خانه انجمن چه طور با جیم آشنا شدی؟!
٧٦٢
١١١
Mohammad-E

چه طور با جیم آشنا شدی؟!

چه طور با جیم آشنا شدی؟!

من خودم از سال 86 اینا بود فک کنم دارم روزنامه خراسان میخونم وچند سال هست که دارم هر هفته  جیم  میخونم.از 2 ماه پیش هم که واسه جشن باید ثبت نام میکردیم توی سایت ، اومدم توی سایت .شما ها چه جوری جیمی شدین ؟ دوستتون معرفی کرد، توی روزنامه خوندین  یا... ؟

٩٢/١٢/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
اوا من میخواستم این انجمن رو بذارم......اینجاست که میگن یه لحظه غفلت یه عمر پشیمانی! اخ اخ اخ اخ اخ.......
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
زیاد به خودت فشار نیار!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
منو تو نداریم که :)))
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
صددرصد ((:
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
سال88 بود تو یه شب سرد قوچانی کاملا یهویی از لابلای اشغالای خونه(شما بخونین کاغذ پاره ها)چند برگ از یه هفته نامه رو دیدم!اون برگا جیم بود واین بود داستان من از اولین برخورد باجیم.......
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
شب های قوچان که همیشه سرده .من 2 سال اونجا درس خوندم یکسره سرماخورده بودم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.ممنون :)
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
همین جوری اشنا شدم سایتم دختر عمه گفت : مریم
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
الان ازش تشکر کردین که شما رو با این سایت اشنا کرده یا نه ؟:))
mohadese.v
mohadese.v
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
من خیلی دنبال سایت به درد بخور و قابل اعتماد میگردم و چون بابام روزنامه میاوردن خونه و خبر تاسیس سایت و شنیدم ولی نمیامدم سایت ...تا اینکه تصمیم گرفتم بیام ببینم چجوریه ...وخوشم امدو عضو شدم..
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
ممنون از وقتی که گذاشتین :))
maede
maede
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
از چند سال پیش که خانواده خراسانو میخوندن با جیم آشنا شدم و تقریبن 3سالی میشه که هر هفته منتظر جیمم و وقتیم که به جای آدرس علامت سوال بود منتظر سایت بودم تا عضو شم و خلاصه وقتی راه افتاد سریع اومدم عضو شدم دیگه :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
پس شما جزءاولین جیمی های سایت هستین .افرین :)))
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
با ضمیمه خراسان،یعنی جیم کاغذی از خیلی وقت پیش.....راستش دقیق یادم نیس....با جیم مجازی هم که...اونم یادم نیس،حافظه یاری نمیکنه مال خیلی وقت پیشه
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
زمانش مهم نیست ،خودتونو ناراحت نکنین :)
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
نسل 3،ضمیمه خراسان بود یا جام جم؟؟؟؟ من اونم دوس داشتم.من اولش بخاطر معماهای "مهدی رنجبر" مثل ناویابش جذب جیم شدم.قبلش تو جام جم "کمیک استریپ"داشت.اونم محشر بود
hamta
hamta
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
از همون 2 ماه قبل بود که عکس دلبند من توسط شما به سرقت رفت و هیچکس هم پاسخگو نبود:((((
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
باور کنین من نمیدونستم .اون روز هم توی تخته یکی بهم گفت شما از دستم خیلیییییییییییییییییی ناراحتین،ببخشید وهر وقت شما بگین اواتارمو عوض میکنم .
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
قانون کپی رایت که نداریم خخخخخخخخخخخخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
سال 88 بود...خونه مادر بزرگم بودم حوصلم سر رفت...داشتم تو روزنامه ها رو میگشتم جیم رو پیدا کردم و خوندم...از اون موقع هر پنجشنبه میرفتم خونه مادر بزرگم جیم بخونم..:)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
خونه خودتون مگه پیدا نمیشه :)) ممنون
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
سلام...من توسط خواهرم که 5سالی میشه جیم میخونه آشنا شدم و دو سالی میشه که جیم میخونم...سایت هم که از زمان جشن سوم عضو شدم
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
پس مثل منی :)) ممنون
رادمهر
رادمهر
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
از همون پیش شماره ها باهاش آشنا شدم،همون اوایل تاسیس یه اکانت ساختم اما چون اینترنت نداشتم نیومدم و رمزش یادم رفت تا اینکه 11 ماه قبل دوباره ثبت نام کردم...
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
ممنون :)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
من حدود چهار پنج سالی میشه که جیم مفتخر به حظور من شده ویه ده ماهی هست که با ورودم سایتو مزین کردم!!!!!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
تا اون موقع کجا بودین :)))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
پشت پرده!!!!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
پشت پرده چی کار میکردی ، بیا بیرون پسر :)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
همو جوری واستاده بودوم که نوروم پخش نشه!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
چندسال پیش که جیم هنوز مسابقه ناویاب و اینا داشت خیلی ازش خوشم اومد.جیم ضمیمه خراسانه دیگه!!!ما هم کلا روزنامه خونیم دیگه منتقل شد به من حس جیم خوانی!!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
بله ،ممنون از شما :)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من از همون اولین شماره جیم رو می خوندم چون بابام هر روز خراسان میگیره میاره خونه ... سایت هم که از همون اول عضو شدم نذاشتم جوهر سایت خشک شه ...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
آفرین بر شما :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
شما از پرچم داران جیمین پس خخخخخخخخخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
با اجازت میلاد جان ... خخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
روزنامه رو برای صفحه نیازمندیها خریده بودم که جیمو توش دیدم و ازش خوشم امد///خیلی سالها پیش (همون زمان ناویاب و ...) در ضمن یک نکته هم میخواستم بگم به کارانی که تاریخ عویتشون بیشتر از بقیه هست/ببینید:خود من و یا خیلی از دوستان همون اول که سایت جیم راه اندازی شد آشنا بودیم ولی به علت مشغله کاری و چیزهای دیگه نتونستیم همون زمان زودتر عضو بشیم/پس عضویت طولانی دلیل بر برتری نیست/همین
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
حلالت
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
بله همین طوره! ما اون موقع اسباب کشی داشتیم و تایه مدت اینترنت نداشتیم وگرنه همون روز اول که گفتن واسه سایت من ثبت نام میکردم!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
بله نظرتون کاملا" درسته .ممنون :)))
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
اره منم موافقم....
Ghazal_parsa
Ghazal_parsa
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من که یه روز بابام داشت روزنامه هارو دور میریخت جیموپیدا کردم ونشستم به خوندن!!!!سال قبلش ویپه نامه هری پاتر بود اولین بار اونو خونده بودم فکرمیکنم سال87
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
از طريق روزنامه خراسان ..خيلي وقته نميدونم دقيقا كي..
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
ممنون از وقتی که گذاشتین :)
t.m
t.m
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
اوممم اول راهنمایی فک کنم ...پنجم اولین بار دیدمش ... دوستممممممم معرفیش کرد:)))))))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
ایول به دوستتون :)
m-2
m-2
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
به سختی...! خخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
خسته نباشین پس :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من فك كنم از شماره 50 به بعد مخاطب جيم شدم. از 70 هشتاد به بعد هم يه طبقه از كتابخونم رو برا جمع آوري يه آرشيو تپل از جيم خالي كردم... جيم رو هم دختر خاله نازنينم به من معرفي كرد... يكي 2شمارش رو كه خوندم مشتري شدم .... :))) به همين سادگي...
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
به همین سادگی ، به همین خوشمزگی :)) ممنون :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
توی کتابخونه از قسمت پیامکا خوشم اومد بعدش مخاطبش شدم، تقریبا 3 or 4 سال پیش
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
ممنون:)
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من دوستم معرفی کرد....._(کورش) من اصلانمی دونستم جیم چی هست
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
دست اقا کوروش درد نکنه پس :))
A_K
A_K
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
از طریق روزنامه....
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
ممنون
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
كسي به من معرفيش نكرد تو روزنامه ديدمش اولين بار يك صفحه اش دور سبزي بود فك كنم :)‌
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
سبزی هم پاک میکنین پس :))ممنون
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اره من عاشق سبزي پاك كردن هستم كلا اينكارو با عشق فراوان انجام ميدم الان كه خونه نيستم ولي اگه باشم به عنوان يك تفريح مامانمو ميفرستم بره سبزي بخره:))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من 5 سال پیش جیمو میخوندم و اولین بارم توی نمایشگاه دو سال پیش بود که گفتن سایت هم میخواد داشته باشه و بعد اینکه کنکورو دادم عضو شدم :) این بود انشای من :))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
اینم یک 20 واسه انشاء قشنگتون :))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
از شماره های هفت هشت بود که جیم رو خوندم.البته از شماره یک دارمش! اون موقع ها پدربزرگم که روزنامه میخرید من هم یه نگاهی بهش مینداختم تا یه روز که به طور تصادفی با جیم آشنا شدم و از همون موقع همه ی شماره هاشو تا الان جمع کردم!البته مهر ماه سال گذشته که اسباب کشی کردیم،خانواده میخواستن همه ی آرشیو عزیزمو بریزن دور(ازخیلی از شماره ها دو سه تا دارم) ولی من نذاشتم و همشونو زیر تختم قایم کردم!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
نمیفروشین ارشیوتونو؟ :)))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
نه آقا میلاد اصلا... تا حالا کلی خریدار داشته با قیمتای گزاف ولی نفروختمش... من با این ارشیوم زندگی میکنم
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
شب ها حتما" خواب جیم مبینی،اره ؟ :)))
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من تو اسباب کشیمون که یه عالم روزنامه دور و برمون بود واسه جمع کردن وسایل جیمو یافتم.. ^_^حدود 4 سال پیش!!! سایتم از وقتی تو خود جیم گفتن راه افتاد باش آشنا شدم.. عضوم شدم.. ولی نیومدم تا بعد کنکورم :)9
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
ممنون از نظرتون :)
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من ازهمون اول ک جیم راه افتاد و همیشه(بابا خراسان)تیکه کلامش بودمیخوندمش……سایتم که از زمان جشن عضو شدم
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
ممنون:)
a_y
a_y
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
شما خاطرات ما قدیمیارو یادتون نمیاد !حدود یک ماه !!!! پیش بود که باخودم گفتم ما جیم کاغذی رو میخونیم بیایم و یک سر به سایت جیم بزنیم فکر نمی کردم اینقدر مفصل باشه ....
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
منم فک نمیکردم اینجوری باشه سایت:)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
سلام ... در يكي از سايتها به روش كار سايت اعتراض كردم اون هم اين سايت همشهري را لينك داد و گفت اگر ما سخت هستيم jeem به قول خودت نظامي است . و آمدم ديدم كاش نظامي باشد سازمان اطلاعات مياد ياد ميگيرد
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اره دقیقا":)))
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
بلی. به ضمیرا من تو تخته گیر دادن خخخخخخخخخخخخ
m_famous
m_famous
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
همینجوری رو هوا...می خواستم بنویسم جیم کری / یهو دیدم تو سایت جیم ام....خخخ
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اشتباهی یا شانسی ؟:)))
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
پارسال امتحانت نوبت دوم بود دوستم هی جیم جیم میکرد بعد گفت برو یک سر منم اومدم و.... الان ما رو انداخته اینجا خودشم سال ب سال نمیاد:))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
شما رو معتاد جیم کردو خودش ترک کرده پس :))))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خخخ کی ؟ تکتم؟
m_famous
m_famous
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خخخخخ///تکتم؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
ن بابا تکتمو ک ما اوردیم.......یکی دیگه:)
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اره اقا میلاد ما رو معتاد کرده!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
ما کلا از قدیم اهلِ روزنامه خراسونیم!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
ایول مثل مایی پس شما :)))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
من خواهرم می خوند. یاز دهمین روزنامه ی جیم رو دید و از اون به بعد از من پول می گرفت و جیم می خرید واین طور شد که بنده بی پول شدم...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خخخخخ چه جالب!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
پس یادتون باشه پولتونو از جیم بگیرین حتما! :دی
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
:)))
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
هیچی خودش اومد سلام کرد:)) از اون اصرار از من انکار...............دیگه بالاخره گول خوردم و اغفال شدم باهاش اشنا شدم:))خخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
جان ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
جدي! پس بالاخره كار خودشو كرد ! لا مصب تور انداخته شاه ماهي گرفته .خخخخ:)))))))))))))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
باران
باران
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خراسان خونیم کلا :) ولی یادش یخیر جیمو میذاشتن لای نیازمندی ها خخخ میرفتیم پیداش میکردیم
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
زرنگی پس ها :)))
korosh
korosh
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
5 سال پیش اتفاقی لای روزنامه خراسان رو باز کردم یه دفعه چاهار تا کاغذ افتاد رو زمین ! اون موقع با جیم اشنا شدم :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
عجب خوش شانسین شوما پس :)))
khan
khan
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
سالیانی پیش... درست یادمه شماره 87 جیم بود... داشتم ماشین می شستم... عجب کاغذ توپی بود اون موقع ها کاغذ جیم... همچی این شیشه ماشین برق افتاد که نگو...
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
عجب حافظه ای دارین خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
من از طریق دوستم آشنا شدم و خوش حالم که آشنا شدم چون تنها سایتیه که بهش پایبندم آر رررررررررررررررررررررررررررررررررره
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
بله موافقم با نظرتون :)))
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
تو مدرسه عزیزمون ک ورود اقایان ممنوع و از رو مدرسه ما ساختن!!!! یه اقایی دم در میشست ک هر کی هر کی نیاد تو. ما هم یه اکیپ بودیم همیشه تو دفتر در حال تعهد دادن بودیم...... یه روز کار داشتیم مجبور شدیم مستر عزیز و بپیچونیم و بریم بیرون مدرسه در حال برگشت بودیم یکی داد زد خانوم توکلی(معاون عزیز) یکی از دوستان پیشنهاد داد ک بریم روزنامه بخریم بگیم واسه اخبار سایت مدرسه لازم داشتیم ( عضو های فعال سایت مدرسه هم بودیم) خلاصه از شر خانوم ت راحت شدیم اما زنگ اول پرورشی داشتیم برای جلوگیری از خفت شدن توسط معلم فوق اون زنگ و هم دودر کرده و رفتیم جلو WC (چون فقط اونجا دوربین نداشت) داشتیم از بیکاری عکسا روزنامه رو نیگا میکردیم ک با نوشته های اقای برند حال کردم و جیمی شدم اما چند وقت پیش واسه جشن عضو سایت شدم.
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
عجب داستانی اشنایی داشتین شما :))
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
با شما؟
h_zahra
h_zahra
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
منم ازطريق يكي ازدوستام كه خودشم عضوجيمه اشنا شدم!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
ممنو از نظرتون :)))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
سلام: مشترک خراسانم.پنجشنبه ها منتظر جیم بودم همیشه.
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
مثل من :) ممنون از نظرتون
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
من روز نامه خراسان از قبل جيم برامون ميامد/ از اولين شماره جيمم با هاش آشنا شدم
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
ایول پس از قدیمی ها هستی .پیشکسوت :)))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
منم حئوئ 4 سال پیش آشنا شدم و آرشیو 3 سالشو دارم...............
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
از طریق اینستاگرام