خانه انجمن تا حالا كار نيمه تمام داشته اید؟
٥٤٣
٥٣
a-pooryousof

تا حالا كار نيمه تمام داشته اید؟

تا حالا كار نيمه تمام داشته اید؟

اگر كاری رو شروع كنين و تمومش نكنين چه حسی به شما دست ميده؟

تا حالا کارهایی را که ناتمام گذاشته اید شمرده اید؟

٩١/١١/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١٤
٢
٠
فک کنم تا حالا کار نیمه کاره انجام دادم ولی یادم نمیاد.کلا حس بدی داره من اکثرا کاری رو که شروع کردم تاآخرش انجام میدم حتی اگه از خستگی در حال تلف شدن باشم.
m-nas
m-nas
٩١/١١/١٤
١
٠
بله....خیلی
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٤
٠
٠
دوستان می بخشید ولی اوووووووووووووول..... خخخخخخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١٤
٠
٠
آخ یادم رفت بگم اوووووووووووووووووول!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٤
١
٠
آره چنتایی میشه لیکن از گفتنش معذورم
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٤
٠
٠
لیکن ، لیکنت در حلقمان!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٤
٠
٠
اعتماد به سقف بودین که!
Milad
Milad
٩١/١١/١٤
١
٠
نمیخوام نیمه تموم باشه.باید تمومش کنم(دیالوگ یه فیلم نیس ها!!)
s.a
s.a
٩١/١١/١٤
٠
٠
تا دلت بخوااااااااااااااااااااد :)))))))))))))) حس خاصی بهم دست نداده خخخخخخخخ....... از بس تنبلم (آیکن خجالت زیاااااااااد)
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٤
١
٠
خجالت نداره! ما رو از خودت بدون خخخخخ :)))
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
٠
٠
از استیل این دایناسوره معلومه :)
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
عه! استیل ب این قشنگی ... قرمز نیس ک هس ... دیگه چی می خوای؟؟ {آیکون پرسپولیس قهرمان}
s.a
s.a
٩١/١١/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخ خیلی هم خوش استیلم بــــــــعلــــــــــه :)))))))....... قرمزم هستم که دیگه......... 666666666
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
قربونه تو قرمز!
مجید
مجید
٩١/١١/١٤
١
٠
بله زیاد....
maryam
maryam
٩١/١١/١٤
١
٠
خيلي ولي يادم نمياد..
smt_200
smt_200
٩١/١١/١٤
٢
٠
خب از قدیم گفتن کار را آن کرد که تمام کرد این خیلی عادت بدیه که بعضی از ماها! داریم که کاری که شروع میکنیم رو به سرانجام نمیرسونیم و البته موجب افسوس خوردن خواهد شد البته باید بگم که رها کردن هر کاری موجب افسوس و پشیمانی نمیشه. فقط رها کردن و نیمه تمام رها کردن کارهایی موجب پشیمانی میشه که از ابتدا با یه فکر و برنامه ریزی دقیق و حساب شده شروع شده باشه. وگرنه اگه یه صورت کاملا احساسی و بدون فکر تصمیم یه کاری بگیریم مسلما از ابتدا معلومه که با موفقیت به انتها نخواهد رسید. خب پس تموم یا نیمه تموم بودنش توفیری به حالمون نخواهد کرد. به امید امیدواری
smt_200
smt_200
٩١/١١/١٤
١
٠
بله متأسفانه مثلا کلاس یادگیری زبان فرانسه !!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٤
٠
٠
کاری نداره که فقط باید اراده کنی...... آره والا...... معلم خصوصی رایگان...... :))))))))))))) خخخخخخخخخخخخخخ
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٤
٠
٠
الان شما دوتا منو کشتین چه لفظ قلمم باهم حرف می زنن!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٥
٠
٠
کو لفظ قلم پاییز بانو جان؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم تابلو نکن دیگه که ما همو میشناسیم..... بذار سیکرت!!!!! secret!!!! بمونه...... :))))))))))
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٤
٠
٠
سعی میکنم تمومش کنم ، اما اگه نشد ، دایورت میکنم رو یه نفر دیگه تا تمومش کنه برام !!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/١٤
١
٠
آره ولی نمیشه بگم...
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
٠
٠
سکرت میباشد ؟!با ما هم هم...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٤
٠
٠
من خیلی کار نیمه تموم دارم...... هیییییییییی..... مثلا همین کنار گذاشتن یادگیری زبان های مختلف..... میخواستم برم ایتالیایی و آلمانی و..... که به دلایلی نشد.... اما تو برنامه 90 سال آینده ام هست..... :))))))))
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٤
٠
٠
مثه من منم اینهمه سال آزگار رفتم کلاس زبان یه مدرک نرفتم بگیرم بعدم چند ساله میخوام برم زبان فرانسه!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
٠
٠
این زبان فرانسه به چه دردی میخوره حالا ؟! مد روزه ؟! انگلیسی از مد افتاده مگه ؟! اگر افتاده بگید ما الکی نخونیم ؟!:|||!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٥
٠
٠
نه جناب من خیلی علاقه داشتم .... بعد از انگلیسی رفتم فرانسه..... بعد از اون میخواستم اسپانیشو شروع کنم که نشد..... ولی حتما برنامه ریزی می کنم که شروع کنم.... چون واقعا علاقه دارم....
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٥
٠
٠
نگارا جان زبان فرانسه خیلی شیرینه اولش سخته ولی بعد کم کم آسون میشه..... و البته دوست داشتنی.... حتما برو....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٤
٠
٠
هنو دو تا کمربند دیگه تا مشکی کونگ فو دارم ولی این کنکور ما رو از کار و زندگی انداخته!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٤
١
٠
رزومی کار می کنی؟واویلا!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
١
٠
یا علی!! من از طرف خودم از شما به شدت طلب پوزش دارم :))))
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١٥
٠
٠
عجب ... فکر کردین من بیدی هستم که با این باد ها میلرزم ...
bye
bye
٩١/١١/١٥
٠
٠
نظرت با یک دوئل چیه ؟D:
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
اصَن اینو گذاشتم مخصوص حریف طلبیدن!! خخخ :))) نه بابا! ما با جیمی جماعت کاری نداریم!! خیالتون راحت ....
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/١٤
٠
٠
حس يه گوني سيب زميني!!!!!! خيلييييييييييييي بده!؟ بله شمردم! متاسفانه چيزي نمونده 3رقمي بشه؟! هييييييييييع :/
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
٠
٠
من موندم این حس گونی سیب زمینی چطوریاست ؟! میشه یکم توصیفش کنی ؟!شاید منم دارم خبر ندارم (^_^)
٩١/١١/١٥
٠
٠
اگه داشته باشي كه معلومه احتياجي به توصيف نيست؟! وقتي كاري نصفه نيمه باقي بمونه. انگار اصلا انجام نشده!اونوقت حس يه سيب زميني بي خاصيت بهت دست ميده! اونوقت اگه كلي كار نصفه نيمه انجام داده باشي. حس يه گوني سيب زميني بهت دست ميده؟! الان اوكي شد :) ؟؟؟؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٤
٠
٠
نمیدونم.شاید...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٤
١
٠
خیلی زیاد،حسرت می خورم وقتی به یادم میاد کارای نیمه تمومم!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
١
٠
از قدیم میگن: کار رو کی کرد ؟؟؟ هرکی تموم کرد:)
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
عجب!
h - razavi
h - razavi
٩١/١١/١٥
٠
٠
به اندازه ی موهای سر رضا عطاران!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
پس خععععععلی میشه!! :)))
h - razavi
h - razavi
٩١/١١/١٥
٠
٠
آره دیگه ، خیلی !!! حسابش از دستم در رفته
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٥
٠
٠
من شمردم 26 تا شد از ورزشی بگیرتا هنری هرکی خواست بهش بگم. نمی دونم برا این که بتونم کاری رو تموم کنم باید چه کارکنم. از هر کدومم یه وسیله برام مونده راه حلتون چیه برا این کار
bye
bye
٩١/١١/١٥
١
٠
سلام ! بنده اصولا وقتی کاری رو شروع میکنم تا اونو تمومش نکنم سراغ کار بعدی نمیرم ! حتی اگه گرسنه هم باشم باید اون کار رو تمومش کنم تا بعد برم غذامو بخورم ! آخه میدونی یک جوریه اگه کار رو تموم نکنم
mahshid
mahshid
٩١/١١/١٥
٠
٠
تا دلت بخواد.....
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١٥
٠
٠
یه چنتایی بوده ولی هیچ حسی نداشتم بیخیال بودم
parisa
parisa
٩١/١١/١٥
٠
٠
کلا همه ی کارای من نیمه تمومه.......
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١٦
٠
٠
به قول مامانم من ارادم خیلی قویه به خاطر همین هر کاری رو شروع کنم حتما تمومش می کنم و تمام سعیم را می ذارم پای اتمام کار!
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٢
٠
٠
بهتره بگی کار تمام شده داری؟
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
نرچ