خانه انجمن مذاکرات نهایی به توافق می رسه؟!
٦٥٤
٥٧
ali007

مذاکرات نهایی به توافق می رسه؟!

مذاکرات نهایی به توافق می رسه؟!

همونطور که می دونید مذاکرات ایران و1+5هم اکنون در حال برگزار شدنه شما نتیجه این مذاکرات رو چه پیش بینی میکنید ایا به توافق نهایی میرسیم یا خیر؟

٩٢/١٢/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١٢/٠١
١
٢
اصلا به مذاکرات خوش بین نیستم. اگر هم توافقی بشه باید و باید حقوق ملتمون و امنیت ملی سر سوزنی خدشه وارد نشه. دوستان عزیز ،قرار نیست با توافق چیزی تغییر کنه شاید کوتاه مدت تو اقتصاد تاثیر داشته باشه اما اقتصاد ما مشکلاتش جایی دیگه .!
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
١
بله...شما میخوی بدون اینک کوتاه بیای شیش تا ابر قدرت جهان کوتاه بیان خوب نمیشه برادر من............بله این ضربه ای که تو این هشت سال به کشور ما وارد شد تو هشتاد سال هم تموم نمیشه و اثارش هست!!!!!
سعید نایب
سعید نایب
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
علی آقا برادر من یک تعریفی از کوتاه آمدن داشته باش تا ماهم بدونیم.! بنده ایمان دارم که این مسئله بهانه دست اون هاست. وگرنه به قول خود آژانس بیشترین بازرسی ها از مراکز اتمی ما انجام شده. ( اینو باید قبول کنیم که استقلال کشور هزینه داره. گاهی وقت ها با جونمون گاهی اوقات هم با تحمل فشار تحریم ها باید مقاومت کنیم.)
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
نه نمی رسه آخه ایرانو آمریکا کی باهم توافق کردن که الان بار دومشون باشه
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
دلیل به نتیجه نرسیدنش هم همین بدبین بودنه!
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
اگه ما این نقاب بدبینی رو برداریم از رو صورتمون همه چی درست میشه ....یه ذره امید داشته باش ایمان جان:))))))))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
دو هیچ به نفع ما!!!
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
بردن ما که خوبه....اما سیاستی که مسئولان ما دنبال میکنن برد برده.....دکتر روحانی و دکتر ظرف میخوان مذاکرات نتیجه برد برد داشته باشه محسن جان:)))))
ati
ati
٩٢/١٢/٠١
١
٠
به نظرم سرکارمون گذاشتن..والا
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
فک نکنم سر کار باشیم:))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
نمیدوم :/
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
نظر جالبیه!
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
خیلی ممنون میس برف:)))))))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٠١
١
٠
اقای ظریف که هر وقت از مذاکره میاد بیرون ماشا الله همیشه خنده بر لب داره و میگه مذاکرات خوب پیش رفت و به توافقاتی رسیدیم ، اما تا پاشو میذاره ایران امریکاییا میگن ما همه گزینه ها رو گذاشتیم روی میز. این دفعه هم حتما" همینجوریه
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
لبخند مگه بده.....امید داشتم مگه بده.....مگه فقط امریکا طرف مقابل ماست ما با شیش تا کشور مذاکره میکنیم نه فقط با امریکا بعدش هم امریکا فقط این حرفا ها رو برای مصرف داخلی و برای لابی صهیونیست ها و کنگره میزنه!!!!!!!!!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٠١
١
٠
هی میره برای دور بعد! این یکی هم تموم شد رفت تا دور بعد باز ببینیم چی میشه!
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
اخه علیرضا جان این دولت فقط شیش ماهه که اومده.......بعدش هم 34سال دشمنی تو دو سه روز مذاکره که تموم نمیشه وقت میبره!!!!!!!!!!دولت های قبلی هم که به نتیجه نرسیدن مشکل از رویکرد سیاسیشون بوده!!!!!!!!!!!!!
r_yazdani
r_yazdani
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
بهتره یه نگاه بندازیم که 35 سال دشمنی برا چیه!!!
maede
maede
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
نمیدونم والا!فکر نمیکنم!چه انجمنای سیاسی ای میذارین شما علی آقا! :)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
اخه خیلی به سیاست علاقه دارم:)))))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
به توافقم برسیم به توافق نرسیدیم !!!!!!!!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
هاااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
ها نه بعله:دی مفهومی گفتم!!!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خعلی سنگین بود!!!له شدم زیر این باااااااااار!!!
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
من منظورتون رو فهمیدم اما ایشالله که واقعا توافق باشه و همه ی کشور ها وحدت کلمه داشته باشن:))))))))))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خخخخ...کم کم داره مذاکرات تبدیل به جوک میشه....
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخ..........چرا!!!!؟؟؟؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
امیدوارم که به نتیجه برسه !
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
منم امیدوارم:))))))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
چی بگم خو؟؟؟؟آی دونت نو....
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
آی دونت نو ، گفتنت تو حلقali007 !!!! خو به من چه .... کامنت مال ایشونه....
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
چرا حلق من اخه...........خخخخخخخخخخخخخخ!!!!!
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٠١
٠
١
به هیچ جانمیرسه,ایندفه هم مث قبلی ها…
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
١
به نظر من این دولت با دولت قبلی از زمین تا اسمون فرق داره به نظرم مذاکرات به نتیجه میرسه!!!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٢
٢
٠
دولت قبلی که مذاکره نکرد.منظورشون دولت خاتمیه.................رفت کلی پاچه خواری امریکا رو کرد اخرشم تحریمش کردن..............اعتماد به امریکا بی عقلیه
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
١
دولت اقای خاتمی فقط دوسال دستش بود مذاکرات اونم اقای روحانی مسئولش بودن مذاکرات هم داشت به نتیجه میرسید ولی با اومدن دولت بهار و اومدن اقای لاریجانی به جای دکتر روحانی همه چی تموم شد.....بعدشم از کی تا حالا اسم دیپلماسی شده پاچه خواری!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
30یا30!!هییییییییی(آیکون ترس)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
چرا ترس!!؟؟؟؟؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
سلام ... جایی که من هستم از این خبرها نیست
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
مگه شما کجایین!!!!؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٢
١
١
اصلا نتیجه خوبی نداره..یعنی شاید اصلا نتیجه هم نداشته باشه...من که میگم الکی هسته ای رو تعلیق می کنیم بعد به هیج جا هم نمیرسیم............کلی بدهی هم بالا میاریم..............الان داریم دوباره با شرکتهای خارجی قرارداد نفتی می بندیم....نفتا رو مفت میدیم میره بعد وقت گرفتن پول دوباره تحریم میشیم و حسابای دولت بولکه میشه و دوباره ضرر و زیان:((
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
اینقد بد بین نباش!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٢
٢
١
دقت کردین با اغاز مذاکرات امنیت کشور کم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میان به سراوان حمله میکنن چند نفر رو شهید میکنند..............میان مرزبانان رو گروگان میگیرین............جلو سفارت خانه و دفتر فرهنگی ایران عملیات تروریستی انجام میدن...............زمان خاتمی امریکایی ها گفتن چون ایران مشتاق مذاکره است پس ترسیده وضعیفه برای همین زدن زیر همه چیز و ایران و تحریم کردن................اما زمان احمدی نژاد کی جرعت داشت به مرزها حمله کنه..............هم کوچکترین تحرکی کردن رفتیم تو خاک کشور دیگه تروریستها رو زدیم برگشتیم.........پهبادهای امریکایی اومد هکشون کردیم...............الان چی؟؟؟حتی دولت اجازه پرتاب ماهواره های ساخته شده در زمان احمدی نژاد و نمیده...............مجوزش رزمایش نظامی نمیده..............اینا نشون میده دولت ترسویی داریم متاسفانه و ته قصه مطمئنا سرمون کلاه میره
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
١
چرا همه چیزو به هم ربط میدی به نظر من دوران اصلاحات بهترین دورانایران بود.....!!!!!احمدی نژاد!!!!خخخخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
١
٠
نچ :/
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
ممنون بابت نظر:)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٠٣
٠
١
سلام...احتمالا به توافق میرسن چون اینطوری ئاسه هر دو طرف بهتره...از طرفی واسه ایران که زیر فشاره بهتر میشه و از طرفی هم کشورهای غربی از بابت ایران تا حدودی خیالشون راحت میشه
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
بله درسته من با شما موافقم!!!!!!!!!
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
خودکارم رو دستم ....
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
طبق معمول!!!!خخخخ
hamta
hamta
٩٢/١٢/٠٣
١
٠
به نتیجه که نرسید هیچ امتیازم دادیم رف....
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
به نتیجه میرسه و رسیده ما هم امتیاز باید میدادیم!!!!!!!!!!!!!
H_fateme
H_fateme
٩٢/١٢/٠٥
٠
١
بععععععععععله
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
:)
r_yazdani
r_yazdani
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
آقا گفتن به مذاکرات خوش بین نیستن، منم نظرم همینه. یه جورایی باید این مذاکرات انجام میشد تا مسئولین ما از هول و ولا دوستی با کسایی که دین ما نشونه رفتن بیفتن!!! یادمون نره حدود 70% مشکلات اقتصادی ما از مسائل داخلی ضعف داره!!!
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
همیشه کشورهای در حالِ عبور از سنت به مدرنیته، چنین چالش هایی دارند... آیندگان قضاوت میکنند، صبور باشید برادرها خواهرها... .