خانه انجمن این دوتا چی میگن؟!
٧٦٢
٣٩
mery

این دوتا چی میگن؟!

این دوتا چی میگن؟!

اگه می خواستین یک دیالوگ بر اساس طنز برای این دونفر می گفتین ،دیالوگتون چی بود؟!

٩٢/١٢/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |: (فکر نمیکنم چیز خاصی باشه یا آدم بخواد برداشت خاصی ازش داشته باشه)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
چیز خاصی نمیکن فقط خیره شدن به هم
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
مرد سنگی که قلب گونجیشک داشت خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
طنز (+_+) اينروزا چي سوالاي سخت سختي ميپرسين؟؟ حالا فكر كنم ميام ميگم :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
اجازه بدين من برم تو افق محو بشم... هرچي به اين تصوير نگاه ميكنم... هيچ طنزي به ذهنم نميرسه خب (-_-)
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
نیدونم.حرف میزنن مگه؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٢
١
٠
ایییییییییی دگه چیه؟؟؟؟؟؟چمدونم!!!!بروم فکر کنوم میام!!!!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/١٢
٤
٠
گُندهه : سلام کوشولو ( کوچولو ) چطوری ؟ نی نی : دستم اوف شده اوهو اوهو اوهو گُندهه : کوش ؟ ببینم ؟! نی نی : کوری ؟ بیا :/ گُندهه : اوخِی بوس بوس :)) خخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٢
١
٠
:///
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
:|:|:|
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/١٢
٣
١
گُندِهِ : سلام نی نی کوچولو :) اسمت چیه ؟ :) نکنه گم شدی ؟؟ میخوای ببرمت پیش مامانت ؟؟؟ نی نی : چی !!؟؟؟ کو یه دَقه گوشِتو بیار پایین میخوام یه چیزی بگم :)) گُندِهِ : جونم کوچولو بگو ببینم چی شده ؟!!!!؟ نی نی : ( در حالیکه گوش طرف رو میکشه ) : ببین داداش گُلَم من خودم یه پا زغال فروشم نمیخواد سیام کنی :| من گم بشم ؟؟ خخخخخخ اونیکه گم شده مامانمه نه من :| دیگه هم بیخود به پَروپام نپیچ که اعصاب مصاب ندارم هـــــآآآآآآآآآ گُندِهِ : آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآیییییییییییییییییییییییی غلط کردم :(((((((((((((( ول کن جوون مادرت ول کن :((( به جون خودم فقط میخواستم کمک کنم نههههههههههههه نههههههههههههههههههههه ( خخخخخخخخخخ )
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٢
١
٠
جالب بود... ولی رفیقم که کمی بدسلیقه است میگه : اااااااه چقد خُنک بود (سراباز ولایت رو میگم)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/١٢
٠
٢
خودش بد سلیقه اس...بعدشم این جان برفک همیشه عادت داره ابعاد شخصیتی خودشو ب دیگران بندازه!!!.....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/١٢
٠
١
الان کی منفی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!قابل توجه جان برفک:آینه...
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
داداش ما منفی ندادیماااااااا .... بد فکر نکن ... زودم قضاوت نکن ... اینا که منفی دادن همشون کسایین که با من مباااااااافقن....بعدشم من جان برکف بودم و هستم ... ولی این اخیرا که باهم ،هم سفر شدیم از بس دقم دادی جانم را از کف به فک رسوندی و چیزی نمانده بود که به لبم برسه.... خدا به دادم برسه ... ولی خودمونیم ... خعلی بهم کیف داد... ایشالا یه بار دیگه قسمتمون بشه... ایشالا....
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
خب حقیقتا به منکه کلا طنزپردازی نمیخوره:دی ... از نظرات دوستان استفاده می نماییم:)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
عکس خوبی انتخاب نکردی- تنها چیزی که به ذهن نمیرسه دیالوگ طنزه!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٢
٢
٠
(نی نی) : گوشتو بیال(بیار) جلو بهت له(یک) سیزی(چیزی) بگم .(مرد ) : برو حال ندروم ،چی مخی بگی بچه ؟ (نی نی): هیس ، اون پایین دالن (دارن)شله میدن بدو خخخخخخخخخخخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
ایول...
a_y
a_y
٩٢/١٢/١٢
٢
٠
بچه: بشین تا لپتو ببوسم غول سنگی: برای چی ؟ بیشتر آدمها از من خوششون نمیاد که؟ بچه: آخه تو شفاف ترین کسی هستی که دیدم !!!!!!!!!!!!!!!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
دوسته سنگی!!!!! خخخ خوبه؟
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
بیا عزیزم یه بوس بده
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
خخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٢
٢
٠
سلام ... آ خ آخ بچه ول كن اين گوش وا مونده رو مثل اينكه ما براي خودمون آبرويي داريم
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
اگه جرعت داری بیاجلو نفس کش
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
بعد الان کی به کی اینو میگه؟
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
اگه جرعت داری بیاجلو نفس کش
m-2
m-2
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
چیز خاصی نمیگن ساکت دس به سینه نشسن بندگان خدا!!!!! :))))))))
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
بچه: چطوری عمویی؟ اون یارو:خوبم تو چطوری! (از درون به این جمله نیگا کنین اخر طنزه)
a_y
a_y
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
بچه: چیه آقا چرا داری به خودت میپیچی -- آقاهه : میگن سنگ کلیه گرفتم ولی باور نمی کنم به من میاد اصلا ؟؟؟؟؟!!!!؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
خخخخ ایول
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
اخي چقد قشنگه. نميدونم
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
ممون از این همه طنازی!خخخخخخخخخخ
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
نمی دونم مگه با هم حرف هم می زنن؟!؟!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
طفلللللللللللی، دلم واست سوخت بچه زدن تو پرت :( خب سعی کنید دیگه ازین انجمنا نذارید ، دلیل اینکه بچه ها جوابی ندادن اعتراض آمیز بوده
korosh
korosh
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!!!من لد نیستم دیالوگ بنویسم واسه همین خنده بعدش و نوشتم :)