خانه انجمن از جشن جیم چه خبر ؟
٩٨٤
١٤٢
fahime-sh

از جشن جیم چه خبر ؟

از جشن جیم چه خبر ؟

عزیزانی که جشم جیم تشریف بردن ،خوب تعریف کنین چطور بود ؟ خوش گذشت ؟

کجاهاشو بیشتر دوست داشتین؟

٩٢/١١/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٢/١١/١٩
٠
٠
اول از همه یه تشکر درست حسابی بکنم از همه عزیزانی که برای برگزاری این جشن واقعا زحمت کشیدن...دست گلشون درد نکنه
Niva
Niva
٩٢/١١/١٩
٠
٠
ملت چی آپ دیت هستن :) عکس به روز میزارن
v-qavam
v-qavam
٩٢/١١/١٩
٠
٠
لطف دارید نیوا بانو:) البته این عکس مال 5شنبه است که رفته بودم برای هماهنگی:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
بنده كه نبودم ولي بازم به سهم خودم به همه خسته نباشيد عرض ميكنم (^_^)
v-qavam
v-qavam
٩٢/١١/١٩
١
٠
دوم اینکه این جشن خیلی حساب شده تر و منظم تر از جشن های دیگه بود و از این نظر واقعا فوق العاده بود
v-qavam
v-qavam
٩٢/١١/١٩
١
٠
سوم اینکه پذیرایی با شله واقعا ابتکار و سورپرایز محشری بود خیلی چسبید بازم دست همگی درد نکنه:)
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٩
٠
٠
بعله من با اینکه خودم شله دوست نمیدارم ولی خیلی تعجب کردم سورپرایز خوبی برای دوستداران شله بود
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٩
٠
٠
شله خوب بود ولی بد موقع!اخه ما وقتی داریم میریم تو دستمون بگیریم ببریم؟؟؟!!!کجا بخوریم خوب؟؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
mohi همون جا تو محوطه میخوردی خب! مگه قرار بود تو خیابون راه برید و بخورید؟؟خخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/١١/١٩
٣
٠
اما چهارم اینکه واقعا در مقایسه با شور و هیجان جشن قبلی هیچ بود :( بیشترش که سخنرانی بود اونم نه در مورد جیم در مورد لهجه مشهدی و ... واقعا جشن قبلی از نظر هیجان و شور و شادی حرف نداشت...بازم دست همگی درد نکنه
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٩
٣
٠
ميگم شما انجمنو تسخير كرديا! اون وسط يه نفسي هم بكش خب!:)))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/١١/١٩
٠
٠
همه چی خوب بود و عالی .. فقط اگه بچه های سایت کنار هم بودن یه بعد جچن یه جا جم میچدن بهتر بود.. من خیلی ها رو ندیدم :) اینایی رو که دیدم قیافه هاچون یادم نیس خخخ ولی در کل خوب بود مخصوصا سور پرایز آخرچ :) خیلی چسبید .. واقعا خدا قوت و دست مریزاد به همه زحمتکچان :)
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خخخ چه چیزا میخواین خانوم نیوا، میخواین از جیم تردتون کنن؟ :) بچه ها همو ببینن که چی شه؟! خخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٩
٠
٠
یاد نمایشگاه افتادم خخخخخخخخخخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٩
٠
٠
منم با خانوم نیوا موافقم ...من خودم اون بالا تک وتنها افتاده بودم و کسی رو هم ندیدم کلا :((
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٩
٠
٠
از این نظر جشنه خیلی کسل کننده بود!!!
Niva
Niva
٩٢/١١/١٩
٠
٠
اوا خدا مرگم دوستان بد برداچت نکنن یه وخ منزورم از کنار هم نچستن و دیدن هم خانوما بود .. اصن ما رو به آقایون چه :) به قول چاعرا که از قدیم گفتن دخترا با دخترا پسرا با پسرا .. والا ..چفاف سازی کردیم که یه وخ ما رو ترد نکنین ها :))))
ati
ati
٩٢/١١/١٩
٠
٠
موافقم..فقط اگه بگی منو یادت نیست باتریلی ازروت ردمیشم.خخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/١٩
٠
٠
ای نیوا ! منم مثه آتی ! فقط بگی یادت نیس... :دی
Niva
Niva
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
نه چوخی کردم اصن همه رو یادمه خخخخخخخخخخخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٩
٠
٠
منم بودم ولي خب حرفي نميزنم دربارش:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٩
٠
٠
چراااااااااااااااااااا؟:)
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١١/١٩
١
٠
واسه من کل هیجان جشن به حضور رضا رفیع بود فقط ! هدف جشن خوب بود .. احراز هویت بچه مشد بودنمون .. اما میشد مث جشن های قبلی بهش شور و هیجان داد .. جذابش کرد .. کاری کرد که هیشکی کسل نشه .. / سخنرانی ها خووب بود اما فک میکنم در خور بزرگان بود نه یک جوونی که میاد برای خنده و شادی .. / انتخاب مجری خوب نبود به نظرم .. برای خوانندگی دعوتش میکردین شایسته تر بود :)) ! / مسابقه کم بود انقد کم که فقط یکی بود ! / موزیکایی که پخش می شد در مقایسه با جشن قبلی به گوش نمیومد :) ! / کاااااش روو کارتایی هم که داده بودین نویسنده ها بزنن رو لباسشون حداقل اسمشون هم مینوشتین :) / اما بازم ته تهش خیلی زحمت کشیدین .. چینش و سازمان دهی خعلی مرتبی داشتین .. خسته نباشید .. دستتون هم مرسی :)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١١/١٩
٠
٠
کـلـن خیـلی حـال داد .. مـخصـوصن مـسابـقـش :D
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٩
٠
٠
بله دیگه.........ابروی هر چی مشدیه رو بردین:))خخخخخخخ
ati
ati
٩٢/١١/١٩
٠
٠
بله مسابقه ش خیلی
باران
باران
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خخخخ
باران
باران
٩٢/١١/١٩
٠
٠
کاش وقت متینشو بیشتر میکردن خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
متین تو توی مسابقه شرکت کردی مگه؟؟؟؟ کدوم بودی؟؟؟؟
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
متین تو تو مسابقه بودی؟تو خواهر مائده ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
aaasaeid
aaasaeid
٩٢/١١/١٩
٠
٠
همین بس که همه لباسام شله ای و قیمه ای شد ولی نتونستم شله بخورم هییییییی
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٩
٠
٠
:))خخخخخخخ دروغ مگه...........من شاهدم سه چار قاشق شله خورد:))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٩
٠
٠
:(((((
a_ghobadi
a_ghobadi
٩٢/١١/١٩
٠
٠
یک اعتراف میکنم اون هم اینه که من دو کاسه خوردم:-)
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٩
٠
٠
نوش جانتان..........
Niva
Niva
٩٢/١١/١٩
٠
٠
منم اعتراف میکنم که همسرم نیومدن ولی سهم شله رو گرفتم برای پدرم که یه ساعت تو ماچین منتزرمون بودن ولی هنوز نخوردن احتمالا خود همسرم بخوره .. ایچون عچق شله هستن.. البته سو تفاهم نچه همسر دعوت بودن ها :) ولی نیومدن :(
raaahil
raaahil
٩٢/١١/١٩
٠
٠
من خیلی جشنو دوست داشتم:)
raaahil
raaahil
٩٢/١١/١٩
٠
٠
با شله هم حقیقتا غافلگیر شدم.چون همش با خودم می گفتم پذیرایی که گفته بودن عمرا بتونید حدس بزنید همون دونات و آبمیوست؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٩
٠
٠
روز قبلش که من خبردار شدم نا خوداگاه خندم گرفت:))
raaahil
raaahil
٩٢/١١/١٩
١
٠
از دیدن نویسنده های جیم هم به اندازه کسی که بازیگرها رو تو جشنواره فجر می بینه خوشحال شدم ومفتخر:)
s_a
s_a
٩٢/١١/١٩
١
٠
نظم سالن خیلی خیلی خوب بوووووووووووووووووود! /////////// مجری که............. :| :| :| //////////// کلا جشنای قبلی هیجانش خیلی خیلی بیشتر بود و اینا! این یکی نمیدونم چرا اینجوری شده بود! بیشتر حالت سخنرانی و اینا بود! مجری نمیتونس ماها رو همراه کنه با خودش! /////////////// نمایشم بد نبود خوب بود /////////////// آقای رفیع عااااااااااااااااااااااالی بود! ////////////////////// شله فوق العاده بووووووووووووووووووووووود! باورم نمیشد! /////////////////// ممنون از همه کسایی که زحمت کشیدن! :)
raaahil
raaahil
٩٢/١١/١٩
١
٠
به هرحال همه اونایی که واسه جشن زحمت کشیدن ودر برگزاریش نقش داشتن واونایی که واسه جشن روزشماری می کردن و اونایی که تشریف آوردن هم دستشون درد نکنه:) ازحضور آقای دلبریان که قبلا میشناختم ایشونو وآقای حاج آقا برمایی که تو ویتامین 3 خیلی حضورداشتن هم خیلی خوشحال شدم
khan
khan
٩٢/١١/١٩
٠
٠
من خیلی دوست داشتم بیام... جاده ها بسته شدن به خاطر برف و کولاک... هععععععییی...
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١١/١٩
٠
٠
دست همگي مرسي...اينكه اقاي رفيع اورده بودين خيلي خوب بود..ولي همش بيشتر درباره مشهدي و اينا بود..شله هم سوپرايز قشنگي بود..در كل خوش گذشت
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٩
٠
٠
شله شناسنامه مشده بعد توقع دارین تو جشن نباشه:))
faride
faride
٩٢/١١/١٩
٠
٠
مهدیه؟!^_^.الان که منو یادته دیگه0_O
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
توقع نداشتيم باشه خب....اره ديگه فريده جون ..ببخشيد
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٩
٠
٠
منم روحم تو جشن بود خودم خونه مامانم اینا خخخخخخخخخ ولی نمیدونم چرا همش یاد نمایشگاه میوفتم هی میخواستیم همو بشناسیم و ......
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٩
٠
٠
همه دوستانی که زحمت کشیدن واسه جشن و کسایی که زحمتی نکشیدن وفقط رفتن شله خوردن و برگشتن درد نکنه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٩
٠
٠
دیم همه چند تا نظر گذاشتن گفتم شاید خبریه منم چند تا نظر گذاشتم :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خخخ خوب کاری کردی :))))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
قربونت برم عزیزم لطف داری خخخخخخخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
قربونت برم عزیزم لطف داری خخخخخخخخخخ
firuze
firuze
٩٢/١١/١٩
٠
٠
دست همه مرسی خاطره انگیز بود
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/١٩
٠
٠
همه چی خوب بود منم به همه آبمیوه هایی که قول دادمو دادم :)))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٩
٠
٠
اوهوم عکسشم موجوده :))) خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
جدا ابمیوه دادین؟؟؟؟ پس وای از قافله عقب موندم!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٩
٠
٠
بله خوش گذشت.............خیلی از دوستان و دیدم(البته اقایون رو)..........عده ای از مسئولان جیم و دیدم...............با محمد امین همراه اول روابطمون حسنه شد............حامد ضیا و محمد رضا ضیا رو کلی اذیت کردم.................عظمت اقای موسوی رو مشاهده کردم با تعداد زیادی بیسیم..........
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٩
٤
٠
خداییش بی سیم هاشون خخخخخخ داشت ها ، اصن همه چــــــــی آروم یِـــــــــیییییییهو میدیدی همه با هم میدویدن به یه سمتی خخخخخخ هر کی نمیدونست فکر میکرد مثلا بمب گذاری یا ترور صورت گرفته :))))))))))))
Niva
Niva
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خدایی وقتی دوستانی مثه چما و وانیا رو دیدم که تو اون سوز و سرما بیرون واستاده بودین دلم کباب چد.. گفتم خوبه مینو رو به چما نسپردم .. بچم قندیل میبست خخخخخخ
ati
ati
٩٢/١١/١٩
٠
٠
اره والا چه عظمتی داشتن..مث سازمان اطلاعات و امنیت بود.خخخخخخخ درمورد شعله نظری ندارین
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
ati
ati
٩٢/١١/١٩
٠
٠
شله
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/١٩
٠
٠
سلام به همه... جشن خوب بود اما...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٩
٠
٠
اما !!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/١٩
١
٠
راستش یک طومار خاطره نوشتم ولی ترجیح دادم پاکشون کنم:دی ... ... ... !!!در کل عااااالی بود:)))دست همگی دردنکنه...
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٩
٠
٠
من هم بهم خوش گذشت ولی اگه کمتر بود سخنرانی ها خیلی بهتر میشد ولی دست تمام دوستان درد نکنه و خدا قوت :))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٩
٠
٠
چرا من تو رو ندیدم دوست جوووووون !!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٩
٠
٠
هاااا نیدونم خوب ؟!:(( کلا من اون بالا افتاده بودم تنها نظارت میکردم بر کاره پایینیا دیگه خخخخخخ :((
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
منم بالا سمت چپ بودم! شما کدوم سمت بودین؟
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
منم فک کنم سمت چپ بودم شماره صندلیم 52 ردیف اول بود مونا خانوم :))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢١
٠
٠
منم ردیف اول بودم شماره صندلیم 72 بود! اگه میدونستم شما هم بالایین حتما میومدم جاتون و باهتون احوال پرسی میکردم! حیف شد! ایشالا جشنای بعد... :)
t.m
t.m
٩٢/١١/١٩
١
٠
عَـــــــــــــــــیا ؛ سوز به دل کردنه عزیزانی که به جشن نرفته اند هم کاره خوبیست عَیا ؟:| :)))))))))))))))))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١١/١٩
٠
٠
به قول تی ام......عَیا؟؟؟؟؟؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٩
٠
٠
ببخشین شوما کجایی هستین عایا !!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٩
٢
٠
من به عنوان کسی که اولین بار بود شرکت می کردم از نظم وبرنامه ریزی خوب جشن راضی بودم ،با شله هم حال کردم،ولی انتظار من از جیم خیلی بیشتر از اینا بود!حداقل یه جو جوون پسندونه تر ،صمیمی تر و یه کم با هجان تر! رو راست بگم به من که اصلا خوش نگذشت!فقط اومدیم مث یه تیکه چوب اونجا نشستیم بعدشم پا شدیم رفتیم!می تونم بگم محتوای جشن هیچ ربطی به جیمو کاربراش که مهمترین بخش بودن نداشت!و....ولش کن نمی گم!شایدم من انتظارم از جیم زیادی بالا بوده!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٩
٠
٠
لایک :(
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٩
٢
٠
در کل جشن خوبی بود ولی »»» منم با بقیه موافقم " اول اینکه خیلی سخنرانی داشت ( بیچاره اون آقای روحانی دیگه هیشکی به حرفاش گوش نمیداد... ! ) دوم : خداییش آقای دلبریان هر جایی که باشن با همین لهجه یه سری خاطرات رو تعریف میکنن که خب اینم تکراری بود.....! سوم : مجری خوب بود ( به قول دوستان بیشتر بعنوان خواننده باید دعوت میشد ) خدا خیرش بده یکم هیجان داد به مجلس وگرنه..............!!! چهارم : خیلی هارو که دوست داشتم ببینم ندیدم :(((((((((((( ( کاش مثلا هر کسی همون جایی که نشسته بود معرفی میشد می ایستاد تا همه ببیننش....! ) پنجم : تکراریه اما کاش بیشتر موزیک ( با خواننده ) پخش میشد :((( ! ششم : راستی بابت حضور آقای رفیع سپاس جات فراوان :))) هفتم : شــــــــله عـــــــــآلی بود :)))) هشتم : از هــــــــــــــــــــــمه تشکر و ممنووووووووووووون به خاطر هــــــــــمه چـــی :))))))))))))))))
faride
faride
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خواهش میکنم:دی
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
با چهارمی کاملا موافقم! من فقط کسایی که شماره هاشونو داشتم دیدم! ینی فقط 2 نفر!!!!
??????
??????
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
برادر اتفاقا ما سخنرانی رو گوش کردیم کلی هم لذت بردیم.زیبا بود...جان شما...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢١
٠
٠
برادر خودتونین :|||| من دخترم
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢١
٠
٠
برادررررررررررر ؟!جسارتا ایشون خانوم میباشند خخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٩
١
٠
ضمنا به اطلاع اون دسته از عزیزانی که در جشن بودنو زیر صندلیشونو به دلایلی نگاه نکردن می رسونم که ضرر کردیــــــــــــــــن!!!ما که سکه رو ورداشتیم دلتون بسوزه!!!خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٩
٠
٠
باشه مایم باور کردیم :دی
ghazale
ghazale
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خخخ حدمن !
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٩
٠
٠
باور نکن به من چه!!!!!من که به سکم رسیدم!
M_At
M_At
٩٢/١١/١٩
١
٠
فقط حضور آقای رفیع مجلسوگرم نگه داشته بود ولی اونجورکه باید شادنبود...نصفشم که بحث سرتربتیاوکاشمریای عزیزبود...ولی درکل خوب بود
faride
faride
٩٢/١١/١٩
٠
٠
یه جا دیگه نظر گذاشتم همونو کپی می کنم اینجا.خخخخخخخ:منکه جشنای قبلی نبودم ولی به نظرم جشن دیروز خیلی خوب...هم رفتار مسئولین هم نظمش هم پذیرایی هم برنامه هاش واقعا عالی بود...:))).به من که خوش گذشت..ولی خو بعضیارو ندیدم:((...یه جا صدای بیسیم نمیدونم کی بود اومد فک کردم رفتم جبهه^_^ اینم صدای حاجیه داره میگه کمک کنین.خخخخخ.مجریاش عالی بودن :).اقای دلبریانم که من عاشق لهجه شیرینشم:).فقط اقای روحانیو نفهمیدم کی بودن؟:(قیافشون اشنا بود واسم!ها راستی نمایشم خیلی باحال بود.در کل من از اول تا آخر خندیدم:دی
پری سا
پری سا
٩٢/١١/١٩
٠
٠
جشن عالی بود:)....
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/١١/١٩
٠
٠
ااااا پری تو هم اومده بودی؟؟؟ کاش قبلش هماهنگ میکردم، میدیدمت
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٩
٠
٠
عه !!! اصلنم خیلی هم خوب بود !!! خخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٩
٠
٠
بعععععععله به شما که خیلی خوش گذشت!!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
شما که همش ازین ور به اون ور قدم میزدین مثله مسئولای برگزاری جشن!خخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢١
٠
٠
محسن چرا خیلی خوش گذشت یوخده دلیلشم بگو ؟؟؟ خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢١
٠
٠
منا خانوم خیر سرمون انتظامات بودیم خخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
دیگه بماند....!!! ما که شما رو دیدیم سلامم کردیم فقط شما مارو ندیدین!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
:)) ما هم خوش آمد گویی کردیم .. معرفی می کردی خوب برادر من ..بعدشم حرفتو تا آخر بگو و حرفتو نخور ..ممنون :))
ghazale
ghazale
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خوشــ گذشت خخ
ati
ati
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خیلی خوب بود من همه رو دیدم..هرکی رو که می شناختم رو تخته...بعضیارو هم نمی شناختم ولی اونا می شناختن..یکی بهشون تقلب می رسوند نمی دونم کی بود.خخخخخخخخخ....تئاتر جالبی بود..مسابقه هم هم...درکل خوش گذشت
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
منو هم دیدی؟؟؟
maede
maede
٩٢/١١/١٩
٠
٠
من دو تا جشن قبلی نبودم اما این جشنی که گذشت کلن خوب بود و خوش گذشت.از حضور آقای رفیع خیلی خوشم اومد و خیلی انتخاب خوبی بودن:))شله هم همه رو سورپرایز کرد و جالب بود!ولی کاش نویسنده های جیم هم تو برنامه ها نقش داشتن تا هم شناخته بشن هم یه جیمی بودن و کاملن به موضوع مربوط بودن.به قول بچه ها محوریت جشن انگار کلن مشهد بود!خواننده جشنم کم بود!مرسی از همه جیمیا زحمت کشیدن:)) ایشالله بازم از این برنامه ها باشه:)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
اصن بگو مگه خواننده داشتن!؟؟؟؟ فقط یه آهنگ گذاشتن و مجری هم حالت خواننده هاور گرفته بود! همین! ولی همینشم خوب و باحال بود! خوشمان آمد :)))
ati
ati
٩٢/١١/١٩
٠
٠
شله
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/١٩
٠
٠
آقآآآ خوش گذشت...خیلی نع...ولی گذشت دیگه...خوبیش این بود دوستانو دیدم تصوراتم دگرگون شد..خخخخ..(اصن منظور خاصی نداشتمآآ..اصن..خخ))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/١٩
٠
٠
دیگه اینکه انتقاد دارم بسی بسیآآآآآآآاار...دوستان رسیدگی کنن..:))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خوب بود...مجریای خوبی رو آورده بودن....شلش هم چسبید :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٩
٠
٠
جشن... |:
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/١٩
٠
٠
میگن
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٩
٠
٠
اره دیگه
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
من شمارو دیدم آقا اشکمهر :)
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/١٩
١
٠
تاترش که...فقط یک تاتری میدونه چ مشکلاتی داشت...کلا تاتر ماسکه بود...تازه تمام مدت طرف پشتش ب بیننده ها بود...ک این بش در تاتر مشکلیست اص لی
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
ایول! خیلی حرفه ای هستین تو تئاتر ها!!!! راستی مهدیسم اومد؟؟؟؟؟ من شماهارو ندیدم :((
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
بعله کلی هم دنبالتون گشت
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/١٩
١
٠
خوب بود.از دیدن جیمیون لذت بردیم ! اعتراف کنم ک ما بیشتر حرف زدیم ولی جشن خوب بود:)با تشکر خیلی خیلی خیلی زیاد از همه کسانی ک زحمت کشیدن
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/١٩
٠
٠
دست همه درد نکنه :) بیشتر همونجایی که بادکنک دستمون بود و یکم نظم رو بهم ریختیم خخ خوب بود !! :) سوپرایزشونم که عالی بود :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
اون بادکنک مال شما بود؟؟؟؟؟ از شما بعیده! خخخخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١١/١٩
٠
٠
خیلی خوب بود به من یکی که خیلی خوش گذشت از همگی ممنونم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/١٩
٠
٠
سلام ... جشنهایی که ۲۵ سال قبل در ولایت میگرفتیم صد برابر از این جشن جزابتر بود/ دیدن دوستان از نزدیک برایم خیلی عالی بود / در مسابقه هم اشتباه داشتندولی در نهایت با عدالت تمام شد/ در این سالن من ۳ بار دیگر شرکت کرده بودم که آنها جالبتر بود/ سانسور هم داشتیم مثلا هنگام دعا که همه ایستاده بودند مانیتورها بالکن را نشان میداد / فضا امنیتی بود/ پذیرایی صبح بسیار بد بود / یکی از دوستان که در میانه جشن فشارش افتاد و رفت بیرون چیزی برای خوردن پیدا نکرد / پایانی عالی داشت واقعا تک بود
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/١٩
١
٠
اصن بخش پذیرش چه قد عاولییی بود
MILAD
MILAD
٩٢/١١/١٩
٠
٠
واسه من که بار اول بود میومدم خوب بود و خیلی خوش گذشت ،اجرای مجری عالی بود. اما هر چی گشتم یک اشنا پیدا کنم خبری نبود... بدیش این بود که تنها بودم
باران
باران
٩٢/١١/١٩
٠
٠
دست دست اندرکاران درد نکنه دست مریزاد / دیدن دوستان و حضور اقای رفیع و شله خوب بود
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
آره خیلی عالی بود ......شله هم خیلی توپ...........من فقط دو نفرو دیدم ..........ولی دست همشون درد نکنه ..چه اونایی که اومدن چه اونایی که کاری انجام دادن
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/١١/٢٠
١
٠
تنها شعله هست ک می ماند.بخش نمایشگاه کتابشم خوب بود .توی خیابون چهار طبقه:))))))))))))))))
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢٠
٣
١
اول از همه باید بگم جشن از اون چیزی که خودم فکر میکردم خییییییییییییییلی بهتر بود / شله هم خیلی کارابتکاری باحالی بود / ولی من چند تا پیشنهاد برای بهتر شدن دارم ... من هیچکی رو نمیشناختم اگه میشد روی لباسامون اسم کاربریمونو می زدیم خیلی بهتر بود تا بتونیم به راحتی همدیگرو بشناسیم .... یا میشد آخر جشن کل کسایی که برا جشن زحمت کشیدن و میاوردن بالای سن و اونا رو معرفی میکردن و ازشون تشکر ! همین بقیه قسمت های جشن عالی بود دست همگی درد نکنه واقعا زحمت کشیده بودین :-)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
دقیقا! با دو مورد آخر کاملا موافقم! من فقط دوتا از دوستامو دیدم :((
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٢١
٠
٠
ایشالا جشن بعدی ...
par!sa
par!sa
٩٢/١١/٢٠
١
٠
مهم اینه ک خوش گذشت...با تشکر :))))))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٠
٠
٠
قسمتی که مجری آهنگ خوندو دوس داشتم! خیلی باحال بود!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٢١
٠
٠
منم هم :)))
Niva
Niva
٩٢/١١/٢١
٠
٠
جچن هم تمام چد :)
hamta
hamta
٩٢/١١/٢١
٠
٠
شعر رضا رفیع معرکه ود.... سر نمایش من اشکام می ریخت از خنده!!!!!!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢١
٠
٠
ینی واقعا اینقد خنده دار بود؟؟؟؟ شما شاید یه نمایش دیگه رو دیدین؟؟؟!!!! خنده دار بود ولی نه اینقد!!!
hamta
hamta
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اون پسر مشهدیه خیلی خنده دار بود منم خداییش سر خنده ام وا شده بود!!!! دیگه به ترک دیوار هم می خندیدم!!!!!
hamta
hamta
٩٢/١١/٢١
١
٠
اگه میشد کاربرا همو بشناسن باحالتر میشد.
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢١
٠
٠
اره دقیقاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا......
nika
nika
٩٢/١١/٢١
٠
٠
در کل خیلی خوب بود همه بخشاش. واقعا ممنون:)