خانه انجمن پانتومیم های خاطره ناک!
٦٧١
٤٩
هونام

پانتومیم های خاطره ناک!

پانتومیم های خاطره ناک!

تا حالا سعی کردین با ایما و اشاره و کمی پانتومیم منظورتونو به کسی بفهمونین وقتی حرف زدن و ..امکان پذیر نیست؟موفق بودین؟

خاطره ها تونو بگین!

٩٢/١١/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اوووووووووووووووووووووووووووووووول:)))))))))))))))))))
admincheh
admincheh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
با ایما اشاره گفتین اول عایا/:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢١
٠
٠
پ ن پ با کیبورد گفتم!!خخخ
admincheh
admincheh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
نمی دونم میشه یا نه !یادمه جلسه اول خواستگاری داداشم بوده بعد گویا زن داداشم خیلی مشتاق بوده دامادو ببینه اشپزخونه شون هم مشرف به پذیرایی با پرده عمودی بوده بعد از بین پرده ها داشتن یواشکی به مامانشون می گفتن برو اینور خخخ داداشم دیده!هنوز که هنوز اذیتش می کنم واسه این موضوع خخ
ati
ati
٩٢/١١/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
:)))) اي اي اييي
r_baran
r_baran
٩٢/١١/٢١
٠
٠
سر کلاس درس خیلی کاربرد داره :))))))) وقتی که میخوام به دوستم که کنارم نیس بگم گوشیشو بده عکساشو ببینم حوصلم سر رفته :))))))))))))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢١
٠
٠
مگه شما گوشی میبرین مدرسه؟؟؟ وای وای!!
r_baran
r_baran
٩٢/١١/٢١
٠
٠
مدرسه ؟؟؟ :))))))))))) ینی اینقد جوون موندم؟خخخخخ هعی روزگار.مدرسه که الان برام یه خاطره ی خیلی قدیمی شده :دی سرکلاس دانشگاهو گفتم ولی خب اگه به کسی نمیگین باید بگم مدرسه هم گوشی میبردیم.هم من هم دوستم :)))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
در اينجور موارد يادداشت بيشتر كاربرد داره ها :))
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢١
٠
٠
آره کلا من سعی می کنم کمتر حرف بزنم ...تو مدرسه همه می فهمن چی میگم .... ولی هیچوقت مامانم منظورمو نمیگیره و باید براش دوباره توضیح بدم که چی گفتم !!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
ما نيز هم (^_^)
t.m
t.m
٩٢/١١/٢١
٠
٠
بعله, امروز سره کلاس دینی و زندگی:|میخاستیم به یکی از بچه ها تقلب برسونیم؛ کلن اصن یه چیزی گفتیم ما؛ دبیرمون یه چیز دیگه برداشت کرد:| کلاس رفت رو هوا:|
t.m
t.m
٩٢/١١/٢١
٠
٠
ولی کلن واسه رسوندن تقلب به بچه ها ازهمه چیز ؛ استفاده میکنیم!پانتومیم هامون که معرکن:))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢١
١
٠
خاطره خاصی ندارم...............خوب مطمئنن تا حالا این کار رو انجام دادم
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/٢١
٠
٠
خب قضیه اینه: 0_o ^) ;:”;; +×+ )( ##!~~~~~@~~~~~ * ÷+:”:”: )( )( )( @_@ *////* :؟:::×)))))(((( ـ:ـ:ـ:****/***ـ”+×:::ــ+) و /0\ . خب دیگه تموم شد. سعی کردم با ایما واشاره بگم امیدوارم متوجه شده باشید!!!!!! :)))
t.m
t.m
٩٢/١١/٢١
١
٠
:)))))))))))))))))
ati
ati
٩٢/١١/٢١
١
٠
اره واال
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢١
٠
٠
آره خیلی پانتومیم استفادم میشه! درکل بازی پانتومیمم خوبه و همیشه گروه ما تو پانتومیم برنده میشه!!! ولی در کل ایما و اشاره خیلی به درد میخوره مخصوصا سر امتحان!!!خخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اونكه بعله :)
سلما
سلما
٩٢/١١/٢١
٠
٠
آره ی بار میخواستم جلو مادر این لایمان (mother in law) به هسمر چیزی را با ایما و اشاره بگوییم ...هر کار کردیم هم متوجه نشدند ... خخخخخخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١١/٢١
٠
٠
خخخ ! :| یبار به گروه مقابلمون یه جمله رو دیوار مدرسه بود گفدیم .. اصن یه وضعی ها ! هی سعی میکردن هدف و موفقیت رو نشون بده بدبخ خخخخخ
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/٢١
٢
٠
یه چیز دیگه یادم اومد، اینو دیگه با اشاره نمیگم! یه بار تو خوابگاه داشتیم غذا درست میکردیم. کارمون که تموم شد دوتامون برگشتیم اتاق نماز بخونیم، من سر نماز بودم که دوست دیگه ام بدو از اشپزخونه اومد پرسید تو غذا نمک ریختین؟ اون یکی دوستم گفت نه! دیدم اوضاع خطریه با اشاره مثلا گفتم که اره من ریختم! بنده خدا فک کرد دارم میگم که منم نریختم!! حالت من خنده ام گرفته کاریم نمیتونستم بکنم. دوستم برگشت اشپزخونه و غذا آن شد که نباید میشد!
s_kiani
s_kiani
٩٢/١١/٢١
٠
٠
منم مث بقیه سر امتحان واسه تقلب پانتومیم بوده…کلا واسه ما ایرونی ها همین ی کاربرد رو داره!!:-))))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١١/٢١
٠
٠
زیاد ولی خاطره خاصی ندارم ازش
ati
ati
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اووووووووه..تا دلت بخواد..خصوصا سرجلسه امتحان از این سر سالن به اون سر سالن...یا تو مهمونی یا ..
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢١
٠
٠
بیشتر سر جلسه امتحان از پانتومیم استفاده میشه.....خخخخخخ
khan
khan
٩٢/١١/٢١
٠
٠
احسنـــــــــــــــــت!!!!!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢١
١
٠
اره انواع و اقسام اداهایی که تو عمرمون ندیدیم اونجا می بینیم!!!خخخخخ
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢١
٠
٠
کیه که یادش باشه؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
:)))))))))))) آره :))))))))))) جوك بوده جــــــــــــــك :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
يك بار اخوي مون سعي داشت ضرب المثل ديگ به ديگ ميگه روت سياه واجرا كنه..... هنوزم حركاتشو يادم مياد خندم ميگيره :)))))))))) مخصوصا وقتي با ادا هاي خاص خودش سعي داشت ديگ رو نشون بده :))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
موافقم (^_^) (ٌ. _ٌ.) ‍(+_+) ه_ه
پری سا
پری سا
٩٢/١١/٢١
٠
٠
من فقط سر کلاس این کارو کردم......موفقم بوده..........:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢١
٠
٠
فقط میتونم بگم یادش بخیر خوابگاه که بودیم یک مدت هر شب بازی پانتومیم رو داشتیم و هر شب کلی کیف میکردیم... :)))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اره سر كلاس درس وبه خصوص امتحان كاربرد داره...........اره تونستم منظوربرسونم
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
تکتم تو هم؟؟؟؟!!!!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
بعضي وقتارسوندم ارررره
nika
nika
٩٢/١١/٢١
١
٠
نه تا حالا نشده!
maede
maede
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
چیز خاصی یادم نمیاد!ولی خب تا حالا پیش اومده!آره هم خوب منظورو میرسونم هم خوب منظورو میگیرم!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
اوهوم ولی خاطره الان یادم نیست.........
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
تو اردو سال پیش یادش بخیر...همرو نابود کردم با پانتومیم هام...یک بار هم ب یکی گفتیم سیفون دسشویی اینقد باحال بود
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
پنیر تیز شده پاستوریزه
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢٢
١
٠
تو یکی از مسابقاتی که اصفهان رفته بودیم هر شب پانتومیم با بچه ها و مربیمون بازی میکردیم یادمه یه بار یکی از بچه ها رو مجبور کردیم که پانتومیم کهکشان راه شیری رو بازی کنه یعنی کرکر خنده بود......یادش بخیر از این کارا زیاد کردیم
a_naik
a_naik
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
از پانتومیم سر جلسه امتحان ووقتی که معلم از رفیقت می پرسه یاد که نداره با پانتومیم ..........ولی خدایی خیلی خوبه
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
اره سر کلاس مسعله ریاضی رو ننوشته بودم از اخر کلاس ب دوستم ک میز اول میشینه داشتم میگفتم دفترتو بده اصن ی وضعی بود مگه میفهمید