خانه انجمن چهل سالگیت چطوریه ؟
٨٤١
٩٨
سلما

چهل سالگیت چطوریه ؟

چهل سالگیت چطوریه ؟

از چهل سالگیت چه ذهنیتی داری؟

چهل سالگیتو چطور میبینی ؟

تو یک خط توصیفش کن

٩٢/١١/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/٢١
٠
٠
چهل سالگیم....یه زندگی آروم با دغدغه های معمولی.با یه شغل خوب و زیر سایه پدر و مادر و بچه ی کوچیک دور و ور :)))))
سلما
سلما
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
کمی شبیه چهل سالگی من ....کمی بیشتر از کمی :)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢١
١
٠
40 سالگی؟؟؟؟؟چه خبره!!!:))) من تا 30 برسم دیگه قانع قانعم:))))واقعا ذهنیتی ندارم و اصلا دوست ندارم داشته باشم:)))
سلما
سلما
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
چرا اخه ..؟ هیچ برنامه ای تا چهل سالگیت ندرای ؟ چ بد
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/٢١
٠
٠
چهل سالگی سن جیمی دیگه!!! خب احتمالا امتیازم رسیده باشه به 58699543780 البته با حذف سه تا صفر از اولش!! ولی عکسم هنوز همین باشه!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١١/٢١
٠
٠
دوس دارم زندگی خوبیو در کنار همسرم داشته باشم ...و ایشالله که همینتوریم میشه
tanha
tanha
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
ایشالا که همینه :)
ati
ati
٩٢/١١/٢١
٠
٠
کدوم خانومی 40ساله میشه اصن..من که 14سالمه والا..حتما ازدواج کردم بچه دارم کار دارم ایشالا ..امین و بگین
tanha
tanha
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
آمیـــــــــــــــــــــــــــــــــن :)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢١
٠
٠
زنی در آینه ی اتاقم است/ پیشانی اش پر از خطوط موازی است/ بانگاهی راکد و سنگین شبیه مرداب/ با تنی خسته از نبرد تن به تن/ با زندگی/ مغلوب/ خسته / سرگردان... در انتظار نجات دهنده ای که شاید بیاید ... آه/ او چهل سالگیِ من است ....
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
حالا جرا مغلوب و خسته ؟؟؟ یه ذره اکتیو باشین ;))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ نبینم ازین حرفا بزنی دیگه هااااااااااااااااااااااااا :|:||:| ://///
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
:))))))))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢١
٠
٠
کنار همسرم باشم و بزرگ شدن بچه هامو تماشا کنم.....
bahareh22
bahareh22
٩٢/١١/٢١
٠
٠
چهل سالگی،فکر میکنم درکارمورد علاقه ام توی اوج باشم و یکم هم پیر شده باشم.بچه هام هم مث الان من هستن و یه زندگی با آرامش که زیر سایه ی پدر و مادرم هست:))))چشم رو هم بذاریم شدیم 40ساله...
hamta
hamta
٩٢/١١/٢١
١
٠
چیزی تو ذهنم نیست ولی امیدوارم از همه لحاظ پیشرفت داشته باشم و پسرفت نه.... خیلی هم دوس دارم بزنم تو کارای تحقیقاتی.....:)) ایشالا چهل سالگیم یه ده تایی مقاله پاب مد داده باشم بیرون!!!!!
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
این آقا میلاد عکس شما رو گذاشته فک کردم شمایید برید پایین تر بخونید
khan
khan
٩٢/١١/٢١
١
٠
مردی هستم که با همسر و یه دونه فرزندش توی یه خونه جمع و جور... با یه عالم محبت زندگی می کنه وبرای زندگیش و برای اینکه دنیا رو به پای همسرش بریزه تلاش می کنه...
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١١/٢١
٠
٠
شدم یه وکیل ِ عینکی ِ مُسن ..
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢١
٠
٠
توی یه خونه بزرگ با هفت هشتا بچه قد نیم قد که از سرو کولم بالا میرن و منم باهاشون بازی می کنم و بعدش از اونا خدافظی می کنمو از اونجا می رم بیرون!اخه من اون موقع هر هفته تو برنامم سر زدن به یه مرکز بهزیستیه!!!!خخخخخ(ولی خودمونیما اول خوب سر کار رفتین هاااا)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
دقیقا:دی میخواستم بگم چه خبره!!!!!!!!
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢١
١
٠
جلوی در خونم روی یک صندلی دارم با کاموا برای دخترم لباس می بافم و باد خنک هم در وزشه و نم نم بارون و بوی خاک ......(دوست دارم خونم تو مناطق کوهستانی یا تو جنگلا باشه !)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢١
١
١
این احیانا 70 سالگیت نبود هاچ خانوم؟خخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢١
١
٠
آيــــــــــــــــــــــــي گفتي :)‌عاشق بوي خاك بارون خوردم :))) خوونه تو جنگل چيز معركه اييه... موافقم شديد :))
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
نخیرم .... 40 سالگی من = 70 سالگی تو :||||||||
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
خانوم قربانی :|:|:|:|:|: هـــــــــآچ کوجا بده !!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این مهشیدههههههههههههههههههههههههه :/
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
نخیرم مهشید!!!خب این کار مال بالای 70 ساله دیگه!!!!تو باید اون موقع سرکار باشی!!!!!!!!/برف جان از لحاظ سنی گفتم هاچ خانوم:))))))))))))خخخخ
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
برف جان فک کنم همون هاج خانوم می خواسته بگه !!!!!!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
اقا دعوا نکنییییییییییین:((((
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
حالت خوبه !!؟؟؟؟؟؟ دعوا کجا بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
ببخشید خانوم بررررررررررررررررررررف نمی دونستم که شما به اینا دعوا نمی گین!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
توي يه خط.... اووووممممم.... مطلقا آرامش.... يه ليوان دمنوش سيب ودارچين داغ... نشسته روي صندلي در تراس عطر شكوفه هاي سيب رو نفس ميكشم (^_^)
باران
باران
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اخی لایک :))))))))) هنرمندی دیگه
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
دوست میداریم این راهم ^^
tanha
tanha
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
ان شا الله :)
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اگــه به چهل برسم ، شایــد یه مــآمـــآن پر از دغدغه های ریز و درشت:)
باران
باران
٩٢/١١/٢١
٠
٠
بعد چن تا بچه داری؟ اگه بیشتر از 6 تا ان که خونه ما همشونو نیاری خخخ
tanha
tanha
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
:دی
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢١
٢
٠
هوووومممممممممم.... خیلی سخته
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٢١
٠
٠
حالا چرا 40 سالگی ؟ لا اقل میگفتین 60 سالگی که مثلا" میگفتم توی پارک با 2،3 تا پیرمرد دیگه نشستیم شطرنج بازی میکنیم :)
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
عکس خانوم همتا رو گذاشتید یه لحظه فک کرددم ایشونید گفتم وای خدایا این خانوم همتا کی مرد شد یا میخواد تو 60 سالگی بره با مردای غریبه تو پارک بشینه خخخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
خخخخخخخ
hamta
hamta
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
واز همه دچار سوئ تفاهم شدن!!!!
باران
باران
٩٢/١١/٢١
٢
٠
من کلا نمیدونم چرا همیشه 14 سال و دوماهمه اینه که اصن ذهنیتی از 40 سالگی و اینا ندارم خخ
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
:| !!!!!؟؟؟؟؟؟؟:-):-):-):-):-):-)
s_a
s_a
٩٢/١١/٢١
١
٠
نمیدونمممممممممممممممممممممممم :((((((((( از عصر هی دارم فکر میکنممممممممممم......... :((((((((
khanoome_x
khanoome_x
٩٢/١١/٢١
٣
٠
ـ امام باقر  عليه السلام  :وقتی انسان به سن چهل سالگی رسید، منادی از جانب پروردگار ندا می دهد که:کوچ کردن تو نزدیک شده است، پس زاد و توشه ای برای خود آماده کن! 
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٢
١
٠
:))
maede
maede
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
40سالگی!!!!؟؟؟نمیدونم والا!آدم از فردای خودشم خبر نداره چه برسه به20سال بعد!دوست دارم تو اون سن از هر لحاظ تو زندگیم به موفقیت های زیادی رسیده باشم انشاالله :)
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
یه زندگی آروم و متین با سه تا بجه خوب و موقعیت اجتماعی خوب و فردی قابل اعتماد و انسان !!!
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
اون موقع من با همسرم و یه دونه دخترمون تو تهران زندگی می کنم و به احتمال زیاد چهره ی شناخته شده ای هستیم هردومون:))
tanha
tanha
٩٢/١١/٢٢
١
٠
هر دومون ینی کی؟!:)) تو و همسرت؟ یا تو و دخترت؟!! خخخ
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
چهل سالگی فصل خیلی خوبی تو زندگیمه مطمئنا...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
من سه سال دیگه میشم چهل ساله :)
khan
khan
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
خدا عمر با عزت بهتون بده...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
به سلامتی :)
tanha
tanha
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
:)
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
فک می کنم حداکثر دو تا بچه دارم ، مدیر موفقی هستم بس مایه دار، زنمم که قربونش بشم عالی، باخدا، خوش اخلاق، با شوهرش یکی به دو نمیکنه،شوهرشو درک می کنه،و شوهرشم همینطور، از خوبیاش یعنی هر چی بگم کم گفتم(خب وارد جزئیات نشیم، اصلا مگه شما از خودتون ناموس ندارین؟!خخخخ) ولی اینجا فک کنم هر کس آرزوهاشو تو 40 سالگی میگه مثلا همین خود من
t.m
t.m
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
چهل سالگی ؟اومممممم نمیدونم! ولی دوس ندارم الان به چیزایی خوبی که اونموقع برام اتفاق میفته فک کنم! من به هرچیزی که فک کردم, عکسش اتفاق افتاده ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
:( نمیدونم......
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
چه حرف با مسمایی!!!!!!!!!!!!!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
چهل سالگی؟؟؟؟؟آخه...من خودمو میبینم ک رو یک پروژه عمرانی دارم کار میکنم...هیچ تغییری هم در ظاهرم ب وجود نیومده
سلما
سلما
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
خودمم بگم دیگه .... چهل سالگی من : یک نویسنده بزرگ شد م با چند تا کتاب معروف که به چاپ شانزدهم هم میرسه ....خخخخ پسرم یک پسر 16 ساله دارم (همین پسر دو سالو نیمه الانم ) و احتمالا یک دختر 10 ساله خخخخخخخخخخخخخخ از زندگیم لذت میبرم و به بیشتر جاهاچه داخل و چه خارج سفر کردم در ضمن آرزو بر جوانان عیب نیست نخند :)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
tanha
tanha
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
ایشالا یه مهندس موفقم تو کارام! یه همسر (تا 40 همین یکی بسه خخ) و حداقل دوتا فرزند (حالا تا ببینیم خدا چی میخواد خخخ) و یک زندگی آروم و دلی خوش:) همین! خدایا شکرت:)
admincheh
admincheh
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
عه خواهرتون عمــــــــــــــه میشن:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
نمیدونم شاید موهام کمو بیش سفید شده باشه و سر یه کار درست و حسابی باشمو یه چنتا پروژه هم زیر دستم باشه خخخ یه ماشین و خونه درست و حسابیم دارم خخخ
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
خودکارم رو دستم سیگارم رو لبم
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
باز این کلمه تکرار شد که!!!!!! این مال یه انجمن دیگه بود!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
(0_0) سيگار تو اون سن وسال خيلي خطرناكه ها.... دچار تنگي نفس نشين يه وقت ؟؟
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
حتما یه مربی معروف و بزرگ بسکتبال میشم و سالون خودمو زدم تا اون موقع ......ولی پیر شدم ...... سفرهای زیاد داخلی و خارجی هم داشتم ...و...این داستان ادامه دارد:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
بر اساس واقعيت ديگه ;) انشالله :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
من عاشق سفر دوره دنیام! ^_^
A_K
A_K
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
ی معلم ریاضی سر خوش و شاد ک تو یکی از روستاهای باصفای شمال کنار همسر و 3 تا از بچه هاش زندگی میکنه:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
:)) انشالله همينطوري ميشه كه ميخواييد :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
40 سالگی؟ 9 ساله دیگه زیاد دور نیست/اگه هنوز زنده باشم و خودکشی نکرده باشم/مثل همین الانم تک و تنها بدون زن و بچه و خانواده...همینطوری رو دست خودم |:
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
شما خیلی سخت میگیری.............یک سری مسائلم هست که اینجا نمیشه گفت...............در کل بدونین اگر تنهایین تقصیر خودتونه
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
همیشه تقصیر خود آدم نیست. خیلی وقتا تقصیر اطرافیانهواینو به چشم دیدم که میگم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
حتي شوخيشم قشنگ نيست (-_-) من متوجه نميشم چرا يك نفر بايد اينقدر با اين حرفها خودش رو تحقير كنه ؟؟؟ ميدوني خدا ميگه : به پيش آور دو دست خالي خود را/بگو!جزمن کس ديگر نمي فهمد/به نجوايي صدايم کن /شروع کن يک قدم با تو/تمام گامهاي مانده اش با من.....نزنين اين حرفا رو :/
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
40سالگی................اشالا رفتیم با اسراعیل جنگیدیم................الان دارم لبخند مردم مظلوم فلسطین و نگاه میکنم:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
:)) جنگ ما با اسرائيل خيلي وقته شروع شده... حتما كه نبايد رودر رو و تن به تن باشه... به هرجهت موفق باشيد اجركم عندالله.....
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
12سال تا 40 سالگی فاصله دارم و متاسفانه هیچ چیز خاصی نمیبینم. اجتمال زیاد مثل الان میمونم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
روزگارت بر مراد / روزهایت شاد شاد / آسمانت بی غبار/سهم چشمانت بهار / قلبت از هر غصه دور / بزم عشقت پر سرور/بخت و تقدیرت قشنگ / عمر شیرینت بلند / سرنوشتت تابناک/ جسم و روحت پاک پاک.... تا خاص از نگاه شما چي باشه (^_^)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
40سالگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟شايد يه خانوم دكتر موفق دريك بيمارستان باشم كه داره به بيمارش اميد ميده
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
خيلي هم عالــــــــــــي (^_^)پيامبر خدا فرمود : «هر كس در برآوردن نياز بيمارى بكوشد ، خواه آن را برآورد و خواه برنياورد ، از زير بار گناه خويش بيرون مى‏رود ، به‏سان آن روز كه از مادر ، زاده شده است» . ... انشالله كه همينطور ميشه :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
امید میده ؟؟؟؟ ها فهمیدم همینا که میگن چهار روز دیگه میمیری !! خخخخ
faeze
faeze
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
من یه روانشناس بزرگم :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
اميد به خدا :)
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
بچه بشین اذیت نکن بیاااااا پایین از رو مبل اخ ذلیل شده زندگی برام نزاشتییییی....با بچمم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
:))))
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
بچه بشین اذیت نکن بیاااااا پایین از رو مبل اخ ذلیل شده زندگی برام نزاشتییییی....با بچمم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
توی 40 سالگی یکی از شرکت هامو هدیه می کنم به همکارم! اون هتل 7 ستاره ای که کنار دریا دارم رو هم میدم به دختر خالم! اون مجموعه آبی شماره ی 19 رو میدم به قضاله! بعدم خودم میرم تو افق محو میشم...!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
نه دیگه بعدش از خواب بیدار میشید !! خخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
آره راست میگین! از خواب بیدار میشم و واقعا این کارا رو می کنم! D: رویای صادقه!
Niva
Niva
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
یه زندگی آرام در کنار همسر و بچه ها :) احتمالا خوب مونده باچم خخخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/١٩
٠
٠
سلام:احساس مسئولیت بیشتر بخاطر بزرگ شدن بچه ها واحساس پختگی بیشتروصبورتر شده ام.سعی میکنم خوش بگذره.