خانه انجمن به کدوم بیشتر اعتقاد داری؟
٨٤٧
١٠٠
آرشام ایرانی

به کدوم بیشتر اعتقاد داری؟

به کدوم بیشتر اعتقاد داری؟

به کدوم بیشتر اعتقاد داری؟ شانس ؟ قسمت؟ تلاش؟

چرا؟

٩٢/١١/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٢/١١/٢٨
١
٠
به نظر من هر دوي اين ها با هم نقش داره گاهي اوقات هر چي تلاش ميکني باز هم به خاطر کم شانسي به در بسته ميخوري گاهي اوقات هم با کمترين تلاش به چيزاي خوبي ميرسي...هيچکدوم به تنهايي باعث موفقيت نميشه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
البته وقتی تلاش بیشتر باشه درصد شانست بیشتره
Niva
Niva
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
قسمت و البته تلاچ که خیلی موثره .. ولی بام همه چی دست خداس و هر چی قسمت باچه و تلاچ رو هم نمیچه نادیده گرفت البته اگه چانس بیاریم :))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
:)))))))
t.m
t.m
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
فــــــــــــــــــقــــــد شانس:/ عمرن اگه آدم با تلاش به چیزی که میخاد؛ برسه ...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
١
٠
من دیدم آدمایی ک با تلاش موفق شدن.هر چ تلاش بیشتر کنی شانس موفقیت بیشتره
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
سلام ... اگر سرت را پایین بیندازی و فقط تلاش نمایی حق با شماست / کسی که تلاش مینماید کلیدهای شانس بیشتری را خواهد دید
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تو این دوره و زمونه که تلاش به جایی نمیرسه!!!!یه دونه پارتی داشته باش هم خوش شانس میشی هم قسمتت خوب میشه!!!! ....پس...زگهواره تا گور پارتی بجوی!!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
بدون پارتی هم دیده شده
neda_f
neda_f
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اگه شانس داشته باشي و قسمتت خوب باشه تلاشت بي نتيجه نمي مونه:) هرسه:))
neda_f
neda_f
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اره والا. پارتي+شانس+قسمت:))
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
شانس؟زیاد اعتقادی بهش ندارم...ب نظرم میتونیم قسمتو با تلاش ترکیب کنیم تا ی چیز خوب از آب در بیاد...یعنی تلاش کنیم و همه چیو گردن قسمت نندازیم...همین...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
ممنون از شما
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
صد در صد تلاش.....که خودم زیاد نمیکنم :(
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
صد در صد تلاش.....که خودم زیاد نمیکنم :(
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
:) تلاش
javad agha
javad agha
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تو صحبت های روزانه همه ی این هارو به کار می بریم ولی خوب مصلما تلاشه که موفقیت میاره :)))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
حتمن همین طوره
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
به قسمت بیشتراعتقاد دارم چون شانس و تلاش زیرمجموعه قسمت هستن
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تلاش :) مهم تر نیس؟
hamta
hamta
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تلاش و قسمت....:)
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
:) مممنون
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
اقا چرا همه میگن تلاش بعد اخرش میکن خب ولی..ولی به شانس و قسمت هم ربط داره و هر چی خدا بخواد میشه/بابا این ولی کار رو خراب میکنه که!!!یا به تلاش اعتقاد داشته باشین و اینکه همه چیز دست خودتونه و شانس و قسمتی وجود نداره یا کلا به شانس و سرنوشتی که خدا براتون رقم میزنه اعتقاد داشته باشین دیگه/این چه فلسفه ای دارین شماها !از هر کی میپرسی میگه تلاش و دست خودمونه سرنوشت ولی!ولی شانس و خواست خدا هم خب هست در آخر!! اینکه نشد که بابا جان! (به همون شانس و قسمت اعتقاد دارم/خیلی ها رو دیدم و میشناسم که هزاران تلاش کردن ولی یک شبه تلاشهاشون نابود شده و هزاران نفر رو میشناسم یک شبه ره صد ساله رو رفتن!)
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
یه نویسنده بزرگ می گفت حتا اونایی ک ب قسمت اعتقاد دارن ، موقع رد شدن از خیابون 2 طرف رو نگاه می کنن:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تلفیق سه تا شون با هم دیگه....ولی بیشتر تلاش !
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
ممنون
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
اول باید تلاش باشد، بعد هرچی قسمتت بود، البته از شانس هم نباید نا امید بود...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
اره خوب شانس هم بی تاثیر نیست در کنار تلاش
nika
nika
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
من به قسمت وشانس اعتقاد دارم ولی به نظر من هردو با تلاش مبتونه عوض بشه وتغییر کنه ینی هرچی تلاش بیشتر باشه بر قسمت وشانس تاثیر میزاره وباعث میشه اونا تغییر کنه تلاش=شانس-قسمت
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
ممنونم
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تلاش و قسمت....................به شانس اعتقاد ندارم..................اگر ادم قسمت چیزی نباشه هر چقدر هم تلاش کنه بهش نمیرسه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
البته تلاش مهم تره:) تلاش کن موفق میشه .البته اگر تلاشت واقعن از رو برنامه باشه:)
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
پس اون دختره قسمتت نبود که بهش نرسیدی محمد حسن ؟ ؟؟ ( میگم شایعه پراکنی هم حال میده ها محمد حسن ححخخ)
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
شایعت تو حلق ارشام:))خخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
به قسمت و تلاش چرا که هردو در طول هم قرار دارن ،دو چیز مجزا نیستن ... اگه تلاش کنی تا بخوای به چیزی برسی اگه قسمتت باشه هیچ چیز نمیتونه سد راهت بشه ... ولی تلاش و کنیو خودتو واسه رسیدن به چیزی بکشی ، اگه قسمتت نباشه عمرا بهش نمیرسی ...تازه اگه برسی هم چون قسمتت نبوده خیلی زود از دستش میدی ... بحث از قسمتو این جور مسائل فلسفه عجیبی دارن که من با ذهن محدودم نمیتونم تمام زوایاشو بررسی کنم .... ولی اعتقادم همینه و بس ... خدا خودش گفته : ْ« وَ عَسى‏ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‏ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ وَ اللَّهُ يَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُون» ‏( و بسا چيزى را خوش نداريد و آن براى شما خير است ، وبسا چيزى را دوست داريد و آن براى شما زيان دارد؛ وخدا [مصلحت شما را در همه امور] مى‏داند و شما نمى‏دانيد)
ghazale
ghazale
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تلاش بعد قسمت بعد شانس
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تلاش و قسمت
j_mousavi
j_mousavi
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
هر سه
tanha
tanha
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
به شانس خیلی اعتقاد ندارم.....درباره تلاش و قسمت هم بنظرم همون جوری که تلاش میکنی قسمت زندگیت هم همونجوری رقم میخوره! مثلا قسمته موفقیت، بدون تلاش بی معنیه!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
هیچچچچچچچچچچچچ کدوم ، من فقط به خودم اعتقاد دارم :)))
A_K
A_K
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تلاش
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
والا تو لفظ که معمولا میگم شانس! ولی خب مطمئنن اول تلاشه و بعد با توجه به تلاش قسمت طرف همون میشه که براش تلاش کرده.
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
تلاش و قسمت .
hamta
hamta
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
یعنی دیگه نظراشم کپی منه ....!!!!!!:)) ( شوخی کردم به دل نگیرین:))
maede
maede
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
به نظر من اول قسمته بعد شانس بعد تلاش!گاهی یه چیزی قسمته اما ما شانس میدونیمش..شاید گاهیم واقعن شانس میاریم!به نظر من اول و همه چیز تلاش نیست!خیلی کاملن اتفاقی و بدون اینکه تلاشی بکنن به جایی میرسن که همون قسمته!یه وقتایی هم یکی تلاش میکنه اما اونی که میخواد نمیشه!
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
مادرترزا میگه:شانس وجود داره،اگه نبود چجوری موفقیت ها ی دیگران و ضعف های خودمون رو توجیه می کردیم؟
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
همشون..............همیطوری
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
مــن بـه عـقــل و دل اعـتـقـاد دآرم
ati
ati
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
همش
neda_f
neda_f
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اگه شانس داشته باشي و قسمتت خوب باشه تلاشت بي نتيجه نمي مونه:) هرسه:))
neda_f
neda_f
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اره والا. پارتي+شانس+قسمت:))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
سلام به هر کدومش تا حدودی اعتقای دارم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
تلاش و قسمت هردوش...همین اواخر بسیار برای کاری تلاش کردم ولی قسمت نشد به حداکثر موفقیت برسم!!!همینا باعث شده معتقد بشم بهشون دیگه!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
هر سه تاش مهمه!!!!
a_naik
a_naik
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
هر3تا زیرا به این دلیل که..........
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
من الان کامل قانع شدم....0هo
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
شما یک مشهدی اصیل هستید!!!احسنت...
سلما
سلما
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
ب خدا و بعد هم تلاشششششششششش
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
ایول...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اره شوخی کردم ولی جامعمون داره به بد سمتی پیش میره!!!
ف.ش
ف.ش
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اول تلاش بعد قسمت.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
وقتی قسمت باشه شانسی در خونتو بزنه میزنه.اگر مرد عمل باشی و تلاش کنی میتونی با قسمتی که برات شانسو آورده خیلی جاها برسی.
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اول بگم.... من به روح اعتقاد ندارم..... ولی به اینایی که گفتین خیلی اعتقاد دارم.... به قسمت خیلی بیشتر..... به شانس خیلی کمتر....
پری سا
پری سا
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
قسمت همراه با تلاش......
translator
translator
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
اول به خدا که خودش فرموده از تو حرکت از من برکت ، یادمون باشه خداوند چهارچوب اینده ی مارو رقم زده اما با دراختیار گذاشتن قدرت اختیار به انسان این امکان رو داده تا سرنوشتش رو عوض کنه پس این خود ما هستیم که با تلاشمون شانس رو بوجود میاریم وگرنه شانس هیچ وجود خارجی نداره...بعضی وقتا که انسان تمام تلاشش رو میکنه ولی به هدفش نمیرسه یا مشکل از خودش بوده که از اول براورد نکرده که اقا این هدف اصلا غیر قابل بدست اوردنه و تلاش بیهوده کرده یا اینکه از راه درستش تلاش نکرده و به هدف نرسیدنش تقصیر خودشه. اما در بعضی مواقع که خیلیم کم هست ، وقتیه که ادم از راه درستش تلاش کرده و توکلشم به خدا بوده اما در اخربه نتیجه ی مطلوبش نمیرسه اونجاست که میگن قسمتش نبوده و به دلیل اینه که ما بطور کامل از خیروصلاح خودمون خبر نداریم یعنی فکر میکنیم چیزی خیر هست ولی نمیدونیم که در اینده شر خواهد شد و چون خداوند از اسرار جهان اگاه هست و از هر کسی بیشتر خیر بندشو میخواد یه جوری پیش میره که اون فرد به هدفش نمیرسه . درسته که اولش ناراحت میشه اما در اینده قطعا خواهد فهمید که چقدر خوب شده که مثلا فلان چیز رو بدست نیاورد یا وارد فلان کار نشده و اتفاق بعدی که براش افتاده چقدر بهتر از هدف خودش بوده که انقدر برای رسیدن بهش تلاش کرده ...
nezhla_neku
nezhla_neku
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
سلام. من به شانس اعتقاد دارم اما به خوش شانسی و بد شانسی اعتقاد ندارم. اگه تلاش بکنی همه چی قسمت میشه .. همون چیزی که میخوای رو صد در صد با تلاش به دست میاری ..
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
هر سه تاشون نقش مهمی دارن ولی با تلاش مسلما میشه به هر چیزی رسید :) شانس هم که یه فرمول مشخص داره ... شانس = فرصت + آمادگی :)))
Vania
Vania
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
شانس رو زیاد قبول ندارم چون به نظرم هیچ چیزی اتفاقی نیست..در مورد قسمت و تلاش هم هردوش مهم و تاثیر گذارن..بخش زیادی از چیزایی که میگیم قسمته دست خودمونه و تلاش هم بی تردید در رسیدن بهشون تاثیر زیادی داره.لیس للانسان الا ما سعی:برای انسان چیزی جز آنچه برایش تلاش میکند نیست...در واقع تلاش ما بخشی از قسمتمون رو میسازه
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
شانس و قسمت زاییده ذهن ماست. این دنیا دنیای تلاش و زحمته.
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
به تلاش اغتقاد دارم البته درصد كمي هم به قسمت.........
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
تلاش :)‌ نتيجش هرچي بود قسمت ... مثلا ميگم ما همه ي تلاشمونو كرديم، قسمت نبود .... گاهي البته...
kafshdozak
kafshdozak
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
میشه گفت 70درصد تلاش و30درصد شانس...والبته قسمت و خواست خدا تعبیرش جداست ! یک وقتایی تا مرز رسیدن به خواستت میری اما خب خدا صلاح نمیدونه و همه چی خراب میشه.بازم شکر :(