خانه انجمن شما برنده خوش شانس 75 میلیونی هستید!
٥٦٢
٦٥
عاشق فسنجان

شما برنده خوش شانس 75 میلیونی هستید!

شما برنده خوش شانس 75 میلیونی هستید!

اومدم يه آرزوي نه اصلا يه چيز غيرممكن يا شايدهم ممكن روبگم كه اگه اتفاق افتاد چي كارمي كنين؟

گه يه روز بهتون ازبانك زنگ بزنن وبگن كه شما برنده 75ميلين پول نقد شدين چه عكس العملي نشون ميد ين؟؟بااون پول چيكارمي كنين؟

٩٢/١١/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
z_muosavi
z_muosavi
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
پس انداز می کنم . شایدم ..... . تا حالا فکر نکرده بودم
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
چـــــی مرفهی شوما ایییییششششش ( تا حالا فکر نکردم :/ ) بابا مایه دار بابا ثــــــروتــــــمنــــــــــد بابا بـــــآلای خط فقر :دی
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
خوب باپس اندازه بعدا ميخاي چي كار كني؟؟؟؟؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
اي تابوده كه شانس ما اتو و پتو بوده.... اما نه يه بارم يادم مياد جوني هام پنــــــــــــــــــــــــــــج هزار تومن در بانك به اسممان درآمد :)) اوووم 75 ميليون رقم آنچناني نيست، قطع به يقين ميزنم به زخم زندگي يا بازار كار ديگه (^_^)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
5 هزاررررررر تومــــــــن برنده شدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا حالا از نزدیک ندیده بودم کسی برنده بشه 0_0
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
خخخ آره منم همین چند وقت پیش که رفته بودم پول واریز کنم اون آقا از پشت اون شیشه هههه خخخ گفت 10/000 تومـــــــــن برنده شدین خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
آره پوله با بركت بود... اون زمانا يه پلاك الله گرفتم هنوز بعد گذشت چندين سال دارمش الان بيش از 200هزار مي ارزه :))))
maede
maede
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
طبیعتن کلی خوشحال میشم و بیشترشو پس انداز میکنم!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
باپس اندازه چيكار ميكنين؟؟؟؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
75 میلیون که واقعا پولی نیست تو این دورو زمونه ! در عین حال تو یه جای در حال رشد زمین می خرم یا یه جا سرمایه گذاری مطمئن می کنم :))
maede
maede
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
اووووووووووووووووو چی با کلاس و پولدار و مرفه!!!75میلیون پول نیست!؟!؟!D: خدایی 75میلیون خوبه دیگه پوله!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
همه ی این کارا با 75 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
بابا پــــــــــــــول دار:))))))))))
ati
ati
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
شانس نداریم پس چرا بهش فکر کنیم ..هیییییییییییی
A_K
A_K
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
احتمالا یک سومشو میدم موسسه خیریه...بقیشم میدم مامان و بابام
s_kiani
s_kiani
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
بابا خیر…بابا نیکوکار…خخخخخخ
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
یاد قرعه کشی برنج آوازه افتادم...همشون میگن نصفش ماله خیریه...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
اومممم.نمیدونم.الان نمیتونم تصمیم بگیرم :)
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
75میلیون..................می خندم..............بعد میگم داداش باهاش چی بخرم:))راستی نکنه شما 75میلیون برنده شدین؟؟
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
نه بابا!!!!!!!!!!!!!منو75 ميليون پول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حرفاميزنيدهااااااااااااا
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
ها راستی...............اپاچی میخرم.................بعد هم یکمش و دیگ شله میزنم میدم دم دفتر جیم:))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
بسیار شادمان خواهم شد....پولشم میزارم کنار لازم میشه :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
:) آورین :))
javad agha
javad agha
٩٢/١١/٢٦
١
٠
یه ماشین می خرم بقیشم خرت و پرت آررررررررررره:))))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
مگه بقیم می مونه؟؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
آرررررررررره ما به یه پراید دو هم قانعیم :))))
L.milad
L.milad
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
یک ما از این شانسا نداریم دو ما از این شانسا دازیم مگه؟ سه ما اگه شانس داشتیم اسممون رو میذاشتن شانس علی حالا اگه بر فرض محال اومد و زد و ما برنده شدیم تف به ریا 40 تومنشو میدم واسه کار خیر به یتیم خونه ای جایی چیزی (اخه با خودم گفتم هرچی از جایی بردم نصف و بیشتر شو بدم تو این راه) بعد قسطارو میدم یه نفس راحت میکشم بقیه شم خرج میشه دیگه یه گوشی در حد لادیگه می خوام میرم اول اونو میگیرم بقیه شم همین جوری دیگه خرج میکنم اگه هم تهش موند میذارم واسه پس انداز:دی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
ن خوب چرا 75؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ن واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
میگم ارواح عمت :| 35% میره واسه مالیات :| من فقط جایزه ی برنج آوازه و چای محسنو می خوام :))) چای دبش و دلپذیر و تبرک و اینا دیگه ، یک تشکر ویجه هم می خواستم که ازم نکردن دیه :(
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
O_o
پری سا
پری سا
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
حالا چرا 75 میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
پس چند تا ؟؟ :دی
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
100 تا!!!!
saiideh70
saiideh70
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
میدم به بابام :)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
هیچی دیگه اولش کپ می کنم!!!بعدم میگه خالی بندیه اصلا امکان نداره...اگرم ثابت شد واقعا برنده شدم که...باید تو موقعیت قرار بگیرم=))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
بسی خوشحال میشم..از اون جا که قلبم ناراحته احتمال سکته دارم...بعدش باید خانواده همون 75 تومان رو خرج قبر و اینآ کنن...ولی اگه فرصتی باشه و زنده بمونم خو میزنیم به زخم زندگی...میرم سر خونه خودم همچی مستقل..:)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
قرقرقرقر
s_a
s_a
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
میدم دست بابام! :| :| :| البته شاید به قول دوستان سکته بزنم قبلش :)))))))))))
hamta
hamta
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
قطعا بانک جزو گزینه هام نیس!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
خیلی خوب میشه باهاش اول از همه یه ماشین میگیرم بعدش باهاش تمرین میکنم که برم گواهینامم بگیرم بقیشم که دیگه یه روزه نشده خرج میشه خخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
یعنی آدم با ماشینی که برنده میشه میره تمرین رانندگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :|:|:|:| ////// شوما بهتره پولتون رو بدین یکی واستون نگه داره چون اصلا جنبه شو ندارین :دییییییییییییییییییییی
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
سر راست میکردی پولو لا اقل .اقا من 25 میلیون میذارم روش بشه 100 میلیون :))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
خخخ اینم حرفیه :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٧
١
٠
اول شک :| آخه ما و این شانس ها ؟؟؟؟؟؟؟؟ داریم اصلا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :/// خخخ اما بعدش ذوووووووووووووووق مرگی :))))))))) /// اول ماشین :))))))))))))))))))))))) بقیه اش توی بانک :)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
منم ببر يه دور بده.......باشه؟؟؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
خخخ بــــآوشه :)
neda_f
neda_f
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
اگه زنگ بزنن تلفنو قطع ميكنم چون قطعا يكي ميخواد سربه سرم بذاره.من از اين شانسا ندارم:))))))))))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
اگه داشتي چي؟؟؟؟؟؟؟
neda_f
neda_f
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
اگه داشتم... خب قطعا نصفشو شايدم بيشترشو كمك ميكردم به بچه هاي بي سرپرست.بقيشم پس اندازميكردم عه وا ريا شد:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
با هفتادو پنج میلون اول مرغ می خرم بعد مرغام تخم می کنن و تخما جوجه می شن و جوجه ها مرغ میشن دوباره در نتیجه سرمایه ی من دو برابر میشه بعد میرم تو کار زمین و بساز بنداز وبعد هی پیشرفت می کنمو پیشرفت می کنم تا پولدارترین فرد روی کره زمین میشم!بعدش همه پولامو می دم میرم خارج!!!!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
بابا ذهن خلاق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط لدفن تخم مرغ هارو اگه ميشه بامانصف حساب كنين
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
باشه باشما کمتر حساب می کینم!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
سلام ... اگر اجازه بدهید ابتدا بروم حساب باز کنم
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
بفرمائيد...........بعدا كه ازبانك اومدين بگين ميخاين بااين پول چيكاركنين؟؟
nezhla_neku
nezhla_neku
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
نصفشو میذارم بانک شاید یه روز لازم شد بقیش هم میرم یه سفر طولانی و به خوشی و خوشحالی خرج میکنم ! :))))))))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
خوش بگذره.........منم مياااااااااااامممممممممممم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
75 میلیون که چیزی نیس الان دیگه!! باهاش چیکا میشه کرد؟! اگه به خودم میدادن میدادم به بابام :)) من بلد نیستم این پولو نگه دارم !! خخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
خوب كاري ميكني
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
به مامان و بابا هدیه میدادمش! :)))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
ايــــــــــــــــــــــــــــبل:))))))
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
با اون همه پول هیچ کار خاصی نمیشه کرد چون من برای چند صد میلیارد برنامه دارم ......
e_najm
e_najm
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
من از این شانسا ندارم اگه برنده شدم نصفشو مدم به مامان بابام بقیشو یه ماشین می گیرم و بغیشو می زارم تو بانک
a_naik
a_naik
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اولا ما از این شانس ها نداریم ولی اگر برنده می شدم نصف شو یه ماشین می گرفتم وبقیه رو می زاشتم بانک