خانه انجمن اراده نه گفتن دارید؟
٨١٣
٦٤
اکرم انتصاری

اراده نه گفتن دارید؟

اراده نه گفتن دارید؟

تا حالا شده به خاطر رودربایستی یا خجالت کشیدن کاری را قبول کنید و افتضاح به بار بیاورید؟

آنقدر اراده دارید که بگویید نه؟

٩١/١١/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٥
١
٠
در خیلی ار مواقع دارم،اما در بعضی جاها نمیشه دیگه...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٥
١
٠
بعد اگه به مشکل برخوردینو عین قاشق تو عسل موندین چی؟
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٥
٠
٠
مثلا یکی از اون مواردی که دلت میخواد بگی نه! اینه که: وقتی که داری از راپلهای ساختمونتون میری بالا همسایتون در میاد با کمال خون سردی میگه میشه بری برای ما 2 تا نون بگیری؟!!!!!!!!!!!! منم با کمال خشم قبول میکنم(×_×) چاره چیه همسایست دیگه...
m-nas
m-nas
٩١/١١/١٥
١
٠
من با هیچ کس رو دربایستی ندارم.....راحت حرفم رو میزنم
٩١/١١/١٦
٠
٠
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٦
٠
٠
اول!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٦
٠
٠
منم راحت میگن نه! [ولی یه جور میگم طرف ناراحت نشه!] یه کتاب هم در این مورد خوندم ! بَعله!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٥
١
٠
من اگه کاری رو بلد نباشم اصلا قبول نمیکنم همونجا میگم من نمیتونم....ولی اگه شک داشته باشم ریسک میکنم و قبول میکنم البته بستگی به پیشنهاد طرفم داره که چه چیزی بخواد اگه خیلی حیثیتی باشه قبول نمیکنم...........
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
١
٠
به به! عکس جدید مبارک ...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٥
٠
٠
مرسی...میبینم که همه دقت میکنن.......با تشکر از نظرتون
آقا گرگه
آقا گرگه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
جالبه ! چون بعضی وقتا من بیش از حد "نه" میگم !!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٥
٠
٠
بیشتر وقتا ن
مجید
مجید
٩١/١١/١٥
٠
٠
نه...........
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٥
١
٠
شما کلا از ناحیه پرتین بعله!
مجید
مجید
٩١/١١/١٥
٠
٠
نه....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
١
٠
چرا .... پرتین ...
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٥
١
٠
ایشان کلا به دادن جواب های یک کلمه ای عادت دارن...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٥
١
٠
بستگی به موقیتش داره.معمولا اگه بدونم از عهده اش برنمیام با عذرخواهی درخواستو رد می کنم.
smt_200
smt_200
٩١/١١/١٥
٢
٠
بله حتما این خیلی خوبه که اگه نمیتونیم کاری رو انجام بدیم بگیم نه یا اگه جواب سوالی رو نمیدونیم بگیم نمیدونیم گفتن نه یا نمیدونم همیشه بد نیست بلکه بعضی اوقات خیلی هم خوبه البته بعضی اوقات هم خدا نیاره که در مقابل یک رئیس یا کسی که خیلی باهاش رودربایستی داری گیر کنی . اونجاست که نه گفتن ارزش دو چندان داره
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٥
٢
٠
موافقم.در نگاه اول طرف مقابل ممکنه ناراحت بشه ولی این می ارزه به اینکه به خاطر رودربایستی سرمایه طرف رو با ندانم کاری از بین ببریم.
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٥
١
٠
بستگی داره .... اگه حس کنم که می تونم انجام بدم قبول می کنم.... اما اگه نتونم نه..... البته بعضی وقتا بدجوری تو رودربایستی قرار می گیرم.....
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٥
٠
٠
این حتما خواهرزادتونه!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/١٥
١
٠
ارادشو دارم ولی اگه کاری از دستم بربیاد حتما انجامش میدم...
maryam
maryam
٩١/١١/١٥
١
٠
اونكه اره
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
یه سوال؟ حالا مثلا اگه 20 تا مثبت بگیریم تو نظرات یا 20 تا منفی مثلا چه فایده ای داره؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٥
١
٠
فیده خاصی نداره.این منفی مثبتا نشانه اینه که چند نفر باهات موافق یا مخالف بودن و حوصله نوشتن نظر یا کل کل نداشتن!
bye
bye
٩١/١١/١٥
٠
٠
چه خبره ؟! بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیستا مثبت ؟!!!!!! هیچ کس در جیم اینقدر مثبت نداشته ! آره دوست خوبم !
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١٥
٠
١
تو دانشگاه یه بار استاد بهم گفت پسرم بیا این پروژکتور رو روشن کن ... منم که ارادم اون زمان خیلی زیاد بود ... گفتم نه استاد من نمیام ... الان فکر کنم نسبت به من علاقه ی خاصی پیدا کرده چون هر ترم منو میندازه ... دوست نداره من از این دانشگاه فارغ التحصیل بشم ...!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
١
٠
چه اقتداری!!
bye
bye
٩١/١١/١٥
٢
٠
دوست خوبم شما به یک عدد شمشیر جومونگ فقط نیاز داری ! یک زهر چشم ازش بگیر تا بهت همیشه نمره بده !
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/١٥
٠
٠
دمت قیژژژژژژژژژژژژژژژ.....
maryam
maryam
٩١/١١/١٥
١
٠
منم اراده نه گفتن دارم...بله!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
١
٠
داریم! خوبشم داریم!
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١١/١٥
١
٠
باريك الله دختر....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
قربون تو دختر
bye
bye
٩١/١١/١٥
٢
٠
من واقعا خیلی رک هستم ! اصلا هم برام مهم نیست که اون فرد نزدیک ترین دوستم میخواد باشه یا هر کس دیگه ! حرفمو میزنم ! نه گفتن هم که کاری نداره ! روزی صد تا (نه) بگید تا عادت کنید !
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٥
١
٠
دقیقا مثل من!
bye
bye
٩١/١١/١٥
٠
٠
در ضمن اگه کاری رو هم نتونم انجام بدم میگم بله ! اینقده خوبه که خدا میدونه ! بعدش باید منتظر یک دعوای درست و حسابی باشی
mahshid
mahshid
٩١/١١/١٥
٠
٠
نه ندارم
maryam
maryam
٩١/١١/١٥
١
٠
قوي باش قوي...:)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١٥
٠
٠
اراده نه گفتن...نه زیاد...بیشتر تو رودربایستی گیر می کنم.مثلا یکبار یکی ازم پرسید از این غذا خوشتون میاد درست کنم...باخودم گفتم خب مهمونم دیگه گفتم بله(ینی متنفر بودم از اون غذا)ولی موقع خوردن لو رفتم!
Milad
Milad
٩١/١١/١٥
٠
٠
قبول کردم ولی افتضاح کاری نکردم...ولی بعضی وقتا سخته این اراده داشتن!!
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١١/١٥
٠
٠
بشدت ارادشو دارم...بشدت...
h - razavi
h - razavi
٩١/١١/١٥
١
٠
آره ، این یکی تو من کولاک میکنه .
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/١٥
١
٠
آره دارم..نه زیاد ندارم..چرا دارم اما گاهی وقتا نمی تونم!
s.a
s.a
٩١/١١/١٥
١
٠
گاهی وقتا....... مثلا اگه یکی بهم سیگار(!!!!!!!!!) تعارف کنه، مسلما خیلی راحت میگم نه! ولی مثلا پیش اومده که کسی خواسته براش کاری رو انجام بدم یا کمکش کنم، خودم سرم شلوغ بوده ولی خب روم نمیشده بگم نه.......
kavir
kavir
٩١/١١/١٥
٠
٠
داشتم ضربه خوردم یه نفر منو داره تنها میذاره اون روز نه نداشتم یک بار یه بحث رو ادامه دادم الانم پشیمونم
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
١
٠
آره...من بدون رودرواسیس میگم نه...
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
١
٠
خعلی راحت تر از اون چیزی که باشه، اگه واقعا نخوام، میگم نه...
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٥
١
٠
بستگی داره ...گاهی میخوام نه بگم نمی تونم گاهی هم می گم..گاهی کم رو هستم گاهی رک هستم...بستگی به طرف و موقعیت داره...
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٥
٠
٠
اکثر نه ندارم!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٥
١
٠
قبلأ آره ، ولی الان دیگه نه ! رو در وایسی با کسی ندارم . رک حرفمو بهش میزنم !
m-kian
m-kian
٩١/١١/١٥
١
٠
اگه بدونم از پس کاری برنمیام همون اول میگم نه
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١٥
١
٠
خیلی وقتا تونستم ولی بعضی وقتا خیلی سخته نه گفتن ...
parisa
parisa
٩١/١١/١٥
١
٠
اره........تا دلت بخواد.........
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/١٥
٠
٠
من....فکر کنم در برابر همسرم در ذکر نه ناتوان باشم!مثلا بجای نه بهش بگم،بزا فکر کنم ببینم چی میشه!یا خودم رو بزنم به همون کوچه ی علی چپ!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٥
٠
٠
زن ذلیلی چیز تازه ای نیست!
maryam
maryam
٩١/١١/١٦
٠
٠
به نظر من كاره خوبي ميكني بايد احترام همسرو داشت بعله!
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/١٥
٢
٠
نه! من هميشه قبول ميكنم , منتهي اين رو هم ميگم كه فلاني اگه خراب شد , يا افتضاح به بار اومد , يا اون چيزي كه ميخواستي نشد , به من ربطي نداره ها؟! من اونچه رو كه در توانم هست انجام ميدم! ديگه خود داني؟! اين جمله" ديگه خود داني "هميشه جواب ميده؟!!! يا طرف پشيمون ميشه وشما بدون هيچگونه ناراحتي وكدورتي قضيه رو فيصله دادي! يام كارو انجام ميدي!!! خب اگه خوب شد كه بخت باتو يار بوده, وسرافرازي :) اگرم بد انجام شد كه شما دست به دامن ضرب المثل " خودكرده راتدبير نيست" ميشويد! و ميگي : من كه از اولشم گفتم! خودت خواستي؟! :))))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١١/٢٠
٠
٠
من توی زمینه نه گفتن خیلی اراده دارم اصلاهم خجالت نمیکشم
Kale_namak
Kale_namak
٩١/١١/٢٤
٠
٠
تا اونجایی که بتونم سعی میکنم روی کسی رو زمین نندازم اما از طرفی هم اصلن جنم نه گفتن به کسی رو ندارم :(
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
نه
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
داریم.داریم.بعضی ها یه جورین اما.