خانه انجمن تاثیر باورها در زندگی چه قدره؟!
٤١٢
٢٧
2nyadideh

تاثیر باورها در زندگی چه قدره؟!

تاثیر باورها در زندگی چه قدره؟!

به نظر شما وجود باورهای دینی چه تاثیری روی کیفیت زندگی انسان ها داره؟

شما با این عبارت"هرچه قدر یک فرد به خدا و دین اعتقاد بیشتری داشته باشد به همان اندازه از زندگی خود رضایت بیشتری دارد،موفق تر است و در روابط با دیگران صادق تر است"موافق هستین؟

٩٢/١١/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
a_naik
a_naik
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
کیفیتی خیلی خوب که تا حالا تجربه نکردید.بله موافقم
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
به نظر من باور های دینی باعث میشه که ما خودمونو هیچ وقت گم نکنیم...خیلی وقتا تو زندگی هست که ما خودمونو هم نشناختیم!باور های دینی باعث میشه که خوابمون نبره...همیشه چشمامون رو حقایق زندگی باز باشه...
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
باریک به آدم چیز فهم.....وافقم بدجور......
maede
maede
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
خب صد درصد خیلی تاثیر داره مثلن وقتی پشتت به خدا گرمه و به معنای واقعی بهش توکل و اعتماد داری در برابر مشکلات و اینا خیلی محکم تره و کسیم که خودشو میسپاره به خدا قطعن خداوند هم همیشه هواشو داره و پاداش توکل و اعتمادشو میده.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
١
٠
خب من خیلی موافقم.اصلا همین اعتقاده که به انسان امید میده.حالا هرچی به نظرم اعتقاد بیشتر باشه انسان خوشحال تره.چون میدونه همیشه یکی کنارش هست و دیگه جایی برای نگرانی نداره.من خودم زمانی بود که هر روز آرزوی مرگ می کردم ولی بعدش که خواستم پیوندمو با خدا محکم تر کنم،فهمیدم بدترین کار رو انجام میدادم.و همینطور بر چیزهای دیگه هم تاثیر میذاره.مثل همین صداقت در گفتار با دیگران.وقتی می بینی یکی همیشه توجهش بهت هست و اصلا برای اینکه خودت دوسش داری،دیگه دروغ نمی گی،ریا نمی کنی!!کاش هممون به نهایت کمال برسیم...!:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/٢٩
١
٠
اعتقاد به خدا همیشه انسانو امیدوار نگه میداره.تحت هر شرایطی.و مخصوصا اینکه تجربه کرده باشی لطفشو در حق خودت وقتی دیگه هیچ راهی نبوده.البته خدا همیشه با ما لطف داره اما ما وقتی درکش میکنیم که تو سختی باشیم.اعتقاد واقعی هم رضایت میاره و صداقت.اما فقط اعتقاد واقعی.
s_a
s_a
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
آره! اعتقاد واقعییییییییییییییی!
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
منم موافقم، نباید خودمون رو گول بزینم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
تاثیر که داره...اصا آدمی فطرا دنبال دینو عقایده...و اگر این عقاید تاثیر نمیذاشت که دنبالش نبود.... و اگر تاثیر نمیداشت هیچ وقت بین یه مسیحیو یه مسلمون فرق وجود نداشت..خیلی تاثیر داره
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
من کلا اسنان موافقیم :||
j_mousavi
j_mousavi
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
باورهای درونی رفتار و شخصیت انسان را شکل می دهد و به زندگی معنا می بخشد
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
بله کاملا" موافقم .اعتقاد به خدا و ایمان داشتن،به زندگی ادم سمت و سو میده و نمیذاره به بیراهه بره.
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
با جمله که 100 البته موافقم و به چشم هم میتونمی مصداق هاش رو ببینیم، یکیش زندگی ائمه اطهار علیه السلام.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
سلام ... ما در دین مجاز نیستیم چیزی را باور نمایم/ تقلید باید بنمایم
پری سا
پری سا
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
موافقم شدید
neda_f
neda_f
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
موااااااااااااافقم خيلي زياااااااااااااااااااااد
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
بستگی داره...!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
جمله جالب و پر مفهومیه ....کاملا موافقم ... چقد نظرای کاربرا قشنگ بود کیف کردم.... ایشالا هممون هم در دنیا هم در آخرت ، عاقبت به خیر بشیم ... آمین یا ارحم الرحمین...
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
من موافقم با این جمله ولی زمانی واقعا موفق میشه که واقعا به این جمله ایمان داشته باشه و تو تک تک کاراش سرلوحه قرار بده :)
Vania
Vania
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
مطمئنا بی تاثیر نیست..حداقلش اینه کسی که باور دینی محکم و نه حتی یه باور متوسط هم داره .یه منبع و ملجا یی داره که خودشو بهش متصل کنه.یه پایگاه معنوی قدرتمند که بتونه بهش تکیه کنه.در نتیجش هم این میشه که خیلی وقتا به خاطر همون باور خیلی از سختیارو راحت تر پشت سر میذاره یا حتی سراغ خیلی چیزا نمی ره.
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من موافقم البته بايد به اين جمله ايمان داشته باشي
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
سلام ... بستگی دارد که چطور تفسیر نمایم / برای من تا چند سال قبل امور دینی یک معنی داشت و در حال حاضر معنی ان متفاوت شده
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
اشتباه نكنم ، زمان اتول خان اين انجمن رو گذاشتم.....يعني عمرا يادم بياد براي چي وبه چه منظور همچين پرسشي رو مطرح كردم (ة_ة)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
اين حركتتون منو ياد حرف يكي از اساتيدم كه از قضا رئس دانشگاه هم هست ميندازه.... در يكي از همايش ها همه ي برنامه هاي جذاب رو به ترتيب اجرا كردن، برنامه هاي خارج از نوبت هم اجرا شد ... ميهمان و سخنران اصلي همايش نيامد... بعد از چند لحظه استاد دانشگاه رو براي يه گپ دوستانه به جايگاه دعوت كردند...ايشون هم ابتداي صحبتشون گفتن : خب مثل اينكه همهي بخشهاي جذاب همايش هم تموم شد بازم مهمان ما نرسيده ن... اين وسط براي نگه داشتن شما روي صندلي هاتون ، گفتن به جهنــــــم بذاريد فلاني هم بياد 2دقيقه حرف بزنه :)))))))) اين انجمن اگه اشتباه نكنم برا 4ماه پيش بايد باشه.... انجمن هاتون ته كشيده آيـــــــــــــا؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:)) از قديم گفتن جوينده يابندست... آقا مارفتيم آرشيومون رو گشتيم و بلاخره فهميديم قضيه چي به چي بوده (^_^) هدف از مطرح كردن اين انجمن دونستن نظر دوستان در رابطه با نظر انيشتين دررابطه با مذهب در كتاب اثبات وجوود خدا بوده وهمچنين بررسي نظر عوام در رابطه با يه مطالعه و تحقيق در آمريكا كه اگه اشتباه نكنم تويه نشريه روانشناسي هم نتايج اون منتشر شده بود، بود :))) يعني بنده قصد دارم نتيجه اون تحقيق رو هرچند سطحي ومختصر با جواب هاي شما دوستان مقايسه كنم :)) اينكه درصد رضايت شما از زندگيتون با اعتقادات ديني و غير ديني چه ميزان هست (^_^) ميگم قصد نتيجه گيري آنچناني ندارم ها، فقط خواستم يه قياس كوچيكي رو انجام بدم...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
جاي بحث ونتيجه گيري هست ها ، وقتش نيست.... حالا كامنت دوستان رو سيو ميكنم سرفرصت ميخونم ، خيلي هم شيك براي خودم نتيجه گيري ميكنم (^_^) به هر جهت من از تمام دوستان به خاطر ابراز نظرشان بسيار بسيار سپاس گزارم :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
البته يه كمم حسش نيست (ه_ه)