خانه انجمن دوست دارید چه کاری راه بیاندازید؟!
٧٨٤
٨٦
mandana

دوست دارید چه کاری راه بیاندازید؟!

دوست دارید چه کاری راه بیاندازید؟!

؟اگر قرار باشد یک روز شغل خودتان را داشته باشید، دوست دارید چه کاره شوید؟! و کجای شهر مغازه یا شرکت یا همان محل کارتان را دایر کنید.؟ و آیا به نظرتان ممکن است یک روز به این آرزو برسید

من خودم دوست دارم، یک کافی شاپ دنج بزنم و با آقای آیندم(!) آنجا کار کنیم، یک جای خلوت مثل خیابان ناصر خسرو باشد که دیگر عالی می‌شود. البته الان دارم عمرا را در داشگاه حرام می‌کنم، البته رشته ام بی ربط هم نیست؛ جهانگردی! :|

٩٢/١٢/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من دوست دارم توی این مراکز مخابرات کار کنم .اخه رشتم مخابراته .در حال حاظر مغازه دارم.
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
موفق باشید :)) اوا شما مغازه هم دارین؟؟ کجاست؟؟؟ یه وقت چیزی لازم داشتیم مزاحم شما بشیم :))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
توی اب و برق :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من شغل دارم :) مرتبط با رشته تحصیلیم هستش :) فقط راهش یه کم ( زیاد ) دوره !! خب مثلا یه جایی همین حوالی خونمون باشه عـــآلی میشه :))
z_zakhar
z_zakhar
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
من دوس دارم کنار یه بلال فروشی، نخ دندون فروشی بزنم بجان خودم پزل تواین کاره سانتی هزار تومن
z_zakhar
z_zakhar
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
*پول
maede
maede
٩٢/١٢/١١
٠
٠
نمیدونم تا ببینم چی پیش میاد ولی دلم میخواد مشاور بشم..دوست دارم اینجوری خیلیا رو آرووم کنم و یه قدمی واسه کمک کردن به افراد بردارم.دلم میخواد مرکز مشاوره ام مرکز شهر باشه تا مردم راحت بتونن بیان :) آره شاید یه روزی همین اتفاق افتاد!همچین دست نیافتنی نیست :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
ادرس بدین من حتما" میام :))))
maede
maede
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
ایشاالله اتفاق بیفته خوشحال میشیم تشریف بیارید! :)
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من میدانم که قرار هست چه کنم اما نمیگویم زیرا در آینده ای نه چندان دور همگان خواهند فهمید :)
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من دوستدارم برم تو کوه و بیابون مستند تهیه کنم از حیوونای خطرناک مار و شیر و این جور چیزا! قبلنا هم دوسداشتم دامپزشک شم البته اتش نشانی رو هم دوسدارم کلا یه شغلی که خطر داشته باشه یا مرتبط با جک و جونور باشه باشه!مثلا همین اتش نشانی به خاطر این دوسشدارم که معلوم نیست تو هر عملیات چه بلایی سرت بیاد اخر هیجانه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١١
٠
٠
اوووم مستند سازيم خوبه ;)
m-2
m-2
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
خدا رو شکر به آرزوت نرسیدی !!! اگه نه هر دفه تا از سرکار برگردی من میمردم و زنده میشدم!!!
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
عیال اگه به اون کار میرسیدم الان دیگه نه من اینجا بودم نه شاید تو.......
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من دوست دارم تو همین رشته خودم(معماری)تو یه شرکت مهندسی مشغول شم:)))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
:)) موفق باشید
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
سپاس:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١١
٠
٠
بپرس من چه كاراكه نميخوام انجام بدم (^_^) كافينت دوست دارم :))) كافي شاپي كه باكافي نت باشه رو هم خيلي دوست دارم :)) گلفروشي دوست دارم :))) عطاري خيلي دوست دارم :))) اووم آژانس گردشگري هم بد نيست (^_-)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١١
٠
٠
چه خبره بابا :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
تازه توليدي پوشاكو .... گلخونه و پرورش قارچ و .... رو يادم رفت بگم :))
امیرمحمّد بهارفروش
امیرمحمّد بهارفروش
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من راستش دوست دارم استاد دانشگاه بشم،امیدوارم که بهش هم برسم :)
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
اقای امیر محمد گلفروش کی ایشالا؟ اخه من 5 سال دیگه کنکور بدم میام دانشگاه و امیدوارم استادم شما باشی
s_a
s_a
٩٢/١٢/١١
٠
٠
دوس دارم مهندس شمممممممممممممممممممممممم! یه شرکت برا خودمممممممم........ پروژه های بزرگ :))))))))))) بعد از صبح تا شب بشینم هی فکر کنم روش....... طوری که یادم بره گذر زمانو...... در این حد :))))))))) محو پروژه بشم اصلا :))))))))))))) بعد اجرا شه :))))))))))) واااااااااااااااااای :))))))))))))))) نتیجه کارمو ببینم :)))))))))))))))))))
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١١
٠
٠
هه هه هه یاد یه بنده خدایی افتادم که میگفت می خوام درس بخونم برم دانشگاه بعد دکتر بشم برم مطب بزنم بعد پول جمع کنم برم نیسان بخرم گوجه بفروشم!خخخخخخخخخخخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/١١
٠
٠
سلام...من دوس دارم یه مطب روان درمانی تو فلسطین میداشتم...البته استاد دانشگاه تهران شدن تو رشته خودم(علوم سیاسی)رو هم دوس دارم
j_mousavi
j_mousavi
٩٢/١٢/١١
٠
٠
هر شغلی که در جهت خدمت به مردم باشد و درآمدش حلال و از عهده من خارج نباشد
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من دوست دارم پزشک یا دندون پزشک بشم! و تو احمداباد و اون طرفا مطب بزنم! و امیدوارم به آرزوم برسم!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١١
٠
٠
حالا چرا احمد اباد؟؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١١
٠
٠
امیدوارو موفق باشین :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
آقا محسن چون بیشتر مطب های پزشکان در احمد آباد هست!:)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
ممنون آقا میلاد :) همچنین شما :)
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
درسته پزشکیه ولی مووفق باشید
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
الان این دلیل بود؟؟؟
ati
ati
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من همه کار دوس دارم..الان دوس دارم مزون بزنم..یه زنانه دوزی راه بندازم...یا یه تولیدی...بشیم بیرون بر..یا خودمون طرح بدیم تو بازار...اخی چه ارزوهایی ...یکی منو بیدارکنه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/١١
٠
٠
با توجه به رشتم و چیزی که انتظار میره....دوست دارم یه شرکت تولید تجهیزات صنعتی بزنم :)...جاش زیاد مهم نیست!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
بسیار عالی :)) موفق باشید
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من مهندسم و رشتمو دوست دارم اما هرجا میرفتم برای کار میگفتن فقط آقا ...!!!!! این بود که ناامید از دنیا تغییر رشته دادم برای کنکور ارشد....الان هم منتظر نتایج هستم...تاخدا چی بخواد
h_zahra
h_zahra
٩٢/١٢/١١
٠
٠
منم دست دارم داروساز يا دندانپزشك شوم...مكانشو تاحالا فكرنكردم
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
ایشالا میشی عزیزم:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من دوس دارم با آقای آیندمون!یه شرکت ساختمونی بزنیم دوتایی کار کنیم...منم مهندس معمارش باشم..:))...شرکتمونم مهم نیس کوجا باشه...نمیدونم میرسم یا نع..
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
از الان به فکر آقای آیندتونی؟؟؟ اوه چه عجله ایه!! من تاحالا به این موضوع حتی یه بارم فکر نکردم :|
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
شما معماری می خونید مگههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من دلم میخواد یک کارخانه بزرگ فراوری بزنم...............بعد کم کم گسترششبدم و با محصولاتش زیر محصولات و درست کنم ....یعنی اول مواد مورد نیاز و خودم تولید کنم بعد کم کم برم تو کار ساخت محصول نهایی................مثلا اهن فراوری کنم...........بعد برم کارخانه تولید اهن و میلگرد بزنم.یا قطعات فلزی صنایع و بسازم...............اگر ادم تلاش کنه به همه چیز میرسه........پس احتمال داره بهش برسم
nasi
nasi
٩٢/١٢/١١
٠
٠
ایشالا همتون به /ارزوهاتون برسید...........من ارشد عمرانم دوست دارو آزمایشگاه خاک بزنم........بعدش دکترا بخونمو استادی هم بشم...........
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١٢/١١
٠
٠
بازم هوشبری رو انتخاب میکردم البته دوست داشتم داروساز بشم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١٢/١١
١
١
من دوست دارم نویسنده بشم جوری که از آثار فیلم و سریال ساخته بشه . خدا کنه بشه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
منفی دیگه چرا ؟؟
saiideh70
saiideh70
٩٢/١٢/١١
٠
٠
هر چی باشه فرقی نمیکنه ولی دوس دارم یه کار پر انرژی باشه همچنین در ارتباط با تمام اقشار جامعه باشه اها جا واسه پیشرفت هم توش باشه همه اینا به کنار یه کاری باشه که ازش لدت ببرم :)
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من که دارم به شغل مورد علاقم میرسم آررررررررررره :)))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
بله عالیه! :)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من دوست ندارم فقط یک کار داشته باشم دوست دارم چندین شغل داشته باشم تا اگه در یکی ضرر کردم پشتم محکم باشه ولی در اولویت یک شرکت ساختمانی
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
آفرین به شما! موفق باشید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/١١
٠
١
فروش زمین در کره ماه! (جالبه بدونین:در یک کشوری بنگاه برای فروش قطعاتی مختلف از کره ماه راه انداختن و جالب اینجاست که خیلی از میلیاردرها و پولدارها شهر و کشورها برای خرید مراجعه میکنن و سند دریافت میکردن.احتمال میدم سند رو قاب میکنن و میزدن به دیوار که بعله قسمتی از کره ماه متعلق به ماست!!!) ا ین کار محدودیت یا ممانعتی نداره چون هیچ کس در واقع مالک ماه نیست!!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
خخخخخخ چقد جالب!!!ایول!
khan
khan
٩٢/١٢/١١
٠
٠
من می خوام چیز فروشی بزنم... گل فروشی... و البته با خانوم آینده ام اونجا کار کنم... منتهای مراتب رشته ام خیلی بی ربطه...
Paeez
Paeez
٩٢/١٢/١١
٢
١
قبل ترا دوست داشتم کنار کار آینده ام یه کافی نت مجهز دخترانه بزنم !با حفظ اصول !مربی داشته باشه و با بچه های اون کافی نت کارای شگفتی بکنیم:)اما بزرگ آرزوی دیرینه من همگان ازش با خبرند!:))اگه بتونم شیمی دارو بخونم با توکل به خدا یه داروســـآزی !:)تو یه جای خوب و اروم!با جمع کردن جوونای مستعد !دوست دارم برای سرطان واکسن بسازم:(
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
انشالله ... خيلـــــــــــــــــي هم عالــــــــــــي :) اميد به خدا كار نشد نداره :))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
ممنون آقا میلاد :) همچنین شما :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١١
٠
٠
این چرا اینجا اومد؟؟خخخ
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
اشکال نداره .امتیازتون میره بالا :))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
نقاش
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
من دوس دارم ی شرکت ساختمان سازی تو هر جایی ک شد فقط شلوغ باشه...بزنم...بعد با دوستام یک شرکت نمونش کنیم...ها ک میشه حرفیه مشکلیه؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخ
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
من دوس دارم در يك شركت مهندسي كار كنم و همش پروژه بدم و اونا هم همش اضافه حقوق بهم بدن و بشم مهندس نمونه :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
انشا ا... میشین :)
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
ایشاااااااااااااااااااااااااااااالااااااااااااااااااااااااا
admin
admin
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
من فروشگاه موبایل و لپ تاپ رو خیلی دوست دارم. توی تک یک مغازه بزرگ بزنی... آی حالی میده
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
اینم خوبه...مگه ادمینی جیم چشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
f_l.a
f_l.a
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
دلم کارای پژوهشی می خواد...راستشو بخوای دوست دارم تو پژوهشکده رویان باشم...دلم می خواد یه دام داری داشته باشم و رو اصلاح نژادشون کار کنم. ولی خوب ته ته ته دلم هنره...موسیقی...سیاه قلم...نویسندگی...حیف که آدمیزاد زیاد وقت نداره و دوره ی جوونی و فصل یادگیریشم به نسبت آرزوهاش کوتاهه.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
من دوست دارم فناوری اطلاعات بخونم و مرتبط با رشتم هم یک شرکت تاسیس کنم!!!!انشاالله که به آرزوم میرسم!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
من که در راه شغل آیندم هستم و میخوام یه مامای عالی بشم:)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
گـــیــم نـــت
M_چگوارا
M_چگوارا
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
سلام من شغل ام مبلمانه و خیلی دوست دارم یه نمایشگاه که مال خودم باشه داشته باشم یعنی مستقل باشم و از کسی حقوق نگیرم تو شاندیز یا کلاهدوز
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
سلام ... خيلي دوست دارم روزي معلم ابتدايي شوم
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
از نظر رشته دوست دارم رشته الانم رو. چون علاقم همینه. انتهای آرزوم اینه که یه روزی خودم پروانه کلینیک بگیرم و یه کلینیک روانشناسی توپ بزنم و در کلینیکم روانشناس بالینی و عمومی و تربیتی و کودکان استثنایی و کودک-نوجوان و صنعتی-سازمانی وجود داشته باشن و بطور تخصصی کار کنن و مردم به هر کدوم که خواستن مراجعه کنن برحسب نیازشون / اما خب این یکی که شدنی نیست! در نتیجه آرزوی دیگه ام اینه که خودم یه روزی پروانه اشتغال از نظام بگیرم و مطب بزنم :)
maede
maede
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
اگه همونطور که انتظار دارم بعدها مشاوره یا روانشناسی رو ادامه دادم هوای منم داشته باشی :))
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
من دوست دارم متخصص قلب و اروق بشم اگه شدم که ایشالله می شم ......شلوغ ترین خیابون
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
خ پرستار خوبه ؟ :))
m-2
m-2
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
من دوسدارم یه کارگاه داشته باشم واسه صنایع دستی چوب عاشششششق چوبم و لذت میبرم از کارایی که میسازم
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
ایشلا یه دونه میزنیم عیال جان (((((:
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٤
٠
٠
مـــــــــــــــــــــــــن .... فــــــــــــــــقــــــــــط استادی ..... ایشالا ....دانشگاش مهم نیست فقط به نفس آرزوم برسم کافیه .... امیدوارم بهترین باشم ....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
سلام: کار انتشارات راخیلی دوست دارم.ممنون