خانه انجمن من اگه نبودم!؟
١٠٥٩
١١٠
neyosha

من اگه نبودم!؟

من اگه نبودم!؟

تا الان فکر کردید با  نبودتون  تو این جهان چه مشکلی پیش میاد؟

با وجودتون چی کار کردین برای دنیا؟!

٩٢/١٢/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
نمیدونم والا!!!!!!!!!!!!!!!!فک نکنم مشکلی پیش بیاد اگه نباشم...شایدم پیش بیاد...(آیکون گیج شدن)جواب ندارم برا این سوال...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اگه با بودنتون مشکلاتی رو اضافه کردین پس با نبودنتون هم مشکلاتی خود به خود کم میکنین! و برعکسش هم صدق میکنه
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
یکم فکر کن ب جواب میرسی:))))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
بودن یا نبودن من واسه این دنیا هیچ فرقی نمیکنه...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
به قول نتی ها/ شاید برای دنیا هیچی نباشی ولی شاید برای کسی یه دنیا باشی.
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
فرق میکنه:)))) فقط باید بشینی فکر کنی:)
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
:)
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
آخه...خو دوستان یکی ب خود باوری میرسه شما اذیت نکنین دیه...خخخخخخخخخخ...شوخی کردم
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من اگه نبودم یک نفر از جمعیت دنیا کم میشد دیگه :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
همینطور هم به جمعیت جهان یکی دو نفر اضافه نمیشدن در آینده...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
١
٠
می خواستم بگم دنیا بی من هرگز!!!ولی دیدم حسش نیست!...........من نباشم یکی دیگه!
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اعتماد به سقف که بودین هیچ .... با این عکستون اعتماد به نوک برج میلاد شدین ...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اصن واجب شد که دیگه عکسمو عوض کنم!!!ملت جنبه ندارن!!!خخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:))))))) خب هروقت حسش اومد بیاید بگید:)
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
١
٠
خب شاید من ندونم...وشاید هیچ وقت هم متوجه نشم.ولی مسلما خدا یه پتانسیلی در وجودم نهادینه کرده واهدافی داشته حالا یا من به امید خدا تا آخر عمرم یه روزی متوجه میشم واون پتانسیل رو بالفعل میکنم یا نه...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اگه بتونیم باالفعلش کنیم خوبه...اگه نتونیم:(
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٠١
١
٠
بابا پتانسیل ....!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
در واقع هدف خدا رسیدن ما به هدفهامون هست
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
افرین:))))))))))))))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
:دی واقعا این سوال دیگه خیلی سخته! فکر می کنم با نبود من جمعیت جهان میشد n-1 :))))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اینم یه منطق ریاضی!!!!!!
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:))))))) سخت که سخته خودمم نمدونم!!! ولی ممنون از نظرتون:))
سلما
سلما
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اگه من نبودم پسرم مادر نداشت :) پس باید باشم دیگه
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
پسرتون بود اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:)))))))))))))))))))))))))))
maede
maede
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خب اگه نبودم خوبی هایی که واسه افراد داشتم هم نبودن!همونطور که بدی هایی که دارم هم نبودن!با وجودم شاید یه بعضیا امید و انگیزه یا یه حس خوب دادم!گاهیم رو اعصاب کسی بودم! D:
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:)))))))) ممنون از نظرتون:)
s_a
s_a
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من اگه نبودممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا تصور دنیا بدون وجود شخص شخیص من که ممکن نیس! چه حرفا! ///////////// خو هنوز که زوده، ولی میدونم در آینده یه تحولات بنیادین در دنیا ایجاد میکنم که نامم در جهان موندگار بشه :دی
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
ببینیم و تعریف کنیم.........!
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
بععععله:)منتظریم:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
هیچی نمیشد...فقط یه نفر می مرد...شاید تنها کار مفیدی که کردم این بود که از خقه شدن یه نفر تو آب جلوگیری کردم...همین...شاید نجات جون اون آدم تنها کار مفیدیه که بتونم ازش نام ببرم...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
شما نجات غریق بودین احتمالا؟؟؟؟؟؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
نه...حدفاصل بخش عمیق و کم عمق بودیم یهو پاش سر خورد رفت پایین.خواهر دوقلوش گفت خواهرم داره خفه میشه.منم دستشو کشیدم به هزار بدبختی کشیدمش بیرون.خودمم داشتم میرفتم پایین:|.
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خخخخخخخخ لین بار که رد شد ولی دفعه دیگه از این کارا نکنین!!!خودتونو به کشتن میدین!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اینکه اسمش کار مفید نیست/در اصل در اون لحظه که اون داشته غرق میشده خدا هم شما رو اونجا قرار داده و شما هم طبیعتا رفیتن و نجاتش دادین و اگه شما اونجا نبودین مسلما فرد دیگری میبود و طبیعتا اون هم این کاررو میکرد///من اسم این کار رو کار مفید برای دنیا نمیذارم/بخشی غریزی بوده و بخشی از روی حکمت
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
ولی مستر اشکمهر همین حکمت خداست که مفید بودن ها رو به یاد ما میاره...نه من غریزی بودنو قبول ندارم.چون خواهر دوقلوش کنارش بود واون قطعا از هر جهت وابستگی بیشتری بهش داشت و اگه اسم این کارو غریزی بدونیم اون باید این کارو میکرد نه اینکه از من بخواد...////چشم مستر محسن:)))
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
به به چه کار خوبی:))))))) میترا جان یک عالمه دیگه کار خوب کردی یادت نیست:)))))))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
مشکل؟هه.عمرا....فقط میتونم بگم خانواده خیلی ناراحت میشن...بقیه بعد یک مدتی اصلا یادشون میره وجود داشتم!...شاید تونسته باشم دل چند نفر رو شاد کنم.این برام خیلی ارزشمنده.اگرم بخوام یک لحظه دیگه زندگی کنم دوست دارم توی اون لحظه حدااقل یک نفر رو خوشحال ببینم!!!
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:)))))))))) مشکل های دیگم هست خوب فکر کن:)))))))))) ممنون از نظرت:)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من اگه نبودم خوب معلومه نيوشا واقعاكه......دوست خوبي مثل من نداشتي خوب..:)))))))))).....رياشد........نياز نيست تو داد بزني
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:) اوه تو نبودی من راحت بودم.........دوست خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟......................(شوخی کردم دوست خوبم)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اگه من نبودم افسانه شاگرد اول ميشد وحديثه دوم و..........خوبه كه هستم
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:))))))))))))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اگه من نباشم كي باشه كه به تو شنبه كيك بده هااااااااااااا؟؟؟؟؟جواب بده
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
١
٠
اگه من نباشم بايد خواهرم ظرفارو بشوره........اي خدااااااااااااااااااااااا
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
الان تو باید خوشحال باشی :))))) حالا خوبه که همه رو اون میشوره!!!!!!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اگه من نباشم خيلي از اتفاق هايي كه مربوط به من ميشه كه اتفاق نميفتاد..............سوالت خيلي سخت بود.......بهش تابه حال فكر نكرده بودم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خب اگه نبودین کلا اتفاقهای مربوط به شما در دنیا اصلا به وجود نمی یومد
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
الان فکر کن:) انجمن گذاشتم تا فکر کنید::)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من اگه نبودم..................لذت خیلی چیزا رو نمیفهمیدم :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خب اگه نبودین اصلا متوجه وجود لذت در دنیا نمیشدن پس در نتیجه حسرت لذت بردن اونها رو هم نمی خوردید!
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:)))))))))))) تو جهان چ مشکلی میومد ن تو خودتون؟؟؟؟؟؟؟؟:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من اگه نبودم که کاری نمیشد ... فقط الان نمیدونم وجودمم چه فایده ای داشته واسه این دنیا خخخخ من که چیزی یادم نمیاد :)))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
در واقع هیچکس نمیدونه/که اگه بدونن و بدونیم دیگه خیلی از مشکلات و نا امیدی ها در دنیا حل میشه
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
یکم فکر کنید شاید ب نتیجه رسیدید!!!!! ممنون از نظرتون:))))))))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
هعییییی آگه من نبودم کسی نبود تو دانشگاه با رفقا آتییییش بسوزونه .... منم که عشق شیطنت.... مثلا امروز ... اصلا بی من هرگز .....نمیشه.... فکرشم نکنید....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
تو هم اعتماد ب سقف جان بر کف؟!!چقدم ب خودت مطمءنی!!!اوفففففف
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
اگه من اعتماد به سقفم پس شما چی هستین؟!!!! به پای شما که نمیرسم.... خخخخخخخخخ.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من اگه نبودم....شاید چند نفر دیگم نبودن خو....ولی در کل بودنم ارزشمنده...قول میدم در آینده ارزمشند ترم بشه..:)
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
بــــــودن یــــا نـــبـــودن ! مسئله اینست ! همین دیگه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
بودن یا با تو بودن.شاید مسئله این باشد!
t.m
t.m
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
هوم اگه من بتودم؟:) الان جمعیت جهان زوجه؛ من اگه نمی بودم جمعیت جهان فرد میــــــــــــشد :)))))))) بعله من اینقدر ارزشمندم:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
شاید هم جمعیت جهان روی چند میلیارد و 13 گیر کرده و با نبود شما از نحس بودن جمعیت و عددش در میومد!!!
t.m
t.m
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اوممممممممم اگه الان من نباشم اتفاقه خاصی نمی افته, ولی هومممم آینده مطمئنم خیلی کارا انجام میدم:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
یعنی کارهای که باعث میشه دنیا تغییر کنه!؟ |:
ati
ati
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
ازشمار دو چشم یک تن کم//ازشمارخرد هزاران بیش
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
١
٠
*از آمدنم نبود گردون را سود، وز رفتن من جاه و جلالش نیفزود، وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود، کین آمدن و رفتنم از بهر چه بود* (خیام)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
هیـــــــــچ ......... یه همدرد و همرازم واسه مامانم .... این تنها کاریه که کردم!!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
فکرنکنم مشکلی پیش میومد ولی با توجه به رشته ام حتما خیلی وجودم فایده دلره برای دنیا!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
رشتتون چیه ؟روانپزشکی؟چون به نظر من فقط این رشته فایده های خیلی زیاد و مهمی داره برای مردم دنیا ولی مردم معمولا خودشون خبر ندارن |:
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
هوشبری
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
دنیا…؟!! بدونه من…؟!؟ اصلا مگه میشه؟؟ مگه داریم؟؟؟ اصلا فکرشم نکن…
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من اگه نباشم .... کی واسه همیشه ...تو رو می ........ خخخخ من اگگه نباشم کی این همه بدبختی رو تحمل کنه ؟؟؟؟ شوخی کردم خداروشکر خوبه ، ما که کار مفیدی انجام نمیدیم ، من اگه نباشم یعنی بمیرم پدر مادرم داغ جوون می بینن ، نه من هستم
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
اگه شما نبودین من سر به سر کی میذاشتم!!!!خخخخخخخ چون شما آدم باجنبه ای هستین و مثه شما تاحالا ندیدم ! البته ظاهرا دلخور شدین و دیگه من هیچ اظهار نظری درباره نظرات شما نمیکنم! امیدوارم این سوتفاهم براتون حل شده باشه! :)))
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
خب شما یه دفه ای یه چی میگید آدم جلو بچه ها میره تو خودش و احساس پشیمونی از شوخی با شما میکنه / ازین به بعد اگه خواستید شوخی کنید ملایم نباشه میزنم تو پرتون خیلی محترمانه ، به هر حال چند تا پیرهن ازتون بیشتر پاره کردم و بلدترم :) و :(
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
من که منظوری ندارم! ولی باشه! راستی دقیقا چند تا پیرهن بیشتر از من پاره کردین؟؟؟؟؟خخخ چون فکر نمیکنم تفاوت سنی زیادی داشته باشیم!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اقا اشکمهر حداقل اون اخر نوشته هاتون یه" خخخخخ"بذارین متوجه شیم که شوخی بوده!!!!!میشه ازش برداشتای بدی داشت هااااا!!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
به نظرم ایشون اصلا با کسی شوخی ندارن!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
بله ایشون درست حدس زدن با کسی شوخی ندارم! ولی خب در کل همونهای که شما طنز برداشت کردی طنزه اونهای هم که جدی برداشت کردین جدی هست!/ولی چیز بدی وجود نداره که شما بخواین بد برداشت کنین//باید بگم کلا فکر می کنم شما عادت داری از نظرها من بد برداشت میکنین باید اینجا بگم من اهل تیکه انداختن یا توهین نیستم به فرد یا گروه خاصی /من فقط رک هستم و حرفامو رک میگم و همین رک گفتن باعث میشه دیگران یا شما فکر کنین چیزی تح دلمه و اشتباه برداشت کنین از حرفام در صورتی که در اصل اینطوری نیست...
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
کی شاخ بعضیا رو میشکوند ؟ :D
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
خخخخ :)))))))))))
korosh
korosh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
اگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر من نبودم دنیا غرق در غـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم و انـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدوه میشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد ! ( اگه باور ندارین کافیه کلا از جیم برم اونوقت میفهمین ینی چی ! نکته : هیچ وقت از جیم نمیرم از این فکرا نکنین!! )
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
خخخخخ واقعنم! مخصوصا با وبلاگت!!! :)))
korosh
korosh
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
:)))))))))))
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
من اگه نباشم.... نمیدونم تا حالا به این موضوع فک نکرده بودم!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/٠٢
١
٠
سلام ... الان که هستیم و همین را عشق است
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
هیچ اتفاقی نمی افته...............پس نگران نباشید:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
هیچی نمیشه !
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
اون که اره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
مگه ميشه (^_^) اگه من نبودم اونوقت سايت جيم هيچ وقت يه دنياديده نداشت (^_^) جداي از شوخي;) خداوند در حضور هركسي جادويي قرار داده... و خوش آن روزي كه دريابيم جادوي حضور يكديگر را :))
faride
faride
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
بازم میگم عاشق نظراتم:)).واقعا راست میگی دوستم....
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
من اگه نبودم ، جمعیت فرد دنیا ذوج می شد !
kafshdozak
kafshdozak
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
یکی دوهفته ای گریه میکنن بعدشم فراموش میشم دیگه.........رسم دنیا همینه
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
سلام...من اگه نبودم خدا منو دعوت نمیکرد به خونه اش...!!!
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
اصن بدون من این دنیا دنیا نمیشه میشه؟نع نمیشه
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
اگه من نبودم یه ایمان از دنیا کم می شد .........................در آیند یکی از پزشکان مشهور می شم حالا ببینین
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
من اگه نباشم کی واسه همیشه تو رو می پرسته / کی برات می میره کی نمیشه خسته // کی تو رو میذاره روی دو تا چشماش / کی اگه نباشی می گیره نفس هاش ؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
اوا.........اهنگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اقا نخونید پاشید بساطتونو جمع کنید الان مامور ها میریزن:))
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
اوج منشور...نوچ نوچ نوچ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
من اگه نبودم ... اتفاق خاصی نمی افتاد !!!
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
هیچی دیگه مریضا رو زمین می موندن خدارو شکر کنین من هستم ها آررررررررررررررررررره :)))
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
مگه میشه من نباشم .........
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٣
٢
٠
من اگه نباشم همه دق میکنن و هیچ مشکلی حل نمیشه و هیچکس به عشقش نمیرسه! (چون من نقش پیوند دهنده قلبهای دیگران رو دارم)!
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
باریک به شما
hamta
hamta
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
من اگه نبودم بچه های اتاقمون سالی یه بارم باهم حرف نمی زدن!!! کلا من اگه تو اتاقمون نباشم سکوت محضه فقط من هی حرف میزنم!!!خخخخخخخخخ
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
آبروی خودتون رو نبرید دیگه خخخخخ مگه میشه چند تا خانوم که تو یه اتاقن با هم صحبت نکنن؟؟؟؟؟ عجیبه
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
اگر من نبودم...یادگار های من هم نبود...و اگر یادگارهایم نباشد نتیجه میگیریم من هم نیستم...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
عجب استنباطی!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
من اگه نبودم دیگه کسی نبود که با پیتــــــزا ماست بخوره :(