خانه انجمن یک نقطه عطف!
٤٩٧
٣٨
t.m

یک نقطه عطف!

یک نقطه عطف!

مسیر زندگیتون رو دارین طی می کنین ،چی تا حالا مسیر زندگیتونوتغییر داد؟یک جمله؟شخص یا...

٩٢/٠٥/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
افراد زیادی باعٍث شدن من مسیر زندگیم رو تغییر بدم...حالا که فک میکنم...همین جیم و دوستان جیمی هم خیلی بهم کمک کردن تو تغییر مسیر زندگیم...فک میکنم شاد تر شدم...راحت تر میتونم به مشکلات بخندم..:))
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
:))))))))))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
یک شخص :)) یک جمله :)) هر دوتاش :) دوست آدم وقتی دوست صمیمی ات باشه خیلی رفتارات تغییر می کنه و شبیه اون میشه اگر به یک جمله هم فکر کنی و عمل کنی همینطور
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
آره....دقیقا
آروشا
آروشا
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
مسیر زندگی من رو یک کتاب عوض کرد-------دلقک و هیولا ------------- کیمیاگر-----------
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
هعیییییییییییییی
آروشا
آروشا
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
فیلمای زیادی بودن که روم تاثیر گذاشتن که اگه بخوام بگم یک کتاب میشه---------------گاهی یک رویا هم مسیر زندگیمو عوض میکنه -----ولی هیچ انسانی تا حالا نتونسته مسیرمو وض کنه:))
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
خب همیشه خودم همراه خودم بودم یه اتفاقی برام تو سن 13 سالگی افتاد که باید یه تصمیم بزرگ میگرفتم که مسیر اصلی و آینده زندگیم رو مشخص میکرد و فقط خودم و دلم باعث شدن که مسیر زندگیم تغییرکنه و الان راضیم :)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
مسیر زندگیم رو یک کتاب داره عوضش می کنه فعلا بزارم تموم بشه کتابه!!
Z-SEDAGHAT
Z-SEDAGHAT
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
راستش مسیر زندگی منو خدا عوض کرد جایی رفتم که هیچ وقت فکرشم نمی کردم حالا که اون جام از خدا میخوام عوضش نکنه اما به خاطر شرایط شاید دوباره پرت شم به ته دره به حای اولم (خیلی مرموز شد مسیر زندگیم )منظورم از جای زندگیم محل و رشته ی درسیمه همین
zahra
zahra
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
مسیر زندگی من رو افراد فامیل تغییر داد..
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
من رو میگه ها! :)
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
:))))) میدونم که جزوشون نیستم
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
شخص. جمله
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٩
١
٠
یه فرد راه منو عوض کرد...یکی که اومد و یعدشم رفت...هرچند داغونم کرد ولی ئاقعا زندگیمو تغییر داد و به سمت خوبی برد...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
مسیر زندگیه منو خوده خدا داره کمکم میکنه ... چمدوقت پیش یه تلنگر خیلی کوچیک باعث شد تا مسیری که داشتم طی میکردم تغییر کنه ...
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
بیماری
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
شرایط موجود و خودم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
یک اتفاق...........یک حسادت....یک کوتاهی....یک بی مهری
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
من خودم یه خواب...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
خواب؟
terme
terme
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
شخخخخخخخخخخخص...بله
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
مامانم تو یه شرایط خاص...با رفتار و حرفاشون زندگیمو تغییر دادن...تا ابد ممنونشون هستم :)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
اطرافیانم پدر مادر همسرم . باعث شدند راهمو تغییر بدهم و این تغییر خودش باعث خیلی از اتفاقات خوب در زندگیم شد .
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
راستش فقط خدا..
A_vav
A_vav
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
یه نامزد انتخابات که رای نیاورد!!!!! باعث شد رشتمو عوض کنم ولی خوشحالم... خخخخخخخخ
Vania
Vania
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
مسیر زندگیمو یه شخص شاید 23 سال پیش
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
سه سال ونيم پيش نقطه عطف زندگيم بود يقينا. فقط خدا... كه اتفاقاتي رو برام پيش آورد و آدم ها و انتخاب هايي رو جلوم گذاشت كه شد نقطه عطف زندگيم... هميشه ممنونشم برا اون نقطه .. اون اتفاقات تسلسل وار.
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
همیشه مامانم
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
چه مامان خوبی داریم ما :)
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
و یه نفر دیگه که الان برام ز کم اهمیت هم کم اهمیت تره ولی یه زمانی.....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
یه زمانی....هعیییییییییییییی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
مامان و بابام.گاهی هم قضاله و دوستام....و معلمام
حانا
حانا
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
یک تصمیم.........
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
منم یه تصمیم بزرگ واسه زندگیم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
من از اين نقطه عطفا زياد داشتم تو زندگيم! كلا نمودار زندگي من به هرچيزي شبيه هست به غير نمودار ،خوب كه فك ميكنم ميببينم يه شباهتايي با نموردار هرتسپرونگ راسل داره!! ولي خب فك كنم تاثير گذار ترينش ازدواجم بود :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
يكي از دوستام سخت در تلاشه تا منم عوض كنه البته به سمت بهتر/ اون ميتونه يه اتفاق خوب تو زندگيم باشه