خانه انجمن مناظره داغ داغ
٣٣٥٢
١٢٣٥
s_jeem

مناظره داغ داغ

مناظره داغ داغ

و اینک مناظره شروع می شود...

از همه دوستان خواستاریم از پرسیدن سؤال گروهی از کاندیداها خودداری بفرمایند و به طور مشخص در هر کامنت از یک نفر سؤال کنند.

از کاندیداهای محترم نیز تقاضا داریم حتمن به تمامی سؤالات پاسخ دهید.

٩٢/١٢/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
سلاملیکم خدمت جمیع دوستان جیمی و کاندیداهای محترم...
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام بر شما........خوش امدید
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:) چشم !
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٤
٠
بسم الله الرحمن الرحیم ... رب اشرح لی صدری و یسرلی امری واحلل عقده من لسانی یفقهوا قولی ... با عرض سلام به دوستان در خدمتم :)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:) دوروود:)
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
یعنی من خاک تو سر این شروع کردنتم.....................!!!!خیلی خوب بود..........
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام امیر حسین جان
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
:))))))))))) ما نیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی هستیم و میمانیــــــــــم :)))))))))))))))))))))))))))))))))
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام :) موفق باوشین :)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بسمه تعالی ... سلاااااااااااااام به همه جیمی های عزیز دل
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام حمید جان:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام رئیس:)
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
چون کسی سوال نپرسید!!! خودم از اولین کاندیدا که نظر گذاشتن سوال میکنم!اقای تنها چرا نامزد شدین؟؟ دلیل منطقی دارین ایا؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
نامزد شدم چون سایت از کاربرها خواست نامزد بشن و با توجه به قوانینی که سایت گذاشته و انتظاراتی که داشت احساس کردم که میتونم از پسشون بر بیام و لحظات خوشی رو برای کاربران رقم بزنم:)
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام به همه جیمی ها
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام استاد مشیری خوش امدید
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
به نام خدا.............سلام به همه جیمی های عزیز...........در خدمت همتون هستم با هدف خدمت
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
سلام به همگی...مستر خبازی میخواستم دلیل کاندید شدنتون رو بپرسم...سختتون نیست با درگیری دانشگاه و اینا بخواین مسولیت دیگه ای رو هم قبول کنید؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام به شما ... من تو دوره قبل خیلی چیزا از خیلی از جیمی ها یاد گرفتم و تونستم بفهمم کمبود های سایت کجاست ... تصمیم گرفتم کاندید بشم که بتونم این کمبود ها رو با کمک بچه ها و ادمین های محترم جبران کنیم ... قبلا هم گفتم که درسته دانشگاه هست ولی در روز حداقل 1 ساعت و حداکثر 3 ساعت رو می تونم به سایت اختصاص بدم ( در روزهای تعطیل تا 5 ساعت حتی )
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر تنها مهمترین برنامه ای که تو اولویت کاریتون هست چیه؟فکر میکنین بتونین به محله اجرا درش بیارین؟با بله و خیر پاسخ ندین:)
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
مهم ترینش حفظ صمیمیت های جیم و کمک به بیشتر شدنش:) ولی اهداف دیگم رو که داخل مطلب تبلیغاتی گفتم رو به شخصه تمام سعیم رو میکنم اجرایی بشن و اگر مدیریت سایت موافق باشن همه شون قابل اجراست و دور از ذهن نیست
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای مشیری خارج بشین از پروفایل و دوباره وارد بشین تا بدون تایید باشین:)
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام بر شما...........خوش امدید
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام به همگی
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام بر شما...........خوش امدید.موفق باشید
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بچه ها دونه دونه سوال بپرسین، صندلی داغ نیس که 20 تا سوال پشت سر هم یک نفر بزاره:)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کاش تو تخته بود....آخه اینجوری هی باید رفرش کرد:(
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اوهوم :|
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٣
٠
و این رفرش باعث میشه حجم بیشتری از کاربرا کم بشه ولی حسنش اینه که در روزهای بعد دیگر کاربرانی که حضور نداشتند میتوانند سوالات رو ببینند و کاندیدای برتر را تشخیص بدن
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آره تو تخته بود بهتر بود!
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
حمید جان شما چطوری میخوای به مشکلات رسیدگی کنی............شما که حتی نتونستی لیگ جیم و به پایان برسونی؟؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
اوه اوه....بچه ها بیاین الان دعوا شروع میشه:)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
در مورد لیگ جیم باید بگم که خود بچه ها کم کاری کردن و نتیجه آخرین بازی ها بیشترشون اعلام نشد ، منم که افتاده بودم رو روال درس ، وقتی جیمی ها خودشون علاقه ای نداشتن چرا به زور باید لیگ رو به پایان می رسوندم ... ایشالا اگه این سری توفیق داشتم جبران می کنم حتی اگه خود جیمی ها نخوان :))
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر تنها شما تو انتخابات ریاست جمهوری ب کی رای دادین؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دوره ی قبلی جیم یا کشور؟
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کشور دیه
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
به آقای قالیباف
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری میخاستم بدونم به نظرتون با توجه به این که سنتون شاید یکم از بقیه بیشتر باشه و سن جیمی تونم کمتره ( یخورده :) ) میتونین به راحتی با کاربران ارتباط برقرار کنین ؟
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام............اول بگید ببینم مجری مناظره کی هست؟؟؟.............
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام بر شما.............ندارد گمانم
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای وکیلی اینجا چه کاره اند عایا؟:)))
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
١
٢
مستر خبازی شما خرداد ب کی رای دادین؟؟؟؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٣
٠
من به جناب دکتر روحانی رای دادم ...
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
آورین
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
باریک
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلااااااااام
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر م_نص انگیزه تون از اینکه کاندیدا شدین چی بود؟با هدف خدمت رو لطفا توضیح بدین:)
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
هدف همیشه خدمت هست..........خدمت میتو نه هر چیزی باشه.........از دادن یک شکلات به یک کودک برای رضای خدا تا برداشتن فشار اقتصادی از رو دوش مردم..........به نظرم خدمت در جیم یعنی شاد کردن دل بچه ها،ایجاد فضای فرهنگی جدید طوری که استعدادها شکوفا شود...........خدمت یعنی اموزش دادن به بچه ها(بنده خودم خیلی چیزها رو در جیم یاد گرفتم)..
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:دی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری شما که زیآد تو سایت نیستین..ینی نسبت به بقیه ی کاندیدا میگم...میخواستم بدونم اگر رئیس جمهور هم بشین بازهم کم میآین و میرین؟؟؟و یک سوال دیگه...با این رفت و آمد کمتون چجوری شده که خیلی از دوستان طرفدارتون شدن؟؟؟شناخت قبلی عایا؟؟؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اگه منظورتون از سایت فقط تخته است شاید حق تا حدودی با شما باشه اما فعالیت من در کل سایت به نسبت 6 ماه حضورم همیشه بوده به جز یه برهه بیماری. در مورد دوستان هم شناخت قبلی کمی بوده خصوصا از برنامه ورزشگاه ثامن
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
الان درست شد محمد حسین جان؟
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بلیا:)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری :) دلیل کاندید شدنتون :) با توجه به اینکه سن جیمیتون نسبت به بقیه کاندیدها کمتره:)
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
یکی از مهمترین هدفام : رایزنی برای هدف دار کردن حضور کاربران در سایت . یعنی بررسی کنم ببینم غالب کاربران از حضور در جیم چه هدفی رو دنبال میکنن. اونا رو طبقه بندی و هدایت کنیم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر خبازی دقیقا به نظرتون کمبود سایت کجاست؟؟؟به نظر شما دوستی بین اعضای سایت کم رنگ تر نشده از حداقل تابستون به این ور؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کمبود سایت شاید تو تکراری شدن قیافه سایت یا انجمن هایی که خیلی استقبال ازشون کم شده نمود پیدا می کنه ... یا مثلا ما یه قسمت داریم برای مهمان ویژه ولی خیلی خیلی کم پیش میاد که یه مهمون دعوت بشه ... دوستی بین اعضای سایت شاید کمرنگ تر نشده باشه ... اما بچه ها کمتر به سایت سر می زنند ... باید ببینیم مشکلشون چیه !!!
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چرا ایناها جواب نمیدن؟؟؟؟؟آقای وکیلی اینا رو بزنین ...اصن کاندیدای خوبینیسن...نچ نچ نچ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخخ باید رفرششششش بزنی :))
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هی دارم میزنم...اینا جوابنمیدن
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخ :)))))))))) رفرش کنید لدفن:)
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دوستات سوالات تکراری نپرسین..خب
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢٢
١
١
به نظر من کسی کامنت نذاره......اول کاندیدا بیان دلیل کاندیدشدنشون رو بگن...........
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اومممممممم همه ی کاندیدها اومدن الان ؟:|
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نچ
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر م-نص ؟ شما چرا کاندید شدین ؟ بنظرتون میتونین از پسش بر بیاین ؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اگر انسان نتونه از پس کاری بر بیاد و به شکست در ان ایمان داشته باشه و وارد اون کار بشه به بقیه خیانت کرده..........پس اگر بنده هم نمی توانستم وارد این کار نمیشدم...هدف بنده از کاندیدا شدن خدمت به بچه های جیم است
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری شما مدت 6 ماهه که توی سایت عضویت دارید و حقیقتا بنده شما رو تا قبل از انتخابات نمیشناختم.الان هم در حدود تبلیغات شناخت پیدا کردم.احتراما می پرسم شما با فعالیت کمی که در طی عضویتتون داشتین چطور میخواین با سایر کاربرا روابط دوستانه ایجاد کنین؟از منظر حساب بردن و ... منظورم هست:)
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من با خیلی از جوونای همسن شما در جاهای مختلف کار میکنم و ارتباط بسیار خوبی دارم. برخی کلاسایی رو درس میدم که همسنای شما میان میشینن و با هم رفیقیم
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ضمن اینکه مدت 6 ماهه حضورم در جیم مطلب تولید کردم و برخیش هم در جیم چاپ شده. حضورم کمرنگ نبوده. مطالبمو بخونید همه بیان مشکلات امثال من و شماست در قالب طنز
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ضمن اینکه مدت 6 ماهه حضورم در جیم مطلب تولید کردم و برخیش هم در جیم چاپ شده. حضورم کمرنگ نبوده. مطالبمو بخونید همه بیان مشکلات امثال من و شماست در قالب طنز
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اره منم مطالبشون و خوندم حال کردم.....
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر تهنا ینی تنها دلیل نامزد شدنتون خواست سایت بود؟؟؟خودتون قلبا رضایت داشتید یا نع به اصرار دوستان بود؟؟؟و اینکه به تحقق اهداف و برنامه هاتون چقد اطمینان دارین؟؟؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب خودم قلبن رضایت داشتم که نامزد شدم:) اگر مدیریت سایت موافق باشن اطمینان کامل دارم :)
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:|
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:)
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خوب من سوال پرسیدم :(
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری قبول دارین بیشتر کسایی که طرفدار شما شدن بیشتر به خاطر شناخت قبلیشون از ورزشگاه ثامن بوده؟؟؟من خودم تا قبل انتخابات شخصا شما رو تنها به عنوان یک شاعر عضو سایت میشناختم چون برخوردی باهاتون نداشتم...
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پس میشه نتیجه گرفت که اگر شناخت بیشتری از من داشتین حتما ارتباط خوبی با هم خواهیم داشت. این موانع ناشی از عدم شناخته
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر حمید ؟چرا سرخ آبی ؟ منظورم اینه چرا رنگ سرخابی رو انتخاب کردید ؟؟ فک کنم نشد منظورمو بگم:|
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اتفاقا تو متن تبلیغاتیم هم اشاره کردم ... من خودم پرسپولیسیم ولی سرخابی رو انتخاب کردم به دو دلیل : اول اینکه سرخابی یک نشان اتحاد باشه بین همه جیمی ها و تفاوتی بین طرفداران یک شخص یا یک تیم با طرفداران شخص یا تیم دیگه ای ایجاد نشه . دوم اینکه من چون سری قبل رییس ستاد بانو سپهری بودم و خیلی هم با افکارشون و وعده هاشون موافقم تصمیم گرفتم سرخابی رو انتخاب کنم تا بگم من پیرو ایشون هم هستم ... در حالی که ایشون تو انتخابات قبل شکست خوردن ولی من بازم ایشون رو قبول دارم ... اتحاد رو هم که گفتم !
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ازون موقع 20 بار رفرش زدم...اینا ها جواب نمیدن...بمن میخندن..عه
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:دی
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
همه جواب دادن که عزیزم
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب م-نص هدفاتون پلیز؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اهداف که در مطالب تبلیغاتی بنده امده است....اینم ادرسش http://jeem.ir/pagetwo.php?print=2&type=14&id=12146
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری منظورتون از هدایت کاربرا چیه؟؟؟ینی با یه منش خاص کاربرا رو زیر سلطه داشته باشین؟؟؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چقد سخته :| خو سوال چجوری بپرسم من:|
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
همینو بگو
s_a
s_a
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
منم ازون موقع فقط دارم تماشا میکنم! :| ذهنم خالی شده انگار :|
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
ینی قبلش نبوده؟؟ خخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری در جواب دختر مشرقی فرمودین که در سایر قسمت های سایت جز تخته حضور فعال داشتین.همونطور که در جریان هستین چون بخش آنلاین سایت تخته سیاه هست بچه ها اونجا بیشتر نسبت به هم آشنایی پیدا میکنن.چون در سایر قسمت های سایت شناخت ها موضوعی و مبحثی هستن و به کلی یه شخص مورد بررسی کلی قرار نمیگیره.فکر میکنین با این حساب از عهده این ایجاد روابط سالم و البته دوستانه بربیاین؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
شک نکنین که تخته هم برام اهمیت داره اماعنایت داشته باشین که باید کابرای زیادی هم از اون استفاده نمیکنن. یا باید اونها هم به این نوع کفتگو سوق داده بشن یا اینکه به نوعی سلائقشون مد نظر باشه
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر تنها شما خرداد امسال ب کی رای دادین؟(کشوری)
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٢
٠
٣
با سلام. مستر تنها شما مشهدی نیستین. چطور می تونید به عنوان رءیس جمهور سایت با دفتر به مدت زمان یکسال در رفت و اند باشین؟؟؟؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٤
٠
یک سال؟:| دوره ریاست جمهوری 4 ماهه! بعدشم اول همه اینکه این موضوع اگر مهم بود نفر اول تشخیصش آقای نادری بودن و من رو تایید صلاحیت نمیکردن! و بعد اینکه ریاست جمهوری فقط منحصر به سایته در صورتیکه دفتر محل کار نویسندگان نشریست! پس این دوری منافاتی نداره و البته در موارد خاص که لازم به حضور باشه من مشکلی برای اومدن به مشهد ندارم:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر تهنا به نظرتون برای این بیشتر شدن صمیمت تو سایت چه کارایی باید انجام داد؟؟؟مشکل این کم شدن صمیمت به نظر شما که جزو قدیمی ها هستید چیه؟؟؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
بیشتر شدنش بستگی به این داره که حد و مرزها رو بشناسیم و اینجا سالم در کنار هم باشیم! چون تجربه نشون داده هروقت این مرزها یکم ندید گرفته شدن با واکنش سایت از این صمیمیت کاسته شده!
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
لطف بفرمایید انجمن مناظره تبلیغ نکنید و صرفا به سؤال و جواب بسنده بفرمایید. با تشکر......اقای وکیلی اینو مدنظر قرار بدین...
T.y73
T.y73
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مسترتنهابنظرمن يكي ازدلايل لايق بودن شمابراي رياست اينه كه درنظرشما همه يكسانند ومهم دوستي هاست:)..باتوجه به حضورفعال شمادرسايت ميتونين حداقل تاحدودي اطمينان بدين فضاي تخته مثل قبل بشه هدف ها مثل قبل ارزشمندتر بشن و دلخوري صورت نگيره حتي تو مطالب وانجمن ها؟
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
فک کنم مستر خباز فعال ترن.
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
فضای تخته رو میشه یک فضای شاد و صمیمی کرد ولی دلخوری در مطالب و انجمن ها برای برداشت های کاربران از هم و جواب هاشون به همه که اونو باید کاربران رعایت کنن:)
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
فعال بودن ب امتیاز نیس که :)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری، آواتارتون هدف یا چیز خاصی رو دنبال میکنه؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چرا همه ی کاندیدا ها نیستن؟ خودمونم سوالارو شرو کنیم آیا؟:)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اوهوم بعضی از کاندیدها نیستن:|
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتی جووونم شما به چه هدفی کاندید شدی؟؟؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من باهدف ایجاد تغییراتی در سایت مورد علاقه م عضو شدم...و اینکه تغیراتی بدیم درجیم ..البته تغیراتی که به مذاق همه خوش بیاد...و کمی بادوستان جیمی نزدیکتر باشم
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
یعنی نامزد
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای وکیلی ایناها رو بزنین...خخخخخخخخخخخ
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نه! اینا نامزدای ماین!خخخخ
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چنتا نامزد دارین؟؟؟؟؟واای...خجال بکشین..خخخخخخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
حمید جان به نکته خوبی اشاره کردی..............افتاده بود رو روال درس..........به خاطر همین کم می اومدی جیم..............شما الان دانشجو هستی اونم در شهر غریب و باید هی از اون شهر به مشهد بیای در نتیجه چند روز در هفته رو اصلا سایت نمی توانی بیایی چون تو راهی .جدای از ان بعد از عید درسا سنگین میشه و شاید دوباره افتادی رو روال درس خونی و جیم و ول کردی...............چه تضمینی میدی که این اتفاق نیوفته
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اوهوم منم با این سوال مبافقم! مستر حمید جواب لدفن:)))))))))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
درسته ولی من همون قدر که پا شدم از سمنان اومدم مشهد واسه جشن جیم در حالی که پس فرداش کویز 6 نمره ای داشتم ، حاضرم همون قدر بعد از این بیام مشهد ... ضمنا اگه خدا بخواد در خواست انتقالی هم میدم که اگه باهاش موافقت بشه دیگه مشکل مسیر رو هم نخواهم داشت ... در مورد افتادن رو روال درس هم باید بگم من اگه خودم دقیقه ای تو سایت نباشم اینقدر وزیر خواهم داشت که به من همه مشکلات و گله های بچه ها رو گوشزد کنم ... نگران درس هم نیستم چون خوشبختانه سر کلاس همه چی رو می گیرم و زیاد نیازی به مرورشون ندارم !!!
faeze
faeze
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام به همه بیشتر سعی میکنم شنونده باشم!!
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی:))))))))))))) بیننده دیگه ؟:)))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
جناب مشیری فرمودین میخواین طبقه بندی کنین هدف کاربرا رو از اومدن به سایت...فکر نمیکنین اگر این کار رو به مرحله اجرا در بیارین سایت کمی نمود رسمی پیدا میکنه و از حالت تفریحی و سرگرمیش خارج میشه؟لطفا توضیح بدین در این مورد.
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سرگرمی یکی از اهداف سایته. نوشتن طنز. شعر سرودن . بحث روز اینا همه هدفه ضمن اینکه سرگرم کننده هم هست
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من اصن دیه سوال نمی پرسم ایشش :|
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| چرااااااااا ؟:(
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام به همگی:) آرزوی موفقیت برای همگی کاندیداهای عزیز دارم:)
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام وحید جان:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اووووووووو سلام بر بچه محل :)) کجا به سلامتی ؟؟ :))
s_a
s_a
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
الان فقط 4 عدد کاندیدای محترم تشریف دارن چرا؟ :|
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
چون4 :))))))))) پرچم بالاس :دی :دی :دی آبی:)))))))))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر وکیلی میشه از کاندیدامون حمای کنیم مثلا جواب یه کاندیدای دیگرو بدیم؟
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نه اینطوری خیلی شلوغ میشه: )
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:(((( خو من تازه حس کل کلم گل کرده:)))
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
مستر خبازی شما در کلیپ تبلیغاتیتون لحن صحبتتون و استفاده ای که از موسیقی کرده بودین طوری بود که تمام سلایق و عقاید رو در برنمیگرفت و به طور مثال محدود می شد به افرادز کا از رپ یا این لحن کلان خوششون می اد. ایا شما درطول ریاست جمهوری خودتون هن میخواین فقط به این سلایق و علایق بپردازین؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:) ... سوال جالبیه ... خب من تو تخته که هستم بیشتر بچه ها این آهنگ ها رو گوش می کردن و می نوشتن و باهاشون حال می کردن ، برای همین تشویق شدم از رپ توی کلیپم استفاده کنم ... اتفاقا تو مطلب هم بابت اینکه همه سلایق در نظر گرفته نشده بود ، عذر خواهی کردم . ددر هر صورت لحن صحبت من فقط رپ نیست فقط سنتی نیست فقط این نیست که با ابیات و اشعار صحبت کنم ... من سعی خودم رو کردم که تو این 1 سال و 5 ماهی که عضو جیم بودم با هر کس با سبک خودش صحبت کنم و فکر می کنم به خاطر اینه که با همه بچه ها دوستم و هیچ کس ازم دلخوری نداره ... :)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتنا جون، تا چه حد میتونی جیم رو گرمش کنی؟؟؟/فضاهایی مثل تخته و بعضی انجمن ها رو به اتلاف وقت ما هستن؛ براشون چه برنامه ای داری؟؟؟؟؟؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من سعی می کنم...در انجمن ها بحث هایی بذارم که مورد علاقه همه باشن . جز مباحث داغ جوانان...که حداقل این انجمن برای اون ها سودی داشته باشه ...و به درد زنگی ش ون بخوره..و از این حالت انجم نه ای بی هدف دربیاد....و سعی میکنم اگه بتونم کاری کنم..که وقتی کابرها رو ی تخته میان همه باهاشون گرم باشن ..نه اینکه به دلیل حس غریبی و ناشناسی برن و دیگه نیان...دربرنامه هامم اینو توضیح دادم..
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقا مشیری کجان؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
در خدمت شما.
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب مستر تنها شما در دولت قبلی خودتون ولیعهد بودین:) میخواستم بپرسم حالا که خودتون در آستانه رئیس جمهور شدن قرار گرفتین برای ولیعهدی چه کسی رو انتخاب کردین؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
ولیعهد در دوره ی قبل یک سمت نبود بلکه یک صفت بود! مثل بقیه وزرا و این ها همه برای صمیمیت بیشتر بود نه چیز دیگه ای:) هنوز هیشکی!
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
آقا مستر تنها خودمو کشتم...شما ب کی رای دادین خرداد ماه؟؟؟؟(کشوری)
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
گفتن ها ... بالا ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
دهــــــــــــــــــــــــــــــــع :| گفتن که جناب قالیباف .......
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بابا سیاسی نکن قضیه رو
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام به کاندیداهای عزیز و دوستام عزیزتر :)
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلااااااااام..ینا جواب نمیدن...بزنینشون
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام بر شما
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلاااااااااااااااام
s_a
s_a
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
اتی جان یه کم این تغییراتی که میگی رو میشه بیشتر توضیح بدی؟ از چه لحاظ مثلا؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب تغیر در انجمن ها .اینکه بعضی فقط شبیه انجمن های فیض بوکی و کلوب دات کام هستن..و هدفی درش نیت ...فکر میکنم باید هدفی درانها دنبال بشه..و حداقل ماهی یه انجمن مفید باشه دران ..امتیاز دهی ..برنامه ها ...در شکل سایت...
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتنا جان:) شما دلیلتون از کاندید شدن چی بود ؟:)))))))))
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
توضیح دادم عزیزم..ایجاد تغییراتی درسایتی که بهش علاقه دارم و بیشترین وقتم رو بهش اختصاص میدم..و ارتباط نزدیک تر بادوستان جیمی
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم اتی شما چقدر در جیم نفوذ دارید .....یعنی ایا انقدر نفوذ دارید تا اهدافتان رو اجرایی کنید؟؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من تاحالا چند بار جیم رفتم..با اقای نادری مدیر سایت هم رابطه خوبی دارم..و ایشون تاحالا اگه موردی بوده رو برای من انجام دادن..فکر کنم بتونم بازهم از این تعاملم باایشون استفاده کنم..درجهت تحقق اهدافم
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| یعنی یه جورایی پارتی بازی ؟؟؟ :/
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نه چرا پارتی بازی....
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری، آواتارتون هدف یا چیز خاصی رو دنبال میکنه؟:/(دومین باره که دارم سوالمو تکرار میکنم:)
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نه صرفا از طرحش که شاید مضمون همکاری صمیمانه بده خوشم اومد
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اِ... من حواسم نبود یه سوالو یکی از بچه ها پرسید واز من پرسیدم واز:|
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام به همه :)) خسته نباشید
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام بر شما.سلامت باشید
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پس چرا بحث نمیکنن؟؟؟!!!چرا کسی (بگم بگم) نمیکنه؟؟؟!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر م-نص؟ با توجه به اینکه خیلی از کاربرها رای خودشونو مشخص کردن, بازم امید دارین که رای میارین ؟ ینی نمیخاین انصراف بدین ؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خیلی از کاربرا رایشان بنده هستم..........بعدشم خیلی از طرفداران بنده برای گرم کردن انتخابات در ستاد دیگر نامزدها دارند خدمت میکنند..............یه جورایی بنده اتش زیر خاکسترم............کافی اراده کنم تا اتیشه بلند بشه:))
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سوال دومم از مستر تنها...آقای امیر حسین من و بعضی کاربران یادمونه که اوایل انتخابات م نص از اکانت ادمینی برای تبلیغات خودش استفاده میکرد که این مسئله با تذکر جدی شما مواجه شد که چون ما از این اکانت ها نداریم این سو استفاده هست و عدالت نیست...چی شد که رئیس ستادتون خانوم parisa هم دقیقا همینکارو کردن و در زمان ادمینی شون با اکانت ادمینی برای شما تبلیغات کردن و شما هیچ اعتراضی نکردین این تعارض رو چطور توجیه میکنین؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
این الان کجاش تعارضه؟؟ :))) اتفاقا اینجوری کمی عدالت برقرار شد چون با اعتراض من چیزی تغییر نکرد و حداقل با اینکار رئیس ستاد من یکم اعتدال بین تبلیغات ایجاد شد!
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هیچ کودوم از ادامین اصلی ب ما نگفته بودن ک نمیتونیم برای تبلیغ کاندید مورد نظرمون از اکانت تیم استفاده کنیم.. من خودم کاندیدا نیستم.. ولی آقای نص کاندیدن.. یکم با هم فرق داریم گمونم :)
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چون حرف از شما بود تایید شد وگرنه تایید نمیشد:)
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
رسیدممممممممممممممممممممممممم
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخ دیر اومدی خیـــــــــــــــــلی دیره :)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هآآآآآآآآآآآآآآآآآی:)))))))))
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:((((((((((
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نظرم عوض شد:))))))))))))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کاندیدا های عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟کوجایین؟؟؟؟؟؟؟
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
یه سوالی که ازتون داشتم آقای مشیری اینه: میدونید که خیلی از آدمهای ساکت، دارن شعارها و رفتارهاس ستادهارو رصد میکنن. دقیقا انگیزه ستاد شما از شعاری که تاکید بر "مشهدی" بودن کرده بود چیه؟؟ اگه انتخابات ریاست جمهوری کشور بود تعجب نمیکردم چون اونجا همه دنبال تخریب همن! ولی اینجا که ما ادعای دوستی داریم، شعاری که تاکید کنه بر مشهدی بودن ، تا مشهدی نبودن یکی دیگه رو نشانه بره، من خوشایند نمیدونم و نقد برش دارم
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام . اولا تاکید بر مشهدی بودن بد نیست. در آینده اگر بنده در خدمتتون بودم خواهید دید که صرفا یک پست مجازی نیست و پیگیری خیلی از خواسته ها مستلزم ارتباط مستقیم و ممتد با دفتره. لذا اگر تاکید بر مشهدی بودن بود جنبه قومی نداشته جنبه کاری داشته
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بهرحال من از این شعار خوشم نیومد و انتقاد کردم همونطور که از رپ انتقاد کردم به حمیدخان. بعضی شعارها غرض ورزانه ست
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام اقای مشیری و خسته نباشید:)
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ممنونم شما هم همینطور
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
با تچکر:)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
این سوال سحر بانو دیدم جواب ندادین و منم علاقه دارم که بدونم به همین جهت دوباره تکرارش می کنم:مستر خبازی شما در کلیپ تبلیغاتیتون لحن صحبتتون و استفاده ای که از موسیقی کرده بودین طوری بود که تمام سلایق و عقاید رو در برنمیگرفت و به طور مثال محدود می شد به افرادز کا از رپ یا این لحن کلان خوششون می اد. ایا شما درطول ریاست جمهوری خودتون هن میخواین فقط به این سلایق و علایق بپردازین؟
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ینی چ چیزایی ک برای من مهمه...خخخخخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
آقای مشیری آیا پختگی و تجارب مدیدریتی شما تاثیری روی ریاست جمهوری شما در سایت خواهد داشت و اینکه به نظرتون این فاصله سنی حدود کمتر از ده سالتون با کاربرا مانع شناخت و درک شما از نیاز ها و روحیات کاربران خواهد شد؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم اتی شما چه کارنامه کاری ای دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی لیستی از کارهای مفیدی که برای جیم کردید رو بگوید
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کارمفید برای جیم؟یعنی قبلا یا اینکه می خوام بکنم..متوجه نشدم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری اینکه شما بگین که با افراد زیادی که هم سن و سال من و یا سایر بچه ها هستن نمیتونه قانع کننده باشه.از هر چی که بگذریم اینجا یه فضای مجازیه.شما فیس تو فیس نیستین مث سر کلاس درس.فقط کامنتهایی که گذاشته میشه و یا مطالب و سایر چیزهایی که فرد داره رو شما مشاهده میکنین و یا در جریانشون هستین.از این جیث میگم.بنابراین توجیه دیگه ای باید استفاده بشه از نظر من...ضمنا فرمودین که عده ای هستن که از تخته سیاه استفاده نمیکنن.نمیشه که اونها اگر سوقیدا نکردن شما فعالیت تخته سیاه رو کاهش بدین یا روالشو تغییر بدین.چطور میخواین کاری کنین که نه سیخ بسوزه نه کباب؟...و ضمن اینکه بنده عرض کردم فعالیتتون کم بوده...واین بدین معنا نیست که حضور کم رنگ داشتین.خواهش میکنم برداشت دیگه ای از سوال بنده نکنین:)
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
قرار نیست فعالیت تخته کم بشه بر عکس هدف این که با معرفی تخته به همه دوستان دامنه افراد حاضر بیشتر بشه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٣
٠
مستر مشیری یکی دیگه از موانع هم اختلاف سنی هستآ...من خودم شخصا نمیتونم با کسی که سنش از من خیلی بیشتره مثه دوست برخورد کنم...ینی احترام خاص خودشو میطلبه و این باعث جدایی و کمرنگی دوستی میشه...
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
منم هم موافقم با این سوال!
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
تجربه اش رو نداشتین شاید. اما ممکنه
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیر حسین جان کارنامه کاریت در جیم چیست؟؟؟یعنی چه کارهای مفیدی در جیم کردی
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
در جیم مثل تمام کاربرای دیگه حضور داشتم! یه کاربر مثل بقیه! مطالب و انجمن ها و چندرسانه ای ها و تصاویری فرستادم مثل بقیه برای پویایی سایت! گاهی هم آقای نادری لطف داشتند و مطالب ورزشی خاصی رو ازم میخواستن که برای جیم حاضر کنم و اونارو مینوشتم!
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتی جون هستی؟؟؟؟من ازت یک سوال دارم
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بله
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من سوالام تموم شد..کاندیدای مورد نظرمو انتخاب کردم ...ممنون از همه یشما و آقای وکیلی...خسته نباشین..خخخخخخخخخخخخخخخخ
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
شما باید رئیس سازمان انرژی اتمی میشدین! یه روزی اورانیوم تحویل میدادین!خخخ موید باشین
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب م-نص همون سوالی رو که از آتی بانو کردین من از شما دارم: شما چه کارنامه کاری ای دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی لیستی از کارهای مفیدی که برای جیم کردید رو بگوید
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
1.رسیدگی به مشکلات کاربران با ادامین و همدگیر.................2.برگزاری جشن مجازی و دادن جایزه امتیاز به کاربران................3.ایجاد کردن فضای شاد و اکتیو در تخته سیاه........4.ایجاد چالش در انجمن ها و کمک کردن به پویایی انجمن ها
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای وکیلی ایا اینجا میشه من به اقای نادری هم اعتراض کنم؟؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پیام خصوصی ،چون اینجا فایده ای نداره، مگر در مورد مراسم امروز
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
این تاکید ستاد شما بر نشانه گرفتن آقایان خبازی و تنها برای مشهد نبودنشون درحالیه که فضای مجازی خیلی هم نیاز به حضور فیزیکی نداره. از طرفی یادمه همین آقای تنها پاشدن برای نمایشگاه از شاهرود اومدن مشهد و ایضا آقای خبازی و آقای تنها برای جشن اومدن مشهد. اما من مشهدی که تهران بودم نیومدم. میخوام بگم من یاد گرفتم تو زندگی کنونیم که آدمها رو با شهرشون دسته بندی نکنم... کاری که ستاد شما میکنه
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:)) احسنت بر شما
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
عرض کردم بنده با کدم شهری بودن هیچ دوستی مشکل ندارم . در شهر های مختلفی کار کردمو درس خوندم . حرفم سر حضور فیزیکیه. عرض میکنم حضور بسیار بهتر از عدم حضوره.
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
اقای تنها چرا شما فکر می کنی برنامه هاتون ازهمه جدیدترن ..؟و ابتکاری...2موردش که کلا شوخی هست
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
من هیچ وقت همچین فکری نکردم و خواهش میکنم درست با ذکر برنامم اشکالشو بگین تا توضیح بدم :)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر م-نص :| کارنامه ی خوده شما توی جیم چی بوده ؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
.رسیدگی به مشکلات کاربران با ادامین و همدگیر.................2.برگزاری جشن مجازی و دادن جایزه امتیاز به کاربران................3.ایجاد کردن فضای شاد و اکتیو در تخته سیاه........4.ایجاد چالش در انجمن ها و کمک کردن به پویایی انجمن ها
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری دوباره میپرسم...چون فک میکنم ندیدید.... مستر مشیری منظورتون از هدایت کاربرا چیه؟؟؟ینی با یه منش خاص کاربرا رو زیر سلطه داشته باشین؟؟؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر حکومت دیکتاتوریه؟ منظور رصد علائق کاربران و کمک به تحققشونه
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
آقای تنها همونطور که میدونی مردم دو دسته ان یا مشهدین یا دلشان مخه مشهدی باشن شما با وجود اینکه سعادت نداشتین و مشهدی نبودین چطور توقع دارین کاربرا برای ریاست سایتی که متعلق به خراسان هست و اصالت مشهدی دارد و حتی موضوع جشنش هم مشهد متشکریم بود به شما که خب مشهدی نیستین رای بدن و یک غیر مشهدی بر چند هزار کاربر مشهدی ریاست کنه؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟:/
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
خانم اسمانی فقط اقای تنها باید جواب بدن، کاربرا فقط سوال: )
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
ربط نداره ولی باحال بود
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
من اصالت مشهدی ندارم ولی گمان میکنم همانطور که شما خودتون هم میدونید اصالت جیمی دارم و لحظه های زیادی کنار این کاربران بودم! جشن هم قبل از اینکه اسمش مشهد مچکریم باشه اسمش جشن جیم بوده! خلاصه سعادتیه که ما نداریم ولی از اصالت خودم راضیم و فکر میکنم بحث داره کم کم نژاد پرستی میشه خخخ
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
به جای خخخ میتونید این رو هم بذارین » ":|"
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام به جناب خبازی :)))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلااااااااااااااااام بر شما ...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
عذر میخوام جناب مشیری اما شاد بودن فضا هم ممکنه برای عده ای سرگرم کننده باشه...آیا فکر نمیکنین چون تبحری در زمینه شعر دارین فضای سایت رو به همون سمت سوق میدین؟ و یا فضای سایت خیلی رسمی میشه؟آیا قصد ندارین از انجمن های آنلاین استفاده کنین؟غیر از حیطه شعر و شاعری؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کاملاباهت موافقم میترا جان
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چرا حتما. اگر شعر میگم به این معنی نیس که فقط شعر رو دوست دارم. چون مخاطب بیشتری داشت ادامه دادم و گرنه قطعا مواردی که گفتین بسیار مهم. گفتم که سایت در همه شاخه هاش مهمه
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
یه سوالی است میترسم بپرسم ناراحت شن خو :|
faeze
faeze
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای خبازی فک نمی کنین سنتون برای ریاست جمهوری خیلی کم باشه؟؟آیا می تونین از پس برنامه هایی که برای جیم دارین بر بیان آیا؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
شما فکر نمیکنین سن آقای مشیری برای ریاست جمهوری یک سایت جوان خیلی زیاده؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
به نظر من ریاست سایت جیم تا اون حدی به سن شناسنامه ای مربوط میشه که رییس جمهور بتونه جوانانه و جوان پسند برخورد بکنه ، که خب من یک جوونم و مطالعات زیادی هم خوشبختانه در این زمینه داشتم . به نظر من مهم ترین نکته سن جیمیه و تجربه ای که تو جیم داریم که خوشبختانه من 1 سال و 5 ماهه جیمیم ... در مورد برنامه ها هم من تمام سعیم رو می کنم و با تمام وجود تلاش می کنم در کنار آقای نادری و تمام دست اندرکاران سایت که سایت بهتری رو داشته باشیم ...
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ای بابا به مستر مشیری میگین سنتون بالاست یه ایشون میگی کمه......
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| لطفا تیکه نندازین :|
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| :| کی تیکه انداخت؟:|
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اوناها :| اون بالا :|
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مسترم-نص...شما ب کی رای دادین؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دکتر قالیباف
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
حمید جان شما به بحث انتقالی اشاره کردی..................ایا به مدت زمان ریاست دقت کردی؟؟؟به نظرت این حرفت نوعی بی تدبیری نیست؟؟
T.y73
T.y73
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقاي مشيري يكي از ملاك هاي انتصاب براي رياست بنظر من داشتن رابطه در حد تعادل باكاربرانه! بنظرتون شما تونستيداين ارتباط رو برقراركنين؟..من شخصافقطشاهدطرفداري شماازطرفدارانتون درمدت محدود حضورتون تو تخته بودم!...
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
شما شخصا کجا بودین ما نمیدیدیمتون ک باز شما مستر مشیری و ندیدین؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کاندیدا ها ی عزیز چرا جواب نمیدین؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم اتی یعنی قبلا برای جیم چکار کردید
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
داوری مسابقه ادمک های تنها...و یکی دو موردم خصوصی بود بامدیر مطرح شد.
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
آقای تنها چی شد که از همون اوایل انتخابات کاملا یهویی تعدادی از کاربران بانو و قدیمی که خب با هم خیلی هم صمیمی هستند از همان روز اول و بدون تبلیغات شروع به حمایت و تبلیغات برای شما کردند؟ آیا جریانی به صورت زیر پوستی و مخفیانه از شما حمایت میکنه؟؟؟؟خخخخخخ ( شوخیه)
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخ
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
آقای قوام اگر شوخیه که نباید جواب بدم چون اجحاف در حق بقیه دوستانه! ولی از همون روز اول خیلی از کاربران سمت گیری به نامزدهای مختلف رو داشتند و اگر کسی هم سمت گیریش به طرف بنده بوده حتمن برای شناخت قدیمی ای بوده که نسبت به من داشته
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام معذرت اگه دیر اومدم :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام خواهش میکنم! تازه شروع شده
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:)))))) سلام :) عذرخاهیتون پذیرفته نمیشه :دی :)))))))))) شوخی کردما:)
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خود ادمین ها پیشنهاد میکنم از هم سوال کنن!
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ایا کسی واسه افزایش صمیمیت برنامه ای داره؟؟اگر بله توضیح داده بشه.......ممنون............
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سوال خوبی بید
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
قدیما یگان ویژه تمام کاربرای جدید رو تحویل میگرفت و باعث میشد انها در سایت ماندگار شوند................ولی بنا به دلایلی یگان ویژه رو سرکوب کردند و باعث شدند یگان ویژه کمی گوشه گیر شود............اگررئیس جمهور شدم تیم پیشواز از کاربران رو راه میاندازم تا کاربرای جدید به سایت جذب بشن و کاربرهای قدیمی هم بیشتر با هم صمیمی شوند(این تیم پیشواز شامل تعدادی از کاربرای فعال محبوبه)
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتی میتونی دوباره گروه خشن رو بیاری توی جیم؟؟؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اگه ازش استقبال بشه حتما...
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب م-نص......کارنامه تون در جیم و افتخاراتتون در جیم و اینکه کلا چه حرفی واس گفتن دارین اگه رئیس شدین؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کارنامه رو که گفتم.................رسیدگی به مشکلات کاربران با ادامین و همدگیر.................2.برگزاری جشن مجازی و دادن جایزه امتیاز به کاربران................3.ایجاد کردن فضای شاد و اکتیو در تخته سیاه........4.ایجاد چالش در انجمن ها و کمک کردن به پویایی انجمن ها..با اینکه یک کاربر معمولی بودم این کارها رو انجام دادم..............اگر ریاست رو بر عهده بگیرم حتما این فعالیتها بیشتر میشود
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خوب برنامه چیه ؟ قراره چیکار کنیم اینجا ؟
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام سلام من اومدم
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام بر شما
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مهدی های...انگیزه و هدفاتون رو به صورت خلاصه میشه بگید؟؟؟اصن چی شد نامزد شدین؟؟؟
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
شما فکر میکنید این تاکید بر مشهدی بودن خیلی خوبه؟ من اینطور فکر نمیکنم. چون همین چندوقت پیش قبل انتخابات، یکی از دوستان جیمی تهرانی ازین تاکید بر مشهدی بودن در مجموعه ی سایت گلایه داشت. من اونهارو هم دوست خودم میدونم و دوست ندارم کسی با تاکید بر مشهدی بودن ناراحتشون کنه و فکر میکنم این تاکید ستاد شما باعث تاکید بیشتر سایت نسبت به قبل بشه
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مخاطبت کدوم کاندیده فرزانه جان ؟/؟؟
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دارم خودمو خفه میکنم ینی که محترمانه صحبت کنم...عذر میخوام از کاندیداهای طرف صحبتم اگر لحنم مناسب نیست....مستر وکیلی انجمن تا ساعت چنده؟
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
10
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
آقای مشیری آیا پختگی و تجارب مدیدریتی شما تاثیری روی ریاست جمهوری شما در سایت خواهد داشت و اینکه به نظرتون این فاصله سنی حدود کمتر از ده سالتون با کاربرا مانع شناخت و درک شما از نیاز ها و روحیات کاربران خواهد شد؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
قطعا نه. همین حالا هم بنده با خیلیا مثل دوستان جیمی فعالیت میکنم
faeze
faeze
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مهدی آقا فک نمی کنین شما خیلی آدم بدقولی هستین؟؟ آیا به قول هایی که دادین واقعا عمل می کنین؟؟ :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
برای چی ایشون بد قول باشن!! ؟؟؟ فقط چون دیر رسیدن؟؟؟ استنباطتون اصلا درست نیست بانو
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
الان چجوری یه سوالی بپرسیم که کاندید خودمونو بزرگ کنیم خب :| یه کلاس توجیهی قبلش میذاشتین خو :| :)))))))
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ینی چی رئیس سازمان انرژی اتمی؟؟؟منظورتونو نفهمیدم آقای وکیلی؟
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
مستر تنها عایا حقیقت داره شما با رییس ستادتون مشکل پیدا کردین و ایشون قهرن الان خخخ؟
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
تکذیب میکنم خخخ
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
نع خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری هدف اصلیتون از کاندیدا شدن چیه؟؟؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانوم مشرقی: سلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر حکومت دیکتاتوریه؟ منظور رصد علائق کاربران و کمک به تحققشونه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری...به نظرتون این درسته که مطالبتون رو طرفداراتون در وصفتون می نوشتن؟؟؟یه جور تعریف از خود نیست این کار؟؟؟من خودم انتظار داشتم بیشتر با بیان خوده شما آشنا بشم...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب جناب مشیری میدونم که توی تبلیغاتتون برنامه هاتونو فرمودین،اما یاد آوری شون بد نیست...برای اینکه جو سایت یکم زنده تر و یه جورایی مهیج تر بشه چه برنامه هایی دارین؟
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری آیا به نظر شما وجود مشاوران و طرفداران جوان و پر شور و نشاط در ستاد انتخاباتی شما مفید نیست و شما از افکار و مشورت های کاربان جوان در آینده استفاده خواهید کرد؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خوب خانم مشرقی من کلا هدفم اینه که سایت تبدیل به یک فضایی بشه که در تمام روزهای هفته نشاط و جذابیت خودشو داشته باشه و محیطش یک شکل و کسل کننده نشه
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
مسترمشیری بر چه اساسی علایق کاربرا رو طبقه بندی میکینین ؟
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
آقای مشیری به نظر میاد بیشتر کارها رو طرفداران شما انجام میدن تا خودتون .. مطلب ها رو می نوسین گاهی و از این نظر که شما توی تخته فعالیتی ندارین اونا جبران می کنن .. به نظرتون نباید رییس جمهور جیم خودش بخشی بزرگی از مسوولیت ها رو به عهده بگیره ؟ البته این حس همکاری شما قابل تقدیره اما رییس جمهور تا خودش مشکلات رو از نزدیک لمس نکنه نمی تونه رفعشون کنه
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
این به معنی عدم لمس فضای سایت نیست. مایل بودم کارها گروهی انجام بشه
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
موافقم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر تنها فرمودین صمیمیت ها بیشتر بشه...چطور اینو تحقق می بخشین؟چطور جلوگیری میکنین از صحبت هایی که باعث بیانیه های اون چنینی از طرف مدیر سایت بشه؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
بالاتر توضیح دادم! باید حد و مرزهای رفتاری خودمونو مشخص کنیم و با هم تعارف که ندارم! و عمل کنیم در اون صورت سایت میشه مثل یک سال پیش:)
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
: T.y73 عزیز: اگر در این قسمتی که گفتین نقصی باشه حتما جبران خواهد شد
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
اقای تنها چرا شعاری که کاندیدا های رقیب به اون اعتراض داشتن و تغییر ندادین...و برعکس یک شب لج کردین..و تخته رو بااون شعار پر کردین...دوستان ازمنش رییس جمهورانه شما می گن...ایا این منش رییس جمهورانه شماس؟که اعتراض دیگران و ندید بگیرین...ایامنش رییس جمهوری این نیست که تغییر بدین ..تا درگیری نشه ...همونطور که اون شب رو تخته درگیری شد و باتائید نکردن ادمین وقت درگیری خاتمه یافت؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
والا من که درگیری و این چیزایی که شما میگین رو خدا شاهده یادم نیست! یادمه سیدهاشم یکبار اینو به شوخی به بنده گفت ولی دلیل منطقی شما چیه برای غلط بودن شعار من؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
م-نص جان : من در مورد زمان سمنان بودنم هم گفتم و این رو یک بی تدبیری به حساب نمیارم چون منظورم بعد از این اتفاقات بود که دوست دارم در کنار دوستان مشهدیم به فعالیتم تو سایت ادامه بدم ... ضمنا مدت ریاست هم 4 ماهه که من 2 ماهش کامل مشهدم و در 2 ماه دیگه هم دنیای مجازی که نمی میره ... من در خدمت همه دوستان خواهم بود ، دوستان مشهدی هم زیاد دارم که بخوان پی گیر قضایا باشن ...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:)) بسیار هم عالی ! ما هم در کنار شما هستیم :)
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری: شما در برنامه هاتون " پیگیری چگونگی امکان برقراری ارتباط سالم اما مستقیم میان اعضا" رو مطرح کردین! واقعیتش من این رو نفهمیدم و داخل تخته هم ازتون سوال کردم و فرمودین داخل مطلب بدی توضیحش هست که متاسفانه نبود! برای همین اگر امکانش هست میخوام به طور کامل این ایده رو توضیح بدین و بگین هدف از ارتباط مستقیم اعضا چیه؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام کامنت جدا گانه میذارم همه دوستان ببینند.
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بعله خانم فائزه وقتی ادم یه مسئولیتی رو قبول کنه باید حتما چیزایی که گفته رو عملی کنه :)))
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
همه ما میدونیم که یه جاهایی -ولو اندک- یه بی اخلاقی هایی بود این مدت انتخابات. حالا برخی ها فقط پوسته شو میدونن و برخی ها از اتفاقات این پشت هم خبر دارن. کدومتون راهی عملی و قابل اجرا واسه این موضوع دارین که دیگه این بی اخلاقی ها تکرار نشه؟ و برنامتون چیه؟
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من کلا ندیدم ک......
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
این سایت از تعداد زیادی کاربر تشکیل شده که هر کدوم هم اخلاق و عقاید خودشونو دارن و این کار سختیه که بخوایم تغییرشون بدیم ولی میشه با کنترل و نظارت صحیح از این اتفاقات جلوگیری کنیم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اول از همه باید بگم مقصر اصلی این بی اخلاقی ها خود ما کاندیدا ها بودیم ( جمع بستم که کسی ناراحت نشه ) چرا که اگه توصیه ها رو به روسای ستاد و طرفداران بکنیم اون ها هم از مواضع به صورت اخلاقی دفاع خواهند کرد ... بی اخلاقی ها رو خیلی ساده میشه با تذکرات پیاپی کنترل کرد ولی اگه تذکر جواب نداد باید با خود شخصی که بی اخلاقی کرده به طور مستقیم صحبت کرد و دلیلش از حرف هایی رو که می زنه بپرسیم و قانعش کنیم که کار اشتباهی انجام میده !
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اولا بی اخلاقی خاصی نبوده و یک سری سوء تفاهم ها بوده که به شکر خدا رفع شده
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بعد انتخابات این حساسیت ها ازبین می ره مث دور ه قبل هم باهم دوستن
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری...زمان ریاست جمهوری قبلی...همه با رئیس جمهور دوست بودن و به راحتی میتونستن مشکلاتشونو باهاش در میون بگذارن..حتی اگر کسی از سایت دلخور بود...پائیز میرفت و شخصا دلجویی میکرد...ولی اینجور که بوش میآد شما میخواین تقسیم وظایف کنین و کارا رو به هواداراتونم بسپردید..به نظرتون این درسته؟؟؟اگه قرار باشه طرفداراتون کار کنن که به جاس رئیس جمهور...گروه ریاست تشکیل میشد...
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیدوارم دلخوری نباشه و نیازی به دلجویی هم همینطور. اما بر حسب تصادف اگر این اتفاق بیافته شخصا پیگیری میکنم. تقسیم وظایف رو در این حوزه نگفتم. حالا هزار جور کار دیگه هم هست :)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مهدی؟؟؟؟میشه یه کم بیشتر ما رو با اهدافتون آشنا کنین؟؟؟؟راستش من قبل از اندی شدنتون هیچ شناختی نداشتم....میشه یه خرده از حضورتون در جیم بگید؟؟؟؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
قضیه مشهدی بودن چیه ؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
ولی آقای قوام نسل هر 3 سال عوض میشه و آقای مشیری قطعانمیتونن به خوبی افراد جوونترو درک کنن!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری منظور از توانایی ارتباط با کاربرانیه که در حال حاضر با شما مصاحبت و دوستی نزدیک و یا حتی اندک ندارن...با اونها چطور روابطتون رو ارتقا میدین؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
این طبیعیه. مدت حضور من نسبت به افراد مد نظر شما کمتر و نوع ارتباطمون هم متفاوت بوده اما به مرور زمانی اندک حل خواهد شد با شناخت بیشتر
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب همین دیگه چطوری شناخت بیشتر؟
s_a
s_a
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
میتونم مثلا الان از مستر تنها بپرسم هر چی دوس دارن بگن؟ :| اینم سوال محسوب میشه؟ :|
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:)))))))))
faeze
faeze
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخ شما اگه دوست داری سوال نپرس :)))
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
فک کنم شما از موضوع ازاد انشا خوشتون میومد خخخخخخخ
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
الان وخت نمیکنم سرمو بخارم چه برسه هرچی دوست دارم بگم خخخ
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم سحر قرار شد سوال بپرسین نه اینکه به دوستان جواب بدین:) مرسی:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دقیقا..ممنون از تذکرتون مستر وکیلی..:)
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای م.نص غیر از برنامه های یی که به شوخی نوشته بودین با لهجه شیرین مشهدی..از برنامه های واقعی و جدی تون بگین
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
برنامه زیاده...........مثلا یک برنامه بسیار مفید تخته علمی است...............جیم یک مکان فرهنگی است و باید در ان کارهای فرهنگی انجام بشه..........یکی از کارهای فرهنگی اموزش علم است............در ساعات تعطیلی سر ظهر تخته می خواهم از دوستان متخصص در علوم مختلف خواهش کنم تا ادمین شوند و به دیگران درس بدهند...........یکی از کارهای مفید که قبلا هم گفته بودم امکان قرار دادن فایل پی دی اف روی سایته
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام به همگی
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام:)
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام سید جان
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چرا به ههمه سوالا جواب نمیدین ؟ سرعت عملتون هم پایینه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری تو این 10 ماهی که من اینجا بودم...فهمیدم بیشتر کاربرا برا سرگرمی به سایت میآن...پس صدر علاقشون سرگرمیه...شما این سرگرمی رو چجوری میخواین ایجاد کنین؟؟؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نمیدونم به نظر شما سرگرمی شعر و متن و عکس و ... نیس؟
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سرعت پایینه یا من چون باگوشی اومدم اینطوریه؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
باز هم میپرسم..........چه برنامه ای برای افزایش صمیمیت دارید؟؟؟!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیر حسین توی این مدت حالا به شوخی یا جدی توی تخته اگر من چیزی میگفتم میگفتی باز جریان انحرافی و خب این مورد در واقعیت هم اتفاق افتاد و سرزبونها افتاد که ستاد آقای مشیری دارن باقی کاندیداهارو تخریب میکنن.میخواستم ببینم دقیقا منظورتون از این حرف چی بوده و چه عملی رو تخریب دیدین؟؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هاشم جان اون حرف من به شما کاملا شوخی بوده و اون بحث تحقق اون حرفت رو ادمین تذکر دادن و نه من! میتونی از خودشون بپرسی!
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای وکیلی تو نظرم سوال پرسیدم اگه دقت کنین
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دقت کردم، داشتین دفاع میکردین
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
از کاربرا که نباید سوال بپرسی خو...
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
آقای تنها م- نص با اکانت ادمینی تبلیغات کرد اعتراض کردی بعد رئیس ستاد شما با اکانت ادمینی تبلیغات کرد اعتراض نکردی و میگی که این جوری تعادل برقرار شده:) خب پس سایر کاندیدا ها که اکانت ادمینی نداشتن چی؟ اعتراض شما به محضی که منافع خودتون تامین شد خاموش شد؟ اگر رئیس جمهور هم بشین همینطوری میخوای به مطالبات همه کاربرا رسیدگی کنین؟ معنی عدالت اینه؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سوال منم همین بود
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
آقای مشیری تو این مدت، تبلیغات ستاد شما یکم مشکل داشت که با اعتراض بچه ها و تذکر مدیر سایتم رو به رو شد ... رفتار بعضب از افراد ستادتونو چطوری توجیه میکنین؟؟ من اگر برخوردی با طرفدارای بقیه کاندیداها داشتم آقای تنها بهم تذکر میدادن.. شما چرا ب طرفداراتوون برای حفظ احترام و صمیمیت ها تذکر ندادین؟؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
آقای قوام لطفا مغلطه نکنین! من در اینکه کسی با اکانت تیم چه کارهایی میکنه اختیاراتی ندارم! وگرنه همون شب اول جلوی م.نص رو میگرفتم!
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٣
٠
١
شما از کجا میدونین و مطمئنین که از طرف آقای مشیری به ما تذکری داده نشد؟
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نسل هر 5 سال عوض میشه که!!!!!
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری چرا اجازه دادین برخی هواداراتون یه خرده به بقیه توهین کنن
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:/
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری میشه درباره تقسیم وظایفتون یه کم توضیح بدید؟؟؟در ضمن بعضی سوالام اون بالا بی جواب مونده...
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دوستان چند لحظه اجازه بدن لطفا من کامنت جناب تنها رو جواب بدم شاید سوال خیلی از دوستان دیگه هم باشه
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بله سوال منو هنوز جواب ندادید!
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری آیا به نظر شما رابطه خوب شما با کاربرانی که اکثریتشون در سایت وجهه خوب و محبوبیت بالایی دارند میتونه کمک خوبی برای رابطه با شسایر کاربران باشه؟
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری یه مدتی جو تخته بر اثر تبلیغات هایی که خیلیم خوب نبود خراب شده بود .. شما برای رفعش چیکار کردین ؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من تلاش کردم با دوستانی که از صحبت هاشون برداشت منفی شده شخصا صحبت کنم تا فضا عوض بشه که شد
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کامنتهای من کووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ؟؟ :|:|:|:|:|:|:|:|..................
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من همه رو جواب دادم تا الان ؟؟؟ سوالی جا نیافتاده ؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نه سوالی جا نیوفتاده :)) موفق باشید :)))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دوستان ما برفتیم...ممنونم از کاندیداها که جوابیدن...کاری پیش اومده باید رفع زحمت کنم...جناب مشیری ممنون بابت پاسخ گویی تون:)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من الان می تونم از کاندیدا هایی که انصراف دادن سوا کنم؟؟؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چرا از اونایی که هنوز هستن سوال نکنین؟! :-?
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری چرا وقتی برای شما در متن های تبلیغاتی یا دیگر جاها کامنت میذاشتیم خودتون جواب نمیدادید و دیگر طرفدارانتون جواب میدادند؟؟؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
و همچنین امیرحسین چرا توی این مدت دوستان ستاد شما توی تخته طوری شده بود رفتارشون انگار که ما دشمن خونیشون هستیم؟؟در صورتی که من برای کار نشده برای خودت یه ایمیل دادم که بیشتر از 10-15 خط توش توضیح بود که سوتفاهم ها رفع بشه و دوستیمون سرجاش بمونه.
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
من همچین چیزی رو تکذیب میکنم و این فقط برداشت شماست! از نظر من همه دوستیم و داریم دوستانه رقابت میکنیم و مشکلی نیست:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم دختر آسمانی : من جیمو دوس دارم به خاطر فضای سالم و محیط دوستانه و گرمی که داره و هدفم اینه که این فضا تو جیم تثبیت بشه ... اگه در سایت برنامه های جدید و جذابی اضافه بشه و مطالب و انجمن ها نظارت درستی روشون انجام بشه تا بهترین و تاپ ترین هاشون انتخاب بشه همیشه سایت طرفدار داره و کسل کننده نمیشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
یک سوال کلی داشتم/ه تقریبا کاندید های پر طرفدار تا الان کمی مشخص شدن و احتمال میدم که خود کاندیدا هم میدونن شانسشون در برنده شدن چقدر هست/آیا به نظرشون بهتر نیست کاندیدای که فکر میکنه رای چندانی نمیاره با کاندیدی هم فکر خودش که شانس بیشتری داره ائطلاف کنه؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام .... بله خب!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
موافقم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اتفاقا من کاملا با موضوع ائتلاف موافقم ، این موضوع رو هم قبل از انتخابات مطرح کردم و هم بعد از تایید صلاحیت شدنم با چند تا از کاندیداهایی که هم فکر من بودن ( تقریبا )مذاکره کردم ولی به دلایل متفاوت هیچکدوم به نتیجه نرسید .
s_a
s_a
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری! شما فرمودید "مدت حضور من نسبت به افراد مد نظر شما کمتر و نوع ارتباطمون هم متفاوت بوده اما به مرور زمانی اندک حل خواهد شد با شناخت بیشتر " آیا فکر نمیکنید یک رئیس جمهور باید از قبل از کاندیدا شدن این شناخت رو داشته باشه؟ تو مدت زمان کم رئیس جمهوری(4 ماه) بهتر نیست به رفع مشکلات پرداخته بشه به جای شناخت؟! :|
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خعلی موافقم!
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
الان از همه نامزدا میتونیم سوال کنیم ؟
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آررررررررررررررررررررررررررررررررررررره
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری...همه ما میدونیم که یه جاهایی -ولو اندک- یه بی اخلاقی هایی بود این مدت انتخابات. حالا برخی ها فقط پوسته شو میدونن و برخی ها از اتفاقات این پشت هم خبر دارن. کدومتون راهی عملی و قابل اجرا واسه این موضوع دارین که دیگه این بی اخلاقی ها تکرار نشه؟ و برنامتون چیه؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من جوابارو باید زیر کامنتا بذارم ؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بله
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
حمید خبازی توی متن تبلیغاتیت روی سن جیمیت خیلی تاکید کرده بودی.بنظرت چطور سن جیمی اینقدر میتونه مهم باشه که باقی امتیازات رو تحت الشعا قرار بده؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اولا تاکید من روی سن جیمی به این دلیل بود که دوستان به کم بودن سن شناسنامه ایم گیر ندن که دادن و پاسخ هم دادن !!! سن جیمی مساوی با سابقه یک کاندیدا در جیم و سطح ارتباطش با بچه ها ، با سلیقه های مختلف با ایده های متنوع و با اعتقادات شاید متفاوت . این می تونه به نظر من کمک شایانی بکنه در زمینه این که اگر سایت جیم قراره تغییر کنه چگونه و چقدر تغییر کنه که نه تنها کاربری غیر فعال نشه بلکه به تعداد کاربران فعال ( دقت کنید فعال ) اضافه هم بشه !
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
به نظر شما سن خودآقای مشیری برای رئیس جمهوری یک سایت جوان زیاد نیست ؟؟؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای تنها شما چر ا توهم جریان انحرافی زدین
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تـــــــــــــــــــــــــــذکر شماره 1 به خانم اتی! دوستانه و مودباه صوبت کنین
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من اون حرف رو دوستانه به سیدهاشم زدم:)
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری چرا قبل از اینکه صدای امثال ما در بیاد با هوادارتون برای بعضی رفتارهای نامناسب برخوردد نکردین و گذاشتین وقتی ماها زده شدیم ازین فضا، بعد بهشون تذکر بدین؟ علاجه قبل از وقوع واقعه برای همین جاهاس دیگه
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیدوارم کسی که لایقه شه رای بیاره یاحق:)
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تکبیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
این سوال ور از همه کگاندیداهایی که دانشجو هستن دارم؟ آیا دانشجو بودن شما مانع رسیدگی به امور سایت نیست؟ با توجه به امتحانات زودهنگام ترم 2؟ آیا وقت کافی برای رسیدگی به مطالبات کاربران دارین؟ چند ساعت در روز؟ و اینکه آیا عید به مسافرت میرن و سایت رو بدون رئیس جمهور میزارین یا هستین در خدمت بچه ها؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من پاسخ دادم ...
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من که اکثر زمانهای خلیم رو در سایت میگذرونم................پس فکر نکنم در ان زمانها اتفاق خاصی بیوفته و سایت و ترک کنم
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| آقای وکیلی ؟؟؟ :|
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
یک سوال عمومی:کاندیدای محترم چند درصد میتونین به وعده هاتون که تو متن های تبلیغاتیتون بهش اشاره کردین جامه عمل بپوشانید؟؟؟آیا حیطه اختیارات شما در صورت انتخاب به شما این اجازه رو خواهد داد؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
65%تضمینی
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تاجایی که درتوانمون هست...مابرنامه هارو در همون حیطه اختیاراتمون دادیم
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتی خانوم شما وعده دادین که "یک مطلب خوب از همه کاربران فعال جیم هر هفته در صفحه 15 چاپ میکنید بطوری که از هرکس یک مطلب خوب چاپ شده باشه" سوال من از شما اینه: با توجه به اینکه حوزه اختیارات رئیس جمهور فقط در سایته چجوری همچین وعده ای رو میتونید در مورد نشریه بدین؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
مطمئنا اگه این وعده تحقق پیداکنه...رییس جمهوری بعدی هم این شیوه رو دنبال خواهد کرد..و این شیوه نهادینه خواهد شد..چون باعث میشه کاربران برا نشر مطلبشون درصفحه 15 سعی کنن قلمشون رو بهتر کنن...و موضوعات ناب و به روز تری رو انتخاب کنن...
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
البته درمورد این قضیه درجیم صحبت کردم و نظر مساعدی بود از طرفشون
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ینی شما میگین که رئیس جمهور در نشریه هم اختیارات داره؟ ولی در متن بنر ریاست جمهوری دقیقا قید شده بود که رئیس جمهور برای سایت است!
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من روزی که خواستم این حرف و بنویسم در دفتر جیم سوال پرسیدم..که گفتن این حرف مشکلی نیست...و حرفم تائید شدن..گفتن می تونین بگین...پس موردی نداره....بعدم صفحه 15صفحه ی ما سایتی هاست.
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب درصورت تایید این حرفتون توسط آقای نادری میشه سوالای دیگه راجع به این طرح مطرح کرد! مثلا کاربران فعال که همه مطلب نویس نیستن! خوب بودن رو با چه متری اندازه میگیرین؟ یه هفته اگر چند نفر مطلبشون خوب بود (و از اونجایی که الان دارین وعده میدین و بقیه انتظار دارن) کدوم رو چاپ میکنین؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب بسته به فضای صفحه 15..درضمن تاحالا این مورد نبوده که همه مطالب عالی باشن..
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب اگر دو نفر باشن و یکی انتخاب بشه نفر دوم باید تا کی هی مطلب خوب بنویسه که چاپ شه؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب این درنظر گرفته میشه..شماکار و سخت می کنین..اولین مطلب خوبش منتشر میشه تاحق ضایع نشه..این روند اگه دنبال شه همه مطالبشون منتشر میشه..به شرط خوب بودن
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
اتفاقا من ساده ترین حالت رو گفتم که 2 تا مطلب خوب باشه! درصورتیکه در یک هفته ده ها مطلب چاپ میشه و امکانش هست حتی همش خوب باشه!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
محمدحسین خیلی عذرمیخوام.ولی میتونم بپرسم فرزانه خانم چطور از این فضا زده شدین؟؟ینی مثلا توی تخته از همه بیشتر ما تبلیغ میکردیم که زده شدین؟؟
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقا لطفا اسم خودشونو بگو، من هی قاطی میکنم فک میکنم با منی!خخخخ / حجم کامنتا خیلی زیاده
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
از کاربرام میشه سوال بپرسیم ؟ من سوال دارم :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
شعر و متن و عکس تو سایتای دیگه هم هست جناب مشیری...شما سرگرمی رو تو چی توصیف میکنین؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
وای چه باحال! من استرس گرفتم!
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر خبازی در صورت شکست در انتخابات این مساله رو میپذیرین یا ........؟ خخخ
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای تنها چرا به بعضی طرفدارانتون تذکر ندادین که توهین نکنن...و احترام بذارن..به خصوص به بزرگتر خودشون..ایا ترسیدن رایشون رو ازدست بدین...شما برای ایجاد شادی گفتین اومدین..و لی کمی باعث تفرقه و دلخوری شدین..چرا؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتی خانوم کی بی احترامی کرده؟ اگر حرفاتون واقعیت داره لطفا دقیق ذکر کنین!
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نمی خوام اسم برده بشه ...
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
پس ناراحت نشین اگر به صدق حرفاتون شک بشه
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
صداقت هست...ولی نمیشه همه رو توضیح داد چون ممکن با یکی دوتا شموافقت نشه..نمی خوام وعده دروغین بدم...این امتیاز بازی رو هم گفتم چون اقای نادری موافق بودن.و امتیاز مطالب جذاب
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
این اشتباه شد با سوال پایین.......براتون ایمیل می زنم
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تذکر ها زیاد بشه، اولا رفع نظر بدون تایید میشه و حتی منجر به عدم صلاحیت هم شاید بشود، پس لطفا رعایت کنین
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نت مسخره :|
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای مشیری؟ تاکید بر مشهدی بودن ؟ چرا؟؟؟؟؟؟
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من از کاربرا سوال نپرسیدم که دخترمشرقی جان.بعد اون کامنتی که اقای وکیلی گفتن اصلا تایید نشد عزیزم.:)
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من از کاربرا سوال نپرسیدم که دخترمشرقی جان.بعد اون کامنتی که اقای وکیلی گفتن اصلا تایید نشد عزیزم.:)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری شما چرا روحیه ی انتقاد پذیری ندارین؟؟؟ من یه سوال کوچک کردم از یکی از طرفدارانتون ولی شما خیلی ناراحت شدین! و این روحیه که نمیتونین انتقادی رو بپذیرین برای یه کاندیدا خیلی بده!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر تنها میشه یه کم از تجربیاتی که بین جیمیآ کسب کردین بگین؟؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اینو آخر جواب میدم طولانیه :)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب من که رفتم....والا ما یه چار تا دونه سوال بیشتر نپرسیدیم که سه تا و نصفیش بی جواب موند:9.........خدا نگهدار و موفقیات :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بنده که جواب دادم
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای تنها چرا طرفداران آقای مشیری تا شروع به فعالیت در تخته میکردن به سرعت از طرف شما و طرفدارانتون محکوم به جو سازی میشدن؟ حالا کی اخلاق انتخاباتی رو رعایت نکرد؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
آقای قوام شما دارین تهمت میزنین و من از مدیریت سایت میخوام حتمن این مورد رو بررسی کنن :)
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتنا :) حودت تا حالا گفتی که یکم رک حرف میزنی :) به نظرت این مشکلی در جریان آشتی دادن بچه ها به وجود نمیاره ؟ :) برای منت کشی و اینا ؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
فکر نکنم..من منظورم از رک حرف زدن این هست..که مسئله رو بیان می کنم..و نم یپیچونم.........بعدشم تاحالا کسی از رک بودن من ناراحت نبوده...و درجریان منت کشی سعی میشه مشکل طرف حل بشه باپیگیری...قرار نیست دعوا کنیم باهاش...و فکر میکنم بعضی از صراحت خوششون بیاد..البته صراحت بدون ایجاد ناراحتی..
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر خبازی...میشه یه کم از تجربیاتی که بین جیمیآ به دست آوردین برامون بگید؟؟؟
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام بر پرزیدنت های جیمی :) خدا قوت :))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام علیرضا جان :)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:) سلام!
faeze
faeze
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام علی رضا جان:)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب آقای مشیری ؛ من خودم نمیتونم درک کنم با توجه به این مدت نسبتا کمی که شما تو سایت بودین بتونین با کاربرها رابطه ی دوستانه و صمیمانه ای برقرار کنین ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتی جان میشه از تجارب بودن کنار جیمی ها برامون بگی و چیآ یاد گرفتی بینشون؟؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب بینشون تجارب خوبی بدست اوردم..باهاشون صمیمی شدم..دوستان خوبی تو سایت پیداکردم...و البته از بعضی ها که اندکن فهمیدم رو دوستی شون نمیشه حساب کرد..و برعکس رو بعضیاشون میشه حساب کرد باخیال راحت....صمیمی بودن ..اینکه اگه کسی مشکلی داشت سعی می کردن کمکش کنن...و به اون بپردازن..و مانع رفتن دوستان جیمی شوت از سایت بشن..و ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مهدی میشه یه کم از چیزایی که بین جیمی ها یاد گرفتین بگید؟؟؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
منظورتون از این که بینشون چیزی یاد گرفته باشم درست متوجه نشدم ولی میتونم بگم تا الان با اخلاق خیلی از کاربرای جیمی آشنا شدم و میشه فهمید که هرکدوم چه ویژگی های اخلاقی دارن :)
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
در مورد ارتباط مستقیم:::: ببینید دوستان در حال حاضر بسیاری از کاربران از طریق همین جیم خودمون با هم دوست شدن و ارتباطات بسیار خوبی هم برقرار شده . خود بنده هم تجربه کردم و بسیار خوب بوده. این ارتباط هم به خاطر ممنوعیت تبادل ایمیل، تلفن و ... از طریق وبلاگ انجام میشه. پس وقتی این کار قراره به طریقی انجام بشه ( حتی با وجود ممنونعیت) چرا با در نظر گرفتن جوانب امر زیر نظر سایت انجام نشه. بنده خودم چند وقت پیش مایل بودم با آقای قوام اصحبتی رو مطرح کنم اما پدرمان درآمد تا به ایشان دسترسی پیدا کردیم! هرچند واقفم که حواشی زیادی هم ممکنه در این نوع ارتباط باشه اما راهکار هم داره.
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
همیشه در این جور مسائل سوتفاهم وجود داره! نمیدونم شما بخاطر دارید یا نه ولی دوستان بخاطر دارن که سر یه همچین داستانی که بعد از نمایشگاه اعلام شد کاربرای سایت تا مرز فروپاشی هم رفتند و خیلی ها نارحت شدند و قهر کردند و تازه دوباره شاهد حضورشون هستیم! هدف از این کار آیا ارزش چنین چیزی رو داره؟
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خو هر کی خواست اجازه بده
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من 2تا سوال از امیرحسین پرسیدم.ولی جوابی نرسیده هنوز.از دوستان ستاد ایشون میتونن کمکی بکنن؟؟
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
فقط خودشون باید جواب بدن
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
قرار شده ما جواب ندیم ک :))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری تعریف شما از اخلاق انتخاباتی چیه؟؟؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اخلاق انتخاباتی : رقابت در فضای سالم بدون پیش فرض های غیر واقعی، بدون زد و بند های پشت پرده، بدون تبادل صحیح نظرها
میلاد
میلاد
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
آقای مشیری:شما هدفتون از عضویت در این سایت چی بوده؟آیا برای دیده شدن مطالب و شعرهاتون عضو شدید یا از فضای سایت خوشتون اومده بود؟فضای سایت جیم رو چگونه میبینید؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هر دو. فضایی پویا با پتانسیل بسیار
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
منم همین سوال اول رو پرسیدم ولی هنوز جواب ندادن!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
این سوال منم هست..:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
به نظر من این انتخابات باید یه فرصت باشه واسه محکم شدن دوستی هامون نه دشمنی :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
موافقم هوارتا! اما این چند وقته کم دلخوری پیش نیومده...
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اگر دوستان سوالی مطرح کردن و من پاسخ ندادم لطف کنن دوباره مطرح کنن. به دلیل انبوه پرسش کم آوردم!!!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هدف اصلیتون از کاندیدا شدن چیه؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری چرا وقتی برای شما در متن های تبلیغاتی یا دیگر جاها کامنت میذاشتیم خودتون جواب نمیدادید و دیگر طرفدارانتون جواب میدادند؟؟؟
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
برنامتون واسه افزایش صمیمیت...................
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم ف.ش نظرتون تایید نمیشه چون سوال از نامزد ها نیس
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری میشه اون راهکاراتون رو بگید؟؟؟به نظرتون مدیریت سایت قبول میکنه؟؟؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من در همه متون تبلیغاتیم و کامنت هام گفتم " پیگیری جدی" . اجازه بدین اگر انتخاب شدم راهکارش رو دنبال خواهم کرد. به دو دلیل : شاید مثل اصل موضوع برداشت ناصحیحی بشه از راهکارو دوم اینکه بعد از انتخاب " اگر بود" میتونید به عنوان یه وعده انتخاباتی صد در صد از من پیگیری کنید نتیجه رو
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
محمدحسین اونو با خودت بودم.چون گفتی از کاربرا سوال نپرسیم خخخ
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخ بزارین برای تخته این بحثو
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقایان خبازی و تنها این که شما و طرفدارانتون کم بودن سن جیمی آقای مشیری رو یک عیب میدونن آیا این به معنای عدم پذیرش و باور های کاربر های جدید نیست؟ یعنی کلا کاربرهای یکم جدیدتر باید توی سایت منزوی بشن و هیچ فعالیتی نداشته باشن؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقا دیگه!! من یک ماهه سایت عضو شدم ولی منو بکشین منزوی نمیشم! جدیدا هم همونقدر حق دارن که بقیه دارن :) سن جیمی ملاک نیست!
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:خخخخخخ فکردم تختست ! واستادم تا کامنت ها بیاد :دی
faeze
faeze
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ما نیز همچین اشتباهی کردیم :)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
باران بانو : لازم به ذکره که شکست یکی از احتمالات انتخاباته و چه بخوام چه نخوام باید بپذیرمش ... اون قضیه فتنه هم اگه یادتون باشه توی یک بیانیه و شاید حدود سه روز خوابید که همه اون قضیه با اطلاع آفای نادری انجام شد و به دستور ایشون من فتنه رو لغو کردم ... اون موقع هم می خواستم به هیجان انتخابات اضافه کنم .
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری شما هم اگه میشه از تجارب بین جیمی ها بودن بگید لدفن...
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقایان تنها و خبازی شما عملا چه برنامه ای برای بازگرداندن کاربرانی که از سایت جدا شده اند وخ یلی وقته نیومدن دارین؟ اگه ممکنه کامل جزئی و دقیق پاسخ بدین:)
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتی خانوم یکی از برنامه های شما "طرحی برای استفاده از امتیازات کاربرانه" میشه بگین این طرحتون چیه؟ و همچنین هدف نهایی از این طرح!
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
طرحم این هست که ازامتیازاتی که به دست میاریم استفاده کنیم..مثلا یه سری برنامه ها درسایت قرار بدیم..که درصورت استفاده ازاونها توسط کاربران..از امتیازشون کسر بشه یا بهشون اضافه بشه..الان ما امتیازات زیادی داریم..که به دردمون نم یخوره..و بی هدف طراحی شده...فکر میکنم استفاده از امتیازات باعث ایجاد شوری خاصی درسایت بشه تلاس برا داشتن امتیاز فعالیت ..ووو
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب بنده گفتم همون برنامه هارو بگین تا بدونیم :)
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مثلا همین بازی انلاین می تونه امتیازی باشه...بازی های جذابی که با داشتن امتیاز کاربران بتونن ازش استفاده کنن..یا موارد جذابی که نیاز به داشتن امتیازس
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
شما دارین میگین استفاده ی از امتیاز! یعنی اگر بازی آنلاین بذارین کسانی که امتیازشون حد نصاب شما نباشه نمیتونن بازی کنن؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بله باید به حد نصاب برسونن خب..این میشه استفاده ازامتیاز..اگه قرار باشه با نداشتن حدنصاب هم بازی کنن..که طرج از بین رفته س..البته این یک مثال کوچک بود..برای فهمیدن مطلب
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اگر برنامه ی دیگه ای هم هست خوشحال میشیم من و دوستان بدونیم
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
البته ..بعضی مطالب خوبی یا برنامه هایی که جذاب باشن
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
میشه توضیح بدین
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بیش از این نه.
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ممنون واقعا :)))
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای صفدری، من میومدم تخته و میدیدم برخی خیلی جدی گرفتن فضارو و تیکه میندازن بهم و همو ناراحت میکنن. و برخی ازین دوستان حتی پیش من درد و دل کردن که ما ازین فضا زده شدیم و انتظار این مدل انتخابات نداشتیم و کمتر خواهیم امد تا روز رأی. این شد که من صدام در اومد
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
این بحث مال اینجا نیس
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
لطفا تخته ادامه بدین ،:))
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چشم. عذرخواهم آقای وکیلی
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای خبازی کامنت هایی بود که افرادی به صورت نادرستی از اقای مشیری انتقاد کردن. شما چرا به جای دعوت به ارامش از اون افراد در کامنت ها طرفداری می کردین ؟ چرا شما و رءیس ستادتون سعی در آرام کردن طرفدلرانتون نداشتین
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چون جناب مشیری روحیه انتقاد پذیری ندارن سحر جان!
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
با سلام خدمت تمامي حضار و ادمينهاي محترم و کانديداهاي گرامي: سوالات رو ابتدا از ادمين و مسوولين آغاز ميکنم در صورت امکان پاسخ عنايت بفرماييد: شرح وظايف رئيس جمهور سايت چيست؟ (در صورت مشخص شدن پاسخ اين سوال سوالات جهت دار پرسيده خواهد شد.. ممنون)
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
به مطلب رئیس جمهور شوید در ارشیو صحفه 15 منو مراجعه کنین
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ممنون مستر وکيلي
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلام بر شما
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| چرا آخه ؟؟ :|
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم مونا از اقای قوام سوال نپرسین
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب خود آقای مشیری جواب نمیدن!
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من چقد غر زدم :|
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای وکیلی حوصلتون سر نرف؟خخخخخخخخخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری...همه ما میدونیم که یه جاهایی -ولو اندک- یه بی اخلاقی هایی بود این مدت انتخابات. حالا برخی ها فقط پوسته شو میدونن و برخی ها از اتفاقات این پشت هم خبر دارن. کدومتون راهی عملی و قابل اجرا واسه این موضوع دارین که دیگه این بی اخلاقی ها تکرار نشه؟ و برنامتون چیه؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
حمید بنظرت ینی کسی که سن جیمیش یه مقدار کمتر باشه به نسبت بقیه نمیتونه ارتباط برقرار کنه؟در من اون اوایل ورودم به سایت خیلی بیشتر طرفدار داشتم تا الان
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دختر مشرقی : مثلا می تونم به یکی از وعده هام که پخش موسیقی زنده در سایت هست اشاره کنم ... جیمی ها اینقدر موسیقی رو دوست دارن و انقدر بهش وابسته ن که جای خالیش رو واقعا میشه در سایت جیم احساس کرد . یا مثلا گروهی از بچه ها در انتخابات ها اصلاح طلبند و گروهی اصول گرا ، که بیشتر باعث اصطکاک بین بچه ها میشه ، تدابیری هست مثل تبلیغات موثر که میشه تب انتخابات و جبهه گیری ها رو باهاش خوابوند .
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
آدمارو یا باید زمان انتخابات شناخت یا وقتی که ته دیگ ماکارانی میاد سر سفره ! ( جهت تلطیف فضا )
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
یا هم وقتی که بلیت سینما رایگان میشه! (خخخخ)
s_a
s_a
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری شما فرمودید: "نمیدونم به نظر شما سرگرمی شعر و متن و عکس و ... نیس؟ "! گمان نمیکنید برای کاربرهای با سن کمتر، متن و شعر ممکنه کمتر جنبه سرگرمی داشته باشه؟ برای سرگرمی کاربرهای با سن کمتر برنامه ای دارید؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
آقای مشیری توی اینکه شما بزرگتر ما و از نظر تجربه خیلی بالاتر از ما هستین و همچنین در توانایی هاتون شکی نیست و من خودم به شخصه احترام خیلی بالایی برای شما قائلم ولی سوالم درباره ی جیمه! واقعیتش من قبل از این بحثه انتخابات شمارو خیلی کم داخل تخته دیده بودم و تا جایی یادمه هم کلام نشده بودیم! و سوالم هم همینه که شما با توجه به حضور کمی که در تخته داشتین چقدر با روحیات بچه ها آشنایی دارین؟ میدونم که از صمیمیت های تخته خبر دارین ولی آیا تا حالا شده با بچه ها ایجاد هم حسی کرده باشین و شادی خودتونو با شادی هاشون و ناراحتی تونو به خاطر ناراحتی شون نشون بدین؟
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
جناب آقاي مشيري سلام عليکم: در صورتي که يکي از برنامه هاي اعلامي جنابعالي با موفقيت اجرا نشوند جه اقدامي خواهيد کرد؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
میایم مثل مرررررررررررررررررررد میگیم نشده. اما راهی رو هم که رفتم حتما توضیح میدم
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پس روحيه ستيزه طلبي و مطالبه خواهي استوار قدمي و استقامت در راه رسيدن به هدف که لازمه شخصيت هر رياست جمهوري است چه ميشود؟
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری چرا جواب سوال منو ندادین؟!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پریسا خانم یادتون باشه توی تخته بعد از مناظره در یه موردی باهم صحبت کنیم حتما
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بزارین زنگ اخر بخوره بعد!خخخخ
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:) مستر وکیلی:))))))))))
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
فک کنم لازم باشه بحث اینجا رو ادامه بدیم :)
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
فک نکنم لازم باشه * .. این منظورم بود ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
وحید سوال اولت : اولا باور های من می تونه باور های طرفدارانم باشه اما باور های طرفدارانم لزوما باور های من نیست . کاربر های جدید قدمشون روی چشم ماست و اتفاقال باید بیشتر بهشون اهمیت داد . شاید باید جذابیت های بیشتری در سایت ایجاد کنیم که جدیدا هم جذب بشن و فعالیت شون بیشتر بشه . هدف فعال کردن بچه هاست نه صرفا زیاد کردن کاربرها .
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای اشکمهر اتش روان کامنت شما ربطی به مناظره ندارد
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مسترمشیری گفتین سایت پتانسیل زیادی داره موافقم و البته این پتاسیل تتا حد زیادی به فعلیت نرسیده چه برنامه ای دارین
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب آقای مشیری تاکید به کار گروهی خوبه ولی خب نمیتونه رابطه ی دوستانه ی بین رئیس جمهور و کاربر رو ایجاد کنه ...
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
عـاقـای تنها ... وقتی توی سایت مشکلی پیش بیاد و شما ناراحت بشین .. بیشتر چیکار می کنین ؟ به نظر میاد بیشتر با صبر حلش می کنین درسته عایا ؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
گمونم همیشه همینجور بوده و بعید میدونم دوستان تندی از من نه در دوران انتخابات بلکه این یکسال و یک ماه به خاطر داشته باشن:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقو سوال کلی از همه کاندید ها میشه پرسید یا 1 نفر 1 نفر ؟
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آها نمیشه دیگه!
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
1-1
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای تنها آیا ریاست جمهوری و سایت جیم فقط در تخته خلاصه میشه؟ آیا همه کاربران جیم در تخته حضور دارند و بقیه کاربرانی که در مطالب و انجمن ها حضور دارن کاربر نیستن؟ اصرار شما بر سابقه کاندیدا در صحبت کردن در تخته برای چیه؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
من نگفتم جیم در تخته خلاصه میشه من نگفتم همه کاربران در تخته هستند! ولی اینجا یک سایته با روابط اعضای صمیمی:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٢
٣
٠
آقای خبازی! ببخشید اما اگر کسی به قول شما آنقدر اهل موسیقی باشن و وابسته باشن، خودشون همینکه سیستم رو روشن کنن موسیقیِ مورد علاقشونو میذارن و بعد کارهاشونو شروع می کنن! پس موسیقی زنده روی سایت یکم رو اعصابه!!! بهتر نیست به جای مطرح کردن این ایده بقیه ایده هارو جدی تر بگیرین!؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
درسته ! بهتر نیست یکم از ایده های خلاقانه تر استفاده کنین؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر حمید ؟ شما چه تعریفی از سرگرمی دارین ؟ با توجه کاربرهای جیم نوجوون و جوان هستن؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری چطوری برای تصمیمی که هنوز نمیدونین چجوری میخواین اجراش کنین جبهه گیری میکنین پس؟؟؟
میلاد
میلاد
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دقیقا!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
فرزانه خانم انشاالله در اون مورد توی تخته بعد از مناظره صحبت میکنیم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
وحید سوال دومت : خب میشه با ایمیل در مرحله اول حالشون رو جویا بشیم و بپرسیم که چرا دیگه فعالیت ندارن ؟ دلایل رو که گوش کردیم به گوش ادمین سایت می رسونیم و تا جایی که توان داریم قانع می کنیم کاربر ها رو که دوباره فعال بشن و اگر ایرادی به سایت بود سعی در رفعش می کنیم .
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشيري با توجه به مشغله روزمره، روزانه چقدر زمان در جيم صرف خواهيد کرد؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری منم همین سوال امیر حسین خیلی فکرمو مشغول کرده چطوری میخواین این مسئله رو حل کنین ؟ یعنی بعد از اینکه رای بیارین حضورتون در سایت بیشتر میشه ؟
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
یک سوال خیلی مهم : تدابیر شما برای جلوگیری از مشکلاتی که ارتباط مستقیم بوجود خواهد آورد چیه؟ گاهی همین ارتباط غیرمستقیم هم مشکل ایجاد کرده چه برسه به مستقیم. مایلم این تدابیر رو بدونم
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بنده با این روش بسیار مخالفم.............چون این ارتباط مستقیم باعث میشه افراد مشکل دار بپجذب سایت شوند و ایجاد مشکل کنند
میلاد
میلاد
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری:من هنوزم جوابم رو در مورد اون بنده خدا که با فلان عکس اومده بودو همه بهش سلام میکردن؛نگرفتم...آیا سیاست شما شعار دادن و بعد از اون عمل نکردن به شعار هاتونه؟؟؟چطور به من گفته بودید بر رو روی دیده!ولی هنوزم جوابی از شما نگرفتم!!شما هنوزم معتقدید که فضای این سایت به گونه ای که دوستان از روی قصد و غرض خاصی بهم حتی سلام میکنن؟؟؟این تفکرات به هیچ وجه طنز نبوده و به نظر من درک شما از فضای دوستانه ی سایتو میرسونه!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
محمدحسین وکیلی از دست تو خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری شما چرا روحیه ی انتقاد پذیری ندارین؟؟؟ من یه سوال کوچک کردم از یکی از طرفدارانتون ولی شما خیلی ناراحت شدین! و این روحیه که نمیتونین انتقادی رو بپذیرین برای یه کاندیدا خیلی بده!
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای تنها من خاطرم هست که یک بار در تخته و در زمان ادمینی م- نص شما از ادمین تیم ( م- نص) ناراحت شدید و تخته رو به حالت قهر ترک کردین؟ آیا شما ذاتا زودرنج هستین و اگر مجدد در هنگام ریاست کسی باعث رنجش و آزار شما بشه قهر میکنین؟ بعد ما بدون رئیس جمهور چه کنیم ؟؟؟ خخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
گریه می کنیم!
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
رنجش من برای شوخی بیش از حد م.نص بود به طوری که تمامی کامنت های من رو متنش رو عوض میکرد و حتی من نمیتونستم بگم که این حرف های من نیست و ترجیه دادم خداحافظی کنم تا با اون حرفایی که مثلا به زبون من بود کسی برداشت بد نسبت به بنده نداشته باشه!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
با تشکر از مستر مهدی و مستر خبازی و آتی جان که جواب سوال منو دادن واسه تجربیات...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:)) بله و بقیه متاسفانه جواب نمیدن!!!
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خواهش میکنم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
منا خانم شما هم یادتون باشه توی تخته بعد از مناظره باهم یه صحبتی داشته باشیم
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چشم حتما
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پرزیدنت مشیری بفرمایید که چقدر میتونید رو وعده هاتون پافشاری کنید تا بالاخره جواب بگیرید؟ اصلا چقدر اهل پافشاری هستید ؟
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
آقای وکیلی میگم برین جهیزیتونو کامل کنین...اینا رو ول کنین...خخخخخخخخخخخخخخ
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من رو کمک کاربرا حساب کردم!خخخخ
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خ...خو ی ذره برین...بعدش حاضر میشن کله جهیزیتونو براتون بگیرن...خ..چطوره؟
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پرزیدنت تنها بفرمایید که چقدر میتونید رو وعده هاتون پافشاری کنید تا بالاخره جواب بگیرید؟ اصلا چقدر اهل پافشاری هستید ؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
من تمام سعیمو در کچل کردن آقای نادری و رسیدن به تمامی اهداف انجام میدم خخخ [با عرض معذرت از خدمت آقای نادری:)]
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پرزیدنت حمید-خ بفرمایید که چقدر میتونید رو وعده هاتون پافشاری کنید تا بالاخره جواب بگیرید؟ اصلا چقدر اهل پافشاری هستید ؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم منا اینجا نیومدیم کسی رو قضاوت کنیم که.اومدیم سوال بپرسیم
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من سوال پرسیدم ولی ایشون جواب ندادن!! دوبار هم سوالاتمو تکرار کردم
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری تو این مدت، تبلیغات ستاد شما یکم مشکل داشت که با اعتراض بچه ها و تذکر مدیر سایتم رو به رو شد ... رفتار بعضب از افراد ستادتونو چطوری توجیه میکنین؟؟ من اگر برخوردی با طرفدارای بقیه کاندیداها داشتم آقای تنها بهم تذکر میدادن.. شما چرا ب طرفداراتوون برای حفظ احترام و صمیمیت ها تذکر ندادین؟؟
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
عاقای مشیری شما چه راهکاری برای افزایش صمیمیت بین کاربرا دارین ؟ و ازونجا که شما و طرفداراتون فعالیت در تخته در موفقیت یک کاندیدا چندان مهم نیس .. پس از چه طریقی میتونین اینو حل کنین ؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای تنها. عرض میکنم که حتی رویت فضای تخته همیشه برای من نشاط آور بوده. بسیار از مواقع در بحث شرکت کردم. منتها عدم شناخت دوستان از بنده به خاطر مدت کم حضور در تخته بوده. قریب یک ماه. اما در همین مدت اخیر کاملا ملموس بوده که تخته فضای مهمیه.
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
عدم شناخت دوستان به خاطر عدم حضور شما بوده! وگرنه داریم کاربرهایی که با یک ماه سن جیمی با اکثر اعضا صمیمی شدن
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اين يک سوال مشترک از تمام کانديداهاست اما به صورت تک تک سوال ميکنم؟ مستر مشيري: : در صورت نياز چه مبلغي به جيم حاضريد کمک مالي کنيد؟ دقيقا چند ميليون؟
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ها؟
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پرزیدنت مهدی بفرمایید که چقدر میتونید رو وعده هاتون پافشاری کنید تا بالاخره جواب بگیرید؟ اصلا چقدر اهل پافشاری هستید ؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری خب یه رئیس جمهور خیلی نباید خشک باشه ..منظورم اینه که خب به خورده هم باید طناز باشه! ولی من این ویژگی رو ؛ منظورم صمیمیتو همین طناز بودنه, این ویژگی ها رو تو شما ندیدم !
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سحر بانو : در مورد کامنت میلاد جان موافقت کردم چون سوال برای خودم هم پیش اومده بود و منتظر جواب بودم که خوشبختانه گرچه خود آقای مشیری پاسخ ندادند ولی شما جواب رو دادین و من بعدش بحث رو ادامه ندادم ... در مورد آرو کردن جو من به جرات می تونم بگم بیشتری تلاش رو در این زمینه داشتم و اگر کسی از طرفدارانم در مسئله ای تندی پیشه می کرد سریعا بهش هشدار می دادم . سحر بانو این تذکر هم تو مطالب بوده هم تو تخته بوده و هم به صورت ایمیل ...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بله حق با ایشونه :)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
و البته مستر تنها شما با اینکه در مشهد حضور ندارین چه برنامه ای دارین تا بتونین پیگیر برنامه هاتون و عملی کردن اون ها باشین ؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
حضور در مشهد جزو قوانین داشتن صلاحیت نبوده و یعنی اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه! و قبل از ثبت نام هم من این موضوع رو از رئیس جمهور قبل پرسیدم که آیا حضور در دفتر جیم واجبه و ایشون گفتند "من در ایجاد باکس تولد همه کارها رو با ایمیل انجام دادم نه حضور" پس بنظرم فاکتور مهمی در دنیای مجازی نیست!
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پرزیدنت آتنا خانوم بفرمایید که چقدر میتونید رو وعده هاتون پافشاری کنید تا بالاخره جواب بگیرید؟ اصلا چقدر اهل پافشاری هستید ؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من کلا اهل پافشاریم و به شدت..معتقدم باید انسان به حرفاش عمل کنه...و تاجایی که درتوانم باشه سعی میکنم اجرایی شون کنم...و حتما نظر مساعد اقای نادری رو جلب کنم...
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
منم حرفم همینه هاچ خانوم:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر وکیلی من الآن موهامو میکنممممممممم...چرا کاندیدآ اینقد دیر جواب میدن؟؟کچل شدمممممم...:/
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
راضیم از این کار! // اتفاقا سرعت خیلی خوبه! ماشین تایپ که نیستن! باید فک کنن بعدش تایپ کنن
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من ج.اب سوالامو از امیرحسین نگرفتم و همچنین جواب یه سوالم از حمیدو
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تا اینجا گمونم همه رو جواب دادم! آخر یکبار دیگه نگاه میکنم
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چیرا سوآلا جواب داده نمیشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:|
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پرزیدنت م-نص هستی ؟» بفرمایید که چقدر میتونید رو وعده هاتون پافشاری کنید تا بالاخره جواب بگیرید؟ اصلا چقدر اهل پافشاری هستید ؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من یا وعده و قول نمیدم یا اگر دادم تمام توانم رو میذارم تا بهش رسیدگی کنم...............از اونجایی که مسئولای سایت افراد بسیار متشخص هستند مطمئن هستم انها هم در به اجرا در امدن طرح ها مفید تلاش میکنند و اهدافم اجرا میشود
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
علیرضا خان: اگر وعده ای بدم حتما پیگیری میکنم تا حصول نتیجه. حصول نتیجه ممکنه گاهی " نتیجه منفی باشه" اما شخصا برای اهدافم برنامه رو دارم که احساس میکنم قابل پیاده شدن هست
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سید صفدری جان : من نگفتم که سن جیمی کم لزوما می تونه بی تجربه گی و سطح ارتباط پایین رو به همراه بیاره ... من رو سن جیمی خودم و تجربه ای که به دست آوردم تاکید کردم .
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| :| سرعت کاندیدا خعلی پایینه:| ادمین وکیلی ؟؟؟؟؟؟؟؟ لدفن تذکر بدین ! :)
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نهههه من نامزدامو دوس دارم!خخخخ
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) خخخخخخخخخ به توان 1204 :)))))))))))
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نامزدا هم ادامینو دوس دارن خخخ
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ممکنه يکي تمام کانديداها رو معرفي کنه؟ کجا اسامي رو چک کنم؟ من همه رو نميشناسم( آيکن خجالت!!)
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
به همون ادرس قبلی مراجعه کنین: ))))
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای تنها خودم من و بعضی دوستان باها اعتراض کردیم...که شعار رای همه اینبار مستر تنهاس..از نظر ما توهین به کسانی هست که رای نمیدن..و نادیده گرفت ن اونها..و چندبار ناراحتی رو بیان کردیم...من دقیق یادم هست..حیف که افسانه بانو که اون شب ادمین بودن امشب نیستن..تا به شما یاداوری کنن...که شما تندتند این شعارو رو ی تخته فرستادین..حالا یادتون اومد
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| :| :|
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سوال ازکاربر؟؟؟سوال ازاقای تنها ست درمورد هواداراشون....نه ازکاربران..تیام جان مشکلی داری
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من هم بارها بهتون گفتم منظور از همه، همه ی طرفداران من هستن و برداشت بد نکنین:)
ati
ati
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
ولی معن یهمه طرفدارا نمیده...معنی همه کاربرانه..من که دیگه ادبیات خوندم
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
عه مگه قرار نشد از کاربرا سوال نپرسیم ؟ :)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری میشه درباره تقسیم وظایفتون یه کم توضیح بدید؟؟؟تقسیم وظایفتون ینی در جایی یکی از طرفداراتون بیان به جای شما جواب بدن؟؟؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تا جایی که من اطلاع دادم اگر دوستان به جای من جواب دادن توضیح منطقی و مودبانه بوده. اگر غیر از اینه مصداقی بفرمایین
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دوســــــتااااااااااااااااان یکم سرعت سوال پرسیدن و پایین میارین بتونن تا اینجا به همه جواب بدن ؟ :)))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پرزیدنت مشیری : اگر مسئولین سایت مخالف وعده شما بودند چی ؟
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای قوام، فقط کاندیدا مخاطب باشن
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر وکیلی میخواستم واسه جهیزیتون گاز بخرم...ولی حالا که کچل شدم باید پول گارتونو بدم مو بکارم...:/
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بخدا جواب دادن به کامنتای منم ثواب داره :|
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خيلي قاطي پاطي شده اينجا. جواب سوال من کو؟؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
علیرضا جان هر کاری باید دنبالش تلاش باشه تا به نتیجه برسه :) من تمام تلاشمو میکنم تا برنامه هایی که هستش رو عملی کنم و البته نباید از اول هم برنامه ای رو بگیم که درصد عملی کردنش کم باشه یا اینکه خارج از اختیارات باشه :)
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:) خب تمام تلاش یعنی واقعا تمام تلاش دیگه :))
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری در صورت پیروزی در انتخابات برخورد شما با کاربرانی که به شما رای ندادن چطور خواهد بود ؟ صادقانه
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بهتره بپرسیم رفتار طرفداران شما
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
: t.m عزیز: این بستگی به این دارم که معنی شما از واژه طناری شوخ طبعی و بذله گویی باشه ( که البته بسار هم خوبه) یا اینکه فردی با دغدغه های اجتماعی با نگاه طنز. البته من هر دوش هستم هاااااااا!!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیرحسین اون حرفی که شما به شوخی میزدی رو الان پریسا خانم 200 بار توی مناظره دارن میگن.میخواستم بدونم کدوم بی اخلاقی رو ایشون میگن دقیقا؟؟
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من چن تا کامنت دادم کلا؟؟ :| خخخ
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
14 تا!خخخ
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
من همینجا میگم که اولین بار به شوخی نگفتم! ما همه آدمیم و گاهی در تخته هم ناراحتیم! اون شب من به خاطر مسئله ای شخصی و جدا از موضوع سایت کمی گرفته بودم و شاهد این بودیم که شما و آقای قوام شروع کردین به صحبت هایی خطاب به من که انتخابات ارزش نداره و چرا قهر و ناراحتی و این حرفا در صورتی بدون اینکه بدونین ناراحتی من از چیه! و اونجا واقعن داشتین جریان درست میکردین چون ادمین حاضر که علیرضا هم بود به من گفت: "امیرحسین احساس نمیکنی حساس شدی؟" و چون این عقیده ی خودتونو به بقیه القا نکنین اومدم به شوخی گفتم هاشم جریان انحرافی درست نکن!
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
علیرضا دقیقا گفت احساس نمیکنی حساس شدی به خاطر این بود که در جواب سلامش که گفت سلام پرزیدنت تنها گفتی علیرضا داری تیکه میندازی؟ خودشم شاهده
T.y73
T.y73
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقاي وكيلي:|
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هاع؟
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر تنها در صورت پیروزی در انتخابات برخورد شما با کاربرانی که به شما رای ندادن چطور خواهد بود ؟ صادقانه
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بالاتر بارها از من پرسیدن و صادقانه همونطور که یکسال پیش و قبل از انتخابات بوده :)
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتی در صورت پیروزی در انتخابات برخورد شما با کاربرانی که به شما رای ندادن چطور خواهد بود ؟ صادقانه
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پرسیده شد قبلا......مثل سابق..با کسانی که رای دادن فرقی ندارن...به هرحال حق انتخاب داشتن...و نظرخودشون رو گفتن...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
حمید ان مرسی تا اینجا :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:)))
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر خبازی در صورت پیروزی در انتخابات برخورد شما با کاربرانی که به شما رای ندادن چطور خواهد بود ؟ صادقانه
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب ولی آقای مشیری من این ویژگی رو توی سایت در شما ندیدم!
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سعی میکنم یه جئری بشه که از این به بعد ببینید
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هاج زنبوری و تی ام بانو : اولا این صرفا یک ایده ست و من احساس کردم بچه ها نیاز دارن . دوما سرگرمی فقط تو بازی و اینا خلاصه نمیشه . سرگرمی یعنی همین که دور هم باشیم . مثلا وقت هایی که تخته تقریبا شلوغه رو در نظر بگیرین ، بچه ها اینقدر با هم می گن و می خندن که سرگرم میشن و گذر زمان یادشون میره ... من سعی دارم در تمام قسمت های سایت یه همچین جوی باشه .
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من به شما افتخار میکنم که تا الان به همه ی سوالات پاسخ دادین! :))
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بنظرتون میشه ؟ همه ی قسمتای سایت جذاب شه ؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای تنها شما خودت گفتی برنامه هام ازشما بهترو جدیدتر هست..پس چطور یادتون نیست..انجا درمتن هست برین ببینین
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کامنتامون هست من درمورد مواردی که شما ذکر کردین گفتم! حتی اگه بخواین مشکلی ندارم که متن ایمیلی که بعد این موضوع دادین رو هم اینجا بذارم:)
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اون تذکر دوستانه بود به شما..و شما کلی حرف رو زدین
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
یه سوال از مهدی حاتمی.حالت خوبه عزیزم؟ :) به همه شیرموز دادی چرا به من ندادی که بشم طرفدارت؟خخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخ هاشم جان شما جون بخواه :)))) خوبی داداش ؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر نص شما میشه از تجربیاتتون بین جیمی ها بگین؟؟؟
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای وکیلی خدا قوت!
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ممنون(ایکون عشک شوغ)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مســــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــــر حمیـــــــــــــــــــــــــد! لدفن جواب بدین :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جواب دادن بالا!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پاسخ دادم ...
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
وآی چرا اینجا چنگ شد ؟:| یاد مناظره ی اون سال افتادم:|
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جنگ*
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کودوم کاندید میخواد اوضاع تخته و درست کنه؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چیش رو؟؟؟!!!
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ساعت و؟ موضوع بحث؟
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر خبازی شنیده ها میگه که در صورت شکست در انتخابات سری بعد هم شرکت میکنین و از این نظر شبیه یک از شخصیتهای سیاسی هستین درسته ؟خخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کدوم شخصیت 30 یا 30؟؟؟؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
م - ر خخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
علیرضا : یه مثال برات می زنم : زمانی که در دبیرستان بودم فوتبالم بد نبود ولی دوست داشتم که عضو تیم مدرسه هم باشم . خب این یک هدف بود برام ... برای رسیدن بهش با چند تا معلم ورزش صحبت کردم یه عالمه تمرین کردم تا بالاخره تونستم سال چهارم تو تیم مدرسه بازی کنم و تو فینال گل بزنم که تیمم قهرمان بشه .
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب 2تا جریان پیش میاد : 1کی کارایی که دوست داری و 2می کارایی که دوست نداری ، حالا اگر این پافشاری کردنه، برای یک کاری بود که خودت دوست نداشتی ولی کاربرا میخواستن چی میشه ؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری من به عنوان یه کاربر وقتی از شخص شما سوال میکنم...توقع دارم خوده شما جوابگو باشین..نع کس دیگه...این بی احترامی به منه کاربره...
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من سوال شما رو حتما ندیدم . در غیر این صورت جواب میدادم.
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانوم ف.گ من جوابتونو دادم که!!!!
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ف.ش! نه. من این تدابیر رو نفهمیدم
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مهدی جان دقیقا امیدت و هدف از کاندیدایی چیست................به نظرت بهتر نیست به نفع بقیه کنار بکشی؟؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چرا خیلی به نکته ی خوبی اشاره کردی خخخ
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر حمید ؟ شما چه تعریفی از سرگرمی دارین ؟ با توجه کاربرهای جیم نوجوون و جوان هستن؟ برای باره دوم:|
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تی ام بانو اون بالا پاسخ دادم قانع نشدین ؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
عزیزم بالا
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای تنها بعد از ریاست جمهوری برخود شما با کاربرانی که مخالف شما بودن گاها حتی با شما تنش داشتن و یا به شما رای ندادن چطور خواهد بود؟ آیا تفاوتی بین این کاربران و کاربرانی که حامی شما بودند خواهد بود؟ و این که ایا همه پست های وزارتی رو به افراد حامی و طرفداران خود خواهید داد؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
برخورد من همونطور که از یکسال پیش تا قبل از انتخابات بوده همونجور میمونه! دوستانه و صمیمی:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری اون بالا سوال مستر میلاد رو هم بی جواب نزارین پیلیز...
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای م-نص.. منظورتون از افراد مشکل دار چیه؟؟ :|
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
همان افرادی که فیس بوک،وی چت و... را تبدیل به مکانی برای سوء استفاده کردند و باعث ایجاد تخلفات زیادی شدند
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم اتی از اونجایی که تعداد طرفداران شما کم است به نظرتان بهتر نیست به نفع بقیه کنار بکشید؟؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
چطور مشخص هست طرفداران کمن؟خیلی ها هنوز هیچ حرفی نزدن....این حرف شما درست نیست
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
قربونت مهدی جان.باور کن من بهت ایمان دارم که رای میاری :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری حتی به یکی از سوال های من هم جواب ندادین!!! :((
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
معذرت میخوام. ندیدم. بفرمایین
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اقای مشیری چرا در مورد فعالیتهای بین المللی خود به کاربران چیزی نگفتید(مثلا سخنرانی در سازمان ملل)
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تنکس
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر نص میشه یه خواهشی کنم؟؟؟لدفن از نامزدی نخواین کنار بکشه و بزارین بمونن...لطفا
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خیر نمیشه..................چون یکی از سوالات چالشی همینه
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر حمید ؟ خب اگه شما کاندید شدین؛ این تضمین رو میدین که نسبت به بقیه ی کسانی که رایشون شما نبودین, یک برخورد داشته باشین ؟ ینی میارین که من بازم رئیس فدراسیون شم؟:دی
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری یکی از سوالاتمم جواب ندادین برادر :|
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
به خدا یه بند دستم رو کیبورده ! وقت نشده ببینم . عذر میخوام الان میبینم این پایین جواب میدم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تی ام بانو : اگر خدا بخواد میشه این کار رو هم کرد فقط یکم فککر و ایده می خواد که ایشالا جیمی ها از کمکشون بنده رو دریغ نکنن ... فقط غیر ممکن ، غیر ممکن است ...
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر پسر عمو ظاهر شمام که کانديدا شدين؟ هدف ات چي بود برادر؟ چقدر وقت ميزاري؟ برنامه اصلي ات چيست؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
پسرعمو بنده به نفع آقای مشیری همون اول کشیدم کنار :)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر حمید جوابموسیقی رو دادینا!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیرحسین چرا دوستان ستاد شما فکر میکردند تختخ فقط متعلق به دوستان هست؟چون به محض اینکه ما به یکی میگفتیم بنفش شو :| این علامت بود که میخورد زیر کامنت ما
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
میشه دقیقن نام ببری؟ من همچین چیزی که شما میگی رو یادم نیست ولی به یاد دارم طرفداران من که به هرکس پیشنهاد نیلی میدادن آقایان خاص و قوام میگفتن نیلی چه رنگ زشتیه و ساعت شنی چه نماد بی خودیه! این هارو دیدم که خدمتتون عرض میکنم!
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیر حسین این دو جمله ای رو که داری به من نسبت میدی رو اگه ثابت نکنی که من گفتم مدیونی داره:) من هیچوقت هیچکدوم از این دو جمله رو نگفتم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشیری من سوالی نپرسیدم...ولی سوالی که مستر میلاد تو متن تبلیغاتیتون پرسیده بود رو میگم...همون که سحر جان و مستر قوام جواب داده بودن و مستر میلاد بازهم سوالشونو تکرار کردن...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
باران بانو : بستگی داره ... اگه ببینم شکستم طوری بوده که به پیروزی نزدیکه حتما در دور بعد شانسم رو امتحان می کنم ولی اگه این اتفاق نیافته سعی می کنم با خدمت در پست ریاست ستاد یا هر پست دیگه ای انتخابات رو داغ کنم .
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشيري؟نظرتان در خصوص سانسور مطالب چيست؟ خط قرمز آزادي بيان براي شما کجاست؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
هعععععععععععععععی! ببینید خب باید قبول کنیم تو جامعه مون خط قرمز هست. اما سانسور مطالب هر چه کمتر بهتر. در صورتی که ممکن باشه!
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جواب کلي قبول نيست.. لطفا صراحت بيشتري داشته باشه پاسخ اين سوال..
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر صفدري (پسرعمو) : نظرتان در خصوص سانسور مطالب چيست؟ خط قرمز آزادي بيان براي شما کجاست؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر صفدری که به نفع مستر مشیری کنار کشیدن
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
عاقای وکیلی دیگه ! خخ
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نميدونستم خو.. چرا ميزنيد حالا.!!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
جناب مشیری سوال اولم : دلیل و هدف اصلیتون از کاندیدا شدن چیه؟؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کمک به استفاده بهتر از پتانسیل عظیم کابرای جیمی
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دینگ دینگ:::::::::::: پخش نسخه اصلاح شده تایتانیک از شبکه نمایش خخخخخخخخخخ ینی چی میتونه باشه ؟ ؟؟؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سرکار خانم سلما : بعد از سلام نظرتان در خصوص سانسور مطالب چيست؟ خط قرمز آزادي بيان براي شما کجاست؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر حمید خب این ایده هارو شما باید داشته باشین دیگه!البته با مشورت مخالف نیستما! کلن!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
الان من چیزی خلاف این گفتم ؟؟؟ سوالتون رو متوجه نشدم ...
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر ام نص: نظرتان در خصوص سانسور مطالب چيست؟ خط قرمز آزادي بيان براي شما کجاست؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سانسور لازمه...............اما بعضی مطالب به نظرم خیلی سانسور میشه.............یا مثلا لحن ان عوض میشود و دیگران گیرایی قبل را ندارد
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقا مهدی :| خخخخخخخخخخخ خوب اگه میخواستین به نفع بقیه کنار بکشین الان اینجا چه میکنین آیا ؟؟؟؟؟؟ :)
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آتـــــــنــــــــا ... اون کامنت من برای کامنت بعد از شما بود که حذف شد :) سو تفاهم نشه :دی
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اشکالی نداره
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای تنها شما در جواب اتی بانو نوشتین که : " حتی اگه بخواین مشکلی ندارم که متن ایمیلی که بعد این موضوع دادین رو هم اینجا بذارم" آیا میتونم این رو یک تهدید علیه آتی بانو حساب کنم؟ این بود آرمان های ما عــــــــــایـــــــــــا؟؟؟ این هست اخلاق انتخاباتی؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| اجازه است از پرزیدنتمون دفاع کنیم ؟
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نه
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
این یه تهدید نیست و امیدوارم همه معنای اخلاق رو بفهمند و رعایت کنند نه اینکه فقط از اخلاق دم بزنند
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سرکار خانم افسانه بانو : نظرتان در خصوص سانسور مطالب چيست؟ خط قرمز آزادي بيان براي شما کجاست؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تی ام بانو : من یکی از الگو هام برای دولتی که تشکیل می دم عدالتت و مدبرانه بودن دولت پاییز بانو هست که با توجه به اینکه من رییس ستاد حزب مخالفشون بودم باز هم دو تا پست به من دادن که در متن تبلیغاتیم شرح دادم . طبیعتا این حرکت خیلی روی من تاثیر گذاشت و دنباله رو ایشون هم در بیشتر زمینه ها از جمله این موضوع هستم .
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دوستان جون عزیزتون یکم یواش تر من فقط نیم ساعت دنبال جواب قبلیم میگردم که بعدی رو جواب بدم خخخ
T.y73
T.y73
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
١
يه نقطه ضعف بزرگ در کارنامه جناب تنها!!!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیر حسین جان چرا از بعضی از دوستان دلخوری بودی؟؟؟دلخوری ای که بی دلیل بوده و به خاطر توطئه دیگران بوده و اشکال از کار دوستانت
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
میشه بیشتر توضیح بدی منم بفهمم؟ :|
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
علیرضا جان حالا خارج از بحث انتخابات باید آدم رو حرفش واسته و تمام تلاشتو بکنی تا بتونه به اون هدفش برسه :) در غیر اینصورت هیچ پیشرفتی نمیتونه تو زندگیش داشته باشه و این انتخابات یک نمونه کوچیکشه :)
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
باریک :)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر وکیلی این درسته که نامزدا رو به کنار کشیدن ترغیب کنن؟؟؟
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مشکلی نیس
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای تنها مغلطه نکردم:) جلوی م - نص رو نمیتونستی بگیری که با اکانت ادمینی تبلیغت نکنه...به رئیس ستاد خودتون نمی تونستین تذکر بدبن که عدالت رو از نظر شما رعایت کنه و به احترام سایر کاندیداهایی که اکانت ادمینی ندارن برای شما با اکمانت تیم تبلیغات نکنن؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من در این رابطه حرفای خودم رو زدم و ترجیه میدم دوستان خودشون برداشت کنن:) شما چرا تذکر ندادین؟ بنده شاهد بودم که سیدهاشم با اکانت تیم بنفش رو تبلیغ میکرده چرا شما و کاندیدای منتخب شما چنین حرفی رو حتی نزدین؟
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ما اعتراضی هم همون اولش به م- نص نداشتیم اما شمایی که اعتراض کردین باید تا حصول نتیجه پیگیری میکردی نه تا رسیدن به منافع شخصی خودتون
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
اگر منفعتی درش بوده برای شما هم بوده و اگر حامی عدالتین باید شما هم عکس العملی میداشتین!
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من رفتم دیه...با من گکار ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خدانگهدار......موفق باشید
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانوم باران اگه سوالاتونو جواب ندادم واقعا ندیدم. میشه تکرار کنین لطفا
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم برف من تا الان که کنار نکشیدم پس باید در عرصه ی انتخابات حضور داشته باشم :)))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخ خوب زودتی کناره گیری کنین تا تکلیف مشخص شه :)
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای تنها جون عزیز کاربرا اینقدر برات بی اهمیته که جون عزیزشونو به این راحتی قسم میخوری که کمتر نظر بدن.؟؟؟ کاربر است دیگر گاهی دلش میخواهد از کاندیدایش شونصد تا سوال بپرسد مشکلیه ؟؟؟ خخخخخ
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دوشواری نداریم خخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
علیرضا : کاربرهای سایت من رو انتخاب می کنن و من بدون رای اون ها همون حمید عادی و سابقم . وقتی یک فرد یک پست رو با کمک دیگران به دست میاره باید ببینه این پلی که فرد رو به موفقیت رسون رو کیا ساختن و چرا و چگونه و موظفه به همه این سوالات پاسخ بده . من هم اگر کاربران موردی رو خواستن که حتی خلاف میلم بود قول پیگیریش و پافشاری بر اون رو میدم ( شعار نمی دم دارم حقیقت رو بیان می کنم )
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:) چه خوب
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب خب خب ! مستر حمید برنامه هاتون درمورد فدراسیون فوتبال چیه! منظورم برنامه ی تفریحی ورزشی!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیرحسین با دوستانی که الان عضو ستادتون هستن.اگر رای بیارید در آینده هم رفتار بر همین منوال خواهد بود؟چون همه هم الان میدونن که چه جوی حاکم شده.بنده جواب همه رو توی تخته میدم بدون در نظر گرفتن رنگ افراد و فقط روی حساب دوستی.ولی اگر دقت میکردی توی سلام و خدافظیهای ما جواب دوستان ستاد شما نبود.
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
:| طلفکه تیام:| من که خودم همیشه جواب سلام خدافزیو همه رو دادم:|
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
منم خیلی وقته جواب سلام ندارم :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خب ینی چی ؟؟؟ ینی طرفداران ایشون با هیچ کس احوال پرسی نمیکنن؟؟؟؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اولا حرفتونو قبول ندارم! ثانیا من مسئول افکار دیگران نیستم! اگر منظورتون منم که جواب سلام و خداحافظی رو تا جایی که تونستم دادم!
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر نص در اینکه شما ادم شوخ طبل و باصفایی هستین شکی نیست ولی من به شخصه در متن های تبلیعاتیتون حرف جدی از شما ندیدم.اگه رای بیارین هم وظایفتون رو به همین صورت انجام میدین
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من هیچ وقت موقع کار شوخی نمیکنم............چه در فضای مجازی چه در فضای حقیقی(این و کسایی که با من ارتباط دارند میدونند)...........شوخی کردن رئیس خوبه ولی به شوخی گرفتن کارها مضرره
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
من معذرت میخوام. اما خاطرم هست یک روز در تخته بدون در نظر گرفتن اصل موضوع حسابی شروع به تخریب کردین. بر عکس جوابی که در انجمن داده بودین ( که کلا 3 بار عصبانی شدید) احسا میکنم زیاد عصبانی میشین !!! :))
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
شاید دیر دیدن و وقتی دیدن ک جواب کامل بوده چوابی ندادن. شاید....
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
عايا تمام کانديداها الان حاضرن؟؟
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
نع...
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سلما و افسانه نیستن
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بااای
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیر حسین جان فکر نمیکنی انتخابات جیم کمی حساست کرده؟؟؟ایا این حساسیت دراینده درروابط تو با دیگر دوستات تاثیر داره؟؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
الان از نظر شما من حساس شدم؟:| من همون کاربر یکسال پیش با همون اخلاق و خلقیاتم :)
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
محمد حسین خدا قوت:) چشمات هنوز میبینه پروفسور؟؟ انگشتات کار میکنن هنور؟خخخخ خسته نباشی داداش:)
mhv
mhv
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
رسما جاده خاکی بودم دارین با سعی و کوشش خود اسفالتم میکنین!خخخخخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخخ
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخ
s_a
s_a
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری من اولین سوالمو از شما 20:41 پرسیدم! هنوز نوبتم نشده یعنی؟ :((((((
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تکرار کن بنده خدا نميبينه!شلوغه..
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
حمید چرا تا یکی میومد توی تخته که روی اواتارش نشونی از لوگوب انتخاباتی نبود براش یکی درست میکردین بدون سوال پرسیدن ازش؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
سید من کی همچین کاری کردم ؟؟؟ میشه یه مثال بزنی ؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری شما چرا روحیه ی انتقاد پذیری ندارین؟؟؟ من یه سوال کوچک کردم از یکی از طرفدارانتون ولی شما خیلی ناراحت شدین! و این روحیه که نمیتونین انتقادی رو بپذیرین برای یه کاندیدا خیلی بده! (این سوالات برا بار سوم تکرار میشن)
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر مشيري قبول دارم که در جامعه خطوط قرمز داريم و جيم هم از اين قاعده مستثني نيست. اما از انجا که «الناس علي دين ملوکهم» خط قرمز حضرتعالي چيست؟ لطفا صريح بفرمايييد.:
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیرحسین چرا تا یکی میومد توی تخته که روی اواتارش نشونی از لوگوب انتخاباتی نبود براش یکی درست میکردین بدون سوال پرسیدن ازش؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مثال بزن وگرنه حرف زدن راحته
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تی ام بانو : گیر دادین به ورزش هاااا خخخخخ ... فدراسیون فوتبال مثل دولت قبلی به شخص شایسته و لایق سپرده میشه ( احتمالا خودتون ) و من وعده پی گیری لیگ جیمی رو هم دادم و روش وایسادم . مسابقه پیش بینی هم خوشبختانه در حال پی گیریه که در دولت من هم قطعا ادامه پیدا می کنه . اگر هم بشه خلاصه بازی های مهم رو به صورت ویدیویی روی چند رسانه ای ها قرار میدیم .
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
آتي بانو: نظرتان در خصوص سانسور مطالب چيست؟ خط قرمز آزادي بيان براي شما کجاست؟
ati
ati
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ساسنور مطالب در حیطه اختیارات ریاست نیست..و به سیاست های سایت برمیگرده..ولی باید سعی کرد کمتر ش کرد..اما باید اینو قبول کرد که سایت هم برا یخودش خط قرمزهای داره..نمیشه اگه مطلبی مثلا برعلیه نظام و مسئسولین نوشته شد ما کامل مطلب و منتشر کنیم...می تونیم؟خب اینطوری فیلترمیشیم و فیلتر شکن لازم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر خبازی برخورد شما با کسایی که مخالفتون بودن...یا موافقتون نبودن چجوریه اگر رئیس جمهور شین؟؟؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
آقای مشیری عزیز خود کاربران دارن از پتانسیل خودشون استفاده میکنن با گذاشتن مطالب و انجمن هاشون ... من میخواستم بدونم شما چه هدفی واسه جذاب تر کردن سایت و رهایی از بی حوصلگی کاربران از حضور در سایت دارید ؟
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
تو سوالتون نتیجه گیری هم کرین که! بی حوصلگی کاربران از سایت جیم؟ ولی قطعا اگر کاربران مشارکت بیشتری در فعالیت های سایت داشته باشن راغب تر خواهند بود
t.m
t.m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مستر حمید ؟ شما این تضمین رو میدین که میتونین از این پست بر بیاین ؟ عید؛ یه دوری ی فوق العادس واسه درس خوندن و اینا ! میتونین تو عید هم فعال باشین ؟ چی شد سوالم:|
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
بله جناب صفدری متاسفانه همینطوره!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
منکه نمیدونم شما طرفدار کی هستین.من براساس لوگوی انتخاباتی افراد دید دارم.که متاسفانه دارن میکوبن دوستان از ابتدای مناظره.
باران
باران
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مسترمشیری گفتین سایت پتانسیل زیادی داره موافقم و البته این پتاسیل تتا حد زیادی به فعلیت نرسیده چه برنامه ای دارین؟ و در صورت پیروزی برخوردتون با کاربراینی که به شما رای ندادن چطور خواهد بود؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خانم تیام شما فقط یه امروز بودین و حقیقتا هم جواب دادین.اما ادمین تخته نه جواب سلام داد و نه خدافظی.واجب نیست اما تغییر ررفتار دوستان دیده میشه به وضوح
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ادمین تخته ک من بودم ... من کلا جواب سلام نمیدادم.. مگر در مواقع خاص :) داشتم یه کاری انجام میدادم :)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
امیر حسین جان میتونم ازت بپرسم برنامت واسه تغییر و تنوع در سایت چیه ؟
tanha
tanha
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مهدی جون برنامه هامو تو مطلب دوم گفتم الان لینک هم بذارم میگن اکانت غیر فعال میشه:) داخل مطلب دوم هست:)