خانه انجمن تو خواستگاری چی می پرسی؟!
١١٤٤
١٣٠
mery

تو خواستگاری چی می پرسی؟!

تو خواستگاری چی می پرسی؟!

فرض کنین الان جلسه خواستگاری!سه سوال اولتون ازدختر خانم چیه؟

دخترا شما سه تا سوال اولتون چیه؟!

دوستان متاهل شما سه تا سوال اولی که پرسیدین یادتون هست؟

٩٢/١١/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
من کلا یه بار رفتم خواستگاری تازه توی اتاق هم نرفتیم صحبت کنیم:)) توی همون جلسه عمومی عروس خانوم سه تا سوال خودشون پرسیدن که فکر کنم اینا بود: 1- حقوقتون چقدر هست؟ 2- چقدر پس انداز دارین؟ 3- خونه یا ماشین دارین یا نه؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
خخخخخخخ!!!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
اینا که همش سوال مالی ست! اول از همه اخلاق مهمه نه این جور چیزا!!
maede
maede
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
اینا که وقتی خانواده ها میرن سر اصل مطلب خود به خود جواب داده میشن! D:
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
در واقع یه سوال پرسیدن چون اگه حقوقتون مکفی باشه اون دوتای دیگه زیر مجموعه اش میشن خخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢١
٠
٠
وحید با کمال احترام بهشون میگفتی مگه اومدم شما رو بخرم:))
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٢
٠
٢
لعنت به اینجور دخترا وحید جان آَ ه ه ه ه ه
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
منو چي به خواستگاري/ هنوز زوده/ سوال خاصي مد نظر ندارم/ فقط خانواده دختر خيلي برام مهمه/ شيريني شو ميگيرم با بچه ها ميخوريم بيشتر خوش ميگذره ها:))
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢٠
١
٠
خب من زیاد این دور و بر ها نچرخم بهتره :-):-):-):-)
saiideh70
saiideh70
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
خب معمولا اولین سوال ها همون بیوگرافی طرف مقابله
s_kiani
s_kiani
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
نیدونم بوخدا… من اصلا قصد ازدواج ندرم!مزاحمم نشید لطفا…
mohadese.v
mohadese.v
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
....مامان ......اینا دارن چشمو گوش منو باز میکنن...
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٠
١
٠
:)))خخخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
ااااااااااااااااااااا چشاتون بسته بود؟؟؟؟؟؟
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٢
١
٠
امروزه چشو گوش بچه ها از مامانا باز تره :)خخخ
aaasaeid
aaasaeid
٩٢/١١/٢٠
٢
٣
1-هدفتون از زندگی چیه؟2- عقیده تون در مورد دین و اسلام چیه؟3-جهت گیری های سیاسی تون کدوم سمتیه؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
١
موضوع سیاسی تو خاستگاری آخه؟؟؟؟؟!!!
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
اتفاقا اگر هردوطرف به شدت سیاسی و تعصب به دو حذب مختلف سیاسی داشته باشن، برای این دونفر سیاست میتونه مشکل ساز باشه، این از اونا ایراد بگیره و توهین کنه اون یکی دفاع کنه و به اون یکیا توهین کنه(پیچیده شد!) !!!!!پس لازمه درباره اش صحبت کرد ولی درمورد دونفر که خیلی تعصب خاصی تو سیاست ندارن راحتترمیشه کنار اومد.
saiideh70
saiideh70
٩٢/١١/٢٠
٠
١
در مورد سیاست یکم زود نیست حرف زدن؟
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
:خخخخخ جهت گیری سیاسی ، ایول اصن معلومه سیاست مدار موفقی میشی :) تو مایه های گاندی اصلا :)))))
aaasaeid
aaasaeid
٩٢/١١/٢١
٠
٠
نه به نظرم اصلا زود نیست.
aaasaeid
aaasaeid
٩٢/١١/٢١
٠
٠
داشتیم علیرضا؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢١
١
٠
برعکس آدم باید بدونه همسر آینده اش چه گرایشات سیاسی داره
aaasaeid
aaasaeid
٩٢/١١/٢١
٠
٠
احسنت
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
اول از همه اخلاق طرف مهمه! بعدش خانواده و تحصیلات و شغل و سطح فرهنگ! در آخر هم وضع مالی!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
ببخشید طرف چطوری سطح فرهنگشو براتون توضیح بده؟؟
a_naik
a_naik
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
یعنی اگه کسی وضع مالیش خوب نباشه ولی اینایی که گفتین رو داشته باشه ازدواججججج می کنید؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
١
آقا نص رفتار و برخورد و طرز صحبت کردن هرکسی نشان دهنده ی شخصیت طرف هست! / آقا آرمان اگه کسی تحصیلات و شغل خوبی داشته باشه مسلما وضع مالی خوبی هم داره!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢١
١
٠
سلام...چندتا میخوای بهت آدرسبدم که ببینی طرف تحصیلات و شغلش خوب باشه ولی درآمدش "مناسب" نباشه...؟؟؟!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢١
١
٠
شاید یکی باکلاس صحبت می کرد ولی بی فرهنگ بود یا ادم عصبی ای بود؟؟؟؟؟؟؟؟فرهنگ رو باید از روی رفتار خانوادش در طولانی مدت فهمید نه با یک سوال در خواستگاری
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
بله آقای نص ولی وقتی شما یه نفرو برا دفعه اول میبینین چطوری میخاین فرهنگشو تشخیص بدین؟؟؟ به طوری که باید سریع تصمیمتونو واس ازدواج با طرف معاوم کنین! و نمیتونین تو طولانی مدت باهم درارتباط باشین قبل ازدواج! بعد چطور فرهنگشو تشخیص میدین؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
کی گفته ادم باید سریع جواب بده.................تحقیق بعد از خاستگاری واسه چیه؟؟؟
r_baran
r_baran
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
1- به نماز پایبندی؟{حالا اول وقتم نخوند اشکال نداره.فقط بی نماز نباشه :)))) } 2-چرا منو انتخاب کردی؟ 3-با درس خوندن و شغلم مشکلی نداری؟ بقیه چیزا مثل شغل و وضعیت خونوادگی هم که خب از قبلش خبر دارم دیه! :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
از کجا از قبل خبر داری شیطون؟؟؟؟ مشکوکی ها!! خخخ
r_baran
r_baran
٩٢/١١/٢٠
١
٠
خخخخخ خب خبر نداشته باشم که راه نمیدم اصن بیان خواستگاری :)))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٠
٣
١
شله بلدی بپزی؟؟؟؟؟؟؟؟ایا حاضری مشکلات زندگی رو تحمل کتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مادیات چقدر برات مهمه؟؟؟
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/٢٠
٣
١
ایشش! چه سطح توقعات اقایون بالاست!!! هردختری هم جلوتون باشه جواباش ایناست: 1ـ نه!! 2ـ نه!!! 3ـ یه عالم!!!!!!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
شله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه اقا نص شله؟؟؟؟؟؟؟ وااااااااااااااااااای!!!! کی تو خاستگاری همچین سوالی میپرسه؟ها؟؟؟ اگه یکی همین سوالو تو خاستگاری خواهرتون از خواهرتون بپرسه شما چی میگین بهش؟؟؟ ولی خدایی خیلی خندیدم!!! :)))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
آخه آقای م.نص شله ؟نه ؟خوب این چه کاریه........خدااااااااااااااااااااا
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢١
١
٠
خوب اگر شله بلد باشه بپزه نمیگیرمش...چاق می شم خدایی:))چاقی بده
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢١
٠
٠
شله دوست دارم دیگه:)
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
آورین...
a_naik
a_naik
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
1:اخلاق2:خانواده 3:میزان تحصیلات وپول و.................................
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
خب چی بگم خب...تاحالا بهش فکر نکردم...
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٠
١
٠
سه سوال اول ! خب معمولا ایناست : حالتون خوبه ؟، خانواده خوبن ؟، دیگه چه خبر؟ :خخخخخخ | ولی خب جدی شو بخواید باید روش فکر کنم الان دقیقا نمیدون چیاست
ati
ati
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/٢٠
٢
٠
خخخخ!! دیگه مثلا اب وهوا چطوره! بعد اونوقت سبد کالاگرفتید؟ بعد هم تحلیل این طرح و اولین جلسه تموم میشه!!!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
خخخخخخ سوالاتون سخته هاااااااااااااااااااا؟!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
علیرضا کارکشته هستی ها !!! خخخخخخ ماشالا ماشلا خخخخ
ati
ati
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
هوا سرد شده امروز ا ..یا مثلا گرم شده امروز ا نه ...بعد هدفتون از تشکیل زندگی مشترک چی یه تعریف اززندگی مشترک..و همین جور سوال پشت سوال طرف درمیره .خخخخخخخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
مگه طرف از اداره هواشناسی اومده که هی از هوا سوال میکنین ازش خخخ
maede
maede
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
نمیدونم والا!سوال اول میتونه راجع به سطح اعتقادات باشه-دومیش میتونه راجع به یه سری اخلاق و رفتارای خاص باشه و این چیزا دیگه!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٤
٠
راستی یه چیزو یادم رفت بگم! اینکه طرف والیبالی هست یا نه!!!! این خیلی مهمه! خخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
عمرا يادم بياد... از احوال پرسي شروع ميشه نرم نرم به مسائل مهم ميرسه ديگه :)) از خوب هستين شما...... تا اعتقادتون به خدا وپيغمبر چي هست... برنامتون براي آينده چي هست...تحصيلات... شغل...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٠
١
٠
من همه سوالامو میپرسم بعد میرم خواستگاری :)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
نکته ظریفی بود :))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اوف بابا چه خارجی!
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/٢١
٠
٠
ببخشیدا! روم به تخته سیاه!! اونوقت قبل خواستگاری چجوری قراره سوالاتونو بپرسید!؟ نچ نچ نچ!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢١
١
٠
توقع دارین آدم ندیده و نشناخته بره خواستگاری؟؟؟؟ :)))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٠
١
١
این که معلومه سه تا سوال مهم می پرسم:1-پارک دوبل بلدین؟2-ایا تجربه ساکت بودن هم دارین؟ 3-قرمه سبزی هم دوس دارین؟؟؟؟؟
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
پارک دوبل بلد نباشن مشکلی داره؟:|خخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
نه دیگه ازش پول می گیرم بهش یاد می دم!!خخخخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
هدف.. ایمان ...اخلاق
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
یاده ش. م . ر افتادم تو اخراجی ها !! خخخ
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
موجودی حساب بابات؟؟؟ شماره حساب مامانت ؟؟؟ گوجه دوست داری یا نه؟؟؟
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
مستر حـــــــامد اگه همه پولاش تو حساب خودش بود چی؟!به گوجه حساسیت داشت حسابش پر بود چی؟خخ
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
گوجه نباید دوست داشته باشه :))) میرم سراغ یکی دیگه :)))) این همه دخدر تو دنیا :دی ^________^
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
گرجه دسوت نداری حامد ؟؟!!!!!!!!!!!!!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
گوجه دوست ندارین واقعن خخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/٢١
٠
٠
گوجه فرنگی یا گوجه سبز خخخخخخخخخخخخخخ مسئله این است
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢١
٠
٠
گوجه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گوجه دوست نداری:))بذار بعدن رو در رو تیکم و بهت میندازم:))خخخخخخ
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
حامد جان نحوه طراحی سوالات منو کشد خخخخ اصن منطق یعنی همین :)
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
گوجه کجایی ببینی حامد دوست نداره...خخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
خخخخخ کسی که گوجه دوس نداره نیمه گم شده ی حامده :))))))))
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
یه بنده خدا .... زنگیده بود از مامانم پرسیده بود عروس خانوم خونه یا ماشین دارن؟ مامانم هم گفت بله دارن قصد ازدواج ندارن.............
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
والا ازونجایی که تجربه نداریم و نمی دونیم اصن یادمون می مونه چی قراره بپرسیم یا نع!می ذاریم بعدا می گیم:)از تجربه های دوستان استفاده می کنیم:)
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
1)... 2)... 3)... چیه ؟ سوال ها خصوصیه :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢١
١
٠
از همون اول نچ نچ دارش کردین !!!؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخ
hamta
hamta
٩٢/١١/٢١
٠
٠
شما چقد عکس کاربریتون آشناس!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢١
٠
٠
کوجا دیدینش ؟؟؟ :)
N.zizi
N.zizi
٩٢/١١/٢١
٠
٠
:)))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
کلا تا به حال بهش فکر نکردم....:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢١
٢
٠
راستش من هیچوقت اول شروع به حرف زدن یا سوال پرسیدن نمیکنم »»» یعنی مثلا طرف میگه : اگه سوالی دارین بفرمایین... منم میگم بهتره که اول شما یکم از خودتون بگین...... بعد که شروع میکنه به صحبت اگه سوالی برام پیش بیاد همونجا میپرسم :)) »»»»»» اما حالا چون پرسیدی سوالتو بی جواب نمیذارم مری جوون : 1 _ نماز میخونین ؟؟ 2 _ ارتباط شما با اعضای خانواده و بالعکس چطوره ؟؟ 3 _ برنامه شما برای آینده خود و خانوادتون چیه ؟؟ 4 _ با ادامه تحصیل و شغل داشتن همسر آیندتون مخالف نیستین ؟؟ 5 _ در تصمیم گیری ها توی خانوادتون بیشتر چه کسی تصمیم نهایی رو میگیره؟؟ 6 _............... ای وای شرمنده بیشتر از 3 تا شد :(( خوب شد دیدم اون بالا رو وگرنه تا100000000000 میرفتم خخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/٢١
٢
٠
به به چه خانوم باشخصیتی
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢١
١
١
این که معلومه،حرف اول و اخر رو اقایون میزنن دیگه!!!..............................کلمه زیبای چــــــــــــــــــشــــــــــــــم!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢١
١
٠
قربونت برم اووووووونیییییییییییییییی جوووووووووووووووووووووووووووووون :))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢١
١
٠
خخخخخخخخ خوبه آفرین که وظیفتون رو بخ خوبی میدونین :)) فقط کاش فقط حرف نباشه ..... :)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٢
١
١
پ ن پ انتظار داری مردا راست بگن؟؟؟؟؟؟؟؟چه انتظارا دارن مردم هاااااااا!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٢
٠
١
نچ نچ نچ خخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٣
١
٠
://
Niva
Niva
٩٢/١١/٢١
٠
٠
:-/...............................:-o.........................:-)............................:-)))))
hamta
hamta
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اول باید در مورد اینکه نماز روزه اش درس هس یا نه بپرسیم بعدشم سربازی !!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢١
٠
٠
هاع !!!؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢١
٠
٠
منظورشون ایمانه.تعجب نکنید:)
hamta
hamta
٩٢/١١/٢١
٠
٠
منظورم از درس "دٌ رٌ س" یعنی درست بود:))
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٢
٢
٣
همتون پولکی هستین منظورم همه دخترا ، یعنی اول میرید می بینید خونه طرف کجاست، باباش مایه س یا نه، نماز و روزه میمونه واسه آخر ( کاش همه مثل شما فکر کنن و شمام دقیقا همینجوری باشید که میگید) و قصد جسارت به دخترا رو نداشتم ببخشید
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٢١
٠
٠
این انجمنا چیه میذارین چشم و گوش بچه ها باز میشه خخخ جیییییییییییییییزه این چیزا خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢١
١
٠
این مودک سیب موز رو کی اینجا راه داده ؟!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( خخخخخ :))) )
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
* کودک :دیییییییی
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
ماشالا بجه هم نیستین ... همساده ما سن شما بود 30 سالش بود !!!!!!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
حالا من هی هیچی نمیگم دههههههههههههههع :| :| :|
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
خانم فهیمه حیف که همکار هستیم :))) خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
برادر سیب موز ما حامی تو ایم !!! :))))))
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
بله البته :) همساده اونطرفی مون سن شما بود 14 سالش بود !!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٢١
٢
٦
میپرسم اگه قبلا با پسری رابطه داشته بهم بگه تا همون اول از این موضوع مطلع بشم و بفهمم رابطش تا چه حد بوده...تا ببینم میتونم کنار بیام با این مسئله یا نه
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢١
٤
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!شما عمرا با این سوال بتونین زندگی خوبی رو شروع کنید
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٢
٥
٠
هه عزیزم الان میگی " ببینم تا چه حد بوده" تو زندگی که بیفتین میگی تو اصلا شاید خیلی کارا کردی، تو از اولشم بد بودی، و همینطور شکاک تر و شکاک تر میشی، البته قبول دارم الان کمتر پسرا و دخترایی هستن که با کسی رابطه نداشته بوده باشن!(حتی خفیف) البته بچه ها الان میگن "کافر همه را به کیش خود پندارد" ولی اگه تو جامعه گشته باشید حتما دیدید که همون چادریا و به اصطلاح مذهبیاش هم بعضیاشون گاهاََ خطاهایی ازشون سر میزنه که ........ بگذریم حرف حق گاهی تلخ واقع میشه و دید مردم نسبت بهت بد
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢٢
١
٠
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|...................
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢١
٠
٠
سلام به همه اول که بنده سوال نمیکنم میذارم اون اول سوال کنه چون خانوما مقدم هستن 1.درمورد دین و هخلاق میپرسم واسم مهم نی به چه دینی ایمان داشته باشه ولی باید به توحید ایمان داشته باشه و اخلاق مدار باشه 2.گرایشات سیاسی هم مهم پس ازش میپرسم "این قوم" را قبول داری...؟؟؟ 3.تو از همسر آینده ات چی میخوای و چه ویژگی هایی باید داشته باشه
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١١/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخ..یکم روز خاستگاری من خنده داره.... وقتی رفتیم تو اتاق با آقای خطیبی حرف بزنیم یک استرسی گرفته بودم بیاو ببین.... اصا خون به مغزم نمیرسید..... ماشالله اقای خطیبیم بیان قشنگی دارن تغریبا همه اون جلسه رو دستشون گرفتن و همه سوالای منو قبل از اینکه بپرسم جواب دادن..... ممنونم از ایشون.... :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
ایول بابا!!! راستی عزیزم مبارکت باشه!! کم پیدایی نبودی که بهت زودتر تبریک بگم! راستی ارین به بعد میتونین با همسر گرامی بیاین تو تخته!!! دو نفری باهم!!! ایشالا خوشبخت شین!
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
اینجا جا داره یه دعوا بین این زوج محترم بیفکنیم خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
مگه من میذارم آقا آرش؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
ایششششششششششش...
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
ماشاا... اقای خطیبی مرد خوبیه هم زحمت کشه هم فکر بازی داره..............انشاا.. خوشبخت میشین
A_K
A_K
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
من...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواستگاری...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من دچار دوگانگی شخصیتی شدم....بره من بدآموزی داره ها!!!!!!!!!!!نگین....اینا مثبت 18...من اینجا چیکا میکنم؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
خخخخخ اینا چیه دیگه !!! نچ نچ نچ ... چشامو گرفتم نخونم اینارو !!!! ایشالا به وختش :))خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
مصطفی من چکار کنم:(( تو بوگو:))خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
محمد حسن تو واقعا تو شرایط سختی قرار داری !! خخخ جایی هستی که هم صبح از خواب پا میشی میگن صبح بخیر آقا داماد :دیییییییییی
khan
khan
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
می پرسم حالتون خوبه؟
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
میگه ممنون خوبم... بعدش ؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
احتمالا بعدش می رید سراغ هواشناسی..... !!! :)))درصد رطوبت نسبی امروز چقدره و مابقی سوالات :)؟؟؟ :))
a_mardesade
a_mardesade
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
راستش من گفتم با بی پولی حقوق بخور و نمیر یک خونه نقلی اجاره ایی میتونی زندگی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
میپرسیم چه خبرا. بعد که کلی توضیح داد دوباره میپرسیم دیگه چه خبر.!!! ( یارو پرتمون میکنه بیرون.)
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
فقط ایمانش و میپرسم. البته اگ بابام بزاره....