خانه انجمن معمای ساعت تابستانه!
٦٦٣
٥٣
ali-y

معمای ساعت تابستانه!

معمای ساعت تابستانه!

اتفاق واقعی که برایم افتاده را در قالب یک سوال مطرح می کنم، امیدوارم خیلی سریع و سه سوته جواب بدهید.
روز اول فروردین بود ، با دوستان و همکاران صحبت می کردیم که بحث به تغییر ساعت رسمی کشور رسید، که من برای اینکه خودی نشان بدهم به همکاران گفتم گوشی بنده بااینکه قدیمی و ساده است ( سیستم عامل جاوا) در صورت درست بودن تنظیمات مربوط به منطقه زمانی و ... ، بصورت خودبخود ساعت تابستانه را اعمال می کند و نیازی نیست بصورت دستی ساعت را جلو ببرم و برای اثبات ادعا ساعت گوشی را روی 23:59 تنظیم کردم و بعد از یک دقیقه به جای ساعت 24 ، یک بامداد را نشان داد. به این ترتیب ادعایم ثابت شد در حالی که با نگاه پیروزمندانه ای به ایشان نگاه می کردم  خواستم اینکار را برای دوست دیگرم که تازه به جمعمان اضافه شده بود انجام دهم ، دوباره ساعت گوشی را روی 23:59 قرار دادم اما درکمال تعجب بعد از یک دقیقه ساعت 00:00 را نشان داد یعنی یک ساعت جلو نرفت و بدین ترتیب کلی کنف شدم ..!!!!
به نظر شما علت این رفتار گوشی محترم به جز ضایع کردن حقیر چه بوده ؟

٩٢/١٢/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
رادمهر
رادمهر
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
عزیز من خب عصبانی شده دیگه واسه بازی که نیست:)والا همه گوشیا این قابلیت رو دارن اما این سیستم خودشونه وقتی دستی دوباره بدین عقب از اول راه اندازی میشه.احتمالا همین اتفاق افتاده
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
مطمئنید همه گوشی ها این قابلیتو دارن؟؟!!!
رادمهر
رادمهر
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
اره اگه تنظیماتشون درست باشه دارن.ندارن؟
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
احتمالا گوشی شما حس ضایع کردن افراد رو داره ومیدونی کجا باید چکار کنه؟؟؟خخخخ
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
احتمالا این هم یکی از دلایل بوده
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ بسیار جالب بود!! بله فقط میخاست شمارو ضایع کنه گوشیتون :)
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
چرا به ضایع شدن یک بنده خدا می خندین ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
اصولا میگن خدا پز دهندگانو ضایع میکنه.پز ندین.پز ندین.پز ندین.حالا اگه یه ماشین شاسی بلند داشتین میتونین یکم پز بدین باهاش خخخ
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
گل گفتین ... منم معتقدم وقتی آدم مغرور بشه بلافاصله حالشو میگیرن ولی یک اسباب و عللی داره
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
خخخخ...عجب ساعت خوبی:)))شما خودتونو ناراحت نکنید،هدفش ایجاد فضایی شاد بوده:دی
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
گوشی.. گوشی ...آره ولی یک مدتی خوب ذهن منو درگیر کرده بود...
amin20
amin20
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
چون وقتی شما دوباره این کارو کردید در گوشیتان فردای آنروز بوده !!!!خخخخخخخخخخخخخخ
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
.../
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
آفرین به شما...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
خب چه کاریه دیگه ... تو کل سال یه بار ساعت رو یک ساعت جلو می کشن نه دو بار ... اینم درکش بالا بوده !!! خخخخخخ ... البته یه اصلی هم هست به نام اصل "مورفی" که تعمیم یافته اش میگه : اتفاققی که برای شما می افتد به درستی پیش می رود مگر اینکه بخواهید آن را به کسی ثابت کنید !
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
چقدر فلسفی!!!!!
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
باید روش فکر کنم ... ممنون ...
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
این اصول مورفی رو منم خوندم ... ولی همش نا امید کننده است ...توصیه میکنم طرفش نرید ...در واقع به نوعی مهره جنگ نرمه برا اینکه ذهن جوونارو درگیر کنن تا عقایدشونو به استعمار بگیرن ...باور کنید ...
sin germany
sin germany
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
چی سخت...ینی چی؟
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
چی یعنی چی؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٥
٢
٠
ببخشید احتمالا گوشی شما جی ال ایکس نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
همون گوشی هایی که راحت از تو جیب در میاد؟؟؟ خخخخخخ
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
نه جی ال ایکس نیست ولی خیلی از جی ال ایکسها از اون باکلاس ترن... کلا از اون گوشی هایی که نسل جوون دیگه دور و برشون نمیرن ...
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
ها این که گفتی یعنی چه ..دم گوشی گرم
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
دم شما و همه بچه های جیمی گرم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
دست های پشتِ پرده و لاغیر!
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
شاید ... اینم ممکنه ولی در اون لحظه همه پرده ها رو کنار زده بودیم تا از هوای بهاری استفاده کنیم ... ممنون
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٧
١
٠
دست های زیر میز بوده!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
شايد فقط براي يك برا انجام اين كار ممكن بوده تو گوشيتون
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
شوخی شوخی با امکانات گوشی هم شوخی................از شما بعیده:)
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
راست می گین اذیتش کردم ... چشم دیگه تکرار نمیشه
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
واسه این نبوده که ساعت همون لحظه یه ساعت رفته عقب؟ یعنی شما که اونو واسه بار دوم گذاشتی رو 23:59 بعدش همون لحظه ساعت رسمی یه ساعت اومده عقب.......یعنی فسفر ها سوزوندم واسه این پست که نگو.........خخخخخخخخخخخخخ اول فروردین که ساعت میره جلو!!!!!!!!!!!!اصلن این چه ساعتیه داری؟ بندازش اشغالی از دستش راحت شو.....
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
نه آقا... توی این اوضاع کمبود فسفر اسراف نکنین ... اون پیشنهاد آخری هم هزینه برداره پس با عرض مهذرت رد میشه
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
گوشیه شوخیش گرفته بوده خوب آدمو بد کنف میکنن این تکنولوژی های الان!! والا فکر کنم روی گوشیتون یک نوع نرم افزای به نام کنف کردن وصل شده بوده !!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
شما روز اول عید سر کار چی کار میکردین :)))
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
آره بخصوص برای آدمهای ساده ای مثل من ...
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
این پاسخ خانم بابایی بوده
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
:))))))))))))شما که آقایین
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
کار می کردیم ...
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
این هم جواب آقای میلاد ...
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ این مدل جواب دادنو دیگه ندیده بودم که به لطف شما دیدم...........شیفت بودی ایا؟نظامی هستی گویا؟
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
ببخشید. به نظر شما بدجواب دادم؟ معذرت میخوام...
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
نه بابا نارحتی کجا بود میگم این جو جواب دادن رو ندیده بودم همین که تو یه کامنت جدا جواب بدی رو میگم ...........ادم اگه اینقدر حساس باشه که به درد لای جرز در و دیفال هم نمیخوره ((:
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
خخخخ...گوشیم گوشیای جدید :دی
khan
khan
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
قطعا کار استکبار جهانی بوده.... شیطان بزرگ آمریکا....
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
خخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ ... خان جان کم پیدایی ... نیستی !!! کجایی ؟؟؟
khan
khan
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
کنکوری ام حمید آقا :((((((((((((((((((((
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخ.........خیلی خوب بود.................
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٦
٠
٠
مثل اینکه جوابها ته کشیده ... پس عرض می کنم جواب درست رو آقای امین 20 فرمودن... موفق باشید
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
سلام: گوشی میخواسته بگه یه گوشی جدید بخر.منکه اگه اینکارو کرده بود دوسال دیگه هم گوشیمو نگه میداشتم.ممنون
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
سلام استاد. بله من هم همینکارو می کنم یکسالش که گذشته شاید بیشتر هم نگهش دارم...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
به این میگن گوشی ِ مفرّح *:)