان، برکت // هر عید تو را غرق صفا می خواهم هر روز تو را کامروا می خواهم از بهر تو و هر که تو را دارد دوست آرامش خاطر از خدا می خواهم // زندگی وزن نگاهی است که در خاطر ما می ماند نوروز جشن نکوداشت نگاه توست پس نوروز بر تو فرخنده باد // دلت آبى تر از دریا عزیزم به کامت گردش دنیا عزیزم الهى همیشه چون گل بخندى بهارانت خوش و زیبا عزیزم سال نو مبارک // بهار را به تو تبریک نمی گویم.. تو را به بهار تبریک می گویم تو از هر بهاری ارزنده تری بهارم!‏ // دلت آبى تر از دریا عزیزم به کامت گردش دنیا عزیزم الهى همیشه چون گل بخندى بهارانت خوش و زیبا عزیزم سال نو مبارک // تحویل نمی گیرم... سالی را که بدون حضور تـو تحویل شود! // عید واقعی از آن کسی است که آخر سالش را جشن بگیرد نه اول سال را... نوروز بر شما مبارک
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
سال نو شماهم مبارک باشه ... انشاءالله سالی پر بار ...و همچنین در کنار پدر گرامی در پیش رو داشته باشید .
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
چی همه پیام…ایول دم شماگرم!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
سال نو شماهم مبارک باشه ....انشاءالله سالی پر برکت در کنار پدر گرامی پیش رو داشته باشید ...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
خخخخخخ ... دیگه الآن مطمئنم ..کار ازمحکم کاری عیب نمیکنه ...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
تشکر جانبرفک
z-dadras
z-dadras
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال جدید روبه همه بروبچه های جیم تبریک میگم...... ایشالاء ساله بسیارررخوبی داشته باشین ومملوازسلامتی خوشی...
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
سال 92خیلیا رو مسخره کردم واسه خیلیا جوک ساختم به خیلیا خندیدم دلشون رو شکوندم خواستم بگم سال جدید باز هم همین برنامه هست !سال نو به همه ازجمله دکتر وکیلی و حسین و آقای نادری و منابانو تبریک میگم
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
خیلی هم عالیه برنامه هاتون…
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
ممنون :)))عید شماهم مبارک :))
translator
translator
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
سال نو همگی مبارک از ادامین محترم گرفته که خسته نباشید عرض میکنم خدمشون تااااااااااااا کاربران فعال و غیر فعال و احیانا صرفا بیننده :) امیدوارم سالی سراسر سلامتی به همراه خبرای خوب و دل خوش داشته باشید.نوروزتان فاطمی...
khan
khan
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
عید همَه مَبارک...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
اولا : سلامی به گرمی نان و تنور(^_^) سلامی به یاران سنگ صبور(^_^) سلامی به عشق وبه عاشق سلام(^_^) سلامی به یار بی نظیر جيمي ، سلام (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
نوروز این رفاقت را نگاهبانی می کند که باور کنیم قلبهامان جای حضور دوستانمان هستند . نوروز ۱۳۹۳ بر شما مبارک (^_^) آقايون خانوما سال نوتون مبآرك....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
بعدشم ، باوجود اينكه عید واقعی از آن کسی است که آخر سالش را جشن بگیرد نه اول سال رو.... بازم نوروز 93 رو به همه ي شما تبريك ميگم واميدوارم كه پر از موفقيت و سربلندي براتون باشه (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
در نهايت (^_^) جيمي هاي عزيــــــز ،دنیا را برایتان شاد شاد و شادی را برایتان دنیا دنیا آرزو مندم...
raaahil
raaahil
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
سالتون مثل جیم پر از انرژی:))
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
منم سال نو رو به همه دوستان جیمی خودم تبریک میگم،امیدوارم سال خوب و خوشی رو داشته باشن : )))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
مثل ماهی زنده مثل سبزه زیبا مثل سمنو شیرین مثل سنبل خوشبو مثل سیب خوش رنگ و مثل سکه با ارزش باشید سال نو مبارک // با آرزوی 12 ماه شادی، 52 هفته پیروزی، 365 روز سلامتی، 8760 ساعت عشق، 525600 دقیقه برکت، 3153000 ثانیه دوستی. سال نو مبارک باد // سلامتی سعادت سیادت سرور سروری سبزی سرزندگی هفت سین سفره زندگیتان باشد. نوروز 93 مبارک // ><(((> ><(((> ><(((> اینl چنتا ماهی تقدیم به شما برای سر سفره عیدتون (:
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سلام خیلی دوست دارم آقا اشمهر به خاطر این همه مهرورزی و دوستی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
شما لطف دارین /تشکر
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
:)
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
اشکهمر جان ممنون از لطفت ..هر روزت نوروز باشه امیدوارم امسال واسه همه سال خوبی باشه. من ک امسال رو خیلی پر انرژی شروع کردم
m-2
m-2
٩٣/٠١/٠١
٠
٠
عید همگی مبارک امیدوارم سال خوب و پر برکتی داشته باشین :)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
براي تك تك اعضاي گرامي سايت سالي سراسر شادي و سلامتي رو ارزو ميكنم ، اميدوارم تو اين سال همه به ارزو هاتون برسيد . امسال واسه من يكي از اون سالهايي بود كه فوق العاده خوب شروع شد اميدوارم واسه همه تون همينگونه بوده باشه و زين پس نيز همينگونه ادامه پيدا كنه
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
سلام...عيدتون مبارك...ايشالا
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
بخوام اسم ببرم زیاد میشه ولی عید رو به همه همه همه تبریک میگم و امیدوارم سالی خوب همراه با موفقیت و سرشار از شادی داشته باشین:)خسته هم نباشین :))))
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
اندکی ان سو تر عزیزانی دارم همرنگ بهار هر کجا هستند....ب هر حالی....ب هر کاری....به هر فکری....عزیزنند....خـــــــــــدایا تو خودت غرق سعدت دارشان:) عــــــــــــــــــــــــــید و به همه شما دوستانم و ادمین های محترم تبریک میگم:)) انشاالله سالی خــــــــــــــــــــیلی خوبی داشته باشید:))
Vania
Vania
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
ازونجا که خانوما همیشه مقدم اند و آقایون شاید تازه به چهارراه برق رسیده باشن از خانوما شروع می کنیم: خانوم جان قزبان، خانوم ملی، خانوم محمدپور،خانوم زمانی، خانوم غلامزاده،خانوم جوادی،آسمانه، باران، پاییز، سلما، میترا، مهتاب، نیوا و مینو، پری سا، پریسا، برف، محدثه صنعتی، متین، مائده خواهر متین، محدثه شکفته، دریا(شیعه زاده)،اون یکی محدثه gh، دنیادیده، نیوشا، قضاله و فاطمه سادات و فاطمه( مشرقی) و تکتم،ریحانه(گلای خاله)، فرزانه(ف.ش)، ف. گ، فهیمه(خورشید بانو)،f.etemadi، زد.موسوی،مونا،ب.بابایی،راحیل،ترنسلیتور، نسیم، وصال،داینا،الهه، الی سلطانی،گیسو،سحربانو، سارا ، سحر.اس، سحرس(دکتر)،هاچی،معصومه، آتی، خانوم سالارحسن،همتا و شاهدخت،شکوفه، زهرا های سایت،اونیییزهارا،خانومای قاسمی،،آبان،مهدیس،مهلا،افسانه بانو، دختر آسمانی،مهسا،مهدیه،ام.نیک110،محدثه.وی، آرزو، عاطفه، فاطمه.ب،فاطیما ، خانوم خنداندلو....... دیگه یادم نمیاد..هرکی جامونده به بزگواری خودتون ببخشین. خب حالا آقایون:ادامین سایت آقایان نادری، وکیلی و موسوی. مستر ماشا،مستر ضیا، مستر فروزان، مستر سعید،مستر اخوان، مستر آتشروان، مستر خطیبی، مستر قوام، مستر محمد امین،مستر جلال، مستر آرشام ایرانی، مستر صفدری، مستر سونی، مستر جان برکف، مستر سرباز ولایت، مستر رادمهر،مستر خان، مستر کیانی، مستر میلاد، مستر MILAD، مستر ال.میلاد، مستر خاص، مستر خبازی، مستر قلی زاده،مستر خورسندی، مستر روشناوند، مستر علی007، مستر تفریحی،جناب حیدرپور،آقا کوروش، اقای محیی، آقای ردیاب،آقای تفریحی،جناب ولف،جناب زد.دادرس،مستر تنها، مستر نص، مستر پسر جهنمی، مستر، مستر حامد(داداش آقای ضیا)، مستر بهمنی، مستر ریاحی، مستر سلیمان حسنی،آقای مشیری، اقای چراغعلی و....و .. و.... همگی سال خوبی داشته باشین و این سال براتون مبارک باشه..
بهمن بهمني
بهمن بهمني
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
عيدتون مبارك :)
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخ کل می اندازین ؟؟؟؟ خخخخخخ ... عید شما هم مبارک :)))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخ ....عید شمام مبارک ، صدسال به این سالها ....
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
بابا حافظه!!!ما نیز ب شما تبریک میگوییم...سالی پربرکت براتون آرزومندم..
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
من بودم...:))))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
چی تو بودی سرباز ولایت جان؟ شفاف سازی کن ....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
کاربر ناشناس من بودم!!فک نمیکردم نیاز ب توضیح داشته باشه!!...:)))
Vania
Vania
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
باعرض پوزش اونایی که جا افتادن..مهلا،سرمه، ترمه،ریحانه(ariats)،لبخند انار،مستر گنجلو و مستر حاتمی(سیب موزخخ)..عید شما هم مبارک
Vania
Vania
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
تیام طفلکم که جا موند..عیب نداره مخصوص تبریک میگم به تی ام گل:)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سلام سال نو شما هم مبارک : )
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
:))))))))عید شمام موبارک:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
ممنون منم به شما تبریک میگم
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
ممنون عید شمام مبارک
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
اها اینجوری دیگه شکی باقی نمیمونه...........ممنون سال خوبی داشته باشی
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
تشکرات وانیا جآآآن :)) عید تو موبارک :)
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
شوما هم خسته نباشید : ))))) عید شما هم مبارک،امیدوارم سال خوبی داشته باشین.
م-نص
م-نص
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
سال شما مبارک:))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سرباز ولایت ....عیدت مبارک ...سلام از طرف من یادت نره ...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
عید تو هم مبارک جان برفکم!!!حتما منکه همیشه از طرفت سلام میدم!!میدونستی؟!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
بعله مرام و معرفت شما به ما ثابت شده ....خوش مرام....:)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
شرمنده میکنی داداشم....:)))))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
سلام به همه...نخست باید از آقا اشمهر عزیز تشر کنم...خب حالا عید و نوروز و سال نو رو که در تاریخ و فرهنگ در حال اضمحلال ریشه داره به همه تبریک میگم...نام بردن سخته چون میترسم کسی از قلم بیوفته ولی فقط از بعضیا که زیاد زحمت دادم بهشون تشکر میکنم...از رییسنا افسانه بانو که تحمل کردن بنده رو در این مدت و اگر هم کم و کاستی در تبلیغات بود شرمندم و همچنین ادمین بانو که در این مدت زیاد سوال پیچ کردم ایشون رو...در آخر هم واسه همه شما جیمی ها ای جمله رو به یادگار میگذارم : در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن،آنهایی شادند که آرام قدم برمی دارند برای زندگی کردن...امیدوارم امسال بهترین سال برای همه باشه
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
یه کم دیر اومدم اما سال جدید رو به تک تک بچه های جیم تبریک میگم،چون واقعا همه شماها مثل خواهر برادرام میمونین :))
:دی
:دی
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
aftabgardoon
aftabgardoon
٩٣/٠١/١٨
٠
٠
سال نو مبارک. امیدوارم سال خوبی پیش رو- داشته باشین.-