خانه انجمن خاطره ها را جمع بندی کنید!
٦٦٨
٩٨
a_naik

خاطره ها را جمع بندی کنید!

خاطره ها را جمع بندی کنید!

با توجه به این که روزهای آخر سالو داریم می گذرونیم!

بهترین و بد ترین خاطره ی امسالتون چس بوده؟

٩٢/١٢/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
فوت عمه عزیزم 3 روز مونده به رفتن سربازی من سال ، 3 سال پیش:(
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠٥
١
٠
خدابیامرزشون:(
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
١
٠
خدابیامرزشون:((((
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
خدارحمتشون کنه................ولی تیز هوش جان مال امسال و گفتن
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
سلام... بعهترین خاطرات امسال سفر به یادماندنی با بچه های باشگاه کوهنوردی به نقاط بکر شمال و سفر هرگز فراموش ناشدنی حج بود...بدترین خاطره هم دعئوا در محل کارم بود
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ممنون ازاینکه نظردادید
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بهترین:انتخاب پروژم به عنوان پروژه نمونه:)))کلی ذووووووووقیدم بدترین:فوت یکی از همکلاسیام براثر سانحه رانندگی:(((((
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ممنون از اینکه نظر دادید
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
:)
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
امسال که به نظر من همش خوشی و سلامتی بود البته تا اینجا هیچ ناراحتی و غم و غصه ای یادم نیست :)))
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ممنون از اینکه نظردادید
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
خدارو شکر :)
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
ممنون:)))
maede
maede
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بدترین و تلخ ترین خاطره ام فوت مادر بزرگ عزیزم بود :( بهترینم جز نشست انتخابات جیم و جشن اتفاقی نبوده!
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ممنون از اینکه نظردادید
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
شاید عضوی از این جمع جمیون شدن بهترین و فوت عموم بدترین
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ممنون از اینکه نظردادید
m-ziya
m-ziya
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بهترینش قطعا قبولی تو رشته مورد نظرم تو دانشگاه مورد نظرمه! همیشه هم خدا رو واسش شکر میکنم! بهترین بازم دارم! این که داداش عزیزم ازدواج کرد و یه نفر خوب دیگه به جمع خوب ما اضافه شد! بذترین خاطره ام هم نمییگم! خخخخ
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ممنون از اینکه نظردادید
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
اون درسه چی شد:))خخخخخخخ
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
دوتا خطره خوب اینکه رفتن به مسافرت توی عید .. دیگری در آخرای تابستون..................... از دست دادن یکی که خیلی دوست می داشتمش
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
دوتا خطره خوب اینکه رفتن به مسافرت توی عید .. دیگری در آخرای تابستون..................... از دست دادن یکی که خیلی دوست می داشتمش
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٥
١
٠
بدترینو نمی گم که شما هم ناراحت نشین!بهترینم که...........من همه روزام بهترین بوده(البته به جز بدترینا!!!)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
شهریور ماه بود که پسر عموم که 21 سالش بود تصادف کرد و مرگ مغزی شد. این بدترین اتفاق توی این چند سال بود واسم. خاطره خوشی به اون صورت نداشتم.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بدترین،روزهای شروع سال تحصیلی و فوت یکی از بچه ها!...بهترینش جشن جیم و ...... !
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
اقا این بدتریناشو نگین خواهشن!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٠٥
١
٠
بهترینش بهترینشه دیگه..:)))..بدترینشم فک کنم فوت عزیزانی که دوسشون داشتم....
t.m
t.m
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بهترین و بدترین ؟؟؟؟؟ هوم من بدتریناشو میگم:| اینکه نیومدم جشــــــــــن جیم:((((((((((( اینکه واسه قندپهلو دعوت شدم ولی بازم نشد برم :(((((( اینکه فقط چند متر تا کمپ استقلال فاصله نداشتم ولی نشد برم :(((((((((
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ممنون از اینکه نظردادید
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
اممم... خاطره خوب امسال خىىىىىلى داش برام... مهمترىنشم قبولى دانشگام بود...کلا سال 92 واسم پر خاطره خووووووبه!!خاطره بد نداشت اصن :))) 92 مچکرىممممم:)
t.m
t.m
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ایــــــــــــــــــــنکـــــــــــــــــــــــــــــــــــه فــــــــــــــــــــــــــــرهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآد رفت:((((((( وآیی خیلی بد بوووووود:(((((((( خدایا هنوزم باورم نمیشه:((((((
korosh
korosh
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
6 تایی یا .... 6تایی یا ! الان شما دیگه روتون میشه عدد 4 رو بهمون نشون بدین !!!!!!!! 4 تا از ملوان بخوری وای خیلی افتضاحه :)))))
h_zahra
h_zahra
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
يه چيزي بدتراز افتضاح ...فاجعه ست....خخخخخخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
خداروشکر که بدترینش این بوده:)
korosh
korosh
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
:)))))))))))
t.m
t.m
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
:| چه ربطی داره به 6؟؟؟؟؟ یادتون رفته4بازی پشت سره هم 4تا گل خوردین ؟حالا وازم روتون میشه بگین4؟
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
خب بهترين كه زياده ... مثلا يكيشو نميشه بگم! ولي يكي ديگه ش شنيدن اينكه دوباره دارم عمه ميشم:)) قبولي تو رشته و دانشگاهي كه ميخواستم...:)) مشغول به كار شدنم.. :) و بهترييييييييييييييينش رفتن به كربلاااا تا 13 روز ديگه انشالله :)) و بدترينش ... نميدونم ... بهش فك نميكنم!!
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ممنون از اینکه نظردادید
a_naik
a_naik
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
انشالله
korosh
korosh
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بد ترینش که همون جریان تصادف با موتور اینا :(((( بهترین هم که نداشتیم دیگه :))))) همینجوری الکی خوشم من اصن :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
تو که دست فرمون نداری چرا میشینی پشت موتور...................موتور دست فرمون و هوش بالا میخواد:) یه دونه از اون بوقایم میخواد:)
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بهترین:جشن عروسیم و رفتن سر خونه مون(البته مستاجریم) بدترین:.........................
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
اقا میلاد ایا راضی هستی از ازدواج؟؟
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
اگه بگم واقعا راضی راضی ام نمیگی اغراق کردی؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
اصولا اقایون میگن جشن دامادیم نه جشن عروسیم!!!خخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
ممنون واسه تذکر نا بجا خخخخخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
والا نمیدونم. همین که همه سلامت بودیم خدا رو چکر خبر خوبی بود.. فکر کنم بهترین اتفاق رفتن به مکه اونم به اتفاق همه خانواده و مخصوصا همسر و مینو هست :) بدترین هم که الان یادم نیس چاید نداچتیم خدا رو چرک :) ولی نبودن دختر داداچم که 2 سالچه تو سفر مکه نارحتم میکنه :(
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
روز های خدا همش خوبن بدترین نداره!!ممکنه از دید ما انسانها ک نسبت ب او ک سرتوشت ما دست اوست وکمی هم دست خودمان در سطح پایینیه بد باشه!ولی حتی اون روز ب اصطلاح ب نظر شما بد مطمئنا حکمتی درش نهفته است.خداوند در قران کریم میفرماید:عسی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم و عسی ان تحبوا شیئا و هو شر لکم (چ بسا از چیزی لکراه دارید برای شما خوشایند نیست در حالی ک ان چیز برای شما خیر است!وچ بسا چیزی را دوست میدارید در حالی که ان برای شما شر میباشد)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ا ببخشید دوستان اشتب شد فکر کردم بدترین روزو میگین...خخخخ ماشالا ب این حواس..
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
نگرشتون جالبه .... یادتون باشه بعدا در این مورد ازتون یه سوالی بپرسم ....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
شما میخای بپرسی من یادم باشه؟؟!!بچه پررروو...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بهترینش یه شب که تا صبح با رفقا بودیم و غم هم نبود :)...بدترینشم که رفتن کسی بود که دوستش داشتم...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
هههههههههیییییییییی! :( خدا به شما هم صبر بده!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
ممنون :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بدترین نداشتم.... سختی بوده اما بد نبوده ...بهترینشم سفر به مشهد خودماااااااااا .... و یکی دیگه از بهترینش که ایشششششششالا فردا رقم میخوره ....
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
حتما فردا رقم میخوره!!نمیخای بار سفر ببندی؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
یادم نمیاد...............شاید هیچ کدومش نبوده
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
شاید سوختن پام در مسافرت پرهیجانی که اکثرا درجریانش هستند بدترینش باشه.....................
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
خب مسافرت پرهیجان این چیزاروهم داره دیگه:)
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بهترینشم قضیه کوپه ملی باشه:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠٥
٠
١
بدترینش خودکشی و مرگ نامزدم بود توی تابستون امسال |: بهترین سالهاست که نداشتم چه برسه به امسال |:
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
اشکمهر اینی که گفتی واقعیت داره؟؟؟ :(
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
اره داستانشو تو جیم قبلا تعریف کرده بودم توی لیست مطالب ارسالیم بری نگاه کنی هست میتونی بری ببینی مطلبی که اسمش: (آخرین آرزویش آرزوی مرگ بود )
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
واااااااااااای!!!!!!!!!! :(((((((( خیلی سخته! خدا صبرتون بده! هههههییییییییی
n_ebrahimi67
n_ebrahimi67
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بدترینش این بود که رقیب ارشد قبول شده!! بهترینشم این بود که فهمیدم آزاد قبول شده حسودم خودتی:)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١٢/٠٥
٢
٠
من زندگیم همش بدبختیه همش خاطرات بد :( همش بیچارگی و درموندگی :|
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
چرا؟؟؟؟؟؟؟ بهتون نمیخوره!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
چقدر امیدوارید شما!!!!زندگی به این خوبی...لبخند بزنید!!!:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/٠٦
١
٠
سلام... بهترینها سفر به عراق ، سفر به عربستان، قله دماوند، شکار عقاب و چند مراسم عروسی و تنها موردی که نا خوشایند بود فوت برادرم بود
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
فله دماوند؟؟؟؟ ایول!!!! عقابم شکار کردین؟؟؟ بابا ایول!! ماروهم باخودتون میبرین شکار؟؟؟!!!!خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
بهترین: درکل تابستون امسال بهترین سال بود و خیلی خوش گذشت بهمون.... بدترین: نرفتن تیم ملی والیبال ایران به فینال بازی ها در ژاپن!!!هههههههههییییییییی
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
ایشالله دفعه ی بعد و همیشه غم و غصه هاتون از این قبیل باشه بدتر نباشه خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
ایشالا دور بعد صعود کنن! ممنون جواد آقا!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
بدترین خاطرم کنکورم بود یعنی عذاب بود واسم :) بهترین خاطرم رفتن به دانشگاه بود مخصوصا ترم اول :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
شما که دانشگاه رفتین پس چرا واسه کنکور بدترین خاطرتونه؟؟؟؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
آخه تو دوران کنکور خیلی بهم سخت گذشت ولی بعد که رفتم دانشگاه همه اون سختیا یادم رفت :)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
بهترینش قبول شدنم تو مدرسه نمونه:)))))))بدترینش فوت مادربزرگم تو ماه رمضون:((((((((
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
بهتريــــــــــــــــن ، نداشتم.... اووووووم بدتريــــــــــــــــن هم نداشتم.....اووووووم كلا شكر خدا سال خوبي بود :) البته 2تا مسئله درخور توجه داشتم امسال ، اوليش كه مربوط به فارغ التحصيليمه و اينكه اولين ليسانسه فاميل شدم و دوميش هم اينكه ، منم خاله شدم رفت :))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٧
١
٠
اولین لیسانسه فامیل !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٧
٠
٠
اوهوم :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٧
١
٠
بهترینش کادو تولدم بود که به همراه خانواده رفتیم سفر کربلا :))))))))))) بدترینش :/ نمیدونم !!!!! ( در کل سال خوبی بود خداروشکر :)) )