خانه انجمن برنامه های مجری پسند یا مجری های برنامه پسند!
٧٠٧
٦١
ali007

برنامه های مجری پسند یا مجری های برنامه پسند!

برنامه های مجری پسند یا مجری های برنامه پسند!

بعضی از برنامه ها به خاطر مجری هاشون محبوب میشن به نظر شما نقش مجری در محبوبیت برنامه چقدره؟شما کدوم مجری رو از همه بیشتر دوس دارین؟

٩٢/١٢/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
خیلی نقش مهمی داره! آقای مسعود روشن پژوه خیلی خوبن!!! ولی آقا علیخانی و آقا ضیا نه!! چون مدام باهمه لج هستن و همه رو ضایع میکنن!
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
علیخانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه بابا بنده خدا...باشخصیت تر از اون که نداریم!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
والا ما که همچین چیزی ندیدیم گیسو جان!
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
روشن پژوه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
سلیقه تون تو حلقم مووووووووووونا خانوم ضیا و علی خانی که واقعا عالی ان
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
خیلی اگه برنامه مجری نداشته باشه اصلا محبوبیت نداره منظورم مجری بد .....من اصلا مجری هارو نمی شناسم
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
مجری خیلی مهمه.............البته گاهی موضوع برنامه مجری رو محبوب میکنه.................به نظرم بهترین مجری ها عادل فردوسی پور.........احسان علی خانی........علی ضیا.....رضا رشید پور...............مهران دوستی هستند
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
علی ضیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!! اخلاقیاتش به من نزدیکه!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
ینی شماهم همه رو ضایع میکنین؟؟؟؟ بهتون نمیخوره
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
همه رو که نه ولی بعضیا رو اره!!!!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٦
١
٠
خوب که نیگا میکنمت میبینم انگار یه سیبین که از وسط نصف شدین نصفش و کخ خورده شده علی ضیا نصفشم که.......خخخخخخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخخ میلااااااااااد!!!!!!!
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
برنامه ی مجری پسند که ینی مجری اونو می پسنده ! نباید باشه مجری های مخاطب پسند یا برنامه های مخاطب پسند ؟ خخ عاقا من درگیرم خخ ولی هر دوش موثره خخ
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
چه نکته ای اووووووووووووو
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
فقطططططططططططططططط عادل فردوسی پور و علی ضیاء:)))
a_y
a_y
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
عاملی که موجب موفقیت و مطرح شدن مجری میشه علاوه بر استعداد ذاتی ، نویسنده ، طراح و ... برنامه هستن که زمینه رو برای ظهور و بروز استعدادهای مجری فراهم می کنن. کلا از مجریهایی که به مهمان مجال صحبت نمیدن و سعی می کنن بنحوی ادارش کنن خوشم نمیاد... اکثرشون اولش خوبن ولی بعد احساس بزرگی بهشون دست میده و کارو خراب می کنن
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من از اون جایی که خیلی تلویزیون نگاه می کنم هیچ کدوم از مجری ها رو نمی شناسم ... ولی روشن پژوه اومده بود دانشگاه ما مجری جشن ازدواج دانشجویی بود خیلی حال کردم باهاش دمش گرم ...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اره خیلی باحاله
z_muosavi
z_muosavi
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
بهترین مجری که آقای عبدالله روا هستن از نظر من .اما هر چه مجری برنامه ای محبوب تر باشه محبوبیت برنامه هم به همون اندازه بیشتر میشه .
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١٢/١٥
٢
٢
فــــــــــــقـــــــــــط علی ضیااااااا .... علیخـــــــــــــــــانی..... فقط همین... البته از برنامه های مذهبی هم آقای مرادی در برنامه آیینه خانه ... روز های سه شنبه ... ساعت 7..... فقط فقط فقط همینا ... صد در صد برنامه ها با مجری هاشون محبوب میشن ... البته این نظر منه....
گیسو
گیسو
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
من کلا اجراهای احســــــــــــان علیــــــــــــــخانی رو دوست داشتم.:)))))...از وقتی شبکه یک"پسرای ایرونی" رو اجرا میکرد
h_zahra
h_zahra
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
منم خيلي دوسشون دارم...لايك
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
نقش مجری تو محبوبیت برنامه 100%ه.....و مجری هم فقط فــــــــــــردوســــــــــی پـــــــــــــور :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
دقیقا
neyosha
neyosha
٩٢/١٢/١٥
٠
٠
نقش مری تو محبوبیت خیییییییییییییییلی زیاده:) علیخانی......ضیا......داریوش فرضیایی......فردوس پور.....و....ا:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/١٧
١
٠
نقش مری که معلومه خعلی زیاده!!!!!حالا این مری کی هست؟؟؟؟؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
مجری جزئی از برنامه س ....
maede
maede
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
اجرای مجری خیلی تاثیرگذاره رو برنامه!مثلن اجرای احسان علیخانی و فرزاد حسنی خوبه!اجرای منصور ضابطیان هم تو رادیو7خوبه!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
به نظرم مجری نقش اصلیه والبته مهموناش باید بدونن که چه قدر جذابیت دارن.علی ضیا رو بیشتر دوست دارم.
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
کیا مهران دوستی رو میشناسن؟؟؟کیا با صدای گرمش ارامش گرفتن؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
کی؟؟؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
ما یه مهران جعفری داریم تو خوابگاهمون ... از بس واسمون آهنگ خوند دهنومون با آسفالت پنج راه سناباد یکی شد ... !!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
مجری خیلی تاثیرگذاره...مثلا همون مجری جشن جیم چقد باحال بود...فرزاد حسنی رو م خیلی دوس دارم...مخصوصا تو اولین سال ماه عسل...بعد از اینکه حسنی رفت و ای یره علیخانی ایششششششش آمد دیگه ماه عسل نگاه نکردم
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
خخخخخ
ati
ati
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
به نظرم مجری مهم تره..اگه برنامه هرچقدر م خوب باشه ولی اجرا ضعیف باشه ..حوصله ادم سرمیره و کانال عوض میشه
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
صد در صد مجري ..اگه مجري خوب باشه و برنامشو خوب اجرا كنه اونوقته كه برنامه هم خوب ميشه ..احسان عليخاني.منصور ضابطيان.فردوسي پور.فرزاد جمشيدي برنامه ماه خدا.محمد رضا شهيدي فر برنامه پارك ملت
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٢/١٦
٢
٠
مجري خيلي مهمه اگه مجري خوب نباشه ادم دوست نداره اصلا برنامه رو نگاه كنه!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
دقیقــــــــــــــــــــــــا!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٦
١
٠
آقای علیخانی خوبن چون همه چیزو میگن! کلیشه ای هم نیستن!
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
لایک......
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
فقط عادل فردوسی پور…نه از کسی ترس داره و نه طرفداری میکنه از کسی…علی ضیا هم خوبه!! یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت یک برنامه محبوبیت مجریشه…مثلا اگه٩٠رو کسی غیراز عادل اجرا کنه عمرا دیگه کسی ببینه…
korosh
korosh
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
نقش مجری در محبوبیت برنامه خیلیه !!!!! سواله آخه :||||||
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
چقدر خشن…شما به بزرگی خودتون ببخشید:-!
s_kiani
s_kiani
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
چقدر خشن…شما به بزرگی خودتون ببخشید:-!
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/١٦
١
٠
قطعا مجری خیلی مهمه...علی ضیا...منصورضابطیان...احسان کرمی...شاهین شرافتی...عموپورنگ.البته احسان علیخانی هم خیلی قویه تو اجرا ولی خب من نمی پسندم.
شقایق از زاهدان
شقایق از زاهدان
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
اره فقط فقط فقط فقط فقطططططططط سید علی ضیییییییییییییییییییییییا
L.milad
L.milad
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
علی ضیا و دیگر هیچ البته احمدزاده هم خوبه ولی وقتی با شهریاری برنامه زنده اجرا میکنه!
MILAD
MILAD
٩٢/١٢/١٦
٠
٠
ایول :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٩
٠
٠
موافقيم :))
javad agha
javad agha
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
آره موافقم و آقای ضیا را دوس می دارم
Negin.z.sh
Negin.z.sh
٩٢/١٢/١٧
٠
٠
علی ضیا
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
سلام: مجری باید اطلاعاتش فول،کمی شنگول وخوش سرو زبان باشه.مثل عادلِ نود.
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
علي ضياء رو دوست دارم/ دليلشم زياد ديده شدنش براي من بوده از همون اول كه تو برنامه گزينه دو ديدمش
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
اقای علیخانی و خانم نامداری
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/١٩
٠
٠
مجريا اكثرا خوبن، منتهي گوينده هاي خبر بهترن (^_^) از گوينده ها بپرسين من بگم كيا موردپسندمن :)))
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
مجری بیشتر تاثیر مستقیم داره
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
مجریاهمشون خوبن
Z_M
Z_M
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
به نظر من هیچکی اقایون ظابطیان و کاکاوند نمیشن البته احسان کرمی و میلاد اسلامزاده هم بد نیستن
شقایق از زاهدان
شقایق از زاهدان
٩٣/٠٣/٣٠
١
٠
از نظر من وتمام طرفدارهای داداش سید علی ضیا/هیچکس وهیچ مجری به پای داداش سید مانمیرسه /عشق فقط عشق علی مجری فقط سید علی /بترکه چشمی که نتونه خوبی وخوشی داداش سید علی ضیییییییییییییییییییییییییییییییییارو ببینه علی ضیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییاتکه حرف نداره یه مجری کامل ویه فرشته است