خانه انجمن هفت سین شغل من !
١٣٢٨
١٢٠
mr_khas

هفت سین شغل من !

هفت سین شغل من !

هفت سینتو با توجه به رشته تحصیلیت یا شغلت بچین ، مثلا من که عمرانم هفت سینمو این جوری می چینم : سیمان ، سنگ ، ستون ، ساروج، سقف ،سیلت ،سوزن ویکات

هفت سین رشته یا شغل شما چیا هست؟

٩٢/١٢/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
پرستاري:)) سر پرستار/ سرنگ/ ست پانسمان/ سرم/ سر سوزن/ ست سرم/سفكسيم
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
وای چه هفت سینی:((
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
چه كاره مگه/ خيليم خوبه/ تازه ساكشن رو هم از قلم انداختم
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
منظورم شغل شریف و دوس داشتنی پرستاری نبود!من خودم پرستاری خیلی دوس دارم!!! منظورم این بود که خدا همچین هفت سینی دم عیدی نصیب هیچکس نکنه:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
سنگ کلیه هم هست خخخخخخخخخخخخخ
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٦
٢
٠
هفت "ُسیــــــــــن" ما مهند"سیــــــــن" متالورژی: ســـــرب،ســــــــیلسیم،ســــــــلنیم،ســــدیم،ســـــــزیم،صفا و صمیمیت...:))))))))))))
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
صفا و صمیمیت...........سین کم اوردی از دنیا دیده قرض بگیر
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
ادبیات فارسی میخونم...سخته بخوام هفت سین رشتم رو بچینم :|..اممممممم........:سفرنامه ناصر خسرو ، مرحوم سپهری:| ، سیمین دانشور...بازم : :|...سهراب پسر رستم :) ، کتاب سووشون، سعدی ، سندبادنامه ی منظوم رودکی .
ati
ati
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
اورین برا ادبیاتی یا چید برم برا خودم بچینم
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
هفت سین معماری:سایت پلان،سر انگشتانی هنرمند!!!سر و کله زدن باشهرداری!!!سرک کشیدن به کارای معمارای بزرگ!!!!ساطور،جهت درامدن از خجالت کارفرما!!!سوسک،جهت شادی و فرح در حین انجام کار!!!(به این صورت که سوسک را درون کشوی میز منشی قرار داده و نتیجه را مشاهده کنید!)،سینا !!!! وجود همکاری چون او به اجبار نیاز است!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
سر انگشتان هنرمند....!!!! اوهوء ...خخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
اوهوء؟؟؟؟؟؟؟؟چشه مگه؟؟؟؟؟؟؟؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
نه دیگه چون «چش » نیست گفتم ... این که شما گفتید سرانگشت بود ... اونم از نوع هنرمندش!!!!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
رشته ما كشاورزي (^_^) هفت سين مونم ، اوووووووووووه طويل (^_^) مثلا قرار به گل باشه : سانسوريا،سيكلا من ،سنيگونيم ، سرخس برگ خنجري، ستاسيوس ، سينرر، سيكاس و و و و....
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
سرخس برگ خنجری :))))....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
از لحاظ آفات وامراض بخوايي، ميشه : سن، سوسك، ساس ، سفيدك ، سيمفيلاي باغي ، سفيد بالك ها، ساقه خوار ها و و و....(^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
از لحاظ گياهان داروئي بخواي ، ميشه : سدر، سنب الطيب،سلمه تره ، سياه دانه ،سورنجان ، سماق، سنا و و و ...(^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
از لحاظ درخت بخوايي، ميشه : سروناز، سيب ، سرخس،سپستان،سرخدار،سرو خزنده، سياه تلو و .... (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
اوووم از لحاظ سم واينا ميشه : سایپروکونازول ، سولفور، سولفات مس، سيتون،سوميسيدين، سيديال ، سان مايت و ... (^_^)
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
چقد سین داره رشته شما!!!!!!!!!!...روی همه رو کم کردی:))))))خخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
هاااااااااا...همه اینایی که گفتین یعنی چی؟
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
شما هفت سین نچین واسه رشته ت.............دنیا سین بچین .........هر چی سین بوده اومده جمع شده تو رشته ی شما گویا؟!من خودمو کشتم هفت تا سین از شغلم یافتم بعد شما...............خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
وقتي ميگم "اووووووووووووووه طويل" يعني همين ديگه :)) تازه اين يك دهمش هم نيست... بخوام از آز دام وخاك و فيزيك و.... رو هم بگم كه ديگه ،اوه :))
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
حقوق >> سفته و سند . سوء نیت . سرقت . سوگند . سنگسار . سقط جنین . سمحاق . سهم الارث :دی
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
چه هفت سین خشنی :/
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
چقدر رمانتیک............خخخخخخخخخخخ
باران
باران
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
خیلی خوب خخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
ساختمان / سيمان / سنگ / سايت / سقف كاذب / سكشن/ ستون . سال خوبي رو براي همگي ارزو مندم :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
ســـیـــم ، ســـیـــم چـــیـــن ، ســــر ســیــم ، ســـیـــم لـــخــت کـــن ، ســــتـــون بــــرق ، ســـــلــــف ، ســـیــــم پـــیــــچ :)
s_a
s_a
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
ها همینی که ایشون گفتن خوبه :دی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
رشته برق همینه دیگه :)) خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
سنگ.......سیلت........سازند.........سنگ بری..........سنگ شکن......سوریان.......سرسیت
ati
ati
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
هفت سین خیاطی:سوزن ..سوزن نخ کن..سنجاق..ساتن...سرقیچی.ست خیاطی..سوزن ته گرد..سال نو مبارک
admin
admin
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
مهندسی برق (قدرت)=== سیم؛ سلف (القاگر)؛ سولار؛ سر کابل؛ سیستم حفاظتی؛ سیستم مدیریت و کنترل، سیستم تولید
s_a
s_a
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
:| باشه خب این بهتره! :|
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
:)) ... از اونجایی که من هم برق کنترل می خونم و کنترل هم یکی از زیر شاخه های قدرت ، من با آقای نادری موافقم خخخخخخ ... یه سوال : سولار چیه ؟؟؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
گمونم سولار همون صفحات خورشیدی باشه حمید جان !
Niva
Niva
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
سیتوپلاسم / سلول / سرخرگ / سیاهرگ / سیستماتیک گیاهی / سانتریول / سیناپس
admincheh
admincheh
٩٢/١٢/٢٦
٣
٠
ادمینی=سرگیجه؛سعه صدر؛سووت (آیکونش)؛سرو کله زدن با کاربران بی اعصاب گاهی؛سر قیچی کردن نظرات خخخ,ســبر خخخ،سوتی دادن بقیه رو جمع و جور کردن !خخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
خخخخ
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
....:)))))))))))))))))))))))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
خخخخخخخ
ati
ati
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
سبر؟؟؟؟چی هس
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
خخخخخخ اون جمع کردن سوتی رو واسه من زیاد انجام دادی خخخخ
باران
باران
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
خخخ خیلی هم خوب
Niva
Niva
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
:)))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
ادمين بانو شما كه سرقيچي نميكني"ن" از بيخ و بن ميزني"ن"
Paeez
Paeez
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
سبر همون صبره در طی دوران ابدال شده به سبررر خخخ:)سرعتو یادم رفت:)اقای نیچه خخ ما هرس می کنیم کلن:)
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
سرنگ .... سمپلر .... سر سمپلر خخخخخ.....سورفکتنت ..... سلول بنیادی.....(فکر کن سلول بنیادی بذاریم سر سفره خخخ ) ... سوراخ مگنوم در جمجمه .... سیاتیک ....خخخخ
hamta
hamta
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
ساکشن... سوند... سطح اکلوزال...سمان رزینی... سایش دندانی... سیم ارتودنسی... سارکوم کاپوسی.... سال نو همه مبارک از نوع دندان پزشکیش:)))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
این ساکشنو خیلی شنیدم نمیدونم چیه، میشه بگین چیه؟
hamta
hamta
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
والا تو شغل ما یه وسیله است که برای تخلیه آب دهان بیمار کاربرد داره ولی تو پزشکی تعریف دیگه ای داره.
Paeez
Paeez
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
شیــــــــــــــــــــمی جـــآن ما:))) سه پــآیه ||ستون تقطیر||سردکننده(مبرّد)||سیلندر مدرج(همون استوانه یا مزور)||سانتریفیوژ||سدیم ||سیلیسیم!
fahime72
fahime72
٩٢/١٢/٢٦
٢
٠
روانشناسی:) سایکولوژی، سایکوتیک،سایکوز،سایکوپد،سرخوشی،سوءظن شدید،سندرم دان:))))))))))))))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
پس ساديسم چي : ((
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
مخابرات : سیم کارت -سیم مس - سوله - سوئیچ -سر سیم -سالن mdf -سم کارت -
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
سم کارت با سیم کارت فرق دارد ایا؟؟!!!!!! :|:|:|
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
برار جان این سم کارت چیه دیگه؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
ینی نمی دونی میلاد؟؟؟همشهری تویه هااا!!!!سم کارت یه کارته که باهاش میشه سَم خریداری کرد!!!مثل کارت سوخت!!!خخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
واقعا مچکرم از توضیحت............
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
سم کارت یه چیزیه مثل سیم کارت که توی دستگاه های پوز سیار میذارن :))
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
همشهری جان زیر سیکل بگو ملتفت شم خو............پوز چیه؟ اصن کار این سم کارت چیه؟
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
دستگاه کارت خوان که توی مغازه ها میذارن میگن پوز. اگه بی سیم باشه باید به جای خط تلفن یک سم کارت بذاری داخلش .
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/١٢/٢٦
٢
٠
خبرنگاری : سوژه / ستون / سر مقاله / سردبیر / سرویس / سو تیتر / سعید برند! خخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
سعید برند؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
ستون مال ماست خانوووووووم تحریف نکنین لطفن خخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
رییس :| این چه آوتاریه خخخخخخخخخخ
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
آواتارم خیلی هم خوووووووووووبه خخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
میذاری وسط سفره العان ؟ خخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
سعید برند ؟؟؟ خخخخ...ینی واقعا .. خخخخ :)))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
ایول :))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
سلام...حلالت دداشنا سعيد برند رو خوب اومدي
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
شغل که ندارم ولی دلم تنگه واسه سایت
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
سرنگ .. سوزن .. سرماخوردگی...سمپاتیک .. سردرد .. دکتــــــر "ســــــــــــــآزگار" ... سابـــــــ اسکاپولار
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
تو هفت سینتون دکتر سازگار میذارید ؟ جا میشن ؟؟؟ خخخخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٦
١
٠
هه هه هه دم شما گرم با این انجنم(اقا به جون خودمان این هه هه هه ندای خنده س) هفت سین من :سیخ . سنجاق . سرپاسیار . سرهنگ . سرب . سیگار . سلول
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
ای ول چقد سیخو سنجاقت جور شدن خخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
ایول؟؟؟ وای وای وای ...........بلا به دور
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
توی اتاقم برف می باره ، سر سبزی این سفره بی مرزه من هفت سین سالمو چیدم : سرسام ، سرما ، سوز ، سگ لرزه........:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
این شعر مال کیه؟؟؟؟...عـــــــــالی بـــــــود :)
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
از حسین غیاثی:)
khan
khan
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
من که هفت سینمو گفتم یه بار...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
ایول دم همه گرم خیلی خندیدم :))
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
خب اینو بچه های مربوط به تجربی میفهمن.........سارکولم......سارکوپلاسم.. ...سالمونلا.......سیانوباکتر......سفت......سلول........سندروم.... ...سیتوکینز........سنتز.......ساکارومیسزسرویزیه.... .....سرخس......سانترومر.......سیتوزین.... ..سویه........ساکارز......سمپاتیک........هنوز بگم یا بسه؟؟؟!!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
اووووووو یکی ایشونو از برق بکشه!!!گفتن هفتا نه شونزده تا!!!
رادمهر
رادمهر
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
تو رشته ی تجربی که شما واسه هر حرفی تو حروف الفبا هفت تا که هیچی هزارتام میتونی کلمه پیدا کنی.یکی از چیزایی که تو ذهنم مونده و ازش خاطره دارم و خاطرشو تو جیم نوشتم این کلمست:ساکارومایزس سروزیه:))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
هعییی:( منو یاد مشقتای دوران کنکورو دبیرستان انداختین ،زیستو چقد خوندیم چی فک می کردیمو چی شد، ولی خب خدارو شکر راضی ام از رشتم
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
خوب فعلا رشته ی ریاضی :)))))) ===>> سوال، سیگما ، سینوس ، سه تایی فیثاغورسی ، قضایای سیلو ، سهمی ، سه تایی مرتب :)))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
خخخخ..منم همین :دی :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
سیمای نوزاد...سیسمونی...سرنوشت...سبز پوش...بقیشو میگم بعدا:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
ادامه شو باید با درسامم بنویسم گویا!سمیولوژی...سیتولوژی...سرخی پوست نوزاد...
A_Kh
A_Kh
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
ببخشید اما من برای رشتم،هفت سین ندارم :))
باران
باران
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
پژوهشگری علوم اجتماعی : سرمایه اجتماعی ، سبک زندگی ، ساختارگرایی ، سرمایه فرهنگی ، سرمایه داری ،سوسیالیسم ، سن سیمون ( این اخری نظریه پردازه ) خخخ
باران
باران
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
خیلی ایده جالبی بود :) باریکلا مسترخاص
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
خواهش میشه :))))))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
مصطفی منم که تقریبا باهات هم رشته ام همینارو میذارم دیگه خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
خخخخخ خسده نشی داداش ؟ :دی
maede
maede
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
هم رشته ای های من یاری کنن لطفن! :| از درسام یه سین بیشتر یادم نیومد اونم سطوح منحنیz!شیش تا دیگه راهنمایی کنین! D: ایول!انجمن خوبی بود.جوابای بچه ها جالب بود :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
خسته نباشین شما: )))))
maede
maede
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
سلامت باشین D:
رادمهر
رادمهر
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
خب من مال رشته ی مدیریت رو باید بگم الان!...سازمان و مدیریت-سیستم های خرید،انبارداری و توزیع-سیستم ها و روش ها-سیستم های اطلاعاتی مدیریت...خب بیشتر نداره دیگه مدیریت.ولی اون رشته ی دیگم بیشتر داره:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
از من نپرسین که حالتون به هم می خوره......
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
سرو کارتون با چیه مگه؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
هفت سین مدیریت مالی:سود انباشه، صورت حساب مالی!، سند ، صاحبان سهام!، سود و زیان،سرمایه، صندوق / ببخشید ص هم توشون بود، البته اصل نیته خخخ عید همگی پیشاپیش مبارک ، انشاا... سال عاری از گناه و پربار و خوبی داشته باشید، :*) همگی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
ستاده ونهاد :)‌ سازمانهاي پولي وم الي :) سيستم هاي اطلاعاتي پولي، حسابداري (^_^)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
سلام: عکسشو گذاشتم انشاا...که بزودی منتشرشه ممنونم .متشکرم گرامی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
من دیگه بچه ها اون بالابالاها چیدنش *:)
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
ما رشته نداریم:| از چی بگم؟؟
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
داروسازی...سالبوتامول-سالیسیلیک اسید-سدیم کلراید-سلنیوم سولفاید-سرم-سفکسیم-سفالکسین
bahareh22
bahareh22
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
من هفت سین رشته آیندمو بگم عایا؟؟یا وقتی که رشته دار شدم بیام نظر بذارم؟؟خخ:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
خخخ رشته آیندتان آرزوست ... خخخ همون رشته آیندتونو بگید ...
bahareh22
bahareh22
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
اون رشته که شما میگین هدف والامه وآرزوی شدنی که لازمه اش تلاش و توکل به خداست:)) ولی من منظورم رشته دبیرستانی بود که واسه تجربی میشه:سلول،سانتریول،سیتوپلاسم سلول،ساکارید ها،سیتوزین،سلولز(به عنوان سبزه:دی)،سلولاز.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٧
١
٠
مکانیک: سیلندر--- سوپاپ---- سلونوئید---- سیکل استرلینگ---- سنسور--- سوپر شارژ---- سرسیلندر!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
به به مكانيك :) و مهمتر از همه سوخت (^_^) و من كشته مرده اصطلاحات مكانيك خوردو ام مخصوصا ياتاقان :)))) شاتون :))) خاطره ها دارم ازش (^_^)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
میل لنگ!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٢٨
١
٠
سلام...آقا من ديشب تا اومدم هفت سين علوم سياسي رو بنويسم برق رفت ولي خو الان مينويسم : )) هفت سين ما علوم سياسي ها : سياست سكولاريسم سرمايه داري سوسياليسم سقراط سيايت خارجي سرلشكر زاهدي :) البته ساديسم هم ميتونه باشه خب...!!!
bahareh22
bahareh22
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
سرلشکر زاهدی!خخ
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ساکاراز.سلولوز.سلول،سیتوپلاسم.ساکارومیسز سرویزیه(مخمر).سارکولم(یه نوع پوشش تار ماهیچه).سنگدان!!!!:/...اینم هفت سین از نوع رشته ی تجربی:|(هفت سینه داریم ما:|:|:|)