خانه انجمن ضدحال یعنی..؟!
٨٩٥
٦٦
m-aminfar

ضدحال یعنی..؟!

ضدحال  یعنی..؟!

شما تا حالاضدحال خوردین ؟

مثلا  روز تعطیل حواست نباشه بری مدرسه واز خواب صبح محروم شین ؛با شروع تابستون ضدحال هایی که تو این روزای اول تابستون داشتین رو بگین!؟

٩٣/٠٤/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٠٧
٢
١
اووووه .... همین چند روزه کلی ضد حال داشتم ..... مثلن کلی برنامه ریزی کنی امسال تابستون کلاس زبانتو جدیتر ادامه بدی بعد ببینی بچه های هم ترم ات تو زبان دیگه نخان بیان و کلاس تشکیل نشه .........این خیلی بده
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
بعله بعد شما بیای کلاس ما:))
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
نه بابا شاید نیام
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ینی نمی تونم بیام.دی:
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
بعله بعد بیای کلاس ما.این که اند حاله
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
چرا نتونی بیای؟ تو که داری میای ک....؟
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
خخخخخخ.......
a_y
a_y
٩٣/٠٤/٠٧
٤
٠
ضد حال یعنی اینکه بگن ساعت کار ماه رمضون کم نشده ...
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ضد حال یعنی داری یک هندونه ی سرد رو توی یک روز تابستونی گرم میخوری..........بعد خواهرت میاد میگه:مگه روضه نیستی؟بعد باید بری100بار تف کنی.
m_famous
m_famous
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
خخخخخخخ...غصه نخور///
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ضد حال یعنی داری یک هندونه ی سرد رو توی یک روز تابستونی گرم میخوری..........بعد خواهرت میاد میگه:مگه روضه نیستی؟بعد باید بری100بار تف کنی.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخ چ طوری رویا خوفی !
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
نه بابا!از صبح تا حالا یاد میره روضه هستم آب میخورم. ا
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
قربونت برم اشکالی نداره ..نماز روزه هاتم قبول التماس دعای شدید دارم رفتی حرم منم دعا کن
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
هه!گذشت!خخخخخخخخ!نه بابا ما از پنجره میبینیم چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته یک روز قبل ماه رمضون رفتما!
m_famous
m_famous
٩٣/٠٤/١١
١
٠
جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چیه خو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان خواهرم نیست من که هستم.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٧
٢
٠
ضد حال یعنی اینکه بستنی تو نخوری بعد بزاری تو فریزر بعد بیای ببینی خوردنش:|
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخ زیاد اتفاق افتاده درکت میکنم
سهره
سهره
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
برای من همیشه اتفاق می افته خخخخ
m_famous
m_famous
٩٣/٠٤/١١
١
٠
(آیکون گریههههههههههه)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ضد حال یعنی ........... بذارین شب بیام بگم الان ضد حالم نمیاد خخخخ/ یکیش الان یادم اومد بذارید بگم با رفیقت {میگم با رفیق ها یه وقت سو تفاهم پیش نیاد } قرار میذاری و دم رفتن زنگ میزنه کنسلش میکنه و تو هم میگی باشه اشکالی نداره
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ضدحال ینی خودت رو به مراسم عروسی دعوت بدونی و تازه کلی هم دنبال لباس باشی....آخر هفته که رسید بفهمی مراسم با بانوئه..خخخخخخخخ ینی یکی از دوستام چنین بلایی سرش اومد آی خندیدیم بهش آی خندیدیم :دی
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
سر منم اومده خخخ
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ینی چی با بانوئه؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
یعنی روی کارت نوشتن آقای فلانی به همراه بانو! به صورت غیر مستقیم یعنی اینکه بچه مچه نیارین که اعصاب معصاب نداریم!
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ضد حال ینی به خیال اینکه کسی خونه نیس تا لنگ طهر بگیری بخوابی بعد پاشی یه صبحانه ی مفصل برای خودت درست کنی بعد تلفنت زنگ بخوره میری تو اتاق جواب میدی عد از یک ربع برمیگردی صبحانتو میخوری میبینی برادر گرام نشسته اونجا با یک لبخند زکوند داره صبحانتو میخوره.هییی......
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٤/٠٧
٣
٠
دقیقه 90 گل از آرژانتین خوردن/3 گل خوردن از تیمی که دفعه اولشه میاد جام جهانی/و حذف شدن و....
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
افرین مخصوصا با ارژانتین
faeze
faeze
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
بیگ لایک :)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٧
٠
٠
ضد حال يعني 21عدد چيپس بخوري كه توپ طلا ببري بعد نبري!( اين از خدا نكرده ،زبونتو گاز بگير،توبه توبه از اونا بود ) همش حدس و گمان بود من كه به دلم بد راه نميدم...! ايشاا... كه ميبرم!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخ توپ طلا مال نگار حواستون باشه
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
فقط كافيه ببينم كسي بهش چشم داره چشماش. از كأسه با همين انگشت ام در ميارم فشارشون ميدم با چاقو خوردش ميكنم بعدم ميندازه تو اسيد
m_famous
m_famous
٩٣/٠٤/١١
١
٠
اوه اوه رقیب پیدا کردم......بیبین حاج خانووم جایزه مال خودمه ...
m_famous
m_famous
٩٣/٠٤/١١
١
٠
چند روز پیش یه عده داشتن کلی چیپس میگرفتن.گفتم اگه مغزم رو بکار نیندازم توپ رو از دست دادم.بادوستم هماهنگ کردم بعد رفتیم تو مغازه///دوستم یه نگاهی کرد بعد گفت :راستی میدونی رئیس کارخانه چیتوز رو به خاطر وعده الکی توپ طلا انداختند زندان؟؟؟منم گفتم آره تو اینترنت خوندم....واز این حرف ها زدیم///بدبخت ها همه رو گذاشتن سر جاش پفک برداشتن....
korosh
korosh
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
اره !!! یه بار کلی با بچه ها برنامه ریختیم یه هفته تمام بچه هارو جمع میکردیم و وسایل میگفتیم بیارن و اینا که بریم دَدَر دودور صب اون روز که رسید داداشم موتورم رو برده بود :| هیچی دیگه مث اسکولا تمام روز رو نشستم تو خونه به سقف خیره شدم :||||||||||||||
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
سلام صبح تابستان رفتم موتورم را بردارم بروم سر کار دیدم جا تر است
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ضد حال فقط اینه که بهت بگن افطار غذا نداری:دیییی! اگه همچین روزی بیاد من خودمو حلق آویز میکنم!:||
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخ اره غذا خیلی مهمه
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
برا بعضیا این افتخاره که یه گل از ارژانتین خوردن سه تا هم از بوسنی!!!!!!!!!!!!!تاپیک های هفته پیش رو نگاه بندازن
گل پری
گل پری
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخ ای اینقدر خوشم میاد با منظور حرف میزنید خخخ ارژانتین قهرمان نمیشه کلا داغ قهرمانی میمونه رو دلشون ایشالله
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ضد حال ینی همین اول تابستون برنامه خوابت بهم بریزه و صبحا ساعت 6 صبح بیدار شی !!!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
دقیقا!من نمدونم چم شده سیمام قاطی کرده هر روز سر ساعت هفت و نیم بیدار میشم حتی اگه ساعت شش خابیده باشم
vesal
vesal
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
اخ گفتین من موقع کنکورم ساعت 5بیدار نمیشدم که حالا بیدار میشم....
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
منم با نظر اشکمهر موافقم
translator
translator
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ضد حال تو این روزا؟ دوستام بودن که سرناسازگاری برداشتن و خیلی ناراحت شدم . دیگه اینکه تو این گرما کولر جواب نده خعلی بدضل حالیه ه ه ه
HAF
HAF
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
توهوا به این گرمی صبح ساعت 8بیدار شدم این همه راه رفتم مدرسه ثبت نام میگه باید دوشنبه بیای.دلم می خواست دفترو رو سرش خراب کنم.
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ضدحال ینی تمام دوساتو دور هم جم کنی از دوسای دوران دبسانو راهنماییو دبیرسانو همسایه و آشنا و فامیل... قرار بیرون رفتن بزاری بد ی اتفاق ناگهانی باعث بشه خودت نتونی بری... آی آی آی...!
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
و بدتر اینکه اونا رفته باشنو کلی خوشم گذرونده باشن...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ضد حال یعنی تا لحظه آخر خودتو زائر امام رضا بدونی ....همه چیو جمع و جور کنی واسه راه افتادن بعد از زمین و آسمون بلا بباره نری!!! ... بدتر از اون همه برن تو بمونی .... هعییییی .... یعد میگن چرا آه میکشی ....
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
واقعا اه داره ایشالله دفعه بعد
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ایشاالله میای جانبری جون:)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
خدا از زبونتون بشنوه .....
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
آقا ضد حالی ک من روزی 2000 بار میخورم.....میخام کامنت بزارم ی عالم مینویسم سرمو میارم بالا میبینم اینگلیسی بوده.....جالبه بعد سال ها من هنو این کارو میکنم
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
منم:||||خخخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
عاره..منم:||
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ضدحال یعنی اینکه برای امتحان یه عالمه بخونی و شبش فقط دو ساعت بخونی بعد بری مدرسه ببینی امتحانو لغو کردن و هیچ کس هم هیچی نخونده.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآای آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی..اصلا میمیری..
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٨
٠
٠
ضد حال یعنی بری مو بکاری بعد اسمت واست حج در بیاد( البته واسه اقایون)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
سلام:برای یک آزمون کلی خواندم وقتی رفتم امتحان بدم گفتند لغو شده.ممنون
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
خوب ... کلاس پنجم ابتدایی که بودم یه روز (شیفت صبح) تا مدرسه با دمپایی رفته بودم از همه بدتر کوله مدرسمم نبرده بودم.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٠٩
٠
٠
خخخخخ
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٣/٠٤/١٠
٠
٠
ضدحال یعنی بعد این همه درس خوندن توقع نمره بالی 15 داشته باشی بعد بهت10 بدن
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
من شغلم ضد حال خوردنه مثلا همین ک در تمام سال تحصیلی از اینترنت برخوردار باشی و برای تابستون برنامه ریزیت جیم اومدن باشه و دقیقن سر امتحان اخر مامانت سیم مودمو بکنه ببره :||||||||