خانه انجمن تنهایی رو شما ادامه بدین!
٨٣٣
١١٦
Mohammad-E

تنهایی رو شما ادامه بدین!

تنهایی رو شما ادامه بدین!

دلم تنگ است/تنگ تو/تو میدانی که دل تنگم/تو میدانی که من تنهام/اسیر غصه و غم هام/بیا با من بمان جانا/که من تنها ترین تنهام((سروده خودم))

شما اگر می خواستین اینو ادامه بدین، بهش چی اضافه می کردین؟

٩٢/١٢/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
راستش اگه متن بود خوب ادامش میدادم.....ولی از این مدل شعرا یاد ندارم :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
منم یاد نداشتم اول، یهویی اومد :)))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
سلام به همه...تنهایی شاید یه راه/راهیه تا بی نهایت/قصه ی همیشه تکرار/ هجرت و هجرت هجرت/اما تو این راه که همراه/جز هجوم خار و خس نیست/کسی شاید باشه شاید/کسی که دستاش قفس نیست(آهنگ ابی)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
قلب تو قلب پرنده ،پوستت اما پوست شیر.....زندون تنو رها کن ،ای پرنده پر بگیر :)....به سلامتیش
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون، قشنگ گفتین :))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
سلام به همه...تنهایی شاید یه راه/راهیه تا بی نهایت/قصه ی همیشه تکرار/ هجرت و هجرت هجرت/اما تو این راه که همراه/جز هجوم خار و خس نیست/کسی شاید باشه شاید/کسی که دستاش قفس نیست(آهنگ ابی)
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
سلام
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
سلام:)
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
علیک سلام....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
سلام: قشنگ گفتی عزیز،حیفه ریتمش بهم بریزه.ممنون
ati
ati
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
منم همین
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
شما لطف دارین.ممنون از شما که وقت گذاشتین :))
korosh
korosh
٩٢/١٢/٢٠
٢
٠
دلم تنگ اس دلم تنگ اس دلم تنگ .... دلم تنگ اس دلم تنگ اس دلم تنگ .... حالا همه باهم ..... دلم تنگ اس دلم تنگ اس دلم تنگ ! خخخخخ باحال میشه !!!!!! خخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٠
٢
٠
دسسسسسسسسسسسست دسسسسسسسسسست دسسسسسسسست!خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٠
٢
٠
خخخخ ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت بلند !!!!!!!!!!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٢/٢٠
١
٠
هار هار هاااااااااار *:)
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٠
١
٠
یکی محسن رو از وسط مجلس جمع کنه…خخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٠
١
٠
اخخخخخ دستت درد نکنه کیانی جون داشتم تلف می شدم!!!!!خخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
korosh
korosh
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
مونا خانوم از اون سوتایی که تو جشن میزدین بزنین که خیلی تعریفشو شنیدم ! خخخخ
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
اون سوت ها سوت های شما بود منا خانوم :))))))
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خاک تو دماغم اینجا چه خبر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟محسن شما هم بله؟ مووووووووونا خانوم وای وای وای.............
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت :)) اینا سوتای درخواستی بود :))))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٤
٠
٠
آره آقا میلاد اونا سوتای من بود :)) خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
عجب نفسی دارین منا بانو خخخخخخخخخخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٠
٦
٠
دلم تنگ است/تنگ تو/تو میدانی که دل تنگم/تو میدانی که من تنهام/اسیر غصه و غم هام/بیا با من بمان جانا/که من تنها ترین تنهام/که من آشفته ای خوابم / و یا در خواب عاشق هام / که شاید عشق درگیر است و من / یک عابر تنهام / و با احساس ها پرواز /دست ها را بسته و پر باز / خواب هایم خواب هایم خواب هایم ، راز ، راز ... / که من یک عابر تنهام / دل تنگم / دل تنگ تماشای اقاقی هام / من آشفته ام / غم هام با لب هام بازی می کند / یک بار ، این یک بار / بگو دل تنگ خواهی شد / بگو امروز ، بگو فردام دل تنگ تو خواهد شد / که من آن عابر تنهام ...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
اوف بابا شاعر!!! فکمون افتاد والا!! خودتون سرودید ؟؟
faride
faride
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
یعنی عالی:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
آفرین داداش حمید *:) ادامه بدین *:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
حقا که حمیدالشعرایی!:))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
بله منا بانو !!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون حمید جان ، خیلی قشنگ بود :)))
z_muosavi
z_muosavi
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
عالیییییی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
خيلــــــــــــــــي هم خوب (^_^) درود بر شما :)
z_muosavi
z_muosavi
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
هیچی به ذهنم نمی رسه ولی قشنگ بود :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون از شما :)
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
ینی خدایی با این انجمنت ترکوندی ها…خخخخخ اخه ادم چی بگه؟!؟!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
من این شعر رو اینجا توی انجمن نذاشته بودم .خودمم تعجب کردم اینجا دیدمش .
A_K
A_K
٩٢/١٢/٢٠
١
٠
نمدونمممممممممممممم
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
:(
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
دلا خو کن به تنهای که از "تن" ها بلا خیزد
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون از شما :))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
دلم تنگ است/تنگ تو/تو میدانی که دل تنگم/تو میدانی که من تنهام/اسیر غصه و غم هام/بیا با من بمان جانا/که من تنها ترین تنهام/ بیا ما من بمان دیگر!!!!!!! ( خخخخ قشنگ بود آخرش؟؟)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
فقط اخرش قشنگ بود ؟:))) ممنون از وقتی که گذاشتین :))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
غریب غربت و شب هام/بیا تا هم قدم باشیم/که با تو همدم حرفام/بی تو فریاد بی صدام?/با تو صدای فریادهام...خخخخ!مخم ته کشید;-)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون :))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
خواهش:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢٠
٧
٠
دلم تنگ است/تنگ تو/تو میدانی که دل تنگم/تو میدانی که من تنهام/اسیر غصه و غم هام/بیا با من بمان جانا/که من تنها ترین تنهام/تو این بازار عاشق کُش/ببین بی دست و هم بی پام/میون این همه گل ها/ ببین تنها تو رو می خوام/بیا با بودنم خو کن/ که من تنها ترین تهنام/بیا از رفتنت خستم/ببین تاریکه این روزام/دلت اومد بری تنهام بزاری؟/تو میشناسی منو از توی حرفام!/اگه روزی بیاد بی تو شبم سر شه/بدون من بدترین عاشق توی دنیام/دیگه خستم از این روزای بی تو/بیا...بی بودنت میباره اشکام...
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
شاعرم بودين ماخبر نداشتيييييييييييييييييييم!!!!!!! :)
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
بابا....قربون وزن......یهو وسط شعر کن فیکون میشه.........!!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
قربون شما !ما از این بیشتر بلد نیستیم!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون محسن جان ، عالی بود :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
نميدونم الان ذهنم ياريم نميكنه . شماهم شاعر شدين خوشبحالتون
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
بله با اجازتون :))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
چی بگم خب؟؟؟هیچی به مغزم نمیرسه...چه سوالای سختی میگینآآ...
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
اشکال نداره .ممنون :))
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
آن خدایی که بزرگش خواندی به خدا مثل تو تنهاست
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
البته این پیام زیاده خیلی هم قشنگ و زیبا
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون از شما :))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢١
١١
٠
دلم تنگ است/تنگ تو/تو میدانی که دل تنگم/تو میدانی که من تنهام، اسیر غصه و غم هام/چطور با تو بگویم من، ز تلخی ها و سوداهام؟/ به من گفتی ز آینده، ز فرداهای تابنده، نمیدانی که اما من، رها از فکر فرداهام؟/ نمی پرسی چرا هردم، به عکست گویم این دردم؟/ نمی پرسی چرا هرشب، به مانندِ همین امشب، که شمعی را بسوزم من، به یاد سوزِ رویاهام؟/ دلم تنگ است! تنگِ تو! ز دل تنگی چه می گویم؟! به یاد دستِ تو بویم، همه گل های عالم را/ بیا دستی بکش اما، نوازش کن تو بالم را/ بیا با من بمان جانا،که من تنها تر از تنها،به هر سو می روم مستم، هنوز در حسرتت هستم...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
عاااااااااااااااااااااااااااااالی بود ... خیلی خیلی خیلی زیبا بود ... :)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
خیلی هم عالییییی:)))رو نمی کردین هاچ بانو!
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ایول.....یک جورایی دارم تو کف غرق میشم.......ایول......
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون آقایان خبازی و موسوی و رضوی... دیگه ما ازوناشیم که کم کم رو می کنیم!
سعید نایب
سعید نایب
٩٢/١٢/٢١
٠
١
خفه نمیشین از این همه احساسات.! حالا این حاج زنبور عسل میگی دختره این احساساتش توجیه پذیره.! آقا حمید و mohii شما دیگه چرا اینقدر احساساتی.؟ یا من خیلی بی احساس و بی ذوقم یا شما خیلی تو رویا هستین.!! واسه چندمین بار میگم که این سایت جیم موضوعاتش فقط تو این چندتا محدوده : دلم تنگه.! اسیر غصه هام.! تنهاترینم.! توهم برو.! بامن نیا.!تو رویاهام میسوزم.! از رفتنت دلگیرم.! اسیر عشق.! ای کاش افسانه باشد.! و.....!!!! اگر اینها آب و نون شدن مارو هم فراموش نکنید.!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون از شما هاچ بانو .خیلی عالی گفتین :))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢١
١
٠
سعید جان : می تونم بگم شما خوب سایت رو زیر و رو نمی کنین ... این همه مطلب آموزنده ، عکس های زیبا ، انجمن های باحال ، تخته سیاهی که توش همه میگیم و می خندیم و و و و ... چرا دارین سیاه نمایی می کنین خب ؟؟؟ برادر من پروفایل من نوعی رو نگاه کن ، درسته پر از شعره ولی از انواع متن های دیگه هم توش هست ... یه کم که بگردین خوب می بینین !!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢١
٢
٠
اقای نایب،دوست و برادر عزیز!اول درباره نفس احساسات که شما اونو خفه کننده دونستین باید بگم که نه تنها احساسات برای مرد بد نیست بلکه اونو به درجات بالای شخصیتی و انسانی میرسونه!کی گفته که مردها باید بی احساس باشن؟؟؟ثانیا گمونم به گفته حمید شما درست سایتو ندیدین!و از قسمت های مختلف سایت دیدن نکردین!ثالثا اگه میبینید که بخش های شعر و ادبی در سایت بیشتره به این معنی که مخاطبا بیشتر این موضوعات رو می پسندند!پس من دلیلی نمی بینم که اگه شما از بخشی از سایت خوشتون نیومد دلیل بر بد بودن اون بخش باشه!
u_razavi
u_razavi
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
ای بابا سعیدجان.......اگه بدونی از همین احساسات که تبدیل به ترانه میشن چه پولهایی که درمیاد از این حرفا نمیزدی........نمیدونی.....ننمیدونی.........!!!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢١
١
٠
این عدمِ وجودِ احساساته که آدمو خفه می کنه نه وجودِ احساسات... نه بروزِ احساسات... نه احترام گذاشتن به انجمنِ دیگران!! در ادامه با صحبت های آقای خبازی و موسوی درباره ی جیم کاملا موافقم.... شما چیزی رو که دوست دارین می بینین نه چیزی که واقعا هست!
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/٢١
٣
٠
حاج خانم زنبوری !!!! زیبااااااا بود ... ایول .... بعدشم ... آقای نایب این همه اطلاعات مثبت رو نمیبینید یا عادت دارین نیمه خالی لیوان رو ببینید؟؟؟؟ خداییش کاربرای جیم همه اطلاعاتشون بیسته ... از هر نظر ... کسی اجبارتون نکرده همه چی رو بپسندید ... و لطفا به نظر بقیه احترام بذارید ... (هیچ چیز بدون ضعف نیست ....هر ضعفی هم میتونه سازنده باشه ....) بعدشم خدا تو ذات هر کس یه استعدادی قرار داده و اون استعداد باید در مسیر درست استفاده بشه ... مگه غیر از اینه؟ استعداد بعضیا هم شعر گفتنه ... احساسات هیچ کس رو نمیشه سرکوب کرد ... مرد و زن هم باهم فرق ندارن....کمی منطقی تر ....
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
ممنون از همه دوستان که نظرات خودشونو دادن. :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
عجــــــــــــب (0_0)
hossein_raoof
hossein_raoof
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
khan
khan
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
می گفتم: و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ!!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
:))
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
دلم تنگ است....
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
چقدر تنگ ؟ :))
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
زیااااااااد"(
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
زیااااااااد"(
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
امیدوارم بره این دلتنگی از دلتون
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/٢١
١
٠
تنهایی یعنی بجای 144 با 141 شارژ کنی خط تو.....اخــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
غم دیده این هاااااا!!!!خخخخ
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
اما من با 140 شارژ میکنم خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
140 مال مام... هموني كه ميگه هيچ كس تنها نيست (^_^)
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
دلم تنگ است/تنگ تو/تو میدانی که دل تنگم/تو میدانی که من تنهام/اسیر غصه و غم هام/بیا با من بمان جانا/که من تنها ترین تنهام/تو هم برو منو تنها بزار
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/٢١
١
٠
:| :| :| ...
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
میرما ... :(
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
اي بابا :| تنهايي تنهاتون بذاره انشاالله... اين آخرش چه خوفناك بود :))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون حمید جان زیبا بود :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
استعداد شعر ندارم ! :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
١
٠
ممنون از وقتی که گذاشتین :)
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٢/١٢/٢١
٣
٠
اینجا همه شاعرن تو کارشون ماهرن من ی چن خط میگم نه مث شماها کاملا.‏ 
‏ دلم تنگ است/تنگ تو تو میدانی که دلتنگم/تو میدانی که من تنهام/اسیر غصه و غم هام/بیا با من بمان جانا/که من تنهاترین تنهام..
‏ دلم تنگ است ‏.‏ ‏.‏ تنگ تنگ تنگ "خود /‏ که ضربه خورد به دست خود/‏ روزی که دل سپرد .‏ ‏.‏ 
‏ رو به هستی چشم و بست /‏ ازعقل و ایمان شسته دست.‏ ‏. ‏ مست مجنون بودلیلا ‏/‏ نخورده داغون بود لیلا ‏/‏ مغرور بود ‏.‏ ‏.‏ دل و داشت و دیوانه نشد ‏ مغرور بود ‏.‏ .‏ ایستاده پا غرورش ' تو روحش ‏/ تنهایی شد فروغش ‏'فروختش /‏ شروع شد غروبش ..‏!‏!‏
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
ممنون ، خیلی زیبا و قشنگ بود :))))))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
واقعا لیلا نخورده داغون بودا!
maede
maede
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
همونطور که قبن گفتم والا من اصلن استعداد شعر و شاعری ندارم ولی شعر دوس دارم :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
ممنون :)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
یه متن مینوشتم من :)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢١
٠
٠
کجا نوشتین؟
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
مگه میشه؟!؟! چه جالب…
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
کار نشد نداره :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
دلم تنگ است/تنگ تو/تو میدانی که دل تنگم/تو میدانی که من تنهام/اسیر غصه و غم هام/بیا با من بمان جانا/که من تنها ترین تنهام/////وباز من ماندم و خلوتی سرد/خاطراتی ز بگذشته ای دور/یاد عشقی که با حسرت و درد/رفت و خاموش شد در دل گور.....فروغ فرخزاد.... ماكه شعر گفتن بلد نيستيم، نقل قول ميكنيم :))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
در هر صورت ممنون از شما :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٢
١
٠
دلم تنگ است/تنگ تو/تو میدانی که دل تنگم/تو میدانی که من تنهام/اسیر غصه و غم هام/بیا با من بمان جانا/که من تنها ترین تنهام///////به دیدارم بیا هر شب،/در این تنهایی تنها و تاریک خدا مانند،/دلم تنگ است.../بیا ای روشن، ای روشن تر از لبخند/شبم را روز کن در زیر سرپوش سیاهیها/دلم تنگ است.../بیا بنگر، چه غمگین و غریبانه،/در این ایوان سرپوشیده، وین تالاب مالامال/دلی خوش کرده ام با این پرستوها و ماهیها/واین نیلوفر آبی و این تالاب مهتابی/بیا، ای همگناه من در این برزخ/بهشتم نیز و هم دوزخ/به دیدارم بیا، ای همگناه، ای مهربان با من،/که اینان زود می پوشند رو در خوابهای بی گناهیها/و من می مانم و بیداد بی خوابی/در این ایوان سر پوشیده متروک،//شب افتاده است و در تالاب من دیری است ،/ که در خوابند آن نیلوفر آبی و ماهیها، پرستوها/بیا امشب که بس تاریک وتنهایم/بیا ای روشنی، اما بپوشان روی،/که می ترسم ترا خورشید پندارند/و می ترسم همه از خواب برخیزند/ و می ترسم که چشم از خواب بردارند//نمی خواهم ببیند هیچ کس ما را/نمی خواهم بداند هیچ کس ما را/و نیلوفر که سر بر می کشد از آب؛/پرستوها که با پرواز و با آواز،/و ماهیها که با آن رقص غوغایی؛/نمی خواهمم بفهمانند بیدارند/شب افتاده است و من تنها و تاریکم./و در ایوان و در تالاب من دیری است در خوابند،/پرستوها و ماهیها و آن نیلوفر آبی/بیا ای مهربان با من!/بیا ای یاد مهتابی..................مهدی اخوان ثالث.... ...... (^_^)
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
ماشا ا... چه همه .ممنون :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
.........رفتی که تنها بمونم با خودم/هیزم آتیش تنهایی شدم/باعث اون همه تنهایی منم/عاقبت باید که تنها میشدم...... يه قسمت از متن ترانه محسن يگانست :))
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
له .خیلی این اهنگشو دوست دارم :))
a_y
a_y
٩٢/١٢/٢٢
٢
٠
مو بلد نیستوم... دلم تنگ است برای تو/ قدم لنگ است به راه تو //// مرا عاشق به روئیت دان/ مرا دربند مویت دان /// نه دل تنگی به سر آمد / نه از کویت خبر آمد
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
:)) ممنون .
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/٢٢
٠
٠
به زبان زیبای کرمانجی تبدیلش میکردم بعد بهش ریتم میدادم و ادامه شو میدادم به یه شاعر تا تکمیل کنه و بعد اماده اجرا در مراسم های گوناگون شما میشدم!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
گروه ارکست از کجا میاوردی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٢/١٢/٢٣
١
٠
امممممممممم خوب شاعر نیستم بیشتر انشا هام خوب از آب درمیاد ولی میگم فقط بهم نخندین آقامیلاد خخخخ قول؟؟؟(دلم همیشه باتو بود/چشمم به دنبال توبود/تورا خسته که میدیدم/تورا شکسته میدیدم/تورا غمگین که میدیدم/قهقه ام می شد خنده/خنده ام می شد لبخند/لبخندم میشد نیشخند/نیشخندم می شد پوزخند/یک لحظه خرابم کرد/فقط درخلوتم گفتم/چرا دلتنگم؟/چرا دلتنگ تو؟/تو که درگیری ونیستی/هستی انگار نیستی/چشم دوختم به چشمانت/کجابودی؟/دلتنگ او بودی/بازم این من بودم که/دلتنگم ولی تنهام)خخخخخخخ چطور بود؟؟؟نخندین سکوووووووووووووووووت ههههههه
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٠٢
٠
٠
هعیییییی چقد سنگین ....
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/٢٥
٠
٠
نه خوب بود .ممنون از شما :)))