خانه انجمن فقط یک روز وقت داری !
٦٤٦
٧٤
s_mohsen

فقط یک روز وقت داری !

فقط یک روز وقت داری !

اگه شما برنده یه جایزه یک میلیاردی می شدین و می دونستین که فقط یه روز دیگه زنده هستین چه کارایی انجام می دادین؟

٩٣/٠٢/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
jalal
jalal
٩٣/٠٢/١٦
٢
٠
هیچ کس از یک ثانیه بعد خود هم خبر ندارد.ولی اگر مطمئن بودم می بخشیدم به نیازمندان.از انسان اعمالش باقی می مانند و بس
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
رشوه میدادم به عزراییل که بیخیال بشه
سحر بانو
سحر بانو
٩٣/٠٢/١٦
٢
٠
اگه بدونم يك روز ديگه زنده هستم...قطعا يك قرون اون پول رو خرج نميكردم...وقتي بدوني قراره از اين دنيا و مادياتش دل بكني....پول ديگه چه ارزشي داره در اون شرايط! :|.....احتمالا ميدادمش خيريه و مراكزي كه نيازمندان و كودكان بي سرپرست و ....تحت پوششون هستن....
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/١٦
١
٠
وااااااااااااای چه بد....تو یه روز بایک میلیارد چیکار کنم اخه... یکم فکرکنم میام باز:)
v-qavam
v-qavam
٩٣/٠٢/١٦
١
٠
خواسم بگم ميرم خارج تفريح ديدم تا بخوام ويزا و پاسپورت بگيرم ميشه دو ماه :) نصفشو ميزارم براي ورئه و افراد خانواده که دعام کنن:) نصف ديگشم براي جوونايي که ميخوان ازدواج کنن و پولشو ندارن و کارهاي خير:) حالا تو پولشو بده چيکار داري من چيکارش ميکنم :)
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٦
١
٠
هووووووووم…چ سوالای سختی میپرسی محسن تو… تو رو باید بذارن طراح سوالای کنکور…… والا
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٦
١
٠
سلام...من یک پنجمش رو میدادم به مامانم بقیش رو هم صرف کسانی میکردم که بیماری های خاص و پرخرج دارن
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
یک میلیارد که پولی نیست :-) :-) :-)
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٣/٠٢/١٦
٣
٠
باور کن این برج ها که توی قوزمیت آبادند 6 میلیاردند
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
زمانی که من انجمنو گذاشتم یه میلیارد خیلی بود!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
هعییییی ..محک .... واسه اون فرشته کوچولو هایی که الآن دارن زجر میکشن ..... بچه های ام اس .... چه میدونم .... وااای عجب سوال خفنی .... ترس به جون آدم میندازه ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
وصیت میکنم اگه بشه باهاش مدرسه ای درمانگاهی چیزی درست کنن
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
ترجیح میدادم زنده بمونم و یه میلیارد رو بدم به یکی دیگه ! ولی اگه زوری بود نصفشو میدادم مدرسه میساختم.بقیه اش رو هم میدادم مامان و بابام :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
یه کارایی می کنم دیگه خخخ اگه بشه باهاش آخرتمو می خرم
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
همشو وقف می کردم
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
اول باید بگید این پول از کجا یک شبه رسیده بهمون و این که آیا به زنده موندن ما ربطی داره یانه بعد من اون پول رو وصیت میکردم که برای کارهای خیر صرف کنن
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
سوالو نخوندی میگه اگه یه جا برنده شین
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
وقتی خودم نمیتونم از پولم استفاده کنم..با کمال میل پولمو واسه کمکآی خیریه میزاشتم...مخصوصا واسه بچه های کار....
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
به یه آدم مطمئن میدادم که با پوله به کساییکه سرطان یا... دارند کمک کنه.
sorme
sorme
٩٣/٠٢/١٦
١
٠
من میرفتم بانک میگفتم همه ی پول و اسکناس 500 تومنی بدن میخریختمش وسط اتاقم روشون غلت میزدم :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
چیجوری میخوستی اون همه 500 تومنی رو بیاری خونه
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
هرچه قدرشو میتونستم همون روز خرج میکردم،بقیشو میدادم به خانوادم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
سلام:به اندازه نیاز خانواده میگذاشتم وبقیه را اول به فامیل نیازکندچون شناختدکامل دارم وبقیه را برای ساخت مدرسه میدادم چراکه ثواب جاریه است.متشکرم
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٢/١٦
١
٠
ازدواج میکردم :)....
wolf
wolf
٩٣/٠٢/١٦
١
٠
یک ساعت؟میخوای نصف دینت کامل شه؟مسولین رسیدگی کنن مشکلات ازدواج جوونورا
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخ.............اینم خوبه..........
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
یه ماشین میخریدم با بروبچ میرفتیم دور دور پسرارو اذیت میکردم روشون اب میپاشیدم تا شب خوش گذرونی شبم پیتزا ،رختخواب، دعای شب که خدایا گناهای مارو ببخش ،خواب ،فرداهم مرده تحویل جامعه کوتاه و مفید
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
واااای خدای من از شیطنت زدی رو دست من ...آفففففففففففففرین ...درسته ...منم بیاااام ....
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
یه کمم به فکر اخرتتون باشید بد نیست ها……من خودم به شخصه ازتون نمیگذرم اگه حتی ی ذره خیس بشم خخخخ
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
یکم به فکر اخرتتون باشین بد نیست ها…… من خودم به شخصه ازتون نمیگذرم اگه حتی یه ذره خیس بشم ها…خخخخه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
هَووووووووووووو خیلی کار بدیه!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
اگه تو نیای که نمیشه رویا و پری و جودیم میبریم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
من شیلنگم میارم .... توشو پر آب میکنیم از یه ور فوت میکنیم ...من امتحان کردم جواب میده!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
کیانی ما خیلی پولداریم با همون پول میام دیه خیس شدنتو میدیم چی فک کردی اقا
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/١٦
١
٠
میدادم به یک نفر بیاد تو رو بکشه......!!!!!!!!اخه این چه سوالیه ادمو دچار استرس میکنی؟؟؟؟؟؟!!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
هااااااااااااااع؟؟؟؟؟اقا ایشون منو تهدید کرد!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
من حواسم هست اگه مردی ایشون و به عنوان متهم میبریم نگران نباش
Negariiii
Negariiii
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
به هيچكي پولشو نميدادم ميرفتم كلي لباس و لاك و كارتون و اينجور چيزا مي خريدم بقيشو هم ....اخه ديگه بقيه اي نميمونه!!!!
Negariiii
Negariiii
٩٣/٠٢/١٦
١
٠
به هيچكي پولشو نميدادم ميرفتم كلي لباس و لاك و كارتون و اينجور چيزا مي خريدم بقيشو هم ....اخه ديگه بقيه اي نميمونه!!!!
maede
maede
٩٣/٠٢/١٦
٠
٠
یه مقدارشو خرج خیریه میکردم به درد اون دنیام بخوره یه مقدارشم میذاشتم واسه خانواده ام.
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٧
١
٠
اووووووووووووووووووووووووووووو این انجمنو من دو سالم که بود گذاشتم!!!!چه زود میگذره روزا!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
عه محسن این خودتی...؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
اری منم!!!!زشته؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
نه فقط یکم شوکه شدیم گفتیم این کیه دیگه؟میخواستسم چندتا واژه بوق دار بگیم که اسمو دیدیم
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
وااااااااا؟؟؟؟ ینی میگین عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٨
١
٠
نه فقط میخواستی بیشتر از در و دیوار عکس بگیری!چرا نصف کلت نیستش؟
reza
reza
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
چرا اخه تو ذوق بچه مردم میزنین؟؟؟یه کم به جنبه هنریش نیگا کنین!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
نه عزیزم...اختیار داری...نه که مثل برد پیت هر روز یه تیپ و قیافه داری تعجب کردم : ))))))))))))))))))
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/١٧
١
٠
میرفتم یه عالم لباس و اینا میخردیدم بعدش هر چی موند میدادم اینتر نت میشارژیدم هی میومدم هی میومدم:)خخخخخخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/١٧
١
٠
چه طوره همه رفتن تو فاز خیریه؟؟....من همشو بستنی و شکلات کاکائویی میخریدم انقد میخوردم ک خفه شم زودتر از همه در اوج لذت بمیرم!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
من من من منم میخوام بیا بریم مغازه میلاد تخفیفم بگیریم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/١٧
١
٠
سمیرا جان خسیس بازی چرا؟؟ یه میلیارد پول داریم دیگه!... میریم مغازه آقا میلاد خرید میکنیم... بعد میگیم بقیش واسه خودتون!!... خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
وای چه باحال
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/١٧
١
٠
تمام چیزایی که دوست داشتم داشته باشم رو میخریدم!اره کلا حال میکردم که اون یه روز بشه خاطر انگیز ترین روزم تو دنیا
Negariiii
Negariiii
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
اي بابا شما كه همتون ميخاستين ببخشين!!!چي شد؟؟؟ نكنه حسودي كردين به من؟؟؟؟؟
:دی
:دی
٩٣/٠٢/١٧
١
٠
چیپس میخرم با لواشک باپفک با دلستر+بومبا+دنت بیقشو میگرفتم میرفتم تبلت و گوشی باهال میگرفتم میرفتم لباس میخریدم هر یک ساعت یک بار لباسمو عوض میکردم یکهیوندا ای سی میگرفتم میرفتم مشهد گردی با دوستان شبم میرفتم با خانواده خدافظی میکردم بعدشمبه دیار باقی میپیوستم
faride
faride
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
پولمو میدادم به خانوادم که حداقل اونا استفاده کنن!البته اول پدر و مادرمو واسه حج ثبت نام میکردم بعد بقیه شو میدادم بهشون... من که دیگه میخوام بمیرم نیازی ندارم!
faride
faride
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
راستی یکمشم میدادم برای امور خیر که زیاده!
a_y
a_y
٩٣/٠٢/١٧
٠
٠
تمام روز رو فکر می کردم که چکارش کنم... ولی واقع اینه که عملا ما در چنین شرایطی هستیم و با پول یک روزه یک سرمایه گذاری بلند مدت می کنیم....
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠٢/١٨
١
٠
تا جایی ک میشد کیف میکردم شهربازی پدیده رستورانای گیرون هواپیما هیلیکوپترمیگرفتم میرفتم هیمالیا2000تا مانتو میخریدم.بقیشم از رو پل هوایی پخش میکردم تو هوت(مث خط ویژه)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
آقا نظرمو خوردند!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
منم چند وقته احساس میکنم نظرام نیستش فکر کنم کسی با ما دشمنه میخواد جای مارو بگیره
s_kiani
s_kiani
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
نوش جانشون...حتما خیلی خوشمزس
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
ای بابا!!!!!!!!!!!شما هم میخواین بخورین بفرمایین!البته از دست شما و سمیرا خیلی دل خورم..........
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
رو چه حساب دلخوری نکنه واسه اون تظر کیانی؟به من چه اون گفت
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/١٨
٠
٠
بمونه برا ورثم :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
1 میلیارد کمههههههههههههههههه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٠
٠
٠
اگه کمه بی زحمت شما یه 500 میلیون دستی به من بدین !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
همش رو لوآشک میخریدم و به همه میدادم *:) آها همشون رو تو صندوق صدقات می انداختم که سواب کنم و برم بهشت *:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ