خانه انجمن جملات غثار(قصار)!
٧١١
٨٦
رادمهر

جملات غثار(قصار)!

جملات غثار(قصار)!

تاثیر گذار ترین جمله ای که تو فیلم ها و یا آهنگ ها شنیدین رو بنویسید.

(توجه داشته باشید فقط فیلم و موسیقی)

٩٢/١١/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
جمله تو فیلم یا آهنگ ؟هوممممممم خیلی بودن! کلن من تاثیرم پذیریم خعلی بالاس ولی کوتاه مدته :|
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
دقیقا مث من:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
مارا به نیمه پر لیوان چکار...این باقی سمی است که پیشتر خورده اند (آهنگ زار میزنم)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
سلامتی سه تن...رفیق و ناموس و وطن...بقیشم نمدونم:|||
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
شمام ناموس داری مگه دوست خونی؟! :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
سلامتی سه کس....زندونی و سرباز و بی کس :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
بله...داداشمون ناموسمونه:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
سلامتی سه تن،ناموسو رفیق و وطن...سلامتی سه کس،زندونی و سرباز و بی کس...سلامتی باغبونی که زمستونو از بهار بیشتر دوست داره...سلامتی آزادی،سلامتی زندونیای بی ملاقاتی...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
این خیلی تاثیر گذار بود واقعا !!! یادش بخیر:))
s_a
s_a
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
نمیدونم چرا یاد یه ناسزایی تو یه فیلمی افتادم تا این انجمنو دیدم! :| من بی ادب نیستماااااااا، فوشه هم وحشتناک نیس! ولی فوشه دیگه! :| حالا باز فکر میکنم!
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
آهنگش که غیر مجاز بود ولی حرف جالبی زد: (( دل نبند که تش تلخیه/ میشی مثل من نفس تخلیه))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٣
١
٠
نانوا:هرکی اومد پشتت بهش بگو نون نمی رسه....پسر خاله:(به افرادی که پشتش میومدند)بیاید،برین جلوی من،پشت من نون بهتون نمی رسه!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
سلام عشقم...تو دری مو ر دیونه مکنی با ای کارات...!!!
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٣
١
٠
تو یه فیلمه مرده حرف جالبی زد : همه اونجوری که تو میخوای نمیخوانت ، اونجوری که خودشون میخوان میخوانت :(
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
:)))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٣
٢
٠
خدا که فقط متعلق به ادمای خوب نیست،خدا خدای ادمای خلافکارم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد.او اِند لطافت،اِند بخشش،اِند بی خیال شدن،اِند چشم پوشی و رفاقت است...(مارمولک)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٣
٦
٠
اقای مجری:راه رفتنی رو باید رفت،در بستنی رو باید بست....پسر عمه:در بستنی رو باید لیسید!!!
ghazale
ghazale
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
خخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٣
١
٠
ما اسرارمون رو از خیلی از مردم پنهان میکنیم،ولی بیشتر از همه اسرارمون رو از خودمون پنهان می کنیم و بهش می گیم:فراموش کردن
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١١/٢٣
١
٠
میدونی حالم این روزا بدتر از همست/آخه هرکی رسید دل ساده ی من رو شکست/قول بده که تو از پیشم نری/واسه من دیگه عاشقی جاده ی یک طرفست...
r_baran
r_baran
٩٢/١١/٢٣
١
٠
دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت...محکم بشین دلم.این دور آخره.......... اهنگ دور آخر محسن چاوشی.کلا همه ی آهنگاشو میدوستم و روم تاثیر میذاره
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١١/٢٣
١
٠
آهنگ : کسی که رفتنو باور نداره اگه مرد سفر باشه نمیره .. | فیلم یادآوری هم پر بود از این جملات قصار ! اما الان یادم نمیاد :دی
j_mousavi
j_mousavi
٩٢/١١/٢٣
٢
٠
انسان ها دو دسته ان یا مجازات میشن یا مجازات میکنن
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
الان که چیزی یادم نمیاد... مغزه فقط آلارم میده، بگیر بخواب آدم حسابی فردا کله سحر کنکور داری خیر سرت (^_^) میام میگم حالا...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٤
١
٠
ایول!!! البته این تو جیم بود ها! تو آهنگ و فیلم که نبود .... ولی خیلی باحال بود!! :))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
یادم نمیاد!!!!!خب مثکه هیچ جمله ای روی من اثر نذاشته !!! حالا بازم فکر می کنم:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٣
٢
٠
دیالوگی از فیلم اکران نشده ی گزارش یک جشن:مریلا زارعی-شما مردمو به حال خودشون رها کنید،خودشون می تونن از آیینشون حفاظت کنن!
A_K
A_K
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
خیلین
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
میشه با ترانه ی من گوش رعد و برق کر شه/میشه من ببارم این بار ولی چشمای تو تر شه...
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
مامور اطلاعات: ما 30 ساله داریم میجنگیم شما چی کار کردین؟ رضا یزدانی: ما میخوایم زندگی کنیم همین، کاری که شما نتونستین بکنین و به ما هم یاد ندادین
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
لیلا حاتمی (با لهجه آبادانی): تو از قاسم چه میدونی؟ فکر کردی قاتله؟ قاچاقچیه؟دزده؟ آدم کشه؟ اونم برا ای مملکت زحمت کشیده تو که خوزستانی نیستی...جنگ که تموم شد رفتی سر خونه زندگیت ولی او موقع تازه اول بدبختی ما بود نه کار بود نه آب بود نه برق بود ننه چرا از دامادت حرف نمی زنی؟ چرا نمیگی که یه تنه خرجی هممونه میداد؟ فهمیدی با پسرات کاری ندارن خیالت راحت شد؟ مالک خوشحالی؟ مالک...مهدی راضی شدین؟ خو ای آقا شهادت میده تو هم آزاد میشی شما که قاسم ه میشناسین بگین قاسم چند تا شغل عوض کرد ننه یادته وقتی شاهین ه زاییدم قاسم چه حال و روزی داشت یه آمپول نبود که به ای بچه بزنه اگه بود الان سالم بود تو خیال کردی قاسم برا خوشگذرونی و عیاشی می خواد بره اونور آب؟ اونوقت که وقت خوشگذرونیش بود کنار جاده آب می فروخت حمالی می کرد بخدا ما چیز زیادی نخواستیم میخوایم بریم یه جزیره که سرمون تو لاک خودمون باشه کار باشه امنیت باشه آب باشه چرا همتون خفه شدین خو؟ نترسین کسی با شما کاری نداره فقط قاسم ه اعدام می کنن شما همتون آزادین خوش به حال غیرتتون ... (ارتفاع پست - ابراهیم حاتمی کیا)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
سلام...دمت گرم
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
- زنها ازم می پرسیدن آیا فراموششون می کنم یا نه؟ و می گفتم البته که فراموش می کنم اما تنها کسی که از یادم نمی ره کسی هست که هیچ وقت این سوال رو نکرد ... مالنا « مالنا » 2000 ایتالیا کارگردان:جوزپه تورناتوره
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
١
٠
شهید اصغر وصالی: یادتون نره , ننگ بر جنازه پاسداری ک تو خشاب اسحله اش فشنگ مونده باشه... . چ , جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی کیا
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
پاول (پسر) : چرا مردم می میرند ؟ کریستف (پدر): انسان یکی ماشینه ، قلب یک پمپ و مغز یه کامپیوتر . فرسوده می شه و از کار می افته ، همین پاول : ولی .... ( آگهی تسلیت روزنامه را نشان می دهد ) این جا نوشته : "طلب آمرزش برای روحِ مرحوم " توی دایرة المعارف چیزی در باره ی روح نبود ! کریستف: روح یه چیزِ فرمالیته س . وجود نداره ده فرمان - اپیزود اول - کیشلوفسکی
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
١
٠
مندی: ببینم، دقیقا کی عقلت رو از دست دادی؟!؟ باک: حدود سه ماه پیش. یه روز صبح از خواب بلند شدم دیدم عاشق یه آناناس هستم! اونم یه آناناس زشت!! (آه می کشه) اما واقعا از ته دلم عاشقش بودم !
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
١
٠
مرد فیل نما : مردم از چیزی که درکش نمی کنند، وحشت دارند! "مرد فیل نما ساخته دیوید لینچ"
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
١
٠
پسربچه:‌ حالا كه تف انداختم روي زمين گناهكارم؟! قاضي گودنايت: همه ي آدم ها يه جوري گناهكارن! ميدوني چه جوري؟! (پسر بچه سر تكان ميدهد) قاضي گودنايت : به خاطر همه ي كارهاي خوبي كه انجام ندادن!!--- goodnight for justice - jason priestly
ghazale
ghazale
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
آخی :)
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
١
٠
روز تولدم همه رو بوسیدم ... فقط واسه اینکه تو رو بوس کنم ..... ---------------------------- Shoot The PainoPlayer-Trrufuat
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٤
٣
٠
آه پدر منو نکش!!!!! (جمله ای که تو اغلب فیلمای هندی استفاده میشه)خخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
زیر این همه تاثــــــــــــیر له شدم ! :))
khan
khan
٩٢/١١/٢٤
٣
٠
فیلم جدایی... نادر به دخترش: چیزی که غلطه، غلطه.حالا هرکی می خواد گفته باشه، هرجام که میخواد نوشته باشه...
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٤
١
٠
خوابم میاد باز داره صدا میاد...خخخ
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخ واقعاروتون تاثیر گزاشته؟؟؟
faeze
faeze
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
صدای بلند از اگزوز ماشین در میاد نه از گلوی آدمیزاد.....!!!!!
khan
khan
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
تاثیر گذار بود... مسیر زندگیم عوض شد...:)))) ناراحت نشید شوخی نمودیم...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
:)))))))))))))))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١١/٢٤
١
٠
من ادامه میدم تا ووقتی حرف هست / آتشفشان رو نمیشه با برف بست .... /// یاس - من ادامه میدم
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
خودکارم رو دستم سیگارم رو لبم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
شهرزاد بانو شما چیز دیگه ای جز این عبارت بلد نیستین ...
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
تو که رفتی حرمت ی سری چیزا رو جلو دوستام نگه میداشتی اقلا( ارمین2afm, صدامو داری )
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
لــــــــــــــــــــــایــــــــــــــــــکــــــــــــــ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
:|
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
١
٠
آه پدر تو هیچ وقت مادر من نبودی.....
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢٤
١
٠
داداشییییی کاش دنیا قد فکر تو بود ، با ماشین دور دورا و خنده های دروغ :))))
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
چی میشه مگه( اینو یشیم ب چنار میگفت )
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
منو میزنی بیشعور بی شخصیت حیف ( اسمشو یادم نی).....که اسم تو باشه اسم تورو باید میزاشتن حیوون نه حیوون بی ازاره اسم تو رو باید میزاشتن مریض روانی دیوونه
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
ایچی ویری وچک ایچی ویری وچک ایچی ویری وچک اوسنو مورت ( شوخی کردم فیلمه )
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
یادم نمیاد
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
همیشه توی رویا حقیقت گمه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
تو این ترانه ی سکوت نمون اگر که عاشقی...بزن به جاده این دلو رسیدنو تو لایقی
ghazale
ghazale
٩٢/١١/٢٤
١
٠
من نامه قسمت آخر مسافران و خعلی دوس داشتم :) http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=5&id=7800
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
آرهههههههههه...:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
عشق یه آهنگ پر از خاطرست...اشکه و لبخند ،ولی عالیه....عشق یه حالی مثل دلواپسی...عشق یه حسی مثه خوشحالیه..(رستاک و کاوه آفاق)
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
منو این منو این منو این منو این منو این منو این باهمه دیگه خوشبختیییییییم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٤
٣
٠
فامیل دور: هیچ وقت با یه خر درد دل نکنید !!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
لاااااااااااااایک ... فامیل دور :))))))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٤
١
٠
درباره ی خوک ها اینطوری حرف نزن، اونها از اکثر آدم ها بهترن ... ( لئون حرفه ای )
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
هاردی : تو به عشق در یک نگاه اعتقاد داری؟ لورل : آره خب.. لااقل وقت آدمو نمیگیره ...
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٤
١
٠
چقدر انجمنش تکراریه:))خخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/١١/٢٥
١
٠
خخخخخخخخخخخ نه چما خیلی واسه جیم تکراری چدی خخخخخخخخخخ بس که ما قدیمی هستیم :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
ماشالا م-نص جان تو این سایت نفت شدی توقع داری تکراری نباشه ؟؟؟ :))))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
ایکس 33 سواری دولا دولا نمیشه:))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
پری سا
پری سا
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
شما بگو دیشب شام چی خوردی؟؟؟؟؟؟یادم نیس
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
دیشب شام چی خوردید ؟؟؟ :))))))))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
سلام به همه... آهنگ:اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد تا قیامت دل من گریه میخواد...(داریوش) فیلم:در فیلم world war z برد پیت میگه:حرکت کلید زندگی است