خانه انجمن یک انقلاب دیگر؟!
٨٠٧
١٣١
f_nietzsche

یک انقلاب دیگر؟!

یک انقلاب دیگر؟!

فراموش نکنید این تنها یک سوال است ؛لطفا با کمال خونسردی جواب دهید و دلیل بیاورید

به نظر شما آیا در ایران ما شاهد انقلاب دیگری خواهیم بود...؟؟؟

٩٣/٠١/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
من الان کاملا خونسردم حالا جواب بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟(بلیییییییییییییییییییییییییییی صد درصد مشاهده میکنیم مردم سرشون درد میکنه واسه بلبشو)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
هر انقلابی بلبشو نیست ....
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
الان شما خونسردین ؟؟؟:))))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
جانبرکف میدونم:) آره کامللللللللللل بابا ما رو چه به سیاست آقا میلاد خخخخخخخخ !!!
khan
khan
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
مملکت مملکت صاحب الزمانه، قبول... اصل نظاممون درسته، قبول... ولی می ترسم از اون روزی که دور نیست... اون روزی که مجبور باشیم برای بیرون کشیدن این دیار خوبیها از میون کثافت دوباره سنگ برداریم... می ترسم...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام منم ميترسم ولي اون جملات نخست...
khan
khan
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
داداش!! آقا! نقی! عباس! نگو!...
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ترجیح میدم سکوت کنم
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٧
١
چرا بعضی هامون ترجیح میدیم سکوت کنیم؟؟؟ چرا بعضی هامون میترسیم حرف خودمونو بزنیم؟؟؟مگه ازاد نیستیم حرفمونو بزنیم؟؟؟مگه اگه حرفمونو بزنیم قراره اتفاقی برامون بیافته؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١٠
٣
٠
یعنی شما آزادی می بینین تو این جامعه؟؟؟؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٣
٠
اتفاقا هاچ بانو منم منتظر همچین پاسخی بودم!!وقتی ما جرات نداریم حرفمونو بزنیم یعنی ازادی نداریم!وقتی میترسیم از حرف زدن یعنی ازادی نداریم!به نظر من اگه کسی داره بی ربط حرف میزنه خوب بذار حرف بزنه!مردم شعور دارن،فهم دارن،عقل دارن ،خودشون میفهمن که کی درست میگه کی اشتباه ...فقط در یک صورت حرف کسی میتونه فیلتر شه!! اونم وقتیه که حرف درستی باشه و به ضرر قشر خاصی!حرفی باشه که مردم رو آگاه کنه!این حرف باید فیلتر بشه...چون برنمیتابند بعضی!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
باهاچ موافقم:) آقامحسن زیادی به حرفاشون اعتماد دارن واین کاملا اشتباهه:|
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
١
٠
نه اتفاقا من با حرف آقا ی موسوی موافقم .... آزادی بیان فقط نباید یه ادعا باقی بمونه باید عملی بشه و ماها باید عملیش کنیم ....فقط نباید از حرف زدن بترسیم. گاهی همین حرف زدن یه تلنگر بزرگ میشه برای یه بیداری اسلامی و یه قدم سازنده ....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
١
٠
هه....خانوم بابایی این اعتماد نیست اعتقاده!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
مثلا حرف درستی باشه و به ضرر قشر پولدار! قشر 3000 میلیاردی! قشر پولدار فوتبالی... در این صورت حرف باید فیلتر بشه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٢
٠
آزادی بیان هست...جرئت بیان نیست...چون یه عده ای خودشونم به درستی حرفاشن شک دارن...بعله. آقای محسن ممنون.
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/١١
٠
٠
این نظر من بود حالا اسمش ه اعتقاد باشه یا اعتماد خخخخخخخخخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
١
٠
سلام محسن جان خوب ادله مياري...مرسي...عزيزان همين كه اين انجمن تاييد شده يني اينكه يخده اي آزادي هست
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١١
٠
٠
متاسفانه بحث آزادی نیست...اولا این که من از سیاست و اینا خوشم نمیاد و چیز زیادی ازش نمیدونم که بخوام نظر بدم.دوما الان اگه من با شما مخالفت کنم ناراحت نمیشین؟؟؟من ترجیح میدم باعث ناراحتی نشم....ولی راستشو بخواین خیلی از این انجمن خوشم نیومد.
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام...نه ما که ناراحت نمیشیم شما راحت باش
ali007
ali007
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
اره!!هستیم چون مردم....ولش کن میترسم بگم!!!!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام تا وقتي بترسي يني اينكه نيستي عزيزم...!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
هر چند حوصله بحث ندارم اما می گم!!! بله شاید در آینده دوباره شاهد انقلابی دیگر باشیم!چرا؟؟؟ خواهم گفت:به نظر شما چرا دین های مختلفی در جهان به وجود اومد؟؟؟مگر غیر از این بود که همه دین ها اومده بودند تا دین اکمل رو معرفی کنن؟؟خوب ...اما دین های مختلفی در جهان به وجود اومد چرا که وقتی بزرگان یه دین چند سالی رهبری می کردند مردم رو ،بعد اونهایی که کمی سست عنصر بودند می فهمیدند که رهبری بر مردم هم بد نیست! و به دهنشون مزه می کرد پس وقتی دین جدید میومد و اونها قرار بود کنار برن دیگه این مقام و منزلت به اونا این اجازه رو نمی داد تا از دین دیگه رو قبول کنن...حالا مثل ما مثل همون مردمه ،کسایی که قدرت به دستشون میرسه بعد که می خوان کناره گیری کنند دیگه با پارتی و هزار کوفت وزهر مار دیگه خودشونو میچسبونن به اون بالا و پایین نمیان!این باعث فقر،تضاد طبقاتی،ضعف فرهنگ و... در جامعه میشه و اونقدر ادامه پیدا میکنه تا وقتی که دیگه مردم از این بی عدالتی به داد بیان و انقلابی دوباره رو به وجود بیارن...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
ایول ...خوشمان آمد ....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
چه عصبانی ....ترسیدم ....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
کامنت دومیه با من بود؟؟؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
آره ....واقعا از اون جمله اولتون ترسیدم ....حوصله بحث ندارم و .... آخه شمارو اینجوری ندیده بودم کامنت بذارین ....
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
موافقم....انقلاب بعدی انشالا همراه میشه با حرکت امام عصرمون.
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام محسن جان ممنون كه نظر دادي...مونا بانو ايشالا
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
انقلاب دیگر ؟؟؟ جواب دادنش به معنی واقعی بصیرت میخواد ...که من دارا نمیباشم ....سکوت اختیار میکنم ....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
نتونستم خب سکوت اختیار کنم .....نظرمو دادم ....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
طبق گفته خودتون شما یا الان باید در عرض یکی دو ساعت بصیر شده باشین !یا اینکه خلاف حرفتون عمل کردین!!!خخخخخ ...اما از اون جایی که من شناخت نسبت به شما دارم محال ممکنه که زیر حرفتون بزنین !!!!!پس ورودتون رو به جامعه بصیران خوشامد میگم!!!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سکوت چرا دوست جان بر کف؟؟؟
 جان برکفم دیگه...
جان برکفم دیگه...
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آره خوب شناختینم ...زیر حرفم نمیزنم ....در این مورد هم باید بگم که از گفتن حرف حق هییییییچ ابایی ندارم ....که فک کنید شاید اولش ترسیدم بگم ....صرفا چون بحثشو دوس داشتم نظرمو دادم .... ازاین به یعد هم نخواهید دید که دو نظر متناقض از جان برکف صادربشه .. . خوشم میاد حواستون به همه چی هست ....
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام...سكوت كلاي عمومي است كه خيلي ها ازش استفاده ميكنن
s_khan
s_khan
٩٣/٠١/١٠
٢
٣
اگر غیرت الهی مان را از دست بدهیم چرا که نه؟. اگر آرمان هایمان از یادمان برود چرا که نه؟ اگر جامعه رنگ اسلامیتش ر از دست بدهد چر که نه؟ اگر شکم هایمان و هواهایمان رهبرمان باشند چرا که نه؟ تصور نکنید ما از سنت های الهی فارغیم. و وای بر آن روزی که جامعه حکومت باطل را بپذیرد وای...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٢
١
اشتباه نکنید ، انقلاب مترادف با بی غیرتی و زیر پا گذاشتن اسلام و سنت پیامبر نیست ....انقلاب سازنده راهکار زنده موندن اسلامه ....
s_khan
s_khan
٩٣/٠١/١١
١
٢
الان من متوجه نشدم منظورتو جان بر کف جان. ببین الان پرسیده شده ممکنه در ایران انقلاب بشه. تعریف من از انقلاب اینه یعنی زیر و رو شدن ارزش های عمیق در جامعه که به تغییر حکومت منجر میشه. حکومت یا حق هستش یا باطل. حالا چطوری میشه در یک حکومت که اساس حق و اسلامی دارد یک انقلاب زنده کننده ی اسلام انجام بگیره.؟ الان منظورت این هست که حکومت ما اسلامی نیست و حق نیست ؟ توجه کن که سوال جامعه ی ما رو مد نظر داره و من بر اساس مقدماتی که ذکر شد انقلاب در ایران فعلی رو معادل بی غیرتی اسلامی و رنگ باختن ارزش های اسلام میدانم. حالا شما منو روشن کن منظورت چی بوده.
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
الآن حکومت ما اسلامی هست ، ولی فقط اسما اینطوره چون کسی متاسفانه قانونمدار نیست که بخواد سنت پیامبر و ارزش های اسلامی رو بهش بها بده و به معنی واقعی کلمه عملیش کنه ....هرکی کار خودشو میکنه ... از نظر من انقلاب صرفا زیر و رو شدن عقاید و ارزش ها و حکومت اسلامی نیست که کاااملا تغییر کنه چون اسمش انقلابه ... نظرم اینه انقلاب سازنده باید رخ بده یعنی به همین ارزش ها و همین عقاید و همین حکومت فعلی بهاداده بشه و سنت زیر پا گذاشته نشه و قانون اسلامی صرفا در مرحله نوشته شده و پایگزاری شده باقی نمونه و بهش عمل هم بشه .... این خودش از نظر من انقلابه .... که مثالشم پایین زیر نظر آقای نادری عرض کردم . والسلام....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
جناب خان! توجه داشته باشین که نباید دل خودمونو فقط به اسم این انقلاب خوش کنیم!انقلابی اسلامی هست که نه از روی اسم بلکه از روی رفتارش بشه تشخیص داد اسلامی بودن رو!اگر یک سرچ کوچیک توی اینترنت داشته باشین خواهید فهمید که کشور عزیز ما!! رتبه های اول رو در چندین بخش غیر درست داره! چراباید ایران باید عنوان دار باشه در بد اخلاقی های اجتماعی؟؟چرا ایران باید حائز رتبه بالا در اعتیاد باشه؟؟؟چرا کشور اسلامی باید در بحث تکنولوژی مصرف کننده صرف باشه؟؟؟چرا وقتی ما رتبه اول در تولید علم در سطح خاورمیانه رو داریم اما وقتی نوبت به عملی کردن ایده ها میرسه رتبه ما 19 میشه؟؟؟!!!کشور اسلامی باید الگو باشه نه الگو پذیر...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقای موسوی به این دلیل در تولید علم رتبه اولو داریم اما وقتی حرف از عملش میرسه، وامیرسه که : اولا به ایده ها فقط در حد یه ایده (حالا یه نفر اومد یه چیزی گفت رفت) برخورد میشه ... و به نخبه ها و مخترعین کشورمون اونجور که باید امتیاز و بودجه ساخت و امکانات انبوه سازی داده نمیشه ...طرف 7 ساله داره جون میکنه الآن ایدش تو زیرزمین خونهش داره خاک میخوره ...چرا چون داره صبر میکنه و ایدهشو به خارج نمیفروشه ... که خودتون میدونید الآن جایی غیر از ایران واسه این ایده ها دارن سرو دس میشکونن ...کیه که به فکر باشه ...ولی در کل بانظرتون موافقم .
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
خیر . چون مردم ما .... هستند :)))
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
با بصیرت هستند :)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام مردم ما اگه بودن الان وضع ما اين نبود
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠١/١٠
٣
١
به نظر من سؤال خیلی کلی هست و برای پاسخش باید نوستراداموس باشیم. اما به طور خلاصه میشه گفت باید ببینم تعریف ما از انقلاب چیه؟ اتفاقاتی که در مصر و یا یمن افتاد یک رفرم ساده بود و انقلاب نبود. انقلاب یعنی زیر و رو شدن ساختارها و ایجاد ساختارهای جدید. مردم ایران در حال حاضر یکی از پیشرفته ترین قوانین اساسی دنیا رو دارند. پس اکر انقلاب کنند باید بتونن قانون اساسی بهتر از این بنویسند که اگر قرار باشه نظام اسلامی باشه بهتر از این نخواهد شد و اگر قرار باشه نظام سکولار باشه از نظر دموکراتیک در حد قانون فعلی میشه
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
٠
سلام...بله همين طور هستش كه فرمودين...در مورد انقلاب...ولي قانون اساسي ما پيشرفته هست ولي دوتا اشكال داره...نخست اينكه بشدت تمركز قدرت داره و ميدونيد كه قدرت زياد بشه فساد مياره و دوم اينكه خيلي از مفاد اين قانون اساسي اجرا نميشه
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
بله قانون اساسی هر کشور لازم الاجراست ...وقتی مفادش عملی نشه یعنی زیر پا گذاشتن قانون .... یعنی بالا آوردن فساد ... خوب اصل مطلب همینه دیگه باید قانون عملی بشه ...باید مجازات های سرپیچی از قانون هم عملی بشه ....که متاسفانه کیه که عمل کنه ...
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠١/١٠
٢
٠
اما سؤال اینه: آیا اساسا در ایرانی که باورهای مذهبی در اون ریشه چندین هزار ساله داره، امکان انقلاب (کودتا یا حکومتی که دست نشانده باشه منظورم نیست) توسط خود خود مردم وجود داره؟ به نظر میاد هم آره و هم نه... در حال حاضر سطح اصلی انتقادها از جمهوری اسلامی در دو سطح هست. یکی در زمینه اقتصادی و دیگر در زمینه مبارزه با فساد و بحث اجرای عدالت قضایی. برای همین هست که دهه چهارم انقلاب دهه پیشرفت و عدالت نامگذاری شده... جالبه که در حال حاضر بر خلاف بسیاری از نظام های دنیا سطح رضایت سیاسی مردم ایران به طور قابل توجهی بالاست. این موضوع در نصاب های شرکت در انتخابات و در مراسم هایی که به نوعی به حکومت مرتبط میشه قابل ملاخظه هست.
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠١/١٠
١
١
خوب در چه حالتی ممکنه مردم ایران انقلاب کنند// کافیه برگردیم به سال 57 و شعارهای مردم رو بررسی کنیم. /// مردم ایران تشنه عدالت هستند. گشنه و گدا نیستند. این مردم در تاریخ 200 ساله اخیرشون هیج وقت به خاطر آب و نون انقلاب نکردند. بلکه هر جایی حرکتی کردند در جهت اجرای عدالت بوده؛ ماجرای نهضت مشروطه، ملی شدن صنعت نفت و در نهایت انقلاب اسلامی پارادایم مشترکی به نام طلب عدالت و برابری داره... مهم ترین کاری که جمهوری اسلامی باید به طور جدی پیگیری کنه، سامان دادن به این وضعیت هست. اگر جمهوری اسلامی در این راه موفق بشه، تبدیل به یکی از بهترین الگوهای حکومتی میشه که دنیا به خودش دیده و مطمئنا الهام بخش برای تمامی ملت های اسلامی و غیر اسلامی // اگر جمهوری اسلامی در این راه شکست بخوره، دیگه باید ما با کلمه «ایران» خداحافظی کنیم. چرا؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١١
٠
١
درسته...ولي اگه جمهوري اسلامي شكست بخوره كه به نظر اين حقير شكست هم خواهد خورد بايد با جمهوري اسلامي خداحافظي كنيم
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
چرا فکر میکنین جمهوری اسلامی شکست خواهد خورد؟؟؟ توی دنیای کنونی چیز بهتری سراغ دارین؟؟؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام شادخت بانو چون جمهوری اسلامی آزادی و عدالت رو زیر پا گذاشته...تو کدوم کشوری مخابرات دست نیروهای مسلح افتاده...آیا این و خیلی موارد دیگه منافی آزادی نیست...؟؟؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
برای حرفتون مدرکی دارین آقای نیچه؟؟؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
سلام...از من مدرک میخوای"ن"...به یکی از شماره های شبکه های ضد نظام یه تک زنگ بزنید بعد منتظر باشید ببینید میان دنبالتون یا نه...!!!
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠١/١٠
١
١
سیاست اصلی ایالات متحده آمریکا به عنوان هژمون دنیا اینه که اجازه نده کشورهای بزرگ و مستقل در دنیا وجود داشته باشند. هر جایی هم که به نام دموکراسی دخالت کرده، کشور مقصد چند پارچه شده؛ برای نمونه می تونیم عراق رو مثال بزنیم که الان تقریبا به سه بخش شیعه، سنی و کرد تقسیم شده و ایالات متحده در صورت سرنکونگی جمهوری اسلامی هرگز اجازه نمیده کشوری مستقل به نام ایران باقی بمونه، ولو اینکه نوکری مثل شاه داشته باشه؛ ترجیح ایالات متحده اینه که ایرانستان باشه، یک کشور ضعیف با مشکلات و اختلافات فراوان قومی و مذهبی.... //// خوب ما وسط این معادله چه کاره ایم: ما بر طبق حدیث کلکم راع و کلم مسئول عن رعیته، باید دنبال اصلاح باشیم، اصلاح درون ساختاری، یک انقلابی امکان نداره به کمتر از مدینه فاضله قناعت کنه؛ یک انقلابی همواره منتقد وضع موجود و به دنبال بهتر شدن هست. ولی همیشه بهتر شدن به معنای عوض کردن ساختار نیست. انتفاقا ساختار جمهوری اسلامی و قانون اساسی اون یکی از بهترین ساختارها برای تبدیل ایران به یک ابر قدرت هست. هنر ماها این هست که چشم بینایی باشیم برای این حرکت و ساختار، اون رو از دورن بهترش کنیم. به اینکه کنار واستیم و بگیم لنگش کن! .... تمام!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
یاااااا ابرفرض .... چه همههههههه !!!! شما کامنت نذارید ...همه رو یه جا یه مطلب کنید ....خخخخخخخخخ ....سوء تفاهم نشه ...شوخی کردم .
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٠
٣
٠
حرفهاتون جالب بود عامه پسند!!!اما به نظر شما صرف اینکه اگر ما انقلاب کنیم کشوری به نام ایالات متحده نخواهد گذاشت که ما پیشرفت کنیم دلیل قانع کننده ای هست؟؟؟؟ایا وقتی شما توی یه کویر گم میشی به صرف اینکه ابی اونجا وجود نداره نباید حرکتی انجام بدی؟؟؟حرف شما اصلاح درون ساختاریه!اما بفرمایید وقتی یک فرد فاسد (کلی میگم منظورم کس خاصی نیست)زمامدار امور باشه،یا به طور کلی فساد بر طبقه بالایی جامعه حکم فرما باشه،اصلاح چگونه ممکنه؟؟؟ایا فردی که اصلاح رو به معنی کنار رفتن خودش میدونه اصلاح رو می پذیره؟؟؟صرف اینکه قانون ما قانون درستی هست کافی نیست بلکه نحوه به کار گرفتن قانونه که به اون قانون هویت میده.
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
سطح رضایت سیاسی مردم به این دلیل بالاست نسبت به کشورهای دیگه ، چون که میبینن در این برهه از زمان توی اکثریت کشورها جنگ و خون ریزی راه افتاده ولی کشور ما ( چشم بد به دور) هنوز به اون مرحله نرسیده ان شاء الله هم نمیرسه ...و اینکه انقلاب جایی رخ میده که اکثریت بپذیرنش و به خاطرش حرکتی بکنن ....بعدشم همه میدونن که بلافاصله بعد از 8 سال جنگ دفاع مقدس ایالت متحده با ما وارد انواع و اقسام جنگ ها شده ...از جنگ روانی و رسانه ای و ....بگیر تا بالا ....خوب حتما که نباید حکومت و قانون اساسی عوض بشه که بگیم انقلاب کردیم ...همین که جلو این جنگ های نرم رو بگیریم از راه 1.اطلاع رسانی 2. ایجاد بصیرت 3. همکاری با اقتصاد مقاومتی ( امام فرمودند : من نمیگویم خرید کالای خارجی حرام است ، بلکه برای بهتر شدن کالای ایرانی و حمایت از تولید کننده داخلی از کالای ایرانی استفاده کنید ...) خودش انقلابه . اقتصاد مقاومتی در مقابل تحریم آمریکا خودش یکی از راهکارهای جلوگیری از تاثیرات مخرب جنگ نرمه ....تحریم آمریکا هدف اصلیش ایجاد انحرافات فکریه به این روش که تحریم میکنه تا کشور دچار رکود و تورم و نابه سامانی اقتصادی بشه بعد ذهن مردم رو به طرف دولتمردان ایران منحرف میکنه تا اونارو مقصر جلوه بده ....اینو به عینه تو جامعه دارم میبینم ....
khan
khan
٩٣/٠١/١١
٠
٠
محسن تا حدودی باهات موافقم اما دلایل و برهانهایی که فرمودید به قول جناب نادری انقلاب به بار نمیاره...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
همونطور که گفتم حرفای جناب نادری جالب بود مستر خان!و حرف منم مربوط به حال کشورمون نمیشه!هنوز خیلی افراد درست کار هستند که جلوگیری میکنند از انحطاط نظام،اما اصل منظور بنده روند پیش رو بود که اگه به همین منوال ادامه پیدا کنه مسلما مردم بر نخواهند تابید فشارهای اقتصادی و فرهنگی و... رو در کشور! توجه داشته باشین که هر ملت استانه تحملی داره که خوشبختانه یا بدبختانه برای کشور ما این استانه تحمل زیاد هست !!!اما هنگامی که این استانه تخمل به حد نهایی خودش رسید انقلاب یا هر اسم دیگه ای که شما روش میذارین غیر قابل انکاره!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام محسن جان اون آستانه تحمل نیست من اسمش رو میذارم فرهنگ سیاسی استبدادزده و سرخورده...ملت ما از "فرهنگ سیاسی" بالایی برخوردار نیست واسه همین در انفعال به سر میبره
a_y
a_y
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
خیر
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
:|
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١٠
٠
٠
من اول از شما می پرسم : چی باعث شده که این سوال رو مطرح کنین؟؟؟ چی دیدین که همچین سئوالی به ذهنتون رسیده؟؟ اما پاسخ خودم: دو حالت وجود داره... یا انقلابی که ما رو به عقب برگردونه (چیزی که طرفداران غرب و ...به دنبالشن ) که اسمش انقلاب نیست و عقب گرد و پسرفته....یا انقلابی رو به جلو که من شخصا امیدورام با حرکت امام زمانمون همراه باشه...والسلام :)
s_khan
s_khan
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خانم الان انقلاب رو به جلو در شرایط فعلی یعنی چی؟ منظور شما اصلاحه ولی توجه کنید که داره میگه انقلاب
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
پس به نظر شما هیچ انقلابی جز انقلاب امام زمان رو به جلو نخواهد بود؟؟؟؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقای خان انقلاب رو به جلو گفتم دیگه...در واقع منظورم همون اصلاح شماس ولی یه چیزی بیشتر از اصلاح.....
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
انقلاب اسمش روشه ... انقلااااااب !!!! این که یه عده آدم غرب زده پرتوقع که چیزی از درد جامعه به هییییچ عنوان نمی دونن خودشون رو دلسوز جامعه نشون میدن و بعد دم از انقلاب و ...می زنن ، چیزیه که توی سیل مردم آگاه و با بصیرت ایران غرق میشه.
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
درست نیست که قشری از جامعه رو" یه عده آدم غرب زده پرتوقع" بدونیم!!!اگر همه افکار شما رو داشته باشند و به صرف منتظر امام زمان باشند که همه کارا رو درست کنه جامعه هیچ وقت رو به پپیشرفت نخواهد رفت!!اگر سران یک کشور مطمئن باشن که هر کاری دلشون خواست می تونن بکنن و مردم دم بر نخواهند اورد جامعه به قهقرا خواهد رفت!منظور من حال کشور به هیچوجه نیست اما من از اینده این مملکت اسلامی میترسم!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نه منظور منو اشتباه متوجه شدین طبق معمول!!! منظور من از اون یه عده آدم افرادیه که از بیرون دارن مردم رو میشورونن...اون عده ای که میخوان اتفاقات سیاسی داخل کشور رو به نفع خودشون مصادره کنن و سود ببرن...اونایی که تو فکر تکرار اتفاقات 30 سال پیش ولی در جهت عکس هستند....اونایی که همین الانشم تو فیسبوک به عکس رضاشاه کلی لایک میدن !!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خدا در قرآن گفته که خودش از قرآن محافظت میکنه....یعنی اینکه اسلام هیچ وقت تحریف نمیشه بلکه این جامعه اسلامیه که داره به تحریف کشیده میشه....یعنی درهر حالتی باز هم راه هدایت جلومون بازه ولی جامعه اسلامی به کسی احتیاج داره که دغدغه اش اجرای اون احکام باشه نه صرفا بردن در انتخابات و گرفتن کرسیهای مجلس و در نهایت هم به قدرت رسیدن. متاسفانه اینجور افراد کمتر تو جامعه دیده شدن.
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٠
٠
طبق معمول؟؟؟؟؟؟؟دست شما درد نکنه!!!خخخ تازه رسیدین به حرف من! منم همینو میگم قانون اساسی ما شاید خیلی کم مشکل داشته باشه،اما این قانون درست ایا درست هم اجرا میشه؟؟؟این حرفه منه،من نمیگم دو روز دیگه انقلاب میشه نه! من میگم راهو داریم کج میریم
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
١
٠
یه چیزو میخام به همه دوستای گلم بگم : دوستای من....به پیر به پیغمبر این آمریکا و غرب دلشون برای ما نسوخته.....بابا ما که به اندازه عمر یه ملت تجربه داریم و ازشون کشیدیم.....
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام...بله به نکته عالی اشاره کردی"ن" شادخت بانو...ولی ما هم نگفتیم که عشق غرب هستیم...همون طور که غرب دلش به حال ما نمیسوزه خیلی ها هم تو این مملکت دلشون به حال مردم نمیسوزه همونایی که نمیشه در موردشون حرف زد یا ازشون انتقاد کرد و خیلی وقته در یک پست سیاسی قرار دارن...همونایی که...
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
١
٠
دوستانی که در جواب سکوت میکنن : اگه ما سکوت کنیم ممکنه اون طرفی ها هوا برشون داره که صدای خودشون خیلی بلنده!!
hamta
hamta
٩٣/٠١/١١
١
٠
من قبلش یه روشنگری داشته باشم.... اگر نص صریح قرآن و دستورات واقعی اسلام در کشور ما اجرا بشه مطمئنا هرگزو هرگز چنین اتفاقی نمی افته... اما الان اون چیزی که داره اتفاق میفته بیشتر برنامه های توسعه غربیه نه اون چیزی که رهبر گفتن " پیشرفت اسلامی".... یه بخشیش یادگار قبل انقلابه که باید درست بشه یه بخشیشم نادانی و شاید بدخواهی یه عده است....اینم بگم که ان شالله به لطف خدا و زیر نظر رهبری داره یه کارهای وسیعی انجام میشه برای اینکه یه روز شاهد این باشیم که تمام قوانین اسلام جاری بشه...پس کمبود های الانو به حساب جمهوری اسلامی نذارین چون اون چیزی که الان در کشور ماست فقط اسمش جمهوری اسلامیه و تمام ساختار های باید یه رفرش حسابی بشن که قطعا زمان زیادی می طلبه و البته همت من و شما رو.... والسلام :))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
یه رفرش کامل نمیخواد .....البته نظر منه ....به همین عقایدمون پایبند باشیم . قانونمدار باشیم و عملیش کنیم خودش انقلابه دیگه ...نیست؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٢
١
خانوم همتا شما هم اشتباه برخی دوستان رو تکرار کردید!چرا نباید کمبود ها رو به حساب جمهوری اسلامی گذاشت؟؟؟منظورتون از رفرش چیه؟؟؟اگه برکناری برخی از مسئولین و سران هست مگر در همین انتخابات اخیر شاهد یه رفرش نبودیم!که برخی هم از فرط زیاد بودن رفرش اونو قلع و قم خوندن!!پس چرا شاهد تغییر نبودیم؟؟نه خانوم ما داریم راهو اشتباه میریم...
ُs-khan
ُs-khan
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خانم همتا من کاملا موافقم با شما. مختصر و مفید. ممنون
hamta
hamta
٩٣/٠١/١١
٠
٠
در بعضی ساختار ها رفرش کامل می خوایم... مثلا آموزش و پرورش.... یا بانک داری که به هیچ وجه اسلامی نیستن....
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام همتا بانو...تا وقتی در سیستم سیاسی (نه سیستم اجرایی که دولت تلقی میشه) رفرش صورت نگیره هیچ یک از مفاهیم آزادی و عدالت در جامعه پدیدار نخواهد شد
hamta
hamta
٩٣/٠١/١١
٠
٠
در ضمن تشکر انجمن خوبی بود این حرفا رو خیلی وقت بود دلم می خواس بگم :)
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/١١
١
٠
من یه نظری میدم خواهشا دوستان آزاداندیش و روشن فکر به بنده انگ نفهم بودن نزنن.برای من هیج فرقی نمی کنه چ اتفاقی میفته.از اول به سیاست کاری نداشتم،الانشم ندارم و بعدا هم نخواهم داشت گرچه خیلیا میگم زندگی بدون سیاست نمیشه و این حرفا اما من میگم میشه.نمیگم اطلاعات سیاسی ندارم،دارم اما ترجیح میدم تو ذهن خودم نگهشون دارم تا اینکه مجبور شم به خاطرشون بحث کنم،بحث هایی که میدونم تا قیامت هم به نتیجه ای جز دعوا نمیرسه.در این لحظه برای من هیچ فرقی نمی کنه کی قدرت داره،هرکسی هم که باشه و بیاد یه طناب خیمه شب بازی جدید میاره که باهاش ماهارو به بند بکشه،این وسط باید بدونی کجا نقش بازی کنه که فک کنن تو هم گرفتاریو کاری بهت نداشته باشن،بذار فک کنن احمقی.این حرفا به نظر خیلی چرت و پرته اما برای من چیزی جز واقعیت نیست.سیاست مثه سه گانه ی مکعب می مونه،از هر دری که بری بازم راه خروج نداره واسه همین ترجیح میدم چیزی رو پیشبینی نکنم،یه ضرب المثل هست که میگه سگ زرد برادر شغاله،مصداق بارز سیاسته تو تموم دنیا...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
چه مُبرهن !!!!
hamta
hamta
٩٣/٠١/١١
٠
٠
خیر من موافق نیستم.... اتفاقا باید بصیرت سیاسی داشته باشین.... نمیشه از سیاست کنار کشید چون شما دارین توی همین جامعه زندگی می کنین ... نون سر سفره شما مستقیما تحت تاثیر همین سیاسیته.... دین شما.... همه چی !.... اگر بخوایم با نظر شما نگاه کنیم پس اون حکومت موعود هم نعوذ بالله حکومت درستی نخواهد بود.... من شک ندارم که این نمی تونه نظر حقیقی شما باشه...:)
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/١١
٠
٠
حکومت موعود؟؟؟اگه حکومت موعود تو زندگی ما هم باشه اینجا نیست،خیالتون راحت.این نظر حقیقی منه
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/١١
٠
٠
دقیقا...منم نظرم همینه.سیاست به درد نمیخوره.دورش نچرخین !
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام اقای رادمهر...مرسی منم با شما موافقم ولی یه جایی بالاخره باید طناب های خیمه شب بازی رو قیچی کرد
s_khan
s_khan
٩٣/٠١/١١
٠
٢
اعصابم خورد شد. بحث رو به قهقرا بردید. الان من سرمو بکوبم به میز. چرا به سوال توجه نمی کنید.؟؟ واااااااااااای. چرا الکی هر کس برا خودش شاخه میزنه؟؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
٠
٠
به اعصابتون مسلط باشید ... لطفا....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/١١
٠
٠
ببخشید؟؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام...دقیقا...آقا به نظر شما آیا انقلاب دیگری رخ خواهد داد یا نه...سوال اینه
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نه فکر نکنم.....
سعید نایب
سعید نایب
٩٣/٠١/١١
١
١
در عین خونسردی باید بگم که سوالتون در جهت همون عکس پروفایلتونه.! صرفنظر از نیت سوالت هیچ سازوکار و نیرویی وجود نداره و نخواهد بود که بخواد یک انقلاب دیگه رو بوجود بیاره. (به نظر میرسه این سوالاتتون رو از شبکه های غیرمجاز اجتماعی مثل فیسبوک و.. گرفته باشید.)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
١
٠
جناب نایب علاقه هر کس در حیطه شخصی اون فرد هست و کسی حق نداره به خاطر یک تصویر اون فرد رو قضاوت کنه!پس احساسی قضاوت نکنید تا قضاوت نشید!!!اما در مورد دوم ،چرا سفسطه میکنید؟؟؟سوال از هرجا که میخواد باشه اگه شما ادله ای دارید که میتونه سوال رو نقض کنه ارائه بدید در غیر این صورت خودتونو از بحث کنار بکشید!(بخشید اگه کمی تند حرف زدم)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
١
٠
سلام...عزیزم من اصلا جز جیم عضو هیچ شبکه اجتماعی دیگه ای نیستم...و نظر شما هم محترم است...و ای کاش شما و امثال شما و کسانی که در راس قدرت سیاسی هستند به این نکته وافر بودند...ای کاش
سعید نایب
سعید نایب
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
با سلام خدمت آقای MOHI. اینکه شما میگین علاقه و سلیقه هر شخص به خودش مربوطه کاملا صحیحه و هیچ شکی در این مورد نیست اما این سلیقه وقتی ابراز میشه باید مطابق با یک اصول و چهارچوبی باشه. جهت روشن شد یک مثال بگم : شما دوست داری با هر نوع پوششی تو خونه خودت یا تو حریم خودت ظاهر بشی ه احدی هم نمیتونه به شما اعتراض کنه. اما اگر شما بخوای با همین پوشش تو جامعه ظاهر بشی قطعا هنجار شکنی کردی و مرتکب جرم شدی. یا یک مثال دیگه بگم : ممکنه یک خانمی بخواد با هر نوع پوششی تو جامعه ظاهر بشه، به نظر شما این مسئله منطقی و عقلانیه.! متاسفانه ما نتونستیم مرز بین این مسائل رو روشن کنیم. این دقیقا معنای لغت "اباهی گریه". درباره مورد دوم هم باید بگم که بهتره جنابعالی تعریف واژه سفسطه رو مجدد مطالعه کنی.! این که گفتم هیچ نیرویی نمیتونه این انقلاب عظیم رو حذف کنه کجاش سفسطه.! من خواهش میکنم ،عاجزانه هم خواهش میکنم اگر در مورد موضوعی قراره صحبت کنیم ویا تبادل نظر کنیم ابتدا شناخت نسبتا کاملی از موضوع داشته باشیم بعد بخوایم این موضوع رو به اشتراک بذاریم.
سعید نایب
سعید نایب
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
من در راس هیچ قدرت سیاسی نیستم و نخواهم بود. اینها هیچکدوم دلیل نمیشه که ما راهمون رو کج بریم.
سعید نایب
سعید نایب
٩٣/٠١/١٧
٠
٠
درضمن جناب mohii جنابعالی اگه اعتراضی داری و نظری داری نظرتو شفاف و صریح بگو تاماهم بدونیم موضع رسمی شما چیه.! اگه شما به معضلات اجتماعی و اقتصادی انتقاد داری به هیچ وجه نمیتونی با اسلامیت حکومت ما گره بزنی ، اگر هم برای شما شبهه ای درست میشه که نتونین درک کنید اینقدر منابع و مستندات داریم که راحت میشه جواب شبهه رو پیدا کرد. دوست دارم بدونم موردی بوده که دین و مذهبت برات دست و پا گیر باشه.؟ اگه هست بفرمائید تا در موردش صحبت کنیم. ( اینکه آدم فقط بدنبال انتقاد و طرح سوالات واهی باشه کمکی نمیکنه.)
S_khan
S_khan
٩٣/٠١/١١
٠
١
در کل کاملا من با آقای نادری موافقم. آقای محیی و جان بر کف هم اصلاح رو با انقلاب اشتباه گرفتند. در ضمن معتقدم نگاه آقای محیی کاملا محدود و سطحی بود. با تشکر
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
١
٠
اگه واقعا نظر من سطحی و محدود بود من ترجیح میدم دیگه حرفی نزنم!!!ولی از کسی که یک نگاه رو نقد میکنه انتظار میره خودش یک دیدگاه جامع ارائه بده!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١١
١
٠
آقای خان ....من اشتباه نگرفتم ...اتفاقا نظرمو دادم کامل و جامع ولی مث اینکه زیادی بوق دار بوده ...تایید نشده .... بعشم شما میتونید نظر بدید ما فیض ببریم ..... مال ماکه مورد دار بود .... دیگه چه کنیم ...سکوت اختیار کریم همه معترض شدن .... نظرمونو گفتیم نصف و نیمه منتشر شد .... ما که نمیدونیم چیکار کنیم .... ولی با این قسمت حرفتون کاملا مخالفم به چه دلیل نظر آقای موسوی محدود بود ...اتفاقا بین نظرات مختلفی که خوندم از همش جامع و کاملتر بود ....
A_K
A_K
٩٣/٠١/١١
٠
٠
بلی....
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/١١
٠
٠
نمیدونم اما احتمالش یه کم هست.
کاربر چراغ خاموش
کاربر چراغ خاموش
٩٣/٠١/١١
٠
٠
بلوا، آشوب و کودتا شاید ولی انقلاب نه ...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام...کودتا که به هیچ وجه از آنجایی که کودتا به وسیله ی نیروهای مسلح انجام میشه و تمام نیروهای مسلح زیرنظر یک نفر هستند این احتمال تقریبا صفر هستش ولی به نظر شما آنانی که شاید بلوا و آشوب درست کنند با چه مقاصدی به این کار دست خواهند زد...؟؟؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقای محسن یعنی شما میگین مشکل از جمهوری اسلامیه؟؟؟؟ اصل جمهوری اسلامی منظورمه ها...نه چیزی که فعلا تو جامعه ما هست.
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
١
٠
نه بانو اصل مشکل نیست!افراد هستند که مشکل اند!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠١/١١
٠
٠
جمهوری اسلامی بهترین نیست.....ولی فعلا تو دنیای الان از همه چی بهتره به نظرم....وظیفه ما اینه که سعی کنیم به بهترین نزدیکش کنیم..
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام...فکر نکنم با نام دین بر مردمی حکومت کردن اما در عمل احکام دین اجرا نشود کار درستی باشد
hamta
hamta
٩٣/٠١/١١
٠
٠
آقای محسن اگه منظور شما اینه که نص صریح قرآن و اسلام کارآمد نیس برای اداره جامعه و چیزی به اسم " جمهوری اسلامی " واقعی کار آمد نیس که من دیگه هیچ حرفی با شما و این انجمن ندارم....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٢
١
خانوم همتا اگر شما توجه کرده بودید به کامنت های بنده من به هیچ وجه اصل قانون رو زیر سوال نبردم!هرچند که بابعضی از مفاد شاید مشکل داشته باشم به نظر من قران هیچ وقت اشتباه نمیکنه این ما هستیم که باید با توجه به زمان،توجه داشته باشید"زمان"قوانین رو تفسیر کنیم همونطور که برخی قوانین که در نص صریح قران اومده الان اجرا نمیشه مثل سنگسار،مثل قطع ید!حرف من اینه که قانون تا حدود زیادی بدون مشکله ولی این مجری قانونه که مشکل داره.
hamta
hamta
٩٣/٠١/١١
٠
٠
ولی اگه نظرتون این نیست ( انشالا که همین طوره ) منم میگم افراد مشکل دارند.... ولی مسیر درسته... دقت کنید که جمهوری اسلامی مسیر درستیه... اون چیزی که الان تو کشور ما هست جمهوری اسلامی واقعی نیست.... حداقل بیست سال دیگه زمان می خواد برای رسیدن به کلمه واقعی اسلام و جمهوری.....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١١
٢
١
خانوم همتا من ترجیح میدم دیگه بحث رو ادامه ندم!فقط یک سوال اگه ما داریم مسیر رو درست میریم چرا به نتیجه درستی نمیرسیم؟؟؟ چرا شما تناقض گویی میکنید؟؟؟حرف شما مثل اینه که ما یک ماشین داریم ولی راننده ماشینمون ناصالحه و راه رو درست نمیره اما در مجموع مسیر حرکتی ما درسته!!!!!یا اینه حرف شما در غیر اینصورت منو روشن کنید.ممنون
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام:چراکه نه.مگه بعدازانقلاب موقع تسخیرلانه جاسوسی امام نگفتند این انقلاب دوم بود؟شایدهمچین اتفاقاتی دوباره بیفته.متشکرم ازطرح موضوع
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
شاید باشیم.با این اوضاع شاید 10 سال دیگه دوباره بجنگیم. الان اسراییل داره همه کشور هارو نابود نمونه اش همین سوریه. من می دونم ایرانیان جلو شونو می گیرن ولی شاید یک جنگ کوچولو بشه
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
سلام...ببخشید موضوع انقلاب است نه جنگ...!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
دخترخاله ام میگه : بلیا احتمالا 10 سال دیگه *:) *:/
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/١٣
٠
٠
نه ... ما آرزو داریم خخخخ
hamta
hamta
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
ببینین من اصن به دولت و سران مملکتی کار ندارم.... من خودم از منتقدین همین دولت و اینا هستم.... منظور من از مسیر درست شخص رهبری هست ولی مسئله اینه که خیلی ها تو این مملکت دارن بر خلاف نظر رهبری کار می کنن و شعار میدن... من معتقدم اون جمهوری اسلامی کهمد نظر رهبر و امام رحمه الله بوده چیزی هست فراتر از تصورات ما خوب ... ولی الان حتی 10 درصدشم در کشور ما محقق نشده....
hamta
hamta
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
ما قاون اساسیمون مشکل زیاد داره.... مسئولینمون فراوون مشکل دارن... ساختارهامون در خیلی موارد فراتر از داغونن.... ولی اصل قضیه اینه که اون چیزی نیست که مد نظر امام بوده.... همه چی باید تغییر داده بشه... ولی راهش انقلاب و اینا نیست....
مهسا_
مهسا_
٩٣/٠١/١٢
٠
٠
نه خیر
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٤
٠
٠
سلام به همه از تمام کسانی که نظر دادند تشکر میکنم و خیلی ممنون که محترمانه نظر دادید و محترمانه نظرات یکدیگر نقد نمودید و از این بابت بنده به مقصود خویش دست یافتم...مرسی
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٤
٠
١
اما خدمت تمام دوستان عرض کنم که بنده یه حرفی زدم که درست بود اما پاییز بانو تایید نکرد"ن" اما همین حرف در تخته تایید شد...!!!لذا بنده از این بابت برای خودم و یه کل به نام جیم متاسفم
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
سلام دیر اومدم!...میتونم نظرمو بدم؟..کسی صدامو میشنوه؟!!!....الووووووووو.....کسی نیس؟....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠١/١٦
٠
٠
کامنت من کو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!.............کجاش بووووووووووووووووق داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
translator
translator
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ان شاالله این انقلاب به دولت امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف متصل بشه
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
همیشه کشورهای در حالِ عبور از سنت به مدرنیته، چنین چالش هایی دارند... آیندگان قضاوت میکنند، صبور باشید برادرها خواهرها... .