خانه انجمن خودتو تعريف کن!
٨٩٩
٨٣
v-qavam

خودتو تعريف کن!

خودتو تعريف کن!

با استفاده از حروف اسم يا فاميلت خودتو تعريف کن

مثلا من خودمو ميگم:

وحيد ميشه وفادار-حساس-يه رو يه رنگ- دوس داشتني:)

حالا نوبت شماست فقط دقت داشته باشين حتما بايد ويژگي هايي که ميگين حرف اولش با حروف اسمتون باشه

٩٢/١٢/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
سرباز امام زمان(عج)و ولایت فقیه.البته لیاقتشوندارم ولی دوس دارم باشم دیگه!گوش ب فرمانشون ک هستم!_بذله گو اگه حالم خوش باشه!_اوستا تو پیچوندن رفقا!_زرنگ(مو بچه زرنگ مشدم)_واقع بین_لنگه ندارم_دوباره میگم اوستا تو پیچوندن رفقا..._تکو تنها تو این دنیای بیوفا...البته الان چون دور از زادگاهم...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بله کاملا همینطوره!!...:)))))
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
ی شو جا انداختم._یه دونه امممممم...
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
يه دونه اي دردونه اي:)
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
چه میدونم:(( داداش سوالای سخت نپرس:(
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
م: معتاد شله...ن: نسخ شله:)...ص: صورتي مثل آفتابه:)
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
قوام: قاطع- واقع بین - اهل دل- منصف
m-ziya
m-ziya
٩٢/١٢/٠٤
٢
٠
چی فایده داره وحید! شاید یه صفتی به اسمت بخوره ولی خوب تو اونو نداشته باشی که!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
اوه چی سخت :) او =اومید وار ، نی =نی دونم ،ز =زوار در رفته ، ه=هویجوری، ر=راحت ،ا =اخرش (سر هم یعنی =خانوم خوب مهربون دوسداشتی ) همین دیگه
m-ziya
m-ziya
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
محمدرضا: مرد(این که پای کارات وایسی) - حق دوست - مغرور(گاهی اوقات) - دیرذوب - راحتم با کسی که بخوام - ضیاء (روشنایی - این به اعتماد به نفسم برمیگرده! خخخ) - اعتماد به نفس
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
دیر ذوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخ
m-ziya
m-ziya
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
ینی زود وا نمیدم!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
اوهو!!!! چه خارجی!!!خخخخ :))
t.m
t.m
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
دیرذوب ؟
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
من فک کردم ینی عصبانی نمیشن :|
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
(..ه..هنرمند.)......(.د...دل نازک.).....(..ی....یکدونه باشم..).......کف کنید فقط
maede
maede
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
مائده:مهربون-آینده نگر-اصلن با همزه صفتی داریم؟! :)-دلسوز-هدایت کننده!!!!! :)))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
مهديه : م(مهربون) ه( هنري) د( دوست داشتني.خخخ) ي (ندارم ) ه ( هدايت كننده خخخ ) :))) /// فاطمي : ف ( فضول) الف( اروم) م ( منيزيم ) ي ( ندارم)
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
ي ( ي دنده)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
منا: م ( مهربون) ن(نمک شناس) ا( آقل) خخخخخخخخخخ
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
اقل يعني چي؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
آقل یعنی عاقل! مدل دیگش این جوریه!!!خخخخخ
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
من منم من هم منم
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
م(مهربان) ی(یکی یک دونه)ل(لوس)ا(اروم)د(دوست داشتنی) اعتماد به نفسی دارما:))))))
t.m
t.m
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
تیآآآآآآآآآآآآآآآم ! هوممممممم الان با تیام باید بگم ؟:/
t.m
t.m
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
تیام! ت: تخس[شیــــــــــــطون ینی] ///ی: یــــــــــــــــه دونه ام مآشالله:))))))))) /// ا: اســـــــــــــــــــــــــــــــــتقلالی:))))))))) ///م:مهربووووووووون:)))))))))))
t.m
t.m
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
خیلی انجمن جالبی بود:)))))))))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
معصومه...م(منصف) ع(عاقل) ص(صالح) و(واقع بین) م(مهربان) ه(هدایت شده:دی )
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
هدی : ه=هدایت کننده.راهنما. د= دلسوز. آ=آروم
mohadese.v
mohadese.v
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
محدثه...م( مهربون) ..ح ( حسود البته یکم) د( دوس داشتنی ..اینو دیگران میگن) ه( این هنوز شکوفا نشده)
mohadese.v
mohadese.v
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
محدثه...م( مهربون) ..ح ( حسود البته یکم) د( دوس داشتنی ..اینو دیگران میگن) ه( این هنوز شکوفا نشده)
s_a
s_a
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
:| :| :| بابا اسم من سختههههههههههههههههه :| :| :| همون حرف اولشو گیر کردممممممممممممممممممممممممم! هِلپ می پلیــــــــــز! /////// بقیش: "ز" زیبا - "ا" آروم - "ل" من اصلنشم لوس نیستم! :| :| :| برا حرف آخرم گیر کردم! :| :| :| )
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
لایق برترین ها:))) نیگا دیگه خودت فکر می کنی لوسی تقصیر ما نیست.خخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
غ = غم زداا خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
مصطفی : مورد اعتماد ، محشر ، معقول !!! خخخخ ، صمیمی و صاف وساده ، طراوت ناک و شاد :دی ،فاتح (فتح کننده ی تمام غیر ممکن ها :دی) و فامیل دوست، فالوده دوست و در نهایت ی : یاری رسان به دیگران خخخخخخ چی هم شد !!! باز خدا رو شکر من اسمم دوسانتوس جونیور دیگو سانتاکورتا نبود !!! خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
همه تو یه صفتش موندن بعد شما چند تا چندتا صفت میگین؟؟!!! ماشالا به این خلاقیت! :)
ati
ati
٩٢/١٢/٠٤
٠
١
هنوز ازخودم تعریف نکردم اقای حسین زاده میخواد مطلب خودبرتر بینی واسم بذاره..تعریف کنم که دیگه هچی..بعدشم نیازبه تعریف نیست که چیزی که عیان است والا
par!sa
par!sa
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
پ ...پررو // ر .... اوممممممممممم... نمدونمم // ی .. یه دنده // س .. سرخوش (اینو داینی گف خخخ ) // الف .. بازم نمدونم :|
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
ر : رک گو /// الف : آب زیر کاه خخخخخخخخخخخ
ati
ati
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
ارامش بخش ته مرام و معرفت ناز و دوست داشتنی اخر هرچه چیز خوبه بله دیگه خخخخخخخخخ فداکار تک اینده نگر ح حرفش حرفه ..والا..خب شد اتنا فتاح
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
ندا: نموووووووووووووووووونه:))) خب همه اعتماد به سقف ئاشتن به منم سرایت کرد:)
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
غزاله استم ... در کلمات نمی گنجم خخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
م : مهربون ن : نگران ی : یه دوست خوب ر : راننده درجه یک ه : هدایت شده :))))))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
دوست خوبو راس میگی :):)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
من متعلق به همه ام خخخخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
راننده؟؟؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
بلیا :| مشکلیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :| ://
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
نه فقط تاکید کردم!
imanhkt
imanhkt
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
ایـــــــــــــــــمان ... آلاخون والاخون .... یَلَلی تَلَلی ...مهنــــــــدس ... آبگرمکن ... نفس ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
نفسسسسسسسسسسسسسسسسس؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
محدثه... م: مهربون... / ح: حرف میزنم خخ/ ث: چون باهاش چیزی نیس با ص میگم : صادق (از کسی پرسیدم گفتماااا ) ه : هله هوله خور خخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
:)))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
چرا نباشه :) ثمینه (گرانبها ارزشمند) ، ثابت قدم...
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
خب اينا من نيستم :((
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
محمد --- م: مرد .... ح: حال خوب کن .... م: مهربون (اینو نمیخواستم بگم ولی یکی گفت بگو حتما :|) .... د: درد داغون کن :)))))
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
صادق:صبرکن ی لحظه……ص……نیدوم/// ا………اونم نیدونم……//د…دی نیدونم……//قربونت نیدونم!!!!!!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٠٤
٠
٠
حمیدرضا : ح : حمید ( خودش تعریف عمیقیه !!!) // م : ماشاء الله خنده رو // ی : یا ابوالفضل ( خدا نکنه منو جو بگیره ) // د : دیوونه خخخخ // ر : ریا نباشه باحال !!!! ( کی اینو به من گفته ؟؟؟ ) // ض : ضمیمه جیم بی حمید نمیشه // ا : استغفرالله قر تو کمرم فراوونه ...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
اشکمهر: اروم/شکست خورده/کم رو/مهربون/همدم و همراز/رک/////// آتشروان: آشق پیشه!/تندخو/شکاک.روانی!/واقع ن بین!/آدم گریز/نایاب!
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
جوادم که میشه جیگر آررررررررره :)))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠٤
٤
٠
محسن ===م:پر از محبت و مهربونیییییییی،ح:حساااااااااس،حسادت بر انگیز!!!!!!!!!!سیمایی بسیار زیبا!!!سبز دل!!!ن: بوووووووووق نامحسوس!!!!نامرد اصلااااااا....
سلما
سلما
٩٢/١٢/٠٤
١
٠
خوب اسم واقعیم که هیچی ولی اسم مجازیم سلما س : سرشار از خوبی خخخخخ ل : لایق م: مهربان (اینو خدایی واقعا هستم ) ا: انرژِ مثبتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ن:نمونه د:دلربا ا:نیدونم شایدآزاد
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
ف -----> فانیذ ، ، فرخ بانو، فرخ بخش،فرناز، فریبا ا ------> آذرمه، آذریون، آرامدخت، آرشیدا، آزاده، آرتا دخت ، ط ------> طلا ، طرفه، طاووس ، م -------> ماهتا،متين، معصوم، ماهدخت، مروارید، مهدیس ، ه -------> هورزاد،هوردخت، هوبخت........اگه ريا نباشه، اينا همه ميتونن تعريفي از من باشن ;)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
البته ف ------> فداكار ، ا-----> آدم حسابي ، ط-----> طلا ، م-----> ماه و مهربون ، ه -------> هنرمند ، ج ------> جسور ، و ------> وفادار ، و -------> واقع بين ، ن ------> نابغه هم ميتونه يه تعبير ديگش باشه :))))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
سلام...عباس:عصبانی،بیکار،الکی خوش،سادیسم
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
م=مشتی...............ن=نامردی تو کارش نیست.............ص=صابون نداریم سوال نپرسین:))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
فـــاطمه....ف:فرخنده (چیز دیگه ای به ذهنم نرسید...)....ا:انرژی دآآآآر...:دی....ط:طلآ.....م:مهربون....ه:هم صدآ...:)
n_ghshn
n_ghshn
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
نفيسه : نون خور اضافي :)))))) / فان طلب(!) / يره/ سوشال / هنرمند :دي
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
الحق كه دوست خودمي خخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
کامنت ما ایا بوق دار بود که نیست؟؟؟
Niva
Niva
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
نیوا: (ن: نا منزم خخخخخ>>>> خب چی کار کنم صفت دیگه به ذهنم نمیرسه :)))...... (ی:یه مادر.) ..... (و:.ورزچکارو ورزچ دوست.) ...... (ا:آبی)
faeze
faeze
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
فائزه:ف(فرشته خو :دی ) آ(آینده نگر) ئ ( نمی دونم!!!) ز (زیبا) ه ( همه چی تموم )
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٢/١٢/٠٥
٠
٠
محمد ناصر : م (مشهدی) ..ن(نفس) صنعی :ص(صبور) ..ن(نگران) ..,ع(عنق)..ی(در یاد ها می ماند)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
صفت آخرتون مارو منقلب کرد اصن!خخخخ
translator
translator
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
ای بابا نت همش قط میشه چراااااااااا. اوکی یه بار دیگه میگم. الهام...اینده نگر...لطیف...هوش زیاد خخخخ...احساساتی...منطقی( واقعانم همینم)
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
علی.....ع(عاقل و فهمیده)ل(لوس)ی(یه پسر مودب)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
مهدی : م= مهربون ... ه = های بای خور ملس ... د = دوس داشتنی خخخ ... ی : یکرنگ :))))))))))))))
korosh
korosh
٩٢/١٢/٠٦
٠
٠
مهدی : م = ملوس ... ه = هدایت کننده ... د = دور نگر ... ی = یاری کننده مثلا :)))) اصن نکته بینیم تو حلق همتون :)))))))))))