خانه انجمن به یک اتفاق خوب جهت افتادن نیازمندیم؟!
٦٢٦
٧٤
r_roshnavand

به یک اتفاق خوب جهت افتادن نیازمندیم؟!

به یک اتفاق خوب جهت افتادن نیازمندیم؟!

هیچ اتفاق خوبی روی نخواهدداد مگر این که از قبل آمادگی لازم را داشته باشی !
شما این جمله رو قبول دارین؟برای اتفاقات خوب برنامه ریزی کرده اید؟

٩٢/١٢/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
maede
maede
٩٢/١٢/١٢
١
٠
نه صد درصد اینطوری نیست!خیلی اتفاقات اتفاقی میفتن!ولی درکل برنامه ریزی لازمه و بی تاثیر نیست.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
سلام ... براي من اينگونه نبوده است هيچ گاه اتفاق مهمي در زندگيم نيفتاده كه قبلش پالسهايي از من ارسال نشده است . حتي تصادف كه همه ميگويند اتفاقي است هم اينگونه براي من نبوده است
maede
maede
٩٢/١٢/١٣
١
٠
ولی خیلیا مثلن در رابطه با شغلشون اتفاقی تو اون مسیر میفتن بدون اینکه قبلن حتی یه ذره بهش فکر کرده باشن یا انتظارشو داشته باشن!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... خيلي ها هم واقعيت را نميگويند يا نميدانند
رادمهر
رادمهر
٩٢/١٢/١٢
١
٠
بعضی اتفاقات خوب یهو میفتن...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
سلام ... حتما در ذهن قبلا به آنها فكر كرده ايم
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٢
٢
٠
نه خیلی اتفاقا تا قستت نباشه نمی افتن .... و نیازی به برنامه ریزی هم ندارن ... مگه نمیشه آدم خودشو واسه یه اتفاق هرچند خوب آماده کنه و حسابی برنامه بریزه ولی اون اتفاق نیوفته ؟ به هر حال به نکته جالبی توجه کردید ...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
سلام ... من توجه نكرده‌ام بلكه آيه قرآن داريم و كتابهاي زيادي هم چاپ شده است
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٢
١
٠
نه من كاملا قبول ندارمش ! اتفاقات خوب سرزده ميان معمولا . گاهي وقتي خودتو واسه چيزي كاملا اماده ميكني اتفاق نمي افته اصلا!
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/١٢
١
٠
منم با شما موافقم اتفاق خوب سر زده میاد آرررررررره :)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
سلام ... اتفاق چه خوب و چه بد سر زده هستند . آيا نشنيده ايد كه براي دوستانتان دعا كنيد تا سعادت مند شوند و اگر دعاي شما مستجاب شود حنده دوست شما براي شما يك دعا بوده . دليلي ندارد همه جوابها دو دوتا چهار شود بعضي اوقات طول ميكشد تا مسير خود را طي نمايد
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/١٢
١
٠
نه آقای روشناوند....مواق این جمله نیستم....بعضی وقتا شب میخوابی صبح بلند میشی میبینی یه اتفاق قشنگ افتاده....:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
سلام ... من كه هروقت ميخوابم به اميد اين هستم كه روزي خوبي را داشته باشم و منتظر اتفاق خوب هستم حتما كه نبايد بگويم فردا 100 هزار تومان برنده شوم و دقيقا روي دهد نه اينگونه نخواهد شد . همان گونه كه مطالب ما در جيم بايد تاييد شود و صف انتشار را طي نمايد درخواستاي ما هم ارسال و تاييد مي شود روزش متفاوت است
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/١٢
١
٠
شاید نظر من کمی عجیب باشه ولی من اعتقاد دارم:اتفاقهای خوبی که در زندگی ما میفته حاصل تلاش و کوشش خودمونه ولی اتفاقهای بد و مصیبتهای که برامون به وجود میاد دست تقدیر و سرنوشته!!///////////////راستی جناب روشناوند چرا شما در انتخابات جیم شرکت نکردین؟؟حیف...
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
تا حدی با نظرتون موافقم....
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... تقدير و سرنوشت را هم ما ورق ميزنيم . همانگونه كه با دعا ميتوانيم سرنوشت خود را تغيير دهيم . اگر خدا براي ما سرنوشتي را بد در نظر بگيرد خدا بايد جبار باشد كه در واقع حتي با شكنجه هم كسي قبول نخواهد كرد خداوند جبار باشد//// در مورد انتخابات به نظرم مسخره آمد
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٢
١
٠
نه منم قبول ندارم!!!!!دلیلشم نمیگم!!!!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٣
١
٠
خوب دلیلشم بگید ... خوبه که آدم حرفشو مرد و مردونه بزنه ... آفرین.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... پس خدا و فرشتها اون بالا نشستن و ما رو مانند مهره‌هاي شطرنج جابجا ميكنند. پس چرا خدا ما را در قيامت حسابرسي ميكند . فرشتها را بايد حسابرسي نمايد تازه ما هم شاكي خواهيم بود
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... منتظر دليل هستند ؟
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
اتـفـاقـات خـوب درسـت زمـانی میفـتـن کـه تـو تـوی تـاریـکی هـا گـم شـدی و فـکر میـکـنی هیــچ نـوری بـه درون نـمیـتـابـه ...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
نه من کاملا بانظر شما مخالفم!!!اتفاقات خوب زمانی میفته که خودتو باور داشته باشی و با چشم باز انتخاب کنی !!نه اینکه با نا امیدی فکر کنی هیچ نوری به سمتت نمی تابه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
اتفاقا؛ اتفاقهای بد هم درست زمانی میفتن که آدم کاملا توی روشنایهای زندگیش هست و فکر میکنه دیگه هیچ چیز سیاهی براش تو زندگیت پیشن نمیاد!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٣
١
٠
نه مستر اشکمهر اتفاقای بد وقتی اتفاق میفته ربطی نداره که شما تو روشنی باشی یا تاریکی بلکه زمانی اتفاق میفته که چشماتو رو حقایق ببندی ،دلبستگی به یک سری موضوعات فانی پیدا کنی ،اتفقات بد شاید از نظر ما ناگهانی جلوه کنند اما در واقع به مرور اتفاق میفتن!واین ماییم که از دیدن و فهمیدنشون تفره میریم!
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٣
١
٠
نظر هر سه تون درسته چون شما غیر مستقیم به قسمت اشاره کردید و نباید از لطف و رحمت خدا نا امید بود ... چقد آیه داریم که خدا میگه اگه نا امید باشی چه بسا که از کافرانی ... هم تلاش ... هم امید ... هم قسمت ... هرسه کاملا تاثیر گذارن ...البته در طول هم هستن و باهم عمل میکنن نه جدا و جبر گرایانه...
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٢/١٣
١
٠
هـه.. غیـب میـگی؟ نگـرفتـی مطلـبـو.. گـفـتم "فـکـر میکـنی" در حالیـکه در اصــل افــق هـای روشـنـی کـه پیـش رو داری خـیـلی فـراتر از تاریکی هست .. پـایـان شـب سیـه سـپـید است. مـصـداق حـرفـمه
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٣
٠
١
بله کاملا موافقم.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٢/١٣
١
١
نـه اشـاره ای بـه "قسـمـت" داشـتـم و نـه بـرداشتـی کـه از حـرفـم داشـتـی درسـت بـود
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٣
٠
١
به هرحال نظرم این بود ... حتما نگرشمون باهم فرق میکنه ... دیگه ببخشید، دیگه...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
شما وقتی میگین هیچ نوری به درون نمی تابه منظورتون افق روشن بود؟؟!!!!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/١٣
٤
٠
من نیز به یک اتفاق خوب جهت افتادن نیازمندم ....... »»» از یابنده تقاضا میشود در صورت پیدا کردن بدون وقفه آن را به اینجانب تحویل نماید :) با تشکر :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... بهتر است از او بخواهي تا از بنده او
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
مانيــــــــــــز هم :)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/١٣
١
٠
سلام...من اینو قبول ندارم...وقتی رفتم حج حتی فکرش رو هم نمی کردم...!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... آيا قبل از رفتن دوست نداشته‌ايد مكه برويد. دوست داشتن چيزي مثل درخواست براي بدست آوردن آن است. بعضي اوقات شايستگي و گاهي اوقات هم خدا براي تلنگر زدن درهايي را بسوي ما باز ميكند از كجا ميدانيد مادر شما همچين درخواستي را براي شما ارسال نكرده است . شايد دست كسي را گرفته ايد و او اين درخواست را ارسال نموده است
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من قبل از اینکه برم واقعا آرزو نبود
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٣
٣
٠
اتفاقه دیگه! اتفاقیه! چه آمادگی داشته باشی چه نه... میفته! من عاشقِ اتفاقی خوب و هیجانیم!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
سلام ... حتما روي خواهد داد
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٣
٢
٠
خواجه طوسی میگوید آنچه را مردم اتفاق میدانند دارای علل و اسباب نهانی است که از نظرها پنهان است و هم. موجودات عالم تابع غایت و غرض خاصیاند و اسباب و علل فاعلی خاصی آنها را بوجود آورده است.... ديگه خواجه طوسي گفته، من نيدونم (-_-)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... الان شما قبول داريد يا خير
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
بگم هم آره هم نه جوابم قبوله ('^_^)
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام.من قبول ندارم اتفاقای خب در اوج ناامیدی میوفتن.ادرست وقتی اصلاانتظارشو نداشته باشی
تیام اَستم!
تیام اَستم!
٩٢/١٢/١٣
١
٠
نع! چون به هرچی فک میکنم عکسش اتفقا میفته:|
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... فكرتون خراب است برويد درستش نمايد .
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/١٣
١
٠
نه من اصلا به این جمله اعتقاد ندارم چون هروقت یه اتفاق می یوفته برام که اصلا آمادگی شو ندارم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... نميشود چون آماده نيستيم اتفاقها روي ندهد
m-2
m-2
٩٢/١٢/١٣
١
٠
مث عید که تا خانوما خونه تکونی نکنن عید نمیشه! خخخخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... انشاالله
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/١٢/١٣
١
٠
من خیلی وقته منتظر یه اتفاق خوبم ولی انگار خوبیا مال ما نیس....
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... انشاالله بزودي اون اتفاق روي دهد
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... انتظارها بسر خواهد رسيد
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
فقط کافیه اطرافتو با دقت نگاه کنی...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
سلام...منم همین فکر رو میکردم ولی وقتی اون اتفاق خوب افتاد به خودم گفتم خیلی نامردی که همچین فکری میکردی...!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٣
١
٠
هم اره هم نه :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... تشكر
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٣
١
٠
به قول همشهری مان هم اره هم نه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... باشه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/١٣
١
٠
من که قبول ندارم...چون پیش اومده برام که خیلی ناگهانی و یهویی برام اتفاقات خوبی افتاده..:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... يعني خدا اون بالا يكباره به يكي همينطوري يك چيزي مي دهد و از يكي همينطوري ميگيرد
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
١
٠
سلام ... خيلي ها هم واقعيت را نميگويند يا نميدانند
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... اين نظر پاسخ به دوستان در بالا بود ببخشيد
m_soltani
m_soltani
٩٢/١٢/١٣
١
٠
برای من اتفاقات خوب زیادی افتاده که د رمورد خیلی هاش واقعا منتظرش بودم ,اما گاهی دیر اون اتفاق خوبه میفته طوری که وقتی می افته من از صرافتش افتادم .اما به این قضیه اعتقاد دارم ,ضمن اینکه ,خیلی وقتا هم خدا منو سوپرایز کرده !:))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
سلام ... سوپرايز را خوب آمديد . مرسي جالب بود
saiideh70
saiideh70
٩٢/١٢/١٣
١
٠
در اکثر موارد وقتی در انتظار یه اتفاق خوبیم برعکس میشه و اون اتفاق بد میشه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
سلام ... كم لطفي است . حالا شايد چند موردي بوده اكثر موارد اينگونه نيست
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/١٢/١٣
١
٠
باید از صمیم قلب بخای و با تمام وجود تلاش کنی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
سلام ... كنكور كه نيست
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٤
١
٠
چه جالب بیشتریا اینو قبول ندارن! منم قبول ندارم!خخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
سلام ... اگر روزي باور كردي برگرديد همينجا اعلام نمايد
korosh
korosh
٩٢/١٢/١٤
١
٠
نه :|
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
سلام ... باشه نه ولي چرا؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
نمیشه صدردرصد گفت ولی این جمله یه جورایی از قانون جذب پیروی میکنه.ما تا نخوایم و باور نکنیم نمیتونیم اتفاقات خوب رو درک کنیم.این به این معنی نیست که اتفاق خوب نمیفته نه.اتفاقای خوب میفتن برامون ولی چون ته دلمون باورش نداریم درک نمیکنیم...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
این جمله در مورد من تصدیق نمی کنه.چون هر وقت خوشحالم از دماغم در می یاد:(برای همین وقتی شادم آروم می خندم که نارا حتی بیدار نشه.