خانه انجمن عقیده ی هرکس محترم ،نیست،هست؟
٥٠٩
٤١
Vania

عقیده ی هرکس محترم ،نیست،هست؟

عقیده ی هرکس محترم ،نیست،هست؟

به نظرتون درسته که تو جامعه هرکس حرف خودش رو بزنه و بگه عقیده ی منه و به دیگران ربطی نداره.یا با این آزادی به خودش اجازه بده هرکاری بکنه یا هر حرفی بزنه؟

٩٢/١٢/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
خوب این چه سوالیه.معلومه که نیست...................عقیده هر کس محترمه ولی نه اون طوری که طرف هر کاری خواست انجام بده...............عقیدش زمانی محترمه و قابل اجراست که به عقیده دیگران توهین نکنه
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
قد یه تاریخ حقمو گرفتنو بردن، نوبتی هم نوبتم ، قدیمی ها مُردن...تو حق داری هر چی بگی ..قانون طرفته...
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
جواب منم دقیقا همینه
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
خوب این که معلومه دیگه نه! قانون جنگل که نیست
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
نه غلطه!!! خخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
دقیقا کجاش خنده داشت؟؟؟؟؟؟
khan
khan
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
هه... آقا محسن...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
جان خان جان؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخ خنده داشت دیگه!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٩
٠
٠
اصلنم خنده نداشت!!(ستاد ضایع سازی کاربران!)
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
نه من به همچین چیزی اعتقاد ندارم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
سلام آزادی خوبه ولی به شرطی که حقوق دیگران خدشه دار نشه
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
نوچ :|
AHOORA
AHOORA
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
ازادي ما نگفتيم تو تصويرش كن..... عقايدهمه محترمه به شرطي كه به ديگران توهين نكنه وانيا جان سپاس بخاطر ياد اوري اين مساعل
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٧
١
٠
به نظر من ازادی در حیطه فردی هیچ محدودیتی نداره!چرا که خدا انسان رو ازاد و فارق از هر قید و بندی افریده..اما زمانی که فرد وارد جامعه میشه باید تابع قوانین اون جامعه باشه.
shide
shide
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
منم با همین نظر موافقم
ati
ati
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
ازکجا معلوم عقیده و نظر اون اشتباهه مال ما درست؟ازادی بیان و حق مال همه س..البته طبق قانون کشور و شرع باشه ...
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
نه اقا غلطه. سوال بعدی لطفا" :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
افرادی که با ما هم عقیده هستند به ما آرامش می دهند....و افرادی که مخالف با عقیده ی ما هستند ، به ما دانش ! اين از اون جواباي فاز سنگين (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
بعد از اون شاعر ميگه : اگر یك ذره را برگیرى از جاى‏***خلل یابد همه عالم سراپاى....كه نتيجه افسار گسيختگي نظامي هستش كه هركس دراون حرف خودشو بزنه وبه ميل خودش عمل كنه (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
فلسفيش ميشه : «عقیده»ی هر کس مربوط به خودش است [نه این که الزاماً محترم است] و هیچ کس نمی‌تواند عقیده‌ای را بر دیگری تحمیل کند (^_^)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٩
٠
٠
اینو هستم:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
از نگاه عالمان و روشنفكران ميشه : ممکن است عقیده‌ی هر کسی برای خودش محترم باشد، اما هیچ دلیلی ندارد که نزد دیگران نیز محترم شمرده شود. و چه بسا عقیده‌های فاسد، منحط و مخربی وجود دارد که باید مغبوض دیگران قرار گیرد تا جامعه به انحطاط کشانده نشود. لذا این شعار به ظاهر لیبرالی را مطرح شده تا هر مانعی را از سر راه ترویج عقاید منحرف بردارند.... (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
سياسيش ميشه : همينطور كه شاهدیم قدرت‌های زورگو و تجاوزگر، نه تنها هیچ احترامی برای عقیده‌ی دیگران قائل نیستند، بلکه با هجمه‌های فرهنگی، تبلیغاتی، سیاسی، اقتصادی، نظامی و حتی ترور عالمان و اندیشمندان اقوام و فرهنگ‌های دیگر، تلاش می‌کنند تا آنان را از عقاید خود برگردانند و عقیده‌ی خود را بر آنان تحمیل کنند. و اگر آن چه در شعار و تبلیغ چه جایز برشمرند نسبت به خودشان انجام گیرد، نام‌های چون فاشیسم، آنارشیسم و تروریسم بر آن می‌نهند و از هیچ کاری برای انهدام آن کوتاهی نمی‌کنند..... (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
از نظر سران مبارزه با جنگ نرم ميشه گفت : نه تنها در ایران (نزد ملت ما) هر عقیده‌ای محترم نیست، بلکه در هیچ کجای دنیا چنین نیست که به هر عقیده‌ای احترام بگذارند. لذا اگر چه عقیده‌ی خودشان باطل و عقیده‌ی دیگران (حتی ملت خودشان) بر حق باشد، عقیده و صاحب عقیده را با هم سرکوب می‌کنند...... (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
ودر مجموع : اگر هر کسی بخواهد در ذهن خود عقایدی داشته باشد و عقایدش را در ذهنش زنده به گور کند، هیچ مشکلی نیست و کسی با آن عقیده مخالفت نخواهد کرد، اما اگر هر کس بخواهد به عقیده‌ی خود جامه‌ی عمل بپوشاند و به عقیده‌ی خود عمل نماید که سنگ روی سنگ بند نمی‌شود..... بله اينجورياست (^_^)
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
تشکرات از نظر کامل شما :))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
خواهش ميشه (^_^)
hamta
hamta
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
اینجوری که میشه جامعه آنارشیسم!!! درسته اگه کسی حرفی داشت در چارچوب منطق بگه تا یا مجابش کنن یا که بقیه بفهمن حرفش درسته... ولی همینجوری نمیشه که!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
عقاید آره...هرکس عقیده ای داره و قابل احترامه و هیچکس هم حق دخالت نداره....اما آزادی تو جامعه یه بحث کاملا جداست!
وصال
وصال
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
موافق
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
عاره من با این موضوع مشکل دارم ! وقتی میگن آزادی به این معنی نیس که هرکس هرکار میخاد بکنه هر جور میخاد ابراز عقیده کنه و اینا .. یه چارچوبی داره بالاخره ! منظور از این ضرب المثل هم فک کنم اینه که توهین نکنیم به نظرات هم فقط سعی کنیم دلیل بیاریم و اینا ..
رادمهر
رادمهر
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
واسه همینه که گاهی دلم واسه دیکتاتوری تنگ میشه:)
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٠٨
١
٠
عقیده هرکس ک محترمه ولی اینکه تو جامعه بخاد هرکاری بکنه که سنگ رو سنگ بند نمیشه!!
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
عقاید و نظرات همه انسان ها قطعا محترمه اما چون فطرت انسان رو به تکامله باید یک نظر و عقیده کاملا صحیح و متعالی رو انتخاب کنه.!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
عقیده هر کس شخصیه....باید بهش احترام بزراریم..اگر بشه اون عقیده رو تغییر داد به سمت بهتر که خب..اگر نشد باید احترام گذاشت.....ولی اینکه اون بخواد با عقیدش جو و منشنج کنه مخالفم..
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
هرکس عقیده ای داره واسه خودش و محترمه ولی تا جایی که اون نظرش اشتباه نباشه و باعث نابودی خودشو و اطرافیانش نشه :)
sorme
sorme
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
اگه عقیدش در مورد زندگی شخصیش باشه هست اما اگه دیگرانم تحت شعاع قرار بده مطمنا نیست.
j_mousavi
j_mousavi
٩٢/١٢/٠٨
٣
٠
آزادی هر کس تا جایی محترم است که به دیگران آسیبی وارد نکند
translator
translator
٩٢/١٢/٠٩
٠
٠
عقیده ی هر کس واسه خودش محترمه واسه من نه خخخخخخخ (البته اگه غیرمنطقی باشه) :))))))) به نظرم هر کی هر نظری داره ابراز کنه اشکالی نداره ولی نه اینکه برا خودش حذب درست کنه و اشوب به پا کنه و ارامش جامعه رو بهم بزنه مگرررررررررررر اینه جامعه اونقدر دچار انحراف شده باشه که اعتراض واجب باشه و این کار اونجا درسته فقط در همون مورد وگرنه اشتباهه
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/١٠
٠
٠
نه نیست همین