خانه انجمن عید زیر دندونتون بی مزه شده؟!
٦٩٩
١١١
آرش قلی زاده

عید زیر دندونتون بی مزه شده؟!

عید زیر دندونتون بی مزه شده؟!

توجه کردین عید سال به سال بی مزه تر میشه؟ شاید واسه من اینجوریه خواستم نظر شمارو هم بدونم؟ به نظرتون هرچی جلوتر میریم بی مزه تر میشه؟

٩٢/١٢/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
نه من که هرسال بیشتر حال می کنم عید امسال می ترکونم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
نمیخوام نسبت به آینده نا امیدت کنم ولی توی سنین شما آره خیلی باحاله و کل ذوق آدم تعطیلات و گشتنات میشه
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
چون هر چی بزرگتر میشیم سخت گیر میشیم....سنگین تر میشیم
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
اره موافقم!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
اوهوم!
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
بعله کاملا صحییییییییییی ببخشید دستم گیر کرده
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
نه خیر به خاطر اینه که تکراری شده...تازه شم مردم دیگه شاد نیستن
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
بله کاملا
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
وای امسال که عید باید درس بخونم همش!!! وااااااااااای! کمک! چی میشد همه میرفتن یه دانشگاه خوب بایه رشته خوب بدون کنکور و آزمونی؟؟!!!! ها؟؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
فرمایش دیگه ای ندارین ؟؟؟ گرچه خود کنکور هم خدایی نامردی ... من واسه شریف می خوندم تازه تو کنکور جیم هم اول شدم آخه چرااااااااااااااااا سمنان ؟؟؟
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
همگی موفق باشید:) فرصت عیدو خوب استفاده کنید:)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
سمنانم خوبه آقا حمید :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
تو از سمنان چطوری میخوای جیم و ریاست کنی؟؟؟؟؟ها؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آقا نص ... حمید اقا قدرت ریاستشون بالاس! ایشون از کره ی ماه هم میتونن جیمو ریاست کنن! (البته اگه اینترنت اونجا باشه)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
محمد حسن : به سختی ... قانع شدی ؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
داداش من دلم نمیاد تو سختی بیوفتی.............برا همین نه بهت رای میدم نه میذارم رای بیاری:)))
m-2
m-2
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
امسال که دهه فاطمیه هست و عید نداریم...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
شنیدم دهه از 14هم شروع میشه
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
14هم تموم میشه ها.........
m_soltani
m_soltani
٩٢/١٢/١٥
١
٠
حال و هوای عید برام هیچ وقت از ارزشش کم نمیشه مخصوصا لحظه ی تحویل سال چند سالیه که نمیتونم جلوی اشکامو بگیرم اون لحظه نمیدونم همه ی زندگیم از جلوی چشام رد میشه یه هو :|اما این رسم و رسومش ,دید و باز دیدهاش چرا یه خوده:)
s_a
s_a
٩٢/١٢/١٥
١
٠
منم چند ساله که لحظه سال تحویل بغض میکنم و اینا....... البته نمیذارم اشکام بریزه.....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
روزای عید و لحظه تحویل سال که مسلماَ از وقتای دیگه جالب تره ولی من منظورم سال به سال که جلوتر میریمه . مرسی
s_a
s_a
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
بی مزه نمیشههههههههههه.... اصلا.......... البته تو خونه ما فقط من یکی هستم که شور و شوق هفت سین چیدن و اینجور چیزا رو داره :)))))))))) هر سال بهم خیلی خوش میگذره :))))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خب خداروشکر حداقل واسه شما شور و شوقش کمتر نشده.
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
عید هم عید های قدیم.اصلا" حال و هوای عید نیست :(
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
به جو تلویزیون هم بستگی داره ها....هنوز حال و هوای تلویزیون شاد نشده...خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آره:(
a_y
a_y
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
زمانی که شیرینی خوردن ، عیدی گرفتن ، لباس نو پوشیدن و ... برات مهم باشه خوب به طبع عید هم که کانون اینهاست برات مزه میده ولی کم کم که بزرگ میشی تازه وقتی سنگینی مسئولیتها رو کم کم احساس می کنی، میفهمی شیرینی دهنتو شیرین می کنه ولی زندگیتو نه، تازه اگه بیماریهای متختلف اونو برات ممنوع نکرده باشه و ...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آره ، خوشم میاد بزرگتر ها حرفمو بهتر درک می کنن و میگن آره سال به سال عید بیمزه تر میشه و اکثر کوچکترها حرفمو نقض کردن
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
نه....به نظرم عید هرسال شیرینه :)...عید رو خیلی زیاد دوست می دارم...حال و هوای قشنگی داره...حداقل برا من از عید پارسال بهتره...پارسال کنکور داشتم...همه داشتن خوش می گذروندن...مسافرت و اینور اونور.ولی من اعتکاف علمی...ه روز مدرسه بودم :|
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
هه ... سال به سال آدم می فهمه دور و اطرافش چه خبره !!! ... داداش من اگه به این باشه که همه الان باید تو دپ باشیم .... بخند آرش جان حتی اگه دنیا بهت نخنده ...!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
مرسی حمید جان ، آره بابا باید خودت به عیدت جَو و خوشحال باشی و بخندی
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
حوصله شو ندارم دیگه .... شمام جای من بودید همینو میگفتین....مطمئنم....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
درست میشه ناراحت نباشید
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
بدتر میشه اما بهتر نه ... اما من امیدوارم ... خدارو عشق است بقیه رو بیخیال ...
z_muosavi
z_muosavi
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
موافقم . به خصوص دید و باز دیداش البته اقوام دور از دست رس
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
سلام ... هرساله هنگام سال تحويل گريه مي‌كنم و خوشحال هستم در كنار خانواده هستم . يك سال تمام به قولي 365 روز تلاش ميكنم كه آن لحظه كنار خانواده باشم مزه‌اش شور است
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اون شوري لذت خودشو داره ديگه:)
korosh
korosh
٩٢/١٢/١٥
٢
٠
آره بی مزه تر میشه !!!!! چون سال به سال بزرگ تر میشی و هرسال چون بزرگتر شدی عیدی کمتری میگیری !!! :((( هعی :(
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
اره چرا بزرگترا دیگه عیدی نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی چی اخه!!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
برعکس نیس ؟؟ :| بیشتر میدن عیدی که !! :|
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
کاش تا آخر عمر همه دغدغه هامون واسه کمرنگی شور و شوق عید همون ندادن عیدیا بود.......... :(
korosh
korosh
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خانوم شکفته من سال به سال کمتر میگرم !! مثلا عیدی امسال هزار تومن گرفتم :|||||||پ
korosh
korosh
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
وای آرش خیلی حرفت بزرگ بوووود !!! وای ! اصن منقل شدم !!! :(((((((((0 هعی خدا چی میشه اصن بزرگ نشیم :(((((
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
نـــــــــــه واسه من اصلا اینجوری نیس!! من عیدو دوس دارم مخصوصا اینکه وارد حال و هوای بهاری میشیم :)) بی مزه نمیشه اتفاقا خیلی هم بهتر میشه! هر سال افراد جدیدی وارد خونوادمون میشن مثلا داداشام ازدواج کردن یا بچه های داداشام :)) خیلی بهتره :) سعی کنین خودتون یه کاری کنین بهتون خوش بگذره :)
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من چند روزه نیومدم سایت! یه سوال دارم! این ساعت شنی ها یعنی چی؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
منم یه سوال دارم مریم خانوم: این بچه هه دارین آمپولش میزنید نمرد؟؟! خخخخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
ینی رای من مستر تنهااااا :دی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
هرچی بزرگتر میشی حال و حوصلت کمتر میشه.....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
لایک
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اینا اثرات پیریه بابا بزرگ:))خخخخخخخ
ati
ati
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
نه ..ولی حیف کسانی که عاشقشون بودم نیستن این عیدا کنارم..جای خالی شون عذاب اوره
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
هاااااااا؟! :) عاشقشون؟! منظورتون اونایی که دوستشون داشتیمه؟ آره خیلیاشون نیستن دیگه :(
ati
ati
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اره خوب دوسشون داشتیم عاشقشون بودیم..عشق که فقط مختص جنس مخالف نیست..من عاشق پدربزرگ و مادربزرگم بودم که حالا نیستن..و عید برام مث همیشه نیست بدون اونا
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
بله درسته:( هعيييييييي ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٩
٠
٠
آيـــــــــــــــــي گفتي :((
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
شدیدا موافقم .. اندک ذوقی واسه تحویل سال جدید واسم نمونده !!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آره مشکلات که ذوقی نمیذاره ، البته این مشکلات ما تو این سن که تازه چیزی نیست:(
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
راستش من فک میکنم دید و بازدیدا کمتر شده. مثلا من یادمه بچه که بودم خونه خیلیا میرفتیم مثلا دایا و عموهای مامان و بابام و خیلیای دیگه. الان فقط محدود شده به خاله ودایی و عمه عموهای خودم. خونمون هم فقط همینا میان. قبلا مهمونامون هم خیلی بیشتر بود. ولی هنوزم حال و هوای عیدو خیلی دوست دارم..
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آره جدا از اینکه بچه بودیم و مارو هم خونه فامیلای غیر از خاله و عمو می بردن دیگه رفتو آمدا هم کم شده
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من ک برا تعطیلاتش خوشحالم فقط...:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آره ولی همون تعطیلاتشم کوچیکتر که بودیم خوشگل تر بود:(
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
موافق.......امسال و پارسالم ک دهه فاطمیه افتاد تو عید!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
هر سال عید که میشه فکر می کنم که یه سال از جوونیم کم شد!!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آره با خودم میگم انگار همین دیروز بود که 15 ،16 سالم بود و هی هر سال زودی میگذره
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
آری... یادمه قبلا روز عید همه ی فامیل جمع می شدیم دور هم فضا شلوغ و شاد بود... اما الان عید یه جوری شده...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٦
١
٠
تصحیح می کنم!! مشکل از عید نیست! ما آدما یه جوری شدیم....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آره رفتو ـمدا بیشتر بود، صمیمیتا پررنگ تر بود..........
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
عید همچنان برای ما عید می باشد! ... :))))))))))))))))))))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
غم دنیا رو بیخیال .... غصه ی فردا رو بیخیال.....بیا امروزو بچسب.... دیروزو فردا رو بیخیال !
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
عید هر سال خوبه ولی دید و بازدیذ های اون بده
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
نه واسه من همیشه جذابه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
منم قبول دارم ایام عید از روزای دیگه جذاب تره ولی همیشه و هر سال به یه اندازه جذابه؟؟؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
به نظر من شرایط سختتر میشه ، توقع دیگران از ما و خودمون از خودمون بیشتر میشه ، باید مسئولیت پذیرتر بشیم، فکرای تحصیل و قبول مسئولیت ازدواج سال به سال خوشیا رو کمتر می کنه/ البته به نظرم این طبیعت روزگاره
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
ارش عکس جدید مبارک:)) مدل موها رو عوض کردی ناقلا:))یادت نره جیم و روشنایی..............م-نص تو رای مایی:))
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اقا از همه مهم تر:(( دیگه کسی به ما عیدی نمیده:(( نوموخوام:(( میگن بزرگ رفتین عیدی مال بچه هایی:(((من عیدی میخوام:))خخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خخخخخخخخ شما که سنی ندارین!!! بابا بزرگ من به پسر عمم و زنش که 25 سالشه هرسال عیدی میده!!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
به منم عيدي ميدن! اينا مسئله بزرگي و اينا نيس اقاي نص ، مسئله محبوبيته بعله!:)
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
تنها زمانی که همیشه خوش میگذره.....................شب چارشنبه جنگیه:))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
بله ماشالا شماهم که خیلی مهارت دارین در این زمینه ها!!!خخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خخخخ توپ و تانكتونو اماده كنيد پس:)))
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اخ گفتی…فقققققققققققققققققط چهارشنبه سوزی خخخخخخخخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
عیدها به خطر این داره بی مزه میشه که ما هرسال یه کارای تکراری انجام میدیم...ولی عید امسال با بچه های باشگاه کوهنوردی رفتیم مسافرت خیلی حال داد
نگارا
نگارا
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
واسه منم واقعا بی مزه شده!!اسن دوس ندارم بیاد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
پس میگم نیاد :) حالا وجداناَ ایام عید که نسبت به ایام دیگه جالبتره ولی در مقایسه با سالای قبل بیمزه تر میشه
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آقا آرش چرا اینقد شما ناراحت و دپرسین؟؟؟ از کامنتاتون اینو فهمیدم؟؟؟اگه کاری از ما بر میاد حتما بگین
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
ناراحت نيستن حقايق تلخه!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آره خانوم اعتمادی راست میگن، لعنت به این حقیقت که همیشه تلخه :( ولی اینو قبول دارم که نباید زندگی رو زیاد سخت بگیری
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
نه..خوبه كه..ادم حس ميكنه بايد خودشو متحول كنه و يه سري تغييرات به خودش بده...البته امسال برا من يكم بد ميگذره چون فقط بايد درس خوند اگه نه وقته ديگه اي نيست
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٦
٢
٠
درسته اصلا سال به سال داره شور و هيجان كمتر ميشه ، مثلا امسال كه اصلا من تو فاز عيد و اينا نيستم ، حالا ماعزادار بوديم ولي بقيه رو هم كه نگاه ميكنم مثل هر سال شور و اشتياق ندارن! امان از اين اوضاع اقتصادي كه مردم اصلا از اومدن عيد و اين حرفا بيم دارن خيلياشون ! خدا كمك كنه هيچكس شرمنده نباشه پيش خانوادش
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
آره اوضاع اقتصادی! لباس نو... وسایل نو... آجیل... هفت سین... الان همه ی اینا خرج زیاد داره و کم نیستن کسایی که از اینا فقط حسرتشو دارن....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
نیگا یاد بگیرین مثل خیلیا کلاس نمیذاره مثل مرد حرفشو میزنه/مرسی خانوم اعتمادی
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
سپاسگزارم
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
بیمزه شده برامون چون کوچیک که بودیم فقط دلشوره لباس داشتیم و خلاص اما الان که بزرگ شدیم هزار چور دلشوره و دغدغه داریم!! واس همین احساس میکنیم بیمزه شده,, برنامه های تلویزیون هم که دربارش حرف نزنیم بهتره!! ولی درکل عید خوبی براتون ارزو میکنم:-)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
مرسی
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
نع!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان سپاسگذاریم!
khan
khan
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
نه... واسه من اینجوری نبیده... لااقل امسال که اینجوری نیست... آخه قراره دو سه تا اتفاق خوب با هم بیفته انشاالله...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اتفاق خوبا به ازدواج ختم میشه؟؟؟ :)
khan
khan
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
نه همشون!!!!
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
دقیقا....واسه منم هر سال داره خنک تر میشه
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
نه اتفاقا هر سال و هر روز که پیش میریم جذاب تر میشه واسه من چون تو اون سال نزدیک تر میشم به آرزوهام
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
کلا نظری ندارم :( چرا یک نظر دارم ........کی گفته تو سنین ما عید خیلی هم شاد تر از هر عید دیگریه؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
سلام: نه چون هوا و بوی بهار خاصه هیچ زمانی بجز عید به مشام نمیرسه.سپاس
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
شايد تكراري بشه ولي بي مزه نميشه/ هر چي باشه عيده ديگه / شايد اون شور خريد عيدو لباس نو و مهموني رفتنو نداشته باشم ولي همين كه ميبينم يه چيز داره تغيير ميكنه خوشحالم
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
دلم بچگی میخواد:(
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٩
٠
٠
عيـــــــــــــــــــــــــد......... من عاشقشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم ... با همين غلظت (^_^) عيد برا من نويد بخش سرسبزي و فرارسيدن فصل بهاره..... فصل نو شدن زمين...فصل بنفشه ها.... فصل زنده شدن طبيعت.........واي خدا هر سال از سال قبل بيشتر بيشتر عاشقش ميشم..... من بهارو و دوست دارم به واسطه ي اون عيد رو هم دوست دارم....
نیوشا
نیوشا
٩٢/١٢/١٩
٠
٠
اره اصلا حس دید وبازدید ندارم ارش خان.
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/١٢/١٩
١
١
دخدرا هم که به خاطر سبزه گره زدن عید و سیزده عاشقشن خخخخ