خانه انجمن وای از غول کنکور!
١٠٩٥
٧٥
B_gharaie

وای از غول کنکور!

وای از غول کنکور!

کنکور، واژه ای که تا اسمش میاد ما کنکوری ها ویبره میریم!
حالا ازتون میخوام تجربه ای که از کنکور دارین رو بگین و این تجربه میتونه بد باشه یا چیزی باشه که ازش درس گرفتین!
پشیمونی ، نصیحت ، نحوه درس خوندن و خلاصه هرچیزی که به من کنکوری 93 و امثال من کمک کنه ...

٩٢/١١/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
هیـچـی نـخـونـدم فـقـط بـه دانـش دبیرستـانم "ایمـان" داشـتم .. اسـتـرسـی نداشـتم و خیلـی ریـلکـس کنکـور دادم و البته قـبول هم شـدم رشـتـه ای کـه میخـواستـم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
سلام میشه بگی با ایمانت چی و کجا قبول شدی...؟؟؟ در ضمن اگه میشه اینم بگو که آیا سهمیه داشتی یا نه...؟؟؟
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
مشهد/ ادبیات انگلیسی - فقط کافیه به اینکه "مـیـتونی" اعتقاد قلبی داشته باشی .. استرس هیچ جا به درد نمیخوره و نتیجه ای هم نداره - سهمیه نداشتم
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
فردوسی؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
سلام...به نظر من اول خوب بخون طوری که بفهمی بعد با فاصله تست طبقه بندی شده بزن یک ماه آخر هم جمع بندی کن هرچی تا اون موقع یاد گرفتی تثبیت کن و تست جامع و تست های کنکور سالای قبل رو کار کن...در آخر هم اینو بگم که به خدا توکل کن و سعی کن استرس نداشته باشی به هیچ وجه فهمیدی تاکید میکنم به هیچ وجه
neda_f
neda_f
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
واااااااااااااااي كنكور:((((((( فقط اصلا اصلا استرس نبايد داشت و اينكه مراقبه كنارتون نباشه:)))
e_najm
e_najm
٩٢/١١/٢٩
١
١
من اصلا نمی دونم کنکور چیه ولی من که از خودم مطمئنم رتبم تو کنکور زیر 1000
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
بابا اعتماد به نفس! ینی اینقد درسخونین که اینقد به خودتون مطمئنید؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اصللا دوست ندارم خاطرات کنکورو یادم بیارم شرمنده آرررررررررره:)))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
کنکور ترس ندره...............تجربه نمخه..........یک کیک و ساندیس میدن..............کیک ساندیسم که همه بلدن بوخورن،پس استرس ندره دیگه................یک دو تا گزینه و سوالم میذارن جلوتون اونارم با خیال راحت و بدون ترس بدین...............
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
من دو سال دیگه کنکور دارم! اون موقع هم کنکور تو ماه رمضونه! کیک و ساندیس بهمون نمیدن!!!! واااااااااااااااااای :(((((((((
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٩
٢
٠
.راستی قبل از کنکور حتما گلاب به روتون برید...اب نخورید..............سر جلسه هم بهتره ساندیس و نخورید(چون استرس ادم زیاده به گلاب به روتون نیاز پیدا میکنه و چون نمیشه جلسه رو ترک کرد و دوباره برگشت ناچارید یا ابروتون و ببرید یا قید بقیه سوالا رو بزنید)
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٩
١
٠
بسته به هوای زمان کنکور لباس بشوید..............اگر هوا سرده لباس گرم مناسب اگر هوا گرمه لباس مناسب هوای گرم...................سعی کنید با تیپ ساده برید تا حواستان کاملا متمرکز در کنکور باشد نه لباس و تیپ و مدل مو
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٩
١
٠
معمولا قبل از کنکور خیابانهای منتهی به دانشگاه فردوسی ترافیک شدید دارند........پس زمانی رو ممکن است در ترافیک بمانید را محاسبه کنید تا دیر به کنکور نرسید...............
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
بابا کنکور داده!!!!!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
تنها چیزی که میتونه نتیجه روخراب کنه استرسه !! من خودم هر روز دعای عهد میخوندم خیلیییی تو آرامش تاثیر داشت! و اینو باور کن که تو تلاشتو کردی بقیش توکله.. بسپر دست خودش :) در ضمن هدفتو بالا ببر مثلا به دانشگاه های بزرگ فک کن تا حداقل فردوسی قبول شی:دی / من خودم به تهران فک میکردم فردوسی قبول شدم !! کاش به کمبریج فک میکردم :| :|
t.m
t.m
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
جیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ :( من استرس گرفتم:| مخصوصن اینکه تاثیره معدل واسمون40درصد شده:( وآی نهایی من خیلی بی دقتم:(
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
جیــــــــــــــــــــغ هیچ استفاده ای برای کنکور ندارد!دوستان این مورد رو فاکتور بگیرند!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
نترس...استرس نداشته باش...صفر میشی ها:))همیشه بوگو من 2000000 ام:)))برو که قبولی:))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
خب منکه هنوز تا کنکور خیلی راه دارم.بعدش هم رتبه یکم مشخصه استرس و اینام ندارم:)...برای شما و سایر کنکوریان گرام هم آرزوی موفقیت میکنم!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
کنکوری های 96 هستیم :))))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
١
٠
اییییییی ما بابا بزرگتون حساب میشیم با این تفاصیل!!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
تفاسیر دیگه؟:دی ... بله کاملا درست فهمیدید...شما از همین لحظه میتونید به بابابزرگ تغییر نام بدید!!!!!احسنت...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
١
٠
:)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
:))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٣٠
٢
٠
ضمنا همون تفاصیل!!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
:|
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
منم سال 94 کنکور دارم! به نظرتون میتونم تا اون موقع قشنگ درسارو بخونم؟؟؟؟ و یه رشته خوب تو یه دانشگاه خوب قبول شم؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
١
٠
چییییی؟؟؟؟؟؟؟......94.......؟؟؟؟؟؟از حالا؟؟؟؟؟؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
صد در صد...انشاالله با کمک خدا رتبه تک میاری:))
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
زیاد غصه نخورین ، تا 1،2 سال دیگه کنکور وبر میدارن :) اما سعی کنین فقط سوال هاییو ج بدین که 100%مطمئن هستین درسته.
a_naik
a_naik
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
منم سال95 کنکور دارم و یقین دارم رتبه زیر 900میارم
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
١
٠
ایشالا...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
١
٠
من خودم به شخصه به مشاور و اینا اعتقاد ندارم و خدارو شکر تا حالا هم که به اینجا رسیدم از خودم و جایگاهم راضیم!!توصیه میکنم اگه از منابع خارج از کتب درسی استفاده میکنین باید سعی کنین از یه منبع واحد استفاده کنین تا سر در گم نشین.اینی هم که میگن یه هفته قبل امتحان نخونین الکیه همش از ثانیه ثانیش استفاده کنین!جواب منفی نداشتن تو کنکور خعععلییی مهمه،پس سعی کنین منفی نزنین.استرس هم یه غوله که قبل از کنکور باید شاخ اونو بشکنین.سر جلسه خیلی ریلکس باشین و به نتیجه فکر نکنین.از سوالاتی که می دونین راحتتره براتون شروع به زدن تست کنین.و در اخر اینکه به خودتون فشار نیارین که حتما باید همه سوالا رو جواب بدین،اگه سوالا برای شما سخت بوده پس برای خیلی ها هم دقیقا همین طور بوده!پس نگران نباشین.....
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
واقعا این استرس افتضاحه...آدم تو یک لحظه احساس میکنه تو مغزش هیچی نیست...ولی درسته ها.منم یک آزمونی رو احساس کردم خیلی بد دادم و اصن رد شدم و تمام.ولی قبول شده بودم.بعد این برای همه سخته دیگه،اگه شما خونده باشید از درجه سختیش کم میشه و از خیلی ها بهتر میزنید.به نظرم فقط باید بخونید با توکل به خدا رتبتون عالی میشه!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
فقط باید به خودمون ایمان داشته باشیم...البته زمانی که تلاش خودمونو کرده باشیم نه اینکه درس نخونیم و انتظار نتیجه داشته باشیم!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
من که کنکوری نیستم...ولی از الآن واسه نهایی میخونم حداقل 25 درصدشو با خیال راحت بگیرم...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٩
٢
٠
شب کنکور کارشناسی تا 2 صبح زیر سروم بودم :| اما خدا رو شکر با تلاش خودم والبته دعای مادرم رشته ای که دوست داشتم قبول شدم اونم با رتبه 23 :)))))))))))))))))))))) اما بشنوید از کنکور کارشناسی ارشد که همین هفته پیش بود »»» خخخخخخخخخخخخخخخ یعنی در یک کلام رفته بودم مهمونی خخخخخ اصلا اونطور که باید درس نخونده بودم :| سر جلسه هم از اول استرس داشتم و صدالبته احساس نادم بودن :|:| ولی خودمونیم وقتی اومدم بیرون قیافه ام شبیه کسی بود که از یه جنگ سنگین پیــــــروز برگشته :))) فقط خدا کنه قول شم :((
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
مهمونی خخ انشالله قبولی خواهری :))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
ایشالا قبول شین ما که سال بعد ایشالا!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
قبولی ایشالا:))23 ؟؟؟ جاااااان من؟؟؟ ایول :))) برف جان امضا میده عزیز؟خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٩
٠
١
نگران نباشید.اشالا سال بعد:))خخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠١
١
٠
اوووووووو چی همه :) خخخ /// 1 _ محدثه : خخخخخ ها باور کن :دی :)) /// 2 _ مستر مهی : ممنونم و انشالله :) /// 3 _ معصومه خخخخخ »»»»» ببخشید شما ؟؟ ( :دی ) /// 4 _ مستر نــــــــــــــص :|:|:| کسی از شما نظر نخواست اییییششششششش :/
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
امسال میدیم....درس که نمیخونیم ایشالا خدا کمک کنه :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
چوجوری ؟؟.....
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
ایشالا ایشالا!!!!!منتها از شما حرکت از خدا برکت ها!!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
ینی خداییش به هرکی میگم امسال کنکوری ام دهنش وا میمونه :| :|...میگه صنعتی شریف قبولی تو :| :|
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
منم همینو میگم »»» صنعتی شریف قبولین شما :/ ( :دی )
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
قرقرقرقرقرقر.........شما صنعتي شريف رو راحت قبولين الان يه صندلي واسه شما خالي گذاشتن
maede
maede
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
هیچ وقت هیچ درسی رو به طور کامل کنار نذارید!مثلن چون عربی دوس ندارین یا عربیتون خوب نیست بیخیالش نشید!درسهای مهمو مثله ریاضی رو زیاد بخونین چون تو بالا رفتن رتبه اتون خیلی تاثیرداره.حتمن با آمادگی کنکور آزمایشی شرکت کنید تا نقاط ضعف و قوتتون مشخص بشه و بعدشم آزمونتونو تحلیل کنید در غیر اینصورت آزمونا تاثیری ندارن.تست زیاد کار کنین.سوالایی که مطمئن هستین رو بزنید و توکل به خدا رو هم هیچ وقت فراموش نکنید.فعلن همینا!انشاالله قبول که شدین موقع انتخاب رشته هم یه انجمن بذارین چند تا توصیه هم واسه انتخاب رشته دارم که اون موقع میگم! :))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
خخخخ کنکور.خوبه شرکت کنین حداقلش اینه یه کیکی میخورین به رایگان.استرس تو هر زمینه ای خراب کاری میکنه.و امیدتون به خدا باشه.انشاالله که موفق میشین.
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اصا استرس نداشته باش... ریلکس بودن بهترین وسیله برای مبارزه با این غوله ..من خودم شخصا اصا زیاد نخوندم... فک کن روزی 2 ساعت...اما دو هفته آخرو حتمن بخون ....ینی تا میتونی این دو هفته اخرو بخون...من دو هفته آخرو یه هفتشو روزی 12 ساعت و یه هفتشو روزی 14 ساعت خوندم...ینی فقط همون دو هفته بم کمک کرد...البته اگر لای هیچ کتابیو وا نکردی دو هفته آخرم کمکت نمیکنه... حد اقل همه کتابارو یه دور کرده باش قبلش که تو اون دو هفته تثبیت شه یادگیریات..... :)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
:دی من خیلی تجارب عاولی دارم ، خیلی زیادن ، اگه خواستین بیاین توی فضای دیگه در اختیار قرار میدم :| :))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
تو کدوم فضا؟؟؟؟
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
جاش باز تر باشه :))
s_a
s_a
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
استرس نداشته باااااااااااااااااااااااش! همین! :) موفق باشی :)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
افرررین ...هزار تا ایوووول :)))به این می‌گن لپ مطلب:دی :)))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
افرررین ...هزار تا ایوووول :)))به این می‌گن لپ مطلب:دی :)))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٣٠
١
٠
اول اینکه تجربه نشون داده با خودتون بالشتی چیزی بردارید لازم میشه و مورد بعدی این که اگر دیدید همه دارن تُن تُن تست میزنند و شما هنوز تو عمومی ها گیر کردید اصلا نترسید خونسرد باشید و به ادامه چُرت زدنتون برسید :دی :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
قرقرقرقرقرقرقر
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
تجربه به من ثابت کرده از پسر جماعت سوال درسی نپرسم.....
پری سا
پری سا
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
هعععععی..اصن از کنکور ۹۳حرف نزن...
s_kiani
s_kiani
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
کنکور؟؟؟ چی چی هست؟؟؟ اصلا مگه داریم…
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٣٠
١
٠
استرس ؟ اصن چی هست ؟؟؟؟ ریلکـــــــــــــــــسسسسسسسسسسسسس .... مث من ... ما عین چی درس خوندیم شب و روز ... البته بی استرس با توکل ... بعدش توی عید همه ی درسای پایه رو یه دور کردیم .... در آخر تستای 5 سال آخر رو اختصاصی و عمومی رشته خودمو عمومی بقیه رشته هاشو زدیم .... یه رغیب داشته باش کللللی کمکت میکنه البته آدم باشه هیییییی استرس و انرژی منفی نده ... باهم قرار بذارین وقتی یه درسی رو نتونستید همشو بخونید یا یه بخشیش موند به هم نگید وااااای ، جیـــــــــــــــغ .... و حد المقدور از این حرکتای زاقارت دوری کنید .... در عوض به هم بگید من این بخششو خوندم اشکال نداره بقیهشو باهم با یه برنامه منسجم و سخت تر میخونیم .... (از ایشالا هم بسیار استفاده کنید) .... بعد یه نکته کلیدی که بیشتر رغبای من اصلا بهش توجه نکردن و باعث شد دانشگاه آزاد درس بخونن این بود که اگه 20 % از یه درس رو با عمق 80 % بخونی خیلی بهتر و پر فایده تر از اینه که80% یه مطلبو با عمق 20% بخونی .... تلاش ....رغابت سازنده ... توکل ... توکل ... توکل .... موفق باشی دوست عزیز ...
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
من که تا میومدم درس بخونم یا خوابم میگریفت یا اینکه یهو یادم میومد هزار تا کار مهم تر دارم خخخ ولی اگه منظم درس بخونین موفق میشین :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخ چه جالب منم همین جوری ام! تا کتاب و جزوه رو باز میکنم چشمام بسته میشه! خخخخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
منم تاميام درس بخونم همينجوري ميشه فك كنم همه همينطورين
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من كه هنوز كنكور ندادم 4سال ديگه دارمش.........ولي تجربه هاتون خيلي جالبه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
كنكور غول نيست آخه... يه در بزرگه رو به يه دنياي بزرگتر.... همين :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
کسی که نخونه قبول نمیشه! کسی هم که بخونه و استرس داشته باشه قبول نمیشه! باید بخونی و آرامش داشته باشی! من کنکور 92 بودم! ازون چیزی که فکر می کردم خیلی بهتر شدم یعنی عالی شدم! رمزمم این بود که خوندم و سر جلسه ی کنکور واقعا آرامش داشتم حتی یک ارزن هم استرس نداشتم! میدونستم اگه استرس داشته باشم خراب میشه!...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
سلام: خوب خوب ممنون
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
من یه چی میگم خوب گوش کن............... بخون ک سال اول بری. سال دوم روحیه فولادی میخواد. من ک کم اوردم ولی خداروشکر چیزی ک میخواستم شد. در ضمن خدا از حق کسی ک خونده نمیزنه به تو ک نخوندی بده توقع معجزه نداشته باش