خانه انجمن یا رومی روم، یا زنگی زنگ..!
١٠٧٦
٨٧
Vania

یا رومی روم، یا زنگی زنگ..!

یا رومی روم، یا زنگی زنگ..!

در جامعه افرادی رو می بینیم که با هرجور آدمی می چرخند و به اصلاح با همه دوستند .

این رفتار رو تایید می کنید؟آیا این مصداق چند رنگ بودن رو نمی رسونه؟

٩٣/٠٣/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
الان این یعنی چی؟؟؟ والا من دوست مذهبی شدید دارم دوست عادی هم دارم دوست غیر عادی هم دارم خخخ یعنی ما دو رنگیم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
الان این یعنی چی؟؟؟ والا من دوست مذهبی شدید دارم دوست عادی هم دارم دوست غیر عادی هم دارم خخخ یعنی ما دو رنگیم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
حالا که این تکراری یه جمله درمورد دوست خوب میگم : خاک دل را حکم کردم ای رفیق… تا بفهمی در غمار با تو بودن هستی ام را میدهم
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
منم حرف شما را تایید می کنم ممنون آرررررررررره
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
من حرفی ندارم
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
نه عزیزم توخودتوناراحت نکن!ولی بیشتربه اون مذهبیه بچسب.خیلی تاثیرمثبتی داره!من امتحان کردم!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
ولی یه چیزی دوست خیلی میتونه روی ادم تاثیر بزاره مخصوصا دوست ناباب ...پس باید در انتخاب دوست خیلی دقت کرد ....
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
معتاد شدید رفت
گل پری
گل پری
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ معتاد !!!!!!!!!!!!!!!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
هیچی دیگه رفیقای نا باب شما جدی نگیرید خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
هیچ وقت نمیشه از روی ظاهر کسی به درونش پی برد باور کنید اقای ناصر من اگه مشکلی برام پیش بیا د ترجیح میدم به اون دوستم که به ظاهر حجاب مناسبی نداره قضیه رو در میون بزارم تا اونی که دم از حجاب و دین میزنه .................
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
من خیلی زود صمیمی میشم کلا خون گرمم ولی زیاد اهل درد دل و رفیق بازی نیستم بیشتر تو لاک خودمم دوست زیاد دارم ولی صمیمی ها تعدادشون خیلی کمه
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
آواتار نو مبارک قشنگه بچگی هاتونه خخخ قبلی هم قشنگ بود هی یادم میره این شمایی خخخخخخخخخخخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
بله حق با شماست از روی ظاهر اصلا نمیشه قضاوت کرد منم دوست صمیمی ندارم چون قابل اعتماد نیستن خیلی وقتا شده پشتمو خالی کردن برای همین فقط روابطم باهاشوت عادیه ....بله این خودمم مممنون از نظر لطفتون اون قبلیه یک نمه عادی شده بوذ خخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
به نظرم باید به میزان صمیمیت شون نگاه کرد....من خودم همه جور رفیقی داشتم ولی دوست اصلی اصلیم یکیه درست عین خودم....بعدشم به ظاهر نیس.... یکی از دوستای صمیمی من از نظر تیپ و قیافه و موقعیت خانوادگی زمین تا آسمون با من فرق می کنه ولی خیلی روحیات مشترک داریم....
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٣/٢٨
٢
١
از شلاق هم که حتما برای راهنمایی ایشون استفاده می کنید دیگه !!!!!!!
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
آقای علی اینجا دیه بحث سیاسیو وسط نکشین..خخخخخخخخخخ..ولی ایول
NINA
NINA
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
موافقم:)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
ول کن نیستین نه؟؟؟؟
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
بعضیا رو هیچ رقمه نمی شه تحمل کرد قبول داری شادوخت؟
نگارا
نگارا
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
شاید دوست خیلی صمیمی نشه با کسی که مثل خودت نیست شد..اما دوست می شه باشه!!من خودم دوستایی که شاید 180 درجه اعتقادات و رفتاراشون با من زیاد دارم.. با همه جور آدمی هم دوست می شم و ارتباط برقرار میکنم!!خود خواهی هست اگه نتونی یکی که مثل تو نیست رو به عنوان دوست قبول کنی...
faride
faride
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
جمله اخرت ایول:)
Elahe.n
Elahe.n
٩٣/٠٣/٢٨
٣
٠
وا؟:| نع...مثلا من خودم همه مدل دوست دارم...با همه نوع شخصیت و طرزه تفکر:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٩
٣
٠
منم هم
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
نه بعضیا می تونن با همه جور آدمی کنار بیان . به نظرم رفتار بدی نیست
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/٠٣/٢٨
٢
٠
بعضی اوقات با هر گروهی هستی ولی همیشه خودتی! به نظر من این اشکال نداره! ولی اینکه در هر گروهی بخای رنگ اونا رو بگیری که میشی آفتاب پرست :دی //// درضمن!!!! خط قرمز هم گناه است!!!!
faride
faride
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
بله جناب جوجه رنگی هم میشه گفت.خخخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
مصداق چیه :|
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
منم همه نوع دوست دارم ولی اگه آدم به خودش اطمینان داشته باشه همه چی حل میشه
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
من خودم شخصا از اونایی هستم که هیچ وقت خودمو واس گروه خاصی نمیگیرم....با همه دوس میشم ولی با هر کسی صمیمی نمیشم...مثلا تو دانشگاه دوستای مختلفی دارم....حتی با کسی دوستم که مال یه روستای خیلی دور افتادست...هم با کسی دوستم که اوضاع مالی و فرهنگیش عالیه...هم با بچه مثبتا دوستم هم منفیا....ولی کلا ی دوست صمیمی دارم اونم سحره...با هیچ کس به اندازه سحر صمیمی نشدم....
faride
faride
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
دقیقا.منم الان تو یونی با بیشتریا دوستم اما نه صمیمی..چه جالب دوست صمیمی منم اسمش سحره!خخخ
سحر بانو
سحر بانو
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
منم همین که مهدیس گفت:)
faride
faride
٩٣/٠٣/٢٨
٣
٠
وا!این چه حرفیه!این که خیلی خوبه!اگه اینجوری باشه که هر کسی فقط با همفکر خودش بگرده و فقط با اون بچرخه مطمعنا هیچ پیشرفتی نمیکنه!همیشه وجود نزر مخالف باعس میشه بریم دنبال چیزای متفاوت!نمدونم ولی منم همه جور دوستی دارم و به نزرم خیلی خوبه...یه سری چیزارو من به اونا یاد میدم با رفتارم یه سری هم اونا به من!
faride
faride
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
دوستان میدونین که بعزی حروفو ندارم !بی سوادم نیستم! :|
ghazale
ghazale
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
:))))) لایک !
faeze
faeze
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
موافقم :)
ghazale
ghazale
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
منم دوسام آدمای متفاوتین ! البته مشخصا هرکسی یه خط قرمزایی واسه دوساش داره دیگه ! از همه ی انواع هم ک خوب نیس آدم دوست داشته باشه دیگه خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٣/٢٨
١
١
اصلا خوب نیست. من هم دوستای خوب و مذهبی دارم و گاها هم دوستای بد. اینجوری نمیدونی کدوم طرفی باشی-نمیدونی بد باشی یا خوب. که صد البته دوس داری خوووووب باشی ولی دوستای بد که بیکار ننشستن و روت تاثیرای منفی میذارن
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام
مهم این است که انسان هستند
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
سلام
مشکل کجاست و ایرادش چیست؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
خیر نمیرسونه... من همه جور دوستی دارم و مشکلی هم ندارم. فقط خط قرمز من توهین به اعتقاداتم هستش.
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
من با همه جور ةآدم دوستم...تو مدرسه هم هر زنگ تفریحی با ی گروهم..خخخخخخخخخ.....خیلیم باحاله..کیفم میده..بععععععععله...ی گروه بچه هاش خرابن..ی گروه شرررررررن..ی گروه خر خونن و کلی گروه دیه..ولی من با هر کدوم ب اندازه ی عقلشون دوستم:)بعععععععععععله..اینجوریاس..آررررررررررره
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
نع...اگه قرار باشه ادم فقط با کسایی که با سلایق خودش جور هستن بچرخه به نظرم منزوی میشه!مهم که با چه کسایی دوست باشیم اما از اون مهمتر اینه که تحت تاثیر هر دوستی قرار نگیریم.
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
منکه به همه دوست میشم چون بیچاره ها گناه دارن ولی هیچ وقت تحت تاثیرشون قرارنمیگیرم..........یک همچین دخمر خوبیم من
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
نچ نچ نچ این حیلی بده که خخخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
دوست بودن با افراد مختلف و نشست و برخواست با اونا ميتونه اجتماعي بودن طرفو برسونه/ ولي رفيق فرق ميكنه كه بايد با هات جور باشه و مثل خودت باشه/ مثلا يكي 100 تا دوست داره 2تا رفيق
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
چه حرفایی میزنین...این که آدم با مردم مشکلی نداشته باشه میشه چند رنگی؟؟؟...حتما آدم باید با یقیه جنگ داشته باشه؟؟
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
مگه آدم باهرکی دوست بیست، دشمنشه ... میتونی نه دوست کسی باشی نه دشمنش ... حتی میشه افراد رو دوست داشت ولی باهاشون دوست نبود ...
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
وقتی میتونی با همه دوست باشی چرا نباشی؟؟...حرف من اینه
HAF
HAF
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
نه من خودم با همه دوستم اما با اونایی که مثل خودمن بیشتر دوستم دوست بودن که چند رنگ بودن نیس
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
اگه آدم خودش نخواد از کسی تاثیر بد نمیگیره ...من با همه جوره آدمی دوست بودم و هستم ... و سعی میکنم با همه یک جور رفتار کنم ...این باعث میشه اصلا به آدم دو رو و چند رنگی شناخته نشی چون دارن میبینن در عین ارتباط با همه نوع آدمی ، خودتو نمیبازی و سعی نمیکنی به شکل اونا دربیای ... ثبات شخصیت لازمه .... چه بسا بتونی رو اونایی که لازمه تاثیر مثبت هم بذاری ...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
تاثیر گذاشتی عزیزم :) من قبولت دارم
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخخخ ...واقعا؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
خخخخخخخخ رفتم خوب فکرامو کردم دیدم زیاد نه خخخخخخخخخخخخخ هنوزم سر به همواییم :)) یکمم درصد کخمون بالاست خخخخخخخخخخخ البته یکم دیگه باهات دوست باشم بهم امید هستا :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
راستی ممنون که جای شعرم نظر گذاشتی با معرفت:)))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ....سمیرااا؟؟؟ عجب حرفایی میزنی ....احساس معلم اخلاقی بهم دس داد ..... خخخخ .... اون یه موردی که یه بار متذکر شدم یادته؟ اونو یه کم توجه کنی خییییییییییییییییلی دیگه دوست دارم ....جدی بگیر....:)))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٠١
٠
٠
اره یادمه اونجا حرفتو گوش دادم اما نفهمیدم چی گفتی راستش یه چند وقتی فضا دستم اومده :)) الان که خیلی دخدر خوبیم :) ولی از اونجایی که ما کوچیکتر از خودمونم قبول داریم چششششششششششم :)))))))))
NINA
NINA
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
:)) آفرین دختر خوب:)
Abolfazl_d_sh
Abolfazl_d_sh
٩٣/٠٣/٢٩
١
٠
یه روز یه بنده خدایی بهم میگفت با همه دوست باش ولی حدشو رعایت کن(از معصومین هم در این مورد حدیث داریم) و اینکه نه گفتن رو تمرین کن....منم الان دوستای زیادی با سلایق و علایق متفاوت دارم ولی سعی میکنم زیاد صمیمی نشم با همه و بیشتر با اونایی صمیمی میشم که از نظر اخلاقی شباهت داریم.....به نظر من اگه قدرت نه گفتن رو داشته باشه آدم میتونه با سلایق متفاتی دوست باشه و از اونا تاثیر نگیره .....(( مرد آن بود که در میان خلق بنشیند و برخیزد بخورد و بخسبد بفروشد و دربازار میان خلق داد وستد کند و زن خواهد و با خلق درآمیزد و یک لحظه از خدای غافل مباشد.)) ابوسعید ابوالخیر
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
دوستی معنی گسترده ای داره ... اگر منظور از دوستی داشتن همنیشینی و نشست وبرخاست باشه که نتیجه اش تاثیر پذیریه خوب باید در انتخابش دقت و مراعات کرد ... همنشین تو از تو به باید تا تورا عقل و دین بیافزاید ... ضمن اینکه همونطور که قبلا عرض کردم دوست نبودن به معنی دشمن بودن نیست ...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٣/٢٩
١
٠
نه منم همه نوع دوستی دارم ادم صدتا دوست داشته باشه کافی نیست ولی یه دونه دشمنم داشته باشه زیاده:)ولی همشون که دوست صمیمی و رفیق گرمابه وگلستان که نمیشن فقط خوباشونو زیاد تحویل میگیرمو مچ هستم البته این نظر منه:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٩
١
٠
من کلی دوست دارم و با انواع و اقسام مدلا و طرز تفکرا و ... با همشون هم رابطم خوب وعالیه :))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٩
١
٠
من هم دوستی دارم که پوشیه میزنه و بسیار معتقده هم دوستی دارم که درکمال ناباوری قلیون و سیگار میکشه.... :| ولی من همه جا و با همه کس رفتار خودمو دارم و رو بقیه تاثیر میذارم ولی از بقیه تاثیر نمیگیرم :))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
بله اگه آدم به خودش مطمعا باشه براش مشکلی پیش نمیاد فقط یک سوال مگه.دخترا هم سیگار میکشن؟؟؟عجب دورو زمونه ای شده
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
بله تازه این خوبشه :|
neyosha
neyosha
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
نه ب نظر من اصلا نشان دورویی ادم ها نیست:)))) من خودم همه نوع دوست دارم ....همه متفاوت:)
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٣/٣٠
١
٠
آره بعضی آدم ها با همه بر میخورن ....خوب به نظرم این ویژگی اخلاقی اون فرده که رفتارش جوری منعطفه که این سازشو با همه داره و با هر قشر آدمی کنار میاد :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
با اینم موافقم من :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
وانیا منم تقریبا بیشتر دوستام با هم متفاوتند.این درسته که ممکنه چند رنگ بودن رو برسونه اما نمیشه با بقیه دوست نبود و این نفرت رو به وجود میاره.راستش به نظرم تو این دوره بهتره با همه قشر دوست باشی و خودت رو همینطوری که هستی بهشون نشون بدی تا همینطوری دوستت داشته باشن و این که شاید تو تونستی در رفتارشون تغییر به وجود بیاری :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
اوهوم من با این موافقم :)
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
آیکون موافقت!:)
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
خب اینکه آدم با همه دوست باشه بد نیست حتی اگه اعتقادات یه فرد محکم باشه میتونه روی اونایی که باهاش فرق دارن تاثیر بذاره ولی بعضیا هم هستن که کلن هیچجوره نمیشه روشون تاثیر گذاشت به نظرم ادم باید با کسی دوست صمیمی بشه که تقریبا بعضی چیزاش مثه خودشه!
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
میشه گفت هم آره هم نه...یعنی یه چیزی بین این دوتا....مثلا اگه فرد خودش از ایمان قوی برخوردار باشه خب ب مراتب قدرت تاثیرگذاریش بیشتر از تاثیربذیریشه و این میتونه مثبت لاشه و حتی عده ای هم ب سمت خودش بکشه ولی در غیر این صورت اگه دمدمی مزاج باشه یا قدرت اختیارش کم باشه و فردی هم تاثیر بذیر بهتره با هم تیبی های خودش باش!اینو برای افرادی گفتم که مذهبی ان اما قدرت اختیار ندارن....ب طور کلی بیشتر ب شخصیت طرف بر میگرده....ولی بحث در موردش مفصله اگه فردی ک محجبه و مذهبیه با یکی ک زمین تا آسمون با هاش فرق داره دوست شه این دوستی خوبه در جهت یک نیت خیر باشه چون برای طرف هم زیاد خوب نیس گرچه اصلا تاثیر هم نگیره ولی حر ف و حدیث همیشه بشتشه از طرفی هم احتمال ب خطا رفتنشم هس حتی یک درصد!...
م-نص
م-نص
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
اقا من از اون ادماشم............با همه میچرخم ولی به اندازه....رفیق دارم قاچاقچه..............رفیق دارم زورگیره..رفیقم دارم طلبست..............خودمم حد واسطم:))خخخخ.........البته الان سه سالی میشه با خلافاشون نمنیچرخم چون مایه دردسرن:((
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
قاچاقچی هم دارین تو دوستاتون ؟؟؟!!!!‌
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
عجب دوستایی!!!!!!!!!!!! آدم میترسه ازشون!! از شما تا حالا زورگیری نکردن دوستاتون؟؟؟خخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
یا خدا از آواتارتون معلومه دوستان تاثیر خودشونو گذاشتن :دی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟متوجه نشدم اما فکر کنم منظورتون دورویی است؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٤/٠١
٠
٠
این رفتار پسندیده نیست.....در این باره در اسلام هم داریم.....تولی و تبری........البته آدم باس با همه خوشرو باشه ولی اینکه با همه بچرخه و موضع مشخصی داشته باشه،نه:)
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
از هر مدل آدم یه رفیق داشته باشی بد نیست ، خیلی هم خوبه ، فقط اگه پیش هر کس یه مدل باشی ، این نهایته **** بودنه !!! ^_^
گیسو
گیسو
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
از هر مدل رفیق داشتن بد نیست. این بده که با ادمای مختلف ،مثل اونا بشی. ادم باید خودش باشه. بله خودش باشه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٠٢
٠
٠
سلام:نه دوستان زیاد داشتن بدنیست ولی چه دوستی؟مهم اینه که دوست خوب باشد.متشکرم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
نَع ! دورویی به شخصیت ِ خود ِ آدم بستگی داره به نظرم *:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
ما خدمت بع بعی کلاه قرمزی و اینترنشنال بودنش ارادت ویژه داریم.....هم تیپ و هم شکل که هیچ...ما دوست آشنا داریم فرهنگ کاملا غریبه...البته خب نمیشه گفت صمیمیتمون به اندازه همشکلای خودمونه :) به هرجهت : گر راهشناس و گر گمراهیم/ بر خواسته های دل خویش آگاهیم/ کز بهر جهان ومردمان و دلشان/ آبادی آزادی شادی می خواهیم .... بله اینجوریاست :)))))
sin germany
sin germany
٩٣/٠٤/٠٣
٠
٠
فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه که با همه بتونی کنار بیای...این نشونه ی سازگاری بالای فرد رو میرسونه...ربطی به دورویی نداره..این که ادم با همه بتونه کنار بیاد یه ویژگیه خوبه...