خانه انجمن دلهامونو خونه تکونی کنیم!
٦٣٣
١١٢
ali007

دلهامونو خونه تکونی کنیم!

دلهامونو خونه تکونی کنیم!

با شروع خونه تکونی باید دلامون رو هم خونه تکونی کنیم، از اینجا دوست دارین با کی صحبت کنین و از اون عذر خواهی کنین؟؟؟

٩٢/١٢/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
فم نمیکنم کسی رو ناراحت کرده باشم یا کسی ازم کینه ای به دل داشته باشه :)....ولی خوب همینجا از هرکی از من ناراحته میخوام منو ببخشه :)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
:))
khan
khan
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
ما که خانیم... ما باید کسانی را ببخشیم... می توانیم هم نبخشیم چون خانیم... ولی مرام و منش و بخشندگی و کمالات و رحمانیت ما شامل حال تمام دوستان می شود و ما همگیتان را بخشیدیم...(این بخشش شامل مالیاتتان نمی شود...مالیاتها سر جایشان هستند)
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
ایول خان خخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
من همیشه عکسِ شما و آقای کیانی رو قاطی می کنم! خیلی شبیهِ! مسئولین لطفا رسیدگی کنن!!
khan
khan
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
مخلصم کیانی جان...
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
خخخخ!!!!!!!!ماشالله خان:)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
دوستان عزیز تو این سالی ک داره میگذره..اگه دلتون رو شکوندم...اگه حرفی زدم..اگه برخورد بدی کردم..اگه تیکه انداختم..اذیتتون کردم.. بسیار کار خوبیییی کردمممم.میخواستم بگم تو سال جدید هم برنامه همینه!!!....
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ خیلی باحال بود ولی بخشیده نمیشه خخخخ
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
چه برنامه هایی باحالیی.. ماکه ‍‍‍‍‍‍بایه هستیم اساسی
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
خخخخخخخ.......خیلی هم عالی:)
A_Kh
A_Kh
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
راستش من تا حالا کاری نکردم که بعدا پشیمون بشم،اما اگه قرار باشه عذرخواهی کنم فقط از خدا عذرخواهی میکنم،چون بهم زیاد کمک کرده اما هنوز نتونستم جبران محبتای خدا رو بکنم.
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
:))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٢٤
١
٠
تو جیم که والا من کسی رو نرنجوندم از خودم اگه کسی بوده بیاد بگه تا منم رسما ازش عذر خواهی کنم////ولی خب بودن ادمینها و کاربرای که من رو رنجوندن تو این یک سال عضویتم
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
واسه چی شما رو رنجوندن؟؟؟ :|
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با شما باید ساعتها به بحث نشست سر همین قضایا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٢٥
٢
٠
اقای م نص اگه شما رنجیدین/پس من عذر خواهی میکنم...
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
نرنجیدم.................باید باهات ساعتها بحث فلسفی بکنم
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
من کسی رو ناراحت نکردم...خوشبختانه این قدر هوای دلمو داشتم که گرد و غبار نشینه روش///دلمو خیلیا شکستن ولی خب موقع دل تکونی اونام میرسه ایشاا......ولی از همینجا از دوستان جیمی کلهم اجمعین عذرخواهی میکنم اگه ناخواسته کسی رو ناراحت کردم.
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
تو عزیز مایی عزیزم:* توگلی :* هیچکس از تو ناراحتی نداره:))
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
یکی عینک مشبک من و بده:))
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
شما هرگز بدی نکردین:)))))
amin20
amin20
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
کسی از دست من ناراحت نست خدارو شکر!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
اوه چه اعتماد به سقفی!
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
از دستت که نه ولی از پات ناراحتم پسر خاله:))
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
:)
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
والا توجیم که فکرنکنم کسی رو ناراحت کرده باشم...... از " ص.ر" معذرت میخوام،دیر فهمیدم که حرفام مکدرش کرده بود...
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
:)))
saiideh70
saiideh70
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
راسش یکی هس تو دانشگاهمون بود دلم میخواد ببینم از دستم ناراحت هس یا نه !
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
خی برین ازش بپرسین:))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
من کسی رو فکر نمیکنم ناراحت کرده باشم :)) ولی این انتخابات باعث شد آخر سالی بین خیلی ها اختلاف به وجود بیاد... من از همینجا از کسایی که ازم به دلایل مختلفی دلخوری دارن عذر میخوام :))) لبخند بزنین :))) دوستون دارم همتونو :)))
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
من که از شما بدی ندیدم:)))))
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
من ک کلا همه میدونن ادم شوخ طبعی هستم واس همین کسی چیزی ازم به دل نمیگیره ولی اگه کسی هست چه جیمی چه غیر جیمی ازش عذرمیخام تمام قد!!
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
تو عزیز مایی:))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٤
١
٠
اول از خدا :(((((((( بعد از پدر و مادرم :((((
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
:((
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
دفتر ، مدیر و معاون ِ مدرسه مون بس که رفتم رو مغزشون *:) مآمان و بابام بس که شیطونی کردم *:) و فرفره مو *:) نوار منیزیم های ِ آزمایشگاهمون بس که پشت مدرسه سوزوندمشون *:) و ...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
فرفره مو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ!!!!!!!!
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
از بعضیااااااااااااااااااااا واقعا باید حلالیت بگیرم.....اگر کسی از من ناراحته و من کار بدی کردم بیاد بهم بگه برم ازش حلالیت بگیرم:))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
:| من!خخخخخ
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
:))مونا بانو!!!!؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
من الان میگم کی از من ناراحتههههههههههه؟؟دستش بالا تابیام از دلش دربیارم!!!!!!!!!!!!!!!!! درم میارم هااااااا قشنگ:))) ماهمیشه نزدیکای عید گروهمون دوره هم جمع میشه وهمگی میگیم کی از کی ناراحت شده و واسه چی؟؟؟خیلی خوشتل هم برطرفش میکنیم!!! افرین برین از دل هم دربیارین کاره خوبیه:)))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
بنده از دست شما ناراحتم:))
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
آقای یگان ویژه حرف نباشه من از شما ناراحتم!!!حالا شما واسه چی؟؟خخخخخ خجالتم خوب چیزیه سرخود میرین کناره گیری میکنین از کاندیدا (آیکون دعوا درصورت رسیدن دست به شما)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
من از شما بدی ندیدم:))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
خودم که احساس نمی کنم کسی رو ناراحت کرده باشم ولی امیدوارم اگه ناخواسته این کار رو انجام دادم،در مورد هرکی بوده خودش بیاد بگه:)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ما که از شما بدی ندیدیم:)))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
از خدا که خیلی شرمندشم.از خانوادم که یه مدتی خیلی اذیتشون کردم.از یکی که خیلی اذیتش کردم.خیلی.امیدوارم منو ببخشه.و توی جیم هم اگر کسی رو ناراحت کردم ازش عذرمیخوام:)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
خدا همه ما رو ببفشه:))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
مامانم...
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
من بابت همه اتفاقاتی که تو انتخابات جیم افتاد از همه عذر می خوام !!! امیدوارم دوستانی که از هم ناراحتن دلخوری ها رو کنار بذارن ... " یک رنگ ، یک دل ، یک جیم "
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
من ناراحتم از دستت.................برو انصراف بده به نفع اقای مشیری تا ببخشمت:)) عکسا رو نذاشتی ها................دیگه با من صوبت نکن:)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
نه بابا حمید جان:)))
sin germany
sin germany
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
خداااااااااااااا...ار بعضی دوستام که تو سمنان موندن و من اومدم شاید
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
میدونم دل خیلی ها رو شکستم!!!با خیلی ها بد تا کردم!خیلی ها هم دل منو شکستن و باهام بد تا کردن!...کاغذ دیگه بعضی وقتا بد تا میشه!!!!خخخ دلمو میگم دلم کاغذیه هم زود چروک میشه وهم زود صاف،تا اب پاکی رو هم نریختن رو دل کاغذیم ،هستمو نفس میکشم!از طرف خودمم همه اونایی رو که شاید دل کاغذیمو چروکیده کرده باشن بخشیدم،فقط میمونه اونای رو که از من دلخوری دارن!اونا رو هم چون دستم بهشون نمیرسه چاره ای نیست اگه منو نبخشیدن،باید بگم که اگه راضین که من تو اون دنیا تقاص پس بدم بازم منو نبخشن!(ایکون مظلومیت در حد المپیک)اخه دلتون میاد منو نبخشین؟؟؟قضاوت با خودتون!
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
ما که حلالت کردیم داداش............با اینکه خیلی بدی کردی...............رفتی تنهایی شله خوردی.........ایش..اصلا نمی بخشمت:))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
:)))))
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
عزیزمی:))))))))))))))))))))))))))))))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
فكر نكنم كسي از من ناراحت شده باشه ولي از خدا بايد طلب بخشش كنم كه خيلي بي ملاحضه اي كردم تو اين سال
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
منم همینطور:))
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
هرکی از دستم ناراحته بیاد جلو ... جرات داری بیا جلو .... نفس کششششششش ..... خداییش هرررر کسی رو اذیت کردم چه باشوخی چه بی شوخی ، حلالم کنید ... ( آیکن نگاه ملتمسانه )... لفدن حلال کنید دیگهههههه ... شاید رفتم از جیم دیگه اینجاها پیدام نشدااااا ... حلالم کنید ....
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
بذارین برم اسید بیارم تو اسید حلالتون کنم:))
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
فقط کمی زودتر .... تا در معرض اکسیژن ، اکسیده نشدم .... زود باشید ... الآن حروم میشمااااا ....
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
هولم نکنین.................ایش:))خخخخخ
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
خخخخخخ!!!!!!استغفرو الله:)))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
سلام...مادرم...منو ببخش
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
مادرا رئوفن همیشه میبخشن:)))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
فک نمیکنم کسی از دستم ناراحت باشه :) ولی شاید با پدر و مادرم صحبت میکردم :)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
موفق باشی:)))
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
هههههیییییییییییییییییییییییی...........................نمشه گفت :(((
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
اخه چرا؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
مو بچه های جیم و خیلی ناراحت کردوم..............خیلی اذیت کردوم..............حلالوم کنید..................خدا رو چه دیدین شاید مردوم و دلتان شاد رفت:)) ولی حلال کنید............وسیله ایاب ذهاب فراهمه.شام هم در جلو خانه ان مرحوم مدن
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
شله مدن؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
اگه شله یه موهم میام:))))))
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
من حلال نمیکنم اول شله رو بهم بدین بعد درضمن من حلوا بلد نیستم درست کنم شرمنده روی من حساب وا نکنین گرون هم هست تازه زعفرون:|خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
چقدر ملت مشتاق مردن من هستن:(((چقدر ادم بدیم:((
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
ای چه حرفیه داداش؟؟؟جیم بی تو صفا ندره!!!ولی خوب حق بده از شله هم نمشه گذشت!!!!!خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
آقای یگان ویژه خخخخخخخخخخ بابا ما شوخی میکنیم شوما خیلیم پسره خوبی هستین بنده که کاملا راضیم(حالا باز پر رو نشین اعتماد به نفستون که نمیشه جلو گیری کرد ولی بازم تذکر دادم خخخخخ)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
محمد حسن این چه حرفیه داداش......ایشالله صدسال زنده باشی:))))
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
از کسی کینه به دل نمیگیرم شده با کسی بحث کردم و حتی به زدوخورد هم رسیده باشه اما بعدش کلا فراموش میکنم..........چند نفری هستن که خودشون مایل به برطرف کردن کدورت ها نیستن منم که به اصلاح چراغ سبز نشون دادم خودشون نخواستن دوباره رابطه برقرار کنن
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
همچین کسایی لیاقت ندارن:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
خـــــــــــــــــدا (-_-) و آقا....
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
:((
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
توی این 1، 2 ماه که فک نکنم توی سایت کسی از من ناراحت شده باشه ، اما اگه هر کی ناراحت شده ببخشه منو. یادم اومد یک کاربری بود که من اواتارم مثل ایشون بود ، کجاست تا ازش حلالیت بطلبم :)))
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
گفتی سایت یادم اومد یه بنده خدایی که بهم گفته اسمشو نبرم وگرنه هرچی دیدم از چش خودم دیدم میفکرم ازم ناراحته شما که اون ازت ناراحت نیست بهش بگو که از من ناراحته ایا؟
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
همتا رو میگین؟:)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
کی از این همشهری ما ناراحته ؟ کی جرات داره بگه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
این جوری که تو گفتی طرف پشیمون شد از کارش خخخخخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
همتا بانو رو میگین؟؟؟ایشون فک نکنم از شما دلخوری داشته باشن:)))))
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
از طرف همه اونهایی که باعث رنجش شدن از اونهایی که رنجیدن معذرت میخوام ...
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
بسیار عالی:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
از خدا و مامان و بابام و همگی ... چون یادم نمیاد.از همگی معذرت میخوام.امیدوارم اگه کاری کردم که ناراحت شدین،ببخشین منو :)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
خدا هممونو ببخشه:))))
maede
maede
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
یادم نمیاد کسی رو ناراحت کرده باشم و همون موقع حل نشده باشه!یعنی اگرم باعث ناراحتی کسی شدم عذر خواهی کردم.ولی دلم میخواد از مامانم معذرت بخوام :)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
از مامان بابام ....
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
پدر و مادر بزرگوارن همیشه فرزنداشون رو میبخشن:))
korosh
korosh
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
از تمام 8 میلیارد آدم روی کره زمین !!!!!!!!!!!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
یا امام هشتم :))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
صدام چنان کاری نکرد که شما میکنید ....بابا ایول ...
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
خدا به خیر کنه.............
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
بسم الله الرحمن الرحیم!!!!!!
translator
translator
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
کسی از دست من ناراحت نیست ولی من از کسی ناراحتم اصلانم نمیخوام باش روبه رو شم...
ali007
ali007
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
ای بابا چرا اخه؟؟؟؟؟از قدیم گفتن ببخش تا خدا هم تو رو ببخشه:)))))))