خانه انجمن چهارشنبه سوری ؛ خوب یا بد ؟
٤٧٤
٣٧
لبخند انار

چهارشنبه سوری ؛ خوب یا بد ؟

چهارشنبه سوری ؛ خوب یا بد ؟

به نظرتون چهارشنبه سوری جنبه مثبت داره یا منفی؟

باعث سرگرمی جوانان می شود یا باعث آزار مردم ،لطفأ دلیلتون رو هم ذکر کنید 

٩٢/١٢/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
maede
maede
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
جنبه مثبت داره و باعث شادی و سرگرمیه امـــــــــــــــــــا مشکل اینجاست که صد برابر خوبیاش جنبه منفی و آزار و اذیت بهش اضافه میکنن!!! :|
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
فعلا که دردسرهاش بیشتره ... البته من از بچه گی هم دوستش نداشتم... آدم به این بی ذوقی دیده بودین ...
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
نه ندیده بودم خخخخخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
منم ندیده بودم خخخخخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
اگه مزاحمت واسه کسی ایجاد نکنیم جنبه مثبت داره و خوش میگذره:)))
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
آررررررررررررره منم همینو میگم خوب ولی کیه که بشنوه
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
اصلش که خوبه ولی الان تبدیل شده به ازار ملت
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
آفرررررررررررررررررررین بزن کف خوشگله رو !!! موافقم
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
خواهش میکنم خواهش میکنم.....شرمنده کردین با تشوبقاتون
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
این روزها که فقط مزاحمت ِ *:) حالا بماند که من خودم نوار منیزیم از آزمایشگاه کش رفتم *:)
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
کار شما علمی بوده.....من که میدونم............بقیه هم میدونن
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٧
١
٠
چهار شنبه سوری سنتی بوده که از نیاکان ما به ارث رسیده و نفس این عمل بسیار عالی و زیبا بوده،اما به دلیل کم اگاهی مردم و سودجویی برخی متاسفانه فرهنگ غلطیه که جا افتاده!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
سلام...حلالت محسن جان
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
باعث سرگرمي هست ولي به شكلي كه توش بمب نتركونن/
radyab0
radyab0
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
جنبه مثبتی داره.... اما اگه مثل قدیم باشه...مثل زمان هخامنش. مثل زمان پدرامون
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
دیگه نه اونقدر قدیم..............شما بگو مثل ده بیست سال پیش
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٧
٣
٠
من با فستیوال رنگ بیشتر موافقم......فک کن بریم تو خیابون رو همه ادما رنگ بپاشیم....وااااای خدای من
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٧
٢
٠
به چند دلیل مخالفم!!!یک اینکه رنگ گورونه!!!!دوم اینکه لباسامون رنگی میشه این دم عیدی لباس از کجا بیاریم با این گرونی لباس!!!سوم هم اینکه خواهر من اینا جنبه می خواد که ما نداریم!!دو روز بیاد تو ایران روز سوم باهمون رنگا توپ می سازیم میزنیم طرفو میترکونیم!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
با آقای موسوی موافقم!
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
ملت بمب میخرن گـــــــــــــرونـــــــــ تومن!!!! رنگ که دیگه قیمتی نداره!....
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
محسن راست میگه دیگه ما کلا بی جنبه ایم...........بیا همین چارشنبه سوری رو نیگا؟یه اتیش بازی بود و بس ولی الان چی؟دارن بمب و تی ان تی می ترکونن
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
چهاااااااااااااااارشنبه سووووووووووووری نداشتم هیچ سالی:( مامانم نمیذاره پامو ازخونه بذارم بیرون !!! اصنشم برنامه کودک میبینم بعلهههههههههههه چیه؟؟؟نظری ندارم:|
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
خطرناکه ، مخصوصا" واسه شما :)))))
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
آقا دیگهههههههههههه (آیکون مظلومیت =گربه شرک)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
این چهارشنبه سوری جنبه منفی داره // ولی چهارشنبه سوری در اصل جنبه سرگرمی و مثبت داره ...
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
اگه دور از شهر باشه که عاولیهههه :)))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
چهارشنبه سوری :)...هرسال داره بی مزه تر و کمرنگ تر میشه....هرسال تمام اقواممون تو کوچه جمع میشدن و آتیش و کلی عشق و حال...امشب خودم رفتم آتیش درست کردم و نشستم بغلش :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
هیییییی امسال اولین سالی بود که نرفتم چهارشنبه سوری :((((
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
هردو :) تا چهار شنبه سوري، چهار شنبه سوري باشـــــــه، همه چي خوبه :) امان از روزي كه چهار شنبه سوري، چهار شنبه سوزي ميشــــه... اوه اوه اوه...
translator
translator
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
من اصلا به چارشنبه سوری اعتقادی ندارم چون چیز مفیدی نداره. به نظر شما داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چیش مفیده ؟ بجز خسارت و ازار و اذیت مردم و بیمارا و مسن ها و بچه ها ... ادم جرات نمیکنه بره بیرون اخه یه صداااااااااااای انفجاری میاد که انگار حملات تروریستیه تو خیابون . اگرم جوونا خیلی ذوق دارنو این چیزا باید یه جا بیرون شهر همه یه جا جمع شن که برا کسی مزاحمتی نداشته باشه هر چی میخوان همدیگه رو اتیش بزنن خخخخخخخ .
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
اگر مردم بی جنبه بازی درنیارین و حادثه اتفاق نیافته به نظرم عالیه چهارشنبه سوری و خودم پایشم هستم کاملا:دی ولی فی الحال اصلا چیز جالبی نیست از نظر من!!!!!
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
در اصلش که خوبه و خیلی هم شادی اوره ولی ماجون های امروزی خرابش کردیم با ترقه و نارجک دستی و سر وصدا (البته من ک اصلا اهل این کارا نیستم چپ چپ نیگام نکنین……
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
(آیکون چپ چپ نیگا کردن وزل زدن ملت به شما)!!!!!
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
مثبت ولی باعث آزار مردم میشه
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
سلام به همه...چهارشنبه سوري هاي الان ديگه حال نميده بيشتر به وحشي بازي ميخوره "بعضي" از پسرا تا چشمشون به يه دختر ميوفته يه كارايي دز خودشون درميارن كه...چهارشنبه سوري جوري خوبه كه كنار دوستان يا خانواده يا فاميل دورتادور بشيني دور آتيش بگي بخندي بخوري يكي آواز بخونه پانتوميم اجرا كني گيتار بزني خاطره تعريف كني خلاصه ازين كارا نه اينكه باعث مزاحمت و صدمه به خودت و ديگران بشي : ))
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٢٨
٠
٠
چارشنبه سوریخوبه به شرطی که روش نظارت باشه و مردم حمایت کنند نه اینکه جلوی افرادی که نظم و بر قرار میکنن صف ارایی کنند
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٩
٠
٠
جالبه! و خوش میگذره! البته اگه کار های خطرناک توش انجام نشه!